01.03.2024: Změna termínu 8. závodu BBP
22.02.2024: Rohálovská 10 - Startovní listina
Zpracování výsledků | David Klézl |
Vzdálenost (km) | 6,00 |
Počet kol | 1 |
Počet závodníků | 49 |
Stav | Oficiální výsledky |
Poř. | St. číslo |
Jméno | Oddíl | Poř. kat. | Kateg. | Ročník | Kola | Výkon | Ztráta |
1 | 23 | KUBALA Patrik | Cyklisti Martin | 1 | Muži_B | 1991 | 1 | 00:18:18 | |
2 | 8 | HERMAN FRANTIŠEK | KILPI RACING TEAM A | 1 | Junioři_M | 2007 | 1 | 00:18:23 | 00:00:04 |
3 | 34 | MARTINÁK JOSEF | Cyklokramo Suchdol nad Odrou A | 1 | Muži_C | 1975 | 1 | 00:19:12 | 00:00:54 |
4 | 14 | KOZUBÍK Roman | FORCE KCK Zlín A | 2 | Muži_C | 1973 | 1 | 00:19:43 | 00:01:24 |
5 | 5 | MIKULENKA Jaroslav | ondrejfojtik.cz | 2 | Muži_B | 1988 | 1 | 00:19:48 | 00:01:29 |
6 | 17 | CISZAK Jakub | PL | 3 | Muži_C | 1981 | 1 | 00:20:14 | 00:01:55 |
7 | 21 | PROKEŠ Stanislav | Cyklokramo Suchdol nad Odrou A | 1 | Muži D | 1968 | 1 | 00:20:18 | 00:02:00 |
8 | 42 | BLAŤÁK Petr | Cyklokramo Suchdol nad Odrou A | 1 | Muži_A | 1995 | 1 | 00:20:22 | 00:02:03 |
9 | 6 | GLOGAR Jaroslav | Cyklokramo Suchdol nad Odrou A | 2 | Muži_A | 1993 | 1 | 00:20:27 | 00:02:08 |
10 | 46 | VÁCLAVEK Tobiáš | 2 | Junioři_M | 2005 | 1 | 00:20:30 | 00:02:11 | |
11 | 16 | ODVÁRKA Ivo | FORCE KCK Zlín A | 2 | Muži D | 1967 | 1 | 00:20:36 | 00:02:17 |
12 | 32 | KOPEČEK Martin | 4 | Muži_C | 1982 | 1 | 00:21:09 | 00:02:50 | |
13 | 35 | HAVLÍK Jiří | Kolokroužek Zlín | 3 | Junioři_M | 2007 | 1 | 00:21:19 | 00:03:01 |
14 | 27 | UVÍRA Václav | CK Orlík Orlová | 5 | Muži_C | 1981 | 1 | 00:21:25 | 00:03:07 |
15 | 18 | PECHA MARTIN | KILPI RACING TEAM A | 3 | Muži D | 1971 | 1 | 00:21:38 | 00:03:19 |
16 | 45 | CICHÝ Vlastimil | TJ TŽ Třinec | 4 | Muži D | 1972 | 1 | 00:21:41 | 00:03:22 |
17 | 24 | BOSÁK Martin | CK Feso Petřvald | 4 | Junioři_M | 2007 | 1 | 00:21:43 | 00:03:24 |
18 | 47 | BUCHTÍK Jaroslav | Športservis Team | 5 | Muži D | 1967 | 1 | 00:21:49 | 00:03:30 |
19 | 33 | VALJAŠEK Martin | Svet dverí | 6 | Muži_C | 1975 | 1 | 00:22:00 | 00:03:41 |
20 | 3 | SKŘEČEK Robert | CYCLING BRNO | 1 | Muži E | 1962 | 1 | 00:22:00 | 00:03:41 |
21 | 41 | KUBALA Lukáš | Cyklo Tým Havířov 2 | 5 | Junioři_M | 2007 | 1 | 00:22:16 | 00:03:57 |
22 | 7 | BARAN Petr | Loko Campagnolo Krnov | 2 | Muži E | 1960 | 1 | 00:22:22 | 00:04:03 |
23 | 26 | BLÁHA Robin | CK Feso Petřvald | 6 | Junioři_M | 2007 | 1 | 00:22:34 | 00:04:15 |
24 | 40 | MÍČEK Oldřich | Cyklokramo Suchdol nad Odrou A | 3 | Muži E | 1958 | 1 | 00:22:47 | 00:04:28 |
25 | 38 | ZARAS Boleslaw | KS Aquila PELETON | 7 | Muži_C | 1979 | 1 | 00:23:13 | 00:04:54 |
26 | 20 | KALETA Daniel | TJ TŽ Třinec | 7 | Junioři_M | 2006 | 1 | 00:23:30 | 00:05:11 |
27 | 12 | PAVLÍK Ondra | KILPI RACING TEAM A | 8 | Junioři_M | 2006 | 1 | 00:23:47 | 00:05:28 |
