Rychlé novinky:

29.04.2020: Zrušení Běžecké tour 2020

13.03.2020: Zrušení závodů Březen 2020

Rohálovská_50 - Hlavní závod 50km

Datum pořádání od 27.04.2013 08:00 do 27.04.2013 18:00
Hlavní rozhodčíMartin Gahura
Technický delegátAleš MACHO
Zpracování výsledkůPetr Mrázek

Start: 12:00 hod

Vzdálenost (km)50,00
Počet kol1
Počet závodníků693
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 5 ŽÁK Pavel BIKE TRIATLON MORKOVICE 1 1 M_I 1987 1 01:51:26
2 10 HARTL Karel KELLYS BIKE RANCH TEAM 2 M_I 1977 1 01:51:31 00:00:04
3 3 STRNAD Václav Inkosport Team 3 M_I 1983 1 01:55:23 00:03:56
4 662 VÁŇA Pavel CykloKuřim 4 M_I 1988 1 01:56:06 00:04:39
5 9 BOGAR František TJ Bohemie Nový Bor 5 M_I 1989 1 01:56:30 00:05:03
6 573 OBRUČA Jaroslav DT SWISS Bike Team 6 M_I 1978 1 01:56:49 00:05:23
7 53 PETŘÍČEK Tomáš BIKE TRIATLON MORKOVICE 1 7 M_I 1990 1 01:57:06 00:05:39
8 656 ČERNOCKÝ Martin Inkosport Team 8 M_I 1986 1 01:57:57 00:06:30
9 628 REINER Jan Cykloteam Kolárna 9 M_I 1985 1 01:57:58 00:06:31
10 7 SOVADINA Martin TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM 10 M_I 1978 1 01:58:38 00:07:12
11 6 ŠÍBL Radoslav 4ever Cyklo Bulis 11 M_I 1980 1 01:58:41 00:07:15
12 8 KLÍMA Jiří CK PeMaP Přerov A 12 M_I 1987 1 01:58:57 00:07:30
13 2 KUČERA Jan Inkosport Team 13 M_I 1985 1 01:59:17 00:07:50
14 625 POSPÍŠILÍK Martin Štrof team Cannondele 14 M_I 1987 1 02:00:02 00:08:36
15 35 VESELOVSKÝ Vlastimil CykloKuřim 15 M_I 1974 1 02:00:46 00:09:19
16 1 JEŽEK Jiří D.A.S.-DURATEC 16 M_I 1974 1 02:00:59 00:09:33
17 24 ŠIMARA Jiří AMENITY-EXTREM SPORT TEAM A 1 U_23 1992 1 02:01:33 00:10:07
18 26 HYNEČEK Roman AMENITY-EXTREM SPORT TEAM A 17 M_I 1975 1 02:02:25 00:10:58
19 618 ČIŽMAŘ Jan HC Bike Zlín 18 M_I 1977 1 02:02:25 00:10:58
20 508 VÁLEK Adam Drásal team Holešov 19 M_I 1984 1 02:02:25 00:10:59
21 49 NAVRÁTIL Tomáš Bike Triatlon Morkovice 2 20 M_I 1988 1 02:02:26 00:10:59
22 25 KONEČNÝ Vojtěch AMENITY-EXTREM SPORT TEAM A 2 U_23 1993 1 02:02:40 00:11:14
23 29 HORÁK Ondřej Bike Triatlon Morkovice 4 21 M_I 1986 1 02:02:42 00:11:15
24 630 PIRUCH Martin www.inkospor-team.cz 3 U_23 1994 1 02:03:01 00:11:35
25 57 ŠMERDA Daniel 4ever Cyklo Bulis 1 Jun 1995 1 02:03:49 00:12:22
26 22 RUBIČ Daniel GT BICYCLES OPPORTUNITY 22 M_I 1985 1 02:03:56 00:12:30
27 31 GLADIŠ Tomáš GO! Galaxy Hranice 23 M_I 1985 1 02:04:21 00:12:55
28 38 FIŠERA Ondřej - 24 M_I 1990 1 02:04:24 00:12:58
29 37 SLAVÍK_J Slavík_D OD MORAVA 1 Tandem 1979 1 02:04:31 00:13:05
30 664 KOTRLA Michal 25 M_I 1986 1 02:04:57 00:13:30
31 668 HOLIŠ Martin Česká spořitelna - Specialized 26 M_I 1974 1 02:04:58 00:13:31
32 4 VABROUŠEK Petr Author Tufo Trilife Zlín 1 M_II 1973 1 02:05:32 00:14:06
33 635 JANOTA Miroslav Valachbajk CykloMira 27 M_I 1977 1 02:05:41 00:14:14
34 93 BABIÁNEK David Cykloteam Kolárna 4 U_23 1993 1 02:05:41 00:14:15
35 627 VYBÍRAL Lukáš Cykloteam Kolárna 28 M_I 1987 1 02:05:45 00:14:18
36 91 ORAVEC Petr CK PeMaP Přerov A 5 U_23 1993 1 02:06:01 00:14:34
37 641 HAITL František GO! Galaxy Hranice 29 M_I 1984 1 02:06:06 00:14:39
38 60 PÁTEK Jan TROB 30 M_I 1982 1 02:06:12 00:14:45
39 63 BARTÍK Patrik Drásal team Holešov 31 M_I 1976 1 02:06:14 00:14:47
40 23 ŽMOLÍK Milan Valachbajk CykloMira 2 M_II 1973 1 02:06:55 00:15:28
41 30 BARTÁK Radim BIKE TRIATLON MORKOVICE 1 32 M_I 1980 1 02:06:59 00:15:32
42 51 DEDEK Aleš ZAPRO AD TEAM 33 M_I 1975 1 02:07:15 00:15:48
43 47 DOHNAL Petr ZAPRO AD TEAM 34 M_I 1981 1 02:07:16 00:15:49
44 33 VRBA Ivo ROCKTECHNIK Triatlon 35 M_I 1980 1 02:07:25 00:15:58
45 13 JAVŮREK Martin AMENITY-EXTREM SPORT TEAM B 36 M_I 1989 1 02:07:44 00:16:18
46 88 KŘIVÁNEK Tomáš Prostějov 6 U_23 1994 1 02:07:45 00:16:18
47 97 BEŇA Marek ZAPRO AD TEAM 37 M_I 1976 1 02:07:46 00:16:20
48 14 ŠVAJDA Martin DT SWISS Bike Team 38 M_I 1975 1 02:07:47 00:16:20
49 92 JANDA Jan CK PeMaP Přerov A 7 U_23 1993 1 02:07:49 00:16:22
50 32 PASTRNEK Pavel SK SKIVELO neslyšících Olomouc 39 M_I 1976 1 02:08:10 00:16:43
51 592 PATÁK Kamil Bike Team Sazovice I 40 M_I 1974 1 02:08:19 00:16:53
52 66 IVAN Bronislav GO! Galaxy Hranice 41 M_I 1986 1 02:08:22 00:16:56
53 34 STEHLÍK Radim AK Kroměříž 42 M_I 1975 1 02:08:45 00:17:18
54 21 ŠEVČÁK Miroslav TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM 43 M_I 1977 1 02:09:10 00:17:43
55 46 SKYBA Zdeněk DT SWISS Bike Team 3 M_II 1971 1 02:09:15 00:17:48
56 750 URBANEK Miroslav Bike Triatlon Morkovice 4 44 M_I 1987 1 02:09:42 00:18:15
57 27 PETRLA Michal AMENITY-EXTREM SPORT TEAM B 4 M_II 1971 1 02:09:55 00:18:28
58 69 RUBEŠ Matěj Force Kck Zlín 45 M_I 1976 1 02:10:33 00:19:06
59 15 PRAŽÁK jiři eurofoam-sport 5 M_II 1971 1 02:10:34 00:19:07
60 672 NERADIL Tomáš MXM Hulín 46 M_I 1974 1 02:10:45 00:19:18
61 48 JANOŠ Rudy OD MORAVA 6 M_II 1971 1 02:10:46 00:19:19
62 89 DUBOVECKÝ Andrej DT SWISS Bike Team 1 47 M_I 1986 1 02:10:59 00:19:33
63 458 SPÁČIL Leopold Merida Biking Team 1 M_III 1959 1 02:11:01 00:19:34
64 73 PŠENČÍK Robert AMENITY-EXTREM SPORT TEAM B 7 M_II 1973 1 02:11:01 00:19:35
65 56 KOTAS Jan Bike Triatlon Morkovice 2 2 Jun 1995 1 02:11:14 00:19:48
66 266 KOVAŘÍK Roman TJ Kolík Bohumín 48 M_I 1975 1 02:11:43 00:20:17
67 547 ŽALČÍK Štěpán DT SWISS Bike Team 1 8 U_23 1992 1 02:12:18 00:20:51
68 238 KLEMEŠ Tomáš 9 U_23 1992 1 02:12:27 00:21:00
69 68 ZÁBOJNÍK Aleš AMENITY-EXTREM SPORT TEAM D 8 M_II 1968 1 02:13:06 00:21:39
70 527 VINKLÁREK Radim Morkovice 49 M_I 1981 1 02:13:13 00:21:46
71 507 VACULÍK Rostislav OD MORAVA 50 M_I 1985 1 02:13:32 00:22:05
72 59 SALAČ Petr AMENITY-EXTREM SPORT TEAM C 2 M_III 1959 1 02:13:38 00:22:11
73 636 HYNČICA Radomír 51 M_I 1987 1 02:13:44 00:22:17
74 302 MAREK Jaroslav DT SWISS Bike Team 1 52 M_I 1986 1 02:14:06 00:22:39
75 422 ŠIDLÍK Tomáš 10 U_23 1993 1 02:14:10 00:22:44
76 41 VYKOUKAL Marek 4ever Cyklo Bulis 3 Jun 1996 1 02:14:49 00:23:22
