Rychlé novinky:

01.03.2024: Změna termínu 8. závodu BBP

22.02.2024: Rohálovská 10 - Startovní listina

FORCE SPAC - Mokrolazecká 60 - Mokrolazecká 60

Datum pořádání od 02.09.2023 08:00 do 02.09.2023 13:00
Zpracování výsledkůMilan Chaloupka

Start: 10:00 hod

Vzdálenost (km)63,00
Počet kol3
Počet závodníků156
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 163 KONWA Marek 1 B 1990 3 01:35:32,9
2 166 HAMPL Petr Pells 2 B 1993 3 01:35:34,1 00:00:01,2
3 16 MACH Ondřej Team Forman profiq Cinelli 1 1 A 1997 3 01:35:38,3 00:00:05,3
4 11 FIERLA Ondřej Team Forman profiq Cinelli 1 2 A 1993 3 01:35:40,1 00:00:07,1
5 678 MOROŇ Daniel Tufo Pardus Prostějov 1 M 2005 3 01:36:36,1 00:01:03,2
6 162 ZELENÝ Ondřej Decathlon czech cycling team 3 B 1982 3 01:36:36,3 00:01:03,3
7 656 JAVOR Jakub CK EPIC Dohňany 2 M 2007 3 01:36:36,5 00:01:03,5
8 655 HALUŠKA Martin CK EPIC Dohňany 3 M 2007 3 01:36:36,9 00:01:04,0
9 62 NEUGEBAUER Michal 3 A 2004 3 01:36:37,1 00:01:04,2
10 157 SWACZYNA Petr Ostra Multicraft Čeladná 4 B 1985 3 01:36:38,1 00:01:05,1
11 168 PILČIK Adam 5 B 1984 3 01:36:38,9 00:01:06,0
12 652 HERMAN Franta KILPI RACING TEAM 4 M 2007 3 01:36:39,2 00:01:06,3
13 209 ZATLOUKAL Petr Cyklokramo Suchdol nad Odrou A 1 C 1977 3 01:38:20,4 00:02:47,5
14 680 POLÁK Matyáš Law junior team 5 M 2006 3 01:40:10,1 00:04:37,2
15 668 MIKLOŠÍN Matyáš Law junior team 6 M 2005 3 01:40:10,6 00:04:37,6
16 12 ZÁTOPEK Jan Team Forman profiq Cinelli 1 4 A 2001 3 01:40:11,2 00:04:38,2
17 308 KOZUBÍK Roman Force Kck Zlín 1 D 1973 3 01:40:11,6 00:04:38,7
18 671 KUBALA Lukáš Ostra-multicraft Čeladná 7 M 2007 3 01:40:13,0 00:04:40,0
19 208 MARTINÁK JOSEF Cyklokramo Suchdol nad Odrou A 2 C 1975 3 01:40:13,2 00:04:40,2
20 164 PATYŃSKI Dawid SII CYCLING TEAM 6 B 1989 3 01:40:13,5 00:04:40,5
21 674 MICHALOVIČ Ondřej Sportkomplex Břeclav 8 M 2007 3 01:40:13,7 00:04:40,7
22 52 GĘBKA Jakub Sengam Sport Racing Team 5 A 2003 3 01:40:14,0 00:04:41,1
23 658 TOMÁŠ Matej CK EPIC Dohňany 9 M 2008 3 01:40:14,3 00:04:41,3
24 7 SCHICHEL Jakub Cyklo tým Havířov 6 A 1997 3 01:40:14,4 00:04:41,4
25 276 STEPIEN Tomáš 3 C 1977 3 01:40:14,5 00:04:41,6
26 2 BLAŤÁK Petr Cyklokramo Suchdol nad Odrou A 7 A 1995 3 01:40:14,8 00:04:41,8
27 8 KVITA Jiří CK Verge Frenštát 1 8 A 1987 3 01:40:14,9 00:04:42,0
28 108 SOKOLÁŘ Jiří Cyklokramo Suchdol nad Odrou A 7 B 1984 3 01:40:15,1 00:04:42,1
