Rychlé novinky:

22.02.2024: Rohálovská 10 - Startovní listina

14.11.2023: Brněnský běžecký pohár 2023/24

Rohálovská desítka - 10km

Datum pořádání od 25.02.2023 09:00 do 25.02.2023 20:00
Zpracování výsledkůMartin Juránek
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 12:00 hod

Vzdálenost (km)10,00
Počet kol1
Počet závodníků432
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 4 HABARTA Tomáš AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště 1 M20-39 2003 1 00:32:17
2 5 STANÍK Michal BK Lysá pod Makytou 2 M20-39 2002 1 00:32:29 00:00:12
3 6 KRIŠICA Marek TJ TŽ Třinec 3 M20-39 2002 1 00:32:59 00:00:42
4 156 KALÁB David AC TRACK & FIELD Brno z.s. 4 M20-39 1987 1 00:33:46 00:01:28
5 7 NAVRÁTIL Tomáš AK Kroměříž - O. Němec 5 M20-39 1988 1 00:34:13 00:01:56
6 129 HROCH Michal AK Olomouc 6 M20-39 2003 1 00:35:16 00:02:59
7 21 ŠÍBL Radoslav EKODRILL Zlín 1 M40-49 1980 1 00:35:22 00:03:05
8 20 JANDA Jakub Rohálov bike team 7 M20-39 1991 1 00:35:29 00:03:12
9 92 FOUSEK Jan MK SEITL Ostrava 8 M20-39 1991 1 00:35:39 00:03:22
10 9 DVOŘÁK Pavel Atletika Alojzov 2 M40-49 1982 1 00:36:12 00:03:54
11 403 ŽAJDLÍK Pavel :) 9 M20-39 1988 1 00:36:20 00:04:02
12 335 SVOBODA Marek AD team 10 M20-39 1995 1 00:36:26 00:04:08
13 60 BUKOVJAN Filip 2BWINNER TEAM 11 M20-39 1990 1 00:36:29 00:04:12
14 2 MACUROVÁ Barbora 2bwinnerteam 1 Z20-39 1999 1 00:36:33 00:04:16
15 68 ČERVENKA Jiří SP Malenovice 12 M20-39 1986 1 00:36:51 00:04:34
16 154 KÁBELA Jan SP Malenovice 3 M40-49 1978 1 00:36:53 00:04:36
17 100 VELIČKA Ondřej www.ultramaratonec.cz 4 M40-49 1983 1 00:36:58 00:04:41
18 51 BRABENEC Aleš 2BW 13 M20-39 1987 1 00:37:07 00:04:50
19 3 PEJPKOVÁ Katarína TJ Obal-servis Košice 2 Z20-39 1987 1 00:37:18 00:05:00
20 22 KUČERA Petr Grymov 5 M40-49 1975 1 00:37:28 00:05:11
21 417 SVĚTINSKÝ Jiří 6 M40-49 1979 1 00:37:29 00:05:12
22 249 NERADIL Vojtěch PSG Mechanix 14 M20-39 2001 1 00:37:31 00:05:13
23 27 WRÓBEL Tomasz Polsko 1 M50-59 1973 1 00:37:37 00:05:20
24 170 KOČÍB Jan Štefko running team 7 M40-49 1979 1 00:37:39 00:05:21
25 315 SKŘIVÁNEK Martin AK Drnovice 8 M40-49 1976 1 00:37:55 00:05:38
26 184 KOUDELKA Lukáš AK Drnovice 9 M40-49 1983 1 00:37:56 00:05:38
27 38 BAROT Josef HostynTrail 10 M40-49 1982 1 00:38:16 00:05:58
28 165 KLEMENT Marek Náměšť nad Oslavou 15 M20-39 1985 1 00:38:18 00:06:01
29 346 ŠKAPA Marek MK SEITL Ostrava 2 M50-59 1971 1 00:38:29 00:06:12
30 426 BARTÁK Radim Cyklo OP - BT Morkovice 11 M40-49 1980 1 00:38:42 00:06:24
31 144 JANČAŘÍKOVÁ Lenka 2BWINNER TEAM 1 Z50-59 1970 1 00:38:45 00:06:27
32 189 KREJČÍ Zdeněk TJ Liga 100 Olomouc 16 M20-39 1988 1 00:38:49 00:06:32
33 355 TALA Erik AD team 1 M19- 2006 1 00:39:00 00:06:43
34 248 NERADIL Tomáš ASPOT Hulín 12 M40-49 1974 1 00:39:12 00:06:54
35 66 ČÁŇ Daniel Vivatsport Valašské Meziříčí 17 M20-39 1993 1 00:39:14 00:06:57
36 324 STANÍK Andrej BK Lysá pod Makytou 18 M20-39 1997 1 00:39:16 00:06:59
37 71 DANĚK Jiří Uherské Hradiště - Vésky 13 M40-49 1976 1 00:39:21 00:07:04
38 162 KLAKURKA Václav AD team 14 M40-49 1983 1 00:39:25 00:07:08
39 318 SMOLA Michal SKOB Zlín 15 M40-49 1981 1 00:39:26 00:07:09
40 1 KAMÍNKOVÁ Petra Svatý Kopeček 2 Z50-59 1973 1 00:39:26 00:07:09
41 77 DERKA Radim Přerov 19 M20-39 1991 1 00:39:27 00:07:09
42 24 ŠPIČÁKOVÁ Jitka TJ Liga 100 Olomouc 3 Z20-39 1987 1 00:39:29 00:07:12
43 425 PLEVÁK Milan BK Lysá p. Makytou 3 M50-59 1972 1 00:39:31 00:07:14
44 39 KOPLÍK Martin Vesani.cz 20 M20-39 1984 1 00:39:38 00:07:21
45 83 DOSOUDIL František Fénix Sport Blansko 4 M50-59 1970 1 00:39:42 00:07:24
46 95 FRYDRYCH Martin Líšná 16 M40-49 1983 1 00:39:47 00:07:30
47 372 VALENTÍK Tomáš Atletika Nový Jičín 21 M20-39 1987 1 00:39:51 00:07:34
48 442 MIČOLA Daniel AC Sportguides Rožnov p. Radhoštěm 22 M20-39 1998 1 00:39:52 00:07:35
49 125 HORNA František Atletika Alojzov 17 M40-49 1976 1 00:40:14 00:07:56
50 109 HASTÍKOVÁ Jarmila Napajedla 1 Z40-49 1980 1 00:40:14 00:07:57
