Rychlé novinky:

01.03.2024: Změna termínu 8. závodu BBP

22.02.2024: Rohálovská 10 - Startovní listina

Běh na Svatý Hostýn - 5000 m

Datum pořádání od 19.08.2023 10:00 do 19.08.2023 16:00
Hlavní rozhodčíVojtěch Březka
Zpracování výsledkůMartin Juránek

Start: 13:00 hod

Vzdálenost (km)5,00
Počet kol1
Počet závodníků199
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 101 PECHEK Petr TJ Maratonstav Úpice 1 M40 1983 1 00:23:05
2 12 CIMBÁLNÍK Pavel AC Sportguides Rožnov p. Radhoštem 1 M35 1985 1 00:23:19 00:00:13
3 23 DVOŘÁK Pavel Atletika Alojzov 2 M40 1982 1 00:23:38 00:00:32
4 120 SOURAL Lukáš Orel Židenice / Vsk Uni Brno 3 M40 1982 1 00:23:42 00:00:36
5 48 JANDA Jakub ROHÁLOV bike team/Hostýn trail 1 MA 1991 1 00:23:53 00:00:47
6 89 NAVRÁTIL Tomáš AK Kroměříž 2 M35 1988 1 00:25:24 00:02:18
7 50 JANEČKA Svatopluk TJ SKI-TURIST Velké Karlovice 1 M50 1972 1 00:25:33 00:02:27
8 7 BRYCHTA Jiri TJ Jiskra Havlickuv Brod 1 M45 1974 1 00:25:43 00:02:37
9 39 CHRUDINA Robert Stěbořice 2 M50 1973 1 00:25:44 00:02:38
10 58 JURÁNEK Stanislav Orel Židenice 3 M35 1987 1 00:26:07 00:03:01
11 167 NOVOTNÝ Jiří Kladníky 69 2 M45 1977 1 00:26:19 00:03:13
12 34 HOCHMAN Zdeněk Orel Blučina / SK I.CA 4 M35 1985 1 00:26:26 00:03:20
13 160 SANITRNÍK Michael AO Doksy 3 M45 1977 1 00:26:27 00:03:22
14 81 MALÁTEK Antonín Pardubice 4 M45 1977 1 00:26:54 00:03:48
15 32 HARTIG David Burik Running Team 3 M50 1973 1 00:26:56 00:03:50
16 174 PETRÁŠ Rostislav Nový Jičín u Štramberka 1 M55 1965 1 00:27:16 00:04:10
17 1 ADAMEC Milan Orel Vyškov 5 M45 1977 1 00:27:19 00:04:13
18 36 HRDLIČKA Milan Chvalčov 2 MA 1992 1 00:27:28 00:04:22
19 137 VACARDA Vladimír AC SLOVAN Liberec 1 M60 1959 1 00:27:30 00:04:24
20 185 JANDA Martin KOB Dobruška 4 M40 1980 1 00:27:52 00:04:46
21 47 JANČAŘÍKOVÁ Lenka Orel Židenice - 2BWINNER TEAM 1 Ž50 1970 1 00:28:01 00:04:55
22 205 NAVRÁTIL Ondřej TJ Hbitý Kozlíček 5 M40 1981 1 00:28:10 00:05:04
23 157 ŽÁK Jiří Fit bez diet 4 M50 1971 1 00:28:12 00:05:06
24 22 DUBJÁK Petr Jiskra Zruč nad Sázavou 5 M50 1970 1 00:28:24 00:05:18
25 80 MAKOVÝ Lukáš AC Bojanovice 6 M40 1980 1 00:28:29 00:05:23
26 4 BAĎURA Tomáš Hostyňák 3 MA 1992 1 00:28:40 00:05:35
27 105 POLÁČKOVÁ Pavlína AK Drnovice 1 ŽA 1996 1 00:28:53 00:05:47
28 59 KADIDLO Jiří Moravská Třebová 6 M50 1972 1 00:28:54 00:05:48
29 93 OČADLÍK Martin Holešov 4 MA 1991 1 00:28:57 00:05:51
