Rychlé novinky:

29.04.2020: Zrušení Běžecké tour 2020

13.03.2020: Zrušení závodů Březen 2020

Rohálovská 50ka MTB - Hlavní závod 50km

Datum pořádání od 26.04.2014 08:00 do 26.04.2014 18:00
Hlavní rozhodčíMartin Gahura
Technický delegátAleš MACHO
Zpracování výsledkůPetr Mrázek
Výsledky ke staženístáhnout výsledky
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 12:30 hod

Vzdálenost (km)50,00
Počet kol1
Počet závodníků697
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 736 BOGAR Kryštof Betch.nl superior brentjens MTB 1 Under 23 1994 4 02:01:39
2 1 HARTL Karel KELLYS BIKE RANCH TEAM 1 Muži I 1977 4 02:03:57 00:02:18
3 2 HRADIL Jiří FORCE cykloteam Zlín 2 Muži I 1986 4 02:06:50 00:05:10
4 33 JANOTA Miroslav Valachbajk CykloMira 3 Muži I 1977 4 02:07:24 00:05:45
5 3 STRNAD Václav Inkospor team 4 Muži I 1983 4 02:07:31 00:05:52
6 7 PETŘÍČEK Tomáš Bike Triatlon Morkovice 5 Muži I 1990 4 02:08:05 00:06:26
7 35 NOVÁK Petr 4ever Cyklo Bulis 6 Muži I 1987 4 02:11:17 00:09:37
8 664 ŽNIVA Ondřej Bike pro Racing 2 Under 23 1993 4 02:12:25 00:10:46
9 6 ŠÍBL Radoslav 4ever Cyklo Bulis 7 Muži I 1980 4 02:13:27 00:11:47
10 8 ČERNOCKÝ Martin Inkospor team 8 Muži I 1986 4 02:13:36 00:11:57
11 40 ŽMOLÍK Milan MONTIVA MTB FRYŠTÁK 1 Muži II 1973 4 02:13:38 00:11:59
12 18 CHALUPA Martin AMENITY-EXTREM SPORT TEAM A 9 Muži I 1980 4 02:13:44 00:12:04
13 676 KUČERA Jan Inkospor team 10 Muži I 1985 4 02:14:04 00:12:24
14 28 FIŠERA Ondřej AMENITY-EXTREM SPORT TEAM A 11 Muži I 1990 4 02:14:57 00:13:18
15 14 VESELOVSKÝ Vlastimil CyklosportKuřim 2 Muži II 1974 4 02:15:40 00:14:00
16 5 BOGAR František procycle.cz 12 Muži I 1989 4 02:17:20 00:15:40
17 16 KRČMA Michal OD MORAVA 13 Muži I 1988 4 02:17:25 00:15:45
18 692 ŠAFRANÍK Kryštof CK Dasom Pharma Kyjov 1 Junioři 1997 4 02:17:48 00:16:09
19 26 NAVRÁTIL Tomáš Bike Triatlon Morkovice 14 Muži I 1988 4 02:18:11 00:16:31
20 24 HYNEČEK Roman AMENITY-EXTREM SPORT TEAM B 15 Muži I 1975 4 02:18:17 00:16:38
21 32 BERKOVÁ Irena AMENITY-EXTREM SPORT LADIES 1 Ženy I 1982 4 02:18:51 00:17:11
22 674 GOLD Zdeněk Superior Rubena Team 16 Muži I 1987 4 02:18:54 00:17:14
23 11 VRBA Ivo Vesani.cz divoká karta 17 Muži I 1980 4 02:19:08 00:17:29
24 17 ŠIMARA Jiří AMENITY-EXTREM SPORT TEAM A 3 Under 23 1992 4 02:19:34 00:17:54
25 4 VÁŇA Pavel CyklosportVeselovský a synové 18 Muži I 1988 4 02:19:51 00:18:12
26 36 ODSTRČIL David 4ever Cyklo Bulis 2 Junioři 1996 4 02:20:24 00:18:45
27 112 HRABAL Jakub 4ever Cyklo Bulis 4 Under 23 1993 4 02:20:56 00:19:17
28 51 PATÁK Kamil Bike Team Sazovice 19 Muži I 1976 4 02:21:14 00:19:35
29 25 VÁLEK Adam Drásal team Holešov 20 Muži I 1984 4 02:21:23 00:19:43
30 657 DOSTÁL Jakub Stevens bikes-Emilio sport 3 Junioři 1998 4 02:22:01 00:20:22
31 19 GRYGERA Jan CODYS TEAM 5 Under 23 1995 4 02:22:08 00:20:29
32 114 VYKOUKAL Marek 4ever Cyklo Bulis 4 Junioři 1996 4 02:22:25 00:20:45
33 10 KLÍMA Jiří CK PeMaP Přerov A 21 Muži I 1987 4 02:22:30 00:20:50
34 61 JANOŠ Rudy OD MORAVA 3 Muži II 1971 4 02:22:31 00:20:51
35 44 ŠIDLÍK Tomáš AMENITY-EXTREM SPORT TEAM B 6 Under 23 1993 4 02:22:45 00:21:05
36 12 ORAVEC Petr CK PeMaP Přerov A 7 Under 23 1993 4 02:23:47 00:22:08
37 48 KREJČÍŘ Marek Bike Triatlon Morkovice 2 22 Muži I 1985 4 02:23:59 00:22:20
38 45 JAVŮREK Martin AMENITY-EXTREM SPORT TEAM B 23 Muži I 1989 4 02:24:07 00:22:27
39 58 DUBOVECKÝ Andrej DT SWISS Bike Team 2 24 Muži I 1986 4 02:24:07 00:22:27
40 83 JOSEFÍK Marián GHOST Mojekolo 25 Muži I 1983 4 02:24:51 00:23:11
41 57 PETRLA Michal AMENITY-EXTREM SPORT TEAM C 4 Muži II 1971 4 02:25:04 00:23:25
42 623 ŽERAVÍK Vojtěch 8 Under 23 1995 4 02:26:06 00:24:27
43 404 ODSTRČILÍK Tomáš Sokol Třebětice 1 26 Muži I 1983 4 02:26:08 00:24:29
44 628 SLAVÍK_JIŘÍ Slavík_Dušan OD MORAVA 1 Tandem 1901 4 02:26:13 00:24:33
45 90 BORÁK Martin IN-LIFE Cycling team A 27 Muži I 1990 4 02:26:24 00:24:45
46 680 PLÁŠEK Tomáš Alltraining-lawi team 9 Under 23 1994 4 02:26:30 00:24:51
47 47 BEŇA Marek ZAPRO AD TEAM 28 Muži I 1976 4 02:26:40 00:25:01
48 85 MAKSANT Jindřich IN-LIFE Cycling team A 29 Muži I 1985 4 02:26:51 00:25:11
49 271 KLÁR Martin CYKLOSPORT CHROPYNĚ A 30 Muži I 1986 4 02:27:07 00:25:27
50 27 BABIÁNEK David Miko Cycles 10 Under 23 1993 4 02:27:29 00:25:49
51 65 KOTAS Jan Bike Triatlon Morkovice 2 11 Under 23 1995 4 02:27:29 00:25:49
52 52 IVAN Bronislav GO! Galaxy Hranice 31 Muži I 1986 4 02:28:23 00:26:43
53 77 KAROL Marek TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM 32 Muži I 1977 4 02:28:46 00:27:07
54 56 URBÁNEK Miroslav Bike Triatlon Morkovice 2 33 Muži I 1987 4 02:29:08 00:27:29
55 250 MINAŘÍK Tomáš Valachbajk CykloMira 34 Muži I 1981 4 02:29:09 00:27:30
56 73 BARTOŇ Patrik AMENITY-EXTREM SPORT TEAM C 5 Junioři 1997 4 02:29:15 00:27:35
57 38 HANÁČEK Jindřich TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM 35 Muži I 1984 4 02:29:30 00:27:51
58 67 ŽALČÍK Štěpán DT SWISS Bike Team 1 12 Under 23 1992 4 02:29:36 00:27:57
59 80 BUCŇÁK Ondřej Bike Triatlon Morkovice 3 36 Muži I 1991 4 02:30:22 00:28:42
60 663 RÝDL Dušan 5 Muži II 1974 4 02:30:45 00:29:05
61 107 HRUŠKA Radim NANY BIKE ZLIN 37 Muži I 1975 4 02:31:01 00:29:22
62 53 SPÁČIL Leopold Letovice 1 Muži III 1959 4 02:31:04 00:29:25
63 94 MAREK Jaroslav DT SWISS Bike Team 1 38 Muži I 1986 4 02:31:19 00:29:40
64 435 PODOLA Lukáš Nilfisk ALTO pro cycling & BB cyklosport-supe 13 Under 23 1994 4 02:32:13 00:30:33
65 68 KLEMEŠ Tomáš Ricardo Racing Team Prostějov 14 Under 23 1992 4 02:32:49 00:31:09
66 63 PŠENČÍK Robert AMENITY-EXTREM SPORT TEAM C 6 Muži II 1973 4 02:32:54 00:31:15
67 411 OVAD Roman Holštejn 2 Muži III 1963 4 02:33:38 00:31:58
68 733 KOPEČEK Vladan Bike Team Sazovice 39 Muži I 1979 4 02:33:44 00:32:04
69 668 VYDRA Jan In Life Cycling Team 40 Muži I 1987 4 02:33:48 00:32:09
70 78 CHYTÍLEK Jaroslav Luko šlapetotým 41 Muži I 1978 4 02:33:49 00:32:10
71 75 RUBEŠ Michal Force Kck Zlín 7 Muži II 1974 4 02:33:54 00:32:15
72 42 DEDEK Aleš ZAPRO AD TEAM 42 Muži I 1975 4 02:34:11 00:32:31
73 419 PĚČEK Martin Nilfisk ALTO pro cycling & BB cyklosport-supe 15 Under 23 1993 4 02:34:22 00:32:42
