Rychlé novinky:

04.01.2021: Zrušení 5. závodu BBP Kuřim

22.12.2020: Zrušení 4. závodu BBP Syrovice

BBP 2 - Mikulášský běh Okrouhlá - Hlavní závod 5km

Datum pořádání od 01.12.2012 08:00 do 01.12.2012 18:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza
Technický delegátGustav GRUN
Zpracování výsledkůAleš MACHO

Start: 10:30 hod

Seriál závodůBBP 2013 - Hlavní závod 5km
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)4,30
Počet kol1
Počet závodníků141
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 183 SMETANA Jakub Eurofoam Sport Team 1 Dci 1996 1 00:18:00
2 2 KONEČNÝ Petr VSK Univerzita Brno 1 Jři 1995 1 00:18:59 00:00:58
3 33 KUČERA Jan TK Moravské Budějovice 1 XM 1981 1 00:19:40 00:01:40
4 192 SLÁMA Michal AC Moravská Slavia Brno 2 XM 1993 1 00:19:49 00:01:48
5 18 KONEČNÝ Aleš_X AC Moravská Slavia Brno 2 Dci 1997 1 00:19:57 00:01:57
6 52 HAVELKA Jan AC Moravská Slavia Brno 2 Jři 1994 1 00:20:15 00:02:15
7 29 GÁNOVSKÁ Patrícia Šport Team Hritz 1 Ž 1986 1 00:20:25 00:02:24
8 32 VACULOVÁ Lucie Brno 2 Ž 1982 1 00:20:25 00:02:25
9 58 OBRÁTIL Štěpán KOB Moira Brno 3 Jři 1994 1 00:20:39 00:02:38
10 10 SLAVÍK Šimon VSK Univerzita Brno 3 Dci 1996 1 00:20:44 00:02:43
11 189 SEKANINA Adam Moravec Sokol Benešov 4 Jři 1995 1 00:20:56 00:02:56
12 61 MEDLOVÁ Simona AK Olymp Brno 3 Ž 1992 1 00:21:05 00:03:05
13 12 DOUBKOVÁ Kateřina AK Perná 1 ŽV1 1972 1 00:21:08 00:03:08
14 25 KLEPALOVÁ Kamila AK Olymp Brno 1 Dky 1996 1 00:21:10 00:03:10
15 5 SIKORA Vít AK Kuřim 5 Jři 1995 1 00:21:12 00:03:12
16 194 ŠAFÁŘ Jakub Moravec Benešov 6 Jři 1994 1 00:21:13 00:03:13
17 173 NEHYBKA Josef VSK Univerzita Brno 7 Jři 1995 1 00:21:14 00:03:14
18 195 MOKRÝ Ondřej KOB Moira Brno 8 Jři 1994 1 00:21:24 00:03:24
19 48 BENEŠ Petr VSK Univerzita Brno 4 Dci 1997 1 00:21:39 00:03:38
20 85 ŠPLÍCHAL Marek ZBM Brno 5 Dci 1997 1 00:21:40 00:03:40
21 20 POKORNÝ Jan VSK Univerzita Brno 6 Dci 1996 1 00:21:47 00:03:47
22 38 VÁVRA Václav ŠAK Židlochovice 7 Dci 1998 1 00:21:50 00:03:50
23 182 HORÁKOVÁ Šárka Prštice 4 Ž 1977 1 00:22:01 00:04:00
24 209 ONDROUŠEK David Blansko 9 Jři 1994 1 00:22:13 00:04:12
25 201 DUFEK Ladislav AK Tišnov 8 Dci 1996 1 00:22:18 00:04:18
26 60 FUČÍKOVÁ Hana VBM Brno 5 Ž 1977 1 00:22:34 00:04:33
27 30 DURNOVÁ Marta Branopac CZ Veselí nad Mo 2 ŽV1 1964 1 00:22:35 00:04:34
28 172 SUCHÁNEK Michal VSK Univerzita Brno 9 Dci 1996 1 00:22:48 00:04:47
29 219 VYBÍHAL Jan Protivanov 10 Jři 1994 1 00:22:49 00:04:49
30 31 JANKOVÁ Magda Brno 6 Ž 1980 1 00:22:50 00:04:49
