Rychlé novinky:

22.02.2024: Rohálovská 10 - Startovní listina

14.11.2023: Brněnský běžecký pohár 2023/24

28. KEPÁK JM TT Liga - Hostěradský TRIATLON 2014 - Triatlon muži 0,7/20/5

Datum pořádání od 09.08.2014 10:00 do 09.08.2014 17:00
Zpracování výsledkůAleš MACHO
Výsledky ke staženístáhnout výsledky
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 12:08 hod

Seriál závodů28. KEPÁK Jihomoravská triatlonová liga
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)25,75
Počet kol5
Počet závodníků103
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 1 KLÍMA Tomáš EKOL TEAM o.s. 1 M(30-39) 1980 5 01:03:11
2 94 FRANC Pavel ROCKTECHNIK Triatlon 1 M(20-29) 1986 5 01:05:02 00:01:51
3 37 KŘIVÁNEK Josef ROCKTECHNIK TRIATLON 2 M(30-39) 1979 5 01:05:04 00:01:53
4 78 KUČERA Jan TK M.Budějovice 3 M(30-39) 1981 5 01:05:05 00:01:54
5 36 POSPÍCHAL Vladimír EKOL ELITE TRIATLON TEAM 2 M(20-29) 1985 5 01:05:54 00:02:43
6 31 GROŠEK Luboš Merida team 4 M(30-39) 1980 5 01:06:11 00:03:00
7 5 DLABAJA Roman TITAN sport club Zlín 1 M(40-49) 1970 5 01:06:53 00:03:41
8 86 KOZMON Petr MST Jihlava 5 M(30-39) 1983 5 01:07:45 00:04:34
9 102 SALAJ Lukáš OMT 3 M(20-29) 1985 5 01:07:48 00:04:37
10 90 MALÍK Michal ROCKTECHNIK Triatlon 6 M(30-39) 1979 5 01:08:06 00:04:54
11 6 KUBALČÍK Marek TITAN sport club Zlín 2 M(40-49) 1970 5 01:09:32 00:06:20
12 66 HOŘAVA Jiří Individuální 7 M(30-39) 1980 5 01:09:39 00:06:28
13 2 VRZÁK Michal EKOL TEAM o.s. 4 M(20-29) 1992 5 01:10:32 00:07:21
14 44 KREJČÍ Miroslav EKOL TEAM o.s. 1 M(50-59) 1964 5 01:11:44 00:08:33
15 13 POSPÍŠILÍK Vojtěch TTS Osek nad Bečvou 5 M(20-29) 1988 5 01:12:12 00:09:01
16 23 GOČALTOVSKÝ Ladislav ROCKTECHNIK TRIATLON 2 M(50-59) 1960 5 01:12:38 00:09:27
17 106 TAJČ Jan HH Smíchov 3 M(40-49) 1968 5 01:12:45 00:09:34
18 55 BUBLA Michal SK Sever Brno 4 M(40-49) 1974 5 01:13:34 00:10:23
19 17 MIXA Stanislav 8 M(30-39) 1980 5 01:13:42 00:10:31
20 103 PLHOŇ Patrik Auto RZ Boskovice 9 M(30-39) 1980 5 01:14:05 00:10:54
21 56 PACHECO Edinson 10 M(30-39) 1983 5 01:14:20 00:11:09
22 89 ŠAFAŘÍK Tomáš Brno 11 M(30-39) 1979 5 01:14:36 00:11:25
23 84 STEHLÍK Pavel VP Agro 5 M(40-49) 1974 5 01:14:43 00:11:32
24 35 ROMÁNEK Jaroslav CPV Krnov 6 M(20-29) 1990 5 01:14:52 00:11:41
25 87 KYJOVSKÝ Radovan Slavkov Cyklosport 7 M(20-29) 1986 5 01:15:16 00:12:05
26 57 DRAGOLOV Daniel FIDES Brno 6 M(40-49) 1967 5 01:15:25 00:12:14
27 69 BRÁZDA Radek Tatran Kohoutovice 7 M(40-49) 1967 5 01:16:04 00:12:53
28 64 VLACH Boris Austerlitz Adventure 8 M(40-49) 1973 5 01:16:19 00:13:08
29 3 ROUBALÍK Radovan Triatlon klub Ostrava 3 M(50-59) 1964 5 01:16:23 00:13:12