51 160 KAŠPAŘÍK Tomáš SK Přerov 18 M40-49 1975 1 00:40:16 00:07:58
52 180 KONVIČKA Adam Ostrava-jih 19 M40-49 1977 1 00:40:18 00:08:01
53 401 ZICH Radek PSK Přerov 23 M20-39 1984 1 00:40:24 00:08:07
54 112 HEČKO Martin VALACHBAJK Team 24 M20-39 1987 1 00:40:29 00:08:12
55 186 KOVAŘÍK Radek RK PELLS Holešov 20 M40-49 1974 1 00:40:36 00:08:19
56 254 NOVÁK Tomáš SK Přerov 1908 21 M40-49 1981 1 00:40:42 00:08:25
57 351 ŠTĚPÁN Marek TJ SOKOL Týn nad Bečvou 5 M50-59 1972 1 00:40:47 00:08:29
58 11 ŠINDELEK Dan MK SEITL Ostrava 6 M50-59 1965 1 00:40:57 00:08:40
59 199 KUČERA Pavel Atletika Alojzov 25 M20-39 1987 1 00:41:02 00:08:45
60 443 BUKOVJAN Vlastimil KESBUK 1 M60-64 1961 1 00:41:06 00:08:48
61 218 MAREK Milan AK Drnovice/Klepačov 2 M60-64 1960 1 00:41:11 00:08:54
62 111 HOŠŤÁLEK Tomáš ROHÁLOV biketeam 2 M19- 2006 1 00:41:18 00:09:01
63 61 BURDA Filip BK Ludgeřovice 26 M20-39 1991 1 00:41:19 00:09:02
64 136 CHADIM Stanislav TJ Jiskra Otrokovice 27 M20-39 1991 1 00:41:23 00:09:05
65 159 KAŠPÁREK Tomáš PIVI team 7 M50-59 1973 1 00:41:24 00:09:07
66 31 BABAYAN Vladimir BK Kuraray 28 M20-39 1985 1 00:41:28 00:09:10
67 265 PAVLÍČEK Roman HostýnTrail 29 M20-39 1990 1 00:41:29 00:09:12
68 225 MATOUCH Bronislav Zlín 8 M50-59 1965 1 00:41:31 00:09:13
69 94 FRITSCHEROVÁ Jana TJ Liga 100 Olomouc 4 Z20-39 1990 1 00:41:31 00:09:14
70 73 DEDEK Aleš AD team 22 M40-49 1975 1 00:41:33 00:09:16
71 418 MALÍK Martin POLSTER 9 M50-59 1973 1 00:41:33 00:09:16
72 287 POSPÍŠIL Petr TJ Jakl Karviná 23 M40-49 1979 1 00:41:34 00:09:17
73 200 KUČEROVÁ Eva Mattoni Freerun Zlín 5 Z20-39 1984 1 00:41:36 00:09:19
74 183 KOPŘIVA Jaryn Rohálov bike team 30 M20-39 1984 1 00:41:38 00:09:20
75 444 BLUCHOVÁ Kateřina SACHASPORT 2 Z40-49 1983 1 00:41:42 00:09:25
76 460 SLAVÍK Jiří Force Kck Zlín 24 M40-49 1979 1 00:41:46 00:09:29
77 198 KUČERA Jan Mattoni Freerun Zlín 25 M40-49 1983 1 00:41:53 00:09:36
78 201 KUČÍREK Petr TJ TŽ Třinec 1 M65-69 1958 1 00:41:54 00:09:37
79 427 SPOREK Jakub Atletika Holešov 26 M40-49 1982 1 00:41:58 00:09:41
80 52 BRABENEC Miroslav Žďár nad Sázavou 3 M60-64 1959 1 00:42:00 00:09:42
81 433 STOKLÁSEK Tomáš 31 M20-39 1995 1 00:42:01 00:09:43
82 447 SMYČEK Lukáš Napariders 27 M40-49 1983 1 00:42:02 00:09:45
83 328 STRNADOVÁ Eva Vranov 6 Z20-39 1986 1 00:42:06 00:09:49
84 81 DOLEŽEL Michal POKART 32 M20-39 1989 1 00:42:10 00:09:52
85 327 STRBÁČEK Jiří Prostějov 28 M40-49 1980 1 00:42:14 00:09:56
86 65 COL Roman RUBIC 29 M40-49 1979 1 00:42:16 00:09:59
87 252 NEUGEBAUER Erich BK Sak Karviná 10 M50-59 1968 1 00:42:21 00:10:04
88 382 VROBEL Miroslav Vroblici 4 M60-64 1961 1 00:42:25 00:10:08
89 224 MATĚJÍK Petr Cycloracing Olomouc 11 M50-59 1964 1 00:42:29 00:10:12
90 258 ODSTRČILÍK Tomáš SOKOL Třebětice 30 M40-49 1983 1 00:42:38 00:10:21
91 369 VACARDA Vladimír ELEVEN Run Team 5 M60-64 1959 1 00:42:48 00:10:31
92 349 ŠPIČÁK Roman Titan Tri-Life 33 M20-39 1993 1 00:42:56 00:10:38
93 233 MICHÁLEK Martin SK Alpaka Vyškov 31 M40-49 1978 1 00:42:57 00:10:39
94 263 PAVELEC Michal Borenovice 3 M19- 2005 1 00:42:59 00:10:41
95 257 ODSTRČILIK Roman Devils team 32 M40-49 1975 1 00:43:06 00:10:48
96 173 KOMÍN Bohuslav Mattoni Freerun Zlín 33 M40-49 1976 1 00:43:10 00:10:53
97 428 SEHNALÍK Jiří Batmani Holešov 34 M20-39 1990 1 00:43:18 00:11:00
98 435 VRBA Ivo ROCKTECHNIK Triatlon 34 M40-49 1980 1 00:43:20 00:11:03
99 17 JASENSKÝ Oldřich AK Kroměříž - O. Němec 35 M40-49 1982 1 00:43:22 00:11:05
100 391 ZAPLETAL Miroslav Devils team 36 M40-49 1976 1 00:43:22 00:11:05
101 15 PUMPRLA Václav ROHÁLOV biketeam 4 M19- 2008 1 00:43:23 00:11:05
102 247 NERADIL Svatopluk Líšná 37 M40-49 1980 1 00:43:39 00:11:22
103 386 VYMAZAL Petr Olomouc 38 M40-49 1975 1 00:43:41 00:11:24
104 357 TICHÝ Pavel Pro Pájinku 39 M40-49 1977 1 00:43:44 00:11:26
105 123 HORÁK Pavel Vyškov 6 M60-64 1961 1 00:43:47 00:11:30
106 28 ONDRUŠÍK Kateřina AK Šternberk 3 Z40-49 1983 1 00:44:07 00:11:50
