Rychlé novinky:

29.04.2020: Zrušení Běžecké tour 2020

13.03.2020: Zrušení závodů Březen 2020

Chřibská 50ka MTB - Hlavní závod 50km Cíl

Datum pořádání od 18.04.2014 17:00 do 19.04.2014 17:00
Zpracování výsledkůAleš MACHO
Výsledky ke staženístáhnout výsledky
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 10:00 hod

Vzdálenost (km)50,00
Počet kol1
Počet závodníků485
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 93 JOBÁNEK Jan Superior Rubena Team 1 M I 30-39 1 01:34:49
2 5 LASÁK Matěj MAX CURSOR 1 M 19-29 1 01:34:57 00:00:08
3 430 ADEL Filip Superior Rubena Team 2 M 19-29 1 01:37:15 00:02:25
4 2 ŠŤASTNÝ Petr Česká spořitelna - Specialized 3 M 19-29 1988 1 01:37:17 00:02:27
5 6 HRADIL Jiří FORCE cykloteam Zlín 4 M 19-29 1 01:37:17 00:02:27
6 445 GALLIK Ján Kaktus Bike team Bratislava 5 M 19-29 1 01:37:18 00:02:29
7 4 HARTL Karel KELLYS BIKE RANCH TEAM 2 M I 30-39 1 01:37:37 00:02:47
8 97 PILČÍK Adam BIKESTYLE.CZ 3 M I 30-39 1 01:38:33 00:03:43
9 3 REINER Jan Česká spořitelna - Specialized MTB team 6 M 19-29 1 01:38:38 00:03:48
10 17 ŠÍBL Radek 4ever Cyklo Bulis 4 M I 30-39 1 01:39:36 00:04:46
11 11 KECHRT Tomáš Pells Team 5 M I 30-39 1 01:39:41 00:04:52
12 74 JANOTA Mirek Cyklo Mira 6 M I 30-39 1 01:39:58 00:05:09
13 30 HAKL Filip Vysočina Cycling 7 M 19-29 1 01:41:09 00:06:19
14 16 STRNAD Václav Inkospor team 7 M I 30-39 1 01:41:15 00:06:25
15 90 HYNEČEK Michal Superior Rubena Team 8 M 19-29 1 01:41:18 00:06:28
16 91 GOLD Zdeněk Superior Rubena Team 9 M 19-29 1 01:41:21 00:06:32
17 15 SLAVÍK Jiří OD MORAVA 8 M I 30-39 1 01:41:36 00:06:47
18 79 PETŘÍČEK Tomáš Bike Triatlon Morkovice 10 M 19-29 1 01:41:51 00:07:01
19 469 MATOVČÍK Julius CK Slovkolex 9 M I 30-39 1 01:41:59 00:07:10
20 381 KUČERA Jan INKOSPOR.CZ 11 M 19-29 1 01:42:01 00:07:11
21 41 KRČMA Michal OD MORAVA 12 M 19-29 1 01:42:01 00:07:12
22 77 KOUŘIL Martin KOLOKRÁM-SVIJANY 10 M I 30-39 1 01:42:06 00:07:17
23 393 CHALUPA Martin Amenity Extrem Sport Team 11 M I 30-39 1 01:42:10 00:07:20
24 447 VÁŇA Pavel CyklosportVeselovský 13 M 19-29 1 01:42:13 00:07:24
25 325 VÁLEK Adam Drásal team Holešov 12 M I 30-39 1 01:42:15 00:07:25
26 73 FRÝDL Tomáš Cyklo Mira 13 M I 30-39 1 01:42:19 00:07:29
27 71 ŠIMARA Jiří Amenity Extrem Sport Team 14 M 19-29 1 01:43:01 00:08:11
28 58 ŠÍMA Martin MAX CURSOR 1 M II 40-49 1 01:43:19 00:08:29
29 88 ŽMOLÍK Milan MONTIVA MTB FRYŠTÁK 2 M II 40-49 1 01:43:27 00:08:37
30 8 FRÝBA Lukáš Cycling 14 M I 30-39 1 01:44:22 00:09:32
31 7 KROČEK Roman SK Bagbike 15 M I 30-39 1 01:44:37 00:09:47
32 92 HOLIŠ Martin Česká spořitelna - Specialized MTB team 3 M II 40-49 1 01:44:50 00:10:01
33 99 SEDLÁŘ Jakub NOVATOP 16 M I 30-39 1 01:45:05 00:10:15
34 380 ČERNOCKÝ Martin INKOSPOR.CZ 15 M 19-29 1 01:45:12 00:10:23
35 12 FIŠERA Ondřej Amenity Extrem Sport Team 16 M 19-29 1 01:46:05 00:11:16
36 500 PEZA Jan CYKLOSPORT CHROPYNĚ 17 M 19-29 1 01:46:08 00:11:18
37 82 HYNEČEK Roman Amenity Extrem Sport Team 17 M I 30-39 1 01:46:13 00:11:23
38 417 HÁJEK Pavel_ Inkospor team 18 M I 30-39 1 01:46:17 00:11:27
39 72 BARTÁK Radim Bike Triatlon Morkovice 19 M I 30-39 1980 1 01:46:19 00:11:30
40 43 LIBERDA Milan Cykloteam KOLARNA 20 M I 30-39 1 01:46:22 00:11:32
41 66 ŽALČÍK Štěpán DT SWISS Bike Team 18 M 19-29 1 01:46:25 00:11:36
42 78 NAVRÁTIL Tomáš Bike Triatlon Morkovice 19 M 19-29 1 01:46:34 00:11:44
43 441 ODSTRČIL David 4ever Cyklo Bulis 1 JUNIOR 1 01:46:37 00:11:48
44 57 ŠIDLÍK Tomáš Amenity Extrem Sport Team 20 M 19-29 1 01:46:47 00:11:57
45 18 PASTRNEK Pavel SK SKIVELO neslyšících Olomouc 21 M I 30-39 1 01:46:48 00:11:58
46 9 NOVÁK Petr 4ever Cyklo Bulis 21 M 19-29 1 01:46:59 00:12:09
47 301 KUBÍČEK Martin Cykloplus Rajec 4 M II 40-49 1 01:47:09 00:12:19
48 76 KOTAS Jan Bike Triatlon Morkovice 22 M 19-29 1 01:47:26 00:12:36
49 446 PUNČOCHÁŘ Marek SILVINI SKI TRAB team 22 M I 30-39 1 01:47:43 00:12:53
50 34 JAVŮREK Martin Amenity Extrem Sport Team 23 M 19-29 1 01:48:14 00:13:24
51 462 ŽALUDEK Přemysl MS Cyklogat Zlín 23 M I 30-39 1 01:48:28 00:13:38
52 84 KOCEK Jan KAM racing team o.s. 24 M 19-29 1 01:48:29 00:13:39
53 151 GLADIŠ Tomáš Ganas 24 M I 30-39 1975 1 01:48:37 00:13:47
