Rychlé novinky:

01.03.2024: Změna termínu 8. závodu BBP

22.02.2024: Rohálovská 10 - Startovní listina

SPAC 16. MR amatérů (časovka) - Časovka

Datum pořádání od 18.07.2015 08:00 do 18.07.2015 16:00
Hlavní rozhodčíPetr Glogar
Zpracování výsledkůMartin Juránek
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 11:00 hod

Vzdálenost (km)19,00
Počet kol1
Počet závodníků178
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 193 KOTRLÍK Tomáš (UAC) Cyklosport Kern 1 B 1984 1 00:25:10
2 183 NEŽERKA Václav (UAC) LAWI - Author Team 1 A 1986 1 00:25:20 00:00:09
3 182 NOVÁK Petr (UAC) LAWI-Author Team 2 B 1978 1 00:25:49 00:00:38
4 66 ŠVÁB Miroslav (MP) CYCLINGBRNO 3 B 1976 1 00:25:54 00:00:43
5 87 PECHOUŠ Miroslav (JAL) SB Cyklo Olympia 1 C 1966 1 00:26:15 00:01:04
6 74 ARO Anton (SPAC)11 F 78. Espoo. Finland 2 A 1989 1 00:26:16 00:01:05
7 133 GALATÍK Roman (SPAC) CK Continental Frenštát p. R. 1 4 B 1977 1 00:26:21 00:01:10
8 185 SOMR Michael (UAC) LAWI - Author Team 3 A 1987 1 00:26:25 00:01:14
9 176 HORÁK Michal (MP) SCS Mirva Svitavy 5 B 1985 1 00:26:28 00:01:18
10 150 NOVOTNÝ Oldřich (JAL) CT WEBER 4 A 1991 1 00:26:34 00:01:23
11 147 BLINKA Luděk (MP) Cyklo MXM Hulín 6 B 1980 1 00:26:35 00:01:25
12 166 MATULA Lukáš (SPAC) FORCE KCK CYKLOTEAM ZLÍN 5 A 1989 1 00:26:43 00:01:33
13 69 MACHOTKA Karel (SPAC) Yogi Racing Team Ostrava 2 C 1973 1 00:26:48 00:01:38
14 179 PRAGER Karel (UAC) CK Vinohradské Šlapky 1 D 1963 1 00:27:00 00:01:49
15 157 JUREČKA Jiří_ml. (UAC) Experiment 23 6 A 1996 1 00:27:00 00:01:49
16 121 BABIÁNEK David (MP) MiKo Cycles Přerov 7 A 1993 1 00:27:09 00:01:58
17 196 SOBEK Ondřej (UAC) Stark Cycling Team 8 A 1987 1 00:27:11 00:02:00
18 224 BYRTUS Lukáš (SPAC) Skvělákola Tj.Tž. Třinec "A" 9 A 1989 1 00:27:11 00:02:01
19 98 TESAŘ Oldřich (MP) SK ORBEA CZECH MASTERS 3 C 1975 1 00:27:13 00:02:02
20 27 TVRZ Lukáš (UAC) Sweepsport 10 A 1994 1 00:27:15 00:02:05
21 125 KLÁŠTERKA Tomáš (SPAC) Continental Frenštát p. R. 4 C 1975 1 00:27:17 00:02:06
23 2 PIETRZYK Vratislav (SPAC) Skvělá Kola - TJ TŹ Třinec 7 B 1976 1 00:27:23 00:02:12
24 97 TRACHTULEC Petr (SPAC) CK Feso Petřvald 1 J 1998 1 00:27:24 00:02:13
25 21 VAŠÍČEK Pavel (MP) CYCLORACING TEAM 8 B 1978 1 00:27:27 00:02:16
26 115 RYDVAL Michal (UAC) CK Vinohradské Šlapky 6 C 1974 1 00:27:28 00:02:17
27 158 BOŠTÍK Jiří (MP) F-BIKE KLUB SÁDEK 2 D 1961 1 00:27:31 00:02:20