107 93 FRITSCHER Adam TJ Liga 100 Olomouc 40 M40-49 1975 1 00:44:11 00:11:54
108 46 KAROL Marek Canyon racing Holešov 41 M40-49 1977 1 00:44:18 00:12:01
109 245 NEDVÍDEK Pavel Vesani.cz 42 M40-49 1979 1 00:44:21 00:12:04
110 188 KREJČÍ Tomáš TJ Liga 100 Olomouc 35 M20-39 1986 1 00:44:25 00:12:08
111 98 GARGULÁK Josef Sykora running tym 7 M60-64 1962 1 00:44:28 00:12:10
112 220 MARTINEC Petr Veselan 43 M40-49 1975 1 00:44:30 00:12:13
113 221 MARTYNEK Vladislav SKI Mosty 8 M60-64 1959 1 00:44:31 00:12:14
114 80 DOHNAL Zdeněk ZAPRO Team 44 M40-49 1979 1 00:44:37 00:12:19
115 314 SKŘEČEK Jiří SK Přerov 45 M40-49 1974 1 00:44:42 00:12:24
116 216 MALÝ René ŠK pre Radosť 46 M40-49 1983 1 00:44:53 00:12:36
117 360 TOMČÍK Lukáš X-TRAIL RychloHrad z.s. 47 M40-49 1981 1 00:45:01 00:12:44
118 75 DĚDIČ Michal Atletika Holešov 36 M20-39 1984 1 00:45:06 00:12:49
119 438 PÍCHAL Tomáš RŮŽĎKA 9 M60-64 1960 1 00:45:08 00:12:51
120 240 NAVRÁTIL Miroslav Křelov 48 M40-49 1976 1 00:45:13 00:12:56
121 310 SEKERKA Jan Kehar 49 M40-49 1978 1 00:45:18 00:13:01
122 380 VLÁČILÍK Zdeněk SP Malenovice 50 M40-49 1977 1 00:45:21 00:13:04
123 370 VÁCLAVKOVÁ Jana TJ Liga 100 Olomouc 7 Z20-39 1989 1 00:45:23 00:13:05
124 282 POLÁCH Viktor Mattoni Freerun Zlín 51 M40-49 1983 1 00:45:23 00:13:06
125 395 ZATLOUKAL Zdeněk Holešov 37 M20-39 1999 1 00:45:24 00:13:07
126 67 ČECHMÁNKOVÁ Olga AD team 4 Z40-49 1981 1 00:45:24 00:13:07
127 256 ODSTRČIL Tomáš Žeranovice 38 M20-39 1999 1 00:45:26 00:13:08
128 290 POSPÍŠILOVÁ Kateřina Podhostýnský lenochod 8 Z20-39 1995 1 00:45:27 00:13:09
129 40 BARTÍK Patrik Holešov 52 M40-49 1976 1 00:45:34 00:13:16
130 142 JAKEŠ Jiří Eleven Head CST Cyklolive 53 M40-49 1977 1 00:45:37 00:13:19
131 294 PROSSER Johnny www.vladimirsafr.com 39 M20-39 1987 1 00:45:38 00:13:20
132 222 ZEMÁNEK Petr DR.A.CY 12 M50-59 1968 1 00:45:40 00:13:23
133 317 SLOWIOCZEK Roman Mk.Seitl Ostrava 10 M60-64 1959 1 00:45:45 00:13:28
134 227 MATYÁŠOVÁ Jana Silvita s.r.o. Ústí nad Orlicí 3 Z50-59 1965 1 00:45:45 00:13:28
135 211 LIŠKA David Holešov 54 M40-49 1976 1 00:45:59 00:13:42
136 18 STANĚK Petr AK Kroměříž - O. Němec 55 M40-49 1974 1 00:46:00 00:13:43
137 371 VALD Jiří Drásal team Holešov 13 M50-59 1973 1 00:46:11 00:13:53
138 285 POLÍVKA Luděk AD team 56 M40-49 1978 1 00:46:22 00:14:05
139 312 SICHÁLKOVÁ Jana PUNK tým 9 Z20-39 1988 1 00:46:24 00:14:07
140 223 MAŤA Petr Podhostýnští vrchaři 57 M40-49 1974 1 00:46:26 00:14:09
141 271 ODSTRČILÍK Ondřej Atletika Holešov 5 M19- 2008 1 00:46:30 00:14:12
142 105 HALUZÍK Marek DR.A.CY 58 M40-49 1974 1 00:46:36 00:14:18
143 415 PROTIVÁNEK Jindřich SDH Vojnice 59 M40-49 1980 1 00:46:39 00:14:21
144 206 LAPÁČEK Marek Ladermon Team 60 M40-49 1976 1 00:46:40 00:14:23
145 348 ŠPACÍR Ladislav TJ Lokomotiva Břeclav 2 M65-69 1955 1 00:46:44 00:14:27
146 255 NOVOTNÁ Martina O. Němec 10 Z20-39 1988 1 00:46:45 00:14:28
147 262 ONDRYÁŠ Petr TJ Liga 100 Olomouc 61 M40-49 1980 1 00:46:57 00:14:40
148 226 MATVEEV Sergey IMS Family Sport Team 14 M50-59 1968 1 00:47:01 00:14:44
149 399 ZELA Ondřej Sokol Paršovice 62 M40-49 1979 1 00:47:12 00:14:55
150 231 MÍČEK Roman Frýdek Místek 15 M50-59 1972 1 00:47:14 00:14:56
151 296 PŘIKRYL Adam TJ Sokol Tovačov 40 M20-39 1986 1 00:47:18 00:15:01
152 101 GRULICHOVA Simona AK Drnovice 4 Z50-59 1972 1 00:47:24 00:15:07
153 164 KLAPIL Luděk OD Morava Holešov 16 M50-59 1973 1 00:47:26 00:15:08
154 364 TOPOROVÁ Ľubica ŠK pre Radosť 5 Z40-49 1975 1 00:47:27 00:15:09
155 301 REMEŠ Jaroslav OD MORAVA 63 M40-49 1974 1 00:47:27 00:15:10
156 147 JANUŠKA Ivan Sokol Šanov 3 M65-69 1958 1 00:47:29 00:15:12
157 434 MACKOVÁ Petra STG Zlín 5 Z50-59 1973 1 00:47:32 00:15:14
158 133 HRSTKA David Holešov 41 M20-39 1997 1 00:47:39 00:15:21
159 306 RYS Rudolf V rámci fitness 42 M20-39 1991 1 00:47:40 00:15:22
160 85 DVORNÍK Radek Holešov 43 M20-39 1994 1 00:47:42 00:15:25
161 214 MACHŮ František Uherský Brod 64 M40-49 1982 1 00:47:43 00:15:25