54 70 SATKE Tomáš Stevens-supshop 5 M II 40-49 1 01:49:17 00:14:28
55 64 VYKOUKAL Marek 4ever Cyklo Bulis 2 JUNIOR 1 01:49:17 00:14:28
56 81 URBÁNEK Miroslav Bike Triatlon Morkovice 25 M 19-29 1 01:49:18 00:14:28
57 35 KLEMENT Jiří DRESSME.CZ 26 M 19-29 1 01:49:25 00:14:36
58 335 MAKSANT Jindřich IN-LIFE Cycling team 27 M 19-29 1 01:49:31 00:14:41
59 10 STUDÝNKA David SK SKIVELO neslyšících Olomouc 25 M I 30-39 1 01:49:32 00:14:42
60 162 KADLEC Ondřej bikecentrum olomouc 28 M 19-29 1 01:49:42 00:14:52
61 415 VYBÍRAL Lukáš 29 M 19-29 1 01:50:01 00:15:11
62 555 SAMOHÝL Milan Continental sport team 26 M I 30-39 1 01:50:01 00:15:11
63 460 PŘICHYSTAL Lukáš PM Bike Židlochovice 27 M I 30-39 1 01:50:19 00:15:29
64 20 KREJČÍŘ Marek Bike Triatlon Morkovice 30 M 19-29 1 01:50:22 00:15:33
65 21 BARTÍK Patrik Drásal team Holešov 28 M I 30-39 1976 1 01:50:24 00:15:34
66 490 STEHLÍK Radim AK Kroměříž 29 M I 30-39 1 01:50:24 00:15:34
67 428 LEKEŠ Jan 31 M 19-29 1 01:50:32 00:15:42
68 45 MAREK Jaroslav DT SWISS Bike Team 32 M 19-29 1 01:50:34 00:15:45
69 28 DUBOVECKÝ Andrej DT SWISS Bike Team 33 M 19-29 1 01:50:37 00:15:48
70 435 BARTOŇ Patrik Amenity Extrem Sport Team 3 JUNIOR 1997 1 01:50:38 00:15:48
71 87 NOVÁK Jaroslav THC Otrokovice 6 M II 40-49 1 01:50:41 00:15:52
72 27 ČIŽMÁŘ Jan CASTELLI - HC BIKE Zlín 30 M I 30-39 1 01:50:41 00:15:52
73 323 UCHYTIL Martin Uherské Hradiště 31 M I 30-39 1 01:50:53 00:16:04
74 357 MOLÁK Filip MTB Chřiby 34 M 19-29 1 01:51:11 00:16:22
75 149 HRUŠKA Radim Nany Bike Zlín 32 M I 30-39 1 01:51:14 00:16:25
76 470 ŽILKA Martin Ricardo racing team 7 M II 40-49 1 01:51:18 00:16:28
77 407 PATÁK Kamil Bike Team Sazovice 33 M I 30-39 1 01:51:20 00:16:30
78 51 PETRLA Michal Amenity Extrem Sport Team 8 M II 40-49 1 01:51:29 00:16:40
79 32 HRADIL Michal FORCE cykloteam Zlín 35 M 19-29 1 01:51:40 00:16:50
80 155 JANOŠ Rudy OD MORAVA 9 M II 40-49 1 01:51:50 00:17:00
81 388 PROŠEK Lukáš Ugo-Alivictus-Čistý sport 10 M II 40-49 1 01:51:53 00:17:03
82 318 ROHAN Jan Opavský sportovní klub 1 M III 50-59 1 01:52:07 00:17:17
83 467 STENER Radovan BSC Opava 2 M III 50-59 1 01:52:37 00:17:48
84 256 ŠTÍPALA Milan BIKE TEAM U KLIMEŠŮ 34 M I 30-39 1 01:52:38 00:17:49
85 263 TRTEK František Kamenictví Trtek 35 M I 30-39 1 01:52:38 00:17:49
86 444 BELÁS Martin Kaktus Bike team Bratislava 36 M I 30-39 1 01:52:42 00:17:53
87 347 HUSAR Ladislav Continental sport team 11 M II 40-49 1 01:53:08 00:18:18
88 474 SÝKORA Karel 12 M II 40-49 1 01:53:13 00:18:23
89 37 KONEČNÝ Vojtěch Amenity Extrem Sport Team 36 M 19-29 1 01:53:27 00:18:37
90 236 SKYBA Zdeněk DT SWISS Bike Team 13 M II 40-49 1 01:53:29 00:18:40
91 418 PAVELKA Radek Valaští bajkeři 14 M II 40-49 1 01:53:31 00:18:42
92 482 SVOBODA Jiří UGO-ALLIVICTUS 1 M IV+60 1 01:54:05 00:19:15
93 163 KAROL Marek TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM 37 M I 30-39 1 01:54:05 00:19:15
94 396 BULEJKO Roman Mibutrans 37 M 19-29 1 01:54:06 00:19:16
95 39 KOVAŘÍK Roman TJ Kolík Bohumín 38 M I 30-39 1 01:54:14 00:19:24
96 476 ŠVÁČEK David Cyklosport Hranice 39 M I 30-39 1 01:54:15 00:19:25
97 399 PLÁŠEK Tomáš Alltraining.cz - Lawi 38 M 19-29 1 01:54:16 00:19:26
98 116 ČÁŇ Daniel Bike pro Racing 39 M 19-29 1 01:54:19 00:19:29
99 288 BLAŽEK Pavel TurboCar Team 40 M 19-29 1 01:54:20 00:19:31
100 480 HOLÁŠEK Marek Goldys MTB 41 M 19-29 1 01:54:22 00:19:33
101 31 HEJTMÁNEK Ctibor Kola Kaňkovský 15 M II 40-49 1 01:54:29 00:19:40
102 461 IVAN Bronislav Go Galaxy Team Hranice 42 M 19-29 1 01:54:39 00:19:49
103 241 SPÁČIL Leopold 3 M III 50-59 1 01:54:42 00:19:52
104 165 KELÍŠEK Tomáš 40 M I 30-39 1 01:54:48 00:19:58
105 33 CHOLEČEK Jiří Continental sport team 41 M I 30-39 1 01:54:51 00:20:01
106 59 ŠUSTR Jiří Silný Team Uničov 42 M I 30-39 1 01:55:08 00:20:19
107 183 KREJČIŘÍK Petr Apekom plus Cyklosport EK Hranice 16 M II 40-49 1 01:55:13 00:20:23
108 54 SALAČ Petr Amenity Extrem Sport Team 4 M III 50-59 1 01:55:16 00:20:26
109 179 KOPEČEK Vladan Bike Team Sazovice 43 M I 30-39 1 01:55:20 00:20:30
110 60 ŠVAJDA Martin DT SWISS Bike Team 44 M I 30-39 1 01:55:20 00:20:31
