Rychlé novinky:

01.03.2024: Změna termínu 8. závodu BBP

22.02.2024: Rohálovská 10 - Startovní listina

Brněnský MASAKR - 30km

Datum pořádání od 16.09.2023 07:00 do 16.09.2023 19:30
Zpracování výsledkůMilan Chaloupka

Start: 09:00 hod

Vzdálenost (km)30,00
Počet kol1
Počet závodníků142
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 263 LYSÁK Vlastimil fKlidu sport team 1 M18-39 1986 2 02:09:56
2 281 PÁRAL Marek SK Žďárák 2 M18-39 1996 2 02:11:27 00:01:30
3 276 ODEHNAL Jan Brno Triatlon Team 3 M18-39 2004 2 02:16:43 00:06:46
4 240 JANDA Jakub ROHÁLOV bike team/Hostýn trail 4 M18-39 1991 2 02:23:54 00:13:57
5 318 VAŇÁČ Michal 2BWINNER TEAM 1 M40-49 1982 2 02:24:01 00:14:05
6 299 SEDLÁK Lukáš SK Žďárák 2 M40-49 1980 2 02:26:54 00:16:57
7 331 SILNICKÝ Tomáš 2BWINNER TEAM 5 M18-39 1984 2 02:28:54 00:18:57
8 303 STARÝ Petr Zmačkaný vasilo 6 M18-39 1987 2 02:29:48 00:19:51
9 257 KUGLER Patrik Řečkovice 7 M18-39 1992 2 02:36:25 00:26:28
10 237 JAKUBEC Zbynek Kuřim 3 M40-49 1982 2 02:37:06 00:27:09
11 232 CHALK Steve SK Radiosport 1 M50-59 1965 2 02:37:40 00:27:43
12 251 KOŘAN Pavel VSK Mendelu Brno 4 M40-49 1974 2 02:38:04 00:28:07
13 330 JURČÍK Zdenek Brno 5 M40-49 1976 2 02:38:58 00:29:01
14 304 STRNADOVÁ Eva Sunday Runners Vranov 1 Z35-44 1986 2 02:39:15 00:29:18
15 311 ŠNÓBL František Sokol Telnice 6 M40-49 1979 2 02:40:37 00:30:40
16 202 BADÍK Roman Brno 8 M18-39 1984 2 02:42:23 00:32:26
17 217 DOLEŽAL Jakub Brno 9 M18-39 2000 2 02:43:02 00:33:05
18 234 CHRÁSTECKÝ Lukáš Atex 10 M18-39 1985 2 02:43:20 00:33:24
19 259 LAPČÍK Michael Brno 11 M18-39 1988 2 02:47:06 00:37:09
20 310 ŠMAHEL David Lokaj roztomilých princezen 7 M40-49 1974 2 02:48:07 00:38:10
21 210 BRUMOVSKÝ Jiří Telč 12 M18-39 1987 2 02:48:17 00:38:20
22 33 HRUŠKA Jonáš Uherské Hradistě 13 M18-39 1990 2 02:51:06 00:41:09
23 329 HOVOŘÁKOVÁ Anna Runsport.cz/Ultramenu.cz 1 Z18-34 1996 2 02:51:26 00:41:30
24 339 ZEMANOVÁ Mirka 2 Z35-44 1983 2 02:52:47 00:42:50
25 260 LASOVSKÝ Zdeněk Žďár nad Sázavou 14 M18-39 1991 2 02:55:33 00:45:36
26 326 ZVĚŘINA Martin Žďár nad Sázavou 15 M18-39 1984 2 02:55:42 00:45:45
27 283 PAYTOK Jiří Čeložnice 2 M50-59 1968 2 02:55:48 00:45:51
28 256 KRUSINOVA Andrea Letovice 3 Z35-44 1982 2 02:56:06 00:46:09
29 302 SKODA Michal Proti Bohouskovi 4 Z35-44 1988 2 02:56:15 00:46:18
30 328 HLADÍK Jiří Žďár nad Sázavou 16 M18-39 1990 2 02:57:22 00:47:25
31 292 REŠ Radim Brno 17 M18-39 1987 2 02:57:55 00:47:58
32 288 POTANČOK Petr Praha 18 M18-39 1994 2 02:59:23 00:49:26
33 322 VORÁČ Ladislav Brno 19 M18-39 1986 2 02:59:57 00:50:00
34 214 DE_ROECK Joffrey Brno Slatina 20 M18-39 1987 2 03:01:35 00:51:38
35 225 GALÍK Pavel Sunday Runners Vranov 1 M60+ 1961 2 03:01:52 00:51:55
36 291 RAJNOHA Andrej Nová Baňa 21 M18-39 1992 2 03:01:58 00:52:01
37 300 SCHÖN Michal Brno 22 M18-39 1986 2 03:02:07 00:52:10
38 243 JAVORSKÁ Silvia Skalica 2 Z18-34 1994 2 03:02:39 00:52:42
39 262 LOCKER Tomáš Rychnovská noční liga 23 M18-39 1998 2 03:03:14 00:53:17