162 185 KOUTNÁ Zuzana AD team 11 Z20-39 1988 1 00:47:45 00:15:27
163 456 RYTÍŘ Michal SKM Kroměříž 17 M50-59 1973 1 00:47:49 00:15:31
164 304 RŮŽIČKA Pavel Kolokroužek Zlín 65 M40-49 1976 1 00:47:57 00:15:39
165 10 HOLIŠ Radim Kú Zlín 66 M40-49 1975 1 00:47:59 00:15:42
166 334 SVITÁK Stanislav MK SEITL Ostrava 1 M70+ 1950 1 00:48:00 00:15:43
167 273 PODJUKL Zdeněk SK Hranice 44 M20-39 1995 1 00:48:00 00:15:43
168 385 VYMAZAL Jan Japaroga 45 M20-39 1992 1 00:48:02 00:15:44
169 161 KIMLOVÁ Veronika Olomouc 6 Z40-49 1983 1 00:48:04 00:15:47
170 330 SUCHÁNEK Roman Policejní sportovní klub Přerov 67 M40-49 1982 1 00:48:04 00:15:47
171 455 SONMIDY Jiří 46 M20-39 1993 1 00:48:06 00:15:49
172 436 MLČÁK Roman PUNK team 68 M40-49 1980 1 00:48:07 00:15:50
173 104 HALUZA Martin KP Cycling 69 M40-49 1983 1 00:48:16 00:15:59
174 212 LOSERTOVÁ Alena ZAPRO Team 12 Z20-39 1988 1 00:48:19 00:16:02
175 59 BUCHTA Radomil AK Drnovice 4 M65-69 1958 1 00:48:20 00:16:03
176 300 RAŠNER Tomáš KVS Olomouc 18 M50-59 1969 1 00:48:21 00:16:03
177 390 ZALABÁKOVÁ Tereza Holešov 13 Z20-39 1992 1 00:48:21 00:16:04
178 54 BRÁZDOVÁ Veronika VALACHBAJK Team 14 Z20-39 1990 1 00:48:22 00:16:04
179 207 LEJSEK Jaroslav CHropyně 76811 2 M70+ 1953 1 00:48:29 00:16:11
180 378 VEČEŘOVÁ Simona Cycloracing team 7 Z40-49 1978 1 00:48:40 00:16:22
181 146 JANKŮ Petr TJ Liga 100 Olomouc 70 M40-49 1974 1 00:48:40 00:16:23
182 288 POSPÍŠILÍK Jakub Přerov 47 M20-39 1998 1 00:48:46 00:16:28
183 453 BRTNÍČEK Filip 4EVER Cyklobalis team 6 M19- 2007 1 00:48:47 00:16:30
184 49 BOSÁK Martin PSK Přerov 71 M40-49 1979 1 00:48:48 00:16:31
185 267 PERUTKA Tomáš Plastoví sekáči Prštné 72 M40-49 1975 1 00:48:51 00:16:33
186 394 ZATLOUKAL David Spěchám pomalu 48 M20-39 1988 1 00:48:54 00:16:37
187 270 PIŇOS Patrik Smržice 49 M20-39 1996 1 00:48:56 00:16:38
188 420 NAVRÁTIL Jakub 73 M40-49 1974 1 00:48:58 00:16:40
189 90 ERNST Tomáš 1 běžecký Jablunkov 19 M50-59 1973 1 00:49:00 00:16:42
190 55 BUČEK Jaroslav Sykora running tym 74 M40-49 1975 1 00:49:00 00:16:43
191 457 KOUPIL Petr TJ Liga 100 Olomouc 75 M40-49 1976 1 00:49:03 00:16:46
192 190 KREJSA Tomáš TJ SOKOL Racková 50 M20-39 1994 1 00:49:06 00:16:49
193 250 NESVADBA Jiří Zlín 4 76 M40-49 1976 1 00:49:11 00:16:53
194 12 PTÁČEK Radim Rohálov bike team 7 M19- 2013 1 00:49:13 00:16:55
195 429 KREJČÍ Lukáš Prusinovice 51 M20-39 1993 1 00:49:13 00:16:56
196 313 SKLENÁŘ Jan Tišnov 52 M20-39 1988 1 00:49:14 00:16:56
197 96 FUKSA Jaroslav NightMares 53 M20-39 1985 1 00:49:14 00:16:57
198 36 BANCIKOVA Lucie PSK Přerov 15 Z20-39 1988 1 00:49:15 00:16:58
199 440 LUNGA Jan FJOLLS 54 M20-39 1985 1 00:49:16 00:16:58
200 187 KREJČÍ Gabriela Prostějov 16 Z20-39 1988 1 00:49:17 00:17:00
201 374 VARMUŽA Vladimír BK Hodonín 3 M70+ 1950 1 00:49:17 00:17:00
202 432 VRAJIKOVÁ Dagmar 6 Z50-59 1973 1 00:49:21 00:17:03
203 406 KOŘENEK Michal TJ Prusinovice 55 M20-39 1988 1 00:49:22 00:17:04
204 350 ŠTEC Jiří Valašské Meziříčí 20 M50-59 1966 1 00:49:22 00:17:05
205 137 CHVATÍK Zdeněk Valašské Meziříčí 56 M20-39 1986 1 00:49:23 00:17:05
206 171 KOLMAŠ Zdeněk TJ Liga 100 Olomouc 77 M40-49 1982 1 00:49:25 00:17:08
207 431 ZAJÁC Pavel TJ Sokol Třebětice 21 M50-59 1970 1 00:49:26 00:17:09
208 106 HAMERSKÝ Jarek AD team 78 M40-49 1976 1 00:49:28 00:17:11
209 356 TELIČKA Marek Mary's meals 22 M50-59 1972 1 00:49:29 00:17:12
210 430 LYSÁČKOVÁ Sofie SDH Hostětín 1 Z19- 2009 1 00:49:32 00:17:14
211 279 POK Pavel DR.A.CY 79 M40-49 1974 1 00:49:36 00:17:19
212 16 VAŠICA Martin SOKOL Třebětice 23 M50-59 1972 1 00:49:38 00:17:21
213 192 KRUPIČKA Miroslav Jiskra Ústí nad Orlicí 4 M70+ 1953 1 00:49:39 00:17:21
214 445 HÁJEK Josef 80 M40-49 1980 1 00:49:45 00:17:28
215 402 ZLÁMAL Jiří Titan Tri-Life 57 M20-39 1988 1 00:49:48 00:17:31
216 72 DAŇHEL Radim Bystřice pod Hostynem 81 M40-49 1976 1 00:49:54 00:17:36
217 381 VLATTEN André Přerov 24 M50-59 1969 1 00:49:56 00:17:39
218 352 ŠTIBRAL Zdenek Bystřice pod Hostýnem 58 M20-39 1984 1 00:50:02 00:17:44
