Rychlé novinky:

29.04.2020: Zrušení Běžecké tour 2020

13.03.2020: Zrušení závodů Březen 2020

Zámecká 5 - 5000m

Datum pořádání od 13.06.2014 16:00 do 13.06.2014 19:30
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza
Zpracování výsledkůMartin Juránek
Výsledky ke staženístáhnout výsledky
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 18:30 hod

Vzdálenost (km)5,00
Počet kol2
Počet závodníků97
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 125 SUK Ladislav VSK Univerzita Brno 1 M 1983 2 00:16:33
2 194 SEDLÁČEK Josef Bike kamík Tučapy 1 MvI 1970 2 00:16:42 00:00:09
3 11 KOTYZA Petr VSK Univerzita Brno 2 MvI 1970 2 00:16:56 00:00:22
4 141 MORAVEC Martin ZDR 2 M 1984 2 00:17:00 00:00:26
5 158 SEDLÁČEK Ondřej KČT-OB Holešov 3 M 1997 2 00:17:11 00:00:37
6 145 ODSTRČILÍK Tomáš SOKOL Třebětice 4 M 1983 2 00:17:18 00:00:44
7 20 VLČEK Jiří NTS Prometal Slavičín 5 M 1977 2 00:17:19 00:00:46
8 189 GAJDŮŠEK Jakub TJ Jiskra Otrokovice 6 M 1991 2 00:17:29 00:00:55
9 175 ŠKAPA Marek X-AIR Ostrava 3 MvI 1971 2 00:17:45 00:01:12
10 240 NOVÁČEK Tomáš Hasiči Kamená 7 M 1983 2 00:18:03 00:01:30
11 210 VESELSKÝ Petr ASPOT Hulín 8 M 1994 2 00:18:16 00:01:42
12 44 BINAR Lukáš Olomouc 9 M 1994 2 00:18:19 00:01:45
13 118 HUBÁČEK Josef TEAZ Otrokovice 4 MvI 1973 2 00:18:30 00:01:56
14 190 ODSTRČILÍK Roman SOKOL Třebětice 10 M 1975 2 00:18:40 00:02:06
15 224 SICHÁLEK Tomáš HO Holešov 5 MvI 1973 2 00:18:48 00:02:14
16 82 KOVAŘÍK Radek RK PELLS Holešov 6 MvI 1974 2 00:18:59 00:02:25
17 157 JASENSKÝ Oldřich AK Kroměříž 11 M 1982 2 00:19:07 00:02:33
18 203 ZAJAC Marek SOKOL Třebětice 12 M 1997 2 00:19:15 00:02:42
19 244 VAVROUŠEK Filip Trilife Zlín 13 M 1999 2 00:19:29 00:02:56
20 245 VAVROUŠEK Petr Trilife Zlín 7 MvI 1973 2 00:19:30 00:02:56
21 216 KOPLÍK Martin Vesani.cz 14 M 1984 2 00:19:34 00:03:00
22 223 KREJČÍ Lukáš Cykloklub Rohálov 15 M 1993 2 00:19:34 00:03:00
23 131 STOKLAS Jiří ORCHIS 8 MvI 1971 2 00:19:36 00:03:02
24 211 HORÁK Čestmír OD MORAVA 9 MvI 1971 2 00:19:51 00:03:17
25 171 BUŠ Jiří SOKOL Třebětice 16 M 1998 2 00:19:55 00:03:22
26 45 KOUŘIL Lukáš Olomouc 10 MvI 1973 2 00:19:56 00:03:22
27 170 KOZUBÍK Jiří Zlín 17 M 1988 2 00:19:57 00:03:23
28 23 KOTOPULU Helena Zlín 1 Ž 1980 2 00:19:58 00:03:24
