Rychlé novinky:

08.03.2021: Startovní čísla BBP

04.01.2021: Zrušení 5. závodu BBP Kuřim

BT 2015 Velká Cena města Holíč - Hlavní závod 8895m

Datum pořádání od 12.09.2015 08:00 do 12.09.2015 18:00
Hlavní rozhodčíPavel Bíla
Technický delegátPetr Kotyza
Zpracování výsledkůLukáš Kučera
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 10:50 hod

Vzdálenost (km)8,90
Počet kol1
Počet závodníků182
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 399 KUČERA Lukáš VSK Univerzita Brno 1 M 1981 2 00:28:50
2 46 ROSA Ondřej VSK UNI Brno / Orel Židenice 2 M 1988 2 00:29:50 00:01:00
3 47 SUK Ladislav VSK Univerzita Brno 3 M 1983 2 00:30:06 00:01:16
4 29 KLEIBL Martin Slovan Podlesí 1 M40 1973 2 00:30:18 00:01:28
5 280 DURĎÁK Luděk SDH Rohatec 4 M 1977 2 00:30:20 00:01:30
6 27 TOMČAL Dušan Lipov 2 M40 1973 2 00:30:24 00:01:34
7 64 GRÜN Vojtěch VSK Univerzita Brno 5 M 1992 2 00:30:41 00:01:51
8 257 ZALUBIL Zdenko AŠK Grafobal Skalica 6 M 1984 2 00:30:55 00:02:05
9 11 KOTYZA Petr VSK Univerzita Brno 3 M40 1970 2 00:31:02 00:02:12
10 282 PSOTA Andrej AŠK Skalica 4 M40 1970 2 00:31:36 00:02:46
11 60 GRÜN Gustav AC Okrouhlá 5 M40 1968 2 00:31:59 00:03:09
12 238 KRATOCHVÍL Pavel Atletic Třebíč 1 M50 1960 2 00:32:05 00:03:15
13 231 VINTRLÍK Martin Triatlon Křepice 7 M 1977 2 00:32:26 00:03:36
14 278 KAŠPAŘÍK Pavel Orel Blažovice 6 M40 1975 2 00:32:34 00:03:44
15 311 BREZOVSKÝ Dušan Gbelski stríci 2 M50 1965 2 00:32:56 00:04:06
16 89 JURČÍK Josef Skalica 8 M 1977 2 00:32:56 00:04:06
17 70 KOUDELKA Lukáš AC Okrouhlá 9 M 1983 2 00:33:01 00:04:11
18 262 FERENC Luboš Fešák team 7 M40 1972 2 00:33:03 00:04:13
19 83 ZAVADIL Tomáš AŠK Grafobal Skalica 10 M 1981 2 00:33:05 00:04:15
20 28 MIŠKEŘÍK Jan Lipov 8 M40 1967 2 00:33:10 00:04:20
21 210 PALOTÁS Bálint Hungaria 11 M 1983 2 00:33:25 00:04:35
22 85 HOCHMAN Zdeněk SK ICA 12 M 1985 2 00:33:32 00:04:42
23 223 GULIŠ Václav Dolní Bojanovice 3 M50 1959 2 00:33:45 00:04:55
24 224 ŠMÝD Jaroslav BK Hodonín 1 M60 1955 2 00:33:49 00:04:59
25 301 BELLAY Jan Skalica 13 M 1982 2 00:34:00 00:05:10
26 30 NEMČEK Stanislav Jablonica 9 M40 1970 2 00:34:13 00:05:23
27 304 KORVAS Josef AK Hodonín 4 M50 1964 2 00:34:13 00:05:23
28 266 KAŠPAŘÍK Tomáš SK Přerov 10 M40 1975 2 00:34:14 00:05:24
29 57 POSPÍŠILOVÁ Irena AK Drnovice 1 Ž 1983 2 00:34:17 00:05:27
30 208 PORTÁŠIK Peter AŠK Grafobal Skalica 5 M50 1963 2 00:34:21 00:05:31
31 302 TRNKA Roman INA Skalica 11 M40 1972 2 00:34:23 00:05:33