219 239 NAVRÁTIL Michal DR.A.CY. 82 M40-49 1974 1 00:50:02 00:17:45
220 204 KVASNIČKOVÁ Julie Brusné 2 Z19- 2007 1 00:50:07 00:17:49
221 419 SOBEK Roman 25 M50-59 1972 1 00:50:08 00:17:51
222 229 MÉSL Roman Fištróni 83 M40-49 1981 1 00:50:10 00:17:53
223 91 FÁČEK Miroslav SK Zahrada Petřvald 26 M50-59 1966 1 00:50:18 00:18:01
224 253 NEVŘALA Michal Holešov 59 M20-39 1993 1 00:50:20 00:18:03
225 363 TOMEČKOVÁ Lenka SK O. Němec 8 Z40-49 1983 1 00:50:21 00:18:03
226 410 ŠIŠKA David 8 M19- 2007 1 00:50:30 00:18:13
227 182 KOPEČNÝ František TTS Osek nad Bečvou 11 M60-64 1962 1 00:50:30 00:18:13
228 158 KAŠÍK Martin Besys 84 M40-49 1978 1 00:50:36 00:18:18
229 451 BRTNÍČEK Petr Špica team Dřevohostice 27 M50-59 1968 1 00:50:39 00:18:21
230 155 KAĎŮREK Tomáš 4ever Cyklo Bulis 85 M40-49 1979 1 00:50:40 00:18:23
231 400 ZEMAN Filip Mattoni Freerun Zlín 86 M40-49 1978 1 00:50:47 00:18:30
232 50 BOŽA Václav LowellPro Runing Team 60 M20-39 1996 1 00:50:50 00:18:32
233 405 DAREBNÍČEK Tomáš Němčice 28 M50-59 1973 1 00:50:51 00:18:34
234 152 JORDANOV David PSK Přerov 87 M40-49 1979 1 00:50:57 00:18:40
235 42 BÁTĚK Josef L 100 Olomouc 12 M60-64 1961 1 00:50:58 00:18:40
236 299 RADECKÁ Linda SKP Zlín 9 Z40-49 1978 1 00:50:58 00:18:40
237 242 NEDBAL Marek TJ Prusinovice 9 M19- 2009 1 00:50:58 00:18:41
238 88 DVOŘÁK Miroslav Olomouc 29 M50-59 1973 1 00:50:59 00:18:41
239 167 KLIMEŠ Jan TJ Velké Poříčí 61 M20-39 1984 1 00:51:00 00:18:43
240 274 PODJUKLOVÁ Iva SK Hranice 10 Z40-49 1974 1 00:51:02 00:18:45
241 143 JANALÍK Jiří Vesani.cz 88 M40-49 1978 1 00:51:04 00:18:47
242 437 DEMOVIČ Štefan KOBRA 30 M50-59 1964 1 00:51:09 00:18:51
243 191 KROČIL Tomáš Valašské Meziříčí 62 M20-39 1996 1 00:51:11 00:18:53
244 268 PETR Jiří Zlín - Kudlov 5 M65-69 1954 1 00:51:16 00:18:58
245 251 NEŠPOROVÁ Alžběta SKOB Zlín 17 Z20-39 2000 1 00:51:26 00:19:09
246 266 PAVOL Peter AŠK Spišská Noval Ves 5 M70+ 1953 1 00:51:33 00:19:16
247 62 BURDA Rostislav ASPOT Hulín 89 M40-49 1976 1 00:51:38 00:19:20
248 196 KUBÍČEK Pavel Relax - Dobré Pole - Orel Židenice 6 M70+ 1953 1 00:51:40 00:19:23
249 284 POLEŠOVSKÝ Libor ASPOT Hulín 90 M40-49 1982 1 00:51:43 00:19:26
250 79 DOHNAL Petr ZAPRO Team 91 M40-49 1981 1 00:51:49 00:19:32
251 332 SUMEC Kryštof AK Kroměříž 10 M19- 2009 1 00:51:51 00:19:34
252 397 ZAVADIL Martin PSK Přerov 92 M40-49 1978 1 00:51:52 00:19:35
253 219 MARTINČÍKOVÁ Ivana Jen tak na pohodu 18 Z20-39 1991 1 00:51:56 00:19:38
254 57 MARTINČÍK Svatopluk Jen tak na pohodu 31 M50-59 1969 1 00:51:56 00:19:38
255 407 KREJČÍ Jan TJ Prusinovice 11 M19- 2007 1 00:51:58 00:19:41
256 462 NÁBĚLEK Aleš PSG Mechanix 32 M50-59 1973 1 00:51:59 00:19:41
257 119 HNILICOVÁ Kateřina Ladermon 19 Z20-39 1985 1 00:52:05 00:19:48
258 347 ŠNAJDAR Roman Eleven Head CST Cyklolive 33 M50-59 1969 1 00:52:09 00:19:52
259 169 KOBLIHA Milan Atletika Alojzov 6 M65-69 1957 1 00:52:13 00:19:56
260 236 MLČÁK Václav Osek nad Bečvou 93 M40-49 1980 1 00:52:13 00:19:56
261 283 POLEŠOVSKÁ Lucie Hulín 20 Z20-39 1986 1 00:52:15 00:19:57
262 441 VYORAL Jiří VY-JO koně 34 M50-59 1966 1 00:52:21 00:20:03
263 413 VURBAL Milan SLAVOJ Všetuly 35 M50-59 1966 1 00:52:25 00:20:07
264 338 ŠANDA Zbyněk Takové domácí běhání 36 M50-59 1972 1 00:52:28 00:20:11
265 297 PTÁČEK Pavel Rohálov bike team 94 M40-49 1974 1 00:52:29 00:20:11
266 238 MRLÍK Josef Chropyně 95 M40-49 1981 1 00:52:39 00:20:22
267 448 VEDROVÁ Iva Pan a paní Vedrovi 11 Z40-49 1983 1 00:52:43 00:20:26
268 117 HELSNEROVÁ Hana Kostelec u Holešova 21 Z20-39 1985 1 00:52:50 00:20:33
269 148 JAROS Jiří Běžci z Rya 37 M50-59 1968 1 00:52:53 00:20:35
270 454 HORÁKOVÁ Kristýna Kryjo team 22 Z20-39 1986 1 00:52:55 00:20:38
271 97 GAHURA Petr Vesani.cz 96 M40-49 1979 1 00:52:56 00:20:39
272 37 BARBOŘÁK Bohuš TJ Liga 100 Olomouc 13 M60-64 1959 1 00:53:06 00:20:49
273 149 JELÍNEK Milan Orel jednota Bystřice p. H. 97 M40-49 1979 1 00:53:17 00:21:00