31 190 MATULOVÁ Martina AC Moravská Slavia Brno 3 ŽV1 1972 1 00:22:51 00:04:50
32 74 JAHODA Vojtěch SK Žabovřesky 10 Dci 1998 1 00:22:53 00:04:52
33 4 JEŘÁBEK Jakub ŠAK Židlochovice 11 Dci 1996 1 00:23:06 00:05:05
34 13 HLAVÁČOVÁ Jaromíra Brno 4 ŽV1 1969 1 00:23:09 00:05:09
35 23 KADLECOVÁ Lucie Sokol Radostice 7 Ž 1986 1 00:23:14 00:05:13
36 50 BODIOVÁ Adéla 8 Ž 1976 1 00:23:19 00:05:18
37 197 JAGOŠOVÁ Tereza Brno 9 Ž 1993 1 00:23:19 00:05:18
38 47 TESAŘOVÁ Markéta Boskovice 1 Jky 1994 1 00:23:24 00:05:23
39 70 SEBEROVÁ Petra AK Tišnov 10 Ž 1979 1 00:23:28 00:05:27
40 181 VLČKOVÁ Romana Střelka Brno 5 ŽV1 1971 1 00:23:32 00:05:31
41 28 ONDRÁŠOVÁ Magdaléna Brno 11 Ž 1978 1 00:23:54 00:05:53
42 200 SOBOTKA Petr AK Tišnov 11 Jři 1995 1 00:24:00 00:06:00
43 77 ZWIENEROVÁ Jitka AK Olymp Brno 2 Jky 1995 1 00:24:07 00:06:06
44 68 KOFROŇOVÁ Petra 12 Ž 1982 1 00:24:13 00:06:12
45 83 HYNKOVÁ Lada VVM 6 ŽV1 1965 1 00:24:17 00:06:16
46 88 KOUDELKOVÁ Lucie Brno 13 Ž 1985 1 00:24:20 00:06:20
47 80 NEDOMOVÁ Lucie Lysice 14 Ž 1985 1 00:24:22 00:06:21
48 39 ZHÁŇALOVÁ Barbora SK Žabovřesky 15 Ž 1993 1 00:24:24 00:06:24
49 43 KOPOROVÁ Lenka SK Žabovřesky 2 Dky 1997 1 00:24:31 00:06:30
50 184 ŠUSTR Jaroslav Protivanov 12 Dci 1996 1 00:24:32 00:06:31
51 206 HLUBINKOVÁ Nikola Moravec Benešov 3 Jky 1994 1 00:24:34 00:06:33
52 185 KADLEC Jiří Slavoj Houslice 13 Dci 1997 1 00:24:38 00:06:38
53 67 KABÁTHOVÁ Jitka SK Žabovřesky 1 ŽV2 1955 1 00:24:40 00:06:40
54 78 MAREČKOVÁ Renata MO runers 16 Ž 1991 1 00:24:44 00:06:43
55 63 SMRČKOVÁ Jana Lesní Hluboké 7 ŽV1 1964 1 00:24:46 00:06:45
56 207 SVAČINOVÁ Jitka Pampeliška Olomouc 17 Ž 1984 1 00:24:47 00:06:47
57 76 KLINKOVSKÁ Anna AK Olymp Brno 3 Dky 1996 1 00:24:48 00:06:47
58 202 ŠITKOVÁ Terezie Drnovice u Vyškova 18 Ž 1992 1 00:24:51 00:06:50
59 87 ŽÁKOVSKÁ Alena Horizont Kola Novák Blansko 2 ŽV2 1962 1 00:24:53 00:06:52
60 188 PARÁKOVÁ Iva AK Olymp Brno 4 Jky 1995 1 00:25:02 00:07:01
61 56 ŠAFÁŘOVÁ Markéta Moravec Sokol Benešov 8 ŽV1 1973 1 00:25:08 00:07:07
62 44 KRATOCHVÍLOVÁ Anežka ZBM Brno 4 Dky 1999 1 00:25:29 00:07:28
63 8 HAASOVÁ Radka SC Ráječko 19 Ž 1974 1 00:25:30 00:07:29
64 84 CRHÁKOVÁ Eva Zetor Brno 20 Ž 1989 1 00:25:37 00:07:37
65 198 HIRŠOVÁ Gabriela VSK Mendelu Brno 5 Dky 1996 1 00:25:51 00:07:51
66 204 ODEHNALOVÁ Tereza KOB Moira Brno 6 Dky 1997 1 00:25:52 00:07:51
67 22 GRÜNOVÁ Ivana AC Okrouhlá 9 ŽV1 1971 1 00:26:14 00:08:13
68 6 MEZEROVÁ Anežka Sokol Bílovice nad Svitavou 7 Dky 1998 1 00:26:17 00:08:16
