Rychlé novinky:

19.09.2022: Brněnský běžecký pohár 2022/23

18.03.2022: Závěr seriálu BBP (doplněno)

9. TRIEXPERT CUP - Obřany - Hlavní závod 7 km

Datum pořádání od 27.07.2022 17:00 do 27.07.2022 19:00
Zpracování výsledkůMartin Juránek

Start: 18:00 hod

Vzdálenost (km)7,00
Počet kol1
Počet závodníků197
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 287 INDRA Daniel SSK Vítkovice z.s. 1 jři 2004 1 00:30:23
2 281 PARGAČ Martin 2B Winner Team 1 M_A 1985 1 00:30:50 00:00:26
3 2 SOURAL Lukáš Siemens Energy & VSK Uni Brno 1 M_B 1982 1 00:30:53 00:00:29
4 304 ROTNÁGL Pavel 2 M_A 1983 1 00:31:41 00:01:17
5 68 REPTA Michal Po Zemi 3 M_A 1987 1 00:31:50 00:01:26
6 295 KUČERA Jan 2 M_B 1981 1 00:32:04 00:01:40
7 299 DORŇÁK Štěpán 4 M_A 1999 1 00:32:04 00:01:40
8 261 FAJSTAVR Marek 5 M_A 1988 1 00:32:23 00:01:59
9 56 MATOUŠEK Denis 6 M_A 1988 1 00:32:33 00:02:09
10 110 RYBA Lukáš 3 M_B 1979 1 00:32:35 00:02:11
11 267 CHALOUPKA Milan VSK Univerzita Brno 2 jři 2002 1 00:32:50 00:02:26
12 16 BULÍN Martin Ivančice 7 M_A 1985 1 00:32:50 00:02:26
13 288 KOCÓREK Franta Tatranský čaj 8 M_A 1986 1 00:33:02 00:02:38
14 322 HOFF Jakub 4 M_B 1977 1 00:33:05 00:02:41
15 81 ŠTĚPÁNEK Martin ENDEKA BASSTA team 5 M_B 1981 1 00:33:10 00:02:46
16 280 MRÁČEK Štěpán 9 M_A 1985 1 00:33:14 00:02:50
17 82 ŠTEVANKA Ladislav ENDEKA BASSTA team 6 M_B 1981 1 00:33:14 00:02:50
18 111 STRACHOTA Tomáš Opice 10 M_A 1986 1 00:33:17 00:02:53
19 87 VIZNER Jan 11 M_A 1993 1 00:33:22 00:02:58
20 316 DLABÁČEK Lukáš 12 M_A 1990 1 00:33:30 00:03:06
21 333 HRDINA Tomáš AC Moravská Slavia Brno 7 M_B 1979 1 00:33:36 00:03:12
22 269 MRÁZKOVÁ Natálie AK Olymp Brno 1 Ž_A 2000 1 00:33:38 00:03:14
23 301 CHVASTEK David JOBS Contact 8 M_B 1979 1 00:33:50 00:03:26
24 300 ŠOLC Filip 13 M_A 1985 1 00:34:01 00:03:37
25 263 KLÍMA Miroslav 9 M_B 1975 1 00:34:17 00:03:53
26 291 BENEŠ Jaroslav o106.run 10 M_B 1978 1 00:34:17 00:03:53
27 5 BALCAR Petr KB Střelka Brno 14 M_A 1985 1 00:34:33 00:04:09
28 49 KOLÁŘ Jiří STG Česká 11 M_B 1976 1 00:34:35 00:04:11
29 115 VOJTEK Libor ENDEKA BASSTA team 15 M_A 1984 1 00:34:35 00:04:11
30 289 VENCBAUER Pavel 12 M_B 1978 1 00:34:39 00:04:15
31 298 DOLÍHAL Luděk 16 M_A 1988 1 00:34:44 00:04:20
32 268 PUKLOVÁ Patrícia AC Moravská Slavia 2 Ž_A 1986 1 00:34:49 00:04:25
33 277 HÝBL Jiří Hrušovany u Brna 1 M_C 1967 1 00:35:05 00:04:42
34 65 POHL Tomáš 13 M_B 1973 1 00:35:13 00:04:49
35 319 URBAN Ladislav 3 jři 2004 1 00:35:22 00:04:58