274 115 HEJNÍČEK Pavel Roštění 63 M20-39 1990 1 00:53:23 00:21:05
275 163 KLAKURKOVÁ Kateřina AD team 12 Z40-49 1982 1 00:53:24 00:21:07
276 316 SLATINSKÝ Martin Chomýž 98 M40-49 1976 1 00:53:25 00:21:08
277 128 HRAZDILOVÁ Martina KMB Líné lemry 13 Z40-49 1980 1 00:53:34 00:21:17
278 174 KOMÍNKOVÁ Michaela KP Cycling 14 Z40-49 1983 1 00:53:35 00:21:18
279 272 PODEŠVA Pavel Běžci. Z Rya 7 M70+ 1949 1 00:53:36 00:21:18
280 241 NAVRÁTIL Vojtěch Přerov 64 M20-39 1986 1 00:53:43 00:21:25
281 452 HROCH Ivo Špica team Dřevohostice 99 M40-49 1975 1 00:53:44 00:21:26
282 439 KOLMAŠOVÁ Lucie Liga 100 Olomouc 15 Z40-49 1982 1 00:53:44 00:21:27
283 181 KOPEČEK Ivan AC Moravská Slavia Brno, spolek 8 M70+ 1949 1 00:53:50 00:21:33
284 367 TRČKOVÁ Žaneta Pravčice 23 Z20-39 1998 1 00:53:52 00:21:35
285 131 HROCHOVÁ Lucie Olomouc 24 Z20-39 1998 1 00:53:53 00:21:35
286 48 PUMPRLA Libor Rohálov bike team 100 M40-49 1975 1 00:53:53 00:21:35
287 130 HROCH Zbyněk Olomouc 38 M50-59 1973 1 00:53:53 00:21:36
288 202 KVASNIČKA Jiří stolní tenis Bystřice pod Hostýnem 39 M50-59 1973 1 00:53:58 00:21:40
289 124 HORÁK Petr SK Hranice 40 M50-59 1971 1 00:54:01 00:21:43
290 116 HELSNER Jiří Kostelec u Holešova 65 M20-39 1985 1 00:54:02 00:21:45
291 56 BUDÍN Petr 101 M40-49 1980 1 00:54:03 00:21:46
292 353 ŠTURM Zbyněk SKP lyžaři Holešov 102 M40-49 1976 1 00:54:04 00:21:46
293 208 LENHART Vít PSK Přerov 103 M40-49 1982 1 00:54:04 00:21:47
294 114 HEJNÍČEK Pavel Kostelec u Holešova 41 M50-59 1970 1 00:54:09 00:21:51
295 322 SOLAŘ Michal Holešov 42 M50-59 1973 1 00:54:09 00:21:52
296 307 ADÁMEK Zdeněk Rohál z Holešovské 104 M40-49 1976 1 00:54:11 00:21:54
297 362 TOMEČKA Libor Hranice 14 M60-64 1962 1 00:54:13 00:21:55
298 404 MIKEŠKA Lukáš TJ Prusinovice 66 M20-39 1986 1 00:54:13 00:21:56
299 89 DVOŘÁKOVÁ Eva Atletika Alojzov 1 Z60+ 1955 1 00:54:16 00:21:59
300 175 KOŇAŘÍK Martin Přerov 43 M50-59 1973 1 00:54:22 00:22:04
301 376 VEČERKA Jiří Uherské Hradiště 105 M40-49 1977 1 00:54:25 00:22:08
302 30 PROKOP Jiří Běhy Zlín 7 M65-69 1956 1 00:54:34 00:22:16
303 145 JANEČKA Pavel Tým partnerství Bystřice p.H.-Salzkotten 44 M50-59 1968 1 00:54:37 00:22:20
304 384 VYBÍRAL Jakub Holešovská pohřební služba s.r.o. 106 M40-49 1975 1 00:54:43 00:22:26
305 398 ZDRAŽIL Petr QuoUsque Tandem 8 M65-69 1957 1 00:54:44 00:22:27
306 47 BORTLOVÁ Kateřina POHODA TEAM Kopřivnice 16 Z40-49 1983 1 00:54:48 00:22:30
307 276 PODMOLÍKOVÁ Lucie Sušice 25 Z20-39 1988 1 00:55:04 00:22:46
308 234 MÍKA Radan uniploty.cz 107 M40-49 1977 1 00:55:14 00:22:56
309 64 BYSTROŇ Vilém Valšské Meziříčí 108 M40-49 1974 1 00:55:17 00:22:59
310 339 ŠANDO Filip Atletika Holešov 12 M19- 2008 1 00:55:23 00:23:05
311 449 ROLINC Kuba Špíčkoví atleti 67 M20-39 1985 1 00:55:26 00:23:08
312 337 SYMERSKÝ Petr Kozí Chlívek 109 M40-49 1976 1 00:55:28 00:23:10
313 210 LHOTSKÝ Martin Shemale Racing 68 M20-39 1987 1 00:55:29 00:23:11
314 139 CHYTIL Vladimír Všechovice 9 M70+ 1950 1 00:55:32 00:23:14
315 333 SVATOŇOVÁ Růžena Brno 7 Z50-59 1964 1 00:55:34 00:23:16
316 264 PAVELKA Jarmil Praha 110 M40-49 1980 1 00:55:36 00:23:19
317 446 SMYČKOVÁ Veronika Napariders 26 Z20-39 1986 1 00:55:36 00:23:19
318 463 NOVOTNÝ Petr DTJ Prostějov 111 M40-49 1980 1 00:55:37 00:23:20
319 76 DEDKOVÁ Blanka AD team 17 Z40-49 1977 1 00:55:37 00:23:20
320 197 KUBLA Roman SOKOL Třebětice 112 M40-49 1981 1 00:55:38 00:23:20
321 103 HÁJOVSKÝ Tomáš Hlučín 45 M50-59 1964 1 00:55:41 00:23:23
322 416 BUČÍK Jaromír Biatlon Halenkovice 9 M65-69 1957 1 00:55:41 00:23:24
323 383 VRUBELOVÁ Michaela Prusinovice 27 Z20-39 1994 1 00:55:45 00:23:27
324 311 SEKERKOVÁ Táňa Praha 28 Z20-39 1987 1 00:55:46 00:23:28
325 113 HÉGROVÁ Ivona Valím Valím Hostěrádky 8 Z50-59 1969 1 00:55:51 00:23:34
326 177 KONEČNÝ Jaroslav DR.A.CY. 46 M50-59 1973 1 00:55:59 00:23:41
327 340 ŠANDO Martin Atletika Holešov 47 M50-59 1971 1 00:56:05 00:23:47
328 365 TORALOVÁ Jana Uherský Brod 29 Z20-39 1987 1 00:56:12 00:23:54
