Rychlé novinky:

08.03.2021: Startovní čísla BBP

04.01.2021: Zrušení 5. závodu BBP Kuřim

Brněnský MASAKR - 30km

Datum pořádání od 17.09.2016 07:00 do 17.09.2016 19:30
Zpracování výsledkůMartin Suss
Výsledky ke staženístáhnout výsledky

Start: 10:00 hod

Vzdálenost (km)30,00
Počet kol1
Počet závodníků142
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 505 RUBIC Daniel New Balance Team - Aspire 1 M18-39 1985 1 02:05:08
2 447 JOR Martin ACTIVITY Lanškroun 2 M18-39 1987 1 02:13:34 00:08:25
3 504 ROŠKO Daniel 3 M18-39 1982 1 02:14:00 00:08:51
4 506 RYŠKA Vít VSK Univerzita Brno 1 M40-49 1975 1 02:20:53 00:15:44
5 499 PLEKANEC Juraj Brněnský běžecký klub 2 M40-49 1974 1 02:20:58 00:15:49
6 539 VINTRLÍK Martin Triatlon Křepice 4 M18-39 1977 1 02:24:59 00:19:50
7 439 CHADIM Michal 5 M18-39 1978 1 02:28:00 00:22:51
8 518 STRNAD Václav Atrex team 6 M18-39 1983 1 02:29:21 00:24:12
9 432 HLAVIČKA Lukáš Duopack Černá Hora 7 M18-39 1987 1 02:30:06 00:24:57
10 501 POKORNÝ Václav Papuče a lahváč 8 M18-39 1978 1 02:33:13 00:28:04
11 425 HANÁK Robert 3 M40-49 1968 1 02:34:00 00:28:51
12 446 JONÁŠEK Jaroslav NO NAME 9 M18-39 1979 1 02:35:50 00:30:41
13 510 SELUCKÝ Jiří Kyjov 1 M50-59 1965 1 02:36:54 00:31:45
14 537 VEMOLA Jiří Triatlon Bukovice 10 M18-39 1977 1 02:37:16 00:32:07
15 482 MATOUSEK Pavel 11 M18-39 1978 1 02:37:36 00:32:28
16 413 ČANĚK Tomáš TJ Spartak Třebíč 4 M40-49 1974 1 02:39:21 00:34:12
17 415 ČÍPOVÁ Magda 1 Z18-34 1984 1 02:40:14 00:35:05
18 460 KORAVSKÝ Roman ELEVEN Run Team 5 M40-49 1969 1 02:41:12 00:36:03
19 477 LUCZEWSKÝ David 6 M40-49 1973 1 02:43:48 00:38:39
20 538 VEŠKRNA Ivan 12 M18-39 1983 1 02:44:27 00:39:19
21 481 MALÝ Václav SRTG Brno 13 M18-39 1988 1 02:44:30 00:39:21
22 436 HRDLIČKOVÁ Ivana Duopack Černá Hora 2 Z18-34 1989 1 02:44:36 00:39:27
23 503 PTÁČEK Petr 14 M18-39 1987 1 02:45:47 00:40:38
24 443 JANKOVÁ Magda RUN& MUM 1 Z35-44 1980 1 02:46:10 00:41:01
25 547 ŽÁČKOVÁ Eva Extra Brno 3 Z18-34 1994 1 02:48:34 00:43:25
26 550 VARGA Juraj Extra Brno 15 M18-39 1993 1 02:48:34 00:43:26
27 524 ŠOLC Filip SKI Žabiny 16 M18-39 1985 1 02:49:31 00:44:22
28 431 HLADKÝ Jiří Brno Nový Lískovec 7 M40-49 1975 1 02:49:44 00:44:35
29 458 KOCH Martin NUGGET BROTHERS 17 M18-39 1977 1 02:51:10 00:46:01
30 402 BARTOŇ Petr 18 M18-39 1992 1 02:52:43 00:47:34
31 442 JAKUBEC Zbynek ME2DI 19 M18-39 1982 1 02:53:13 00:48:04
32 526 TEPLAN Martin Občané pro Medlánky 20 M18-39 1981 1 02:55:40 00:50:31
33 483 MATYAS Petr 21 M18-39 1977 1 02:55:50 00:50:41
34 438 HUTTA Radim 22 M18-39 1981 1 02:57:12 00:52:03
35 525 ŠPIČÁK Pavel Katastrofa Vyškov 23 M18-39 1978 1 02:58:03 00:52:54
36 427 HÉNKOVÁ Alena Kovalovice 4 Z18-34 1986 1 02:58:29 00:53:20