29 126 LIČMAN Aleš Ekol Team Brno 1 MvII 1959 2 00:20:01 00:03:27
30 188 GAJDŮŠEK Miloslav Fryšták 11 MvI 1968 2 00:20:08 00:03:34
31 225 SOVA Patrik Vesani.cz 18 M 1990 2 00:20:12 00:03:38
32 159 STANĚK Petr TJ Velké Těšany 12 MvI 1974 2 00:20:13 00:03:39
33 155 SMÝKAL Roman SCUD Racing Zlín 13 MvI 1972 2 00:20:18 00:03:44
34 173 KUBLA Roman SOKOL Třebětice 19 M 1981 2 00:20:26 00:03:52
35 152 SMAŽIL Martin Cobram Bike Team 20 M 1981 2 00:20:34 00:04:00
36 204 TSUPERIAK Víťa 21 M 1997 2 00:20:40 00:04:06
37 117 JARKOVSKÝ Jaroslav Jospo Holešov 14 MvI 1968 2 00:20:40 00:04:07
38 83 SEDLÁČEK Jan Holešov 22 M 1999 2 00:20:44 00:04:10
39 196 BRÁZDIL Daniel Ultra continental 15 MvI 1975 2 00:21:04 00:04:31
40 241 REMEŠ Jaroslav Holešov 16 MvI 1974 2 00:21:05 00:04:31
41 162 ODSTRČIL SK Žeranovice 23 M 1999 2 00:21:08 00:04:35
42 201 PÁLKA Lukáš SOKOL Třebětice 24 M 1991 2 00:21:23 00:04:49
43 205 TUPÝ Roman SOKOL Třebětice 25 M 1988 2 00:21:34 00:05:00
44 179 PALÍŠKOVÁ Jarmila SK Salix Grymov 1 ŽvI 1976 2 00:21:36 00:05:02
45 181 PŘÍVĚTIVÝ Miroslav AK EZ Kopřivnice 1 MvIII 1953 2 00:21:48 00:05:15
46 195 KAŠÍK Martin Cobram Bike Team 26 M 1978 2 00:22:15 00:05:41
47 217 NERADIL Svatopluk DRACY 27 M 1980 2 00:22:15 00:05:42
48 182 NOVÁK Karel Orel Bystřice pod Hostýnem 2 MvII 1962 2 00:22:18 00:05:44
49 160 BRÁZDOVÁ Veronika Kroměříž 2 Ž 1990 2 00:22:28 00:05:54
50 169 GAJDOŠ Pavel Holešov 28 M 1990 2 00:22:40 00:06:07
51 180 PEKAŘ Jaroslav SK Salix Grymov 3 MvII 1963 2 00:22:47 00:06:14
52 142 CHYTIL Vladimír DD Všechovice 2 MvIII 1950 2 00:23:09 00:06:35
53 172 PĚLUCHA Filip SOKOL Třebětice 29 M 1999 2 00:23:18 00:06:45
54 228 VAŠALOVSKÁ Petra Třebíč 3 Ž 1986 2 00:23:30 00:06:56
55 140 DANĚK Vladan ZDR 30 M 1977 2 00:23:30 00:06:56
56 247 DANĚK Simon SLAVOJ Všetuly 17 MvI 1971 2 00:23:30 00:06:56
57 242 RUDOLFOVÁ Lenka SK Pacetluky 4 Ž 1987 2 00:23:31 00:06:58
58 200 KOZEL Dušan Kroměříž 4 MvII 1963 2 00:23:34 00:07:00
59 150 BULIČKA Dominik AK Kroměříž 31 M 2003 2 00:23:39 00:07:05
60 227 DRAHOTUSKÝ Zdeněk 32 M 1990 2 00:23:47 00:07:14
61 64 KOLAŘÍK Libor Holešov 18 MvI 1965 2 00:23:49 00:07:15
62 143 MORAVCOVÁ Petra 2DR 5 Ž 1986 2 00:23:55 00:07:21
63 128 PLŠEK Jiří 33 M 1979 2 00:24:01 00:07:27