29 169 SEDLÁŘ Jakub 8 B 1990 3 01:40:15,4 00:04:42,5
30 107 GLOGAR Jaroslav Cyklokramo Suchdol nad Odrou A 9 B 1993 3 01:40:15,6 00:04:42,7
31 3 ŠRÁMEK Vít Cyklokramo Suchdol nad Odrou B 9 A 1994 3 01:40:17,7 00:04:44,8
32 167 WATZLAWIK Patrik 10 B 1991 3 01:40:19,5 00:04:46,5
33 154 HUDEČEK Petr Team Forman profiq Cinelli 11 B 1982 3 01:40:21,9 00:04:48,9
34 667 HORYNA Vlastimil Law junior team 10 M 2005 3 01:40:26,4 00:04:53,4
35 15 ŠIGUT DAVID Team Forman profiq Cinelli 1 10 A 2003 3 01:40:29,1 00:04:56,2
36 14 OBORNÝ Marek Team Forman profiq Cinelli 1 11 A 2004 3 01:41:18,4 00:05:45,5
37 305 PROKEŠ Stanislav Cyklokramo Suchdol nad Odrou A 2 D 1968 3 01:41:38,3 00:06:05,3
38 51 KWAŠNÝ ŠIMON KILPI RACING TEAM 12 A 2003 3 01:42:28,7 00:06:55,8
39 152 KONEČNÝ Dalibor KILPI RACING TEAM 12 B 1989 3 01:42:28,9 00:06:55,9
40 604 ZEZULA Denis SKP Duha Lanškroun 11 M 2007 3 01:42:31,2 00:06:58,2
41 666 LUBAS Jan Law junior team 12 M 2007 3 01:42:34,5 00:07:01,6
42 307 ODVÁRKA Ivo Force Kck Zlín 3 D 1967 3 01:43:03,8 00:07:30,9
43 654 PAVLÍK OndŘej KILPI RACING TEAM 13 M 2006 3 01:43:18,2 00:07:45,2
44 661 PODZIMEK Matyáš Law junior team 14 M 2007 3 01:43:18,7 00:07:45,7
45 5 MNISZAK Lukáš 13 A 2004 3 01:43:18,8 00:07:45,8
46 279 OLSZEWSKI Kornel SII CYCLING TEAM 4 C 1981 3 01:43:18,8 00:07:45,9
47 205 ZEZULA Tomáš CYCLING BRNO 5 C 1980 3 01:43:19,3 00:07:46,3
48 110 UVÍRA Václav CK Orlík Orlová 13 B 1981 3 01:43:20,0 00:07:47,1
49 204 BISKUP Michal Cyklosport Přikryl Stara Ves nad O 6 C 1982 3 01:43:20,2 00:07:47,2
50 254 WEBER Michal 7 C 1983 3 01:43:20,8 00:07:47,8
51 251 KARMELITA Tomáš Cyklosport H+F Opava 8 C 1978 3 01:43:21,1 00:07:48,1
52 272 VENDOLSKÝ Petr - 9 C 1977 3 01:43:21,7 00:07:48,8
53 158 LASÁK Matěj MAX CURSOR 14 B 1992 3 01:43:22,1 00:07:49,2
54 18 HOLZNER Daniel Krnov 14 A 2001 3 01:43:25,0 00:07:52,1
55 452 TROCHTA Libor CYKLORACING TEAM 1 E 1958 3 01:43:25,6 00:07:52,7
56 55 HRADIL Pavel Cyklosport Přikryl Stara Ves nad O. 15 A 1994 3 01:43:25,8 00:07:52,9
57 253 KŇURA petr 10 C 1983 3 01:43:27,3 00:07:54,4
58 227 JURČA Libor 11 C 1975 3 01:43:30,5 00:07:57,5
59 753 KANIŠČEV Alexandr Tufo Pardus Prostějov 15 M 2009 3 01:43:34,0 00:08:01,0
60 659 OTAKAR Čapek Law junior team 16 M 2006 3 01:43:39,2 00:08:06,2
61 609 KANÓCZ Martin Team Forman profiq Cinelli 1 17 M 2005 3 01:43:39,4 00:08:06,4