30 125 ŠIMONÍK Jiří Orel Židenice 5 MA 2001 1 00:29:07 00:06:01
31 184 MALÍK Martin POLSTER 7 M50 1973 1 00:29:10 00:06:04
32 60 KAŇOVSKÝ Petr AC Moravská Slavia Brno, spolek 6 M45 1976 1 00:29:12 00:06:06
33 95 OMELKA Tomáš Bystřice pod Hostýnem 1 Jři 2004 1 00:29:16 00:06:10
34 16 DĚDIČ Michal Atletika Holešov 5 M35 1984 1 00:29:22 00:06:16
35 42 PLHOŇ Jakub Mattoni Freerun Zlín 7 M45 1978 1 00:29:30 00:06:24
36 90 NĚMEC Filip Fryšták 6 MA 1992 1 00:29:34 00:06:28
37 170 NOVOTNÝ Pavel 6 M35 1985 1 00:29:39 00:06:34
38 178 JURÁŇ Tomáš Martinice 8 M45 1976 1 00:29:44 00:06:38
39 87 MRÁZKOVÁ Linda Děčín 1 Ž40 1980 1 00:29:44 00:06:38
40 139 VALOVÁ Daniela AKEZ Kopřivnice 1 Ž35 1986 1 00:29:55 00:06:49
41 85 MIKULÍK Tomáš Chvalčov - Ton 7 MA 1995 1 00:30:08 00:07:02
42 175 JEDLIČKA Dalibor 8 MA 1991 1 00:30:11 00:07:05
43 173 GÁL Jakub Troubelice 9 MA 1993 1 00:30:12 00:07:06
44 88 MÜCK Arnošt Hranice 2 M60 1959 1 00:30:37 00:07:32
45 149 VOTÝPKA Antonín AKEZ Kopřivnice 7 M40 1981 1 00:30:45 00:07:39
46 74 KUCHAŘ Adam Orel Domanín 2 Jři 2007 1 00:30:49 00:07:43
47 194 KOPŘIVA Jaroslav Rohálov bike team 7 M35 1984 1 00:30:51 00:07:45
48 169 PROŠEK Lukáš Brno 9 M45 1974 1 00:30:58 00:07:52
49 182 NOVOTNÁ Martina O Němec 2 Ž35 1988 1 00:31:05 00:07:59
50 108 RONČÁK Jan Fortex Ski Moravský Beroun 2 M55 1967 1 00:31:10 00:08:04
51 44 JANATA Pavel Libštát 10 M45 1977 1 00:31:22 00:08:16
52 183 SPÁČIL Jaroslav 10 MA 1994 1 00:31:24 00:08:18
53 198 DĚDEK Hynek Zlín 8 M35 1986 1 00:31:24 00:08:18
54 67 KOPEČNÝ Dušan Atletika Alojzov 8 M50 1973 1 00:31:26 00:08:20
55 54 JIČÍNSKÝ Petr Orel Moravské Budějovice 9 M50 1972 1 00:31:28 00:08:22
56 91 NERADIL Svatopluk Líšná 8 M40 1980 1 00:31:40 00:08:35
57 145 VITÁSEK Josef Buková u Příbramě 1 M65 1958 1 00:31:48 00:08:42
58 181 MALÍK Vít CEWC Borovany Orel 10 M50 1969 1 00:31:51 00:08:46
59 168 BORGES Adam FBC Přerov 9 M40 1982 1 00:31:56 00:08:50
60 150 VRABEC Jiří Fírové Plzeň 3 M60 1961 1 00:31:57 00:08:51
61 179 ŠVORČÍKOVÁ Lenka AK ISCAREX 2 Ž40 1980 1 00:32:12 00:09:06
62 180 PRÁŠEK Jan TJ Jiskra Havlickuv Brod 10 M40 1981 1 00:32:24 00:09:18
63 188 GREGUŠ Michal OCR Spartans Vyškov 11 M40 1980 1 00:32:27 00:09:21
64 83 MATYÁŠOVÁ Jana Silvita s.r.o. Ústí nad Orlicí 1 Ž55 1965 1 00:32:29 00:09:23
65 84 MĚRKA Daniel Chvalčov 11 MA 2003 1 00:32:42 00:09:36
66 132 TŘÍSKA Michal Orel Domanín 12 M40 1979 1 00:32:44 00:09:38