28 184 SCHÜHLER Tomáš (UAC) LAWI-Author Team 11 A 1994 1 00:27:32 00:02:21
29 220 KOKEŠ Pavel (SPAC) SKVK 7 C 1971 1 00:27:32 00:02:22
30 146 PROCHÁZKA Milan (UAC) DEXTER Cycling 9 B 1978 1 00:27:36 00:02:25
31 222 FIERLA Ondřej (SPAC) Team Forman Cinelli 12 A 1993 1 00:27:37 00:02:26
32 167 ODVÁRKA Ivo (SPAC) FORCE KCK CYKLOTEAM ZLÍN 8 C 1967 1 00:27:38 00:02:27
33 178 MORAVČÍK Zdeněk (MP) SK ORBEA CZECH MASTERS 3 D 1962 1 00:27:39 00:02:28
34 156 KUSIDLO Mariusz (SPAC) Kolik Hobby Bohumin 13 A 1987 1 00:27:48 00:02:37
35 218 KORCAK David (JAL) Galaxy CykloSvec 9 C 1971 1 00:27:50 00:02:39
36 106 TUMA Roman (UAC) AC SPARTA PRAHA Cyklo Akademie 4 D 1965 1 00:27:53 00:02:42
37 189 DUŽÍK Josef (SPAC) Bike Club Ostrava 14 A 1985 1 00:28:04 00:02:54
38 65 BENEŠ Petr (SPAC) YOGi Racing Ostrava 5 D 1965 1 00:28:07 00:02:56
39 223 ZÁRUBA Petr (SPAC) ACK Stará Ves nad Ondřejnicí 15 A 1991 1 00:28:10 00:02:59
40 225 NOVÁK Vít (UAC) CFC Kladno 16 A 1989 1 00:28:16 00:03:06
41 126 BUBENÍK Jiří (SPAC) cykloserviMB 17 A 1989 1 00:28:19 00:03:09
42 180 WALSH James (UAC) Zadny Tym 10 C 1974 1 00:28:30 00:03:19
43 64 VODIČKA Václav (SPAC) CYCLING BRNO 11 C 1972 1 00:28:30 00:03:20
44 112 JANŮ Martin (MP) Silný Team Uničov 12 C 1974 1 00:28:33 00:03:22
45 177 KUDA Pavel (MP) SC MIRVA SVITAVY 13 C 1969 1 00:28:34 00:03:23
46 144 RENDL Jaroslav (UAC) DEXTER Cycling 14 C 1973 1 00:28:35 00:03:24
47 217 HOLONA Martin (SPAC) HPEL Team 10 B 1977 1 00:28:37 00:03:26
48 221 CHAMRÁD Jiří (SPAC) bez týmu 11 B 1981 1 00:28:47 00:03:36
49 94 JARMA Ctirad (MP) CYKLO TEAM KOLARNA 2 J 1997 1 00:28:47 00:03:37
50 67 KASAL Jiří (JAL) KC KOOPERATIVA 1 E 1948 1 00:28:50 00:03:39
51 165 HRADIL Michal (SPAC) FORCE KCK CYKLOTEAM ZLÍN 18 A 1987 1 00:28:51 00:03:40
52 188 KVAPULINSKÝ Martin (SPAC) Bike Club Ostrava 12 B 1983 1 00:28:53 00:03:42
53 105 ŠVÁB Přemysl (UAC) AC Sparta Praha cycling akademie 6 D 1965 1 00:28:53 00:03:42
54 205 STRÁNÍK Josef (MP) Tesaři Osík 15 C 1972 1 00:28:59 00:03:48
55 62 SEKERKA Karel (MP) Cycloracing Team A 7 D 1961 1 00:29:00 00:03:49
56 72 MASNÝ Milan (SPAC) Racing Olešná 2 E 1949 1 00:29:06 00:03:55
57 113 ŠVEC Milan (MP) Silný Team Uničov 8 D 1963 1 00:29:09 00:03:58
58 89 NOVOTNÝ Pavel (MP) Cyklobest-Team BIANCHI 9 D 1958 1 00:29:10 00:04:00
59 80 MILLER Milan (UAC) Tama Královice 13 B 1982 1 00:29:13 00:04:02
60 122 CHALOUPKA Petr (MP) CYCLORACING TEAM 16 C 1971 1 00:29:13 00:04:02