62 165 KWIATKOWSKI Mateusz SII CYCLING TEAM 15 B 1989 3 01:43:39,6 00:08:06,6
63 50 SWIENCZEK Patril TJ TŽ Třinec 16 A 2004 3 01:44:32,4 00:08:59,4
64 17 KÁŇA Robin Team Forman profiq Cinelli 1 17 A 2004 3 01:47:08,2 00:11:35,3
65 278 HRUBEŠ David 12 C 1977 3 01:48:50,7 00:13:17,7
66 312 ONDERKA Milan YOGI Racing Team Ostrava 4 D 1972 3 01:48:54,0 00:13:21,0
67 54 FIGALLA Michal Figi team 18 A 2001 3 01:49:30,3 00:13:57,3
68 4 ŠIK Jan Čeladná 19 A 2002 3 01:49:32,7 00:13:59,7
69 155 KOCIÁN Tomáš 16 B 1986 3 01:49:39,9 00:14:06,9
70 1 ĎURICA Michal CK Verge Frenštát 1 20 A 1989 3 01:50:51,1 00:15:18,1
71 61 ŘAPEK Lukáš Ostrava 21 A 2002 3 01:51:51,1 00:16:18,2
72 669 BREDLER Jonáš Law junior team 18 M 2008 3 01:51:54,5 00:16:21,5
73 657 KATREŇÁK Samuel CK EPIC Dohňany 19 M 2008 3 01:52:24,6 00:16:51,6
74 702 HURÁČOVÁ Markéta CK Feso Petřvald 1 ŽA 2007 3 01:52:25,4 00:16:52,4
75 660 PŠENKA Marek CK EPIC Dohňany 20 M 2009 3 01:52:27,3 00:16:54,4
76 750 HAVLÍKOVÁ Pavka Laww junior team 1 ŽB 1983 3 01:52:27,7 00:16:54,7
77 160 PRZELIORZ Pawel Peritus 17 B 1984 3 01:52:28,9 00:16:56,0
78 665 BEHAN Matúš CK EPIC Dohňany 21 M 2011 3 01:52:29,3 00:16:56,3
79 353 KOŠEC Martin Bike One 5 D 1968 3 01:52:29,8 00:16:56,9
80 355 ROZKOŠ Tibor PROefekt team 6 D 1973 3 01:52:30,3 00:16:57,3
81 275 STŘEDULINSKÝ Radek KCK ZLÍN 13 C 1982 3 01:52:30,9 00:16:58,0
82 302 SWACZINA Patrik CK Freso 7 D 1973 3 01:52:31,3 00:16:58,3
83 58 SKARKA Martin FTK UP 22 A 1999 3 01:52:31,4 00:16:58,5
84 756 NĚMCOVÁ Natálie Sportkomplex Břeclav 2 ŽA 2008 3 01:52:31,5 00:16:58,5
85 277 MAZUREK Wojtech 14 C 1977 3 01:52:32,6 00:16:59,6
86 706 KUČEROVÁ Andrea Cyklokramo Suchdol nad Odrou B 3 ŽA 2003 3 01:52:33,2 00:17:00,2
87 314 FIERTLA st CK Feso Petřvald 8 D 1969 3 01:52:34,5 00:17:01,5
88 670 JIROUTKOVÁ Michaela Law junior team) 4 ŽA 2008 3 01:52:34,7 00:17:01,8
89 759 KLEIBEROVÁ Eliška Open Cycling Academy 5 ŽA 1999 3 01:52:38,2 00:17:05,2
90 508 NOVÁK Milan YOGI Racing Team Ostrava 1 F 1957 3 01:52:39,1 00:17:06,1
91 407 MÍČEK Oldřich Cyklokramo Suchdol nad Odrou A 2 E 1958 3 01:52:39,1 00:17:06,2
92 663 SAMSON Martin CK EPIC Dohňany 22 M 2010 3 01:52:42,2 00:17:09,2
93 662 RIŠKA Matej CK EPIC Dohňany 23 M 2009 3 01:53:04,4 00:17:31,5
94 672 HNÍZDA Matouš Loko Campagnolo Krnov 24 M 2006 3 01:53:50,4 00:18:17,4
95 214 STANČÍK Martin CK Verge Frenštát 1 15 C 1982 3 01:55:01,3 00:19:28,4