32 52 HOVĚŽÁK Pavel AC Moravská Slavia Brno 12 M40 1975 2 00:34:31 00:05:41
33 225 VEVERKA Josef AC Čejkovice 6 M50 1958 2 00:34:31 00:05:41
34 67 TOPOR Jaroslav AK Junior Holič 2 M60 1954 2 00:34:46 00:05:56
35 312 KANTEK Miroslav VSK Univerzita Brno 14 M 1993 2 00:34:48 00:05:58
36 86 KOMÁREK Roman DHZ Ina Skalica 15 M 1977 2 00:34:49 00:05:59
37 220 KUBÍČEK Jaroslav Záhorácký Frišký tým 16 M 1977 2 00:34:50 00:06:00
38 307 ZÁHONČÍK David Jako Borský Mikuláš 17 M 1990 2 00:34:55 00:06:05
39 56 JURČA Jaroslav 7 M50 1962 2 00:35:08 00:06:18
40 290 HERCEG Adam Časta 18 M 1981 2 00:35:22 00:06:32
41 274 MĚSÍČEK Jakub DRUŽBA Sobolky 19 M 1990 2 00:35:23 00:06:33
42 74 HALAS Petr (ČR) AK Drnovice 13 M40 1973 2 00:35:27 00:06:37
43 270 MESÍČEK Andrej BK Vktoria Horné Orešany 20 M 1993 2 00:35:29 00:06:39
44 314 ZVÁČ Jozef Gazarka Šaštín 8 M50 1963 2 00:35:30 00:06:40
45 258 DOBRODĚNKA Anton AK Dubnica nad Váhom 1 M65 1948 2 00:35:31 00:06:41
46 248 CHRENKA Josef AŠK Grafobal Skalica 9 M50 1957 2 00:35:36 00:06:46
47 78 DANEŠ Martin HC Lvi Břeclav 21 M 1985 2 00:35:41 00:06:51
48 256 KOLLÁR Martin Gbelský strýci 14 M40 1974 2 00:35:44 00:06:54
49 245 TOMEČEK Antonín Uherský Ostroh 15 M40 1968 2 00:35:49 00:06:59
50 26 VARMUŽA Vladimír BK Hodonín 2 M65 1950 2 00:35:51 00:07:01
51 69 SLOUKA Jiří Blažovice 22 M 1983 2 00:35:54 00:07:04
52 271 BLAŽO Vladislav BK Vktoria Horné Orešany 16 M40 1971 2 00:36:15 00:07:25
53 322 KOCÁK Ferdinand Belský Stricig 10 M50 1957 2 00:36:23 00:07:33
54 45 DIVIŠOVÁ_VÁCLAVKOVÁ Silvie AK Drnovice 1 Ž35 1975 2 00:36:40 00:07:50
55 48 MIKULA Miroslav Radošovce 11 M50 1957 2 00:36:42 00:07:52
56 298 TOMEČEK Jiří Vnorovy 23 M 1983 2 00:36:44 00:07:54
57 277 KLAŠKA Michal Disco Kenny Blazovice 17 M40 1969 2 00:37:09 00:08:19
58 217 MACHAČ Milan Břeclav 12 M50 1965 2 00:37:14 00:08:24
59 50 SCHERRER Jaroslav Moravské Budějovice 13 M50 1960 2 00:37:19 00:08:29
60 243 TOMEK Radovan Skalica 24 M 1987 2 00:37:22 00:08:32
61 53 ZOUHAR Libor Brno-Líšeň 25 M 1985 2 00:37:23 00:08:33
62 96 FABRIK Miroslav Brno 14 M50 1959 2 00:37:23 00:08:33
63 58 KOCÚRÍKOVÁ Blažena ŠK Jablonica 1 Ž45 1967 2 00:37:28 00:08:38
64 300 BŘEZINA Aleš newline 15 M50 1962 2 00:37:32 00:08:42
65 79 KOVÁŘ Lubomír OZZY Brno 18 M40 1971 2 00:37:40 00:08:50
66 230 ČERMÁK Gabriel 26 M 1979 2 00:37:48 00:08:58
67 327 POLÁŠEK Vít Hodonín 27 M 1976 2 00:37:51 00:09:01
68 51 SKYBA Martin Fit online / Orel Židenice 16 M50 1962 2 00:37:52 00:09:02
69 68 NAVARA Karel Uherský Ostroh 3 M65 1950 2 00:37:53 00:09:03
