Rychlé novinky:

18.10.2022: Propozice BBP Jehnice 2022

04.10.2022: Brněnský běžecký pohár 2022/23

Vnorovská desítka - Hlavní závod 5km

Datum pořádání od 06.08.2022 12:00 do 06.08.2022 20:00
Hlavní rozhodčíAntonín Koplík
Zpracování výsledkůDavid Klézl

Start: 17:00 hod

Vzdálenost (km)5,00
Počet kol2
Počet závodníků70
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 514 JANČAŘÍKOVÁ Lenka Orel Židenice/2B Winner Team 1 ŽD 1970 2 00:18:19
2 563 HÁLOVÁ Hana AK Kyjov 1 ŽA 1991 2 00:18:33 00:00:14
3 536 POSPÍŠILOVÁ Irena AK Drnovice 1 ŽB 1983 2 00:19:00 00:00:40
4 519 LANGHAMMEROVÁ Anežka Orel Židenice 2 ŽA 1994 2 00:19:24 00:01:05
5 522 HASTÍKOVÁ Jarmila Veselí nad Moravou 2 ŽB 1980 2 00:19:49 00:01:30
6 570 VÁVROVÁ Veronika PROefekt team 3 ŽA 1998 2 00:20:02 00:01:43
7 505 TRUKSOVÁ Danka Podolí 3 ŽB 1982 2 00:20:22 00:02:03
8 555 ZÍŠKOVÁ Miroslava ŠK Jablonica 1 ŽC 1975 2 00:20:55 00:02:35
9 506 KADLECOVÁ Jana Chřiby run 2 ŽC 1977 2 00:21:10 00:02:51
10 534 HOUSKOVÁ Natálie Kralupy nad Vltavou 4 ŽA 2001 2 00:21:42 00:03:23
11 559 SELOCKÁ Blanka 2 ŽD 1970 2 00:21:57 00:03:37
12 500 KAMENICKÁ Kateřina Orel Židenice 3 ŽC 1973 2 00:22:04 00:03:44
13 560 JAVORSKÁ Silvia Skalica 5 ŽA 1994 2 00:22:08 00:03:48
14 537 BARTOŠKOVÁ Lubomíra Skalica 4 ŽC 1977 2 00:22:19 00:04:00
15 569 GRAJZOVÁ Lucia Borský Mikuláš 6 ŽA 1994 2 00:22:20 00:04:00
16 543 DURNOVÁ Marta Veselí nad Moravou 1 ŽE 1964 2 00:22:25 00:04:05
17 529 VARMUŽA Vladimír Hodonín 1 F 1950 2 00:22:37 00:04:18
18 564 KOČENDOVÁ Kristýna Kryjo team 4 ŽB 1986 2 00:22:43 00:04:24
19 556 MARTIŠOVÁ Michala ŠK Jablonica 5 ŽB 1983 2 00:22:43 00:04:24
20 548 HOŠKOVÁ Anna Veslařský klub Hodonín 7 ŽA 2007 2 00:22:47 00:04:27
21 538 KRCHŇÁKOVÁ Alena KOBRA 3 ŽD 1968 2 00:23:03 00:04:44
22 508 IVANOVÁ Kateřina Vnorovy 8 ŽA 2005 2 00:23:10 00:04:51
23 558 KUSÁKOVÁ Marie Lovedědině 9 ŽA 1994 2 00:23:11 00:04:51
24 552 MĚSÍČKOVA Petra Sobulky 10 ŽA 1988 2 00:23:13 00:04:54
25 554 BOBČÍKOVÁ Martina AK Vnorovy 6 ŽB 1981 2 00:23:18 00:04:59
26 520 BÍLKOVÁ Karolína Rohatec 11 ŽA 1997 2 00:23:31 00:05:12
27 566 KOČIŠKOVÁ Monika Rovožník 4 ŽD 1970 2 00:23:51 00:05:32
28 561 KOLÍNKOVÁ Mária Skalica 12 ŽA 1993 2 00:24:03 00:05:43
29 511 ONDROVČÍKOVÁ Michaela AK Vnorovy 7 ŽB 1984 2 00:24:17 00:05:58
30 533 TUČKOVÁ Miroslava ROzběháme Břeclav 8 ŽB 1980 2 00:24:22 00:06:03
31 550 HGRACIASOVÁ Lucie Veslařský klub Hodonín 13 ŽA 2005 2 00:24:30 00:06:11
32 565 MORAVANSKÁ Věra Veselí nad Moravou 9 ŽB 1979 2 00:24:32 00:06:13
33 568 ZÁMEČNÍKOVÁ Lucie Uherský Ostroh 14 ŽA 1996 2 00:24:56 00:06:37
34 553 RADECKÁ Linda SKP Zlín 10 ŽB 1978 2 00:25:00 00:06:40
35 535 ONDRISKOVÁ Katarína Borský Mikuláš 15 ŽA 1991 2 00:25:05 00:06:46