67 63 KOLÍNEK František AK Perná z.s. 2 M65 1956 1 00:32:53 00:09:47
68 200 HROUZKA Michal Krnov 11 M45 1978 1 00:32:59 00:09:53
69 186 KUCHAŘ Jan SDH Vojnice 12 M45 1976 1 00:33:00 00:09:54
70 97 PASEKA Vojtěch Frýdlant nad Ostravicí 3 Jři 2004 1 00:33:07 00:10:01
71 55 JIŘÍČEK Jaromír Žákovice TON 4 Jři 2009 1 00:33:07 00:10:01
72 94 OLŠA Robert Bystřice pod Hostýnem 11 M50 1971 1 00:33:14 00:10:08
73 196 ZEMÁNEK Petr DRACY 3 M55 1968 1 00:33:16 00:10:10
74 176 PAVLÍČEK Zdeněk Tri club Česká Lípa 3 M65 1954 1 00:33:19 00:10:13
75 72 KRUPA Luboš Lubíci 12 MA 1998 1 00:33:30 00:10:24
76 187 NOVOTNÝ Karel FK Vysoká 5 Jři 2006 1 00:33:30 00:10:24
77 140 VAŠÍČEK Roman TJ Maratonstav Upice 13 M45 1974 1 00:33:39 00:10:33
78 98 PAVLÍČEK Roman HostýnTrail 13 MA 1990 1 00:33:43 00:10:37
79 148 VOŘÍŠEK Vojtěch Necestovka RUN 14 MA 1994 1 00:33:44 00:10:38
80 45 JANČAŘÍK Tomáš Orel Židenice - 2BWINNER TEAM 6 Jři 2005 1 00:33:44 00:10:38
81 208 VRBA Pavel Orel Morkovice 4 M55 1968 1 00:34:04 00:10:58
82 202 ČERNÝ Radek Orel Vyškov 14 M45 1978 1 00:34:07 00:11:01
83 64 KOLÍNKOVÁ Hana AK Perná z.s. 1 Ž45 1974 1 00:34:17 00:11:11
84 204 KRUPIČKA Miroslav Jiskra Ústí nad Orlicí 1 M70 1953 1 00:34:21 00:11:15
85 43 JAKUBČÍK Lukáš FK Slavoj Brno 15 MA 1992 1 00:34:40 00:11:34
86 165 DRTILOVÁ Veronika Litovel 3 Ž35 1985 1 00:34:40 00:11:34
87 106 POSPÍŠILOVÁ Pavla Opava 2 Ž45 1977 1 00:34:45 00:11:39
88 129 ŠRŮTEK Stanislav TJ Maratonstav Úpice 4 M65 1958 1 00:34:46 00:11:40
89 33 HLADIŠ Josef Orel Domanín 7 Jři 2007 1 00:34:56 00:11:50
90 197 HALUZÍK Marek DRACY 15 M45 1974 1 00:34:57 00:11:51
91 68 KOSÍK Michal Orel Domanín 16 M45 1976 1 00:35:00 00:11:54
92 191 ŠANA Radek 16 MA 1996 1 00:35:13 00:12:07
93 152 WINTEROVÁ Vlaďka Hodějice 4 Ž35 1984 1 00:35:16 00:12:10
94 78 LEJSEK Jaroslav Kessy Plešovec 2 M70 1953 1 00:35:23 00:12:17
95 155 ZÁPECA Vojtěch Velké Karlovice 8 Jři 2008 1 00:35:36 00:12:30
96 6 BLÁHA Milan Dobruška 5 M65 1957 1 00:35:41 00:12:35
97 113 SEDLÁŘ Zbyněk liga100 17 M45 1977 1 00:35:46 00:12:40
98 209 JAKUBEC Vojtěch Orel 9 Jři 2007 1 00:36:11 00:13:05
99 131 TREGLEROVÁ Alice Funny Avocado 2 Ž50 1971 1 00:36:17 00:13:11
100 71 KOZÁK Jan Funny Avocado 4 M60 1962 1 00:36:17 00:13:11
101 207 HLADIŠ Šimon Orel Domanín 10 Jři 2010 1 00:36:23 00:13:17
102 158 ŽÁK Ladislav AK Perná 12 M50 1972 1 00:36:35 00:13:29
103 46 JANČAŘÍKOVÁ Karolína Orel Židenice - 2BWINNER TEAM 1 Jky 2008 1 00:36:39 00:13:33