77 85 KREJČÍŘ Marek Bike Triatlon Morkovice 2 53 M_I 1985 1 02:14:59 00:23:33
78 100 HORÁK Čestmír OD MORAVA 9 M_II 1971 1 02:15:53 00:24:26
79 593 MĚŘIL Jaromír Bike Team Sazovice I 54 M_I 1977 1 02:15:57 00:24:30
80 62 BUCŇÁK Ondřej Bike Triatlon Morkovice 3 11 U_23 1991 1 02:15:58 00:24:31
81 84 VALA Martin 10 M_II 1969 1 02:16:02 00:24:35
82 644 ŠUSTR Jiří Silný Team Uničov 55 M_I 1980 1 02:16:29 00:25:03
83 50 HORÁK Tomáš Bike Triatlon Morkovice 4 56 M_I 1983 1 02:16:42 00:25:15
84 36 HANÁČEK Jindřich SK-Rychlov 57 M_I 1984 1 02:16:50 00:25:23
85 607 JAVŮREK Jří CK PeMaP Přerov B 12 U_23 1991 1 02:16:58 00:25:31
86 81 CHYTÍLEK Jaroslav Luko šlapetotým 58 M_I 1978 1 02:17:03 00:25:36
87 646 ČELŮSTKA Milan Drásal team Holešov 59 M_I 1990 1 02:17:13 00:25:46
88 205 HUSAR Ladislav Continental sport team 11 M_II 1971 1 02:17:19 00:25:52
89 90 NÁDVORNÍK Zdeněk Kolárna Olomouc 3 M_III 1962 1 02:17:21 00:25:54
90 252 KOLAŘÍK Miroslav Slečinky Napajedla 60 M_I 1978 1 02:17:21 00:25:54
91 676 MÜCK Arnošt ZK Bike Club Odry 4 M_III 1959 1 02:18:16 00:26:50
92 20 PAVLÍK Radim Valachbajk CykloMira 12 M_II 1973 1 02:18:26 00:27:00
93 665 CHUDÝ 2K Sport Odry 13 M_II 1971 1 02:18:40 00:27:13
94 399 PRAŽAN Jan TRIMILL CYKLO TEAM 61 M_I 1978 1 02:18:51 00:27:24
95 615 SEDLÁČEK Josef BIKE - KAMÍK - TUČAPY 14 M_II 1970 1 02:19:02 00:27:35
96 52 KOCOUREK František SK SKIVELO neslyšících Olomouc 62 M_I 1983 1 02:19:09 00:27:42
97 215 JANČICH Tomáš Přílepy 63 M_I 1986 1 02:19:12 00:27:45
98 64 MEZIHORÁK Roman AMENITY-EXTREM SPORT TEAM D 15 M_II 1964 1 02:19:19 00:27:53
99 409 RUBEŠ Michal Force Kck Zlín 64 M_I 1974 1 02:19:20 00:27:53
100 212 DIVOKÝ František SANITA CAR 65 M_I 1989 1 02:19:20 00:27:53
101 12 BEDNAŘÍKOVÁ Jana AMENITY-EXTREM SPORT TEAM C 1 Ž_I 1988 1 02:19:37 00:28:10
102 679 HANÁČEK Jaromír 5 M_III 1963 1 02:20:48 00:29:21
103 61 HRUŠKA Radim NANY BIKE ZLIN 66 M_I 1975 1 02:21:32 00:30:05
104 78 KREJČÍ Lukáš Cykloklub Rohálov 13 U_23 1993 1 02:21:32 00:30:06
105 83 KOPECEK Vladan Bike Team Sazovice 67 M_I 1979 1 02:21:33 00:30:06
106 132 BUČEK Petr Ricardo racing team 16 M_II 1968 1 02:21:33 00:30:06
107 525 VINGÁREK Jiří 17 M_II 1970 1 02:22:04 00:30:37
108 558 ZEMÁNEK Petr 18 M_II 1968 1 02:22:05 00:30:38
109 381 PIVEC Jiří ZAPRO AD TEAM 19 M_II 1969 1 02:22:08 00:30:42
110 98 JURČÍK Pavel ZAPRO AD TEAM 20 M_II 1965 1 02:22:08 00:30:42
111 588 DOLEŽEL Jaroslav Bike Team Sazovice II 68 M_I 1974 1 02:22:14 00:30:48
112 186 HARAŠTA Tomáš Klub extrémních běžkařů 69 M_I 1983 1 02:22:52 00:31:26
113 306 MAŤA Petr Podhostýnští vrchaři 70 M_I 1974 1 02:23:23 00:31:57
114 352 NOVÁK Jaroslav JANOŠICI 21 M_II 1970 1 02:23:24 00:31:57
115 589 MIKLÍK Pavel Bike Team Sazovice 71 M_I 1976 1 02:23:37 00:32:11
116 482 SVĚTLÍK Miroslav Klub extrémních běžkařů 72 M_I 1984 1 02:23:41 00:32:15
117 55 CIGÁNEK Antonín SK SKIVELO neslyšících Olomouc 73 M_I 1979 1 02:23:47 00:32:20
118 347 NERADIL Svatopluk DRACY team 74 M_I 1980 1 02:23:57 00:32:30
119 94 URBIŠ Jakub 14 U_23 1994 1 02:24:15 00:32:48
120 277 KROPÁČEK Jan Slečinky Napajedla 75 M_I 1983 1 02:24:16 00:32:50
121 389 POLEDŇÁK Tomáš Kotár Enduro Team II 76 M_I 1984 1 02:24:32 00:33:06
122 371 PETŘEK Libor Valaští bajkeři - MRX team 6 M_III 1962 1 02:24:43 00:33:16
123 605 JOCHEC Marek 77 M_I 1985 1 02:24:43 00:33:17
124 452 SOLDÁN Martin Novatop Lapierre 4 Jun 1996 1 02:24:44 00:33:18
125 43 MACHULKA Kamil 4ever Cyklo Bulis 15 U_23 1993 1 02:25:11 00:33:45
126 44 MUSIL Lukáš 4ever Cyklo Bulis 16 U_23 1992 1 02:25:13 00:33:46
127 496 TUČEK Robert Kotár Enduro Team II 17 U_23 1991 1 02:25:14 00:33:47
128 207 HÝSEK Pavel 78 M_I 1980 1 02:25:53 00:34:26
129 543 ZÁBOJ Karel Crazy Bike Team Lipník nad Bečvou 7 M_III 1958 1 02:25:56 00:34:29
130 58 NÁBĚLEK Aleš CYKLOSPORT CHROPYNĚ 22 M_II 1973 1 02:26:29 00:35:03
131 195 HOLAN René DEGAS BIKE TEAM 79 M_I 1985 1 02:26:31 00:35:05
132 299 MAKOVIČKA Aleš OD MORAVA 80 M_I 1978 1 02:26:33 00:35:06
133 451 SOJÁK Martin Plocha k pronájmu 23 M_II 1972 1 02:26:39 00:35:13
134 71 ČÁP Zdeněk Cape Team Roštění 24 M_II 1971 1 02:26:53 00:35:26
135 75 ODSTRČILÍK Roman Sokol Třebětice 1 81 M_I 1975 1 02:27:04 00:35:38
136 504 VÁCLAVEK Lukáš Kotar Enduro Team 18 U_23 1991 1 02:27:26 00:36:00
137 307 MATELA Michal Cyklo Mašláň 25 M_II 1973 1 02:27:27 00:36:00
138 448 ŠNAJDR Michal TJ Sokol Vracov 82 M_I 1988 1 02:27:54 00:36:27
139 354 NOVOTNÁ Martina TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM 2 Ž_I 1988 1 02:28:07 00:36:40
140 286 LÁNO Pavel VSK Vsetín 83 M_I 1975 1 02:28:09 00:36:42
141 368 PĚČEK Martin EP Energy Merida Biking Team 19 U_23 1993 1 02:28:23 00:36:56
142 692 ŠMÍD Martin ECOLOVE 26 M_II 1971 1 02:28:26 00:36:59
143 425 ŠIMA Milan JANOŠICI 84 M_I 1983 1 02:28:29 00:37:02
144 552 ZÁVODNÍK Petr cyklo-vylety.cz 85 M_I 1983 1 02:29:01 00:37:35
145 129 BRÁTEL Zdeněk 27 M_II 1967 1 02:29:08 00:37:41
146 181 GREGOR Jiří 86 M_I 1981 1 02:29:17 00:37:51
147 82 JANOŠ_R Kotas_T TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM 2 Tandem 1982 1 02:29:30 00:38:04
148 544 ZAHRADNÍK Karel TUFO 87 M_I 1976 1 02:29:32 00:38:05
149 87 VANČUROVÁ Lenka NO LIMIT Bike Team 3 Ž_I 1987 1 02:29:35 00:38:09
150 382 PLACHÝ Roman Vodácký klub Kroměříž 28 M_II 1969 1 02:29:42 00:38:15
151 74 ODSTRČILÍK Tomáš Sokol Třebětice 1 88 M_I 1983 1 02:29:56 00:38:29
152 629 NOVOTNÝ Petr Gemini 89 M_I 1980 1 02:30:02 00:38:36
153 583 MALÍK Martin 29 M_II 1973 1 02:30:05 00:38:38
154 218 JANÍK Petr TTS Osek nad Bečvou 90 M_I 1976 1 02:30:15 00:38:49
155 227 JULINA Radim KKZ 91 M_I 1978 1 02:30:26 00:38:59
156 622 ONDRÁČEK Libor 30 M_II 1964 1 02:30:35 00:39:09
157 121 PTÁČEK Pavel NEKO Prusinovice 92 M_I 1974 1 02:30:44 00:39:17
158 241 KLIMEŠ Petr MikeBike 93 M_I 1986 1 02:30:51 00:39:25