74 101 BULISOVÁ Lenka 4ever Cyklo Bulis 2 Ženy I 1988 4 02:34:47 00:33:07
75 41 RADA Pavel CK PeMaP Přerov B 8 Muži II 1973 4 02:34:57 00:33:18
76 113 MIKESKA Ladislav IN-LIFE Cycling team A 43 Muži I 1987 4 02:35:13 00:33:33
77 232 CHOLEČEK jiri Continental sport team 44 Muži I 1979 4 02:35:15 00:33:36
78 46 KŘIVÁNEK Tomáš Ricardo Racing Team Prostějov 16 Under 23 1994 4 02:35:24 00:33:44
79 685 SÝKORA Jan SKR cycling wear 9 Muži II 1974 4 02:35:26 00:33:46
80 81 VACULÍK Rostislav PINK Rabbit 45 Muži I 1985 4 02:35:26 00:33:47
81 92 ZOBANÍK Tomáš CK PeMaP Přerov B 46 Muži I 1979 4 02:35:27 00:33:48
82 165 DĚDIČ Michal Drásal team Holešov 47 Muži I 1984 4 02:35:37 00:33:57
83 70 TRČKA Tomáš Nilfisk ALTO pro cycling & BB cyklosport-supe 17 Under 23 1993 4 02:35:52 00:34:13
84 405 ODSTRČILÍK Roman Sokol Třebětice 1 48 Muži I 1975 4 02:35:54 00:34:15
85 149 ČÁŇ Daniel Bike pro Racing 18 Under 23 1993 4 02:36:49 00:35:09
86 97 KELÍŠEK Tomáš 49 Muži I 1977 4 02:37:26 00:35:47
87 730 PLACHÝ Jiří Drásal team Holešov 3 Muži III 1963 4 02:37:31 00:35:51
88 139 BUČEK Petr Novatop Lapierre 10 Muži II 1968 4 02:37:41 00:36:02
89 98 MĚŘIL Jaromír Bike Team Sazovice 50 Muži I 1977 4 02:38:42 00:37:02
90 93 CHOVANEC Filip 19 Under 23 1993 4 02:38:43 00:37:04
91 88 BEDNAŘÍKOVÁ Jana AMENITY-EXTREM SPORT LADIES 3 Ženy I 1988 4 02:38:43 00:37:04
92 13 OBRUČA Jaroslav DT SWISS Bike Team 1 51 Muži I 1978 4 02:38:44 00:37:04
93 103 NÁDVORNÍK Zdeněk Kolárna Olomouc 4 Muži III 1962 4 02:38:50 00:37:11
94 29 BARTÍK Patrik Drásal team Holešov 52 Muži I 1976 4 02:38:53 00:37:13
95 50 PRÄSENS Oldřich MTB Břeclav 5 Muži III 1964 4 02:39:18 00:37:38
96 688 NOVÁKOVÁ Pavla 4 Ženy I 1981 4 02:39:32 00:37:52
97 268 KAŠŠA Ladislav Cyklo Remeš Slavičín 11 Muži II 1970 4 02:39:45 00:38:06
98 354 MIKLÍK Pavel Bike Team Sazovice 53 Muži I 1976 4 02:39:52 00:38:12
99 86 NERADIL Tomáš Trojgenerace Neradilů 12 Muži II 1974 4 02:40:30 00:38:50
100 59 SALAČ Petr AMENITY-EXTREM SPORT LADIES 6 Muži III 1959 4 02:40:34 00:38:54
101 592 ZÁBOJ Karel Crazy Bike Team Lipník nad Bečvou 1 7 Muži III 1958 4 02:41:11 00:39:32
102 593 ZAHRADNIK karel Vysocinacycling 54 Muži I 1976 4 02:41:26 00:39:47
103 481 SOLDÁN Martin Novatop Lapierre 6 Junioři 1996 4 02:41:31 00:39:51
104 600 BÍLEK Zdenek SANITA CAR Holešov 55 Muži I 1990 4 02:41:33 00:39:54
105 398 NOVÁK Jaroslav THC Otrokovice 13 Muži II 1970 4 02:41:39 00:40:00
106 109 PIVEC Jiří ZAPRO AD TEAM 14 Muži II 1969 4 02:41:50 00:40:11
107 609 ZEMÁNEK Petr DR.A.CY 15 Muži II 1968 4 02:41:58 00:40:19
108 316 KUČERA Lukáš CYKLOSPORT CHROPYNĚ A 7 Junioři 1999 4 02:42:27 00:40:47
109 202 GREGOR Jiří PINK Rabbit 56 Muži I 1981 4 02:42:27 00:40:47
110 258 JUŘENA Petr 57 Muži I 1985 4 02:42:31 00:40:52
111 87 JAVŮREK Jiří CK PeMaP Přerov B 58 Muži I 1991 4 02:42:36 00:40:56
112 420 PEGÁČ Radek Hape Sport Brno 16 Muži II 1969 4 02:42:47 00:41:08
113 233 CHOLEČEK olda Continental sport team 59 Muži I 1979 4 02:43:30 00:41:51
114 376 NÁBĚLEK Aleš CYKLOSPORT CHROPYNĚ Nábělkovi 17 Muži II 1973 4 02:43:34 00:41:55
115 21 KUNDRÁT Jan 60 Muži I 1987 4 02:43:59 00:42:19
116 337 MALÍK Martin herbalife 18 Muži II 1973 4 02:44:02 00:42:22
117 105 JANČICH Tomáš 61 Muži I 1986 4 02:44:28 00:42:48
118 108 JURČÍK Pavel ZAPRO AD TEAM 19 Muži II 1965 4 02:44:47 00:43:08
119 106 MEZIHORÁK Roman Fryšták 8 Muži III 1964 4 02:45:09 00:43:29
120 341 MAREK Vladimir LKT80 Šumperk 9 Muži III 1957 4 02:45:35 00:43:56
121 437 PODSEDNÍK Marek 62 Muži I 1985 4 02:45:36 00:43:56
122 302 KRATINA Tomáš Kraken Racing 63 Muži I 1990 4 02:45:36 00:43:57
123 23 VÁCLAVEK Lukáš Kotar Enduro Team 1 64 Muži I 1991 4 02:45:38 00:43:59
124 443 POLEDŇÁK Tomáš Kotar Enduro Team 1 65 Muži I 1984 4 02:45:44 00:44:04
125 439 POLÁK David Inkospor-team.cz 20 Under 23 1994 4 02:45:59 00:44:20
126 667 POSPÍŠILOVÁ Radka TEAM BIKECENTRUM OLOMOUC 5 Ženy I 1990 4 02:46:01 00:44:22
127 694 TOČEK Robert Vy-Jó Koně 66 Muži I 1977 4 02:46:44 00:45:04
128 446 POLÍVKA Luděk Crazy Bike Team Lipník nad Bečvou 1 67 Muži I 1978 4 02:46:52 00:45:12
129 660 HEČKO Martin Zlín 68 Muži I 1987 4 02:47:56 00:46:16
130 9 ORNER Zdenek FORCE cykloteam Zlín 10 Muži III 1956 4 02:48:48 00:47:08
131 100 DLABAJA Radek AMENITY-EXTREM SPORT TEAM D 11 Muži III 1964 4 02:49:11 00:47:32
132 290 KONEČNÝ Roman Doubrava Zahnašovice 69 Muži I 1986 4 02:49:29 00:47:50
133 43 HORÁK Čestmír OD MORAVA 2 20 Muži II 1971 4 02:49:50 00:48:10
134 230 HÝSEK Pavel Kroměřížské bajker 70 Muži I 1980 4 02:50:01 00:48:22
135 72 SOBEK Roman BT Rumunsko 21 Muži II 1972 4 02:50:10 00:48:31
136 104 PRAŽAN Jan TRIMILL CYKLO TEAM 71 Muži I 1978 4 02:50:15 00:48:36
137 162 DANĚK Lukáš 8 Junioři 1997 4 02:50:31 00:48:52
138 299 KOVAŘÍK Radek RK PELL\'S Holešov 22 Muži II 1974 4 02:50:45 00:49:05
139 54 SKYBA Zdeněk DT SWISS Bike Team 2 23 Muži II 1971 4 02:50:54 00:49:15
140 49 JANDA Jan 21 Under 23 1993 4 02:51:18 00:49:39
141 476 SMÉKAL Karel 72 Muži I 1985 4 02:51:20 00:49:40
142 735 ŠEFČÍK Jiří 24 Muži II 1973 4 02:51:32 00:49:53
143 95 MENŠÍK Jan Orel Jednota Hulín 73 Muži I 1977 4 02:51:57 00:50:18
144 263 KAROLA Martin Kolovrat 74 Muži I 1986 4 02:51:58 00:50:19
145 655 JANOŠ_ROMAN Kotas_Tomáš TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM 2 Tandem 1901 4 02:52:03 00:50:24
146 252 JEŽÍK Jiří SKP Zlín 25 Muži II 1974 4 02:52:08 00:50:29
147 69 ZÁBOJNÍK Alda AMENITY-EXTREM SPORT TEAM D 26 Muži II 1968 4 02:52:26 00:50:47
148 394 NERADIL Richard Líšná 75 Muži I 1979 4 02:52:53 00:51:13
149 345 MATELA Milan Stolní tenis BpH 76 Muži I 1988 4 02:52:56 00:51:16
150 375 MUSIL Filip 4ever Cyklo Bulis 9 Junioři 1998 4 02:53:04 00:51:24
151 336 MAKOVIČKA Aleš OD MORAVA 2 77 Muži I 1978 4 02:53:07 00:51:27
152 508 ŠEVČÁK Karel TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM 27 Muži II 1970 4 02:53:07 00:51:27
153 255 JULINA Radim KKZ Zlín 78 Muži I 1978 4 02:53:53 00:52:13
154 62 PETŘEK Libor Valaští bajkeři - MRX team 12 Muži III 1962 4 02:54:02 00:52:23
155 204 GREMLICA Jakub 22 Under 23 1993 4 02:54:13 00:52:34