40 289 PROCHÁZKOVÁ Renáta Brno 5 Z35-44 1986 2 03:03:35 00:53:38
41 250 KONDYS Daniel Kluci jako smíšené lesy 24 M18-39 1997 2 03:03:56 00:53:59
42 266 MASTÍK Jakub Kluci jako smíšené lesy 25 M18-39 1998 2 03:04:09 00:54:12
43 248 KELLNER_LICHNOVSKÝ Luděk Aspire Sports 26 M18-39 1995 2 03:04:23 00:54:26
44 7 BLATNÝ Milan Božský kopeček 3 M50-59 1972 2 03:04:28 00:54:32
45 268 MAYER Jan Sunday Runners Vranov 27 M18-39 1984 2 03:06:36 00:56:39
46 220 DOUBKOVÁ Kateřina RSFK Triatlon Brno 6 Z35-44 1979 2 03:06:53 00:56:57
47 76 STŘECHA Tomáš Veverská Bitýška 8 M40-49 1977 2 03:07:17 00:57:20
48 254 KRATĚNA Ondřej Brno 9 M40-49 1983 2 03:07:23 00:57:26
49 215 DERKA Radim Přerov 28 M18-39 1991 2 03:08:02 00:58:05
50 290 PROSECKÝ Tomáš Brno 10 M40-49 1980 2 03:08:53 00:58:56
51 337 PAVLÍČEK Roman 29 M18-39 1990 2 03:09:53 00:59:56
52 335 MARTINČÍKOVÁ Ivana 3 Z18-34 1991 2 03:10:08 01:00:11
53 238 JANÁČEK Libor KONWA team 11 M40-49 1978 2 03:10:52 01:00:56
54 270 MUSILOVÁ Pavla Tišnov 1 Z45-54 1976 2 03:11:25 01:01:28
55 334 MAHDAL Jakub 12 M40-49 1978 2 03:13:23 01:03:26
56 231 HUDEC Jan Brno 30 M18-39 1988 2 03:13:51 01:03:54
57 340 CHLOUPEK Tomáš 31 M18-39 1984 2 03:15:04 01:05:08
58 319 VANĚK Tomáš Krnov 7 Z35-44 1982 2 03:15:22 01:05:25
59 258 LANGEROVÁ Hana Brno 4 Z18-34 1994 2 03:18:50 01:08:53
60 265 MALCÁNKOVÁ Kateřina Šlapanice 5 Z18-34 1999 2 03:19:51 01:09:54
61 320 VÁVRA Aleš NNormal Leopard Run Team 32 M18-39 1986 2 03:21:58 01:12:01
62 293 RÝDLO Jakub Brno 33 M18-39 1989 2 03:22:18 01:12:21
63 282 PAVELKOVÁ Michaela Running zone 8 Z35-44 1988 2 03:22:40 01:12:44
64 204 BARTON Tomas Havirov 34 M18-39 1989 2 03:23:48 01:13:51
65 203 BARTOŇ Petr Nesovice 35 M18-39 1992 2 03:23:48 01:13:51
66 285 PILAR Rudolf Turisticky Klub Partizán Dolná Mariková 36 M18-39 1998 2 03:24:28 01:14:31
67 212 ČADEK Martin Brno 2 M60+ 1957 2 03:26:23 01:16:26
68 219 DOSTÁL Martin Hajany 37 M18-39 1985 2 03:26:33 01:16:36
69 245 JIŘIKOVSKÝ Jakub TK OPEN 38 M18-39 1999 2 03:26:54 01:16:57
70 255 KRATOCHVÍLOVÁ Johana Lelekovice 6 Z18-34 2004 2 03:27:16 01:17:19
71 338 HLAVNIČKA Miroslav 4 M50-59 1968 2 03:27:16 01:17:19
72 264 MAIXNER Dušan Sunday Runners Vranov 13 M40-49 1978 2 03:27:31 01:17:35
73 301 SKÁCELÍK Jiří Přímo z gauče 39 M18-39 1986 2 03:27:49 01:17:52
74 247 KALUS Ondřej Přímo z gauče 40 M18-39 1989 2 03:27:49 01:17:52
75 216 DOHNAL Pavel SK Brno Žabovřesky 14 M40-49 1980 2 03:28:55 01:18:59
76 274 NOŽIČKA Marek Lavina 41 M18-39 1988 2 03:29:50 01:19:53
77 208 BOUMA Adam Boumčata 42 M18-39 1988 2 03:31:00 01:21:03
78 201 BÁBOR Filip Brno 15 M40-49 1982 2 03:31:15 01:21:18
79 224 DVOŘÁČKOVÁ Jana Blansko 2 Z45-54 1976 2 03:33:05 01:23:09
80 325 ZAJÍČEK Jakub Brno 43 M18-39 1994 2 03:33:34 01:23:37
81 313 ŠTYL Pavel Rusty club 16 M40-49 1975 2 03:34:00 01:24:03
82 244 JEDLIČKOVÁ Jana Brněnské běhy 3 Z45-54 1977 2 03:34:19 01:24:22
83 277 OLÁHOVÁ Eva Brno 9 Z35-44 1987 2 03:34:37 01:24:40