69 91 SZÖKEOVÁ Jana Brno 10 ŽV1 1965 1 00:26:20 00:08:19
70 81 SVAČINOVÁ Blažena Pampeliška Olomouc 1 ŽV3 1952 1 00:26:35 00:08:34
71 203 CVEJNOVÁ Tereza MO runers 21 Ž 1990 1 00:27:03 00:09:03
72 180 KREJČIŘÍKOVÁ Kateřina Svatá Kateřina 11 ŽV1 1972 1 00:27:04 00:09:03
73 53 KAŠOVÁ Hana Barnex Sport Brno 3 ŽV2 1954 1 00:27:05 00:09:05
74 3 KOHOUTOVÁ Michaela VSK Univerzita Brno 5 Jky 1994 1 00:27:13 00:09:12
75 45 NEDBÁLKOVÁ Hana SK Žabovřesky 8 Dky 1997 1 00:27:14 00:09:13
76 17 DVOŘÁČKOVÁ Dagmar TK Brno 2 ŽV3 1950 1 00:27:18 00:09:17
77 170 KASSAIOVÁ Martina Cyklo Kassai Boskovice 22 Ž 1980 1 00:27:21 00:09:20
78 193 ŠKYTOVÁ Alžběta Brno 23 Ž 1987 1 00:27:28 00:09:27
79 82 JUŘICOVÁ Helena VUVEL 24 Ž 1980 1 00:27:32 00:09:31
80 69 KALOVÁ Jana AP Brno 12 ŽV1 1966 1 00:27:33 00:09:32
81 9 SUCHÁ Lenka Blansko 25 Ž 1974 1 00:27:38 00:09:38
82 62 MEDLOVÁ Soňa 26 Ž 1992 1 00:27:46 00:09:45
83 86 JEMELÍKOVÁ Denisa ZBM Brno 27 Ž 1993 1 00:27:47 00:09:46
84 205 LÁNÍKOVÁ Ivana Boskovice 13 ŽV1 1973 1 00:27:48 00:09:48
85 36 VOLAVÁ Ivana Fit online 14 ŽV1 1964 1 00:27:54 00:09:54
86 66 KRATOCHVÍLOVÁ Taťána Kupařovice 15 ŽV1 1973 1 00:27:57 00:09:56
87 26 KLEPALOVÁ Vendula ASK Blansko 9 Dky 1998 1 00:28:04 00:10:03
88 27 KLEPAL Petr Blansko 3 XM 1966 1 00:28:04 00:10:04
89 42 VÁVROVÁ Anna Hrušovany u Brna 16 ŽV1 1972 1 00:28:06 00:10:06
90 208 SVOBODOVÁ Hana Brno 28 Ž 1976 1 00:28:09 00:10:09
91 73 NEČASOVÁ Klára Brno 6 Jky 1994 1 00:28:10 00:10:09
92 65 ŠTĚPÁNOVÁ Jana Moravany 17 ŽV1 1971 1 00:28:16 00:10:16
93 191 TLAMKOVÁ Tereza Moravec Benešov 29 Ž 1993 1 00:28:19 00:10:18
94 176 TEŠNAROVÁ Lucie Brno 30 Ž 1974 1 00:28:19 00:10:19
95 199 SOUČKOVÁ Tereza AK Tišnov 31 Ž 1987 1 00:28:25 00:10:25
96 186 KLIMEŠOVÁ Monika Brno 32 Ž 1987 1 00:28:33 00:10:32
97 21 POLÁKOVÁ Šárka HO Lemra 18 ŽV1 1973 1 00:28:41 00:10:40
98 40 SLABÁKOVÁ Lenka AK Olymp Brno 19 ŽV1 1966 1 00:28:45 00:10:45
99 59 DVOŘÁKOVÁ Hana 33 Ž 1976 1 00:28:47 00:10:47
100 7 XXXXX xxxxx :-) 1 XZ 1975 1 00:28:54 00:10:53
101 90 HROZOVÁ Milena ČD LRS Vyškov 3 ŽV3 1953 1 00:28:57 00:10:57
102 177 HUMLÍČKOVÁ Kateřina Sokol Střelice 34 Ž 1976 1 00:29:03 00:11:03
103 214 CSAKVARYOVÁ Lenka Blansko 35 Ž 1983 1 00:29:08 00:11:07
104 35 BUDINSKÁ Hana AC Moravská Slavia Brno 4 ŽV2 1960 1 00:29:14 00:11:13
105 215 KEJÍKOVÁ Romana Mladkov 7 Jky 1995 1 00:29:22 00:11:21
106 169 ZÁVODNÁ Marcela Niva 36 Ž 1977 1 00:29:32 00:11:31