64 193 KOLÁČEK Jan Holešovští tygři 34 M 1982 2 00:24:11 00:07:37
65 191 NEDBAL Tomáš Holešov 35 M 1977 2 00:24:15 00:07:41
66 183 ONDRÁČKOVÁ Machaela 6 Ž 1991 2 00:24:15 00:07:41
67 166 BATÍK Karel Zlín 19 MvI 1968 2 00:24:31 00:07:57
68 207 DVOŘÁK Tomáš GPZ 36 M 1992 2 00:24:40 00:08:06
69 212 VLČEK Rostislav Růženka Team 37 M 1976 2 00:24:50 00:08:16
70 199 NAVRÁTIL Jiří Žeranky 38 M 1999 2 00:25:16 00:08:42
71 164 SPÁČILOVÁ-ŠALEROVÁ Věra Růženka Team 2 ŽvI 1976 2 00:25:22 00:08:49
72 87 NAVRÁTILOVÁ Klára AC Zlín 7 Ž 1998 2 00:26:08 00:09:34
73 135 ZBOŘIL Kamil Šenov 20 MvI 1975 2 00:26:08 00:09:35
74 177 SROVNAL František Holešov 21 MvI 1966 2 00:26:32 00:09:58
75 186 KOTEK Karel Kroměříž 22 MvI 1965 2 00:26:42 00:10:08
76 168 MORAVCOVÁ Martina saquapoute 8 Ž 1983 2 00:26:46 00:10:12
77 165 DOHNALOVÁ Petra Růženka Team 3 ŽvI 1976 2 00:26:48 00:10:14
78 184 HRUDÍKOVÁ Radka SOKOL Třebětice 9 Ž 1980 2 00:27:12 00:10:38
79 187 KOTKOVÁ Hana Kroměříž 1 ŽvII 1969 2 00:27:15 00:10:41
80 120 ŠIMKOVÁ Kateřina Bike Triatlon Morkovice 10 Ž 1995 2 00:27:25 00:10:51
81 156 ROHÁČEK Zdeněk Holešov 23 MvI 1965 2 00:27:25 00:10:52
82 233 POŘÍZKA Václav Atletika Holešov 39 M 2006 2 00:27:32 00:10:59
83 232 SEDLÁČKOVÁ Blanka Martinice 4 ŽvI 1971 2 00:27:33 00:10:59
84 231 ŘIHOŠEK Martin KOJETÍN 40 M 1975 2 00:27:46 00:11:13
85 174 TICHÁ Veronika SOKOL Třebětice 11 Ž 1986 2 00:27:47 00:11:14
86 167 ZWICKER Pavel saquapoute 41 M 1976 2 00:27:56 00:11:22
87 243 RUDOLFOVÁ Eva SK Pacetluky 12 Ž 1983 2 00:28:11 00:11:37
88 89 BÁBEK Pavel Vesani.cz 24 MvI 1971 2 00:28:19 00:11:45
89 178 BUCŇÁKOVÁ Světlana Dupinky 13 Ž 1985 2 00:28:51 00:12:17
90 80 ŠEVČÍKOVÁ Alena Dobrotice 5 ŽvI 1979 2 00:29:09 00:12:35
91 163 KOUTNÝ Jan Biatlon Prostějov 42 M 2005 2 00:30:00 00:13:27
92 246 NĚMCOVÁ Jana 2 ŽvII 1962 2 00:30:17 00:13:44
93 176 BŘEZINA Jiří SK Přerov 3 MvIII 1939 2 00:30:31 00:13:57
94 88 ŠEVČÍKOVÁ Nikola Sanitka 66 Holešov 14 Ž 1990 2 00:31:01 00:14:27
95 81 ŠEVČÍK Libor Sanitka 66 Holešov 25 MvI 1966 2 00:31:30 00:14:56
96 206 DVOŘÁK Tomáš GPZ 26 MvI 1965 2 00:31:30 00:14:56

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 226 CHRAMOSTOVÁ Lucie Ž 1992

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.