Rychlé novinky:

04.10.2022: Brněnský běžecký pohár 2022/23

18.03.2022: Závěr seriálu BBP (doplněno)

10. TRIEXPERT CUP - Popůvky - Hlavní závod 8km

Datum pořádání od 03.08.2022 17:00 do 03.08.2022 19:00
Zpracování výsledkůMilan Chaloupka

Start: 18:00 hod

Vzdálenost (km)8,00
Počet kol1
Počet závodníků165
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 2 SOURAL Lukáš Siemens Energy & VSK Uni Brno 1 M_B 1982 1 00:28:52
2 56 MATOUŠEK Denis 1 M_A 1988 1 00:30:21 00:01:28
3 382 MALEC Miroslav 2 M_B 1981 1 00:30:45 00:01:53
4 372 PARGAČ Martin 2B Winner 2 M_A 1985 1 00:30:58 00:02:05
5 110 RYBA Lukáš 3 M_B 1979 1 00:31:14 00:02:21
6 355 BENEŠ Ondřej gici behaj 3 M_A 1986 1 00:31:48 00:02:56
7 368 MRÁČEK Štěpán 4 M_A 1985 1 00:32:15 00:03:23
8 111 STRACHOTA Tomáš Opice 5 M_A 1986 1 00:32:23 00:03:30
9 87 VIZNER Jan 6 M_A 1993 1 00:32:25 00:03:33
10 115 VOJTEK Libor ENDEKA BASSTA team 7 M_A 1984 1 00:32:32 00:03:40
11 362 PUKLOVÁ Patrícia AC Moravská Slavia 1 Ž_A 1986 1 00:33:12 00:04:20
12 65 POHL Tomáš 4 M_B 1973 1 00:33:15 00:04:23
13 350 VENCBAUER Pavel 5 M_B 1978 1 00:33:17 00:04:25
14 82 ŠTEVANKA Ladislav ENDEKA BASSTA team 6 M_B 1981 1 00:33:20 00:04:28
15 343 MRÁZKOVÁ Natálie AK Olymp Brno 2 Ž_A 2000 1 00:33:21 00:04:29
16 358 KYJOVSKÝ Radovan 8 M_A 1986 1 00:33:25 00:04:33
17 8 BENEŠ Jaroslav o106.run 7 M_B 1978 1 00:33:34 00:04:41
18 333 HRDINA Tomáš AC Moravská Slavia Brno 8 M_B 1979 1 00:33:44 00:04:52
19 375 LIŠKA Aleš Universal USU team 9 M_B 1977 1 00:33:48 00:04:56
20 55 MALINA Martin 9 M_A 1985 1 00:34:23 00:05:31
21 86 VACULOVÁ Lucie RUN&MUM 1 Ž_B 1982 1 00:34:24 00:05:32
22 357 KUNZ Kamil 10 M_B 1978 1 00:34:29 00:05:37
23 378 TOMAN Jan 10 M_A 1984 1 00:34:34 00:05:42
24 15 BŮBELA Tomáš 1 M_C 1971 1 00:34:42 00:05:50
25 11 BLAŽEK Martin Biatlonklub Říčany 1 jři 2003 1 00:34:47 00:05:55
26 25 DYTRT Petr 11 M_B 1976 1 00:35:17 00:06:24
27 89 ZEDNÍČEK Michal (R)UNISáci 11 M_A 1987 1 00:35:20 00:06:28
28 73 SELUCKÝ Jiří 2 M_C 1965 1 00:35:24 00:06:32
29 399 SOVÁK Maroš 12 M_A 1985 1 00:35:34 00:06:42
30 79 ŠIMUNEK Martin Modřice 3 M_C 1966 1 00:35:40 00:06:47
31 97 DUŠIL Jaroslav 4 M_C 1970 1 00:35:45 00:06:53