159 574 OBRUČOVÁ Kristina DT SWISS Bike Team 1 Ž_II_35+ 1976 1 02:30:55 00:39:28
160 594 PATÁK Michal Bike Team Sazovice II 94 M_I 1976 1 02:30:56 00:39:29
161 364 PANÁK Lukáš Toyota Dolák MTB 20 U_23 1994 1 02:31:00 00:39:33
162 621 ŠRÁMEK Vít Go Team Hranice 21 U_23 1994 1 02:31:12 00:39:46
163 645 GREGOR Radomír Cyklosport KTM Chropyně 8 M_III 1962 1 02:31:20 00:39:53
164 687 BURSA Radomír 31 M_II 1972 1 02:31:21 00:39:54
165 450 SOBEK Roman BT Rumunsko 32 M_II 1972 1 02:31:30 00:40:03
166 334 NAVRÁTIL Michal DRACY team 95 M_I 1974 1 02:31:31 00:40:04
167 395 POSPÍŠIL Josef SDH Tečovice 9 M_III 1962 1 02:31:38 00:40:11
168 11 PODSEDNÍK Marek cycling team Miroslav 96 M_I 1985 1 02:31:41 00:40:14
169 285 LAIFERT Michal Skalbor team 97 M_I 1979 1 02:32:32 00:41:05
170 477 SUCHÁNEK Jan Šelasport Přerov 5 Jun 1996 1 02:32:42 00:41:15
171 177 GAVENDA Zdenek DRŽKOVÁ BIKE TEAM 98 M_I 1978 1 02:32:51 00:41:25
172 142 CHOVANEC Filip 22 U_23 1993 1 02:33:14 00:41:48
173 226 JEŽÍK Jiří SKP Zlín 99 M_I 1974 1 02:33:21 00:41:54
174 276 KŘÍŽKA Tomáš 100 M_I 1987 1 02:33:34 00:42:08
175 398 PRÁŠEK David BB Cyklosport Superior 33 M_II 1970 1 02:33:42 00:42:15
176 603 SOHLICH Radomír Invelec Team 101 M_I 1988 1 02:33:48 00:42:21
177 257 KONEČNÝ Roman Doubrava Zahnašovice 102 M_I 1986 1 02:33:48 00:42:21
178 538 VYBÍRAL Zdeněk Crazy Bike Team Lipník nad Bečvou 34 M_II 1973 1 02:33:49 00:42:23
179 345 NEORAL Jan Weber MTB team B- 103 M_I 1974 1 02:33:51 00:42:24
180 200 MĚCHURA Roman PŘÍŠTĚ UŽ NEPOJEDU KOLO TÝM 35 M_II 1972 1 02:33:57 00:42:30
181 318 MINAŘÍK Ondřej CUBE TEAM-DRŽKOVÁ 23 U_23 1992 1 02:34:00 00:42:33
182 358 ODSTRČIL David GB Race 6 Jun 1996 1 02:34:23 00:42:56
183 369 PEKAŘ Martin Lukov 104 M_I 1980 1 02:34:24 00:42:57
184 510 VANČURA Martin KKZ 105 M_I 1977 1 02:34:26 00:43:00
185 373 PETRŮJOVÁ Bohumila VSK Vsetín 2 Ž_II_35+ 1966 1 02:34:26 00:43:00
186 682 ADÁMEK Roman 106 M_I 1984 1 02:34:27 00:43:00
187 165 DVORNIK Zdenek 107 M_I 1985 1 02:34:28 00:43:01
188 95 BURGET Miloslav SP Opatovice 10 M_III 1961 1 02:34:28 00:43:02
189 529 VODEHNALOVÁ Milena Tvrdá horská cyklistika 3 Ž_II_35+ 1973 1 02:34:36 00:43:10
190 54 SLEZÁK Jan CK PeMaP Přerov B 108 M_I 1986 1 02:34:54 00:43:27
191 70 ŽÁČEK Michal AMENITY-EXTREM SPORT TEAM D 36 M_II 1970 1 02:34:55 00:43:28
192 152 DOHNAL Tomáš ZAPRO AD TEAM 109 M_I 1983 1 02:34:57 00:43:30
193 667 SVOBODA Vojtěch Inkosport Team 7 Jun 1995 1 02:35:18 00:43:51
194 515 VAŠÍČEK Milan Impromat MTB 11 M_III 1962 1 02:35:18 00:43:52
195 472 STRATIL Ondřej OMJ 8 Jun 1996 1 02:35:27 00:44:01
196 407 REMEŠ Jaroslav 110 M_I 1974 1 02:35:44 00:44:17
197 595 STRECKER Zbyněk 111 M_I 1985 1 02:35:48 00:44:21
198 211 JAKOB Petr Ski&bike Ludwigsthal 12 M_III 1962 1 02:36:00 00:44:33
199 96 SLÁDEČEK Lukáš CK PeMaP Přerov B 112 M_I 1982 1 02:36:42 00:45:16
200 623 ŘÍHÁČEK Ladislav NANY BIKE ZLIN 13 M_III 1960 1 02:36:45 00:45:19
201 713 CHMELAŘ Ladislav 37 M_II 1971 1 02:36:47 00:45:20
202 40 LOCHMAN Vladimir Holešovští Pokalíšci 38 M_II 1973 1 02:36:59 00:45:32
203 281 KUBLA Roman Sokol Třebětice 2 113 M_I 1981 1 02:37:00 00:45:33
204 350 NEUMANN Tomáš TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM 114 M_I 1980 1 02:37:43 00:46:16
205 180 GONDA Jiří Kroměřížské bajker 115 M_I 1977 1 02:37:56 00:46:30
206 123 BLAHA Aleš - 39 M_II 1972 1 02:38:04 00:46:38
207 648 BÁŇ Daniel Bike po Racing Team 24 U_23 1993 1 02:38:13 00:46:46
208 466 ŠTEKL Petr 40 M_II 1971 1 02:38:24 00:46:57
209 198 HORÁČEK Radim CYKLOSPORT CHROPYNĚ 116 M_I 1990 1 02:38:55 00:47:28
210 391 POLÍVKA Luděk Crazy Bike Team Lipník nad Bečvou 117 M_I 1978 1 02:39:02 00:47:35
211 499 URBANEC Mira NEVIX TEAM 118 M_I 1976 1 02:39:12 00:47:45
212 642 JANOCH Aleš MS Cyklogat racing 119 M_I 1981 1 02:39:27 00:48:00
213 555 KOLOMAZNÍK Miroslav VDK plus 14 M_III 1963 1 02:39:35 00:48:09
214 231 KADLEC Ondřej bikecentrum olomouc 120 M_I 1985 1 02:39:46 00:48:19
215 99 KAPOUN Marek 121 M_I 1977 1 02:39:56 00:48:29
216 279 KROUPA Emil Kalas Racing Team 122 M_I 1982 1 02:40:21 00:48:54
217 228 JUŘENA Petr Ghost Racing 123 M_I 1985 1 02:40:30 00:49:03
218 511 VAŇHARA Ladislav 124 M_I 1979 1 02:40:41 00:49:14
219 393 POSPÍCHAL Martin DěsBěs 125 M_I 1989 1 02:40:47 00:49:20
220 76 CHYTIL Rostislav Sokol Třebětice 1 41 M_II 1972 1 02:40:54 00:49:27
221 514 VAŠICA Martin Sokol Třebětice 2 42 M_II 1972 1 02:40:58 00:49:32
222 230 JURTÍK Radovan Doubrava Zahnašovice 126 M_I 1988 1 02:41:02 00:49:35
223 492 TOMEČEK Petr RBT Slimáci A 43 M_II 1971 1 02:41:13 00:49:47
224 619 HAJDA Jiří KOJETÍN 44 M_II 1968 1 02:41:19 00:49:52
225 288 LESKOVJAN Tomáš 127 M_I 1976 1 02:41:23 00:49:56
226 151 DIVÍLEK Petr 128 M_I 1987 1 02:42:01 00:50:35
227 604 INGR Adam Voda a saponáty 45 M_II 1969 1 02:42:12 00:50:46
228 315 MIKULÍK Jaroslav Mikulíci 46 M_II 1965 1 02:42:22 00:50:55
229 596 KOHÚT Miroslav 15 M_III 1954 1 02:42:40 00:51:14
230 294 MACEK Daniel 129 M_I 1974 1 02:42:44 00:51:17
231 556 ZELINA Petr Edhouse Zlín 130 M_I 1977 1 02:42:45 00:51:19
232 322 MOTYCKA David ZAPRO AD TEAM 131 M_I 1982 1 02:42:52 00:51:26
233 105 BABIÁNEK Milan Kalas Racing Team 16 M_III 1963 1 02:42:53 00:51:26
234 272 KREJČÍ Dominik Cykloklub Rohálov 9 Jun 1998 1 02:43:12 00:51:45
235 79 POLÁŠEK René KOSPOL 132 M_I 1976 1 02:43:27 00:52:00
236 591 MASTNÝ Jura KK7 133 M_I 1978 1 02:43:28 00:52:01
237 213 JAKOBOVÁ Adéla SK UP Olomouc 4 Ž_I 1990 1 02:43:44 00:52:17
238 343 NEKUDA Vladimír VLAJA BIKE TEAM 134 M_I 1983 1 02:44:13 00:52:46
239 342 NEHODA Jiří Bike Triatlon Morkovice 3 25 U_23 1993 1 02:44:14 00:52:47
240 535 VRUBEL Tomáš Agrova a.s. 10 Jun 1996 1 02:44:17 00:52:50
241 582 BUKSA Petr 47 M_II 1969 1 02:44:39 00:53:13
242 470 STOKLÁSEK Robert RV BIKE Holešov 48 M_II 1973 1 02:44:40 00:53:13
243 219 JANŮ Libor 135 M_I 1979 1 02:44:52 00:53:26