111 339 VYDRA Jan IN-LIFE Cycling team 43 M 19-29 1 01:55:22 00:20:32
112 100 STODULKOVÁ Denisa Česká spořitelna - Specialized MTB team 1 Ž I 1 01:55:29 00:20:39
113 305 MAZÁNEK Vladimír 45 M I 30-39 1 01:55:35 00:20:46
114 49 ORNER Zdenek FORCE cykloteam Zlín 5 M III 50-59 1 01:56:13 00:21:23
115 166 KLEMENT Jakub MTB Chřiby 44 M 19-29 1 01:56:19 00:21:30
116 290 ČTVRTLÍK Jaroslav Cyklosport Kolex 17 M II 40-49 1 01:56:20 00:21:31
117 83 CHOLEČEK Olda Continental sport team 46 M I 30-39 1 01:56:30 00:21:41
118 46 MĚŘIL Jaromír Bike Team Sazovice 47 M I 30-39 1 01:56:49 00:22:00
119 182 KOTLABA Radim CZECH OUTDOOR CLUB 48 M I 30-39 1 01:57:13 00:22:23
120 390 FOUKAL Libor Sportcomplex Břeclav 49 M I 30-39 1 01:57:16 00:22:26
121 410 ODSTRČILÍK Roman SOKOL Třebětice 50 M I 30-39 1 01:57:22 00:22:32
122 436 STUPKA Ondřej KC Brno 51 M I 30-39 1 01:57:24 00:22:34
123 137 GREMLICA Jakub 45 M 19-29 1 01:57:30 00:22:41
124 85 MAKOVICKÝ Martin BIKE TEAM U KLIMEŠŮ 52 M I 30-39 1 01:57:40 00:22:50
125 167 KLOUPAR Karel ARCHICO 53 M I 30-39 1 01:58:01 00:23:11
126 247 ŠARAFÍN Marek Bike team Porsche Olomouc 18 M II 40-49 1 01:58:18 00:23:29
127 50 OVAD Roman Holštejn 6 M III 50-59 1 01:58:23 00:23:34
128 294 HÝSEK Pavel Kroměřížské bajker 54 M I 30-39 1 01:58:29 00:23:39
129 107 BILÍK Petr Novatop Lapierre 55 M I 30-39 1 01:58:35 00:23:46
130 135 GLŮZA Roman Tvrdá horská cyklistika 56 M I 30-39 1 01:58:42 00:23:52
131 324 VALA Martin 19 M II 40-49 1 01:58:45 00:23:56
132 255 ŠTĚPÁNEK Jiří 46 M 19-29 1 01:59:02 00:24:12
133 75 JOSEFÍK Martin Symbio+ Cannondale 47 M 19-29 1 01:59:04 00:24:14
134 416 MIKLÍK Pavel Bike Team Sazovice 57 M I 30-39 1 01:59:11 00:24:21
135 38 KONÍČEK Pavel STÁJ HRADČOVICE 20 M II 40-49 1 01:59:13 00:24:24
136 379 ŠKAROUPKA Michal elkov 21 M II 40-49 1 01:59:21 00:24:31
137 25 ČEJKA Petr Cyklo team KOLARNA 7 M III 50-59 1 01:59:27 00:24:37
138 153 CHOVANEC Filip 48 M 19-29 1 01:59:36 00:24:47
139 26 ČERVENKA Pavel DT SWISS Bike Team 22 M II 40-49 1 02:00:18 00:25:28
140 298 JURČÍK Pavel ZAPRO AD TEAM 23 M II 40-49 1 02:00:23 00:25:33
141 322 ŠTEVANKA Ladislav No Brake ! 58 M I 30-39 1 02:00:31 00:25:42
142 489 STRAKOŠ Jaroslav Bikesport Team Mohelnice 59 M I 30-39 1 02:00:32 00:25:43
143 398 JASANSKÝ Petr Slečinky Napajedla 49 M 19-29 1 02:00:33 00:25:43
144 80 SOLDÁN Martin Novatop Lapierre 4 JUNIOR 1 02:01:12 00:26:22
145 374 ZAORAL Tomáš 50 M 19-29 1 02:01:14 00:26:25
146 143 HARLENDER Michal Miki team 24 M II 40-49 1 02:01:18 00:26:28
147 273 VOJTA Libor 25 M II 40-49 1 02:01:23 00:26:33
148 47 NOSÁL Pavel bikesportmohelnice 60 M I 30-39 1 02:01:27 00:26:37
149 211 ODSTRČILÍK Tomáš SOKOL Třebětice 61 M I 30-39 1 02:01:29 00:26:40
150 373 ZAHRADNÍK Karel TUFO Otrokovice 62 M I 30-39 1 02:01:31 00:26:41
151 440 BOUDNÁ Lucie Život na kole 1 Ž II 1 02:01:35 00:26:46
152 105 BAYER Vlastislav TK-Morkovice 63 M I 30-39 1 02:01:41 00:26:52
153 468 VEDRODI Gabriel Cyklolasl.cz 8 M III 50-59 1 02:02:10 00:27:20
154 52 PINDUR Ivo 51 M 19-29 1 02:02:15 00:27:25
155 206 NÁDVORNÍK Zdeněk Kolárna Olomouc 9 M III 50-59 1 02:02:18 00:27:28
156 391 PAVLÍK Václav Go Galaxy Team Hranice 52 M 19-29 1 02:02:22 00:27:32
157 311 PAVLÁK Luděk 26 M II 40-49 1 02:02:23 00:27:33
158 306 NÁPLAVA Pavel 27 M II 40-49 1 02:02:33 00:27:44
159 455 BAUER Pavel CK 1380 10 M III 50-59 1 02:02:49 00:27:59
160 361 PLACHÝ Josef Continental sport team 28 M II 40-49 1 02:02:49 00:27:59
161 275 VOJTKOVÁ Šárka 2 Ž II 1 02:02:49 00:28:00
162 274 VOJTEK Štěpán Ghost - Rubena racing team 64 M I 30-39 1 02:02:50 00:28:00
163 477 PIVEC Jiří ZAPRO AD TEAM 29 M II 40-49 1 02:03:01 00:28:11
164 333 KUBÍČEK Petr Kroměřížské bajker 53 M 19-29 1 02:03:05 00:28:16
165 61 TOČEK Robert VY-JO koně 65 M I 30-39 1 02:03:23 00:28:33
166 189 KRUPICA Pavel MTB Team Kovářství Krupica 30 M II 40-49 1 02:03:24 00:28:34
167 219 POLÍVKA Luděk Crazy Bike Team Lipník nad Bečvou 66 M I 30-39 1 02:03:27 00:28:37
168 259 TICHÁK Jan Bike team Porsche Olomouc 67 M I 30-39 1 02:03:32 00:28:43
169 312 PAVLÍK Radim Valachbajkteam CykloMira 31 M II 40-49 1 02:03:36 00:28:46