329 29 ŠVIHEL Miroslav BS Slopné 10 M65-69 1958 1 00:56:16 00:23:58
330 13 VERNARSKÝ Jaroslav Pepa team Frýdek - Místek 48 M50-59 1967 1 00:56:16 00:23:59
331 168 KLIMEŠOVÁ Jana SBK Wiky Kyjov 2 Z60+ 1963 1 00:56:24 00:24:07
332 126 HRADILOVÁ Natálie Kostelec u Holešova 3 Z19- 2006 1 00:56:25 00:24:08
333 45 BOROZDINA Valeria IMS Family Sport Team 30 Z20-39 1994 1 00:56:27 00:24:10
334 298 RABINA Ladislav PSK Přerov 49 M50-59 1970 1 00:56:30 00:24:13
335 295 PŘIBIL Ondřej Bystřice pod Hostýnem 113 M40-49 1983 1 00:56:31 00:24:13
336 110 HAVLÍKOVÁ Barbora PIVI team 31 Z20-39 1993 1 00:56:31 00:24:14
337 424 NĚMCOVÁ Ivana Ženy na tahu 18 Z40-49 1981 1 00:56:32 00:24:14
338 246 NĚMEC David MTB KOZÍ CHLÍVEK 114 M40-49 1976 1 00:56:32 00:24:15
339 44 BÍLEK David MTB KOZÍ CHLÍVEK 115 M40-49 1974 1 00:56:34 00:24:16
340 244 NEDBALOVÁ Pavla TJ Prusinovice 19 Z40-49 1982 1 00:56:34 00:24:16
341 99 GROFKOVÁ Petra Šneci v běhu 20 Z40-49 1976 1 00:56:40 00:24:23
342 153 ZACHARA David Devils team 50 M50-59 1973 1 00:56:40 00:24:23
343 303 RUDOLFOVÁ Eva Kostelec u Holešova 32 Z20-39 1983 1 00:56:40 00:24:23
344 213 LUTONSKÝ Aleš Prusinovice 69 M20-39 1985 1 00:56:42 00:24:25
345 305 RYS Oldřich POHODA TEAM Kopřivnice 15 M60-64 1960 1 00:56:45 00:24:27
346 289 POSPÍŠILÍKOVÁ Michaela Hulín 70 M20-39 1987 1 00:56:48 00:24:31
347 292 PROFOUS Petr Kanoistika Ostrožská Nová Ves 11 M65-69 1958 1 00:56:49 00:24:32
348 120 HODIS Jakub Lipník nad Bečvou 116 M40-49 1979 1 00:56:55 00:24:38
349 366 TRČKOVÁ Dana Holešov 9 Z50-59 1972 1 00:56:56 00:24:38
350 25 PUMPRLA Jakub TJ Prusinovice 13 M19- 2007 1 00:56:57 00:24:40
351 361 TOMEČEK Ondřej Přerov 71 M20-39 1998 1 00:56:57 00:24:40
352 84 DOSTÁL Pavel DRACY 51 M50-59 1970 1 00:57:05 00:24:47
353 82 DOLEŽEL Oldřich Než si pro nás přijde 10 M70+ 1951 1 00:57:05 00:24:48
354 345 ŠIMKOVÁ Nela Vyškov 33 Z20-39 1985 1 00:57:18 00:25:01
355 461 VISINGER Arnošt AD SPORT 72 M20-39 1994 1 00:57:18 00:25:01
356 209 LEŽÁKOVÁ Markéta TON 21 Z40-49 1982 1 00:57:26 00:25:08
357 278 PODOLOVÁ Daniela Šneci v běhu 34 Z20-39 1987 1 00:57:28 00:25:11
358 321 SOBKOVÁ Hanka Komárno 10 Z50-59 1973 1 00:57:30 00:25:13
359 275 PODMOLÍK Václav Sušice 52 M50-59 1964 1 00:57:34 00:25:17
360 134 HUBÁČKOVÁ Gabriela VO-HU-bu 22 Z40-49 1978 1 00:57:40 00:25:23
361 107 HANÁČKOVÁ Hana Březolupy 23 Z40-49 1977 1 00:57:42 00:25:25
362 41 BARTOŠKOVÁ Barbora SK Rudá Hvězda Kroměříž 24 Z40-49 1977 1 00:57:53 00:25:35
363 63 BURDÍK Martin Bystřice pod Hostýnem 117 M40-49 1983 1 00:58:09 00:25:51
364 422 TOPIČOVÁ Barbora 4 Z19- 2008 1 00:58:11 00:25:54
365 423 TOPIČ Patrik 118 M40-49 1979 1 00:58:11 00:25:54
366 421 JANDA Jan SSK Vítkovice 11 M70+ 1948 1 00:58:27 00:26:10
367 176 KONEČNÁ Marta DR.A.CY. 25 Z40-49 1974 1 00:58:29 00:26:12
368 205 LÁNÍKOVÁ Kateřina SK Rudá Hvězda Kroměříž 26 Z40-49 1982 1 00:58:33 00:26:16
369 172 KOLOMÁROVÁ Kateřina Hulín 119 M40-49 1976 1 00:58:35 00:26:17
370 235 MLČÁK Roman RAAB COMPUTER 73 M20-39 1987 1 00:58:36 00:26:19
371 102 HABARTOVÁ Jana Kunovice 27 Z40-49 1978 1 00:58:36 00:26:19
372 259 ODSTRČILÍKOVÁ Zuzana Atletika Holešov 28 Z40-49 1981 1 00:58:47 00:26:30
373 411 BUREŠ Petr AD team 53 M50-59 1973 1 00:58:50 00:26:32
374 344 ŠEFČÍK Marek Přerov 74 M20-39 1999 1 00:59:10 00:26:52
375 87 DVORSKÝ Michal ZAPRO Team 54 M50-59 1968 1 00:59:15 00:26:57
376 14 ADÁMKOVÁ Kristyna Holešov 35 Z20-39 1995 1 00:59:23 00:27:06
377 342 ŠAŠKOVÁ Karolína DR.A.CY 36 Z20-39 1990 1 00:59:46 00:27:29
378 326 STEHNOVÁ Jitka Vesani.cz 11 Z50-59 1971 1 00:59:50 00:27:33
379 230 METELKA Vlastimil Velký Újezd 120 M40-49 1976 1 01:00:08 00:27:51
380 127 HRACHOVÝ Ondřej Prusinovice 75 M20-39 1984 1 01:00:22 00:28:04
381 293 PROCHÁZKA Jiří Než si pro nás přijde 12 M70+ 1952 1 01:00:27 00:28:10
382 228 MĚCHURA Roman PŘÍŠTĚ UŽ NEPOJEDU KOLO TÝM 55 M50-59 1972 1 01:00:28 00:28:11
383 358 TKADLČÍKOVÁ Andrea PŘÍŠTĚ UŽ NEPOJEDU KOLO TÝM 29 Z40-49 1975 1 01:00:28 00:28:11