84 271 NECKÁŘOVÁ Pavla Česká 10 Z35-44 1981 2 03:34:45 01:24:48
85 273 NOVOTNÝ Petr Running zone 5 M50-59 1965 2 03:34:46 01:24:49
86 332 ELIÁŠ Radoslav 44 M18-39 1998 2 03:35:47 01:25:50
87 233 CHALUPNÍKOVÁ Michaela Jimramov 11 Z35-44 1985 2 03:36:38 01:26:41
88 279 PANČOCHOVÁ Jana Brno 4 Z45-54 1974 2 03:36:40 01:26:43
89 206 BÍNA Miroslav Brno 6 M50-59 1973 2 03:36:59 01:27:02
90 324 WOLNA Michaela Modřice 7 Z18-34 1991 2 03:38:52 01:28:55
91 246 JUSKO David Košice 45 M18-39 1993 2 03:38:57 01:29:01
92 242 JANKOVSKÝ Martin Košice 46 M18-39 1993 2 03:38:58 01:29:02
93 226 GOLÁŇOVÁ Jiřina Střelice 5 Z45-54 1977 2 03:40:51 01:30:54
94 298 SAMEK Jan Brno 17 M40-49 1982 2 03:41:45 01:31:49
95 306 SUCHÁNEK Vojtěch Brno 47 M18-39 1995 2 03:41:58 01:32:01
96 229 HLAVATÝ Radek Brno 7 M50-59 1966 2 03:45:46 01:35:49
97 218 DOSEDĚL Michal Brno 48 M18-39 1989 2 03:46:29 01:36:33
98 235 CHVÁLOVÁ Kateřina Havířov 12 Z35-44 1984 2 03:46:32 01:36:35
99 286 POLAKOVIČ Milan ACS 18 M40-49 1978 2 03:46:47 01:36:50
100 280 PAPEŽ Zdeněk SK Brno Žabovřesky 49 M18-39 1985 2 03:50:24 01:40:27
101 284 PETR Jiří Zlín 3 M60+ 1954 2 03:50:49 01:40:53
102 230 HOLÁŇ Radim Brno 19 M40-49 1975 2 03:52:06 01:42:10
103 227 HANÁK Petr Meluzína Beuzína 50 M18-39 1986 2 03:54:37 01:44:40
104 223 DURNA Vojtěch LS Brno 20 M40-49 1977 2 03:55:58 01:46:01
105 323 VYSOUDIL Zbyněk Brno 51 M18-39 1988 2 03:57:47 01:47:50
106 213 ČERNY Radek Pardubice 21 M40-49 1981 2 03:58:13 01:48:16
107 241 JANKO Roman Brno 52 M18-39 1989 2 03:59:23 01:49:26
108 312 ŠTEFL Lubomír Bílovice nad Svitavou 53 M18-39 1993 2 03:59:28 01:49:31
109 336 MARTINČÍK Svatopluk 8 M50-59 1969 2 04:00:55 01:50:58
110 205 BERENDT Tomasz Mokra-Horakov 22 M40-49 1980 2 04:01:36 01:51:39
111 207 BOHÁČ Jiří Brno 4 M60+ 1954 2 04:02:49 01:52:52
112 315 ŠVECOVÁ Eva Brno 13 Z35-44 1987 2 04:02:52 01:52:55
113 269 MÜNSTER Libor Blansko 9 M50-59 1966 2 04:09:30 01:59:33
114 296 SÁGNER Zdeněk Jaroměř 10 M50-59 1968 2 04:10:01 02:00:04
115 295 SÁGNER Tomáš Brno 54 M18-39 1996 2 04:10:01 02:00:04
116 209 BOUMOVÁ Helena Boumčata 8 Z18-34 1990 2 04:11:13 02:01:16
117 267 MASTNÁ Iva Bílovice nad Svitavou 14 Z35-44 1980 2 04:13:59 02:04:02
118 287 POLOK Jaroslav Brno 55 M18-39 1995 2 04:15:50 02:05:53
119 211 CRAWFORD-LANN Lenka Brno 15 Z35-44 1988 2 04:15:51 02:05:54
120 278 OSTADAL Radim Brno 56 M18-39 1987 2 04:15:52 02:05:55
121 321 VILČEK Rudolf IMF 5 M60+ 1954 2 04:17:31 02:07:35
122 228 HAVLÍČEK Lukáš Brno 57 M18-39 1993 2 04:37:46 02:27:49
123 305 STROUHALOVÁ Marta Báječné ženy v běhu 1 Z55+ 1964 2 04:39:49 02:29:52
124 297 SAJDLOVÁ Zuzana Brno 16 Z35-44 1979 2 04:49:28 02:39:32
125 333 SAJDL Ondřej 23 M40-49 1978 2 04:49:30 02:39:33
126 261 LIPENSKÝ Tomáš Šlapanice 24 M40-49 1980 2 05:12:38 03:02:41
127 314 ŠŮSTEK Richard #the_old_OCR_dogs 11 M50-59 1973 2 05:23:10 03:13:13
128 222 DRAŽAN Libor Univerzita Obrany 6 M60+ 1960 2 05:47:07 03:37:10