61 77 MÜCK Arnošt (SPAC) 2K bike club Odry 10 D 1959 1 00:29:17 00:04:06
62 120 ALEŠ Bosák (MP) AB TEAM 17 C 1968 1 00:29:19 00:04:09
63 3 SLEZÁK Josef (SPAC) FORCE KCK CYKLOTEAM ZLÍN 11 D 1959 1 00:29:21 00:04:10
64 200 BENEŠ Petr (UAC) BTK EUROBIKE Praha 14 B 1979 1 00:29:23 00:04:12
65 204 HLAWICZKA Martin (SPAC) Skvělá kola - TJ TŽ Třinec A 15 B 1979 1 00:29:23 00:04:12
66 207 MITRENGA Petr (SPAC) Skvělá kola - TJ TŽ Třinec "A" 16 B 1977 1 00:29:24 00:04:14
67 163 PYTEL Jaromír (SPAC) CK Brno Bagbike 18 C 1975 1 00:29:26 00:04:16
68 202 ŠNAJDER Roman (SPAC) Racing Olešná 12 D 1964 1 00:29:28 00:04:17
69 71 KUBEC Martin (UAC) VARTA - TJ Sokol Králův Dvůr 19 C 1975 1 00:29:31 00:04:20
70 130 KASZUBA Miroslaw (SPAC) CK Kolík Hobby Bohumín 13 D 1962 1 00:29:31 00:04:20
71 162 DAŇHEL Mojmír (SPAC) CPV Krnov 14 D 1964 1 00:29:32 00:04:21
72 90 ŠEVČÍK Bronislav (MP) KCK Force Zlín 15 D 1964 1 00:29:35 00:04:25
73 119 SCHURAN Michal (SAL) Velosport Favorit Bílina 19 A 1996 1 00:29:36 00:04:26
74 190 KONEČNÝ Dalibor (SPAC) Bike Club Ostrava 20 A 1989 1 00:29:37 00:04:26
75 214 ŠKODA Kristián (SPAC) CK Continental Frenštát p. R. 1 21 A 1990 1 00:29:39 00:04:28
76 159 BILEK Miroslav (UAC) CSK Markus 16 D 1963 1 00:29:40 00:04:29
77 107 VEJVODA Josef (UAC) CKKV Praha 17 D 1963 1 00:29:44 00:04:34
78 118 JURČA Karel (SAL) KL sport Most 3 J 1997 1 00:29:46 00:04:35
79 216 ČERVENÝ Lukáš (SPAC) Cykloservis MB 20 C 1975 1 00:29:52 00:04:41
80 22 MAJTNER Petr (SPAC) Skvělá Kola - TJ TŹ Třinec 21 C 1967 1 00:29:55 00:04:44
81 95 POLCER Ferdinand (MP) Silný team Uničov 1 18 D 1956 1 00:29:55 00:04:45
82 127 BOLLO Roman (SPAC) Yogi 2 17 B 1981 1 00:29:56 00:04:45
83 111 CANDRA Václav (UAC) AC Sparta cycling akademie 18 B 1976 1 00:29:58 00:04:47
84 83 DVOŘÁK Jan (SAL) Sweep cycling 19 B 1984 1 00:29:58 00:04:48
85 117 SCHUNÁGEL Karel (UAC) Toi Toi Cykloklub Slaný 22 C 1975 1 00:30:01 00:04:51
86 145 TÁCHA Petr (UAC) DEXTER Cycling 19 D 1965 1 00:30:05 00:04:54
87 194 BAIER Jiří (UAC) Velosport Domažlice 20 B 1984 1 00:30:05 00:04:54
88 24 FOLTYN Jiří (SPAC) CK Kolík Hobby Bohumín 21 B 1982 1 00:30:07 00:04:56
89 73 POLÁČIK Martin (SPAC) CK Continental Frenštát p. R. 1 4 J 1997 1 00:30:12 00:05:01
90 164 SATINSKÝ Alexandr (SPAC) YOGi Racing Ostrava 20 D 1963 1 00:30:14 00:05:03
91 208 SÝKORA Robert (UAC) CK Vinohradské Šlapky 23 C 1972 1 00:30:18 00:05:07