32 9 BERTA Lukáš Svobodná Vlaštovka 12 M_B 1979 1 00:35:59 00:07:06
33 356 VRÁNA Filip Jundrov 13 M_B 1976 1 00:36:13 00:07:20
34 346 KRAJČA Rudy AKBK 5 M_C 1965 1 00:36:13 00:07:20
35 373 JÁNSKÝ David Brno 14 M_B 1978 1 00:36:39 00:07:46
36 364 VACULA Ondřej 15 M_B 1981 1 00:36:40 00:07:47
37 360 INDRA Marek (R)UNISáci 6 M_C 1972 1 00:36:44 00:07:52
38 369 ŠUBRT Martin BK Brno 13 M_A 1989 1 00:36:50 00:07:58
39 92 BĚLOHOUBEK Petr Brno 7 M_C 1972 1 00:37:13 00:08:20
40 366 ODEHNAL Martin Lodní sporty Brno 16 M_B 1982 1 00:37:45 00:08:53
41 46 CHARVÁT Jan Brno 8 M_C 1969 1 00:37:53 00:09:01
42 88 VODIČKA Radek ARTOSS REALITY BRNO 9 M_C 1969 1 00:37:58 00:09:06
43 63 PECKA Luboš Pecka Sport 14 M_A 1985 1 00:38:08 00:09:15
44 371 REIŠTETTEROVÁ Carla 3 Ž_A 1999 1 00:38:24 00:09:31
45 354 ZELINKA Pavel 15 M_A 1986 1 00:38:32 00:09:40
46 370 MALÝ Michal 16 M_A 1993 1 00:38:36 00:09:43
47 99 HODAŇOVÁ Helena Smradupánovy veverky 2 Ž_B 1975 1 00:38:40 00:09:48
48 347 ŠMÝD Pavel 10 M_C 1964 1 00:38:44 00:09:52
49 363 NIEK van 17 M_B 1979 1 00:39:01 00:10:09
50 376 ZEMANOVÁ Miroslava 4 Ž_A 1983 1 00:39:02 00:10:10
51 70 RUSÍNOVÁ Monika 3 Ž_B 1977 1 00:39:16 00:10:24
52 377 BARVÍŘ Jiří 18 M_B 1982 1 00:39:23 00:10:30
53 35 HAVLÍČEK Štěpán 17 M_A 1983 1 00:39:23 00:10:31
54 380 KUBÍČEK Lukáš 18 M_A 1984 1 00:39:37 00:10:44
55 45 HUPŠIL Radim 19 M_A 1984 1 00:39:41 00:10:48
56 75 SLÁMA Richard PBV MTB Team Brno 1 M_D 1962 1 00:39:48 00:10:56
57 62 OUJEZDSKÝ Vladimír MOÚ Brno 19 M_B 1976 1 00:40:06 00:11:14
58 367 FUČÍKOVÁ Hana 4 Ž_B 1977 1 00:40:08 00:11:16
59 247 ČECH Igor 20 M_B 1977 1 00:40:31 00:11:39
60 340 VIŠŇA Zdeněk HC Bulls Brno 11 M_C 1969 1 00:40:33 00:11:40
61 342 CIESAROVÁ Denisa 5 Ž_A 1989 1 00:40:35 00:11:43
62 345 NEZHYBA Jiří 21 M_B 1974 1 00:40:37 00:11:45
63 64 PIVODA Marek jsb 20 M_A 1987 1 00:40:43 00:11:50
64 83 ŠVIHEL Miroslav BS Slopné 21 M_A 1986 1 00:40:48 00:11:56
65 341 UHEREK Tomáš 22 M_B 1975 1 00:40:49 00:11:57
66 31 HÁJEK Tomáš 22 M_A 1991 1 00:40:56 00:12:04
67 53 KVOCHOVÁ Karolína 6 Ž_A 2001 1 00:41:04 00:12:12
68 374 RÝDEL Jiří 23 M_A 1983 1 00:41:24 00:12:32