170 378 ŠKAROUPKA Martin Nutrilite Team 32 M II 40-49 1 02:03:39 00:28:49
171 432 MRÁZEK Daniel Biketour team 33 M II 40-49 1 02:03:40 00:28:50
172 292 DANĚK Lukáš 5 JUNIOR 1 02:03:43 00:28:53
173 473 SÝKORA Karel 6 JUNIOR 1 02:03:52 00:29:02
174 181 KOTLABA Drahomír CZECH OUTDOOR CLUB 54 M 19-29 1 02:03:55 00:29:05
175 421 KARSCH Dominik 4ever Cyklo Bulis 7 JUNIOR 1 02:03:56 00:29:07
176 332 KOUŘIL Jiří FITKO JESENÍK 11 M III 50-59 1 02:04:00 00:29:10
177 479 GOLD Tomáš Goldys MTB 34 M II 40-49 1 02:04:18 00:29:28
178 177 KONEČNÝ Roman Tečovice 55 M 19-29 1 02:04:34 00:29:44
179 429 DĚDIČ Michal Drásal team Holešov 68 M I 30-39 1 02:05:06 00:30:16
180 221 POTŮČEK Šimon CBASE 8 JUNIOR 1 02:05:23 00:30:34
181 154 JAKEŠ Jiří NILFISK ALTO PRO CYCLING 69 M I 30-39 1 02:05:40 00:30:51
182 355 MENŠÍK Jan 70 M I 30-39 1 02:06:08 00:31:18
183 492 SEDLÁČEK Petr Bike Kamik 35 M II 40-49 1 02:06:19 00:31:29
184 42 KURKA Fabian 71 M I 30-39 1 02:06:21 00:31:32
185 193 LANGPAUL Richard Tvrdá horská cyklistika 72 M I 30-39 1 02:06:23 00:31:34
186 487 BROUČEK Josef 73 M I 30-39 1984 1 02:06:29 00:31:39
187 69 OBADAL Miroslav MTC Kolo-běžky 12 M III 50-59 1 02:06:36 00:31:47
188 338 SUCHOMEL Zdeněk IN-LIFE Cycling team 74 M I 30-39 1 02:06:48 00:31:58
189 29 FILÍPEK petr 75 M I 30-39 1 02:06:50 00:32:01
190 295 CHRÁSTEK Pavel Continental sport team 76 M I 30-39 1 02:07:00 00:32:10
191 389 LUČKA Libor 36 M II 40-49 1 02:07:07 00:32:18
192 422 PÍCHA Slávek 77 M I 30-39 1 02:07:07 00:32:18
193 315 PŘICHYSTAL Pavel PZK BRNO 13 M III 50-59 1 02:07:08 00:32:19
194 204 MINKS Tomáš 78 M I 30-39 1 02:07:19 00:32:30
195 341 ČÁP Zdeněk 37 M II 40-49 1 02:07:20 00:32:30
196 23 BUCŇÁK Ondřej Bike Triatlon Morkovice 56 M 19-29 1 02:07:33 00:32:43
197 188 KRSIČKA Marek Zlín 57 M 19-29 1 02:07:52 00:33:03
198 68 HOLAN René DEGAS BIKE TEAM 58 M 19-29 1 02:08:25 00:33:35
199 397 DRGÁČ Pavel VALVE Cycling Team 79 M I 30-39 1 02:08:35 00:33:46
200 331 CHRASTINA Roman Continental sport team 80 M I 30-39 1 02:08:40 00:33:50
201 40 KRATINA Tomáš Kraken Racing 59 M 19-29 1 02:08:40 00:33:51
202 215 PETŘEK Libor Valaští bajkeři 14 M III 50-59 1 02:08:48 00:33:59
203 448 ZACHOVAL Tomáš Orel Bořitov 81 M I 30-39 1 02:08:51 00:34:02
204 321 ŠRŮTEK Michal Kongo Team 82 M I 30-39 1 02:08:54 00:34:04
205 401 POSPÍŠILOVÁ Radka TEAM BIKECENTRUM OLOMOUC 2 Ž I 1 02:08:55 00:34:05
206 213 PEKAŘ Martin Lukov 83 M I 30-39 1 02:08:58 00:34:08
207 287 BLAHA Aleš 38 M II 40-49 1 02:09:03 00:34:13
208 159 JÍLEK Richard Bike Porsche Team Olomouc 39 M II 40-49 1 02:09:04 00:34:14
209 337 SKOVAJSA Michal cyklogat 40 M II 40-49 1 02:09:16 00:34:27
210 62 VODEHNALOVÁ Milena Tvrdá horská cyklistika 3 Ž II 1 02:09:19 00:34:29
211 220 KOVHOT Lukáš IN-LIFE Cycling team 60 M 19-29 1 02:09:22 00:34:32
212 348 JANČÍK Vratislav Bike Triatlon Morkovice 84 M I 30-39 1 02:09:25 00:34:35
213 439 ONDRÁČEK Libor 15 M III 50-59 1 02:09:27 00:34:38
214 244 STŘIŽÍK Michal 85 M I 30-39 1 02:09:29 00:34:40
215 205 MUCHA Marek 61 M 19-29 1 02:09:39 00:34:49
216 195 LYSONĚK Jakub Fit-ko.cz 9 JUNIOR 1 02:09:39 00:34:49
217 44 MANČÍK Stanislav MTBikers 41 M II 40-49 1 02:09:47 00:34:57
218 406 PATÁK Michal Bike Team Sazovice 86 M I 30-39 1 02:09:58 00:35:08
219 293 DLABAJA Radek Amenity Extrem Sport Team 16 M III 50-59 1 02:10:09 00:35:19
220 309 ORDELT Petr Pro-shop Rossignol Zlín 42 M II 40-49 1 02:10:15 00:35:25
221 24 BURY Vladislav BT Kolakaňkovský 2 M IV+60 1 02:10:18 00:35:28
222 366 STANĚK Karel Choryně BIKE 17 M III 50-59 1 02:10:19 00:35:30
223 207 NAVRÁTIL Petr Bike team Kola Kaňkovský 18 M III 50-59 1 02:10:29 00:35:40
224 345 HANÁK František SK Hasiči Přerov 87 M I 30-39 1 02:10:29 00:35:40
225 493 KOLAJA Petr 43 M II 40-49 1 02:10:32 00:35:43
226 125 DUBJAK Jiří Chorchoj 44 M II 40-49 1 02:10:40 00:35:51
227 130 FRKAL Vít BIKE-FOR-LIFE 19 M III 50-59 1 02:10:41 00:35:52
228 217 PLACHÝ Roman 45 M II 40-49 1 02:10:53 00:36:04
229 402 VAŠÍČEK Zdeněk 46 M II 40-49 1 02:11:01 00:36:11
230 351 JUŘENA Petr 62 M 19-29 1 02:11:13 00:36:23
231 495 VÁCLAVEK Lukáš Kotár Enduro Team 88 M I 30-39 1 02:11:22 00:36:33