92 100 FIŠER Vladimír (MP) Hape Brno 3 E 1952 1 00:30:26 00:05:15
93 16 BUCHAL Ivo (SPAC) Racing Olešna A 24 C 1971 1 00:30:27 00:05:16
94 78 JUREČKA Jiří_st. (UAC) Polabští cyklisté o.s. 25 C 1966 1 00:30:29 00:05:18
95 5 BARAN Petr (SPAC) CYCLING BRNO BAGBIKE 21 D 1960 1 00:30:29 00:05:18
96 70 DOLEŽALOVÁ Hana (UAC) TJ Sokol Kralův Dvůr 1 Ž 1977 1 00:30:29 00:05:18
97 7 SIVÁK Jiří (UAC) AC Sparta Praha - cykloakademie 22 D 1965 1 00:30:30 00:05:19
98 135 VLČEK Petr (UAC) CK Vinohradské Šlapky 26 C 1971 1 00:30:30 00:05:19
99 19 KLÍMA Zdeněk (MP) SC MIRVA SVITAVY 4 E 1955 1 00:30:33 00:05:22
100 110 KRÝDA Viktor (UAC) AC Sparta Praha cycling academie 27 C 1975 1 00:30:35 00:05:24
101 109 KLABOUCH Jan (UAC) AC Sparta Praha Cycling 23 D 1959 1 00:30:35 00:05:25
102 116 PLEVA Jan (SAL) SK Favorit Bílina 5 J 1998 1 00:30:39 00:05:28
103 132 ZDANOWICZ Marek (SPAC) Kolík Hobby Bohumín 5 E 1955 1 00:30:41 00:05:30
104 82 HUJA Oleg (SAL) Sweepsport Chomutov 6 E 1955 1 00:30:41 00:05:30
105 136 JAROŠ Martin (SPAC) Racing Olešná 28 C 1971 1 00:30:47 00:05:36
106 101 VORÁČOVÁ Naďa (MP) CSC Šumperk 2 Ž 1981 1 00:30:48 00:05:38
107 96 ŠENK Jaroslav (MP) Silný Team Uničov 7 E 1948 1 00:30:50 00:05:39
108 197 LÖBL Richard_ml. (ŠUAC) Axon Sport Team 22 B 1979 1 00:30:51 00:05:40
109 84 LEBEDA Vladimír (SAL) Sweep cycling Chomutov 8 E 1952 1 00:30:52 00:05:41
110 226 PAVEL Zháňal (UAC) TJ Spartak Třebíč 22 A 1988 1 00:30:53 00:05:42
111 212 MIČKO Jan SPAC CK FESO Petřvald 24 D 1962 1 00:30:53 00:05:42
112 99 DUŠAN Hauser (UAC) Stark Cycling Team 23 B 1979 1 00:30:56 00:05:45
113 17 HLAVATIK Ladislav (SPAC) RACING OLESNA F=M 25 D 1956 1 00:30:57 00:05:46
114 199 VILD Michal_ml. (UAC) SAC Bělá pod Bezdězem 23 A 1996 1 00:31:06 00:05:55
115 61 PETRAŠ Stanislav (MP) CYKLOPROFI TEAM 9 E 1951 1 00:31:12 00:06:02
116 92 VEJROSTA Zbyněk (MP) PELLS Team 10 E 1955 1 00:31:16 00:06:05
117 1 ŠVANTNER Bohuslav (SPAC) Racing Olešná 26 D 1964 1 00:31:21 00:06:10
118 219 MACHALA Jan (MP) Cycloracing Olomouc 24 A 1989 1 00:31:23 00:06:12
119 143 PACOVSKÝ Tomas (UAC) Pijas 29 C 1972 1 00:31:24 00:06:13
120 213 ŠIMEČEK Radim (SPAC) Profily Midar Příbor 30 C 1969 1 00:31:32 00:06:21
121 131 MOTTL Bohumír (SPAC) CK Kolík Hobby Bohumín 11 E 1951 1 00:31:35 00:06:24
122 175 TEŠNAR Tomáš (SPAC) YOGi Racing Ostrava 12 E 1951 1 00:31:36 00:06:25