69 23 DUMEK Aleš Šachy Zastávka 23 M_B 1973 1 00:41:28 00:12:36
70 381 MAGÁTH Marek 24 M_A 1995 1 00:41:36 00:12:44
71 351 FRANKOVÁ Petra 7 Ž_A 1985 1 00:42:03 00:13:11
72 119 JAŠÍČKOVÁ Jarmila 1 Ž_C 1964 1 00:42:11 00:13:19
73 47 JEREMIAS Lukáš A12 25 M_A 1986 1 00:42:13 00:13:21
74 91 ŽÁK Jan 12 M_C 1972 1 00:42:13 00:13:21
75 60 NOVÁČEK Josef SDH Čučice 2 M_D 1958 1 00:42:20 00:13:27
76 365 BORKOVCOVA Lucie 5 Ž_B 1981 1 00:42:52 00:13:59
77 33 HANÁK Albín AC Moravská Slavia 1 M_E 1951 1 00:42:55 00:14:02
78 352 HUBENÝ Jan 24 M_B 1978 1 00:43:02 00:14:10
79 113 TECL Jan Troubsko 3 M_D 1958 1 00:43:07 00:14:14
80 379 ČERVINKA Martin 26 M_A 1983 1 00:43:49 00:14:57
81 19 DIVÁCKÝ Přemysl AC Moravská Slavia 2 M_E 1949 1 00:43:56 00:15:03
82 348 GISTR Michal 13 M_C 1970 1 00:44:23 00:15:31
83 359 PELLOVÁ Gabriela 6 Ž_B 1979 1 00:45:19 00:16:27
84 7 BEČIČKA Petr Hal3000 4 M_D 1960 1 00:45:20 00:16:27
85 13 BOHÁČ Jiří BehejBrno.com 5 M_D 1954 1 00:45:24 00:16:31
86 344 CIBULKA Pavel 14 M_C 1964 1 00:45:43 00:16:51
87 95 DOKOUPILOVÁ Markéta 7 Ž_B 1977 1 00:45:56 00:17:03
88 59 MLČOUŠEK Hynek 25 M_B 1977 1 00:47:35 00:18:42
89 353 SEČKÁŘ Pavel The Losers Initiative 27 M_A 1985 1 00:47:43 00:18:50
90 96 DOSTÁLOVÁ Vendula Pivec100mega 8 Ž_B 1981 1 00:48:14 00:19:22
91 349 DĚDEK David 26 M_B 1974 1 00:48:25 00:19:32
92 320 HLADNÝ Marek Brno 15 M_C 1972 1 00:49:11 00:20:18
93 84 UBROVÁ Veronika Fitness centum Body Care Brno 9 Ž_B 1978 1 00:49:11 00:20:19
94 361 ŽÁKOVÁ Daniela Vltava FUND 10 Ž_B 1973 1 00:52:49 00:23:56
95 61 OTOUPALÍK Pavel Brno 6 M_D 1955 1 00:53:17 00:24:24
96 98 FIALOVÁ Jana 8 Ž_A 1987 1 00:53:52 00:24:59
97 76 SPONAR Jan KOS Tesla Brno 3 M_E 1950 1 00:54:00 00:25:08
98 24 DVOŘÁČKOVÁ Dagmar 1 Ž_E 1950 1 00:54:39 00:25:46
99 21 DOŇAR Bohuslav Sokol Brno Královo Pole 4 M_E 1950 1 00:55:43 00:26:51
100 126 SEDLÁČEK Pavel AC Moravská Slavia Brno 7 M_D 1953 1 01:00:48 00:31:55
101 58 MINAŘÍKOVÁ Michaela 9 Ž_A 1986 1 01:01:45 00:32:53
102 52 KUBÍK Radomír Triatlon klub Brno 16 M_C 1964 1 01:01:55 00:33:02
103 40 HOLÝ Josef 5 M_E 1941 1 01:05:10 00:36:18
104 22 DRAŽAN Libor Univerzita Obrany 8 M_D 1960 1 01:05:26 00:36:34