244 225 JAŠEK Čestmír JANOŠICI 49 M_II 1965 1 02:44:57 00:53:30
245 433 ŠKAŘUPA Radim Animals riders 2 136 M_I 1988 1 02:45:04 00:53:38
246 405 RAČKO Lukáš BIKE TEAM U KLIMEŠŮ 137 M_I 1984 1 02:45:15 00:53:48
247 408 ROZSYPAL Zbyněk KKZ 138 M_I 1977 1 02:45:22 00:53:55
248 443 SMÉKAL Karel Turbo Caba team 139 M_I 1985 1 02:45:34 00:54:07
249 130 BROKEŠ Martin Metalbrus 1 140 M_I 1981 1 02:45:34 00:54:08
250 418 ŠEVČÁK Karel TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM 50 M_II 1970 1 02:45:36 00:54:09
251 416 SEDLÁŘ Zbyněk 141 M_I 1977 1 02:45:55 00:54:28
252 647 POLÁŠEK Jan 142 M_I 1989 1 02:46:13 00:54:46
253 517 VAŠÍK Jaroslav MS Cyklogat racing 17 M_III 1957 1 02:46:52 00:55:26
254 229 JUŘÍK Josef 143 M_I 1977 1 02:47:00 00:55:33
255 147 ČUMPELÍK Lukáš Cyklo MXM Hulín 11 Jun 1997 1 02:47:27 00:56:01
256 271 KRATINA Tomáš DěsBěs 144 M_I 1990 1 02:47:39 00:56:12
257 173 FRKAL Vít BIKE-FOR-LIFE 18 M_III 1958 1 02:47:47 00:56:21
258 179 GINTER Tomáš Miko Cycles 145 M_I 1984 1 02:47:56 00:56:30
259 637 HYNČICA Radomír Ganas 19 M_III 1963 1 02:48:08 00:56:41
260 295 MACEK Petr 146 M_I 1975 1 02:48:10 00:56:43
261 473 STROHBACH Andreas Orel jednota Zlín 147 M_I 1974 1 02:48:23 00:56:56
262 576 VESELOVSKÝ Petr ASPOT Hulín 26 U_23 1994 1 02:48:24 00:56:57
263 199 HORÁK Aleš Continental sport team 148 M_I 1980 1 02:48:36 00:57:09
264 396 POSPÍŠIL Radek GB Race 149 M_I 1977 1 02:48:39 00:57:13
265 246 KOCIÁN Ondřej Animals riders 1 150 M_I 1986 1 02:48:43 00:57:17
266 264 KOVÁŘ Marek RBT Slimáci A 51 M_II 1970 1 02:48:44 00:57:17
267 502 URBIŠ Jan 12 Jun 1997 1 02:48:44 00:57:17
268 247 KOJECKÝ Samuel Kotár Enduro Team II 13 Jun 1997 1 02:48:58 00:57:31
269 491 TOMEČEK Lukáš DRŽKOVÁ BIKE TEAM 151 M_I 1987 1 02:49:22 00:57:55
270 419 ŠEVČÍK Kamil Vrbka 152 M_I 1990 1 02:49:27 00:58:01
271 240 TEST test KC Brno 20 M_III 1 02:49:47 00:58:20
272 293 LYSÝ Rostislav Trotl Team 21 M_III 1955 1 02:49:50 00:58:23
273 193 HNILA Jiři Crazy Bike Team 2 Lipnik n/B 22 M_III 1962 1 02:49:55 00:58:29
274 533 VRTĚL Robert Orel jednota Zlín 153 M_I 1975 1 02:49:55 00:58:29
275 144 CÍSAŘ Michal BuMi Racing Team 154 M_I 1985 1 02:50:14 00:58:47
276 439 SLEZÁČEK Tomáš Stevens racing 155 M_I 1976 1 02:50:22 00:58:55
277 259 KOPŘIVA Jaroslav SK Pacetluky 156 M_I 1984 1 02:50:35 00:59:08
278 549 ZAPLETAL Kamil Sokol Třebětice 2 157 M_I 1977 1 02:50:38 00:59:11
279 254 KONEČNÝ Jaroslav DRACY B 52 M_II 1973 1 02:50:38 00:59:11
280 280 KUBÍK Lubomír Visimpex 53 M_II 1966 1 02:50:42 00:59:16
281 113 BAŽANT Pavel Slečinky Napajedla 158 M_I 1983 1 02:50:45 00:59:18
282 462 ŠŤASTNÍK Zdeněk DEGAS BIKE TEAM 159 M_I 1979 1 02:51:38 01:00:11
283 67 DĚDIČ Michal Drásal team Holešov 160 M_I 1984 1 02:51:40 01:00:13
284 210 JAKEŠ Leoš 161 M_I 1981 1 02:51:42 01:00:15
285 209 JÁGLOVÁ Michala Skalbor team 5 Ž_I 1981 1 02:51:50 01:00:24
286 550 ŠIŠKA Oldřich Špica team Dřevohostice 23 M_III 1955 1 02:52:04 01:00:37
287 523 VESELÝ Petr 162 M_I 1986 1 02:52:07 01:00:40
288 606 HÁJEK Pavel Lukov 163 M_I 1983 1 02:52:13 01:00:46
289 633 ZOUHAR Richard Test Team Barum Continental 54 M_II 1971 1 02:52:31 01:01:04
290 159 DUJKA Adam RAAB COMPUTER 164 M_I 1989 1 02:52:49 01:01:22
291 608 GREMLICA Jakub 27 U_23 1993 1 02:52:50 01:01:24
292 312 MIKULÍK David Mikulíci 28 U_23 1991 1 02:52:51 01:01:24
293 270 KRAJCAR Roman Všetulské bajk tým 165 M_I 1982 1 02:53:08 01:01:41
294 19 KUČERA Lukáš CYKLOSPORT CHROPYNĚ 1 14 Jun 1997 1 02:53:09 01:01:43
295 447 SMÝKAL Roman SCUD Racing team 55 M_II 1972 1 02:53:13 01:01:47
296 117 BĚLÍK Jiří Animals riders 1 166 M_I 1981 1 02:53:26 01:01:59
297 572 JELÍNEK Zdeněk 24 M_III 1958 1 02:53:28 01:02:01
298 336 NAVRÁTIL Tomáš Crazy Bike Team 2 Lipnik n/B 167 M_I 1978 1 02:53:30 01:02:03
299 575 DOLEŽEL Michal 168 M_I 1989 1 02:53:31 01:02:04
300 133 STRNADOVÁ Eva Inkosport Team 6 Ž_I 1986 1 02:53:53 01:02:26
301 170 FORMÁNEK Adam Cyklo MXM Hulín 15 Jun 1999 1 02:53:56 01:02:29
302 639 VÁCLAVÍČEK Jan 169 M_I 1987 1 02:53:57 01:02:30
303 449 ŠNAJDR Radomír TJ Sokol Vracov 25 M_III 1963 1 02:53:59 01:02:32
304 386 POLANSKÝ Leopold Valachbajk CykloMira 26 M_III 1963 1 02:54:03 01:02:36
305 317 MINÁŘ Václav 56 M_II 1969 1 02:54:13 01:02:46
306 626 POSPÍŠILÍK František Štrof team Cannondele 29 U_23 1992 1 02:54:16 01:02:49
307 590 PAPEŽÍK Mira KK7 170 M_I 1977 1 02:54:28 01:03:01
308 385 POLÁK Pavel 171 M_I 1975 1 02:54:44 01:03:18
309 366 PAVLAS Roman 57 M_II 1964 1 02:54:45 01:03:19
310 137 ČÁSTEČKA Jan Drahotuše Bike Team 172 M_I 1983 1 02:55:01 01:03:35
311 258 KOPECKÝ Václav Vsetín 1 MV60+ 1951 1 02:55:21 01:03:54
312 232 KALAB Lukas KKZ 58 M_II 1971 1 02:55:26 01:03:59
313 562 ZIMMERMANN Pavel Cimo Bike Enginering 59 M_II 1969 1 02:55:30 01:04:04
314 432 ŠIŠKA Pavel NEKO Prusinovice 27 M_III 1954 1 02:55:30 01:04:04
315 101 ADÁMEK Jan 60 M_II 1967 1 02:55:38 01:04:12
316 631 ŠIŠKA Karel 61 M_II 1971 1 02:55:48 01:04:21
317 426 ŠIMARA Petr BIKE TEAM U KLIMEŠŮ 173 M_I 1977 1 02:55:48 01:04:21
318 329 NÁBĚLKOVÁ Kateřina CYKLOSPORT CHROPYNĚ 4 Ž_II_35+ 1974 1 02:55:52 01:04:25
319 375 PIKNA Marek Animals riders 3 174 M_I 1986 1 02:56:08 01:04:41
320 196 HOLEK Martin Malenovický manták 30 U_23 1992 1 02:56:08 01:04:42
321 474 STROHBACH Gerd Orel jednota Zlín 62 M_II 1972 1 02:56:24 01:04:57
322 156 DOSTÁL Pavel DRACY B 63 M_II 1970 1 02:56:45 01:05:18
323 349 NEUMANN Adam RUSAVA BIKE TEAM 175 M_I 1984 1 02:56:58 01:05:32
324 383 PLHAL Pavel Panthéra bike team 176 M_I 1975 1 02:57:24 01:05:57
325 268 DAREBNÍK Martin Truhlářství Pumprla 177 M_I 1983 1 02:57:27 01:06:01
326 686 STŘELEC Josef BIKE TRIATLON MORKOVICE 1 178 M_I 1988 1 02:57:29 01:06:02
327 434 SKOPAL Luděk 179 M_I 1983 1 02:57:42 01:06:16
328 601 OLŠA Martin SAKO Bystřice p. Hostýnem 180 M_I 1976 1 02:57:56 01:06:29
