Rychlé novinky:

29.04.2020: Zrušení Běžecké tour 2020

13.03.2020: Zrušení závodů Březen 2020

KOLKOLEM.com VÉMYSLICE - ELITE 50 km

Datum pořádání od 23.08.2014 11:00 do 23.08.2014 18:05
Zpracování výsledkůMichal Juránek
Výsledky ke staženístáhnout výsledky

Start: 10:45 hod

Vzdálenost (km)50,00
Počet kol1
Počet závodníků88
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 95 PARTL Ondřej Jihlava 1 1.A 1995 1 01:39:23
2 88 KŘIVÁNEK Jiří Znojmo 2 1.A 1985 1 01:39:30 00:00:07
3 33 GOLD Zdeněk Ivančice 3 1.A 1987 1 01:39:35 00:00:11
4 3 HÁJEK Pavel Brno 1 1.B 1975 1 01:39:46 00:00:22
5 100 FAJT Milan Brno 2 1.B 1977 1 01:41:50 00:02:26
6 28 STRNAD Václav Brno 3 1.B 1983 1 01:41:51 00:02:27
7 76 ŠAROUN Libor CKK Znojmo 1 1.C 1973 1 01:42:40 00:03:16
8 67 DOBEŠ Bohumír Znojmo 4 1.B 1979 1 01:43:11 00:03:47
9 5 BARTŮNĚK Marek Hostěradice 4 1.A 1998 1 01:43:23 00:03:59
10 91 ČERNOCKÝ Martin Brno 5 1.A 1986 1 01:43:40 00:04:16
11 7 NOVOTNÝ Daniel Vedrovice 2 1.C 1974 1 01:44:18 00:04:54
12 48 KUCHAŘÍK Jiří Žebětín 3 1.C 1971 1 01:44:18 00:04:54
13 22 PALÁSEK Igor Brno 5 1.B 1975 1 01:45:16 00:05:53
14 24 NAVRKAL Michal Tasovice 6 1.B 1976 1 01:45:18 00:05:54
15 26 TINKA Pavel Miroslav 4 1.C 1967 1 01:45:24 00:06:00
16 36 TKADLEC Ondřej Bantice 6 1.A 1997 1 01:46:06 00:06:42
17 6 KŘEPELA Luděk Skalice 1 1.D 1964 1 01:46:44 00:07:20
18 40 OVAD Roman Holštejn 2 1.D 1963 1 01:46:49 00:07:26
19 72 FEITH Marek Ivančice 7 1.A 1996 1 01:46:51 00:07:27
20 16 ŘÍDKÝ František Dobšice 5 1.C 1968 1 01:46:56 00:07:32
21 66 SPÁČIL Leopold Letovice 3 1.D 1959 1 01:47:13 00:07:49
22 46 BENEŠ Radek Červený Kostelec 8 1.A 1985 1 01:47:51 00:08:27
23 20 ČERSTVÝ Lukáš Tasovice 7 1.B 1983 1 01:48:52 00:09:29
24 21 VARHANÍK Zdeněk Oleksovice 4 1.D 1961 1 01:48:59 00:09:36
25 96 PARTL Jan Jihlava 8 1.B 1983 1 01:49:06 00:09:43
26 61 ŠEBESTA Josef Hrušovany nad Jevišovkou 6 1.C 1972 1 01:49:33 00:10:10
27 90 OTIEPKA Petr Předkláštěří 9 1.B 1978 1 01:49:40 00:10:17
28 47 SOUKUP Ondřej Prostějov 7 1.C 1974 1 01:50:45 00:11:21
29 8 ČADÍK Roman Lažánky 10 1.B 1975 1 01:51:49 00:12:25
30 12 MAREČEK Jiří Dobšice 8 1.C 1970 1 01:51:59 00:12:35
31 29 KULHÁNEK Vít Třebíč 11 1.B 1975 1 01:52:23 00:12:59
32 69 POTŮČEK Šimon Kuřim 9 1.A 1997 1 01:52:26 00:13:02
33 60 HORT Stanislav Rosice 9 1.C 1971 1 01:52:31 00:13:08
34 93 POSPÍŠIL Drahomír TJ Spartak Třebíč 5 1.D 1961 1 01:53:56 00:14:32
35 52 DVOŘÁK Marek Náměšť nad Oslavou 10 1.C 1974 1 01:54:15 00:14:51
36 92 STUPKA Ondřej Velká Bíteš 12 1.B 1979 1 01:55:37 00:16:14
37 14 RŮŽIČKA Ivo Moravany 13 1.B 1975 1 01:56:06 00:16:42
38 31 TUNA Milan Třebíč 14 1.B 1975 1 01:56:15 00:16:52
39 73 MUSIL Josef Náměšť nad Oslavou 6 1.D 1964 1 01:56:18 00:16:54
40 75 KUBIŠ Marek Znojmo 15 1.B 1975 1 01:56:20 00:16:56
41 99 KARBAŠ Petr Horní Kounice 7 1.D 1962 1 01:56:22 00:16:58