107 57 OBRÁTILOVÁ Naďa KOB Moira Brno 20 ŽV1 1966 1 00:29:40 00:11:39
108 19 MOKRÁ Regina Brno 21 ŽV1 1968 1 00:29:41 00:11:41
109 54 ČERMÁKOVÁ Veronika SKOL Brno 10 Dky 1996 1 00:29:50 00:11:49
110 218 SMÉKALOVÁ Vendula Jevičkov 37 Ž 1984 1 00:29:52 00:11:51
111 174 OSOLSOBĚ Kristýna AHA Vyškov 11 Dky 1996 1 00:29:58 00:11:58
112 11 KONEČNÝ Jan Okrouhlá 14 Dci 1997 1 00:30:14 00:12:13
113 16 CUPALOVÁ Eva Sokol Bučovice 4 ŽV3 1947 1 00:30:20 00:12:19
114 171 HANKOVÁ Jitka Židlochovice 22 ŽV1 1973 1 00:30:22 00:12:21
115 15 ELLINGEROVÁ Dana LRS Vyškov 5 ŽV3 1938 1 00:30:37 00:12:36
116 216 HELLEROVÁ Romana Letovice 38 Ž 1978 1 00:30:38 00:12:37
117 217 KLIMEŠOVÁ Daniela Boskovice 23 ŽV1 1973 1 00:30:38 00:12:37
118 46 TESAŘOVÁ Jitka RBK Blansko 24 ŽV1 1964 1 00:30:41 00:12:40
119 34 LIŠČINSKÁ Eva Tesla Brno 6 ŽV3 1944 1 00:30:53 00:12:53
120 51 ČECH Zdenka Brno 39 Ž 1978 1 00:31:10 00:13:10
121 72 KNAPIL Josef Brno 40 Ž 1990 1 00:31:14 00:13:13
122 49 PELCOVÁ Marcela OZZY Brno 41 Ž 1975 1 00:31:16 00:13:15
123 196 ČAPKOVÁ Barbora Blansko 42 Ž 1985 1 00:31:17 00:13:17
124 213 VONDRUŠKOVÁ Jana Brno 43 Ž 1982 1 00:31:20 00:13:19
125 37 HOLÍKOVÁ Ida Znojmo 25 ŽV1 1964 1 00:31:32 00:13:31
126 89 KOŠUTOVÁ Markéta Líšeň 44 Ž 1986 1 00:31:42 00:13:42
127 187 TAJOVSKÁ Kateřina AC Moravská Slavia Brno 45 Ž 1976 1 00:32:05 00:14:05
128 1 BEDNÁŘ Michal VSK Univerzita Brno 4 XM 1967 1 00:32:55 00:14:55
129 175 PROKEŠOVÁ Jana Sokolnice 26 ŽV1 1972 1 00:33:18 00:15:17
130 212 LÁNIČEK Marek Zetor Brno 15 Dci 1998 1 00:33:57 00:15:56
131 75 PALKOVÁ Lenka Rosice 27 ŽV1 1970 1 00:34:03 00:16:03
132 55 BEZROUKOVÁ Martina Sdružení Popelákova 46 Ž 1981 1 00:34:04 00:16:03
133 211 CRHÁK Tomáš Zetor Brno 16 Dci 1998 1 00:34:16 00:16:16
134 210 MAŤENOVÁ Věra VZS Blansko 5 ŽV2 1958 1 00:34:19 00:16:19
135 179 PODLUCKÁ Monika AK Kuřim 47 Ž 1975 1 00:35:17 00:17:16
136 64 KROUPOVÁ Pavla Brno 28 ŽV1 1965 1 00:35:23 00:17:23
137 79 KRESTOVÁ Denisa Zetor Brno 8 Jky 1994 1 00:35:44 00:17:43
138 24 JIRÁSKOVÁ Věra Prdlavka SSSR Modřice 6 ŽV2 1955 1 00:35:50 00:17:49
139 178 JANÍČKOVÁ Petra Brno 48 Ž 1986 1 00:35:50 00:17:49
140 71 NEČASOVÁ Dana Brno 29 ŽV1 1964 1 00:40:47 00:22:46

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 14 MARTINCOVÁ Ivana AC Moravská Slavia Brno ŽV2 1963

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

13.02.2021 07:00
Přihlašování BBP
13.02.2021 08:00
BBP 8 - Modřický pohár
22.05.2021 13:13
VolšoHEC 2021
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.