Rychlé novinky:

29.04.2020: Zrušení Běžecké tour 2020

13.03.2020: Zrušení závodů Březen 2020

Liechtenstein Tour 2014 Cyklistika - Hlavní závod 52km

Datum pořádání od 08.05.2014 08:00 do 08.05.2014 16:00
Zpracování výsledkůAleš MACHO
Výsledky ke staženístáhnout výsledky
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 10:00 hod

Vzdálenost (km)52,00
Počet kol1
Počet závodníků73
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 232 TOMÁŠEK Lukáš APER-LAHOFER 1 M1 1988 2 01:24:42
2 238 ČERNOCKÝ Martin INKOSPORT 2 M1 1986 2 01:25:19 00:00:37
3 293 ŠEVČÍK David 1 MV1 1978 2 01:27:04 00:02:22
4 297 ŽALUD Petr KC Brno 2 MV1 1975 2 01:27:06 00:02:23
5 282 PŘICHYSTAL Lukáš PM Bike Židlochovice 3 M1 1981 2 01:27:08 00:02:25
6 244 DANIEL Lukáš CBASE 4 M1 1986 2 01:27:32 00:02:49
7 230 KUČERA Jan INKOSPORT-TEAM.CZ 5 M1 1985 2 01:28:50 00:04:07
8 285 DOFEK Jiří TJ Favorit Brno 1 Jun 2000 2 01:28:55 00:04:13
9 237 HLOUŠEK Jan Atrex 6 M1 1984 2 01:30:40 00:05:58
10 275 MATULKA Lukáś CBASE 7 M1 1992 2 01:30:42 00:05:59
11 234 JANOUŠEK Jiří KC Brno 8 M1 1983 2 01:33:03 00:08:20
12 242 KOŠŤÁL Otakar APER-LAHOFER 3 MV1 1973 2 01:33:07 00:08:24
13 266 PRAŽÁK Jiří Eurofoam Sport Team 4 MV1 1971 2 01:33:08 00:08:26
14 272 KOTAČKA Michal Galaxy bike Tálín 5 MV1 1974 2 01:33:12 00:08:30
15 257 HORT Jiří 9 M1 1988 2 01:33:14 00:08:32
16 268 KOSTIHA Antonín Dacon Pharma Kyjov 2 Jun 2000 2 01:33:17 00:08:34
17 291 POTŮČEK Šimon CBASE 10 M1 1997 2 01:33:19 00:08:37
18 248 ŠUSTR Jiří Silný Team Uničov 11 M1 1980 2 01:36:02 00:11:20
19 226 EHRLICH Tomáš Hemoglobin 12 M1 1988 2 01:36:05 00:11:23
20 286 ŠEBELA Vojtěch ATREX Brno 13 M1 1985 2 01:36:09 00:11:27
21 255 JUHÁSOVÁ Zuzana CK Svatý jur 1 ŽEL 1985 2 01:37:41 00:12:58
22 231 VEVERKA Tomáš BJS VELO 6 MV1 1978 2 01:38:16 00:13:34
23 253 TROJAN Leoš Vysočina czkling 14 M1 1998 2 01:38:39 00:13:57
24 247 KRÁTKÝ Vladan hobby amatér 7 MV1 1973 2 01:38:47 00:14:05
25 271 FOLTÝN Roman 15 M1 1984 2 01:39:25 00:14:43
26 263 HROMEK Petr 16 M1 1982 2 01:39:33 00:14:50
27 256 VALENTOVÁ Tereza TJ Favorit Brno 2 ŽEL 1994 2 01:39:49 00:15:06
28 245 GRUBER Miloš C BASE Brno 17 M1 1984 2 01:39:49 00:15:06
29 262 LYSÁK Vlastimil Mikulov 18 M1 1986 2 01:41:03 00:16:21
30 274 VYCHODIL Lubomír Club Koruna Olomouc 1 MV3 1957 2 01:41:09 00:16:26
31 224 UHER Radek Cyklomania 8 MV1 1975 2 01:41:48 00:17:05
32 241 KOPŘIVA Lubomír CBASE 19 M1 1982 2 01:41:54 00:17:11
33 277 SUCHÁNEK Petr BIKE CLUB SVITAVY 9 MV1 1977 2 01:42:06 00:17:24
34 228 SZÁBO Tibor 20 M1 1988 2 01:42:11 00:17:29