30 4 CHALABALA Pavel 12 M(30-39) 1980 5 01:16:28 00:13:17
31 98 KAHÁNEK Stanislav 13 M(30-39) 1981 5 01:16:44 00:13:33
32 14 ENGL Jiří TTS SOKOL OSEK 14 M(30-39) 1981 5 01:16:45 00:13:34
33 101 VACULA Ondřej 15 M(30-39) 1981 5 01:16:51 00:13:40
34 81 JIRÁSEK Roman Šaratice 16 M(30-39) 1979 5 01:17:01 00:13:50
35 73 ZÁLEŠÁK Michal 17 M(30-39) 1981 5 01:17:20 00:14:08
36 96 UHLÍŘ Dalibor ATT 18 M(30-39) 1980 5 01:17:24 00:14:12
37 40 KONEČNÝ Zdeněk 8 M(20-29) 1987 5 01:17:46 00:14:35
38 20 KOVÁČ Jan 4 M(50-59) 1959 5 01:17:49 00:14:37
39 22 KOLÁŘ Milan CK PeMaP Přerov 9 M(20-29) 1990 5 01:17:55 00:14:43
40 18 ČTVRTNÍČEK Aleš BRÜNNER SPORT CLUB 5 M(50-59) 1961 5 01:18:04 00:14:52
41 88 BODNÁR Jan MPS Opičí Hory 9 M(40-49) 1971 5 01:18:23 00:15:12
42 82 CHRÁSTECKÝ Lukáš KKRD 10 M(20-29) 1985 5 01:18:24 00:15:13
43 91 NEUŽIL Radek Němčany 19 M(30-39) 1979 5 01:18:43 00:15:32
44 59 HRABOVSKÝ Petr RACERS 20 M(30-39) 1981 5 01:18:57 00:15:46
45 29 MIKITA Pavel TRIANGLE TRI TEAM 1 M(60+) 1952 5 01:19:19 00:16:08
46 72 PŘIKRYL Adam Blansko 1 Dci(16-17) 1997 5 01:19:37 00:16:25
47 32 AMBRUS Peter i-riders 21 M(30-39) 1983 5 01:20:05 00:16:53
48 21 BAJKO Jaroslav 11 M(20-29) 1989 5 01:20:07 00:16:56
49 80 VOBOŘIL Matěj 12 M(20-29) 1993 5 01:20:23 00:17:12
50 19 ČTVRTNÍČEK Jakub BRÜNNER SPORT CLUB 13 M(20-29) 1990 5 01:20:36 00:17:24
51 60 HRŮZA Pavel RACERS 22 M(30-39) 1983 5 01:20:39 00:17:28
52 75 ŠENKÝŘ Michal 23 M(30-39) 1983 5 01:21:28 00:18:17
53 85 ČECH Ladislav Mokrá 10 M(40-49) 1973 5 01:21:59 00:18:48
54 9 SMETANA Marcel Plavecký klub Kuřim 1 Jun(18-19) 1996 5 01:22:05 00:18:53
55 42 ŠVEC Luděk TK DUKO RÝMAŘOV 24 M(30-39) 1978 5 01:22:05 00:18:54
56 46 LEITNER Ondřej 11 M(40-49) 1971 5 01:22:39 00:19:27
57 41 ŠKRLA Petr 12 M(40-49) 1965 5 01:23:00 00:19:49
58 62 NOHEL Pavel ROMZA 25 M(30-39) 1978 5 01:23:59 00:20:48
59 10 HLAVÁČ Matěj Plavecký klub Kuřim 2 Dci(16-17) 1997 5 01:24:10 00:20:58
60 97 ŠOUMAL Vladimír 26 M(30-39) 1980 5 01:24:15 00:21:03
61 49 SVOBODA Karel MSD J-elita 2 M(60+) 1945 5 01:24:16 00:21:05
62 68 MRÁZ Miroslav Monthy Triathon 14 M(20-29) 1988 5 01:24:26 00:21:14
63 83 FIALA Ctirad TTC Brno 13 M(40-49) 1968 5 01:24:50 00:21:39
64 15 KADLEC Ota 27 M(30-39) 1982 5 01:24:54 00:21:43
65 45 KUBÍNEK František SpSb-Vévoda 6 M(50-59) 1958 5 01:25:24 00:22:13
66 76 BRYCHTA Jan SVETCYKLISTIKY.CZ 28 M(30-39) 1981 5 01:25:25 00:22:14
67 47 KARÁSEK Antonín Tony Racing 29 M(30-39) 1982 5 01:25:31 00:22:19
68 104 KLAŠKA Michal Disco Kenny Blazovice 14 M(40-49) 1969 5 01:25:37 00:22:26
69 70 DVOŘÁK Jan 30 M(30-39) 1983 5 01:25:54 00:22:43
