01.03.2024: Změna termínu 8. závodu BBP
22.02.2024: Rohálovská 10 - Startovní listina
Hlavní rozhodčí | Mgr. Petr Kotyza st. |
Zpracování výsledků | Atletika UNI CZ s.r.o. |
Vzdálenost (km) | 6,50 |
Počet kol | 1 |
Počet závodníků | 66 |
Stav | Oficiální výsledky |
Poř. | St. číslo |
Jméno | Oddíl | Poř. kat. | Kateg. | Ročník | Kola | Výkon | Ztráta |
1 | 31 | PETR Jiří | Brno | 1 | XM | 1979 | 1 | 00:22:42 | |
2 | 48 | KALUS Jiří | EKOL TEAM | 2 | XM | 1993 | 1 | 00:23:13 | 00:00:30 |
3 | 38 | KONEČNÝ Petr | VSK Univerzita Brno | 1 | Jun | 1995 | 1 | 00:23:58 | 00:01:16 |
4 | 35 | SMITH Matthew | Tri LAMY | 3 | XM | 1978 | 1 | 00:24:20 | 00:01:37 |
5 | 47 | BUCHANEC Radim | TJ Spartak Myjava | 2 | Jun | 1995 | 1 | 00:25:09 | 00:02:26 |
6 | 55 | PLACHÝ Lukáš | VSK Univerzita Brno | 4 | XM | 1985 | 1 | 00:25:23 | 00:02:41 |
7 | 43 | HRABAL Marek | Rousínov | 3 | Jun | 1995 | 1 | 00:25:55 | 00:03:12 |
8 | 1 | TEŠNAR Pavel | AC Moravská Slavia Brno, spolek | 5 | XM | 1973 | 1 | 00:26:46 | 00:04:03 |
9 | 53 | ŠINDELKA Antonín | RBK Blansko | 6 | XM | 1972 | 1 | 00:27:18 | 00:04:35 |
10 | 58 | ČECH Filip | ARC Brno | 1 | Dci | 1998 | 1 | 00:27:28 | 00:04:46 |
11 | 13 | POLÁČKOVÁ Pavlína | EKOL Brno | 1 | Dky | 1996 | 1 | 00:27:30 | 00:04:47 |
12 | 50 | HANÁKOVÁ Miroslava | Sokol Bučovice | 1 | XZ | 1966 | 1 | 00:28:14 | 00:05:31 |
13 | 63 | RYBANSKÝ Matuš | ŠK Jablonica | 2 | Dci | 1998 | 1 | 00:28:19 | 00:05:36 |
14 | 46 | JUŘICA Jan | Orel Židenice | 7 | XM | 1974 | 1 | 00:28:45 | 00:06:02 |
15 | 49 | HANÁK Petr | Sokol Bučovice | 4 | Jun | 1994 | 1 | 00:29:19 | 00:06:36 |
16 | 30 | VINTERA Petr | Vyškov | 8 | XM | 1975 | 1 | 00:29:28 | 00:06:46 |
17 | 51 | ŠTEFANIK Martin | TJ Sokol Přísnotice | 9 | XM | 1981 | 1 | 00:29:33 | 00:06:50 |
18 | 4 | ČECH Ladislav | Fit-OnLine | 10 | XM | 1973 | 1 | 00:29:39 | 00:06:56 |
19 | 11 | NEHYBOVÁ Zuzana | Brno | 2 | XZ | 1975 | 1 | 00:29:55 | 00:07:12 |
20 | 41 | TOPINKOVÁ Lenka | AC Moravská Slavia Brno, spolek | 3 | XZ | 1976 | 1 | 00:30:16 | 00:07:34 |
21 | 44 | FIEDLER Jan | AC Moravská Slavia Brno, spolek | 11 | XM | 1956 | 1 | 00:30:17 | 00:07:34 |
22 | 15 | KLINKOVSKÝ Ciril | Slavkov u Brna | 12 | XM | 1969 | 1 | 00:30:57 | 00:08:15 |
23 | 22 | HORÁK Petr | (CZE) Sokol Prštice | 13 | XM | 1976 | 1 | 00:31:07 | 00:08:25 |
24 | 9 | KUBANT Michal | Acaimania | 14 | XM | 1982 | 1 | 00:31:13 | 00:08:30 |
25 | 23 | HORÁK Radek | Sokol Prštice | 15 | XM | 1979 | 1 | 00:31:26 | 00:08:43 |
26 | 40 | JANOUŠOVÁ Tereza | Bruslárna.cz | 4 | XZ | 1993 | 1 | 00:31:27 | 00:08:45 |
27 | 17 | KALÁB Alois | Blažovice | 16 | XM | 1980 | 1 | 00:32:26 | 00:09:43 |
28 | 59 | ALMANOVÁ Klára | Babice nad Svitavou | 5 | XZ | 1968 | 1 | 00:32:26 | 00:09:44 |
29 | 54 | SKOČOVSKÝ Roman | Velatice | 17 | XM | 1963 | 1 | 00:32:42 | 00:10:00 |
30 | 60 | MEJTSKÁ Jana | EPS Kunovice | 6 | XZ | 1981 | 1 | 00:32:44 | 00:10:01 |
31 | 45 | BOREK Jiří | Brno | 18 | XM | 1979 | 1 | 00:32:51 | 00:10:08 |
32 | 56 | LINDOVSKÝ Adam | Tvarožná Lhota | 3 | Dci | 1998 | 1 | 00:32:57 | 00:10:14 |
33 | 10 | BÁRTEK Ctibor | Orel Blažovice | 19 | XM | 1971 | 1 | 00:33:14 | 00:10:31 |
34 | 21 | RAJMIC Pavel | 20 | XM | 1978 | 1 | 00:33:19 | 00:10:36 | |
35 | 24 | LINHART Petr | 21 | XM | 1973 | 1 | 00:33:21 | 00:10:38 | |