35 252 MUSIL Vít Vysočina czkling 21 M1 1999 2 01:42:16 00:17:34
36 279 MOHELSKÝ Lukáš 22 M1 1981 2 01:42:19 00:17:36
37 273 DOLEŽAL Ivo PBV MTB 10 MV1 1970 2 01:42:49 00:18:06
38 280 HÉL Jan 23 M1 1986 2 01:42:55 00:18:13
39 270 KOUDELA Michal Dacon Pharma Kyjov 3 Jun 2000 2 01:43:17 00:18:35
40 284 VRCHOVSKÝ Erik 24 M1 1998 2 01:43:32 00:18:50
41 298 JANDOVÁ Veronika TJ Favorit Brno 1 Jky 2001 2 01:44:42 00:20:00
42 267 KOCOUREK Jaroslav Babice nad Svitavou 2 MV3 1949 2 01:46:00 00:21:17
43 233 RYBA Lukáš BB Cyklosport 25 M1 1979 2 01:46:02 00:21:19
44 246 DOLEŽAL Radomír 1 MV2 1967 2 01:46:41 00:21:59
45 259 TEST test KC Brno 3 MV3 2 01:47:29 00:22:47
46 251 KUCHAŘOVÁ Zuzana TJ Favorit Brno 3 ŽEL 1998 2 01:48:03 00:23:20
47 249 SIMR Ales 26 M1 1982 2 01:49:32 00:24:50
48 290 PERNICA Jakub GIANT BRNO sport team 27 M1 1993 2 01:51:02 00:26:19
49 278 RADILOVÁ Lucie HAPE Brno 1 Ž1 1980 2 01:51:23 00:26:41
50 229 SLOUKA Jiří 28 M1 1983 2 01:51:33 00:26:51
51 260 HODÁŇOVÁ Jitka SK PRIMA Polička 1 ŽV1 1975 2 01:51:40 00:26:57
52 261 HODÁŇ Petr SK PRIMA Polička 2 MV2 1968 2 01:51:41 00:26:58
53 281 SEDLÁK Jaroslav BIANCHI KUCHYNESEDLAK.CZ 3 MV2 1966 2 01:54:09 00:29:27
54 288 KUNCOVÁ Renata 2 ŽV1 1978 2 01:54:43 00:30:00
55 287 KUNC Zdeněk 4 MV2 1967 2 01:54:43 00:30:00
56 225 ŠEVČÍK Petr Moravec Benešov 29 M1 1989 2 01:55:54 00:31:11
57 254 ZIMOVÁ Karolína CK Svatý jur 4 ŽEL 1995 2 01:56:13 00:31:31
58 239 NEŽÁDAL Martin 11 MV1 1976 2 01:56:42 00:31:59
59 276 SUCHÁNKOVÁ Lenka BIKE CLUB SVITAVY 1 ŽV2 1968 2 01:56:51 00:32:09
60 243 HORÁK Jaroslav HOJAKOLO 4 MV3 1958 2 01:58:37 00:33:55
61 235 BRYŠA Libor AYCON 11 BRNO 5 MV3 1955 2 01:59:14 00:34:32
62 264 MICHAL Jakub TJ Favorit Brno 4 Jun 2001 2 01:59:21 00:34:39
63 265 MICHAL Miloš 5 MV2 1967 2 01:59:22 00:34:40
64 250 FIŠER Ivo Amenity Extrem Sport Team 12 MV1 1973 2 02:00:15 00:35:33
65 236 FILDÁN Ladislav C BASE Brno 6 MV3 1955 2 02:00:31 00:35:48
66 283 ŠOTEK Marián 30 M1 1996 2 02:03:11 00:38:28
67 295 KŘIVAN Lubomír Cardiopuls Lipová 13 MV1 1969 2 02:05:13 00:40:30
68 294 KOZÁK Milan Cardiopuls Lipová 6 MV2 1967 2 02:05:13 00:40:31
69 300 BARTOŠ Zdeněk www.cemba.cz 7 MV2 1962 2 02:12:53 00:48:10
70 299 BARTOŠ Jan TJ Lodní sporty Brno 31 M1 1996 2 02:14:35 00:49:53
71 240 VOJTĚCH Matěj APER-LAHOFER 5 Jun 2002 2 02:15:05 00:50:23
72 258 KOMENDOVÁ Eliška APER-LAHOFER 2 Jky 2001 2 02:18:31 00:53:49
73 292 FEILHAUER Zdeněk 14 MV1 1971 2 02:25:28 01:00:46

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.