37 488 MIRVALDOVÁ Klára AC Moravská Slavia Brno 5 Z18-34 1993 1 03:01:12 00:56:03
38 545 ZACHOVÁ Petra 2 Z35-44 1981 1 03:01:44 00:56:36
39 517 STÖGER Karel Masáže Platinium Brno 8 M40-49 1976 1 03:01:53 00:56:44
40 528 VACULA Ondrej AC Lelek 24 M18-39 1981 1 03:01:55 00:56:46
41 536 VEITH Pavel 9 M40-49 1968 1 03:02:18 00:57:09
42 498 PETŘÍKOVÁ Kateřina Brno 1 Z45-54 1971 1 03:02:27 00:57:18
43 455 KOHNOVÁ Lenka BehejBrno.com 6 Z18-34 1988 1 03:02:35 00:57:26
44 433 HOLEŠOVSKÝ Martin 25 M18-39 1995 1 03:02:36 00:57:27
45 406 BRZOBOHATÝ Jiří 2 M50-59 1963 1 03:03:11 00:58:02
46 496 PAVLOVEC Ondřej Kukleny 26 M18-39 1984 1 03:03:44 00:58:35
47 491 NEMEC Vladimir 27 M18-39 1977 1 03:04:00 00:58:51
48 475 LAICHMANN Libor 28 M18-39 1981 1 03:07:13 01:02:04
49 420 DŽUGAN Ivan 29 M18-39 1994 1 03:07:19 01:02:10
50 426 HEKERLE Vítězslav 30 M18-39 1978 1 03:07:54 01:02:45
51 408 BŘEZINA Igor 31 M18-39 1981 1 03:08:52 01:03:43
52 546 ZEMAN Martin NUGGET BROTHERS 32 M18-39 1979 1 03:09:00 01:03:51
53 529 VAČKÁŘ Rostislav 10 M40-49 1974 1 03:09:49 01:04:40
54 509 SELUCKÁ Blanka Kyjov 2 Z45-54 1970 1 03:09:51 01:04:42
55 507 SÁDLO David 33 M18-39 1991 1 03:11:56 01:06:47
56 457 KOHOUTEK Jaromír watter & snow ski club 1 M60+ 1955 1 03:12:10 01:07:01
57 514 SLOVÁČEK Jaroslav 2 M60+ 1954 1 03:12:41 01:07:32
58 445 JANKTO Petr 11 M40-49 1971 1 03:13:06 01:07:57
59 468 KRISTEK Matěj New Balance Team 34 M18-39 1993 1 03:16:44 01:11:35
60 535 VÁVRŮ Jiří Tři veteráni 12 M40-49 1974 1 03:16:48 01:11:39
61 511 SKALNÍK Jakub Aspire Sports 35 M18-39 1997 1 03:16:52 01:11:43
62 411 CÍCHA Martin MK Prostějov 13 M40-49 1973 1 03:18:02 01:12:53
63 544 ZACH Jiří 36 M18-39 1977 1 03:18:04 01:12:55
64 469 KRISTEK Tomáš New Balance Aspire Team 14 M40-49 1971 1 03:18:36 01:13:27
65 500 POKLUDA Tomáš CHRT Brno 15 M40-49 1970 1 03:19:06 01:13:57
66 480 MACHÁČEK Martin 3 M60+ 1955 1 03:20:40 01:15:31
67 424 GRIC Antonín KK VFU 37 M18-39 1992 1 03:20:40 01:15:32
68 412 CIKRLE Tomáš Synthon 16 M40-49 1973 1 03:20:41 01:15:32
69 494 OCÁSEK Michal New balance Aspire 38 M18-39 1988 1 03:21:06 01:15:57
70 434 HORÁKOVÁ Šárka Prštice 3 Z35-44 1977 1 03:21:39 01:16:30
71 492 NOHÝNEK Josef 39 M18-39 1977 1 03:22:03 01:16:55
72 423 GREN David Mattoni Free Run 40 M18-39 1985 1 03:23:06 01:17:58
73 513 SLÍVA Dalibor Diaspol.cz 41 M18-39 1977 1 03:23:27 01:18:18
74 459 KONEČNÁ Edita štírek 4 Z35-44 1980 1 03:23:37 01:18:29
75 523 ŠMERDA Bohuslav 4 M60+ 1952 1 03:23:45 01:18:36
76 467 KRÁL Martin Diamantová voda 42 M18-39 1983 1 03:24:53 01:19:44
77 410 CIESLAROVÁ Radka Kvalitní másla s.r.o. 7 Z18-34 1994 1 03:26:20 01:21:11
78 495 OŠŤÁDAL Radim Kvalitní másla s.r.o. 43 M18-39 1987 1 03:26:20 01:21:11
79 497 PETROVÁ Katarína 5 Z35-44 1981 1 03:26:56 01:21:47