232 303 LAGA Milan 47 M II 40-49 1 02:11:27 00:36:37
233 270 VAŠÍČEK Milan Impromat MTB 20 M III 50-59 1 02:11:29 00:36:39
234 317 REŠKA Dušan 89 M I 30-39 1 02:11:30 00:36:41
235 371 VACULÍK Radim Continental sport team 90 M I 30-39 1 02:11:33 00:36:43
236 280 ZAPLATÍLEK David chytracek.eu 63 M 19-29 1 02:11:34 00:36:45
237 319 SEEMAN Radek SK Moravské přístroje 91 M I 30-39 1 02:11:35 00:36:46
238 202 MIKULÍK Jaroslav 48 M II 40-49 1 02:11:38 00:36:48
239 129 ENDL Antonín 2K BIKE Club Odry 3 M IV+60 1 02:11:38 00:36:48
240 408 LUNDA Petr Maniac Pedals 92 M I 30-39 1 02:11:39 00:36:49
241 328 ŽIŽKA Zbyněk 49 M II 40-49 1 02:11:50 00:37:00
242 434 BRÁZDIL Jiří TUFO Otrokovice 64 M 19-29 1 02:11:53 00:37:03
243 370 TVARŮŽKA Tomáš 50 M II 40-49 1 02:11:58 00:37:08
244 191 KUČNÁ Svatava 4ever Cyklo Bulis 3 Ž I 1 02:12:05 00:37:15
245 216 PEZOVÁ Hana SEAT IVOS Zlín 4 Ž II 1 02:12:09 00:37:19
246 488 NOVOTNÁ Martina TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM 4 Ž I 1 02:12:15 00:37:25
247 169 KOCMÁNEK Ladislav Relax Olešnice 65 M 19-29 1990 1 02:12:19 00:37:29
248 232 SÁRA Pavel Porsche Bike Olomouc 93 M I 30-39 1 02:12:42 00:37:53
249 376 NEHODA Jiří Bike Triatlon Morkovice 66 M 19-29 1 02:12:52 00:38:02
250 483 FORET Miloslav 51 M II 40-49 1 02:12:53 00:38:03
251 260 TICHY Pavel 52 M II 40-49 1 02:12:54 00:38:04
252 450 LYSONĚK Vlastimil Hrobový klid 53 M II 40-49 1 02:13:04 00:38:15
253 13 OBRUČA Jaroslav DT SWISS Bike Team 94 M I 30-39 1 02:13:09 00:38:19
254 326 WIEDERMANN Filip NILFISK ALTO PRO CYCLING 67 M 19-29 1 02:13:23 00:38:33
255 178 KONVALINKA Vojtěch Bike 04 68 M 19-29 1 02:13:35 00:38:46
256 491 ŠIMONÍK Daniel 69 M 19-29 1 02:13:39 00:38:50
257 412 CSÉFALVAY Lukáš Všetulské bajk tým 95 M I 30-39 1 02:13:40 00:38:51
258 449 HIRNER Tomáš Novatop Lapierre 70 M 19-29 1 02:13:45 00:38:56
259 330 GONDA jiří Kroměřížské bajker 96 M I 30-39 1 02:13:45 00:38:56
260 106 BERAN Zdeněk HOT BIKES VANGL 54 M II 40-49 1 02:13:51 00:39:01
261 161 JUŘÍK Josef 97 M I 30-39 1 02:13:54 00:39:04
262 411 TROJAN Tomáš Bike Triatlon Morkovice 71 M 19-29 1 02:13:57 00:39:08
263 497 VAŇHARA Ladislav 98 M I 30-39 1 02:13:59 00:39:10
264 327 ZAPLETAL Kamil SOKOL Třebětice 99 M I 30-39 1 02:14:01 00:39:11
265 431 DUBOVSKÝ Petr Valachbajkteam Ciklo Mira 100 M I 30-39 1 02:14:12 00:39:22
266 148 HOLÍNEK Jiří SK Kung-Fu Zlín 101 M I 30-39 1 02:14:12 00:39:23
267 424 HLAVICA Patrik SKP Zlín 102 M I 30-39 1 02:14:30 00:39:41
268 414 DOLEČEK Igor LevneTisky.cz 103 M I 30-39 1 02:14:42 00:39:52
269 103 BALÍČEK Michal 72 M 19-29 1 02:14:46 00:39:56
270 409 BUŠ jiří SOKOL Třebětice 10 JUNIOR 1 02:14:51 00:40:01
271 438 OTÁHALOVÁ Lucie NILFISK ALTO PRO CYCLING 5 Ž I 1 02:15:02 00:40:12
272 425 KAŇA Martin 73 M 19-29 1 02:15:11 00:40:21
273 268 VALENTA Petr 55 M II 40-49 1 02:15:24 00:40:34
274 237 SKÝVA Josef 56 M II 40-49 1 02:15:45 00:40:56
275 472 SÝKORA Vlastimil 104 M I 30-39 1 02:15:50 00:41:00
276 420 VALENTA Jan 105 M I 30-39 1 02:15:55 00:41:05
277 194 LOVEČEK Daniel Napajedla 106 M I 30-39 1 02:15:59 00:41:10
278 152 HYNČICA Radomír_ Ganas 21 M III 50-59 1 02:16:04 00:41:14
279 67 HAITL František Go Galaxy Team Hranice 107 M I 30-39 1 02:16:07 00:41:18
280 240 SOUČEK Petr 4 M IV+60 1 02:16:14 00:41:25
281 405 STRELEC Josef Bike Triatlon Morkovice 74 M 19-29 1 02:16:34 00:41:45
282 156 JARKOVSKÝ Jaroslav BT Tygři Holešov 57 M II 40-49 1 02:16:36 00:41:46
283 307 OBADAL Radislav MTC Kolo-běžky 58 M II 40-49 1 02:16:41 00:41:51
284 336 NOVOTNÝ petr Gemini 108 M I 30-39 1 02:16:56 00:42:06
285 200 MARTINKA Miroslav Ivančice 109 M I 30-39 1 02:16:58 00:42:08
286 442 KARCHŇÁK Jiří 59 M II 40-49 1 02:17:02 00:42:12
287 228 RAŠTÁK Jaroslav 60 M II 40-49 1 02:17:03 00:42:14
288 356 MIKL Vojtěch Tvrdá horská cyklistika 11 JUNIOR 1 02:17:06 00:42:17
289 334 KUTŇÁK Ota TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM 22 M III 50-59 1 02:17:15 00:42:26
290 459 ODSTRČIL Petr 61 M II 40-49 1 02:17:22 00:42:33
291 546 HORÁK Pavel Otrokovice 110 M I 30-39 1 02:17:23 00:42:33
292 496 VANČUROVÁ Lenka Valaští Bajkeři MRX Team 6 Ž I 1980 1 02:17:42 00:42:52