70 31 FARKAŠOVÁ Erika AŠK Grafobal Skalica 2 Ž35 1979 2 00:37:57 00:09:07
71 244 PALKOVIČ Pavol AK Junior Holič 17 M50 1959 2 00:38:04 00:09:14
72 94 MÍŠA Dušan Skalica 28 M 1978 2 00:38:12 00:09:22
73 222 BARTÁL Lubomír BK Hodonín 3 M60 1951 2 00:38:14 00:09:24
74 73 VONDRÁČEK Dušan Trenčín 18 M50 1964 2 00:38:22 00:09:32
75 272 BLAŽO Eduard BK Viktoria Horné Orešany 29 M 1991 2 00:38:23 00:09:33
76 297 ČUVALA Štefan Brezová pod Bradlom 30 M 1976 2 00:38:23 00:09:33
77 279 KAŠE Jaroslav Klub běžeckých outsiderů 4 M60 1953 2 00:38:30 00:09:40
78 14 HLAVÁČOVÁ Jaromíra Brno 2 Ž45 1969 2 00:38:44 00:09:54
79 252 NOVÁK Viliam Ž S Bratislava 1 M70 1942 2 00:38:45 00:09:55
80 323 HUJÍK Peter Gbelskí strýci 19 M40 1970 2 00:38:46 00:09:56
81 265 BARTOVIČ Juraj Zeleněč 31 M 1980 2 00:38:49 00:09:59
82 255 VÍT Vojtěch AC Okrouhlá 32 M 1991 2 00:38:50 00:10:00
83 75 KUNC Josef LRS Vyškov 19 M50 1960 2 00:38:51 00:10:01
84 286 CRHÁKOVÁ Eva Zetor Brno 2 Ž 1989 2 00:39:02 00:10:12
85 49 BAUMGARTNER Eduard Radošovce 20 M50 1957 2 00:39:07 00:10:17
86 54 CHOCHOLÁČEK Blažej AK Junior Holič 20 M40 1966 2 00:39:07 00:10:17
87 285 VYDARENÝ Vladislav Grafo Banská Bystrica 21 M40 1966 2 00:39:33 00:10:43
88 59 ZÍŠKOVÁ Miroslava ŠK Jablonica 3 Ž35 1975 2 00:39:37 00:10:47
89 34 MATULOVÁ Martina newline 4 Ž35 1972 2 00:39:47 00:10:57
90 62 HYNŠTOVÁ Marie (ČR) AK Drnovice 3 Ž45 1957 2 00:39:47 00:10:57
91 42 DURNOVÁ Marta (ČR) Branopac ANTALIS 4 Ž45 1964 2 00:39:48 00:10:58
92 232 ŠKOJEC Peter Holíč 21 M50 1965 2 00:40:02 00:11:12
93 44 UHEREK Miloslav Bzenec 22 M40 1972 2 00:40:11 00:11:21
94 209 PORTÁŠIKOVÁ Anna AŠK Grafobal Skalica 5 Ž45 1963 2 00:40:13 00:11:23
95 236 ŠOHAJ Josef (ČR) Uherský Brod 4 M65 1948 2 00:40:24 00:11:34
96 318 STANČIAK Boris 33 M 1977 2 00:40:30 00:11:40
97 33 MIKUŠ Miroslav Radošovce 5 M60 1951 2 00:40:30 00:11:40
98 268 HRADIL Stanislav Běžěcký klub Hodonín 22 M50 1958 2 00:40:31 00:11:41
99 246 DERMEKOVÁ Stanislava Gbelský strýci 3 Ž 1985 2 00:40:34 00:11:44
100 38 HLAVATÁ Alexandra Brno 6 Ž45 1967 2 00:40:35 00:11:45
101 88 POKORNÝ Aleš ZŠ Hočovská Hodonín 23 M40 1975 2 00:40:39 00:11:49
102 250 KRAJČIOVÁ Vladimíra Fitnes klub Trenčín 5 Ž35 1974 2 00:40:49 00:11:59
103 251 KRAJČI Rorand Fitnes klub Trenčín 24 M40 1974 2 00:40:50 00:12:00
104 260 HUSÁR Ferdinand Trenčín 2 M70 1944 2 00:41:09 00:12:19
105 92 KRESÁNEK Miroslav Bratislava 5 M65 1949 2 00:41:14 00:12:24
106 242 GRUNNER Juraj 34 M 1991 2 00:41:20 00:12:30
