Rychlé novinky:

08.03.2021: Startovní čísla BBP

04.01.2021: Zrušení 5. závodu BBP Kuřim

BBP 1 - Běh o pohár Jehnic - Přípravky nejmladší dívky

Datum pořádání od 17.11.2015 07:45 do 17.11.2015 17:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza st.
Technický delegátMartin Juránek
Zpracování výsledkůAleš MACHO
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 09:50 hod

Vzdálenost (km)0,30
Počet kol1
Počet závodníků75
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 255 PROCHÁZKOVÁ Sára Přísnotice 1 Př_Nejml_D 2009 1 00:00:27
2 257 KNOBLOCHOVÁ Stela VSK Univerzita Brno 2 Př_Nejml_D 2009 1 00:00:29 00:00:02
3 227 JIRANOVÁ Klaudie VSK UNI Brno - Jehnice 3 Př_Nejml_D 2009 1 00:00:30 00:00:03
4 289 KVAPILOVÁ Ella SK Speed Brno 4 Př_Nejml_D 2009 1 00:00:30 00:00:03
5 288 HEMERSKÁ Týna SK Speed Brno 5 Př_Nejml_D 2009 1 00:00:30 00:00:03
6 228 COUFALOVÁ Patrika VSK UNI Brno - Jehnice 6 Př_Nejml_D 2009 1 00:00:31 00:00:04
7 147 PEJTOVÁ Adriana VSK Univerzita Brno 7 Př_Nejml_D 2009 1 00:00:32 00:00:04
8 256 PROCHÁZKOVÁ Nikol Sokol Přísnotice 8 Př_Nejml_D 2009 1 00:00:33 00:00:05
9 285 FLOROVÁ Sofie 9 Př_Nejml_D 2009 1 00:00:33 00:00:06
10 266 MAZLOVÁ Jolana 10 Př_Nejml_D 2009 1 00:00:33 00:00:06
11 271 COUFALOVÁ Rea SK Žabovřesky Brno 11 Př_Nejml_D 2009 1 00:00:33 00:00:06
12 260 RYVOLOVÁ Dominika VSK UNI Brno - Botanická 12 Př_Nejml_D 2009 1 00:00:34 00:00:06
13 275 FILIPOVÁ Tereza 13 Př_Nejml_D 2010 1 00:00:34 00:00:06
14 254 KOSMÁKOVÁ Martina VSK UNI Brno - Slatina 14 Př_Nejml_D 2009 1 00:00:34 00:00:07
15 249 KOŘÍNKOVÁ Simona VSK UNI Brno - Žebětín 15 Př_Nejml_D 2009 1 00:00:35 00:00:07
16 244 KLEBEROVÁ Sabina VSK UNI Brno - Botanická 16 Př_Nejml_D 2010 1 00:00:35 00:00:08
17 241 NAKLÁDALOVÁ Simona VSK UNI Brno - Botanická 17 Př_Nejml_D 2009 1 00:00:35 00:00:08
18 279 HERMANOVÁ Nikola 18 Př_Nejml_D 2009 1 00:00:35 00:00:08
19 250 KOŘÍNKOVÁ Denisa VSK UNI Brno - Žebětín 19 Př_Nejml_D 2009 1 00:00:35 00:00:08
20 146 HLADKÁ Leontýna Orel Židenice 20 Př_Nejml_D 2010 1 00:00:35 00:00:08
21 270 BEZDÍČKOVÁ Daniela Road cross team Blansko 21 Př_Nejml_D 2010 1 00:00:36 00:00:09
22 235 ŠÍMOVÁ Lucie VSK UNI Brno - Jehnice 22 Př_Nejml_D 2009 1 00:00:36 00:00:09