96 801 KULŠTEJNOVÁ Tereza CK HOBBY Bohumín A 2 ŽB 1981 3 01:56:11,8 00:20:38,8
97 673 KAPINA Jakub Sportkomplex Břeclav 25 M 2007 3 01:57:25,1 00:21:52,2
98 273 PŠENKA Ján HOBBY 16 C 1979 3 01:57:28,3 00:21:55,4
99 412 FOLTÝN Pavel TJ Baník Havířov 3 E 1959 3 01:57:29,2 00:21:56,2
100 207 FOLTYN Jiří CK HOBBY Bohumín A 17 C 1982 3 01:57:29,7 00:21:56,7
101 250 MARSZAŁEK Piotr InO SCI 18 C 1977 3 01:57:29,9 00:21:57,0
102 458 BARAN Petr Loko Campagnolo Krnov 4 E 1960 3 01:57:40,2 00:22:07,3
103 505 MOTTL Bohumír CK HOBBY Bohumín A 2 F 1951 3 01:57:40,3 00:22:07,4
104 451 MIČKO Jan 5 E 1962 3 01:57:41,1 00:22:08,1
105 511 BAŤA Vladimír Force Kck Zlín 3 F 1950 3 01:57:41,3 00:22:08,3
106 758 KRUTÍLKOVÁ Kateřina Ghost team 6 ŽA 2003 3 01:57:41,6 00:22:08,7
107 159 KUCSERA Michal 18 B 1990 3 01:57:42,2 00:22:09,2
108 210 DOHNAL Tomáš Cyklokramo Suchdol nad Odrou B 19 C 1980 3 01:57:42,7 00:22:09,8
109 512 ORNER Zdeněk Force Kck Zlín 4 F 1956 3 01:57:43,1 00:22:10,2
110 677 ULRICH Jan LK Mokré Lazce 26 M 2005 3 01:57:44,7 00:22:11,7
111 315 ŠIMEČEK Radim Midar Příbor 9 D 1969 3 01:57:44,8 00:22:11,8
112 213 HASTÍK Kamil Force Kck Zlín 20 C 1977 3 01:58:01,4 00:22:28,5
113 352 KUBALA Josef Ostra-multicraft Čeladná 10 D 1971 3 01:58:03,8 00:22:30,8
114 406 CHMURA Petr Team Forman profiq Cinelli 2 6 E 1962 3 01:58:57,9 00:23:25,0
115 161 KOMÁR Radovan LK Mokré Lazce 19 B 1990 3 02:00:49,4 00:25:16,4
116 151 POPEK Ondřej LK Mokré Lazce 20 B 1991 3 02:00:49,4 00:25:16,4
117 106 TYLICH Milan CK HOBBY BOHUMÍN B 21 B 1984 3 02:04:01,7 00:28:28,8
118 408 MLÁDENKA Josef Cyklokramo Suchdol nad Odrou B 7 E 1958 3 02:04:02,9 00:28:29,9
119 754 KAROLINA Anna Šwienklany 7 ŽA 1984 3 02:04:49,5 00:29:16,6
120 507 TOMAN Vladislav Cyklokramo Suchdol nad Odrou A 5 F 1953 3 02:04:55,3 00:29:22,3
121 20 ŠTĚPÁN Ferdinand Team Forman profiq Cinelli 2 23 A 2001 3 02:04:58,9 00:29:25,9
122 350 JAROSZ Radzislaw 11 D 1964 3 02:05:09,9 00:29:37,0
123 757 BAJČÍKOVÁ Ema Bike pro Racing 8 ŽA 2002 3 02:05:29,1 00:29:56,2
124 413 PIKÁLEK Milan TJ Baník Havířov 8 E 1962 3 02:08:42,4 00:33:09,4
125 156 ŠTEUER Matěj LK Mokré Lazce 22 B 1985 3 02:08:43,3 00:33:10,4
126 317 KARÁSEK Jiří Racing Olešná 12 D 1973 3 02:09:34,5 00:34:01,6
127 401 JIŘIK Zdeněk bikesportmohelnice 9 E 1959 3 02:09:35,6 00:34:02,6
128 450 JERZY Zbignew CZk.k.s Kolejarz-Jura Czestochova 6 F 1956 3 02:09:50,3 00:34:17,4