107 275 SLIVKA Miloš Veselí nad Moravou 23 M50 1957 2 00:41:25 00:12:35
108 37 MAREK Ludvík Popocatepetl Znojmo 24 M50 1958 2 00:41:29 00:12:39
109 254 STOLÁRIK Peter Vrbové 6 M65 1947 2 00:41:59 00:13:09
110 299 DUDO Vladimír Holíč 35 M 1985 2 00:42:20 00:13:30
111 247 DERMEKOVÁ Andrea TTK MR Skalica 4 Ž 1981 2 00:42:39 00:13:49
112 25 KARAS Karel BK Hodonín 3 M70 1945 2 00:43:02 00:14:12
113 93 RYBÁNSKÝ Štefan ŠK Jablonica 25 M40 1971 2 00:43:03 00:14:13
114 226 PRČÍK Antonín Orel Hodonín 6 M60 1955 2 00:43:07 00:14:17
115 294 KLIMEŠOVÁ Jana SBK Viki Kyjov 7 Ž45 1963 2 00:43:09 00:14:19
116 289 RYBANSKÝ Matuš ŠK Jablonica 36 M 1998 2 00:43:10 00:14:20
117 40 VOLAVÝ Vladimír Fit online 7 M60 1955 2 00:43:13 00:14:23
118 15 DERKOVÁ Jana Brno 6 Ž35 1971 2 00:43:18 00:14:28
119 35 MATULA Jaroslav Zetor Brno 26 M40 1970 2 00:43:19 00:14:29
120 295 BREHOVSKÝ Tomáš Senica 37 M 1983 2 00:43:19 00:14:29
121 287 HYŽA Ivan 27 M40 1975 2 00:43:22 00:14:32
122 292 MICHÁLEK Martin Skalica 38 M 1978 2 00:43:45 00:14:55
123 41 STRÁNÍK Aleš Blansko 7 M65 1950 2 00:43:47 00:14:57
124 293 PAVLÍK Ammbróz Trnava 8 M60 1951 2 00:44:00 00:15:10
125 326 GABIK Peter 39 M 1981 2 00:44:13 00:15:23
126 32 KUBÍČKOVÁ Jana Záhorácký Frišký tým 7 Ž35 1976 2 00:44:17 00:15:27
127 36 MAREK Jakub Popocatepetl Znojmo 40 M 1999 2 00:44:26 00:15:36
128 66 KUBÍNEK František SpSb-Vévoda 25 M50 1958 2 00:44:41 00:15:51
129 319 TOPOLČÁNY Rastislav 41 M 1979 2 00:44:45 00:15:55
130 24 SLEZÁK Pavol Bratislava 28 M40 1974 2 00:44:55 00:16:05
131 84 VÉGH Ondrej Újezd u Brna 29 M40 1966 2 00:44:57 00:16:07
132 313 STACHA Vojtěch Gazarka Šaštín 26 M50 1961 2 00:44:58 00:16:08
133 39 VOLAVÁ Ivana Fit online 8 Ž45 1964 2 00:45:28 00:16:38
134 90 CRHÁK Luděk MSD Brno J-elita 27 M50 1959 2 00:45:45 00:16:55
135 261 CVEČKOVÁ Anna Štefanov 5 Ž 1986 2 00:45:49 00:16:59
136 87 MACÁKOVÁ Irena Hodonín 9 Ž45 1970 2 00:46:05 00:17:15
137 249 HOŘÍNKOVÁ Jana Střelka Brno 10 Ž45 1965 2 00:46:07 00:17:17
138 216 KOVAŘÍK František Břeclav 8 M65 1946 2 00:46:14 00:17:24
139 229 HAJOSSY Miroslav Kovalob 9 M65 1946 2 00:46:25 00:17:35
140 303 ŠLAMBORA Tomáš Holíč 42 M 1987 2 00:46:30 00:17:40
141 212 VARMUŽA Jan MU Brezová 9 M60 1952 2 00:46:42 00:17:52
142 310 TIRPAK Onrej Senica 10 M65 1948 2 00:46:45 00:17:55
143 8 JURÁNEK Stanislav UNI Brno - Orel Židenice 28 M50 1956 2 00:46:58 00:18:08
144 17 KOCÁK Ján AK Junior Holič 4 M70 1940 2 00:47:08 00:18:18
145 281 KUNOVSKÁ Miroslava 11 Ž45 1968 2 00:47:10 00:18:20