156 415 PATÁK Michal Bike Team Sazovice 79 Muži I 1976 4 02:54:15 00:52:35
157 358 MIKULENKA Lukáš Bike team Police 23 Under 23 1992 4 02:55:05 00:53:26
158 385 NERADIL Svatopluk DRACY 80 Muži I 1980 4 02:55:10 00:53:31
159 71 ČÁP Zdeněk 28 Muži II 1971 4 02:55:16 00:53:36
160 306 KRSIČKA Marek Zlín 81 Muži I 1989 4 02:55:46 00:54:07
161 273 KLEPÁČ Jan SK Hasiči Zlín 82 Muži I 1982 4 02:56:05 00:54:25
162 137 BŘEZÁČEK Petr 83 Muži I 1985 4 02:56:31 00:54:51
163 212 HÁZ Stanislav ZAPRO AD TEAM 29 Muži II 1972 4 02:56:34 00:54:54
164 82 SLÁDEČEK Lukáš CK PeMaP Přerov 84 Muži I 1982 4 02:56:46 00:55:06
165 161 DAMBORSKÝ Libor Orel Jednota Hulín 85 Muži I 1982 4 02:56:50 00:55:10
166 158 ČESTMÍR jašek mtb otrokovice 30 Muži II 1965 4 02:57:12 00:55:33
167 700 NEDVÍDEK Pavel Vesani.cz divoká karta 86 Muži I 1979 4 02:57:29 00:55:50
168 413 PALAS Jan Pally ProRacing Team 87 Muži I 1985 4 02:57:40 00:56:00
169 320 LAIFERT Michal 1000 miles 88 Muži I 1979 4 02:57:47 00:56:07
170 434 PLHAL Pavel MP Engineering XC Team 89 Muži I 1975 4 02:57:47 00:56:07
171 561 URBIŠ Jakub Stolní tenis BpH 24 Under 23 1994 4 02:57:47 00:56:07
172 400 NOVOTNÁ Martina TÜV SÜD Rusava bike 6 Ženy I 1988 4 02:57:57 00:56:17
173 653 POSPÍŠILÍK František F.P.N.S. Canonndale 25 Under 23 1992 4 02:58:08 00:56:28
174 142 BURGET Miloslav SP Opatovice 13 Muži III 1961 4 02:58:15 00:56:35
175 647 HANÁK František 90 Muži I 1978 4 02:58:18 00:56:39
176 564 VACULÍKOVÁ Katka PINK Rabbit 7 Ženy I 1984 4 02:58:36 00:56:56
177 130 BLAHA Aleš 31 Muži II 1972 4 02:58:51 00:57:11
178 524 ŠIMONÍK David 91 Muži I 1991 4 02:59:04 00:57:24
179 187 FOLTÝN Radek 92 Muži I 1988 4 02:59:12 00:57:32
180 209 HAMALČÍK Stanislav Weber Saint-Gobain MTB Pro Team 32 Muži II 1974 4 02:59:13 00:57:33
181 421 PEKAŘ Martin Lukov 93 Muži I 1980 4 02:59:14 00:57:34
182 433 PLACHÝ Roman 33 Muži II 1969 4 02:59:19 00:57:39
183 559 TUČEK Robert Kotar Enduro Team 1 94 Muži I 1991 4 02:59:33 00:57:53
184 379 NAVRÁTIL Michal DR.A.CY 34 Muži II 1974 4 02:59:35 00:57:55
185 670 MIKESKA Ondřej IN-LIFE Cycling team 95 Muži I 1990 4 03:00:11 00:58:31
186 138 BŘEZIK Pavel 96 Muži I 1976 4 03:00:39 00:58:59
187 510 ŠEVČÍK Kamil 97 Muži I 1990 4 03:00:57 00:59:17
188 110 DOVRTĚL David CYKLO ŽOPY 26 Under 23 1993 4 03:01:05 00:59:26
189 323 LAVIČKA David NILFISK ALTO PRO CYCLING 35 Muži II 1973 4 03:01:12 00:59:33
190 531 ŠNAJDR Michal TJ Sokol Vracov 98 Muži I 1988 4 03:01:21 00:59:41
191 388 NEORAL Jan Trosky cyklo team 36 Muži II 1974 4 03:01:23 00:59:43
192 182 ENDL Antonín 2K BIKE Club Odry 1 Veteráni 1954 4 03:01:30 00:59:51
193 242 JAKOB Petr Ski&bike Ludwigsthal 14 Muži III 1962 4 03:01:32 00:59:52
194 240 JAKEŠ Jiří NILFISK ALTO PRO CYCLING 99 Muži I 1977 4 03:02:09 01:00:30
195 544 TABARKA Ondřej Bulls Rymice 100 Muži I 1985 4 03:02:17 01:00:37
196 300 KRAJCAR Roman Všetulské bajk tým 101 Muži I 1982 4 03:02:49 01:01:10
197 665 ČELŮSTKA Milan Drásal team Holešov 102 Muži I 1990 4 03:02:53 01:01:14
198 659 WEISNER Jan BB Cyklosport superior team 27 Under 23 1992 4 03:03:23 01:01:43
199 538 ŠTÍCHA David 37 Muži II 1972 4 03:03:35 01:01:56
200 448 POSPÍŠIL Josef SDH Tečovice 15 Muži III 1962 4 03:03:46 01:02:06
201 661 STRELEC Josef Bike Triatlon Morkovice 103 Muži I 1988 4 03:03:51 01:02:11
202 259 JUŘÍK Josef Continental sport team 104 Muži I 1977 4 03:03:52 01:02:13
203 264 KARSCH Dominik 4ever Cyklo Bulis 10 Junioři 1998 4 03:04:32 01:02:52
204 195 FUX Jakub 105 Muži I 1977 4 03:04:42 01:03:02
205 578 VODEHNALOVÁ Milena Tvrdá horská cyklistika 1 Ženy II 1973 4 03:04:54 01:03:14
206 690 ADÁMEK Roman 106 Muži I 1984 4 03:04:54 01:03:15
207 248 JARKOVSKÝ Jaroslav BT Tygři Holešov 38 Muži II 1968 4 03:04:57 01:03:17
208 203 GREGOR Radomír CYKLOSPORT CHROPYNĚ MASTER 16 Muži III 1962 4 03:05:04 01:03:24
209 693 HABÁŇ Ondřej 107 Muži I 1980 4 03:05:04 01:03:25
210 326 LESKOVJAN Tomáš 108 Muži I 1976 4 03:05:05 01:03:25
211 312 KUBLA Roman Sokol Třebětice 1 109 Muži I 1981 4 03:05:08 01:03:28
212 317 KUČNÁ Svatava 4ever Cyklo Bulis 8 Ženy I 1995 4 03:05:10 01:03:30
213 457 RAJNOHA Robert 39 Muži II 1967 4 03:05:26 01:03:46
214 143 BURY Vladislav BT Kolakaňkovský 2 Veteráni 1953 4 03:05:31 01:03:52
215 295 KOTOPULU Helena 9 Ženy I 1980 4 03:05:32 01:03:52
216 361 MIKULÍK Daniel ZAPRO AD TEAM 40 Muži II 1973 4 03:05:58 01:04:19
217 519 ŠIMA Milan Continental sport team 110 Muži I 1983 4 03:06:14 01:04:35
218 327 LOCHMAN Vladimír Holešovští Pokalíšci 41 Muži II 1973 4 03:06:27 01:04:47
219 454 PTÁČEK Pavel NEKO Prusinovice 42 Muži II 1974 4 03:06:35 01:04:56
220 231 CHMELAŘ Ladislav 43 Muži II 1971 4 03:06:40 01:05:00
221 637 HYNČICA Pavel SDC Klokočí 111 Muži I 1978 4 03:06:43 01:05:04
222 257 JURTÍK Radovan Doubrava Zahnašovice 112 Muži I 1988 4 03:06:46 01:05:07
223 689 ŠMÍD Martin www.ecolove.cz 44 Muži II 1971 4 03:06:48 01:05:08
224 582 VYBÍRAL Zdeněk Crazy Bike Team Lipník nad Bečvou 1 45 Muži II 1973 4 03:06:59 01:05:19
225 360 MIKULÍK David Zlín 113 Muži I 1991 4 03:07:03 01:05:23
226 402 OBRUČOVÁ Kristina DT SWISS Bike Team 2 Ženy II 1976 4 03:07:21 01:05:42
227 681 DRAGAN Tomáš FbC Holešov 114 Muži I 1980 4 03:07:26 01:05:47
228 243 JAKOBOVÁ Adéla SK UP Olomouc 10 Ženy I 1990 4 03:08:13 01:06:34
229 181 DVOŘÁK Radek PS-ELEKTRO 115 Muži I 1977 4 03:08:17 01:06:37
230 84 SVĚTLÍK Miroslav HO TJ Tesla Brno 116 Muži I 1984 4 03:08:24 01:06:44
231 533 ŠOS Ondra Zlínský Šumák 117 Muži I 1984 4 03:08:31 01:06:51
232 410 OŠKRKANÝ Radek SK Hasiči Zlín 118 Muži I 1990 4 03:08:39 01:07:00
233 215 HLAVICA Patrik SKP Zlín 119 Muži I 1979 4 03:09:06 01:07:27
234 641 GARGULÁK Michal Sportakus 46 Muži II 1966 4 03:09:11 01:07:31
235 536 ŠTEKL Petr 47 Muži II 1971 4 03:09:14 01:07:35
236 359 MIKULÍK Jaroslav Zlín 48 Muži II 1965 4 03:09:25 01:07:46
237 179 DUSÍK Martin TRACHEA Holešov 49 Muži II 1974 4 03:09:33 01:07:54
238 293 KOPŘIVA Jaroslav SK Pacetluky 120 Muži I 1984 4 03:09:36 01:07:57
239 607 ZELINA Petr Edhouse Zlín 121 Muži I 1977 4 03:09:43 01:08:03
240 37 SUCHÁNKOVÁ Lenka 3 Ženy II 1977 4 03:09:52 01:08:13
