Rychlé novinky:

01.03.2024: Změna termínu 8. závodu BBP

22.02.2024: Rohálovská 10 - Startovní listina

Krumlovský běh 25.ročník - Nejmladší žákyně

Datum pořádání od 17.10.2015 09:00 do 17.10.2015 16:00
Zpracování výsledkůMartin Juránek
Výsledky ke staženístáhnout výsledky
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 11:10 hod

Vzdálenost (km)0,75
Počet kol1
Počet závodníků33
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 146 HUTÁRKOVÁ Veronika TJ Oslavany 1 Nej_žky 2004 1 00:02:21
2 32 SVOBODOVÁ Barbora Orel Obřany 2 Nej_žky 2004 1 00:02:26 00:00:04
3 144 SAMLÍKOVÁ Julie TJ Oslavany 3 Nej_žky 2004 1 00:02:26 00:00:05
4 31 PIJÁKOVÁ Tereza Orel Obřany 4 Nej_žky 2004 1 00:02:32 00:00:10
5 145 HORÁKOVÁ Ludmila TJ Oslavany 5 Nej_žky 2004 1 00:02:35 00:00:13
6 188 SKŘIVANOVÁ Veronika TJ Znojmo, z.s. 6 Nej_žky 2004 1 00:02:44 00:00:22
7 140 NOVOTNÁ Barbora TJ Oslavany 7 Nej_žky 2005 1 00:02:44 00:00:22
8 217 SIGMUNDOVÁ Adéla ŠAK Židlochovice 8 Nej_žky 2005 1 00:02:44 00:00:22
9 135 SOMMEROVÁ Denisa TJ Sokol Přísnotice 9 Nej_žky 2004 1 00:02:45 00:00:23
10 131 LORENZOVÁ Monika TJ Sokol Přísnotice 10 Nej_žky 2004 1 00:02:48 00:00:26
11 173 ZEMČÍKOVÁ Vendula SK Atletika Hustopeče 11 Nej_žky 2005 1 00:02:49 00:00:27
12 191 KAŠPAŘÍKOVÁ Anna Orel Blažovice 12 Nej_žky 2005 1 00:02:52 00:00:30
13 206 LUŽOVÁ Karolína Orel Žatčany 13 Nej_žky 2005 1 00:02:54 00:00:33
14 163 PETRÁSKOVÁ Tereza SK Atletika Hustopeče 14 Nej_žky 2005 1 00:02:56 00:00:34
15 23 KULAŠOVÁ Ivana AC Moravský Krumlov 15 Nej_žky 2005 1 00:02:59 00:00:37
16 121 HÁJKOVÁ Klára TJ Sokol Přísnotice 16 Nej_žky 2004 1 00:02:59 00:00:38
17 184 SMEJKALOVÁ Jana AC Moravský Krumlov 17 Nej_žky 2004 1 00:03:00 00:00:39
18 162 VRBOVÁ Marie SK Atletika Hustopeče 18 Nej_žky 2004 1 00:03:01 00:00:39
19 166 KREJČIŘÍKOVÁ Karin SK Atletika Hustopeče 19 Nej_žky 2005 1 00:03:01 00:00:39
20 195 KLAKOVÁ Kristýna AC Moravský Krumlov 20 Nej_žky 2004 1 00:03:03 00:00:41
21 186 KUČEROVÁ Kateřina Sokol Bílovice nad Svitavou 21 Nej_žky 2004 1 00:03:04 00:00:43
22 197 MEZEROVÁ Marie Sokol Bílovice nad Svitavou 22 Nej_žky 2004 1 00:03:05 00:00:43
23 187 FENCLOVÁ Barbora Sokol Bílovice nad Svitavou 23 Nej_žky 2004 1 00:03:06 00:00:44
24 176 KLUSÁKOVÁ Nikola SK Atletika Hustopeče 24 Nej_žky 2004 1 00:03:06 00:00:44
25 130 HÁNOVÁ Magda TJ Sokol Přísnotice 25 Nej_žky 2004 1 00:03:07 00:00:45
26 170 BOHDÁLKOVÁ Marie SK Atletika Hustopeče 26 Nej_žky 2005 1 00:03:10 00:00:48
27 98 VESELÁ Pavlína Orel Vyškov 27 Nej_žky 2004 1 00:03:11 00:00:49
28 141 TREUOVÁ Marie TJ Oslavany 28 Nej_žky 2005 1 00:03:11 00:00:49
29 100 SKAŘOUPKOVÁ Michaela Orel Vyškov 29 Nej_žky 2004 1 00:03:15 00:00:53
30 189 BĚLOBRADIČOVÁ Bára TJ Znojmo, z.s. 30 Nej_žky 2004 1 00:03:16 00:00:54
31 142 SVOBODOVÁ Jana TJ Oslavany 31 Nej_žky 2004 1 00:03:21 00:00:59
32 97 RAČANSKÁ Tereza Orel Vyškov 32 Nej_žky 2004 1 00:03:27 00:01:05
33 101 PEVNÁ Kateřina Orel Vyškov 33 Nej_žky 2004 1 00:03:51 00:01:29

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

11.07.2024 17:00
BB 5 - Běh okolo Bílé hory
03.08.2024 10:00
38. KALÁB JM TT Liga - Hostěradský TRIATLON 2024
03.08.2024 12:00
Vnorovská desítka
18.08.2024 08:00
FORCE SPAC - O cenu města Petřvald
22.08.2024 17:00
BB 6 - Běh okolo Olympie
05.09.2024 17:00
BB 7 - Běh Akátkami
07.09.2024 08:00
FORCE SPAC - Mokrolazecká 60
13.09.2024 15:00
Zámecká 5
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.