Rychlé novinky:

22.02.2024: Rohálovská 10 - Startovní listina

14.11.2023: Brněnský běžecký pohár 2023/24

Svatováclavský běh Blažovice - Hlavní závod 10km

Datum pořádání od 28.09.2022 08:00 do 28.09.2022 18:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza
Zpracování výsledkůMartin Juránek
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 12:45 hod

Vzdálenost (km)10,00
Počet kol1
Počet závodníků80
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 300 ROSA Ondřej VSK Univerzita Brno/Orel školy Brno 1 1 M 1988 1 00:33:25
2 247 SOURAL Lukáš Orel Židenice 1 MV1 1982 1 00:33:32 00:00:07
3 86 KALÁB David Blažovice 2 M 1987 1 00:33:39 00:00:14
4 203 HROCH Michal AK Olomouc 3 M 2003 1 00:35:45 00:02:20
5 239 LYSÁK Vlastimil fKlidu sport team 4 M 1986 1 00:36:23 00:02:58
6 250 MUSIL David 5 M 1997 1 00:36:30 00:03:05
7 220 JURÁNEK Stanislav Orel - Brno Židenice 6 M 1987 1 00:36:44 00:03:19
8 213 ŠIMONÍK Jiří Orel Židenice 7 M 2001 1 00:37:59 00:04:34
9 44 DLABÁČEK Lukáš Orel Řečkovice 2 MV1 1979 1 00:38:10 00:04:45
10 34 RYŠKA Vít VSK Univerzita Brno / Orel Židenice 3 MV1 1975 1 00:38:27 00:05:02
11 15 DVOŘÁK Dominik Orel Blažovice 8 M 1992 1 00:38:50 00:05:25
12 219 KINDL Ondřej Orel Židenice 4 MV1 1981 1 00:38:55 00:05:30
13 248 ŠEVČÍK Kamil Bučovice 5 MV1 1978 1 00:39:05 00:05:40
14 295 JANČAŘÍKOVÁ Lenka Orel Židenice - 2B Winner Team 1 ŽV2 1970 1 00:39:34 00:06:09
15 17 CUPÁK Pavel 9 M 1989 1 00:39:52 00:06:27
16 273 FIŠERA Ota SK Skol Brno 6 MV1 1980 1 00:39:56 00:06:30
17 282 PUKLOVÁ Patrícia AC Moravská Slavia Brno, spolek 1 Ž 1986 1 00:40:09 00:06:44
18 45 GERDA Michal Holubice 1 MV2 1968 1 00:40:13 00:06:48
19 210 ŠTĚPÁNEK Martin ENDEKA BASSTA team 7 MV1 1981 1 00:40:13 00:06:48
20 271 HUŤKA Jiří Bučovice 10 M 1991 1 00:41:14 00:07:49
21 204 ŠERÁK Martin Orel Obřany 8 MV1 1978 1 00:41:17 00:07:52
22 221 KOLÁŘ Jiří Hammer OCR team 9 MV1 1976 1 00:41:25 00:08:00
23 254 KRÁLÍK Luděk Veverská Bítýška 2 MV2 1965 1 00:41:45 00:08:20
24 215 MALÝ Václav Extra Brno 11 M 1988 1 00:41:54 00:08:29
25 36 KUNZ Kamil 10 MV1 1978 1 00:42:05 00:08:40
26 290 TRUKSOVÁ Danka 1 ŽV1 1982 1 00:42:11 00:08:46
27 39 MAREKOVÁ Eva Jogging klub Dubnica 2 ŽV1 1982 1 00:42:28 00:09:03
28 218 KŘIVÁNEK Filip RSFK 12 M 1991 1 00:42:34 00:09:09
29 212 DYTRT Petr Běžci Moravany 11 MV1 1976 1 00:43:03 00:09:38
30 223 INDRA Marek (R)UNISáci 3 MV2 1972 1 00:43:07 00:09:42
31 296 JANČAŘÍK Petr Orel Židenice - 2B Winner Team 4 MV2 1968 1 00:43:25 00:10:00
32 202 KAŠPAŘÍK Pavel Orel Blažovice 12 MV1 1975 1 00:43:41 00:10:16
33 241 UNZEITIG Lubomír 13 M 1984 1 00:44:06 00:10:41
34 222 SLOUKA Jiří Blažovice 14 M 1983 1 00:44:39 00:11:14
35 91 KOHOUTEK Jiří Bučovice 13 MV1 1980 1 00:44:40 00:11:15
36 40 RUSÍNOVÁ Monika 3 ŽV1 1977 1 00:44:49 00:11:24
37 47 DVOŘÁK Vojtěch Orel Blažovice 15 M 1989 1 00:44:52 00:11:27
38 237 POSPÍCHAL Vladimír Alfa Tri Team 16 M 1985 1 00:44:58 00:11:33
39 293 CHUDOMSKÝ Tomáš RSFK 17 M 1986 1 00:45:15 00:11:50
40 268 STEHLÍK Pavel VP Agro 14 MV1 1974 1 00:45:28 00:12:03
41 99 NÁPLAVA František Orel Domanín 15 MV1 1979 1 00:45:48 00:12:23