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNS 3 BÁBEK Martin Šneci v běhu M_C 1971 0 1 kolo
DNS 4 BALÁK Jaroslav Vinohrady M_D 1957 0 1 kolo
DNS 5 BALCAR Petr KB Střelka Brno M_A 1985 0 1 kolo
DNS 6 BÁR Lukáš Kongsberg PCS Brno M_B 1974 0 1 kolo
DNS 10 BERTOVÁ Lenka Svobodná Vlaštovka Ž_B 1980 0 1 kolo
DNS 12 BLAŽKOVÁ Alena Ž_B 1977 0 1 kolo
DNS 16 BULÍN Martin Ivančice M_A 1985 0 1 kolo
DNS 18 DANĚK Jan M_A 1989 0 1 kolo
DNS 20 DOLEŽAL Milan Horal Šumperk M_C 1972 0 1 kolo
DNS 26 FRANK Tomáš BeCydog.cz M_A 1988 0 1 kolo
DNS 27 FRANZ Jiří AKBK M_A 1990 0 1 kolo
DNS 28 FUKSA Karel M_E 1946 0 1 kolo
DNS 29 GLADIŠ Daniel Vltava Fund Ski Team M_C 1968 0 1 kolo
DNS 30 DOŇAROVÁ Helena Waldorf runners Ž_B 1978 0 1 kolo
DNS 32 HÁNA Květoslav HC Kometa Brno M_E 1937 0 1 kolo
DNS 34 HANZL Vlastimil M_D 1953 0 1 kolo
DNS 36 HEJNA Dalibor M_B 1982 0 1 kolo
DNS 38 HOLCOVÁ Petra Ž_B 1978 0 1 kolo
DNS 39 HOLER Vlastimil M_B 1981 0 1 kolo
DNS 41 HORKÝ Tomáš KOS TJ Tesla Brno M_C 1967 0 1 kolo
DNS 42 HRABOVSKÝ Zdeněk M_A 1985 0 1 kolo
DNS 43 HRAZDIL Jirka M_A 1984 0 1 kolo
DNS 44 HRSTKOVÁ Iva AC Moravská Slavia Brno Ž_B 1976 0 1 kolo
DNS 48 JURÁK Martin Smartlook M_A 1989 0 1 kolo
DNS 49 KOLÁŘ Jiří STG Česká M_B 1976 0 1 kolo
DNS 50 KOPEČEK Ivan AC Moravská Slavia Brno M_E 1949 0 1 kolo
DNS 51 KROPÁČEK Jaroslav M_C 1970 0 1 kolo
DNS 54 LÁNÍČKOVÁ Martina Ž_C 1964 0 1 kolo
DNS 57 MIKULA Honza Oddíl 2015 M_B 1979 0 1 kolo
DNS 67 PROUZA Michal M_A 1986 0 1 kolo
DNS 94 ČIŠECKÝ Roman AT&T M_A 1988 0 1 kolo
DNS 124 JURÁNEK Stanislav Orel Starý Lískovec M_D 1956 0 1 kolo
DNS 304 KAŇOVSKÝ Vladimír M_E 1948 0 1 kolo
DNS 102 KOCIÁNOVÁ Marie Ž_E 1946 0 1 kolo
DNS 103 KOPLÍK Jan M_A 1984 0 1 kolo
DNS 104 MAREŠ Bohumil Posilovna Průvan M_E 1951 0 1 kolo
DNS 105 MARTINEC Jindřich Moravská Slávia M_D 1961 0 1 kolo
DNS 121 MRŮZEK Alexander Univerzita Brno plavání M_C 1965 0 1 kolo
DNS 122 PASEKA Tomáš Mabruk Team Brno M_B 1982 0 1 kolo
DNS 106 PASEKOVÁ Tereza Mabruk Team Brno Ž_B 1982 0 1 kolo
DNS 107 PETRŮ Roman M_B 1976 0 1 kolo
DNS 108 PIVEC Jan Pivec100mega M_B 1981 0 1 kolo
DNS 109 POKORNÁ Dana Ž_A 1983 0 1 kolo
DNS 125 POKORNÝ Václav KadlaKadla M_B 1978 0 1 kolo
DNS 68 REPTA Michal Po Zemi M_A 1987 0 1 kolo
DNS 69 ROZHOŇOVÁ Andrea Ž_A 1993 0 1 kolo
DNS 71 RYŠKA Jan M_A 1989 0 1 kolo
DNS 72 RYŠKA Vít VSK Univerzita Brno M_B 1975 0 1 kolo
DNS 74 SCHICK Jindřich M_B 1975 0 1 kolo
DNS 77 STŘÍBRNÝ Rostislav M_E 1952 0 1 kolo
DNS 78 SVOBODA Petr M_C 1968 0 1 kolo
DNS 112 SVOBODA Vojtěch M_A 1994 0 1 kolo
DNS 123 ŠIMÁČKOVÁ Veronika Ž_A 1992 0 1 kolo
DNS 80 ŠPLÍCHAL Jan M_B 1977 0 1 kolo
DNS 81 ŠTĚPÁNEK Martin ENDEKA BASSTA team M_B 1981 0 1 kolo
DNS 127 UHMANN Petr TBM Tesla Brno M_E 1951 0 1 kolo
DNS 85 USTOHAL Karel Zelene Rosice M_B 1977 0 1 kolo
DNS 116 ZDAŘILOVÁ Zuzana Orel Židenice Ž_A 1983 0 1 kolo
DNS 90 ZHOŘ Tomáš Klouby a úpony M_A 1985 0 1 kolo
DNS 117 ZITOVÁ Iva Ž_D 1959 0 1 kolo
DNS 118 ZOUREK David Blansko jři 2003 0 1 kolo

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

09.10.2022 09:00
Slatinský kros 2022
15.10.2022 09:00
Krumlovský běh - 31. ročník
28.10.2022 12:00
Sokolský běh republiky - Syrovice
17.11.2022 08:00
BBP 1 - Běh o pohár Jehnic
03.12.2022 08:00
BBP 2 - Mikulášský běh Okrouhlá
17.12.2022 08:00
BBP 3 - Vranovský žleb
26.12.2022 08:00
BBP 4 - Štěpánský běh Syrovice
07.01.2023 08:00
BBP 5 - Kuřimský kros
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.