329 204 HRŇA Antonín 16 Jun 1996 1 02:57:56 01:06:30
330 663 GRACLÍK Petr 28 M_III 1960 1 02:58:08 01:06:42
331 587 MIKLÍK st. Bike Team Sazovice II 2 MV60+ 1952 1 02:58:24 01:06:58
332 223 JAROŠ Martin Metalbrus 181 M_I 1978 1 02:58:26 01:06:59
333 126 BOHÁČOVÁ Lenka Klub extrémních běžkařů 7 Ž_I 1986 1 02:58:34 01:07:08
334 242 KLVAČ Miroslav 182 M_I 1975 1 02:58:35 01:07:09
335 154 DOLANSKÝ Martin GASEDO BIKE TEAM 64 M_II 1972 1 02:59:01 01:07:34
336 683 POSPÍŠILOVÁ Renata Cyklo MXM Hulín 8 Ž_I 1979 1 02:59:06 01:07:39
337 237 KINCL Pavel Klub extrémních běžkařů 183 M_I 1986 1 02:59:09 01:07:43
338 455 SOS Ondrej Zlínský Šumák 184 M_I 1984 1 02:59:46 01:08:19
339 122 BÍLEK Michal Kroměříž 31 U_23 1994 1 02:59:52 01:08:25
340 365 PAVELKA Marek SKH Zlín Áčkaři 185 M_I 1989 1 03:00:14 01:08:47
341 388 POLČÁK Vítězslav SKH Zlín Céčkaři 186 M_I 1976 1 03:00:14 01:08:47
342 403 PUMPRLA Tomáš Drahotuše Bike Team 187 M_I 1982 1 03:00:21 01:08:54
343 565 ŽŮREK Jiří SK Pacetluky 188 M_I 1983 1 03:00:23 01:08:56
344 580 MACHOVSKÝ Ladislav Holešov 29 M_III 1962 1 03:00:25 01:08:59
345 118 BENÍČEK Matěj SDH Malenovice 32 U_23 1994 1 03:00:37 01:09:11
346 530 VOJÁČEK Jan NAPOHODU sport team 65 M_II 1973 1 03:00:43 01:09:16
347 163 DVOŘÁK Jakub Skalbor team 189 M_I 1981 1 03:01:45 01:10:18
348 670 MIKEL Pavel 66 M_II 1968 1 03:01:53 01:10:27
349 512 VAŘECHA Lumír Špica team Dřevohostice 67 M_II 1965 1 03:02:03 01:10:37
350 436 SKŘEČEK Jiří Relax Přerov 190 M_I 1974 1 03:02:05 01:10:38
351 356 NOVOTNÝ Miroslav 191 M_I 1984 1 03:02:06 01:10:40
352 658 ROMÁNEK David DNF 68 M_II 1973 1 03:02:13 01:10:46
353 518 VAŠÍK Ladislav 30 M_III 1959 1 03:02:17 01:10:51
354 273 KREJČÍ Pavel SkyFly Tučapy 69 M_II 1969 1 03:02:19 01:10:52
355 128 BRADÍK Vojtěch MS Vranov Prusinovice 33 U_23 1992 1 03:02:19 01:10:52
356 203 KARÁSEK Lukáš Turbo Caba team 192 M_I 1984 1 03:02:22 01:10:56
357 402 PROCHÁZKOVÁ Zdenka Cyklo MXM Hulín 5 Ž_II_35+ 1961 1 03:02:23 01:10:57
358 649 LANG Václav OD MORAVA 3 MV60+ 1947 1 03:02:25 01:10:59
359 233 KAŇOVÁ Monika CBASE 9 Ž_I 1989 1 03:02:33 01:11:06
360 188 HÁZ Stanislav ZAPRO AD TEAM 70 M_II 1972 1 03:02:36 01:11:09
361 671 JANDRT Ladislav 31 M_III 1963 1 03:02:40 01:11:13
362 609 JAŠA Lukáš 193 M_I 1988 1 03:02:46 01:11:19
363 598 JANEČKA Pavel Blue 33 71 M_II 1968 1 03:02:48 01:11:21
364 564 ZMEŠKAL David Lipová 72 M_II 1973 1 03:02:51 01:11:24
365 554 ŽELEZNÝ Jaroslav 32 M_III 1958 1 03:03:41 01:12:14
366 166 ELIÁŠ Petr Cyklo MXM Hulín 17 Jun 1996 1 03:03:43 01:12:16
367 441 SMAŽIL Martin Cobram Bike Team 194 M_I 1981 1 03:03:53 01:12:26
368 178 GAWLAS Karel Me&My Bike 195 M_I 1974 1 03:03:55 01:12:28
369 613 ŠVAJKA Pavel 196 M_I 1977 1 03:04:19 01:12:53
370 494 TRUBELÍK Milan 197 M_I 1974 1 03:04:21 01:12:55
371 690 DAREBNÍK Libor 198 M_I 1981 1 03:04:48 01:13:21
372 250 KOLÁŘ Michal 199 M_I 1975 1 03:05:17 01:13:51
373 331 NAVRÁTIL Jan 4 MV60+ 1952 1 03:05:19 01:13:52
374 251 KOLÁŘ Pavel Drásal team Holešov 5 MV60+ 1953 1 03:05:22 01:13:55
375 460 ŠRÁMEK Vladimír RBT Slimáci A 73 M_II 1965 1 03:05:23 01:13:56
376 600 PUMPRLA Libor Truhlářství Pumprla 200 M_I 1975 1 03:05:26 01:13:59
377 102 ADAMÍK David 18 Jun 1997 1 03:05:36 01:14:09
378 481 SVĚTINSKÝ Radek Trilife 201 M_I 1977 1 03:05:43 01:14:16
379 597 BAKALÍK_J Zicchová_G emsekobike team zlín 3 Tandem 1969 1 03:06:35 01:15:09
380 438 SLANÝ Michal 74 M_II 1964 1 03:06:37 01:15:10
381 263 HORYANSKÝ Petr vrchní hospoda u Raduš 75 M_II 1967 1 03:06:43 01:15:17
382 471 STRATIL Marek OMJ 202 M_I 1974 1 03:06:57 01:15:30
383 337 NEDBAL Jiří Deathstones Bikes 203 M_I 1987 1 03:07:13 01:15:46
384 206 HYÁNEK Roman Všetulské bajk tým 204 M_I 1974 1 03:07:20 01:15:53
385 146 ČUMPELÍK Jaroslav 76 M_II 1972 1 03:07:22 01:15:55
386 216 JANDA Josef 77 M_II 1966 1 03:07:26 01:15:59
387 220 JARKOVSKÝ Jaroslav BT Tygři Holešov 78 M_II 1968 1 03:07:36 01:16:10
388 489 TEUFERT luděk CYKLOSPORT CHROPYNĚ 79 M_II 1967 1 03:07:38 01:16:11
389 431 ŠINDLER Martin KKZ 205 M_I 1977 1 03:07:38 01:16:12
390 468 ŠTÍCHA David 80 M_II 1972 1 03:07:41 01:16:14
391 249 KOLÁŘ Dušan Holešov 206 M_I 1974 1 03:07:43 01:16:16
392 297 MACKOVÍK Dušan Pilana Market 81 M_II 1969 1 03:07:45 01:16:18
393 185 HANÁK Petr Crazy Bike Team Lipník nad Bečvou 207 M_I 1985 1 03:07:45 01:16:18
394 192 HLOBIL Jan 208 M_I 1985 1 03:07:48 01:16:21
395 528 VLADYKA Petr 209 M_I 1982 1 03:07:49 01:16:22
396 542 ZABLOUDIL Michal AWL-Techniek bike 210 M_I 1974 1 03:07:52 01:16:26
397 17 NAVRÁTIL Jakub www.pradelnabystrice.cz 211 M_I 1974 1 03:07:56 01:16:29
398 430 ŠÍN Martin PS-ELEKTRO 212 M_I 1978 1 03:07:56 01:16:29
399 143 CHYTIL Martin Rock Machine bike 33 M_III 1963 1 03:07:59 01:16:32
400 244 KOBLIHA Vít Animals riders 2 213 M_I 1989 1 03:08:13 01:16:46
401 540 VYSLOUŽIL Jan Röhm GmbH 214 M_I 1981 1 03:08:16 01:16:49
402 119 BENÍČEK Petr SKH Zlín Céčkaři 82 M_II 1971 1 03:08:18 01:16:51
403 541 VYSTRČILOVÁ Věra MP projekt 10 Ž_I 1979 1 03:08:20 01:16:54
404 202 HOŠŤÁLEK Lukáš 215 M_I 1988 1 03:08:22 01:16:55
405 689 ZAJÍK Stanislav 216 M_I 1987 1 03:08:24 01:16:57
406 158 DŘEVÍKOVSKÝ Petr ZSK 83 M_II 1973 1 03:08:39 01:17:13
407 378 PISKA Filip 217 M_I 1983 1 03:08:48 01:17:21
408 303 MARTINEC Marek Panthéra bike team 218 M_I 1974 1 03:09:02 01:17:36
409 86 DOVRTĚL David CYKLO ŽOPY 34 U_23 1993 1 03:09:35 01:18:08
410 283 KUTÁLEK Jaroslav 34 M_III 1957 1 03:09:37 01:18:10
411 124 BLAŽEK Dalibor SKH Zlín Céčkaři 219 M_I 1984 1 03:10:28 01:19:01
412 256 KONEČNÝ Pavel Doubrava Zahnašovice 35 U_23 1993 1 03:10:53 01:19:27
413 457 SOVÁK Martin Animals riders 3 19 Jun 1996 1 03:11:35 01:20:08
414 404 RABINA Ladislav 84 M_II 1970 1 03:11:39 01:20:12
415 255 KONEČNÝ Miroslav Skalbor team 220 M_I 1982 1 03:11:40 01:20:13
416 291 LUKEŠ Stanislav 221 M_I 1984 1 03:11:46 01:20:19