70 43 HLOUŠEK Pavel Modrausporam.cz 15 M(40-49) 1969 5 01:26:05 00:22:54
71 30 BAYER Miloslav Author Tufo TRILIFE 3 M(60+) 1947 5 01:26:15 00:23:03
72 67 PUČERA Pavel SK Degart 31 M(30-39) 1979 5 01:26:37 00:23:26
73 25 SKOPAL Pavel 16 M(40-49) 1972 5 01:26:53 00:23:42
74 92 NOSEK Pavel 17 M(40-49) 1965 5 01:27:22 00:24:11
75 71 VOLAVÝ Vladimír 7 M(50-59) 1955 5 01:28:12 00:25:01
76 7 ROČEK Aleš H-R 32 M(30-39) 1978 5 01:28:50 00:25:39
77 61 DANĚK Václav Romza Klub 18 M(40-49) 1974 5 01:29:03 00:25:52
78 79 FILDÁN Ladislav EKOL TEAM o.s. 8 M(50-59) 1955 5 01:29:31 00:26:20
79 53 CRHÁK Luděk MSD J-elita 9 M(50-59) 1959 5 01:29:36 00:26:25
80 100 KONEČNÝ Jaroslav Tri LAMY Brno 19 M(40-49) 1969 5 01:29:56 00:26:45
81 38 PODLEZL Pavel 15 M(20-29) 1987 5 01:30:55 00:27:44
82 27 JANTOŠOVIČ Marek SRA 33 M(30-39) 1975 5 01:31:08 00:27:56
83 95 NAVRÁTIL Lubomír Vracov 4 M(60+) 1953 5 01:31:11 00:27:59
84 65 DRÁPAL Pavel 10 M(50-59) 1963 5 01:32:15 00:29:04
85 16 DOSTÁL Petr 16 M(20-29) 1987 5 01:32:19 00:29:08
86 8 BEDNÁŘ Radek 17 M(20-29) 1986 5 01:32:30 00:29:19
87 33 PETTIFOR Richard 20 M(40-49) 1966 5 01:33:30 00:30:19
88 39 HAUSNER Petr 18 M(20-29) 1991 5 01:33:37 00:30:26
89 99 ŠTANCL Tomáš 34 M(30-39) 1983 5 01:35:34 00:32:23
90 52 CRHÁK Tomáš MSD J-elita 3 Dci(16-17) 1998 5 01:37:20 00:34:09
91 12 KALIŠ Přemysl TJ Znojmo, z.s. 5 M(60+) 1952 5 01:38:32 00:35:21
92 58 SLOUKA Jiří 35 M(30-39) 1983 5 01:38:49 00:35:38
93 74 TYLEČEK Pavel 21 M(40-49) 1973 5 01:39:29 00:36:18
94 77 ČADEK Jiří KC Hakr Brno 6 M(60+) 1953 5 01:40:33 00:37:22
95 93 BUBENÍK Jiří LRS Vyškov 7 M(60+) 1944 5 01:40:49 00:37:37
96 54 POSPÍCHAL Vladimír EKOL TEAM o.s. 8 M(60+) 1952 5 01:42:42 00:39:31
97 63 STARÝ Adolf 9 M(60+) 1954 5 01:44:37 00:41:26
98 11 KLÍMEK Tomáš MonTom 36 M(30-39) 1981 5 01:45:18 00:42:07
99 34 NAVRÁTIL Pavel 11 M(50-59) 1956 5 01:45:23 00:42:11
100 26 FUKSA Karel TTC Brno 10 M(60+) 1946 5 01:49:07 00:45:55
101 48 ŠESTÁK Michal 37 M(30-39) 1982 5 01:49:38 00:46:27
102 24 KUBÍK Radomír Triatlon klub Brno 12 M(50-59) 1964 5 01:58:23 00:55:12

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 28 JAROŠ Miroslav Jun(18-19) 1996

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

24.02.2024 09:00
Rohálovská desítka
02.03.2024 08:00
BBP 7 - Běh kolem Myslivny
16.03.2024 08:00
BBP 8 - Jarní běh Doubravy
24.03.2024 08:00
BBP 9 - Blanenský kros
06.04.2024 08:00
Silniční běh Velká Morava
06.04.2024 09:00
38. KALÁB JM TT Liga - KALÁB AQUATLON
07.04.2024 08:00
BBP 10 - Šaratický běh
20.04.2024 06:00
NoMenRun 2024
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.