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNS 236 JADAVAN Rostislav Troubsko M40-49 1983 0 2 kola
DNS 239 JANÁČEK Petr Brno M40-49 1980 0 2 kola
DNS 249 KOHOUT Robert Třebíč M40-49 1975 0 2 kola
DNS 252 KOTULAN Jiří BD M18-39 1984 0 2 kola
DNS 253 KRAJČI David Krajanda M40-49 1978 0 2 kola
DNS 272 NOHÝNEK Josef Brno M40-49 1977 0 2 kola
DNS 275 OBŠIL Jiří Luck as a Constant M18-39 1989 0 2 kola
DNS 294 ŘEZÁČ Jaroslav Páni M18-39 1986 0 2 kola
DNS 317 URIDIL Martin Kozi horka M18-39 1988 0 2 kola
DNS 327 ŽÁČKOVÁ Eva RUNSPORT Team Z18-34 1994 0 2 kola
DNF 307 SVOBODA Lukáš Viničné Šumice M18-39 1986
DNF 308 SÝKORA Vladimír Brno M18-39 1986
DNF 309 ŠKAPA Martin SISU Racing M18-39 1985
DNF 316 TUREK Rostislav Brno M40-49 1983

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

03.08.2024 10:00
38. KALÁB JM TT Liga - Hostěradský TRIATLON 2024
03.08.2024 12:00
Vnorovská desítka
18.08.2024 08:00
FORCE SPAC - O cenu města Petřvald
22.08.2024 17:00
BB 6 - Běh okolo Olympie
05.09.2024 17:00
BB 7 - Běh Akátkami
07.09.2024 08:00
FORCE SPAC - Mokrolazecká 60
13.09.2024 15:00
Zámecká 5
14.09.2024 09:00
Havlíčkobrodský půlmaraton
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.