293 262 TOMŠA Petr Bikepark Újezdec 75 M 19-29 1 02:18:01 00:43:11
294 383 SOLANSKÁ Martina MTB Rysová 7 Ž I 1 02:18:17 00:43:28
295 136 GREBENÍČEK Jan Gretes MTB 76 M 19-29 1 02:19:04 00:44:14
296 192 KUNZ Martin BETA URSUS Orienteering 62 M II 40-49 1 02:19:14 00:44:25
297 226 PUDA Lubomír stavebniny Konvalinka 111 M I 30-39 1 02:19:24 00:44:35
298 227 PUCHNER Josef 5 M IV+60 1 02:19:25 00:44:35
299 150 HUBÁČEK Oldřich PEV Zlín 23 M III 50-59 1 02:19:26 00:44:37
300 146 HELEŠIC Robert RoboMilosol 63 M II 40-49 1 02:19:41 00:44:51
301 352 KATRŇÁK Bronislav Všetulské bajk tým 64 M II 40-49 1 02:19:43 00:44:53
302 451 VENDOLSKÝ Radek NILFISK ALTO PRO CYCLING 112 M I 30-39 1 02:19:57 00:45:08
303 233 SEDLÁK Petr 65 M II 40-49 1 02:20:01 00:45:11
304 245 SUCHÁNKOVÁ Lenka Bikeranch team 5 Ž II 1 02:20:23 00:45:34
305 115 CAHA Martin Všetulské bajk tým 113 M I 30-39 1 02:20:25 00:45:35
306 284 ŽÁČEK Michal Amenity Extrem Sport Team 66 M II 40-49 1 02:20:43 00:45:54
307 423 PÍCHOVÁ Martina 8 Ž I 1 02:20:57 00:46:08
308 198 MARKYTÁN Petr 77 M 19-29 1 02:21:04 00:46:14
309 164 KAŠPAŘÍK Milan 114 M I 30-39 1 02:21:06 00:46:17
310 170 KOHÚT Miroslav 6 M IV+60 1 02:21:07 00:46:18
311 176 KONEČNÝ Michal DT SWISS Bike Team 67 M II 40-49 1 02:21:10 00:46:20
312 86 MUSIL Jarda 7 M IV+60 1 02:21:11 00:46:21
313 369 ŠVEJDA Martin 68 M II 40-49 1 02:21:17 00:46:28
314 279 ZAPLATÍLEK Adam chytracek.eu 78 M 19-29 1 02:21:19 00:46:30
315 403 ČÁP Tomáš 12 JUNIOR 1 02:21:20 00:46:31
316 367 ŠEVČÍK Petr SK Hasiči Přerov 69 M II 40-49 1 02:21:25 00:46:36
317 269 VALENTOVÁ Tereza TJ Favorit Brno 9 Ž I 1 02:21:26 00:46:37
318 365 SMÉKAL Aleš 79 M 19-29 1 02:21:33 00:46:44
319 235 SKYBA Zdeněk_ml DT SWISS Bike Team 13 JUNIOR 1 02:21:39 00:46:49
320 454 KNOTEK Jan 70 M II 40-49 1 02:21:41 00:46:51
321 138 GROSSMAN Jaroslav HMS Polešovice 24 M III 50-59 1 02:21:44 00:46:55
322 344 HAJDA Jiří KOJETÍN 71 M II 40-49 1 02:21:48 00:46:58
323 214 PEŠAN Rudolf Crazy Bike Team Lipník nad Bečvou 115 M I 30-39 1 02:21:50 00:47:01
324 63 VYBÍRAL Zdeněk Crazy Bike Team Lipník nad Bečvou 72 M II 40-49 1 02:22:07 00:47:18
325 427 ČABLA Jiří 116 M I 30-39 1 02:22:12 00:47:23
326 120 DANĚK Martin 117 M I 30-39 1 02:22:31 00:47:42
327 304 MAŇÁK David 118 M I 30-39 1 02:22:37 00:47:47
328 282 ZEMAN Jaroslav HOT BIKES VANGL 25 M III 50-59 1 02:23:03 00:48:13
329 360 PISKA Filip 119 M I 30-39 1 02:23:05 00:48:15
330 278 VYSTRČILOVÁ Věra KESBUK 6 Ž II 1 02:23:10 00:48:20
331 172 KOLÁŘ Michal Tvrdá horská cyklistika 120 M I 30-39 1 02:23:25 00:48:35
332 175 KOLOMAZNÍK Miroslav VDKPlus Holešov 26 M III 50-59 1 02:23:47 00:48:58
333 498 BRIX Jiří SK SKIVELO neslyšících Olomouc 121 M I 30-39 1 02:24:13 00:49:23
334 210 NOVÁK David 122 M I 30-39 1 02:24:32 00:49:42
335 180 KOPŘIVA Jaroslav SK Pacetluky 123 M I 30-39 1 02:24:45 00:49:55
336 285 ŽŮREK Štěpán Mline 73 M II 40-49 1 02:24:46 00:49:56
337 266 VACULÍK Filip BikeCycleTeam 80 M 19-29 1 02:24:58 00:50:08
338 141 HABÁŇ Ondřej 124 M I 30-39 1 02:25:12 00:50:23
339 289 ČÁSTEČKA Jan Drahotuše Bike Team 125 M I 30-39 1 02:25:25 00:50:35
340 89 HETMER Patrik Czech paralympic team 126 M I 30-39 1 02:25:35 00:50:46
341 453 KNOTEK Tomáš_ JUNIOR 14 JUNIOR 1 02:25:38 00:50:48
342 222 PRAVDA Radomír SK Kung-Fu Zlín 81 M 19-29 1 02:26:00 00:51:10
343 316 PUMPRLA Tomáš Drahotuše Bike Team 127 M I 30-39 1 02:26:04 00:51:14
344 126 DVOŘÁK Jaroslav 128 M I 30-39 1 02:26:32 00:51:42
345 134 GINTER Tomáš Miko Cycles 129 M I 30-39 1 02:26:37 00:51:48
346 160 JURČÍKOVÁ Veronika 10 Ž I 1 02:26:41 00:51:52
347 277 VYSLOUŽIL Jan FbC Holešov 130 M I 30-39 1 02:26:43 00:51:53
348 185 KRIKL Pavel 131 M I 30-39 1 02:27:33 00:52:43
349 372 VYCHLOPEN Tomáš 132 M I 30-39 1 02:27:54 00:53:05
350 485 BALNER Jan C 605 133 M I 30-39 1 02:27:58 00:53:08
351 48 OBRUČOVÁ Kristina DT SWISS Bike Team 7 Ž II 1 02:28:10 00:53:20
352 225 PŘIKRYL Jindřich Brankovice 134 M I 30-39 1 02:28:39 00:53:50
353 157 JAROŠEK Zdeněk Trivelo Rohatec 135 M I 30-39 1 02:28:43 00:53:53
354 349 JELÍNEK Zdeněk Hobík 27 M III 50-59 1 02:28:56 00:54:06
355 463 POTŮČEK Vladimír Rega Brno 28 M III 50-59 1 02:28:58 00:54:09