23 263 URBÁNKOVÁ Ella 23 Př_Nejml_D 2010 1 00:00:37 00:00:09
24 286 VRBASOVÁ Julie 24 Př_Nejml_D 2009 1 00:00:37 00:00:09
25 247 ŠVÁBOVÁ Zuzana VSK UNI Brno - Botanická 25 Př_Nejml_D 2009 1 00:00:37 00:00:10
26 253 HANKOVÁ Anežka ŠAK Židlochovice 26 Př_Nejml_D 2009 1 00:00:37 00:00:10
27 264 KOLÍSKOVÁ Anežka VSK UNI Brno - Botanická 27 Př_Nejml_D 2009 1 00:00:37 00:00:10
28 278 MAKAŠ Diana 28 Př_Nejml_D 2009 1 00:00:38 00:00:10
29 243 BOUŠKOVÁ Soňa VSK UNI Brno - Botanická 29 Př_Nejml_D 2010 1 00:00:38 00:00:10
30 261 TESAŘOVÁ Alena 30 Př_Nejml_D 2010 1 00:00:38 00:00:10
31 287 DAŇHELOVÁ Natálie Bantice 31 Př_Nejml_D 2010 1 00:00:38 00:00:11
32 72 HORSKÁ Nikol 32 Př_Nejml_D 2010 1 00:00:38 00:00:11
33 267 HRDLIČKOVÁ Natálie VSK Univerzita Brno 33 Př_Nejml_D 2009 1 00:00:38 00:00:11
34 236 PETERKOVÁ Anna VSK UNI Brno - Jehnice 34 Př_Nejml_D 2009 1 00:00:39 00:00:11
35 242 PYTLUKOVÁ Julie VSK UNI Brno - Botanická 35 Př_Nejml_D 2010 1 00:00:39 00:00:12
36 258 FRITZOVÁ Tereza Drahanský sport team 36 Př_Nejml_D 2010 1 00:00:39 00:00:12
37 283 VARMUŽKOVÁ Lucie 37 Př_Nejml_D 2009 1 00:00:39 00:00:12
38 225 NEBESKÁ Adéla VSK UNI Brno - Botanická 38 Př_Nejml_D 2009 1 00:00:39 00:00:12
39 239 BEIKOVÁ Salma VSK UNI Brno - Botanická 39 Př_Nejml_D 2009 1 00:00:40 00:00:12
40 268 TOPINKOVÁ Denisa AC Moravská Slavia Brno 40 Př_Nejml_D 2010 1 00:00:40 00:00:13
41 265 ARRUFI Emma 41 Př_Nejml_D 2011 1 00:00:40 00:00:13
42 246 BRANDŠTETROVÁ Nina VSK UNI Brno - Botanická 42 Př_Nejml_D 2010 1 00:00:40 00:00:13
43 262 BERGEROVÁ Lucie VSK Univerzita Brno 43 Př_Nejml_D 2010 1 00:00:41 00:00:13
44 248 HAVLIŠTOVÁ Eva VSK UNI Brno - Žebětín 44 Př_Nejml_D 2009 1 00:00:41 00:00:14
45 272 COUFALOVÁ Thea SK Žabovřesky 45 Př_Nejml_D 2010 1 00:00:42 00:00:14
46 245 BAYEROVÁ Hana VSK UNI Brno - Botanická 46 Př_Nejml_D 2010 1 00:00:42 00:00:14
47 281 ŠKORPÍKOVÁ Anna 47 Př_Nejml_D 2010 1 00:00:42 00:00:14
48 74 JUŘICOVÁ Ema MK SEITL Ostrava 48 Př_Nejml_D 2011 1 00:00:44 00:00:16
49 292 DILHOFOVÁ Anna 49 Př_Nejml_D 2009 1 00:00:44 00:00:16
50 234 FRANCOVÁ Amálie VSK UNI Brno - Jehnice 50 Př_Nejml_D 2010 1 00:00:44 00:00:17
51 276 KVÍTKOVÁ Karolína 51 Př_Nejml_D 2010 1 00:00:45 00:00:17
52 269 DOBEŠOVÁ Veronika AC Moravská Slavia Brno 52 Př_Nejml_D 2011 1 00:00:45 00:00:17