417 161 DUŠA Filip 222 M_I 1985 1 03:11:48 01:20:21
418 346 NERADIL Josef NJ Roštění 6 MV60+ 1953 1 03:11:59 01:20:32
419 531 ZÁVRBSKÝ Ladislav CYKLO ŽOPY 85 M_II 1967 1 03:12:00 01:20:33
420 463 STEHNO Ctibor Visimpex 86 M_II 1968 1 03:12:07 01:20:41
421 339 NEDBAL Radek NEKO Prusinovice 36 U_23 1991 1 03:12:16 01:20:49
422 72 NEDBAL Tomáš NAPOHODU sport team 223 M_I 1977 1 03:12:36 01:21:09
423 616 MAJCHRÁK Dalibor Kroměříž 87 M_II 1969 1 03:12:38 01:21:11
424 551 ZAPLETAL Petr OD MORAVA 88 M_II 1967 1 03:12:41 01:21:15
425 304 MARTÍNEK Vladimír SKP Holešov 35 M_III 1956 1 03:12:43 01:21:16
426 559 ZHÁNĚL Petr Vesani.cz C 224 M_I 1981 1 03:13:13 01:21:47
427 563 ZLÁMAL Jiří 225 M_I 1988 1 03:13:25 01:21:58
428 681 NAVRÁTIL Luděk 36 M_III 1960 1 03:13:30 01:22:03
429 445 SMILEK Petr Zlínský Šumák 226 M_I 1984 1 03:13:35 01:22:08
430 569 KRAMPLOVÁ Tereza TTC Olomouc 11 Ž_I 1992 1 03:13:35 01:22:08
431 634 STÁREK Miroslav Test Team Barum Continental 37 M_III 1963 1 03:13:36 01:22:09
432 155 DOSEDLA Michal 227 M_I 1982 1 03:13:38 01:22:11
433 429 ŠIMEK Milan MIK 228 M_I 1982 1 03:13:38 01:22:12
434 351 NEVŘALA David SK Pacetluky 37 U_23 1993 1 03:14:15 01:22:49
435 478 SUCHÁNEK Libor cyklo-alko team 38 M_III 1962 1 03:14:17 01:22:50
436 362 PACHL Jaroslav Rafani 39 M_III 1957 1 03:14:17 01:22:51
437 620 BURDA Rostislav 40 M_III 1954 1 03:14:20 01:22:54
438 669 NAVRÁTIL Lukáš 229 M_I 1987 1 03:14:25 01:22:58
439 290 LUČAN Jan 7 MV60+ 1953 1 03:14:35 01:23:09
440 120 BEZDĚK Lukáš Deathstones Bikes 230 M_I 1979 1 03:14:44 01:23:17
441 298 MACKOVÍK Dušan Pilana Market 20 Jun 1995 1 03:15:02 01:23:35
442 111 ŠMÍD Karel SANITA CAR 41 M_III 1962 1 03:15:07 01:23:41
443 467 ŠTENCLOVÁ Silvie Drásal team Holešov 12 Ž_I 1980 1 03:15:08 01:23:42
444 184 HÁNA Václav Orel Jednota Hulín 89 M_II 1973 1 03:15:26 01:23:59
445 367 PAVLÍČKOVÁ Silvie SK Pacetluky 13 Ž_I 1987 1 03:15:48 01:24:21
446 384 PODSEDNÍČEK Pavel HC Prusinovice 231 M_I 1974 1 03:15:52 01:24:25
447 486 SÝKORA Miroslav SKH Zlín Béčkaři 232 M_I 1988 1 03:16:03 01:24:36
448 292 LYSÁK Radim 233 M_I 1974 1 03:16:19 01:24:53
449 176 FUX Jakub 234 M_I 1977 1 03:16:24 01:24:57
450 136 CAHA Martin Všetulské bajk tým 235 M_I 1981 1 03:16:29 01:25:03
451 421 ŠEVČÍKOVÁ Alena 14 Ž_I 1979 1 03:16:46 01:25:19
452 435 ŠKRABALA Oldřich Cape Team Roštění 8 MV60+ 1952 1 03:17:09 01:25:42
453 513 VAŠALOVSKÝ Vítězslav 42 M_III 1959 1 03:18:19 01:26:52
454 138 ČEPICA Jaroslav Špica team Dřevohostice 43 M_III 1956 1 03:18:26 01:27:00
455 314 MIKULÍK Ivan Mikulíci 90 M_II 1968 1 03:18:27 01:27:00
456 480 ŠVECOVÁ Simona Trilife 6 Ž_II_35+ 1977 1 03:19:16 01:27:49
457 437 SKŘIVÁNEK Dalibor TUTA 236 M_I 1982 1 03:19:18 01:27:51
458 503 UTĚKAL Josef Cykloklub Rohálov 38 U_23 1994 1 03:19:31 01:28:04
459 570 DOUBRAVSKÝ David 237 M_I 1988 1 03:19:58 01:28:31
460 344 NĚMČEK Adam 238 M_I 1986 1 03:20:03 01:28:36
461 221 MOŽÍŠ Jaroslav 44 M_III 1962 1 03:20:23 01:28:56
462 654 KLINKOVSKÝ Tomáš 239 M_I 1986 1 03:20:28 01:29:02
463 376 PILAŘ Michal Slavkov Bike 240 M_I 1977 1 03:20:50 01:29:23
464 536 VYBÍRAL Pavel NAPOHODU sport team 241 M_I 1974 1 03:20:52 01:29:26
465 516 VAŠICOVÁ Radka Sokol Třebětice 3 7 Ž_II_35+ 1973 1 03:20:54 01:29:28
466 464 STEHNO Jiří Vesani.cz C 45 M_III 1961 1 03:21:07 01:29:40
467 532 VRATISLAV Jan 242 M_I 1984 1 03:21:45 01:30:18
468 282 KUCHAŘÍK Petr Animals riders 2 243 M_I 1989 1 03:22:10 01:30:44
469 578 ŽÁKOVÁ Petra DT SWISS Bike Team 15 Ž_I 1980 1 03:22:37 01:31:10
470 260 KOPŘIVA Milan 91 M_II 1969 1 03:22:37 01:31:11
471 566 ŽŮREK Vítězslav Miky&Wikybike 244 M_I 1975 1 03:22:43 01:31:16
472 640 PINTERA Zdeněk 245 M_I 1987 1 03:22:48 01:31:21
473 614 DANĚK Aleš 246 M_I 1977 1 03:22:51 01:31:24
474 313 VRUBEL Tomáš SANITA CAR 92 M_II 1965 1 03:23:08 01:31:42
475 577 ŽÁK Lukáš DT SWISS Bike Team 21 Jun 1999 1 03:23:12 01:31:45
476 316 MIKUŠEK Pavel 93 M_II 1967 1 03:23:18 01:31:52
477 309 MIHALEC Lukáš ABB BIKE TEAM 247 M_I 1989 1 03:23:19 01:31:52
478 579 ŽÁK Radek 248 M_I 1977 1 03:23:22 01:31:55
479 456 SOUKUP Gustav 94 M_II 1970 1 03:23:49 01:32:23
480 338 NEDBAL Ondřej Rohal Alpine Club 249 M_I 1982 1 03:24:39 01:33:13
481 624 DUNDÁLEK Pavel 250 M_I 1980 1 03:24:53 01:33:26
482 145 CÍSAŘOVÁ Zuzana BuMi Racing Team 16 Ž_I 1985 1 03:25:02 01:33:35
483 103 ADAMÍK Pavel 251 M_I 1974 1 03:25:43 01:34:16
484 493 TRŇÁK Jiří Truhlářství Pumprla 252 M_I 1977 1 03:26:17 01:34:51
485 278 KROUPA Daniel 22 Jun 1998 1 03:26:34 01:35:07
486 459 SPÁČILOVÁ-ŠALEROVÁ Věra Růženka a Cobram Bike Team 8 Ž_II_35+ 1976 1 03:26:40 01:35:13
487 127 BOUCHAL Vlastimil NEKO Prusinovice 46 M_III 1960 1 03:26:46 01:35:20
488 328 MÜLLER Jakub OMJ 253 M_I 1989 1 03:27:32 01:36:05
489 340 JANOŠ Rudolf V.K Bystřice p. Host 9 MV60+ 1947 1 03:28:02 01:36:35
490 483 ŠVIHÁLEK Jiří ABB BIKE TEAM 254 M_I 1984 1 03:28:18 01:36:51
491 197 HOMOLKA Miloš ABB BIKE TEAM 255 M_I 1978 1 03:28:18 01:36:51
492 417 ŠENOVSKÝ Daniel Rohal Alpine Club 256 M_I 1979 1 03:28:20 01:36:54
493 524 VILÍM Roman ROCKY TEAM Holešov 257 M_I 1979 1 03:28:36 01:37:09
494 153 DOHNALOVA Petra Růženka a Cobram Bike Team 9 Ž_II_35+ 1976 1 03:28:47 01:37:20
495 65 MALANÍK Radmil Amenity Extrem Sport Team 95 M_II 1965 1 03:29:09 01:37:42
496 370 PERUTKA Jiří Animals riders 1 258 M_I 1982 1 03:29:48 01:38:21
497 479 ŠVAJDOVÁ Iveta DT SWISS Bike Team 10 Ž_II_35+ 1972 1 03:29:50 01:38:24
498 548 ZANÁŠKA Oldřich 259 M_I 1976 1 03:30:15 01:38:48
499 655 HAŠL Jaroslav Limraj Team 260 M_I 1986 1 03:30:33 01:39:07
500 411 RUDOLFOVÁ Lenka SK Pacetluky 17 Ž_I 1987 1 03:30:35 01:39:08
501 222 VEČEŘA Dalibor SANITA CAR 261 M_I 1988 1 03:30:37 01:39:10
502 109 BAROT Jaromír 262 M_I 1977 1 03:30:38 01:39:12
503 274 KREJČÍ Petr Ptačina 47 M_III 1954 1 03:30:49 01:39:22