104 18 DOLEŽAL Pavel Orel Vyškov 9 M35 1984 1 00:36:40 00:13:34
105 141 VAŠÍK Radomil Machová 17 MA 1994 1 00:36:41 00:13:35
106 41 JAKŠÍK Michal Bushido gym 13 M40 1980 1 00:36:46 00:13:40
107 159 HRADIL Petr Bystřice pod Hostýnem 13 M50 1971 1 00:36:47 00:13:42
108 166 BĚLÍK Richard Hrušovany u Brna 14 M40 1981 1 00:36:51 00:13:46
109 35 HORÁK Petr SK Hranice 14 M50 1971 1 00:37:01 00:13:55
110 56 JIŘÍČEK Jaromír Žákovice TON 18 M45 1974 1 00:37:11 00:14:05
111 144 VINKLÁREK Jiří TJ Rožnov pod Radhoštěm 5 M60 1961 1 00:37:17 00:14:11
112 52 JAVŮREK Jiří TJ Maratonstav Úpice 1 M75 1948 1 00:37:18 00:14:12
113 24 DVOŘÁKOVÁ JItka Atletika Alojzov 2 ŽA 1990 1 00:37:32 00:14:26
114 82 MATUŠKA Jan Orel Žatčany 15 M40 1980 1 00:37:41 00:14:35
115 177 ODVRŠA Pavel 6 M60 1962 1 00:37:41 00:14:35
116 212 TVARŮŽKA Tomáš Ladermon 15 M50 1972 1 00:37:48 00:14:42
117 100 PECHEK František TJ Maratonstav Úpice 3 M70 1953 1 00:37:53 00:14:47
118 62 KLAMPFLOVÁ Eva Vrchaři Vrchlabí 2 Ž55 1964 1 00:38:02 00:14:56
119 153 ZAJÍČEK Petr Orel Domanín 19 M45 1976 1 00:38:07 00:15:01
120 128 ŠMÍDA Oldřich TJ Maratonstav Úpice 2 M75 1948 1 00:38:09 00:15:04
121 201 STRAKOŠ Jiří Tatran Kopřivnice 4 M70 1950 1 00:38:16 00:15:10
122 142 VAŠÍKOVÁ Veronika Zlín 3 ŽA 2000 1 00:38:17 00:15:11
123 211 KRATĚNA Ivo Ošelín 16 M40 1980 1 00:38:20 00:15:14
124 118 SLABÁKOVÁ Lenka Orel-Židenice / AC Moravská Slavia Brno 3 Ž55 1966 1 00:38:25 00:15:19
125 192 ŠANA Radek Cholina 16 M50 1972 1 00:38:28 00:15:22
126 163 OHERA Tomáš 18 MA 1993 1 00:38:29 00:15:23
127 199 KRUTIL Pavel M50 17 M50 1970 1 00:38:31 00:15:25
128 38 HYNŠTOVÁ Marie Orel Vyškov/ AK Drnovice 1 Ž65 1957 1 00:38:46 00:15:40
129 114 SCHERRER Jaroslav Orel Moravské Budějovice 7 M60 1960 1 00:38:49 00:15:43
130 49 JANEČKA Pavel Tým partnerství Bystřice-Salzkotten 5 M55 1968 1 00:38:50 00:15:44
131 130 TOMEČKA Libor Hranice 8 M60 1962 1 00:38:51 00:15:45
132 30 GROŠ štefan S K ZaFaR Frenštát p.R 9 M60 1961 1 00:39:04 00:15:58
133 73 KUBÍČEK Pavel Orel Židenice-Relax Dobré Pole 5 M70 1953 1 00:39:29 00:16:23
134 20 DOLEŽALOVÁ Vladimíra Orel Vyškov 3 Ž45 1974 1 00:39:31 00:16:25
135 57 JONÁŠOVÁ Zdeňka Hradecký spinning klub 4 Ž55 1964 1 00:39:36 00:16:30
136 77 KURFÜRST Pavel Vsetín 20 M45 1978 1 00:39:40 00:16:34
137 134 TUZA Vojtěch Orel Brno Židenice 11 Jři 2011 1 00:39:48 00:16:42