241 555 KOLOMAZNÍK Miroslav VDKPlus Holešov 17 Muži III 1963 4 03:10:21 01:08:41
242 550 TOMEČEK Petr RBT Slimáci 50 Muži II 1971 4 03:10:28 01:08:48
243 356 MIKULÁŠTÍK Petr Bike team Police 122 Muži I 1981 4 03:10:48 01:09:08
244 176 DRÁŇA Zbyněk 51 Muži II 1972 4 03:11:01 01:09:22
245 159 ČUMPELÍK Lukáš Cyklo MXM Hulín 11 Junioři 1997 4 03:11:13 01:09:34
246 117 BABIÁNEK Milan Kalas Racing Team 18 Muži III 1963 4 03:11:15 01:09:36
247 284 KOHÚT Miroslav 3 Veteráni 1954 4 03:11:16 01:09:37
248 148 ČABLA Jiří 123 Muži I 1979 4 03:11:30 01:09:50
249 244 JANDA Josef 52 Muži II 1966 4 03:11:33 01:09:53
250 425 PEŠAN Rudolf Crazy Bike Team Lipník nad Bečvou 2 124 Muži I 1978 4 03:11:34 01:09:54
251 459 REMEŠ Jaroslav Holešov 53 Muži II 1974 4 03:11:42 01:10:02
252 455 PUMPRLA Tomáš Drahotuše Bike Team 125 Muži I 1982 4 03:11:42 01:10:02
253 126 BÁRTEK Karel Bike Team Sazovice 126 Muži I 1976 4 03:11:51 01:10:11
254 216 HNILA Jiří Crazy Bike Team Lipník nad Bečvou 2 19 Muži III 1962 4 03:11:52 01:10:13
255 475 SMAŽIL Martin Cobram Bike Team 127 Muži I 1981 4 03:12:06 01:10:26
256 386 NEHODA Jiří Bike Triatlon Morkovice 3 28 Under 23 1993 4 03:12:33 01:10:53
257 390 PUMPRLA Libor Truhlářství Pumprla 128 Muži I 1975 4 03:12:33 01:10:54
258 391 DAREBNÍK Martin Truhlářství Pumprla 129 Muži I 1983 4 03:12:43 01:11:04
259 601 ZAREMBA Matouš Holešovští Pokalíšci 130 Muži I 1989 4 03:12:48 01:11:08
260 514 ŠICHA Martin TJ Sokol Jehnice 131 Muži I 1981 4 03:12:53 01:11:13
261 401 NOVOTNÝ Petr Gemini 132 Muži I 1980 4 03:13:12 01:11:33
262 172 DOSOUDIL Petr sámzasebe 54 Muži II 1967 4 03:13:15 01:11:36
263 249 JAROŠ Martin Kukumbers 133 Muži I 1978 4 03:13:21 01:11:42
264 344 MASTNY Jiri 134 Muži I 1979 4 03:13:40 01:12:01
265 671 KRČMA Martin 135 Muži I 1977 4 03:13:52 01:12:12
266 656 DAVID Jan 136 Muži I 1979 4 03:13:54 01:12:15
267 496 SVOBODA Roman X-TRAIL RychloHrad 55 Muži II 1973 4 03:14:15 01:12:35
268 597 ZAPLETAL Kamil Sokol Třebětice 2 137 Muži I 1977 4 03:14:35 01:12:55
269 432 PITRMAN Ivo 56 Muži II 1971 4 03:14:35 01:12:56
270 269 KATRŇÁK Bronislav Všetulské Bajk Tým B 57 Muži II 1967 4 03:14:55 01:13:16
271 251 JELÍNEK Zdeněk 20 Muži III 1958 4 03:15:02 01:13:22
272 636 BRADÍK Vojtěch Jégr Team 29 Under 23 1992 4 03:15:10 01:13:31
273 470 SKÝVA Josef 58 Muži II 1968 4 03:16:43 01:15:03
274 282 KODET Kamil never give up 59 Muži II 1966 4 03:16:43 01:15:03
275 568 VAŠICA Martin Sokol Třebětice 2 60 Muži II 1972 4 03:16:55 01:15:15
276 377 NÁBĚLKOVÁ Kateřina CYKLOSPORT CHROPYNĚ Nábělkovi 4 Ženy II 1974 4 03:17:01 01:15:21
277 144 BUŠ Jiří Sokol Třebětice 4 12 Junioři 1998 4 03:17:38 01:15:58
278 151 ČÁSTEČKA Jan Drahotuše Bike Team 138 Muži I 1983 4 03:18:05 01:16:25
279 102 MIKL Vojtěch Tvrdá horská cyklistika 13 Junioři 1999 4 03:19:16 01:17:36
280 494 STŘÍLKA Stanislav V3T 61 Muži II 1966 4 03:19:17 01:17:38
281 406 OLIŠAR Jiří E-on servisní 139 Muži I 1975 4 03:19:18 01:17:38
282 440 POLANSKÝ Leopold Valachbajk CykloMira 21 Muži III 1963 4 03:19:19 01:17:40
283 573 VÁVRA Michal CYKLOSPORT CHROPYNĚ 62 Muži II 1971 4 03:19:26 01:17:46
284 430 PIKNA Marek Animals riders 2 140 Muži I 1986 4 03:19:37 01:17:57
285 608 ZEMAN Jaroslav CYKLOSPORT CHROPYNĚ MASTER 22 Muži III 1958 4 03:19:42 01:18:03
286 135 BRENZA Roman 63 Muži II 1972 4 03:20:07 01:18:28
287 687 TVARŮŽKA Tomáš 64 Muži II 1972 4 03:20:09 01:18:30
288 169 DOLANSKÝ Martin GASEDO BIKE TEAM 65 Muži II 1972 4 03:20:11 01:18:31
289 471 SLEZÁČEK Tomáš Stevens racing 141 Muži I 1976 4 03:20:25 01:18:46
290 532 ŠNAJDR Radomír TJ Sokol Vracov 23 Muži III 1963 4 03:20:33 01:18:53
291 305 KROUPA Emil Kalas Racing Team 142 Muži I 1982 4 03:20:36 01:18:57
292 134 BRAVENEC Libor 66 Muži II 1965 4 03:20:38 01:18:59
293 239 JÁGLOVÁ Michala 1000 miles 11 Ženy I 1981 4 03:20:48 01:19:09
294 99 ČÁP Tomáš 14 Junioři 1999 4 03:20:49 01:19:10
295 246 JANÍK Petr TTS Osek nad Bečvou 143 Muži I 1976 4 03:21:18 01:19:38
296 348 MĚCHURA Roman PŘÍŠTĚ UŽ NEPOJEDU KOLO TÝM 67 Muži II 1972 4 03:21:21 01:19:42
297 553 TRHLÍK Jiří Holešovští Pokalíšci 144 Muži I 1989 4 03:21:36 01:19:56
298 120 SEDLÁČEK Jiří BIKE HAZARD RACING TEAM 145 Muži I 1984 4 03:22:01 01:20:21
299 119 SEDLÁČEK Jan BIKE HAZARD RACING TEAM 146 Muži I 1987 4 03:22:01 01:20:21
300 124 BAROTEK David Jankovice I 147 Muži I 1979 4 03:22:03 01:20:23
301 328 LOVEČEK Daniel 148 Muži I 1977 4 03:22:38 01:20:59
302 658 BLAŽEK Jakub CYKLOSPORT CHROPYNĚ 149 Muži I 1989 4 03:22:38 01:20:59
303 150 ČÁP Jan Bike MTB Roštění 68 Muži II 1969 4 03:22:40 01:21:00
304 253 JIRÁSEK Jiří 150 Muži I 1987 4 03:22:40 01:21:00
305 624 ŽIŽKA Zbyněk 69 Muži II 1969 4 03:23:14 01:21:35
306 616 ZLÁMAL Jiří PINK Rabbit 151 Muži I 1988 4 03:23:27 01:21:48
307 355 MIKLÍK Pavel Bike Team Sazovice 4 Veteráni 1952 4 03:23:27 01:21:48
308 380 NAVRÁTIL Tomáš Crazy Bike Team Lipník nad Bečvou 2 152 Muži I 1978 4 03:23:28 01:21:49
309 304 KREJČÍ Dominik Cykloklub Rohálov 15 Junioři 1998 4 03:23:35 01:21:55
310 331 LYSÝ Rostislav Team 24 Muži III 1955 4 03:23:35 01:21:56
311 190 FRKAL Vít BIKE-FOR-LIFE 25 Muži III 1958 4 03:23:37 01:21:57
312 407 OLŠA Martin SAKO Bystřice p. Hostýnem 153 Muži I 1976 4 03:23:56 01:22:17
313 153 ČEPICA Vojtěch 154 Muži I 1991 4 03:23:59 01:22:20
314 128 BENEŠ Zdeněk zkusímto 70 Muži II 1965 4 03:24:07 01:22:28
315 334 MACKOVÍK Dušan Pilana Market 71 Muži II 1969 4 03:24:08 01:22:29
316 384 NEDBALOVÁ Kamila Rohal Alpine Club 12 Ženy I 1981 4 03:24:11 01:22:32
317 629 NEDBAL Radek NEKO Prusinovice 155 Muži I 1991 4 03:24:11 01:22:32
318 428 PETRŮ Stanislav 156 Muži I 1986 4 03:24:27 01:22:47
319 679 NEORAL Josef Trosky cyklo team 72 Muži II 1973 4 03:24:33 01:22:54
320 644 RŮŽIČKA Aleš SK Rychlov 157 Muži I 1975 4 03:24:52 01:23:12
321 695 MIČKA Ondřej 16 Junioři 1998 4 03:24:53 01:23:13
322 276 KNOFLÍČEK pavel Cyklo MXM Hulín 158 Muži I 1975 4 03:25:02 01:23:23
323 166 DIVÍLEK Petr Vizovicke střely 159 Muži I 1987 4 03:25:47 01:24:07
324 147 CÍSAŘ Michal ŽELVA Racing Team 160 Muži I 1985 4 03:25:49 01:24:09
325 79 POLASEK Rene KOSPOL 161 Muži I 1976 4 03:25:55 01:24:15