80 512 SKALNÍK Michal Aspire Sports 44 M18-39 1977 1 03:30:41 01:25:32
81 489 MÜLLER Ondřej #hostynky 45 M18-39 1985 1 03:32:39 01:27:30
82 522 ŠKROBOVÁ Jana 3 Z45-54 1971 1 03:32:53 01:27:44
83 451 KAŠOVÁ Hana Barnex Sport Brno 1 Z55+ 1954 1 03:32:53 01:27:44
84 466 KRAJČI David Krajanda Ivančice 46 M18-39 1978 1 03:34:07 01:28:58
85 508 SAJDL Ondřej Brno - Nový Lískovec 47 M18-39 1978 1 03:34:30 01:29:21
86 435 HORČICA Martin 17 M40-49 1973 1 03:37:14 01:32:05
87 405 BOHÁČ Jiří BehejBrno.com 5 M60+ 1954 1 03:37:27 01:32:18
88 449 KARAS Adam BKGHB 48 M18-39 1993 1 03:41:44 01:36:36
89 450 KARAS Milan hb 3 M50-59 1962 1 03:41:45 01:36:36
90 527 TOMEK Pavel 49 M18-39 1980 1 03:42:39 01:37:30
91 543 VRBÍK Zbyněk 50 M18-39 1982 1 03:45:11 01:40:02
92 414 ČERNICKÁ Lenka Extra Brno 8 Z18-34 1995 1 03:45:12 01:40:03
93 485 PETROVÁ Miroslava Zlín 2 Z55+ 1954 1 03:52:07 01:46:58
94 493 PETR Jiří Zlín 6 M60+ 1954 1 03:52:07 01:46:58
95 476 LIPNICKÁ Albína Extra Brno 9 Z18-34 1990 1 03:53:10 01:48:01
96 490 NEHYBOVÁ Petra Extra Brno 10 Z18-34 1993 1 03:53:10 01:48:01
97 416 DOLEŽELOVÁ Andrea BehejBrno.com 6 Z35-44 1975 1 03:54:02 01:48:53
98 478 MACEK Michal 51 M18-39 1981 1 03:54:52 01:49:43
99 479 MADĚRÁNEK Miroslav 18 M40-49 1975 1 03:55:23 01:50:14
100 417 DRÁBKOVÁ Petra runKanice 7 Z35-44 1978 1 03:55:23 01:50:14
101 471 KŘÍSTKOVÁ Veronika frikulín 11 Z18-34 1983 1 03:57:27 01:52:18
102 473 KUNČAROVÁ Alena Mattoni Free Run 8 Z35-44 1972 1 03:59:00 01:53:51
103 532 VALENTOVÁ Jana 9 Z35-44 1973 1 04:00:27 01:55:18
104 409 CETLOVÁ Kateřina 4 Z45-54 1965 1 04:00:50 01:55:41
105 430 HIRČKO Martin Olomouc 52 M18-39 1977 1 04:00:52 01:55:43
106 484 MICHNA Miroslav Fitness Freedom race team 53 M18-39 1978 1 04:03:59 01:58:50
107 404 FABRIKOVÁ Blanka 3 Z55+ 1960 1 04:04:44 01:59:35
108 487 FABRIK Miroslav 4 M50-59 1959 1 04:04:44 01:59:35
109 401 ALBRECHTOVÁ Katty CK BICIsport 10 Z35-44 1977 1 04:09:45 02:04:36
110 521 ŠEVELA Štěpán 54 M18-39 1988 1 04:26:04 02:20:55
111 520 ŠEVELA Jakub 55 M18-39 1985 1 04:26:04 02:20:55
112 418 KRASULA Josef 5 M50-59 1958 1 04:38:31 02:33:22
113 533 VALENTOVÁ Klára Mattoni Free Run 11 Z35-44 1973 1 04:49:10 02:44:01
114 502 PROCHÁZKA Jan 19 M40-49 1976 1 04:50:18 02:45:09
115 422 FRAIS Václav Emanuel 20 M40-49 1970 1 04:51:55 02:46:46
116 440 HANÁKOVÁ Markéta 12 Z35-44 1980 1 04:55:12 02:50:03
117 549 JANCKOVÁ Petra IS Kojetín 5 Z45-54 1967 1 04:56:55 02:51:46
118 407 BŘENDA Čeněk 56 M18-39 1993 1 04:57:25 02:52:16
119 419 DRAŽAN Libor Univerzita Obrany 6 M50-59 1960 1 04:59:32 02:54:23
120 448 KLABAČKA Ondřej 57 M18-39 1989 1 05:10:56 03:05:47
121 472 KUNCOVA Lea 13 Z35-44 1977 1 05:14:00 03:08:52
122 428 HERMAN David 58 M18-39 1985 1 05:14:00 03:08:52