28 | 25 | NOSKOVÁ Kateřina | CK Orlík Orlová | 1 | Ženy_A | 2005 | 1 | 00:23:55 | 00:05:37 |
29 | 22 | HURÁČOVÁ Markéta | CK Feso Petřvald | 2 | Ženy_A | 2007 | 1 | 00:23:56 | 00:05:37 |
30 | 29 | JELÍNEK Tomáš | Procycling Team Bratislava | 6 | Muži D | 1963 | 1 | 00:24:09 | 00:05:50 |
31 | 30 | ŠIMEČEK Radim | Midar Příbor | 7 | Muži D | 1969 | 1 | 00:24:14 | 00:05:55 |
32 | 10 | LÁNSKÝ Šimon | KILPI RACING TEAM A | 9 | Junioři_M | 2006 | 1 | 00:24:15 | 00:05:57 |
33 | 28 | PLETICHA Tomáš | CK Feso Petřvald | 10 | Junioři_M | 2007 | 1 | 00:24:25 | 00:06:06 |
34 | 37 | MOTTL Bohumír | CK HOBBY Bohumín A | 1 | Muži_F | 1951 | 1 | 00:24:31 | 00:06:13 |
35 | 1 | LETAVAY ŠTEFAN | CK Turzovka | 4 | Muži E | 1960 | 1 | 00:25:01 | 00:06:42 |
36 | 39 | WILHELM Jaroslav | CK HOBBY Bohumín A | 8 | Muži D | 1967 | 1 | 00:25:20 | 00:07:01 |
37 | 15 | CHMURA Petr | Team Forman profiq Cinelli | 5 | Muži E | 1962 | 1 | 00:25:41 | 00:07:23 |
38 | 11 | ŠKANDERA Karel | Cyklo Tým Havířov 1 | 6 | Muži E | 1961 | 1 | 00:25:44 | 00:07:25 |
39 | 31 | DOHNAL Tomáš | Cyklokramo Suchdol nad Odrou A | 8 | Muži_C | 1980 | 1 | 00:26:15 | 00:07:57 |
40 | 43 | KUBALA Josef | Cyklo Tým Havířov 2 | 9 | Muži D | 1970 | 1 | 00:26:16 | 00:07:57 |
41 | 19 | TOMAN Vladislav | Cyklokramo Suchdol nad Odrou | 2 | Muži_F | 1953 | 1 | 00:27:46 | 00:09:27 |
42 | 4 | MLÁDENKA Josef | Cyklokramo Suchdol nad Odrou A | 7 | Muži E | 1958 | 1 | 00:27:52 | 00:09:34 |
43 | 9 | PARGAČOVÁ Marcela | Cyklokramo Suchdol nad Odrou A | 1 | Ženy_B | 1963 | 1 | 00:29:18 | 00:10:59 |
44 | 36 | GERASHCHENKO Nadya | CK HOBBY Bohumín A | 3 | Ženy_A | 1984 | 1 | 00:29:18 | 00:10:59 |
45 | 13 | PĚGŘIMEK Milan | Cyklo Tým Havířov 2 | 3 | Muži_F | 1954 | 1 | 00:31:27 | 00:13:08 |
46 | 48 | MACÁŠKOVÁ Viera | Zákopčie | 2 | Ženy_B | 1974 | 1 | 00:37:30 | 00:19:11 |
47 | 2 | SKOTNICA Josef | SKP Opava | 4 | Muži_F | 1952 | 1 | 00:52:20 | 00:34:01 |
Poř. | St. číslo |
Jméno | Oddíl | Poř. kat. | Kateg. | Ročník | Kola | Výkon | Ztráta |
DNS | 44 | ERTEL Jiří | YOGi Racing Ostrava | Muži_F | 1949 | 0 | 1 kolo | ||
DNS | 49 | HALTOF Aleš | CK Verge Frenštát 1 | Muži_B | 1983 | 0 | 1 kolo |
06.04.2024 08:00 | |
Silniční běh Velká Morava | |
06.04.2024 09:00 | |
38. KALÁB JM TT Liga - KALÁB AQUATLON | |
07.04.2024 08:00 | |
BBP 10 - Šaratický běh | |
11.04.2024 17:00 | |
BB 2 - Běh okolo Kraví hory | |
13.04.2024 09:00 | |
Veřovská desítka | |
20.04.2024 06:00 | |
NoMenRun 2024 | |
20.04.2024 08:00 | |
Jarní běh severem 2024 | |
01.05.2024 10:00 | |
FORCE SPAC - Krnovské silniční kritérium |
MYLAPS ProChip
Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.
Náš tým
Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.
SW vybavení
Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.