138 126 ŠKUBALOVÁ Jana Old stars Rusava 1 Ž60 1961 1 00:39:58 00:16:52
139 70 KOTRBOVÁ Anežka Orel Moravské Budějovice 4 ŽA 2000 1 00:40:19 00:17:13
140 2 BAČO Radomír Běhatlon VK 21 M45 1976 1 00:40:19 00:17:13
141 65 KONDĚLKOVÁ Jana PK FSV UK 5 ŽA 1996 1 00:40:31 00:17:25
142 11 BUREŠ Pavel Orel Ústí nad Orlicí 22 M45 1976 1 00:40:35 00:17:29
143 66 KOPEČEK Ivan AC Moravská Slavia Brno, spolek 6 M70 1949 1 00:40:38 00:17:32
144 102 PECHKOVÁ Šárka MARATONSTAV ÚPICE 2 Ž65 1956 1 00:40:53 00:17:47
145 37 HRONEK Jaroslav Orel Brno - Obřany 19 MA 1991 1 00:40:53 00:17:47
146 27 FRYDRYCH Jiří Radvanice 10 M35 1988 1 00:41:00 00:17:54
147 104 PODJUKLOVÁ Iva SK Hranice 4 Ž45 1974 1 00:41:12 00:18:06
148 124 ŠEJBL Václav ATK Písek 3 M75 1944 1 00:41:44 00:18:38
149 17 DOLEŽAL Adam Orel Vyškov 12 Jři 2010 1 00:41:48 00:18:42
150 86 MRAČEK Rostislav Rokytnice u Přerova 6 M65 1954 1 00:41:51 00:18:45
151 10 BURDÍK Martin Hostýnská 50ka 17 M40 1983 1 00:41:52 00:18:46
152 75 KUCHAŘOVÁ Lucie Orel Domanín 6 ŽA 2001 1 00:41:59 00:18:54
153 103 PIŇOSOVÁ Markéta Atletika Alojzov 5 Ž45 1977 1 00:42:14 00:19:08
154 31 HALASOVÁ Anežka Orel Vyškov 2 Jky 2011 1 00:42:22 00:19:16
155 40 CHYTIL Vladimír D.D Všechovice 7 M70 1950 1 00:42:36 00:19:30
156 151 WESTRMAIER Jiří Kolová 8 M70 1953 1 00:42:37 00:19:31
157 19 DOLEŽALOVÁ Lucie Orel Vyškov 3 Jky 2013 1 00:42:51 00:19:45
158 21 DOLEŽEL Oldřich Než si pro nás přijde 9 M70 1951 1 00:42:51 00:19:45
159 195 SKOPAL Pavel Skrpy 23 M45 1975 1 00:42:52 00:19:47
160 119 SMOLA Marek Orel Jednota Hulín 18 M50 1973 1 00:43:00 00:19:54
161 14 ČÁP Bohuslav Orel Hradec Králové 10 M70 1951 1 00:43:11 00:20:05
162 193 JURÁNEK Stanislav Orel Starý Lískovec 7 M65 1956 1 00:43:22 00:20:16
163 9 BULICKA Vojtěch Ak Kroměříž /Bernitas 13 Jři 2010 1 00:44:02 00:20:56
164 171 LESZKOW Petr MK Hlinsko 4 M75 1944 1 00:44:15 00:21:09
165 69 KOSÍKOVÁ Michaela Orel Domanín 4 Jky 2006 1 00:44:17 00:21:11
166 79 LUŽA Tomáš Orel Žatčany 24 M45 1974 1 00:44:17 00:21:11
167 107 PŘIVĚTIVÝ Mirek S K ZaFaR Frenštát p.R 11 M70 1953 1 00:44:29 00:21:23
168 127 ŠLECHTOVÁ Marie Tj Sokol Jaroměř 1 Ž70 1952 1 00:44:36 00:21:30
169 146 VLACHYNSKÁ Libuše Chotilsko 2 Ž60 1962 1 00:45:01 00:21:55
170 13 COSTA_E_SILVA Isabell Fit bez diet 5 Jky 2012 1 00:45:07 00:22:01
171 189 ROLINC Kuba Micáčci 11 M35 1985 1 00:45:13 00:22:07
172 190 KLÍČOVÁ Lenka Micáčci 5 Ž35 1987 1 00:45:13 00:22:07