42 227 NEKVAPILOVÁ Nikola 2 Ž 1987 1 00:46:02 00:12:36
43 229 TŘÍSKA Michal Orel Domanín 16 MV1 1979 1 00:46:04 00:12:39
44 98 BRZOBOHATÝ Jiří Sokol Tvarožná 17 MV1 1975 1 00:46:23 00:12:58
45 205 RANINEC Michal 18 M 1990 1 00:46:27 00:13:02
46 46 DUŠEK Pavel Orel Dolní Dobrouč 5 MV2 1970 1 00:46:46 00:13:21
47 251 KAMENICKÁ Kateřina Orel Židenice 4 ŽV1 1973 1 00:47:19 00:13:54
48 26 BLAŽKOVÁ Monika 3 Ž 1986 1 00:47:55 00:14:30
49 61 PAULÍK Petr Blažovice 6 MV2 1971 1 00:48:14 00:14:48
50 96 DOLEŽAL Pavel Orel Vyškov 19 M 1984 1 00:48:23 00:14:58
51 277 NEVTIPA Marek 20 M 1987 1 00:48:29 00:15:04
52 236 UHRINOVÁ Adéla RSFK 4 Ž 1995 1 00:49:28 00:16:03
53 88 SOBOTKA Martin 18 MV1 1976 1 00:49:34 00:16:09
54 80 MĚŘÍNSKÝ Jaroslav AK Perná 1 MV3 1961 1 00:49:49 00:16:24
55 278 MCCLURKIN David RSFK 7 MV2 1964 1 00:49:53 00:16:28
56 225 KAMENICKÁ Vendula Orel Židenice - AC Moravská Slavia Brno 5 Ž 2002 1 00:50:39 00:17:14
57 72 HÉGROVÁ Markéta Valím Valím Hostěrádky 6 Ž 1990 1 00:50:45 00:17:20
58 292 SCHNEIDEROVÁ Pavla 7 Ž 1994 1 00:51:38 00:18:13
59 42 KLIMEŠOVÁ Jana Kyjov 2 ŽV2 1963 1 00:51:48 00:18:23
60 232 MAREŠ Bohumil Posilovna Průvan 1 MV4 1951 1 00:51:53 00:18:28
61 299 SLABÁKOVÁ Lenka Orel-Židenice - AC Moravská Slavia Brno 3 ŽV2 1966 1 00:52:20 00:18:55
62 55 HÉGROVÁ Ivona Valím Valím Hostěrádky 4 ŽV2 1969 1 00:52:56 00:19:31
63 246 PROCHÁZKA Jiří Než si pro nás přijde 2 MV4 1952 1 00:53:11 00:19:46
64 244 DOLEŽEL Oldřich Než si pro nás přijde 3 MV4 1951 1 00:53:42 00:20:17
65 69 MICHÁLKOVÁ Eva Brno 8 Ž 1987 1 00:53:50 00:20:24
66 269 KUBÍČKOVÁ Jana 9 Ž 1987 1 00:54:08 00:20:43
67 234 DIVÁCKÝ Přemysl AC Moravská Slavia Brno / Orel Židenice 4 MV4 1949 1 00:55:24 00:21:59
68 226 DOŇAROVÁ Helena Waldorf runners 5 ŽV1 1978 1 00:55:52 00:22:26
69 289 KUNCOVÁ Martina Orel Vyškov 10 Ž 2001 1 00:56:36 00:23:11
70 228 LEVARDIOVÁ Šarlota 11 Ž 2001 1 00:56:48 00:23:23
71 286 ČÁP Bohuslav Orel Hradec Králové 5 MV4 1951 1 00:56:59 00:23:34
72 85 JURÁNEK Stanislav Orel Starý Lískovec 2 MV3 1956 1 00:57:10 00:23:45
73 41 KUBÍNEK František SPSB Vévoda - Orel Blažovice 3 MV3 1958 1 00:58:29 00:25:04
74 201 NÁPLAVOVÁ Kamila Orel Domanín 6 ŽV1 1980 1 01:01:08 00:27:43
75 233 KUCHAŘOVÁ Lucie Orel Domanín 12 Ž 2001 1 01:01:08 00:27:43
76 294 KULICHOVÁ Dagmar Hostěrádky - Rešov 5 ŽV2 1965 1 01:03:09 00:29:44
77 60 PECHÁČEK Miroslav Orel Dolní Čermná 6 MV4 1948 1 01:07:37 00:34:12
78 231 SEDLÁČEK Pavel AC Moravská Slavia Brno / Orel Židenice 4 MV3 1953 1 01:12:24 00:38:59

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 283 SCHNEIDER Ondřej MV1 1981
DNF 288 HANÁK Albín AC Moravská Slavia Brno, spolek MV4 1951

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

02.03.2024 08:00
BBP 7 - Běh kolem Myslivny
16.03.2024 08:00
BBP 8 - Jarní běh Doubravy
24.03.2024 08:00
BBP 9 - Blanenský kros
06.04.2024 08:00
Silniční běh Velká Morava
06.04.2024 09:00
38. KALÁB JM TT Liga - KALÁB AQUATLON
07.04.2024 08:00
BBP 10 - Šaratický běh
20.04.2024 06:00
NoMenRun 2024
20.04.2024 08:00
Jarní běh severem 2024
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.