356 252 ŠIMKOVIČ Petr 136 M I 30-39 1 02:29:01 00:54:12
357 359 NAVRÁTIL Jan 8 M IV+60 1 02:29:54 00:55:04
358 109 BOŽÍK Josef Bahňák Bike Team Bojkovice 82 M 19-29 1 02:30:35 00:55:45
359 471 LAVIČKA David ivilfisk alto pro cycling 74 M II 40-49 1 02:30:37 00:55:47
360 248 ŠEVČÍK Kamil 83 M 19-29 1 02:30:42 00:55:52
361 464 MIKLÍK Pavel_ Bike Team Sazovice 9 M IV+60 1 02:30:43 00:55:53
362 208 NAVRÁTIL Tomáš_ Crazy Bike Team Lipník nad Bečvou 137 M I 30-39 1 02:30:46 00:55:57
363 212 PAVLÍČKOVÁ Silvie SK Pacetluky 11 Ž I 1 02:31:01 00:56:12
364 375 ZAPLETAL Zdeněk 138 M I 30-39 1 02:31:03 00:56:13
365 350 JURA Bronislav 75 M II 40-49 1 02:31:03 00:56:14
366 267 VALACH Tomáš 84 M 19-29 1 02:31:05 00:56:16
367 238 SLANÝ Martin 139 M I 30-39 1 02:31:08 00:56:18
368 186 KRIKL Tomáš 85 M 19-29 1 02:31:10 00:56:20
369 413 ŠAŠINKA Viktor 86 M 19-29 1 02:31:17 00:56:28
370 117 ČERMÁK Jan chytracek.eu 10 M IV+60 1 02:31:19 00:56:30
371 537 XXXX xxxxx 76 M I 30-39 1 02:31:35 00:56:46
372 140 GRYC Ladislav_ml GRYHO Bike 77 M II 40-49 1 02:32:01 00:57:12
373 362 PODMOLÍK Václav Sušice 29 M III 50-59 1 02:32:04 00:57:15
374 499 MATUŠKA Petr Vortex nike Team 30 M III 50-59 1 02:32:11 00:57:21
375 283 ZLÁMAL Jíří PINK Rabbit 87 M 19-29 1 02:32:16 00:57:26
376 111 BRAVENEC Libor 78 M II 40-49 1965 1 02:32:17 00:57:27
377 108 BOJANOVSKY Martin Tvrdá horská cyklistika 140 M I 30-39 1977 1 02:32:26 00:57:36
378 299 KLIMEŠ Miloš KC Brno 31 M III 50-59 1 02:32:28 00:57:38
379 400 VALÁŠEK Pavel KULA TEAM 11 M IV+60 1 02:32:39 00:57:50
380 132 FUX Jakub 141 M I 30-39 1 02:32:41 00:57:52
381 122 DOLEŽEL Michal 88 M 19-29 1 02:32:46 00:57:57
382 313 PIŠE Dušan KVS Pozlovice 79 M II 40-49 1 02:32:48 00:57:58
383 184 KRIKL Jan 142 M I 30-39 1 02:32:48 00:57:59
384 368 ŠKRABALA Oldřich 12 M IV+60 1 02:32:49 00:57:59
385 36 KOLÁŘ Pavel Drásal team Holešov 13 M IV+60 1 02:32:49 00:57:59
386 456 PROCHÁZKOVÁ Zdenka Cyklo MXM Hulín 8 Ž II 1 02:33:31 00:58:42
387 457 DŘEVÍKOVSKÝ Petr 80 M II 40-49 1 02:33:52 00:59:02
388 199 MARTINÁK Milan 143 M I 30-39 1 02:33:58 00:59:08
389 218 POLANSKÝ Leopold Valachbajk CykloMira 32 M III 50-59 1 02:34:27 00:59:38
390 433 FORAL Martin 89 M 19-29 1 02:35:03 01:00:13
391 329 BLAŽEK Stanislav Crazy Bike Team Lipník nad Bečvou 144 M I 30-39 1977 1 02:35:38 01:00:48
392 190 KŘETINSKÝ David Mezinárodní festival outdoorových filmů 90 M 19-29 1 02:35:51 01:01:01
393 187 KROUTILÍK Jaroslav LRS Vyškov 33 M III 50-59 1 02:35:52 01:01:02
394 481 KOTÁSEK Zdeněk Olomouc 34 M III 50-59 1 02:36:32 01:01:42
395 384 TRENSINGER Vladimír RoboMilosol 145 M I 30-39 1 02:36:32 01:01:43
396 308 ONDRAŠÍK Pavel 146 M I 30-39 1 02:36:34 01:01:45
397 486 BAAR Radomír C 605 81 M II 40-49 1974 1 02:37:12 01:02:23
398 231 ŘEZNÍČEK Libor 35 M III 50-59 1 02:37:24 01:02:35
399 127 DVOULETÝ Filip_Vladimír KolaČíhal 1 TANDEM 1 02:37:25 01:02:36
400 145 HEJDA Martin 91 M 19-29 1 02:37:27 01:02:37
401 377 BRABENEC Jakub 92 M 19-29 1 02:37:28 01:02:39
402 230 RUDOLFOVÁ Lenka SK Pacetluky 12 Ž I 1 02:37:32 01:02:43
403 253 ŠNAJDAR Roman 82 M II 40-49 1 02:37:43 01:02:53
404 124 DOVRTĚL Jan Cyklopark Mysločovice 147 M I 30-39 1 02:37:50 01:03:00
405 246 SYNEK Martin ing.arch. Radmila Pešková 83 M II 40-49 1 02:38:06 01:03:17
406 110 BRAUNER Petr 148 M I 30-39 1 02:38:08 01:03:18
407 264 TRUBELÍK Milan 84 M II 40-49 1 02:38:17 01:03:28
408 258 ŠVAJDOVÁ Iveta DT SWISS Bike Team 9 Ž II 1 02:38:19 01:03:30
409 291 DANĚK Josef 85 M II 40-49 1 02:39:07 01:04:17
410 281 ZBOŘILOVÁ Zlatka Slušnej oddíl 10 Ž II 1 02:40:09 01:05:20
411 320 SEMOTAM Jiří Horo Olomouc 36 M III 50-59 1 02:40:10 01:05:20
412 385 KALOUS Lukáš ELEKTROMAT.EU team 93 M 19-29 1 02:41:32 01:06:42
413 404 ZUZANÍK Vítězslav 149 M I 30-39 1 02:41:42 01:06:52
414 271 VEIT Roman BADGER 2 150 M I 30-39 1 02:42:10 01:07:21
415 426 DOLEŽELOVÁ Martina BT Sazovice 13 Ž I 1 02:42:25 01:07:36
416 104 BÁRTEK Karel BT Sazovice 151 M I 30-39 1976 1 02:43:21 01:08:31
417 354 MARTINČÍK Svatopluk 86 M II 40-49 1 02:43:29 01:08:39
418 452 CHRISTOV Jaroslav 87 M II 40-49 1 02:43:36 01:08:46