36 | 2 | KOUDELKA Marek | VSK Univerzita Brno | 22 | XM | 1973 | 1 | 00:33:32 | 00:10:50 |
37 | 34 | ŠINDELÁŘ Ondřej | SC Ráječko | 23 | XM | 1988 | 1 | 00:34:08 | 00:11:25 |
38 | 299 | JEMELÍKOVÁ Denisa | ZBM Brno | 7 | XZ | 1993 | 1 | 00:34:09 | 00:11:27 |
39 | 29 | PAULÍK Michal | 24 | XM | 1988 | 1 | 00:34:38 | 00:11:55 | |
40 | 64 | ZELINKA Marek | VSK Univerzita Brno | 4 | Dci | 1999 | 1 | 00:35:14 | 00:12:31 |
41 | 28 | HAMRLA Jakub | 5 | Jun | 1994 | 1 | 00:35:14 | 00:12:31 | |
42 | 37 | KONEČNÝ Jan | Okrouhlá | 5 | Dci | 1997 | 1 | 00:35:14 | 00:12:32 |
43 | 57 | ADÁMEK Kryštov | Tvarožná Lhota | 6 | Dci | 1997 | 1 | 00:35:21 | 00:12:38 |
44 | 39 | HOŘÍNKOVÁ Dita | Střelka Brno | 1 | Jky | 1994 | 1 | 00:35:26 | 00:12:43 |
45 | 16 | MAZEL Radoslav | Blažovice | 7 | Dci | 2001 | 1 | 00:35:42 | 00:12:59 |
46 | 20 | PROKEŠ Karel | 25 | XM | 1970 | 1 | 00:36:01 | 00:13:18 | |
47 | 61 | SVOBODA Richard | Lužice | 8 | Dci | 2002 | 1 | 00:36:11 | 00:13:28 |
48 | 62 | HOLEŠÍNSKÝ Lukáš | Lužice | 9 | Dci | 2002 | 1 | 00:36:11 | 00:13:28 |
49 | 65 | HABERL Vojtěch | Borki Horákov | 10 | Dci | 2001 | 1 | 00:36:11 | 00:13:28 |
50 | 42 | ŠTĚPÁNOVÁ Jana | Moravany | 8 | XZ | 1971 | 1 | 00:36:36 | 00:13:53 |
51 | 36 | JIRÁNKOVÁ Zuzana | VSK Technika Brno | 9 | XZ | 1984 | 1 | 00:36:37 | 00:13:54 |
52 | 12 | HROUZKOVÁ Martina | Orel Silůvky | 10 | XZ | 1973 | 1 | 00:36:58 | 00:14:15 |
53 | 6 | KUNCOVÁ Martina | LRS Vyškov | 2 | Jky | 2001 | 1 | 00:37:28 | 00:14:45 |
54 | 19 | PROKEŠOVÁ Jana | 11 | XZ | 1972 | 1 | 00:37:41 | 00:14:59 | |
55 | 26 | KALÁB Jiří | Orel Blažovice | 26 | XM | 1955 | 1 | 00:37:52 | 00:15:09 |
56 | 33 | FLORIÁNOVÁ Eliška | JAC Brno | 2 | Dky | 1999 | 1 | 00:37:57 | 00:15:15 |
57 | 32 | PETROVÁ Katarína | Brno | 12 | XZ | 1981 | 1 | 00:38:29 | 00:15:46 |
58 | 66 | BUČEK Štěpán | Orel Jiříkovice | 11 | Dci | 2001 | 1 | 00:38:50 | 00:16:08 |
59 | 14 | PLCHOVÁ Kateřina | Zetor Brno | 13 | XZ | 1987 | 1 | 00:38:52 | 00:16:09 |
60 | 25 | ŘIČÁNKOVÁ Michaela | 14 | XZ | 1981 | 1 | 00:39:27 | 00:16:44 | |
61 | 52 | KONEČNÁ Vlasta | AC Okrouhlá | 15 | XZ | 1974 | 1 | 00:39:50 | 00:17:08 |
62 | 18 | PLEVA Petr | Orel Blažovice | 27 | XM | 1967 | 1 | 00:42:31 | 00:19:49 |
63 | 3 | BEDNÁŘ Michal | VSK Univerzita Brno | 28 | XM | 1967 | 1 | 00:44:23 | 00:21:40 |
64 | 7 | KUNCOVÁ Monika | LRS Vyškov | 3 | Jky | 1999 | 1 | 00:46:31 | 00:23:48 |
65 | 8 | KUNC Josef | LRS Vyškov | 29 | XM | 1960 | 1 | 00:46:31 | 00:23:48 |
Poř. | St. číslo |
Jméno | Oddíl | Poř. kat. | Kateg. | Ročník | Kola | Výkon | Ztráta |
66 | 241 | XXX xxx | 30 | XM | 1981 | 0 | 1 kolo |
06.04.2024 08:00 | |
Silniční běh Velká Morava | |
06.04.2024 09:00 | |
38. KALÁB JM TT Liga - KALÁB AQUATLON | |
07.04.2024 08:00 | |
BBP 10 - Šaratický běh | |
11.04.2024 17:00 | |
BB 2 - Běh okolo Kraví hory | |
13.04.2024 09:00 | |
Veřovská desítka | |
20.04.2024 06:00 | |
NoMenRun 2024 | |
20.04.2024 08:00 | |
Jarní běh severem 2024 | |
01.05.2024 10:00 | |
FORCE SPAC - Krnovské silniční kritérium |
MYLAPS ProChip
Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.
Náš tým
Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.
SW vybavení
Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.