326 528 ŠKOPÍK Ondřej Sokol Třebětice 2 162 Muži I 1990 4 03:26:09 01:24:30
327 589 VYSTRČILOVÁ Věra KESBUK 5 Ženy II 1979 4 03:26:13 01:24:33
328 615 ZÍTKA Zdeněk E-on servisní 26 Muži III 1960 4 03:26:13 01:24:34
329 673 ŽÁK Jaroslav 73 Muži II 1974 4 03:26:38 01:24:58
330 180 DVOŘÁK Jakub 1000 miles 163 Muži I 1981 4 03:26:48 01:25:08
331 526 ŠIŠKA Oldřich Špica team Dřevohostice 27 Muži III 1955 4 03:26:53 01:25:13
332 453 PROCHÁZKOVÁ Zdenka Cyklo MXM Hulín 6 Ženy II 1961 4 03:27:17 01:25:38
333 549 TOMÁŠEK Petr JAKOVOHEŇ 74 Muži II 1974 4 03:27:58 01:26:19
334 596 ZAJÍC Radek 28 Muži III 1961 4 03:27:58 01:26:19
335 272 NEDBAL Tomáš NAPOHODU sport team 164 Muži I 1977 4 03:28:25 01:26:45
336 442 POLÁŠEK Jan 165 Muži I 1989 4 03:28:50 01:27:10
337 431 PISKA Filip Sportbar Baďa Lobodice 166 Muži I 1983 4 03:28:51 01:27:12
338 527 ŠIŠKA Pavel NEKO Prusinovice 5 Veteráni 1954 4 03:28:53 01:27:14
339 175 DOVRTĚL Jan 167 Muži I 1982 4 03:29:25 01:27:46
340 191 FUKS Martin CFJ racing 168 Muži I 1983 4 03:29:30 01:27:51
341 270 KLÁR Pavel 2V Bikers 29 Muži III 1962 4 03:29:31 01:27:52
342 145 CAHA Martin Všetulské bajk tým 169 Muži I 1981 4 03:29:36 01:27:56
343 631 ABRAHAM Libor Vostrombouch 75 Muži II 1971 4 03:29:57 01:28:18
344 211 HAVRAN Václav JAKOVOHEŇ 76 Muži II 1970 4 03:30:13 01:28:33
345 571 VAŠÍK Ladislav 30 Muži III 1959 4 03:31:23 01:29:43
346 479 SMÝKAL Roman SCUD Racing team Zlín 77 Muži II 1972 4 03:31:44 01:30:04
347 129 BERNÁT Jakub 4ever Cyklo Bulis 17 Junioři 1999 4 03:32:20 01:30:40
348 633 VÁCLAVÍČEK Jan 170 Muži I 1987 4 03:32:44 01:31:04
349 426 PETR Ondra Zlínský Šumák 171 Muži I 1983 4 03:32:55 01:31:16
350 362 MINÁŘ Václav 78 Muži II 1969 4 03:32:57 01:31:17
351 540 ŠVAJDOVÁ Iveta DT SWISS Bike Team 7 Ženy II 1972 4 03:33:12 01:31:32
352 226 HOUŠŤ Miroslav 172 Muži I 1975 4 03:33:15 01:31:35
353 256 JURČÍKOVÁ Veronika 13 Ženy I 1983 4 03:33:16 01:31:36
354 325 LEHNERT Luboš Animals riders 1 30 Under 23 1995 4 03:33:16 01:31:36
355 418 PAVLÍČKOVÁ Silvie Burky Team 14 Ženy I 1987 4 03:33:18 01:31:38
356 170 DOLEŽEL Michal Doubrava Zahnašovice 173 Muži I 1989 4 03:33:18 01:31:38
357 288 KOLÁŘ Michal Tvrdá horská cyklistika 174 Muži I 1975 4 03:33:22 01:31:42
358 392 TRŇÁK Jiří Truhlářství Pumprla 175 Muži I 1977 4 03:33:28 01:31:49
359 223 HORÁK Jaroslav www.nabytek-horak.cz 176 Muži I 1985 4 03:34:00 01:32:20
360 275 KLINKOVSKÝ Tomáš GIANT Brno 177 Muži I 1986 4 03:34:03 01:32:24
361 520 ŠIMARA Petr Hospoda u Klimešů 178 Muži I 1977 4 03:34:05 01:32:25
362 627 MARTINČÍK_SVAŤA Máj_Zdeněk Jen tak na pohodu 3 Tandem 1901 4 03:34:31 01:32:52
363 292 KONEČNÝ Jaroslav DR.A.CY 79 Muži II 1973 4 03:34:42 01:33:02
364 196 GÁBA Aleš 179 Muži I 1988 4 03:34:45 01:33:06
365 322 LANG Lukáš 18 Junioři 1997 4 03:34:48 01:33:09
366 281 KOCIÁN Ondřej Animals riders 2 180 Muži I 1986 4 03:35:00 01:33:20
367 241 JAKEŠ Leoš Bike team Police 181 Muži I 1981 4 03:35:04 01:33:25
368 474 SMAHEL Jakub Brusné bike team 31 Under 23 1995 4 03:35:33 01:33:54
369 556 TRUBELÍK Milan 80 Muži II 1974 4 03:35:52 01:34:12
370 463 RUDOLFOVÁ Lenka SK Pacetluky 15 Ženy I 1987 4 03:35:57 01:34:18
371 291 KONEČNÝ Martin 182 Muži I 1983 4 03:36:01 01:34:22
372 654 OLŠÁROVÁ Renata Bike Triatlon Morkovice 16 Ženy I 1991 4 03:36:04 01:34:24
373 617 ZMEŠKAL David DR.A.CY 81 Muži II 1973 4 03:36:04 01:34:25
374 274 TEST test KC Brno 31 Muži III 4 03:36:11 01:34:31
375 599 ZAPLETALOVÁ monika OD Morava Holešov 17 Ženy I 1998 4 03:36:30 01:34:51
376 416 PAVEL kolář Drásal team Holešov 6 Veteráni 1953 4 03:36:33 01:34:54
377 303 KREJČÍ Petr Ptačina 7 Veteráni 1954 4 03:36:40 01:35:00
378 505 ŠENK Daniel TK BpH 183 Muži I 1977 4 03:37:21 01:35:42
379 625 ŽŮREK Jiří SK Pacetluky 184 Muži I 1983 4 03:37:36 01:35:57
380 492 STROHBACH Gerd OREL Zlín 82 Muži II 1972 4 03:37:47 01:36:07
381 157 ČERNÝ Ondřej SoteSport 185 Muži I 1978 4 03:38:22 01:36:42
382 228 HŮSEK Ondřej MTB Kunovice 186 Muži I 1990 4 03:38:24 01:36:45
383 566 VAŘECHA Josef 8 Veteráni 1943 4 03:38:24 01:36:45
384 374 MÜLLER Jakub CykloTovačov MTB team 187 Muži I 1989 4 03:38:46 01:37:07
385 436 PODSEDNÍČEK Pavel HC Prusinovice 83 Muži II 1974 4 03:38:58 01:37:18
386 683 KREJČÍ Michal Olomouc 84 Muži II 1974 4 03:39:09 01:37:30
387 335 MÁČALA Petr ZPS Tajmac Malenovice 9 Veteráni 1948 4 03:39:11 01:37:32
388 395 NEDĚLA Petr Špica team Dřevohostice 85 Muži II 1974 4 03:39:17 01:37:38
389 389 NERADIL Vojtěch Trojgenerace Neradilů 19 Junioři 2001 4 03:39:50 01:38:11
390 225 HOTAŘ Petr Sportcentrum Chomýž 20 Junioři 1998 4 03:40:16 01:38:36
391 529 ŠKRABALA Oldřich 10 Veteráni 1952 4 03:40:17 01:38:37
392 588 VYSLOUŽIL Jan FbC Holešov 188 Muži I 1981 4 03:40:28 01:38:49
393 499 SYMERSKÝ Petr 189 Muži I 1976 4 03:41:06 01:39:27
394 575 VLADYKA Petr 190 Muži I 1982 4 03:41:06 01:39:27
395 522 ŠIMEK Milan 191 Muži I 1982 4 03:41:20 01:39:40
396 387 NĚMČEK Adam REAL MADRID 192 Muži I 1986 4 03:41:47 01:40:07
397 682 BÍLEK Miroslav FbC Holešov 193 Muži I 1986 4 03:42:08 01:40:28
398 579 VRATISLAV Jan 194 Muži I 1984 4 03:42:32 01:40:52
399 236 CHYTIL Petr HC Třebětice 86 Muži II 1973 4 03:42:35 01:40:56
400 469 SKŘEČEK Jiří Relax Přerov 87 Muži II 1974 4 03:42:49 01:41:09
401 349 MĚCHURA Lukáš Mrchostav s.r.o. 21 Junioři 1998 4 03:43:07 01:41:28
402 289 KOLÁŘ Rudolf CYKLOSPORT CHROPYNĚ MASTER 32 Muži III 1963 4 03:43:45 01:42:06
403 311 KUBÍK Lubomír Visimpex 88 Muži II 1966 4 03:44:14 01:42:34
404 586 VYMĚTAL Ivo KOJETÍN 195 Muži I 1982 4 03:44:26 01:42:46
405 614 ZIMMERMANN Pavel CFJ racing 89 Muži II 1969 4 03:44:27 01:42:47
406 265 KAŠÍK Martin RAAB COMPUTER 196 Muži I 1978 4 03:44:28 01:42:49
407 611 ZHÁNĚL Petr 197 Muži I 1981 4 03:44:34 01:42:55
408 163 DANĚK Josef 90 Muži II 1973 4 03:44:37 01:42:58
409 238 IVÁNEK Martin Holešov 198 Muži I 1975 4 03:45:18 01:43:38
410 200 LOCHMANOVÁ Aneta Holešovští Pokalíšci 8 Ženy II 1977 4 03:45:27 01:43:48
411 136 BROKEŠ Martin Kukumbers 199 Muži I 1981 4 03:46:31 01:44:51
412 598 ZAPLETAL Petr OD Morava Holešov 91 Muži II 1967 4 03:46:31 01:44:51