504 168 FOJTÍK Martin 263 M_I 1976 1 03:30:50 01:39:23
505 148 DAĎA Bohumil CCeX Bystřice pod Hostýnem 10 MV60+ 1949 1 03:30:56 01:39:29
506 410 RUDOLFOVÁ Eva SK Pacetluky 18 Ž_I 1983 1 03:30:56 01:39:29
507 469 STÍSKAL Mojmír Sokol Třebětice 3 96 M_II 1972 1 03:30:57 01:39:30
508 612 ODLOŽILÍK Jakub MTB Prda 264 M_I 1977 1 03:31:00 01:39:33
509 617 VELIČKA Jaroslav TJ Bystřice p. Host. 11 MV60+ 1944 1 03:31:09 01:39:42
510 677 MLČOCH Aleš ASPOT Hulín 265 M_I 1990 1 03:31:21 01:39:54
511 360 OUDA Jan 266 M_I 1982 1 03:31:27 01:40:00
512 487 TALLA Tomáš 267 M_I 1985 1 03:31:38 01:40:11
513 187 HAVLÍKOVÁ Kateřina 19 Ž_I 1988 1 03:31:38 01:40:11
514 545 ZAJÁC Pavel Sokol Třebětice 3 97 M_II 1970 1 03:31:46 01:40:19
515 248 KOKOŘ Ivan 268 M_I 1989 1 03:31:49 01:40:22
516 167 FILIPEC Roman RAAB COMPUTER 1 39 U_23 1991 1 03:32:12 01:40:46
517 289 LIPNER Martin SDH Prusinovice 40 U_23 1991 1 03:32:24 01:40:57
518 157 DOVRTĚL Zdeněk CYKLO ŽOPY 48 M_III 1963 1 03:32:29 01:41:02
519 261 KOUTNÝ Josef 269 M_I 1981 1 03:32:31 01:41:04
520 584 ODLOŽILÍK Daniel GT Rymice 23 Jun 1997 1 03:32:44 01:41:17
521 149 DAŇKOVÁ Michaela Miky&Wikybike 11 Ž_II_35+ 1975 1 03:32:47 01:41:20
522 553 ZELENA Monika 12 Ž_II_35+ 1976 1 03:32:52 01:41:26
523 387 POLČÁK Martin SKH Zlín Béčkaři 270 M_I 1975 1 03:33:24 01:41:57
524 355 NOVOTNÝ Jan 271 M_I 1986 1 03:33:27 01:42:01
525 521 VAVRUŠOVÁ Veronika 20 Ž_I 1987 1 03:33:31 01:42:04
526 568 ZWICKER Pavel saquapoute 272 M_I 1976 1 03:33:32 01:42:05
527 475 STUCHLÍK Vojtěch Vizovické střely 273 M_I 1985 1 03:33:32 01:42:05
528 320 MLČÁK Roman RAAB COMPUTER 1 274 M_I 1987 1 03:33:33 01:42:07
529 311 MIKLÍK Roman 41 U_23 1991 1 03:33:38 01:42:12
530 453 SONNTAG Robert Holesov 98 M_II 1973 1 03:33:51 01:42:24
531 234 KAŠÍKOVÁ Eva RAAB COMPUTER 21 Ž_I 1982 1 03:34:04 01:42:37
532 377 PÍREK Jaroslav 275 M_I 1981 1 03:34:10 01:42:43
533 632 ŠČEVÍK Marek Test Team Barum Continental 276 M_I 1980 1 03:34:49 01:43:22
534 680 KOLAŘÍK Lukáš Prďoši Kozlovice 24 Jun 2001 1 03:34:54 01:43:28
535 446 SMOLA Marek Orel Jednota Hulín 99 M_II 1973 1 03:35:02 01:43:36
536 361 OUDOVÁ Jana 22 Ž_I 1986 1 03:35:06 01:43:40
537 284 KYŠÁKOVÁ veronika ABB BIKE TEAM 23 Ž_I 1988 1 03:35:30 01:44:04
538 114 BĚLÍČEK Daniel Metalbrus 2 277 M_I 1979 1 03:36:53 01:45:27
539 390 POLIŠENSKÝ Richard RBT Slimáci 1 100 M_II 1965 1 03:36:54 01:45:27
540 653 KOTRLA Antonín Akoa MTB Lipník 49 M_III 1962 1 03:36:57 01:45:31
541 585 WEBER Martin 278 M_I 1979 1 03:37:16 01:45:50
542 353 NOVOSAD Jiří JKN team 42 U_23 1991 1 03:37:32 01:46:05
543 379 PISKLÁK Jaroslav Rafani 279 M_I 1984 1 03:37:48 01:46:21
544 380 PISKLÁKOVÁ Šárka Rafani 24 Ž_I 1983 1 03:37:48 01:46:21
545 465 STEHNOVÁ Jitka Vesani.cz C 13 Ž_II_35+ 1971 1 03:37:52 01:46:25
546 171 FORMÁNEK Petr Bike centrum Štěrbík 50 M_III 1958 1 03:38:37 01:47:10
547 652 VITOVSKÁ Martina 25 Ž_I 1992 1 03:38:51 01:47:25
548 610 CAGAŠ Zdeněk Porrasturvat 280 M_I 1987 1 03:38:55 01:47:29
549 420 ŠEVČÍK Libor Sanitka66 Holešov 101 M_II 1966 1 03:39:00 01:47:33
550 586 POSPÍŠILÍK Richard Karipo 281 M_I 1974 1 03:39:26 01:47:59
551 442 ŠMEIDLER Stanislav 102 M_II 1964 1 03:39:31 01:48:04
552 301 MANIŠ Miloslav Pletárna Duda 103 M_II 1964 1 03:39:35 01:48:08
553 461 ŠŤASTNÁ Renáta Špica team Dřevohostice 14 Ž_II_35+ 1967 1 03:39:35 01:48:08
554 110 BÁRTA Dalibor 104 M_II 1970 1 03:41:06 01:49:39
555 140 ČERNOHORSKÝ David LAPP GROUP 43 U_23 1993 1 03:41:39 01:50:12
556 321 MORAVCOVÁ Martina saquapoute 26 Ž_I 1983 1 03:41:41 01:50:14
557 651 ČÁSTKOVÁ Pavla Creditas 27 Ž_I 1986 1 03:41:41 01:50:14
558 214 JAKUBEC Jiří Orel Bystřice pod Hostýnem 282 M_I 1978 1 03:41:44 01:50:17
559 125 BLAŽEK Stanislav Crazy Bike Team 2 Lipnik n/B 283 M_I 1977 1 03:42:47 01:51:20
560 160 DUPALA Ondřej Vizovické střely 284 M_I 1985 1 03:43:55 01:52:28
561 561 ZICHÁČKOVÁ Ivana Turbo Caba team 28 Ž_I 1991 1 03:44:22 01:52:55
562 115 BĚLÍČEK Vlastimil Vizovické střely 285 M_I 1985 1 03:44:40 01:53:13
563 330 NÁPLAVOVÁ Eva 29 Ž_I 1988 1 03:44:40 01:53:13
564 116 BĚLÍČKOVÁ Zuzana Metalbrus 1 30 Ž_I 1979 1 03:44:45 01:53:18
565 414 ŠATNÝ Pavel 51 M_III 1963 1 03:45:10 01:53:44
566 497 TUREČKOVÁ Olga 31 Ž_I 1979 1 03:45:36 01:54:10
567 659 POKLUDA Tomáš 286 M_I 1987 1 03:45:41 01:54:14
568 454 ŠOS Libor Zlínský Šumák 52 M_III 1959 1 03:45:50 01:54:24
569 194 HODULÁK Libor HK Team 105 M_II 1972 1 03:46:55 01:55:28
570 189 HERMANN Radim RAAB COMPUTER 1 287 M_I 1984 1 03:48:32 01:57:06
571 661 VINKLER Aleš 288 M_I 1976 1 03:48:38 01:57:11
572 269 KOVÁŘOVÁ Karolína RBT Slimáci 32 Ž_I 1998 1 03:48:56 01:57:29
573 490 TOMEČEK František RBT Slimáci 1 12 MV60+ 1946 1 03:48:58 01:57:31
574 424 ŠILDOVÁ Ilona Prusenovice 15 Ž_II_35+ 1967 1 03:49:26 01:57:59
575 581 JANEČKA Roman 106 M_II 1973 1 03:49:33 01:58:07
576 611 ŠEBESTA Jan 289 M_I 1985 1 03:50:11 01:58:45
577 139 ČERNOHORSKÝ Dalibor LAPP GROUP 107 M_II 1966 1 03:50:12 01:58:46
578 190 HEŘMANOVÁ Mariana Zlínský Šumák 33 Ž_I 1987 1 03:50:28 01:59:01
579 332 NAVRÁTIL Josef NEKO Prusinovice 53 M_III 1963 1 03:50:34 01:59:07
580 267 KOVÁŘOVÁ Gabriela RBT Slimáci 1 16 Ž_II_35+ 1971 1 03:51:40 02:00:14
581 235 KAŠÍKOVÁ Kateřina RAAB COMPUTER 34 Ž_I 1982 1 03:51:59 02:00:32
582 372 PETRŮ Veronika 35 Ž_I 1986 1 03:51:59 02:00:32
583 700 ZEMÁNEK Aleš Force Kck Zlín 290 M_I 1983 1 03:52:38 02:01:11
584 243 KMENTOVÁ Andrea Force Kck Zlín 36 Ž_I 1987 1 03:52:38 02:01:11
585 175 FÚSKOVÁ Irena Force Kck Zlín 37 Ž_I 1985 1 03:52:38 02:01:11
586 537 VYBÍRAL Vojtěch Metalbrus 2 25 Jun 1996 1 03:53:51 02:02:24
587 428 ŠIMEK Josef 291 M_I 1981 1 03:53:54 02:02:27
588 509 VÁLEK Jaroslav PEV Zlín 13 MV60+ 1952 1 03:54:40 02:03:13
589 423 ŠILD Filip Prusenovice 44 U_23 1994 1 03:55:39 02:04:12
590 498 ÚLEHLA Milan FESTA 108 M_II 1964 1 03:56:28 02:05:01