146 264 BEDNÁRIK Anton Fešák team 29 M50 1961 2 00:47:10 00:18:20
147 234 DUFKOVÁ Katarína Holíč 12 Ž45 1968 2 00:47:18 00:18:28
148 61 GRÜNOVÁ Ivana AC Okrouhlá 8 Ž35 1971 2 00:47:22 00:18:32
149 218 ORTH Ján Zohor 30 M50 1963 2 00:47:23 00:18:33
150 241 GRUNNER Andrej 43 M 1989 2 00:48:00 00:19:10
151 91 BŘEZINOVÁ Renata newline 9 Ž35 1975 2 00:48:24 00:19:34
152 65 KAŠOVÁ Hana Barnex Sport Brno 13 Ž45 1954 2 00:48:46 00:19:56
153 63 JANOTA Michal AŠK Grafobal Skalica 5 M70 1945 2 00:48:55 00:20:05
154 43 STŘÍBRNÝ Rostislav AC Moravská Slavia Brno 10 M60 1952 2 00:49:06 00:20:16
155 276 KOLLÁROVÁ Andrea Báječné ženy v běhu 10 Ž35 1977 2 00:49:08 00:20:18
156 80 PELCOVÁ Kateřina OZZY Brno 6 Ž 1998 2 00:49:18 00:20:28
157 235 OLIVOVÁ Lubica 14 Ž45 1965 2 00:49:47 00:20:57
158 233 ŠKOJCOVÁ Vladimíra Holíč 15 Ž45 1966 2 00:49:48 00:20:58
159 284 PLANKA Vojtěch BK VP Malacky 11 M60 1955 2 00:49:55 00:21:05
160 97 FABRIKOVÁ Blanka Brno 16 Ž45 1960 2 00:50:08 00:21:18
161 211 HODÁŇ Josef Prietrž 11 M65 1949 2 00:50:12 00:21:22
162 305 PLEVZA Ivan Klub důchodců Trnava 12 M60 1951 2 00:50:32 00:21:42
163 296 WALDECKER Pavol Senica 31 M50 1956 2 00:51:37 00:22:47
164 219 STANEK Peter ŠK Jablonica 44 M 1983 2 00:52:37 00:23:47
165 325 BAUML Sabina 7 Ž 1993 2 00:52:54 00:24:04
166 273 BLAŽOVÁ Lucia BK Viktoria Horné Orešany 8 Ž 1993 2 00:53:40 00:24:50
167 320 PETRÁŠ Marek DHZ Senica 45 M 1986 2 00:55:08 00:26:18
168 81 ŠVORCOVÁ Hanka Malacky 11 Ž35 1978 2 00:55:18 00:26:28
169 82 HABA Milan AC Malacky 30 M40 1970 2 00:55:19 00:26:29
170 71 VONDRÁČKOVÁ Mária Trenčín 17 Ž45 1964 2 00:55:24 00:26:34
171 76 HROZOVÁ Milena Orel Vyškov 18 Ž45 1953 2 00:55:44 00:26:54
172 239 ŠKOJCOVÁ Klára SOŠ Holíč 9 Ž 1987 2 00:55:53 00:27:03
173 240 NOVÁK Erik 46 M 1980 2 00:55:53 00:27:03
174 4 VLČEJ Jozef Holíč 47 M 1985 2 00:56:33 00:27:43
175 7 JOZEFOVIČ Milan Holíč 48 M 1978 2 00:56:33 00:27:43
176 2 ČAMBAL Zdenko Mesto Holič 32 M50 1962 2 00:56:33 00:27:43
177 5 ŠEBESTA Pavel Holíč 33 M50 1964 2 00:56:35 00:27:45
178 55 ELLINGEROVÁ Dana LRS Vyškov 19 Ž45 1938 2 00:56:36 00:27:46
179 288 SELECKÝ Pavel Klub důchodců 6 M70 1937 2 00:57:27 00:28:37
180 77 CUPALOVÁ Eva Sokol Bučovice 20 Ž45 1947 2 00:57:37 00:28:47
181 237 MACHALA Jaroslav (ČR) Spartak Hluk 7 M70 1938 2 01:03:05 00:34:15

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 308 ZÁHONČÍK Jan Jako Borský Mikuláš M50 1965

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.