413 482 SONNTAG Robert Všetulské Bajk Tým B 92 Muži II 1973 4 03:46:33 01:44:53
414 511 ŠEVČÍK Karel Jóga v denním životě 200 Muži I 1982 4 03:46:38 01:44:59
415 467 SEDLÁŘOVÁ Ivana 18 Ženy I 1982 4 03:46:53 01:45:14
416 194 FUKSA Vladimír 201 Muži I 1982 4 03:47:03 01:45:23
417 450 POSPÍŠILÍK Antonín 202 Muži I 1986 4 03:47:08 01:45:29
418 565 VALÁŠEK Pavel KULA TEAM 11 Veteráni 1950 4 03:47:22 01:45:43
419 643 BRTNÍČEK Petr Špica team Dřevohostice 93 Muži II 1968 4 03:47:28 01:45:49
420 171 DOSEDLA Michal 203 Muži I 1982 4 03:48:04 01:46:24
421 484 SPÁČILOVÁ-ŠALEROVÁ Věra Růženka a Cobram Bike Team 9 Ženy II 1976 4 03:48:06 01:46:26
422 472 SLOUKA Lukáš Rudá hvězda Kroměříž 204 Muži I 1984 4 03:48:09 01:46:29
423 548 TOMANÍK Simon RAAB COMPUTER 205 Muži I 1979 4 03:48:16 01:46:36
424 635 VALOUŠKOVÁ Libuše 19 Ženy I 1980 4 03:48:21 01:46:42
425 634 GAZDA Tomáš 206 Muži I 1988 4 03:49:05 01:47:26
426 621 ŽELEZNÝ Jaroslav 33 Muži III 1958 4 03:49:06 01:47:27
427 224 HORÁK Michal Bike team Police 207 Muži I 1982 4 03:49:33 01:47:54
428 383 NEDBAL Zdeněk Jégr Team 208 Muži I 1987 4 03:49:41 01:48:01
429 417 PAVELKA Lukáš 209 Muži I 1983 4 03:50:15 01:48:35
430 619 ŽÁK Lukáš DT SWISS Bike Team 22 Junioři 1999 4 03:50:35 01:48:56
431 581 VRTĚLKA Miroslav Rychlov 210 Muži I 1981 4 03:50:41 01:49:01
432 173 DOSTÁL Pavel DR.A.CY 94 Muži II 1970 4 03:50:43 01:49:03
433 188 FORMÁNEK Petr Bike centrum Štěrbík 34 Muži III 1958 4 03:50:44 01:49:05
434 262 KAŇOVÁ Monika Pepebike 20 Ženy I 1989 4 03:50:51 01:49:12
435 535 ŠRÁMEK Vladimír RBT Slimáci A 95 Muži II 1965 4 03:50:59 01:49:19
436 116 BÁBEK Pavel Vesani.cz divoká karta 96 Muži II 1971 4 03:51:09 01:49:29
437 577 VLHOVÁ Radka Burky Team 21 Ženy I 1988 4 03:51:18 01:49:38
438 313 VRUBEL Tomáš SANITA CAR Holešov 97 Muži II 1965 4 03:51:26 01:49:46
439 557 TRUBELÍK Jiří Bike Triatlon Morkovice 211 Muži I 1976 4 03:51:28 01:49:49
440 576 VLČEK David 212 Muži I 1981 4 03:52:00 01:50:21
441 523 ŠIMÍKOVÁ Kateřina Burky Team 22 Ženy I 1988 4 03:52:15 01:50:36
442 261 KAŇA Hynek 23 Junioři 1999 4 03:52:26 01:50:47
443 488 STELLA Blažej 213 Muži I 1980 4 03:52:47 01:51:07
444 221 HORÁČEK Vít CYKLOSPORT CHROPYNĚ 24 Junioři 1997 4 03:53:33 01:51:53
445 343 MARTÍNEK Vladimír SKP Holešov 35 Muži III 1956 4 03:53:39 01:52:00
446 497 SVOBODA Libor 98 Muži II 1969 4 03:53:48 01:52:09
447 277 KOBLIHA Vít Animals riders 1 214 Muži I 1989 4 03:54:39 01:53:00
448 456 RABINA Ladislav 99 Muži II 1970 4 03:55:19 01:53:39
449 498 SVOBODNÍK Liborf Vesani.cz B 100 Muži II 1967 4 03:55:23 01:53:43
450 74 VOJÁČEK Jan NAPOHODU sport team 101 Muži II 1973 4 03:55:33 01:53:53
451 339 MANIŠ Miloslav pletárna duda bike team 36 Muži III 1964 4 03:56:39 01:54:59
452 155 ČERNOHORSKÝ David HC BIKE 32 Under 23 1993 4 03:57:58 01:56:18
453 229 HYÁNEK Roman Všetulské Bajk Tým B 102 Muži II 1974 4 03:58:08 01:56:29
454 393 NERADIL Josef Trojgenerace Neradilů 12 Veteráni 1953 4 03:58:19 01:56:39
455 123 BALNER Jan BALNER-BIKERS 215 Muži I 1976 4 03:58:23 01:56:44
456 122 BALNER Petr BALNER-BIKERS 103 Muži II 1972 4 03:58:23 01:56:44
457 278 KOBLIHA Václav Animals riders 1 25 Junioři 1996 4 03:58:55 01:57:15
458 156 ČERNOHORSKÝ Dalibor HC BIKE 104 Muži II 1966 4 03:58:56 01:57:17
459 458 RAKOVSKÝ Jakub Animals riders 2 216 Muži I 1989 4 03:59:15 01:57:36
460 590 WILDER Vlastimil HZS Olomouc 217 Muži I 1980 4 03:59:15 01:57:36
461 429 PICEK Zbyněk SPONGEBOB TEAM 218 Muži I 1981 4 03:59:57 01:58:18
462 483 SOUKUP Gustav 105 Muži II 1970 4 04:00:05 01:58:25
463 314 KUBOVÝ David 219 Muži I 1986 4 04:00:17 01:58:37
464 500 ŠAFER Radim Kroměřížská střela 220 Muži I 1988 4 04:00:27 01:58:47
465 340 MANIŠ Jaroslav SK Hasiči Zlín 106 Muži II 1969 4 04:01:22 01:59:43
466 329 LUČAN Jan 13 Veteráni 1953 4 04:02:07 02:00:28
467 652 TARABA Ondřej Ski-Petříkov 26 Junioři 2000 4 04:02:52 02:01:12
468 585 VYMAZAL Jan Apache 221 Muži I 1981 4 04:03:08 02:01:28
469 604 ZBOŘIL Jan Kroměřížská střela 222 Muži I 1985 4 04:03:18 02:01:38
470 409 ONDRUCH Luděk újezd biketeam 107 Muži II 1971 4 04:04:14 02:02:34
471 174 DOVRTĚL Zdeněk CYKLO ŽOPY 37 Muži III 1963 4 04:04:56 02:03:17
472 537 ŠTENCLOVÁ Silvie Drásal team Holešov 23 Ženy I 1980 4 04:05:14 02:03:34
473 283 KOHOUT Radim MTB Újezd Tým Holešov 223 Muži I 1976 4 04:05:18 02:03:39
474 509 ŠEVČÍK Libor Sanitka66 Holešov 108 Muži II 1966 4 04:06:12 02:04:33
475 206 STAŇKOVÁ Ludmila Choryně 10 Ženy II 1964 4 04:06:22 02:04:43
476 569 VAŠICOVÁ Radka Sokol Třebětice 3 11 Ženy II 1973 4 04:06:27 02:04:47
477 146 CIKÁNEK Petr 38 Muži III 1960 4 04:06:39 02:05:00
478 669 TALAŠ Jan 224 Muži I 1987 4 04:06:41 02:05:01
479 350 MÉSL Roman 225 Muži I 1981 4 04:07:30 02:05:51
480 534 ŠOS Libor Zlínský Šumák 39 Muži III 1959 4 04:07:33 02:05:53
481 414 PALASOVÁ Petra Pally ProRacing Team 24 Ženy I 1986 4 04:07:33 02:05:53
482 477 SMILEK Petr Zlínský Šumák 226 Muži I 1984 4 04:07:43 02:06:04
483 732 HOŠŤÁLEK Martin 227 Muži I 1978 4 04:07:46 02:06:06
484 351 MICHALÍK Radek Morris 228 Muži I 1985 4 04:07:55 02:06:16
485 645 HAVLÍKOVÁ Kateřina 25 Ženy I 1988 4 04:07:57 02:06:18
486 646 TALLA Tomáš 229 Muži I 1985 4 04:07:57 02:06:18
487 444 POLEŠOVSKÝ Libor SK Pacetluky 230 Muži I 1982 4 04:08:05 02:06:26
488 734 JANOŠ Rudolf Bystřice p. H. 14 Veteráni 1947 4 04:08:19 02:06:39
489 152 ČEPICA Jaroslav Špica team Dřevohostice 40 Muži III 1956 4 04:08:31 02:06:52
490 266 KAŠÍKOVÁ Eva RAAB COMPUTER 26 Ženy I 1982 4 04:09:05 02:07:25
491 587 VYMĚTALÍK Tomáš 109 Muži II 1973 4 04:09:27 02:07:48
492 121 KUKLA Radoslav LUKO MTB 231 Muži I 1976 4 04:10:40 02:09:01
493 574 VILÍM Roman ROCKY TEAM Holešov 232 Muži I 1979 4 04:11:00 02:09:21
494 507 ŠENOVSKÝ Daniel Rohal Alpine Club 233 Muži I 1979 4 04:11:21 02:09:42
495 506 ŠENKÝŘ Daniel Hlinsko pod Hostýnem 234 Muži I 1983 4 04:11:22 02:09:42
496 183 FABIAN Michal KKZ Zlín 235 Muži I 1975 4 04:11:26 02:09:46
497 365 MOCKO Pavel Všetuly 236 Muži I 1975 4 04:11:30 02:09:50
498 364 MLČÁK Roman RAAB COMPUTER 237 Muži I 1987 4 04:11:31 02:09:51