36 557 TOMEČKOVÁ Helena Uherský Ostroh 5 ŽD 1969 2 00:25:11 00:06:52
37 523 CHYNORANSKÁ Lucia 11 ŽB 1985 2 00:25:12 00:06:53
38 545 HOLKOVÁ Jiřina AK Junior Holič 6 ŽD 1970 2 00:25:15 00:06:55
39 562 URBANOVÁ Gabriela Gbelskí strýci 2 ŽE 1965 2 00:25:16 00:06:56
40 503 KRÁLÍKOVÁ Olga 12 ŽB 1986 2 00:25:18 00:06:59
41 567 BŘEČKOVÁ Jana Vnorovy 13 ŽB 1987 2 00:25:59 00:07:40
42 546 HABARTOVÁ Jana Kunovice 14 ŽB 1978 2 00:25:59 00:07:40
43 509 HEJLKOVÁ Pavla AK Vnorovy 15 ŽB 1982 2 00:26:13 00:07:54
44 518 KUDLA Josef Sokol Trenčín 2 F 1947 2 00:26:23 00:08:03
45 542 KLIMEŠOVÁ Jana Kyjov 3 ŽE 1963 2 00:26:36 00:08:17
46 510 KUCHAŘOVÁ Lucie Orel Domanín 16 ŽA 2001 2 00:26:36 00:08:17
47 540 ČÁP Bohuslav Orel Hradec Králové 3 F 1951 2 00:26:50 00:08:31
48 513 BALÁŽOVÁ Anna Nová Lhota 5 ŽC 1974 2 00:27:06 00:08:47
49 526 GORBATĚNKOVÁ Soňa AK Junior Holič 16 ŽB 1981 2 00:27:19 00:09:00
50 525 DREZOVSKÁ Bronislva 17 ŽB 1980 2 00:27:24 00:09:04
51 502 GAZÁRKOVÁ Adriana MŠK Borský Mikuláš 17 ŽA 2008 2 00:27:30 00:09:11
52 531 VARMUŽA Ján ŠK Bradlan Brezová 4 F 1952 2 00:27:51 00:09:32
53 532 NOVÁKOVÁ Monika Vnorovy 18 ŽB 1987 2 00:28:05 00:09:46
54 530 VARMUŽOVÁ Margita ŠK Bradlan Brezová 4 ŽE 1953 2 00:28:42 00:10:22
55 515 RUDOLECKÁ Jana Orel Žatčany 6 ŽC 1976 2 00:29:22 00:11:03
56 551 FILÍPKOVÁ Šárka SRTG Podluží 18 ŽA 1999 2 00:29:40 00:11:20
57 501 KARAS Karel BKHODONÍN 5 F 1945 2 00:29:51 00:11:31
58 512 VIKTOROVÁ Renáta VK Hodonín 7 ŽD 1968 2 00:30:06 00:11:47
59 516 NOŽIČKOVÁ Lucie Uherské Hradiště 19 ŽB 1987 2 00:30:09 00:11:50
60 541 PAVLÍK Josef Radošovce 6 F 1950 2 00:30:26 00:12:06
61 539 PECHÁČEK Miroslav Orel Dolní Čermna 7 F 1948 2 00:31:19 00:13:00
62 524 HAJOSSY Miroslav Holíč 8 F 1946 2 00:31:55 00:13:36
63 504 HLADKÁ Ivana Veselí nad Moravou 8 ŽD 1969 2 00:34:54 00:16:35
64 521 HOLÝ Josef Orel Židenice 9 F 1941 2 00:35:19 00:17:00
65 544 HÁNA Květoslav Veselí nad Moravou 10 F 1937 2 00:35:28 00:17:09
66 517 PIKAL Karel KVS Olomouc 11 F 1949 2 00:36:03 00:17:44
67 547 DREZOVSKÁ Lucia 20 ŽB 1982 2 00:36:59 00:18:39

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 549 MANČÍKOBÁ Jiřina Veslařský klub Hodonín ŽA 2005
DQ 527 GORBATĚNKO Alexandr AK Junior Holič F 1972 2 00:25:41 00:07:21
DQ 528 MRÁZ Pavol AK Junior Holič F 1971 2 00:26:45 00:08:25

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

17.12.2022 08:00
BBP 3 - Vranovský žleb
26.12.2022 08:00
BBP 4 - Štěpánský běh Syrovice
07.01.2023 08:00
BBP 5 - Kuřimský kros
21.01.2023 08:00
BBP 6 - Radostická nerezová desítka
04.02.2023 08:00
BBP 7 - Rájecká desítka
25.02.2023 08:00
BBP 8 - Modřický pohár
25.02.2023 09:00
Rohálovská desítka
04.03.2023 08:00
BBP 9 - Běh kolem Myslivny
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.