591 599 MANIŠ Jaroslav SKH Zlín Áčkaři 109 M_II 1969 1 03:56:28 02:05:01
592 150 DAREBNÍKOVÁ Monika SK Pacetluky 38 Ž_I 1986 1 03:56:28 02:05:01
593 323 MRÁZEK David Metalbrus 2 26 Jun 1995 1 03:57:21 02:05:54
594 224 JAROŠOVÁ Taťána Klub extrémních běžkařů 39 Ž_I 1985 1 03:57:36 02:06:09
595 287 LEHKÁ Martina 40 Ž_I 1985 1 04:03:33 02:12:07
596 305 MAŠLÁŇ Pavel Cyklo Mašláň 292 M_I 1977 1 04:03:33 02:12:07
597 602 DOŠEK František A1RH+ Holešov 14 MV60+ 1951 1 04:05:32 02:14:06
598 183 HAMPL Petr 110 M_II 1973 1 04:06:54 02:15:28
599 684 KÜRŠNER Roman 111 M_II 1965 1 04:07:12 02:15:45
600 522 VESELÝ Adam ABB BIKE TEAM 293 M_I 1989 1 04:10:09 02:18:43
601 666 MUSIL Petr Holešovský Drtič XXL 112 M_II 1971 1 04:11:08 02:19:42
602 300 MANIŠ Martin Pletárna Duda 294 M_I 1990 1 04:11:11 02:19:44
603 359 ONDROUŠEK Martin Animals riders 4 295 M_I 1981 1 04:11:29 02:20:02
604 310 MIKEŠKA Milan vrchní hospoda u Raduš 113 M_II 1971 1 04:15:15 02:23:49
605 275 KŘENEK Stanislav vrchní hospoda u Raduš 114 M_II 1970 1 04:15:15 02:23:49
606 208 IGLIAR Radovan Zlínský Šumák 296 M_I 1983 1 04:15:54 02:24:27
607 327 MRVOVÁ Andrea Veselíčko M 41 Ž_I 1988 1 04:16:42 02:25:15
608 326 MRVA Jiří Veselíčko M 54 M_III 1961 1 04:16:42 02:25:15
609 650 POSPÍŠILOVÁ Šárka Creditas 17 Ž_II_35+ 1977 1 04:16:58 02:25:31
610 104 BAAR Radomír C605 297 M_I 1974 1 04:17:20 02:25:54
611 108 BALNER Jan C605 298 M_I 1976 1 04:17:20 02:25:54
612 539 VYNIKAL Jan C605 299 M_I 1976 1 04:17:21 02:25:54
613 415 ŠEDIVÝ Petr C605 300 M_I 1976 1 04:17:21 02:25:54
614 357 OBŠILOVÁ Miroslava Sokol Třebětice 4 18 Ž_II_35+ 1967 1 04:17:25 02:25:58
615 397 POTMĚŠIL Milan Sokol Třebětice 4 55 M_III 1963 1 04:17:25 02:25:58
616 691 MEJVALDOVÁ Petra 19 Ž_II_35+ 1975 1 04:21:12 02:29:45
617 660 HOŠŤÁLEK Zdeněk 301 M_I 1989 1 04:21:12 02:29:45
618 534 VRTĚLKA DAVID ALMIJA TEAM 302 M_I 1980 1 04:21:14 02:29:47
619 476 STUDÝNKOVÁ Michaela SK SKIVELO neslyšících Olomouc 20 Ž_II_35+ 1978 1 04:21:40 02:30:14
620 236 KAŠPÁRKOVÁ Jana Animals riders 4 21 Ž_II_35+ 1973 1 04:21:49 02:30:22
621 673 HRADILOVÁ Jana 42 Ž_I 1984 1 04:23:37 02:32:10
622 675 KUBOVÁ Kamila 43 Ž_I 1988 1 04:23:37 02:32:10
623 406 RAKOVSKÝ Jakub Animals riders 4 303 M_I 1989 1 04:25:42 02:34:15
624 348 NERADÍLEK Jakub 304 M_I 1987 1 04:28:30 02:37:03
625 506 VÁCLAVÍK Karel 56 M_III 1955 1 04:32:49 02:41:22
626 245 KOBLIHOVÁ Zuzana Animals riders 4 44 Ž_I 1980 1 04:33:44 02:42:17
627 374 PIKNA Břetislav Animals riders 3 305 M_I 1978 1 04:33:45 02:42:18
628 488 TESAŘ Jaroslav Metalbrus 1 306 M_I 1974 1 04:34:08 02:42:41
629 400 STUDENÝ Michal 307 M_I 1982 1 04:37:30 02:46:04
630 495 TRUNEC Jakub RAAB COMPUTER 1 308 M_I 1985 1 04:37:30 02:46:04
631 341 NEDBALOVÁ Kamila Rohal Alpine Club 45 Ž_I 1981 1 04:40:22 02:48:56
632 308 MENŠÍK Jan Orel Jednota Hulín 309 M_I 1977 1 04:40:23 02:48:56
633 324 MRÁZKOVÁ Michala ALMIJA TEAM 46 Ž_I 1987 1 04:41:14 02:49:47
634 217 JANEČKA Kamil JKN team 45 U_23 1992 1 04:41:14 02:49:47
635 262 KOUTNÝ Petr JKN team 46 U_23 1991 1 04:44:03 02:52:37
636 412 ŠAJDÁK Pavel 310 M_I 1974 1 04:46:50 02:55:23
637 571 ZACPAL Zdeněk 15 MV60+ 1943 1 04:51:20 02:59:53
638 546 ŽÁKOVSKÁ Petra Metalbrus 47 Ž_I 1982 1 04:54:15 03:02:49
639 333 MRÁZEK Metalbrus 115 M_II 1972 1 04:54:16 03:02:49

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNS 296 MACHALÍK jiří nsc zahori M_I 1986 0 1 kolo
DNF 319 MITÁČEK Jiří Mity Rally Sport U_23 1991
DNF 325 MRHÁLEK Otakar M_III 1959
DNF 335 NAVRÁTIL Petr M_I 1980
DNF 363 PACÍK Vlastislav SKP Holešov M_III 1962
DNF 392 PONIŽILOVÁ ALENA ALMIJA TEAM Ž_I 1982
DNF 394 POSPÍŠIL Jindřich Chilli papričky M_I 1977
DNF 401 PŘIBIL Ondřej RAAB COMPUTER M_I 1983
DNF 413 SAMARÁK Jan Drásal team Holešov M_I 1982
DNF 427 ŠIMČÍK Daniel valmezbike M_I 1978
DNF 440 SLOVÁK Petr PS-ELEKTRO M_I 1981
DNF 444 ŠEVČÍKOVÁ Martina Chilli papričky Ž_I 1985
DNF 484 SVOBODNÍK Libor RAAB COMPUTER M_II 1967
DNF 485 SVOBODNÍK Petr RAAB COMPUTER U_23 1992
DNF 500 POLIŠENSKÁ Ludmila RBT Slimáci 1 Ž_II_35+ 1972
DNF 505 VÁCLAVEK Tomáš Kotar Enduro Team M_I 1989
DNF 519 VAVREČKA Lukáš Bike One M_II 1971
DNF 520 VAVREČKOVÁ Petra Bike One Ž_II_35+ 1974
DNF 526 VINKLÁREK Milan Sokol Opatovice M_I 1988
DNF 557 ZEMAN Jaroslav M_III 1958
DNF 560 ZICHÁČEK Jaroslav M_III 1956
DNF 567 ZVONÍČEK Radomír Force Kck Zlín M_III 1963
DNF 638 STRAKA Vladislav M_I 1988
DNF 643 PEGÁČ Radek Hape Sport Brno M_II 1969
DNF 657 POLÁK David Inkosport Team U_23 1994
DNF 674 ZELA Jiří M_I 1980
DNF 678 KLÍMA Josef Níhov M_I 1989
DNF 685 MIKEŠKA Vlastimil M_III 1962
DNF 688 BEZVODA Jan M_I 1974
DNF 16 OVAD Roman M_III 1963
DNF 18 GRYGERA Jan CODYS TEAM Jun 1995
DNF 28 CHALUPA Martin AMENITY-EXTREM SPORT TEAM C M_I 1980
DNF 39 KRČMA Michal OD MORAVA M_I 1988
DNF 42 HRABAL Jakub 4ever Cyklo Bulis U_23 1993
DNF 45 VRÁNA Michal SK SKIVELO neslyšících Olomouc U_23 1994
DNF 77 KAROL Marek TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM M_I 1977
DNF 80 TRČKA Tomáš Toyota Dolák MTB U_23 1993
DNF 106 SEDLÁŘOVÁ Dagmar Ž_I 1985
DNF 107 BALAJKA zdeněk Luko šlapetotým M_I 1981
DNF 112 BARTOŇ Jaroslav CK Continental Frenštát p. R. M_I 1976
DNF 131 BRTNÍČEK Petr Špica team Dřevohostice M_II 1968
DNF 134 BURŠÍK Roman interieryBuršík M_II 1973
DNF 135 BURY Vladislav BT Kola Kaňkovský MV60+ 1953
DNF 162 DVOŘÁK Aleš OD MORAVA M_I 1977
DNF 164 DVOŘÁK Radek PS-ELEKTRO M_I 1977
DNF 169 FOJTÍK Pavel M_II 1973
DNF 172 FOUKAL Petr VDK plus M_II 1969
DNF 174 FUKSA Jaroslav FbC Holešov M_I 1985
DNF 182 HÁJEK Pavel Bike Team Otrokovice M_III 1960
DNF 191 HINŠT Martin RAAB COMPUTER M_I 1975
DNF 201 HORSKÝ Michal HK Team M_I 1977
DNF 239 KLEPAČ Jan SKH Zlín Áčkaři M_I 1982
DNF 253 KOŇAŘÍK Pavel SKH Zlín Béčkaři M_I 1978
DNF 265 KOVAŘÍK Radek RK PELLS Holešov M_I 1974

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.