53 230 ADAMCOVÁ Laura VSK UNI Brno - Jehnice 53 Př_Nejml_D 2010 1 00:00:45 00:00:18
54 293 HRAZDÍLOVÁ Tereza Útěchov 54 Př_Nejml_D 2011 1 00:00:46 00:00:18
55 150 POPA Natalia 55 Př_Nejml_D 2010 1 00:00:47 00:00:20
56 251 KAŠPAROVÁ Elisabet VSK UNI Brno - Žebětín 56 Př_Nejml_D 2010 1 00:00:49 00:00:22
57 291 POKORNÁ Helena Brno 57 Př_Nejml_D 2011 1 00:00:51 00:00:24
58 148 CRHANOVÁ Alžběta 58 Př_Nejml_D 2011 1 00:00:56 00:00:29
59 290 HAVRÁNKOVÁ Elena 59 Př_Nejml_D 2011 1 00:00:59 00:00:31
60 277 CHROMKOVÁ Nicol 60 Př_Nejml_D 2010 1 00:01:00 00:00:32
61 282 ŠICHOVÁ Zuzana 61 Př_Nejml_D 2011 1 00:01:02 00:00:34
62 233 KOLÁŘOVÁ Petra VSK UNI Brno - Jehnice 62 Př_Nejml_D 2011 1 00:01:05 00:00:37
63 226 CHLUPOVÁ Lucie VSK UNI Brno - Jehnice 63 Př_Nejml_D 2010 1 00:01:07 00:00:39
64 238 JUROŠOVÁ Linda VSK UNI Brno - Botanická 64 Př_Nejml_D 2009 1 00:01:07 00:00:40
65 237 THÁLOVÁ Lucie VSK UNI Brno - Jehnice 65 Př_Nejml_D 2010 1 00:01:07 00:00:40
66 232 VACHOVÁ Veronika VSK UNI Brno - Jehnice 66 Př_Nejml_D 2010 1 00:01:07 00:00:40
67 231 NOVOTNÁ Vanda VSK UNI Brno - Jehnice 67 Př_Nejml_D 2009 1 00:01:07 00:00:40
68 229 ADAMCOVÁ Anna VSK UNI Brno - Jehnice 68 Př_Nejml_D 2013 1 00:01:07 00:00:40
69 252 PEJTOVÁ Adriana VSK UNI Brno - Slatina 69 Př_Nejml_D 2009 1 00:01:07 00:00:40
70 240 REYNOLDS Lucie VSK UNI Brno - Botanická 70 Př_Nejml_D 2009 1 00:01:07 00:00:40
71 273 VALENTOVÁ Karolína 71 Př_Nejml_D 2013 1 00:01:10 00:00:43
72 280 PERNICOVÁ Soňa VSK UNI Brno - Jehnice 72 Př_Nejml_D 2013 1 00:01:17 00:00:49
73 274 SEDLÁKOVÁ Anežka ŠAK Židlochovice 73 Př_Nejml_D 2013 1 00:01:26 00:00:59
74 284 ZÁRUBOVÁ Julie 74 Př_Nejml_D 2011 1 00:01:30 00:01:02
75 259 HAKLOVÁ Anna 75 Př_Nejml_D 2014 1 00:02:49 00:02:21

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

25.09.2021 09:00
Havlíčkobrodský půlmaraton
26.09.2021 10:00
Brněnský koloběžkový půlmaraton
26.09.2021 13:13
VolšoHEC run
28.09.2021 08:00
Svatováclavský běh Blažovice
02.10.2021 08:00
Běh Slavkovem 2021
02.10.2021 09:00
35. KALÁB JM TT Liga - KALÁB AQUATLON
03.10.2021 08:00
Běh Pístovickou riviérou - 60. ročník
07.10.2021 16:00
BB 8 - Běh okolo Campusu
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.