129 752 CHMUROVÁ Šárka MAX CURSOR 3 ŽB 1978 3 02:09:50,7 00:34:17,7
130 211 GRAF Jiří Cyklokramo Suchdol nad Odrou B 21 C 1983 3 02:09:52,1 00:34:19,1
131 150 MARTINÍK Václav LK Mokré Lazce 23 B 1991 3 02:09:53,5 00:34:20,6
132 354 LIBER Vlastimil Lapiere Životské Hory 13 D 1973 3 02:10:00,2 00:34:27,2
133 280 BENEŠ Daniel 22 C 1981 3 02:10:03,8 00:34:30,8
134 705 NOSKOVÁ Kateřina CK Orlík Orlová 9 ŽA 2005 3 02:12:33,9 00:37:00,9
135 405 PRASKI Henryk CK HOBBY Bohumín A 10 E 1958 3 02:13:43,7 00:38:10,8
136 351 MALCZEWSKI Mariusz 14 D 1972 3 02:13:43,8 00:38:10,8
137 676 GRYC Jan Bomby 27 M 2006 3 02:14:40,0 00:39:07,0
138 414 ŠKANDERA Karel TJ Baník Havířov 11 E 1961 3 02:18:17,7 00:42:44,7
139 255 DROBEK Jaroslav 23 C 1977 3 02:19:11,2 00:43:38,2
140 555 ADAMČIK Miroslav Cyklokramo Suchdol nad Odrou B 7 F 1957 3 02:24:21,0 00:48:48,0
141 409 KONTÚR Milan MIKONT Frenštát 12 E 1960 3 02:24:41,8 00:49:08,9
142 252 JANCZAK Damian AMT Orzesze 24 C 1976 3 02:24:44,2 00:49:11,2
143 515 SAVKA Miroslav TJ Baník Havířov 8 F 1955 3 02:24:47,9 00:49:15,0
144 509 DUBNÝ Pavel Cyklokramo Suchdol nad Odrou B 9 F 1950 3 02:25:20,1 00:49:47,1
145 608 PÁCL Richard CK HOBBY BOHUMÍN B 28 M 2005 3 02:27:12,5 00:51:39,5
146 802 PARGAČOVÁ Marcela Cyklokramo Suchdol 4 ŽB 1963 3 02:31:08,7 00:55:35,7
147 519 VESELÝ Petr TJ TŽ Třinec 10 F 1943 3 02:46:24,3 01:10:51,3
148 501 SKOTNICA Josef SKP Opava 11 F 1952 2 02:09:52,3 1 kolo

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNS 506 ZDANOWICZ Marek CK HOBBY Bohumín A F 1955 0 3 kola
DNS 653 ZDVÍHAL Kristián KILPI RACING TEAM M 2006 0 3 kola
DNF 675 OSWALD Vít Ostra-multicraft Čeladná M 2008
DNF 650 BARBOŘÍK Matěj AMT M 2005
DNF 651 SYRKO Robin ACK Stará Ves nad Ondřejnicí M 2006
DNF 105 DUŽÍK Josef CK Verge Frenštát 1 B 1985
DNF 274 KUBALA Martin Ostra-multicraft Čeladná C 1974
DNF 416 RAUS PAVEL Otice E 1960

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

20.04.2024 06:00
NoMenRun 2024
20.04.2024 08:00
Jarní běh severem 2024
21.04.2024 15:00
Běh městem Lanžhot
30.04.2024 15:00
Z bačkor do tenisek
01.05.2024 10:00
FORCE SPAC - Krnovské silniční kritérium
05.05.2024 08:30
FORCE SPAC - O pohár starosty města Orlové
06.05.2024 06:45
Kardio běh Jiřího Tomana 2024
09.05.2024 17:00
BB 3 - Běh Holednou
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.