123 140 LABANC Štefan (ŠUAC) Cykloservex - MEDILA 13 E 1954 1 00:31:36 00:06:25
124 187 MOTYKA Tomáš (SPAC) Bike Club Ostrava 27 D 1963 1 00:31:39 00:06:28
125 160 PIVRNEC Miroslav (UAC) Stark Cycling Team 28 D 1965 1 00:31:42 00:06:31
126 12 PAVLÍK Jiří (SPAC) ck frenštát pod radhoštěm 14 E 1951 1 00:31:50 00:06:39
127 203 BOSZCZYK Norbert (SPAC) skvela kola 31 C 1966 1 00:32:00 00:06:50
128 161 HALADUS Szymon (SPAC) CPV Krnov 6 J 1998 1 00:32:01 00:06:50
129 215 VILHELM Jaroslav (SPAC) CK Kolík Hobby Bohumín 32 C 1967 1 00:32:05 00:06:55
130 9 BABIÁNEK Milan (MP) Miko Cyclink Přerov 29 D 1963 1 00:32:10 00:07:00
131 81 MIKULÁŠEK Tomáš (MP) ROSO 33 C 1974 1 00:32:13 00:07:02
132 206 FIERLA Jan_st. (SPAC) CK Feso Petrvald 34 C 1969 1 00:32:15 00:07:04
133 172 KRAJČÍK Josef (UAC) DEXTER Cycling 15 E 1950 1 00:32:17 00:07:06
134 181 SCHNEIDER Rudolf (SPAC) CK Continental Frenštát p. R. 30 D 1956 1 00:32:26 00:07:16
135 85 VESELÝ Petr (SPAC) TJTŽ TŘINEC 16 E 1943 1 00:32:28 00:07:17
136 68 ŠUSTR Miloslav (JAL) RICOH IMPROMAT TÁBOR 17 E 1945 1 00:32:31 00:07:21
137 75 JAKLOVÁ Ivana (SPAC) LowelllPro team Šafrata Bohumín 3 Ž 1965 1 00:32:34 00:07:23
138 91 CHMURA Petr (SPAC) Team Forman Cinelli 31 D 1962 1 00:32:35 00:07:24
139 129 BARTOŠOVÁ Denisa (SPAC) CK Kolík Hobby Bohumín 4 Ž 1992 1 00:32:37 00:07:26
140 23 WIDENKA Aleš (SPAC) CK Kolík Hobby Bohumín 32 D 1962 1 00:32:39 00:07:28
141 201 OKRUHLICA Petr (UAC) CKKV Praha 35 C 1969 1 00:32:46 00:07:35
142 20 GIERC David (SPAC) 36 C 1975 1 00:32:47 00:07:36
143 141 SLABOCH David (UAC) Stark Cycling Team 25 A 1988 1 00:32:49 00:07:38
144 123 VICENCOVÁ Petra (MP) Cycloracing Team A 5 Ž 1970 1 00:32:52 00:07:41
145 139 DOHNAL Blahoslav (SPAC) CPV Krnov 37 C 1972 1 00:32:55 00:07:45
146 76 JAKL Jiří (SPAC) Triatlon klub Ostrava 33 D 1963 1 00:32:58 00:07:48
147 137 ERTEL Jiří (SPAC) Novatop Lapierre 18 E 1949 1 00:33:01 00:07:50
148 108 ŠEJNA Karel (UAC) CKKV Praha 34 D 1958 1 00:33:03 00:07:52
149 102 RADILOVÁ Lucie (MP) Hape Brno 6 Ž 1980 1 00:33:04 00:07:54
150 104 PAŽOUT Milan (UAC) Tama Královice 19 E 1950 1 00:33:13 00:08:02
151 86 VYČÍTALOVÁ Jana (MP) ACS Drak Vrbno 7 Ž 1977 1 00:33:24 00:08:13
152 134 JERMOLAJEV Igor (UAC) CK Vinohradské Šlapky 35 D 1962 1 00:33:26 00:08:16
153 103 ČUPOVÁ Jana (SPAC) NOVATOP GHOST 8 Ž 1990 1 00:33:32 00:08:21
154 18 PAVLÍK Petr (SPAC) Racing Olešná 36 D 1957 1 00:33:41 00:08:30