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNS 437 HROMÁDKA Patrik Blansko M18-39 1980 0 1 kolo
DNS 441 CHMELOVÁ Jitka Z35-44 1977 0 1 kolo
DNS 452 KISELA Tomáš M18-39 1984 0 1 kolo
DNS 453 KISELOVÁ Ludmila Z18-34 1985 0 1 kolo
DNS 454 KNETL Jakub M18-39 1992 0 1 kolo
DNS 456 KOHOUT Robert Horochodci M40-49 1975 0 1 kolo
DNS 461 KOŠACKÝ Jan M18-39 1989 0 1 kolo
DNS 462 KOTLÍK Martin KK M18-39 1985 0 1 kolo
DNS 465 KOŽUSZNIK Petr PeKoBeAr M18-39 1983 0 1 kolo
DNS 474 KUTAJ Pavol M18-39 1985 0 1 kolo
DNS 486 MIKULA Pavel M18-39 1986 0 1 kolo
DNS 516 SRNEC Lukáš MÁME SE MOC RÁDI M18-39 1990 0 1 kolo
DNS 519 SVENDA Petr M18-39 1980 0 1 kolo
DNS 534 VALCHA Tomáš M18-39 1993 0 1 kolo
DNS 540 VOKULIČ Jan selatkoleze M40-49 1969 0 1 kolo
DNS 541 VOLF Petr M18-39 1977 0 1 kolo
DNS 542 VORLOVÁ Alžběta Brňáci Z18-34 1987 0 1 kolo
DNF 530 VALENT Marek M18-39 1991
DNF 531 VALENT Radek M40-49 1970
DNF 470 KRUMLOVA Andrea Snek je muj kamarad Z45-54 1966

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.