499 373 MRÁZKOVÁ Michala ALMIJA TEAM 27 Ženy I 1987 4 04:11:31 02:09:51
500 605 ZBRANEK Miroslav iNELS team 238 Muži I 1988 4 04:11:32 02:09:52
501 642 GARGULÁKOVÁ Eva Sportakus 28 Ženy I 1994 4 04:12:09 02:10:29
502 367 MORAVEC Petr saquapoute 41 Muži III 1962 4 04:12:10 02:10:30
503 294 KORMENDY Jiří 110 Muži II 1967 4 04:13:25 02:11:46
504 131 BLAŽEK Dalibor HZS Olomouc 239 Muži I 1984 4 04:14:34 02:12:55
505 186 FOJTÍK Martin 240 Muži I 1976 4 04:15:42 02:14:03
506 480 SOLAŘOVÁ Lenka 29 Ženy I 1980 4 04:16:37 02:14:58
507 447 POPP Martin HZS Olomouc 241 Muži I 1985 4 04:16:48 02:15:08
508 594 ZAJÁC Marek Sokol Třebětice 4 27 Junioři 1997 4 04:18:03 02:16:23
509 466 ŘEZNÍČKOVÁ Marie Kroměříž 12 Ženy II 1967 4 04:19:16 02:17:36
510 620 ŽÁKOVČÍK Vojtěch 111 Muži II 1970 4 04:19:16 02:17:37
511 168 DOHNALOVÁ Petra Růženka Team 13 Ženy II 1976 4 04:19:46 02:18:07
512 321 LANG Václav OD MORAVA 2 15 Veteráni 1947 4 04:19:49 02:18:09
513 382 NEDBAL Tomáš 112 Muži II 1965 4 04:19:51 02:18:11
514 613 ZICHÁČKOVÁ Ivana Holešov 30 Ženy I 1991 4 04:19:53 02:18:13
515 485 SPIRIT Vojtěch Zlínský Šumák 242 Muži I 1985 4 04:20:00 02:18:20
516 366 MORAVCOVÁ Martina saquapoute 31 Ženy I 1983 4 04:20:11 02:18:31
517 731 VLČEK Rostislav 243 Muži I 1976 4 04:20:17 02:18:38
518 222 BĚLÍČKOVÁ Zuzana SANITA CAR Holešov 14 Ženy II 1979 4 04:20:24 02:18:44
519 489 STÍSKAL Mojmír Sokol Třebětice 3 113 Muži II 1972 4 04:20:29 02:18:50
520 197 GABRHEL Miroslav 244 Muži I 1986 4 04:20:41 02:19:01
521 468 SCHOLASTER Robert Plačkov Kroměříž 245 Muži I 1976 4 04:20:54 02:19:14
522 622 ŽENOŽIČKA Rudolf OREL Zlín 114 Muži II 1969 4 04:21:39 02:20:00
523 371 MRÁZEK Jiří Mrazivá Šála 28 Junioři 1996 4 04:21:44 02:20:04
524 567 VAŠALOVSKÝ Vítězslav 42 Muži III 1959 4 04:21:45 02:20:06
525 632 HRABAL Jan SPONGEBOB TEAM 246 Muži I 1978 4 04:22:01 02:20:21
526 546 TOBOLIK Jiri iNELS team 247 Muži I 1988 4 04:22:39 02:21:00
527 227 HUBÍK Radomír Metalbrus 43 Muži III 1963 4 04:22:44 02:21:05
528 515 ŠILD Filip Tým paní Š 33 Under 23 1994 4 04:23:33 02:21:54
529 164 DANIŠ Michal MTB Újezd Tým Holešov 115 Muži II 1972 4 04:23:34 02:21:54
530 193 FUKSA Radek 248 Muži I 1980 4 04:24:11 02:22:31
531 539 ŠUFNER Michal 249 Muži I 1989 4 04:24:29 02:22:49
532 449 POSPÍŠILÍK Richard Karipo 116 Muži II 1974 4 04:24:37 02:22:58
533 178 DUNDÁLEK Pavel Vodafone CZ 250 Muži I 1980 4 04:24:44 02:23:05
534 501 ŠAFER MAREK Kroměřížská střela 251 Muži I 1977 4 04:24:58 02:23:19
535 666 MUSIL Petr Všetulské Bajk Tým (xxxl) 117 Muži II 1971 4 04:25:38 02:23:58
536 220 HOMOLKA Miloš bike homolci 252 Muži I 1978 4 04:25:41 02:24:02
537 464 RÝC Lubomír Rýcovi 253 Muži I 1979 4 04:26:40 02:25:00
538 630 SMOLA Jan 29 Junioři 2000 4 04:27:08 02:25:29
539 516 ŠILDOVÁ Ilona-Jája Tým paní Š 32 Ženy I 1991 4 04:27:32 02:25:52
540 422 PELKA Radek Vodafone CZ 254 Muži I 1977 4 04:27:36 02:25:56
541 342 MARKOVIČ Lukáš Vodafone Brno 255 Muži I 1986 4 04:29:30 02:27:51
542 530 ŠLECHTA Miloslav Jedu za sebe 16 Veteráni 1943 4 04:30:05 02:28:26
543 513 ŠEVELA Martin iNELS team 256 Muži I 1986 4 04:31:00 02:29:21
544 254 JONÁK Milan Sokol Třebětice 3 257 Muži I 1976 4 04:31:01 02:29:21
545 307 KRT Bob Zlínský Šumák 258 Muži I 1984 4 04:32:30 02:30:50
546 397 NOVÁK Jiří Plačkov Kroměříž 44 Muži III 1963 4 04:32:43 02:31:04
547 626 DVOULETÝ_VLADIMÍR Dvouletý_Filip KolaČíhal 4 Tandem 1901 4 04:33:09 02:31:30
548 503 ŠATNÝ Pavel 45 Muži III 1963 4 04:33:22 02:31:43
549 213 HEŘMANOVÁ Mariana Zlínský Šumák 33 Ženy I 1987 4 04:33:29 02:31:50
550 560 ÚLEHLA Milan FINISCHMENI Z VRCHNI 46 Muži III 1964 4 04:34:18 02:32:39
551 369 MRÁZEK Petr Arlesáci 259 Muži I 1976 4 04:34:46 02:33:07
552 452 PRÁŠILOVÁ Petra RBT Slimáci 34 Ženy I 1985 4 04:34:56 02:33:16
553 551 TOMEČEK František RBT Slimáci 17 Veteráni 1946 4 04:34:56 02:33:16
554 338 MANIŠ Martin pletárna duda bike team 260 Muži I 1990 4 04:37:04 02:35:24
555 649 DVORSKÝ Ilja Kroměříž 47 Muži III 1961 4 04:37:05 02:35:26
556 298 KOVÁČOVÁ Kateřina 15 Ženy II 1979 4 04:37:13 02:35:33
557 651 PODZEMNÝ Lukáš Jagermeister tým 34 Under 23 1992 4 04:38:29 02:36:49
558 583 VYBÍRAL Pavel NAPOHODU sport team 118 Muži II 1974 4 04:38:56 02:37:17
559 612 ZICHÁČEK Jaroslav ASICS 48 Muži III 1956 4 04:38:57 02:37:17
560 357 MIKULČÍK Pavel Všetulské bajk tým 49 Muži III 1960 4 04:40:45 02:39:06
561 517 ŠILDOVÁ Ilona Tým paní Š 16 Ženy II 1967 4 04:41:32 02:39:53
562 495 SVATOŇ Petr Arlesáci 261 Muži I 1980 4 04:41:56 02:40:17
563 686 BLAŽEK Zdeněk 119 Muži II 1973 4 04:44:20 02:42:41
564 558 TRUNEC Jakub RAAB COMPUTER 262 Muži I 1985 4 04:44:41 02:43:02
565 640 KRATOCHVÍLA Libor Dobrotice 263 Muži I 1979 4 04:45:54 02:44:14
566 332 MACEŠKA Tomáš RAAB COMPUTER 264 Muži I 1975 4 04:46:20 02:44:40
567 603 DOŠEK František Holešov 18 Veteráni 1951 4 04:47:28 02:45:49
568 460 RICHTER Michal FbC Holešov 265 Muži I 1985 4 04:47:41 02:46:01
569 691 ŠÍBL Radoslav 50 Muži III 1955 4 04:51:09 02:49:29
570 125 BÁRTA Dalibor 120 Muži II 1970 4 04:51:15 02:49:36
571 260 KAMAS Miroslav HK Team 121 Muži II 1972 4 04:52:10 02:50:30
572 217 HODULÁK Libor HK Team 122 Muži II 1972 4 04:52:10 02:50:30
573 504 ŠEBESTA Jan Pells - Rymice 266 Muži I 1985 4 04:55:29 02:53:49
574 353 MIKLÍK Roman Pilana Market 267 Muži I 1991 4 04:57:36 02:55:57
575 297 KOVÁČ Roman FINISCHMENI Z VRCHNI 123 Muži II 1974 4 04:58:53 02:57:14
576 352 MIKEŠKA Milan FINISCHMENI Z VRCHNI 124 Muži II 1971 4 04:58:54 02:57:14
577 473 SLOVÁK Petr PS-ELEKTRO 268 Muži I 1981 4 04:59:07 02:57:27
578 461 ROHÁČEK Pavel Pilana Market 269 Muži I 1984 4 05:04:39 03:02:59
579 639 DOLEŽEL Zdeněk Dobrotice 125 Muži II 1965 4 05:11:52 03:10:12
580 368 MRÁZEK David Metalbrus 35 Under 23 1995 4 05:14:14 03:12:34
581 280 KOCIÁN Radek AQ Electronic Brno 270 Muži I 1978 4 05:15:22 03:13:43
582 563 VÁCLAVÍK Karel 51 Muži III 1955 4 05:16:47 03:15:07
583 133 BOJANOVSKÝ Martin E-on servisní 271 Muži I 1975 4 05:20:28 03:18:49
584 177 DŘEVIKOVSKÝ Zdeněk Křtomil 126 Muži II 1967 4 05:20:35 03:18:55
585 502 ŠAJDÁK Pavel 127 Muži II 1974 4 05:23:11 03:21:32