419 119 ČÍŽEK Zdeněk 37 M III 50-59 1 02:44:15 01:09:25
420 466 KRÁČALÍK Knotek Bike 2000 2 TANDEM 1 02:44:18 01:09:28
421 300 KOŇARIK Jan BIKE TEAM U KLIMEŠŮ 152 M I 30-39 1 02:44:56 01:10:07
422 494 VYKOUKAL Zbyněk Bučovice 153 M I 30-39 1 02:45:08 01:10:18
423 363 PODMOLÍKOVÁ Lucie Sušice 14 Ž I 1 02:45:15 01:10:25
424 392 HEKL Bronislav MTB MCS plus 154 M I 30-39 1 02:45:23 01:10:33
425 196 LYSONĚK Martin Hrobový klid 155 M I 30-39 1 02:45:42 01:10:53
426 458 ŠRÁMEK Vladimír RNT Slimáci 88 M II 40-49 1 02:46:56 01:12:07
427 314 POLEŠOVSKÝ Libor SK Pacetluky 156 M I 30-39 1 02:47:36 01:12:46
428 443 KARCHŇÁKOVÁ Kateřina 11 Ž II 1 02:47:39 01:12:49
429 123 DOSEDĚL František 89 M II 40-49 1 02:47:50 01:13:00
430 168 KOBZÁŇ Martin 90 M II 40-49 1 02:49:43 01:14:54
431 174 KOLOMAZNÍK Ladislav 157 M I 30-39 1 02:49:50 01:15:01
432 265 URBÁNEK Radim Ostravski raj 91 M II 40-49 1 02:50:29 01:15:39
433 475 KRČMA Martin 158 M I 30-39 1 02:50:32 01:15:42
434 147 HOFMAN Pavel Fabory 92 M II 40-49 1 02:51:33 01:16:44
435 310 OTRUBA Jan Oceloví letci 14 M IV+60 1 02:52:06 01:17:16
436 201 MÉSL Roman 159 M I 30-39 1 02:54:04 01:19:15
437 224 PRUSENOVSKÝ Martin Zlín 160 M I 30-39 1 02:54:34 01:19:44
438 223 PROUZA Michal ZONERácký šlapky 94 M 19-29 1 02:54:34 01:19:44
439 286 BÁBEK Pavel Vesani.cz "B" 93 M II 40-49 1971 1 02:54:37 01:19:48
440 209 NEULINGER David 94 M II 40-49 1 02:55:02 01:20:13
441 144 HARLENDEROVÁ Jitka Miki team 12 Ž II 1 02:55:07 01:20:18
442 386 NOVÁK Michal Dopos team 95 M 19-29 1 02:55:08 01:20:19
443 419 PAVELKOVÁ Petra Valaští bajkeři 13 Ž II 1 02:56:26 01:21:36
444 234 SCHADL Chistoph Německo 95 M II 40-49 1 02:56:30 01:21:40
445 358 JAVORNICKÝ Martin BIKE TEAM U KLIMEŠŮ 161 M I 30-39 1 02:56:51 01:22:01
446 254 ŠTENCLOVÁ Silvie Drásal team Holešov 15 Ž I 1 02:56:53 01:22:04
447 387 KONÍČEK Petr 96 M II 40-49 1 02:58:10 01:23:21
448 239 SONNTAG Robert Všetulské bajk tým 97 M II 40-49 1 03:00:26 01:25:36
449 173 KOLÁŘ Vladimír CT Hvozdná 98 M II 40-49 1 03:00:52 01:26:03
450 250 ŠÍMA Petr FbC Holešov 162 M I 30-39 1 03:02:27 01:27:38
451 484 POSSELT Zdeněk 38 M III 50-59 1 03:02:45 01:27:55
452 465 KRÁČALÍK Jiří 15 M IV+60 1 03:02:55 01:28:05
453 353 KRÁLÍK Jakub 96 M 19-29 1 03:03:06 01:28:17
454 276 VYMAZAL Jan Apache Team 163 M I 30-39 1 03:04:21 01:29:32
455 113 BŘEZIK Pavel 164 M I 30-39 1 03:05:04 01:30:14
456 249 ŠIDLÍK Roman BADGER 2 165 M I 30-39 1 03:05:08 01:30:18
457 243 STANĚK Josef_ml 97 M 19-29 1 03:09:28 01:34:38
458 242 STANĚK Josef 39 M III 50-59 1 03:09:28 01:34:38
459 203 MINÁŘ Pavel JakNaIT.cz 99 M II 40-49 1 03:10:00 01:35:10
460 131 FUKSA Jaroslav Slow Shoes Holešov 98 M 19-29 1 03:12:06 01:37:16
461 297 JUNAŠTÍK Jan Maniac Pedals 166 M I 30-39 1 03:12:47 01:37:57
462 133 GABRHEL Miroslav 99 M 19-29 1 03:15:57 01:41:07
463 302 KVOCHOVÁ Lenka 14 Ž II 1 03:18:54 01:44:04
464 229 ROSENBAUM Miloš Vibromax 40 M III 50-59 1 03:21:18 01:46:28
465 139 GRYC Ladislav GRYHO Bike 16 M IV+60 1 03:25:41 01:50:52
466 158 MUSIL Petr Všetulské Bajk Tým (xxl) 100 M II 40-49 1 03:26:23 01:51:33
467 478 ZPĚVÁK Miroslav 100 M 19-29 1 03:26:54 01:52:05
468 171 KOLÁŘ Ivo 167 M I 30-39 1 03:27:38 01:52:49
469 257 ŠUSTROVÁ Denisa Akustici 16 Ž I 1 03:31:27 01:56:37
470 382 KNAUSOVÁ Anežka NOVATOP GHOST 17 Ž I 1 03:42:31 02:07:42
471 343 DOŠEK František Holešov 17 M IV+60 1 03:51:21 02:16:32
472 118 ČÍHAL Roman 101 M II 40-49 1 05:00:00 03:25:10

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 14 SLAVÍK Dušan OD MORAVA M I 30-39
DNF 19 GRYGERA Jan Cody s team M 19-29
DNF 22 BEDNAŘÍKOVÁ Jana Amenity Extrem Sport Team Ž I 1988
DNF 65 ZVONÍČEK Radomír FORCE cykloteam Zlín M III 50-59 1963
DNF 94 KOCOUREK František SK SKIVELO neslyšících Olomouc M I 30-39
DNF 96 KRATOCHVÍLOVÁ Eva Ivar CS Author team Ž I
DNF 98 ROHEL Břetislav BIKESTYLE.CZ M 19-29
DNF 102 ADÁMEK Ondřej Omega CZ - Morava M 19-29 1994
DNF 142 HÁJEK Pavel Lukov M I 30-39
DNF 272 VESELÝ Miloš M II 40-49
DNF 394 ERBAN Daniel M I 30-39
DNF 395 VOZAR David M I 30-39
DNF 596 INDRA Luděk FANTAGHIRÓ M 19-29

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.