384 78 DOČKAL Tomáš PSK Přerov 76 M20-39 1985 1 01:00:30 00:28:13
385 320 SMÝKAL Tomáš SK Žeranovice 121 M40-49 1974 1 01:00:41 00:28:24
386 135 CHADIM Jiří RAAB COMPUTER 77 M20-39 1998 1 01:01:03 00:28:46
387 193 KŘEMEČKOVÁ Kamila Poslední polívky 30 Z40-49 1983 1 01:01:05 00:28:47
388 329 STRŽÍNEK Karel Běžci z Rya 56 M50-59 1964 1 01:01:21 00:29:04
389 108 HASNÍKOVÁ Lenka Mattoni Freerun Zlín 12 Z50-59 1973 1 01:01:37 00:29:19
390 237 MRAČEK Rostislav Rokytnice u Přerova 12 M65-69 1954 1 01:02:23 00:30:06
391 203 KVASNIČKA Pavel Rohál z Kozinca 57 M50-59 1970 1 01:02:40 00:30:22
392 26 PÁNEK Libor PSG Mechanix 122 M40-49 1979 1 01:02:47 00:30:30
393 393 ZAPLETAL Simona Žeranovice 37 Z20-39 1985 1 01:02:49 00:30:31
394 392 ZAPLETAL Miroslav Žeranovice 123 M40-49 1980 1 01:02:49 00:30:31
395 58 BUDINSKÁ Hana AC Moravská Slavia Brno, spolek 3 Z60+ 1960 1 01:02:52 00:30:35
396 331 SUMCOVÁ Andrea Kroměříž 31 Z40-49 1974 1 01:02:57 00:30:39
397 291 PRAŽÁKOVÁ Petra Poslední polívky 32 Z40-49 1979 1 01:03:23 00:31:05
398 302 RINKA Erich Prajzsky BK Kravaře 13 M65-69 1954 1 01:03:25 00:31:08
399 396 ZATLOUKALOVÁ Radka Spěchám pomalu 38 Z20-39 1993 1 01:03:26 00:31:09
400 34 BAJEROVÁ Ilona Mašinka 4 Z60+ 1958 1 01:03:29 00:31:12
401 141 IVÁNKOVÁ Andrea Holešov 33 Z40-49 1974 1 01:03:29 00:31:12
402 387 VYORAL Eduard Vyokoně 78 M20-39 1995 1 01:04:15 00:31:57
403 388 VYORALOVÁ Jana Vyokoně 39 Z20-39 1993 1 01:04:15 00:31:58
404 450 ŠÍBL Radoslav EKODRILL Rymice 14 M65-69 1955 1 01:04:18 00:32:00
405 157 KALÁB Jiří Majetín 124 M40-49 1978 1 01:04:40 00:32:23
406 459 ŽÁKOVÁ Ema bežci z Rya 5 Z19- 2006 1 01:04:41 00:32:24
407 341 ŠANDOVÁ Petra Atletika Holešov 13 Z50-59 1973 1 01:04:43 00:32:26
408 323 SOLAŘOVÁ Eva Solario team 14 Z50-59 1970 1 01:04:50 00:32:33
409 325 STEHNO Jiří Vesani.cz 16 M60-64 1961 1 01:04:53 00:32:35
410 458 LECHNER Jan VS Uhřice 15 M65-69 1958 1 01:05:00 00:32:42
411 412 POISELOVÁ Eva TJ Sokol Holešov 34 Z40-49 1978 1 01:05:06 00:32:49
412 243 NEDBALOVÁ Gabriela Jankovice 6 Z19- 2007 1 01:05:10 00:32:52
413 70 DADLÍKOVÁ Dita Tučapy 40 Z20-39 1996 1 01:05:47 00:33:30
414 414 BUREŠOVÁ Renata Sokol Holešov 35 Z40-49 1978 1 01:05:59 00:33:42
415 409 MAREK Lukáš Any běží o život 79 M20-39 1986 1 01:06:10 00:33:53
416 408 BAČÍKOVÁ Aneta Any běží o život 41 Z20-39 1989 1 01:06:11 00:33:53
417 359 TOBOLÍKOVÁ Iva Rohálka z Holešovské 36 Z40-49 1974 1 01:06:15 00:33:58
418 373 VANĚK Jaromír TJ Liga 100 Olomouc 13 M70+ 1948 1 01:07:02 00:34:44
419 379 VELIČKA Jaroslav NEKO Prusinovice 14 M70+ 1944 1 01:07:18 00:35:01
420 308 SEDLÁČEK Jaroslav Lukoveček 16 M65-69 1954 1 01:07:48 00:35:30
421 140 INGROVÁ Hana Zlín - Štípa 42 Z20-39 1997 1 01:10:11 00:37:53
422 132 HROMÁDKA Mikuláš Jankovice 14 M19- 2004 1 01:10:11 00:37:54
423 261 OLIŠAR_JANOŠOVÁ Veronika Kroměříž 43 Z20-39 1984 1 01:10:21 00:38:03
424 260 OLIŠAR Martin Kroměříž 80 M20-39 1990 1 01:10:21 00:38:04
425 195 KUBÍČEK František Dobré Pole 15 M70+ 1946 1 01:12:58 00:40:41
426 269 PIKAL Karel KVS Olomouc 16 M70+ 1949 1 01:13:15 00:40:57
427 118 HLADKÁ Ivana Veselí nad Moravou 15 Z50-59 1969 1 01:13:56 00:41:39
428 215 MAIER Stanislav Kokory 58 M50-59 1966 1 01:14:30 00:42:13
429 166 KLÍČOVÁ Lenka Šneci v běhu 44 Z20-39 1987 1 01:15:21 00:43:04
430 121 HOLÝ Josef Orel Židenice 17 M70+ 1941 1 01:19:15 00:46:58
431 86 HÁNA Květoslav Obec Svatobořice - Mistřín 18 M70+ 1937 1 01:20:31 00:48:13
432 368 TVRDÁ Zdeňka SK Hranice 5 Z60+ 1956 1 01:24:22 00:52:05

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

24.02.2024 09:00
Rohálovská desítka
02.03.2024 08:00
BBP 7 - Běh kolem Myslivny
16.03.2024 08:00
BBP 8 - Jarní běh Doubravy
24.03.2024 08:00
BBP 9 - Blanenský kros
06.04.2024 08:00
Silniční běh Velká Morava
06.04.2024 09:00
38. KALÁB JM TT Liga - KALÁB AQUATLON
07.04.2024 08:00
BBP 10 - Šaratický běh
20.04.2024 06:00
NoMenRun 2024
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.