155 154 BLUSZCZ Stefan (SPAC) LowelllPro team Šafrata Bohumín 20 E 1952 1 00:33:46 00:08:35
156 88 CHMUROVÁ Jana (SPAC) Team Forman Cinelli 9 Ž 1991 1 00:33:57 00:08:46
157 6 WIEDERMANN Zdeněk (MP) Silný Team Uničov 37 D 1958 1 00:33:58 00:08:47
158 138 DOHNALOVÁ Jaroslava (SPAC) CPV Krnov 10 Ž 1972 1 00:34:13 00:09:02
159 4 BAJTEK Daniel (UAC) Zadny 26 A 1986 1 00:34:17 00:09:06
160 63 PEZDA Miloslav (MP) Silný Team Uničov 38 D 1958 1 00:34:22 00:09:12
161 198 VILD Václav_st. (UAC) SAC Bělá pod Bezdězem 38 C 1967 1 00:34:34 00:09:24
162 155 PĚGŘIMEK Milan (SPAC) CK Orlík Orlová 21 E 1954 1 00:35:23 00:10:12
163 13 HOMOLA Petr (SPAC) yogi racing ostrava 2 22 E 1944 1 00:35:30 00:10:19
164 128 MIKŠOVSKÁ Alena (UAC) CSK Markus 11 Ž 1960 1 00:35:52 00:10:41
165 174 SAVKA Miroslav (SPAC) CK Orlík Orlová 23 E 1955 1 00:36:10 00:11:00
166 173 NOVÁK Michal (UAC) CFC Kladno 39 D 1962 1 00:36:11 00:11:00
167 124 HOUŠKA Jan (UAC) Humusoft 40 D 1965 1 00:36:15 00:11:04
168 15 PYTLOVÁ Markéta (SPAC) CK Brno Bagbike 12 Ž 1999 1 00:36:16 00:11:05
169 148 SCHICHEL Jakub (SPAC) YOGI Racing Ostrava 1 7 J 1997 1 00:36:23 00:11:12
170 114 LANTOVÁ Romana (SPAC) Cyklistika pro všechny Krnov 13 Ž 1972 1 00:36:59 00:11:48
171 25 TAUD Marek (SAL) CK Floratex Chomutov 24 B 1981 1 00:37:46 00:12:35
172 93 SOVINSKÝ Robert (MP) ROSO 24 E 1947 1 00:38:15 00:13:04
173 8 LANTOVÁ Romana (SPAC) Cyklistika pro všechny Krnov 14 Ž 1997 1 00:38:41 00:13:31
174 10 MRNŮŠTÍK Josef (SPAC) Cyklotech-Pro a Mrnůštík 25 E 1951 1 00:39:36 00:14:25
175 14 SCHICHEL Tomáš (SPAC) yogi racing ostrava 2 41 D 1964 1 00:41:11 00:16:01
176 11 HOUŠKOVÁ Helena (UAC) Humusoft 15 Ž 1993 1 00:44:42 00:19:31
177 26 PEŠTA Pavel (MP) Hape Brno 25 B 1976 1 00:49:17 00:24:06

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNS 186 ŠIMOŇÁK Marek (SPAC) ACK Stará Ves nad Ondřejnicí D 1964 0 1 kolo
DQ 149 KŘÍŽ Martin CT WEBER C 1973 1

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

03.08.2024 10:00
38. KALÁB JM TT Liga - Hostěradský TRIATLON 2024
03.08.2024 12:00
Vnorovská desítka
18.08.2024 08:00
FORCE SPAC - O cenu města Petřvald
22.08.2024 17:00
BB 6 - Běh okolo Olympie
05.09.2024 17:00
BB 7 - Běh Akátkami
07.09.2024 08:00
FORCE SPAC - Mokrolazecká 60
13.09.2024 15:00
Zámecká 5
14.09.2024 09:00
Havlíčkobrodský půlmaraton
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.