173 8 BUDINSKÁ Hana AC Moravská Slavia Brno, spolek 3 Ž60 1960 1 00:45:17 00:22:11
174 110 RUDOLECKÁ Jana Orel Žatčany 6 Ž45 1976 1 00:45:27 00:22:21
175 172 LESZKOW Josef MK Hlinsko 12 M70 1951 1 00:46:01 00:22:55
176 28 FRYDRYCHOVÁ Zuzana Atletika Alojzov / Running academy Olomouc 7 ŽA 1995 1 00:46:15 00:23:09
177 164 POHNEROVÁ Petra 6 Ž35 1988 1 00:46:32 00:23:26
178 135 TUZOVÁ Klára Orel Brno Židenice 6 Jky 2009 1 00:46:33 00:23:27
179 115 SILVA Sérgio Kapverdské ostrovy 20 MA 1993 1 00:46:53 00:23:47
180 143 VELIČKA Jaroslav TJ Bystřice pod Hostýnem 5 M75 1944 1 00:47:01 00:23:55
181 3 BAČO Radek Běhatlon VK 14 Jři 2011 1 00:47:08 00:24:02
182 61 KIJANICOVA Marika Frenštát pod Radhoštěm 8 ŽA 1992 1 00:47:10 00:24:04
183 26 FRIEBELOVÁ Eva TJ Maratonstav Úpice 4 Ž60 1962 1 00:47:17 00:24:11
184 111 RYŠICOVÁ Anežka Bystřice p.H. 7 Jky 2007 1 00:47:24 00:24:18
185 203 DVOŘÁČKOVÁ Dagmar AC Moravská Slavie Brno 2 Ž70 1950 1 00:48:18 00:25:12
186 92 NOVÁKOVÁ Lucie Bystřice pod Hostýnem 9 ŽA 1994 1 00:48:38 00:25:32
187 25 FILIPPOVOVÁ Jarmila Pitín 3 Ž50 1973 1 00:49:57 00:26:51
188 206 SEDLÁČEK Pavel Orel Židenice/ Moravská Slavie Brno 13 M70 1953 1 00:50:36 00:27:30
189 99 PECHÁČEK Miroslav Orel Dolní Čermná 6 M75 1948 1 00:51:36 00:28:30
190 154 ZÁLESÁK Filip Orel Domanín 15 Jři 2007 1 00:52:02 00:28:56
191 136 TUZOVÁ Lucie Orel Brno Židenice 7 Ž45 1978 1 00:52:57 00:29:51
192 51 JANEČKOVÁ Anežka OREL Zlín 1 Ž75 1947 1 00:53:46 00:30:40
193 112 ŘEZÁČ Ivo Chemopetrol Litvínov 1 M80 1941 1 00:53:48 00:30:42
194 147 VODIČKA Jan Radslavice 7 M75 1945 1 00:54:46 00:31:40
195 76 KUNC Josef Orel Vyškov 10 M60 1960 1 00:55:19 00:32:13
196 5 BARTOŠOVÁ Milada Příbram 3 Ž70 1953 1 00:56:46 00:33:40
197 162 HORTOVÁ Eva Slavkov pod Hostýnem 8 Ž45 1978 1 01:02:16 00:39:10
198 161 HORT Aleš 18 M40 1983 1 01:02:16 00:39:10
199 29 FUČÍKOVÁ Hana Orel Brno - Obřany 5 Ž55 1967 1 01:06:15 00:43:09

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

03.08.2024 10:00
38. KALÁB JM TT Liga - Hostěradský TRIATLON 2024
03.08.2024 12:00
Vnorovská desítka
18.08.2024 08:00
FORCE SPAC - O cenu města Petřvald
22.08.2024 17:00
BB 6 - Běh okolo Olympie
05.09.2024 17:00
BB 7 - Běh Akátkami
07.09.2024 08:00
FORCE SPAC - Mokrolazecká 60
13.09.2024 15:00
Zámecká 5
14.09.2024 09:00
Havlíčkobrodský půlmaraton
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.