42 43 RYCHLÝ Karel Brno 8 1.D 1951 1 01:57:00 00:17:36
43 18 JELÍNEK Jakub Jihlava 16 1.B 1990 1 01:57:11 00:17:47
44 54 VEDRÖDI Gabriel Brno 9 1.D 1958 1 01:57:17 00:17:53
45 74 VRÁNA Jiří Znojmo 17 1.B 1976 1 01:58:37 00:19:14
46 10 KUDLÁČEK Martin Brno 11 1.C 1974 1 02:02:57 00:23:33
47 15 HETTYCH Marek Olomouc 18 1.B 1982 1 02:03:24 00:24:00
48 71 BALÍK Jaromír Hostěradice 12 1.C 1970 1 02:03:29 00:24:06
49 32 POLÁK Martin Brno 10 1.D 1962 1 02:04:43 00:25:19
50 56 ALEXA Antonín Kravsko 13 1.C 1971 1 02:04:49 00:25:26
51 42 ŠINDELÁŘ Milan Třebíč 11 1.D 1963 1 02:05:04 00:25:40
52 41 SVOBODA Leoš Znojmo 12 1.D 1964 1 02:05:23 00:25:59
53 19 JELÍNEK Petr Jihlava 19 1.B 1980 1 02:06:08 00:26:44
54 30 FORTELNÁ Petra Třebíč 1 2.A 1984 1 02:06:08 00:26:44
55 4 SLÁMOVÁ Jitka Hostěradice 1 2.B 1971 1 02:07:03 00:27:39
56 64 NĚNIČKA Jakub Ivančice 20 1.B 1983 1 02:07:43 00:28:19
57 53 SÁZAVSKÝ Roman Náměšť nad Oslavou 14 1.C 1971 1 02:07:59 00:28:36
58 51 MÜLLER Jakub Kuřim 10 1.A 1992 1 02:08:13 00:28:49
59 98 JANUŠKA Ivan Šanov 13 1.D 1958 1 02:09:00 00:29:37
60 59 TICHÝ Pavel Prštice 15 1.C 1970 1 02:10:04 00:30:40
61 23 KULHÁNEK Martin Prosiměřice 16 1.C 1973 1 02:11:22 00:31:59
62 13 DVOŘÁK Bohuslav Znojmo 17 1.C 1972 1 02:11:32 00:32:08
63 27 ŠPAČEK Martin Jezeřany Maršovice 21 1.B 1976 1 02:14:24 00:35:00
64 65 RYSKA David Ivančice 11 1.A 1988 1 02:14:29 00:35:05
65 39 VIZINGR Josef Znojmo 22 1.B 1981 1 02:14:38 00:35:14
66 37 JURKA Pavel Senorady 18 1.C 1967 1 02:15:02 00:35:38
67 89 STRNADOVÁ Eva Česká u Brna 2 2.A 1986 1 02:15:15 00:35:52
68 9 STIX Vítězslav Moravský Krumlov 23 1.B 1975 1 02:16:33 00:37:10
69 57 HLÁVKA Marek Plenkovice 19 1.C 1971 1 02:17:11 00:37:48
70 49 LEBEDA Kryštof Ostopovice 12 1.A 1998 1 02:18:29 00:39:05
71 44 BRÁZDA Aleš Dolní Kounice 20 1.C 1971 1 02:18:52 00:39:29
72 58 DAŇHEL Josef Prštice 14 1.D 1950 1 02:19:50 00:40:26
73 25 TINKA Pavel Miroslav 13 1.A 1994 1 02:22:17 00:42:54
74 63 ÓNODI Otto Brno 21 1.C 1974 1 02:23:07 00:43:44
75 35 VACEK Radek Hostěhradice 14 1.A 1996 1 02:24:17 00:44:53
76 50 ŠEDRLA Petr Vedrovice 24 1.B 1980 1 02:28:59 00:49:36
77 55 ŽÁK Jan Vedrovice 25 1.B 1984 1 02:29:00 00:49:36
78 38 PAVKA Richard Prosiměřice 22 1.C 1972 1 02:31:28 00:52:04
79 34 HABERZETTEL Dieter Wienerwald 15 1.D 1964 1 02:32:22 00:52:58
80 11 KORVAS Josef Kunovice 16 1.D 1942 1 02:43:00 01:03:36
81 17 TICHÝ Miroslav Moravské Budějovice 26 1.B 1982 1 02:54:12 01:14:48
82 62 MLEJNKOVA Markéta Brno 2 2.B 1974 1 03:01:06 01:21:43

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 1 ŘIHÁČEK Zdeněk Miroslav 1.D 1960
DNF 2 PEJCHAL Radek Miroslav 1.D 1964
DNF 45 HALATA Maxmilián Brno 1.A 1986
DNF 68 ALEXA Libor Mramotice 1.B 1980
DNF 70 POTŮČEK Vladimír Kuřim 1.D 1960
DNF 94 MELKUS Lukáš Brno 1.B 1981

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.