586 310 KŘENEK Stanislav FINISCHMENI Z VRCHNI 128 Muži II 1970 4 05:23:30 03:21:51

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNS 22 GRYGERA Muži I 1980 0 4 kola
DNS 30 ŠVAJDA Martin DT SWISS Bike Team 2 Muži I 1975 0 4 kola
DNS 31 ČIŽMÁŘ Jan HC Bike Zlín Muži I 1977 0 4 kola
DNS 64 ČEJKA Petr Cyklo team KOLARNA Muži III 1964 0 4 kola
DNS 66 KOVAŘÍK Roman Muži I 1975 0 4 kola
DNS 76 RUBEŠ Matěj Force Kck Zlín Muži I 1976 0 4 kola
DNS 91 ŽÁČEK Michal AMENITY-EXTREM SPORT TEAM D Muži II 1970 0 4 kola
DNS 96 STRATIL Ondřej CykloTovačov MTB team Junioři 1996 0 4 kola
DNS 115 ADÁMEK Jan KTM Rychlov Muži II 1967 0 4 kola
DNS 127 BĚLÍK Jiří Animals riders 3 Muži I 1981 0 4 kola
DNS 160 ČUMPELÍK Jaroslav Spezialized Muži II 1972 0 4 kola
DNS 167 DIVÍLKOVÁ Magdaléna Ženy II 1969 0 4 kola
DNS 184 FERIANČEK Honza Cyklo team KOLARNA Muži I 1981 0 4 kola
DNS 185 FILIPEC Roman RAAB COMPUTER Muži I 1991 0 4 kola
DNS 140 BUCHTOVÁ Ivona Zlínský Šumák Ženy I 1984 0 4 kola
DNS 141 STRNADOVÁ Eva Inkospor team Ženy I 1986 0 4 kola
DNS 192 FUKSA Jaroslav Slow Shoes Holešov Muži I 1985 0 4 kola
DNS 218 HOLAN René DEGAS BIKE TEAM Muži I 1985 0 4 kola
DNS 219 HOLÍNEK Jiří Koudy bike team-vokurka a jitrnice Muži I 1975 0 4 kola
DNS 234 CHRÁSTEK Pavel Continental sport team Muži I 1975 0 4 kola
DNS 235 CHUDAREK ludek Muži II 1974 0 4 kola
DNS 237 CHYTIL Martin rockmachine Muži III 1963 0 4 kola
DNS 245 JANEČKA Pavel Muži II 1968 0 4 kola
DNS 247 JANŮ Libor Muži I 1979 0 4 kola
DNS 207 HÁJEK Pavel Stolařství Hájek Muži III 1960 0 4 kola
DNS 208 HÁJEK Pavel198 Lukov Muži I 1983 0 4 kola
DNS 210 HAMPL Petr Helios Muži II 1973 0 4 kola
DNS 199 GAWLAS Karel Me&My Bike Muži II 1974 0 4 kola
DNS 201 GRACLÍK Petr Muži III 1960 0 4 kola
DNS 279 KOBZÁŇ Robert MS Cyklogat racing Muži I 1976 0 4 kola
DNS 309 KRUPICOVÁ Markéta Morris Ženy I 1988 0 4 kola
DNS 315 KUČERA Miloslav CykloTovačov MTB team Muži II 1971 0 4 kola
DNS 318 KUDLÁČEK Martin Splašený ventilek Muži I 1982 0 4 kola
DNS 319 KUŤŇÁK Ota TÜV SÜD Rusava bike Muži III 1956 0 4 kola
DNS 333 LUŽA Josef Doubrava Zahnašovice Muži III 1958 0 4 kola
DNS 347 MATELA Michal Muži II 1973 0 4 kola
DNS 378 NÁBĚLKOVÁ Adéla CYKLOSPORT CHROPYNĚ Nábělkovi Ženy I 1999 0 4 kola
DNS 438 POLÁK Pavel Muži I 1975 0 4 kola
DNS 465 RÝCOVÁ Kateřina Rýcovi Ženy I 1986 0 4 kola
DNS 491 STRATIL Marek CykloTovačov MTB team Muži II 1974 0 4 kola
DNS 493 STROHBACH Andreas OREL Zlín Muži II 1974 0 4 kola
DNS 512 ŠEVČÍKOVÁ Alena Ženy II 1979 0 4 kola
DNS 518 ŠÍMA Petr FbC Holešov Muži I 1979 0 4 kola
DNS 541 ŠVAJKA Pavel Muži I 1977 0 4 kola
DNS 287 KOLÁŘ Dušan Holešov Muži II 1974 0 4 kola
DNS 547 TOMANČÍK Petr Muži I 1987 0 4 kola
DNS 562 URBIŠ Jan Stolní tenis BpH Junioři 1997 0 4 kola
DNS 570 VAŠÍČEK Milan Impromat MTB Muži III 1962 0 4 kola
DNS 572 VAŠÍK Jaroslav SKP Zlín Muži III 1957 0 4 kola
DNS 580 VRTĚL Robert OREL Zlín Muži I 1975 0 4 kola
DNS 602 ZAVADIL Vladimír Holešovští Pokalíšci Muži II 1967 0 4 kola
DNS 606 ZELENÁ Monika TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM Ženy II 1976 0 4 kola
DNS 610 ZERÁKOVÁ Helena C-Base Ženy II 1958 0 4 kola
DNS 618 ZVONÍČEK Radomír FORCE cykloteam Zlín Muži III 1963 0 4 kola
DNS 648 HYNČICA Radomír Ganas Team Muži III 1963 0 4 kola
DNS 591 ZABLOUDIL Michal Muži II 1974 0 4 kola
DNS 678 DOLEŽELOVÁ Martina BT Sazovice Ženy I 1985 0 4 kola
DNF 595 ZAJÍC Stanislav Čechy TOUR - Čechy Muži I 1987
DNF 650 MIKEŠKA Michal Jagermeister tým Under 23 1993
DNF 662 ŠUSTR Jiří Silný Team Uničov Muži I 1980
DNF 677 ČTVRTEK Jaroslav Kolex Tomáš Maňas Muži II 1972
DNF 638 URBANEC Mira Bike Triatlon Morkovice Muži I 1976
DNF 584 VYBÍRAL Tomáš JAKOVOHEŇ Under 23 1994
DNF 552 TRČKOVÁ Dana Ženy II 1972
DNF 554 TROJČÁK Tomáš SPONGEBOB TEAM Muži I 1981
DNF 301 KRÁL Karel Junioři 1996
DNF 308 KRUPICA Pavel KOVÁŘSTVÍ KRUPICA Muži II 1971
DNF 542 ŠVIHÁLEK Jiří Muži I 1984
DNF 543 ŠVUB Zdeněk SKP Zlín Muži II 1972
DNF 545 TIEFENBACH Jaroslav Muži I 1990
DNF 521 ŠIMEK Ondřej YB-Team Junioři 1996
DNF 525 ŠÍN Martin PS-ELEKTRO Muži I 1978
DNF 478 SMOLA Marek Orel Jednota Hulín Muži II 1973
DNF 486 STANĚK Karel Choryně Muži III 1964
DNF 487 STAROSTOVÁ Lenka Ženy I 1988
DNF 490 STOKLÁSEK Robert Všetulské bajk tým Muži II 1973
DNF 441 POLASEK Martin heartattack Muži I 1985
DNF 445 POLIŠENSKÝ Richard RBT Slimáci Muži II 1965
DNF 451 POTMĚŠIL Milan Sokol Třebětice 5 Muži III 1963
DNF 462 ROZSYPAL Zbyněk KKZ Zlín Muži I 1977
DNF 381 NAVRÁTIL Jan Veteráni 1952
DNF 396 NEUMANN Tomáš TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM Muži I 1980
DNF 399 NOVOSADOVÁ Tereza Zlínský Šumák Ženy I 1992
DNF 403 OBŠILOVÁ Miroslava Sokol Třebětice 5 Ženy II 1967
DNF 408 ONDROUŠEK Martin Animals riders 3 Muži I 1981
DNF 412 PACÍK Vlastislav SKP Holešov Muži III 1962
DNF 423 PĚLUCHA Filip Sokol Třebětice 4 Junioři 1999
DNF 424 PERUTKA Jiří Animals riders 3 Muži I 1982
DNF 427 PETRÁŠ Roman BT Humna Žeranovice Muži II 1967
DNF 363 MINAŘÍK Ondřej Mrazivá Šála Under 23 1992
DNF 370 MRÁZEK Milan Mrazivá Šála Muži III 1961
DNF 372 MRÁZEK Bohumil Metalbrus Muži II 1972
DNF 324 LEHKÁ Martina Ženy I 1985
DNF 330 LUŇÁK Zdeněk Vesani.cz Veteráni 1949
DNF 285 KOJECKÝ Samuel Kotar Enduro Team 1 Junioři 1998
DNF 286 KOKOŘ Ivan Muži I 1989
DNF 205 GREŠKOVÁ Markéta Vodafone CZ Ženy II 1973
DNF 214 HLADKÝ Jan Muži I 1976
DNF 267 KAŠPÁRKOVÁ Jana Ženy II 1973
DNF 198 GARGULÁK Vladimír Koudy bike team-vokurka a jitrnice Muži I 1976
DNF 154 ČERNÁ Lenka Ženy I 1981
DNF 189 FORMÁNEK Adam Cyklo MXM Hulín Junioři 1999
DNF 132 BLAŽEK Jan CYKLOSPORT CHROPYNĚ A Muži I 1986
DNF 118 BAKLÍK Aleš SK Hasiči Zlín Muži I 1982
DNF 111 ŠMÍD Karel SANITA CAR Holešov Muži III 1962
DNF 15 HYNEČEK Michal Superior Rubena Team Muži I 1987
DNF 20 PAVLÍK Václav GO! Galaxy Hranice Under 23 1994
DNF 89 VANČUROVÁ Lenka Valaští Bajkeři MRX Team Ženy I 1987
DNF 34 ŠPILER Stanislav CK PeMaP Přerov A Muži I 1981
DNF 39 BARTÁK Radim Bike Triatlon Morkovice Muži I 1980
DNF 60 HAVLÍČEK Miroslav cyklo team Kolárna Veteráni 1954

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.