36 279 KUNZ Kamil 14 M_B 1978 1 00:35:27 00:05:03
37 55 MALINA Martin 17 M_A 1985 1 00:35:39 00:05:15
38 25 DYTRT Petr 15 M_B 1976 1 00:35:44 00:05:20
39 283 JELÍNEK Aleš 2 M_C 1967 1 00:35:54 00:05:30
40 90 ZHOŘ Tomáš Klouby a úpony 18 M_A 1985 1 00:36:03 00:05:39
41 11 BLAŽEK Martin Biatlonklub Říčany 4 jři 2003 1 00:36:04 00:05:40
42 399 SOVÁK Maroš 19 M_A 1985 1 00:36:36 00:06:12
43 329 JAŠÍČEK Radek 20 M_A 1990 1 00:36:41 00:06:17
44 97 DUŠIL Jaroslav 3 M_C 1970 1 00:36:42 00:06:18
45 337 TOMAN Jan 21 M_A 1984 1 00:36:43 00:06:19
46 305 JANKOVÁ Magda 1 Ž_B 1980 1 00:36:46 00:06:22
47 73 SELUCKÝ Jiří 4 M_C 1965 1 00:36:52 00:06:28
48 272 BUREŠOVÁ Hana 3 Ž_A 1986 1 00:37:04 00:06:40
49 108 PIVEC Jan Pivec100mega 16 M_B 1981 1 00:37:18 00:06:54
50 285 LAZAR Lukáš 17 M_B 1982 1 00:37:37 00:07:13
51 103 KOPLÍK Jan 22 M_A 1984 1 00:37:39 00:07:15
52 315 JANÍKOVÁ Barbara 4 Ž_A 1986 1 00:37:43 00:07:19
53 286 INDRA Marek (R)UNISáci 5 M_C 1972 1 00:37:54 00:07:30
54 46 CHARVÁT Jan Brno 6 M_C 1969 1 00:37:59 00:07:35
55 9 BERTA Lukáš Svobodná Vlaštovka 18 M_B 1979 1 00:38:01 00:07:37
56 264 DÍAZ_MARTÍNEZ Iván 19 M_B 1977 1 00:38:01 00:07:37
57 325 CZERNÝ Pavel Never Alone 20 M_B 1981 1 00:38:23 00:07:59
58 31 HÁJEK Tomáš 23 M_A 1991 1 00:38:36 00:08:12
59 308 ZIKMUND Pavel Ústavní Kokoti 21 M_B 1982 1 00:38:39 00:08:15
60 335 OREL Jan 22 M_B 1982 1 00:38:42 00:08:18
61 88 VODIČKA Radek ARTOSS REALITY BRNO 7 M_C 1969 1 00:38:44 00:08:20
62 306 VRÁNA Filip Jundrov 23 M_B 1976 1 00:38:45 00:08:21
63 328 REIŠTETTEROVÁ Carla 5 Ž_A 1999 1 00:39:09 00:08:45
64 63 PECKA Luboš Pecka Sport 24 M_A 1985 1 00:39:19 00:08:55
65 332 JÁNSKÝ David 24 M_B 1978 1 00:39:25 00:09:01
66 45 HUPŠIL Radim 25 M_A 1984 1 00:39:32 00:09:08
67 331 ONDRA Jaroslav 25 M_B 1977 1 00:39:38 00:09:14
68 326 MALÝ Michal 26 M_A 1993 1 00:39:46 00:09:22
69 4 BALÁK Jaroslav Vinohrady 1 M_D 1957 1 00:39:46 00:09:22
70 99 HODAŇOVÁ Helena Smradupánovy veverky 2 Ž_B 1975 1 00:39:53 00:09:29
71 309 ZAPLETAL Milan Kabrňáci 26 M_B 1978 1 00:39:57 00:09:33
72 69 ROZHOŇOVÁ Andrea 6 Ž_A 1993 1 00:39:57 00:09:33
73 70 RUSÍNOVÁ Monika 3 Ž_B 1977 1 00:40:06 00:09:42
74 51 KROPÁČEK Jaroslav 8 M_C 1970 1 00:40:13 00:09:49
75 303 PROCHÁZKOVÁ Renata 7 Ž_A 1986 1 00:40:36 00:10:12
76 35 HAVLÍČEK Štěpán 27 M_A 1983 1 00:40:46 00:10:22
77 83 ŠVIHEL Miroslav BS Slopné 28 M_A 1986 1 00:40:56 00:10:32
78 330 BARVÍŘ Jiří 27 M_B 1982 1 00:41:05 00:10:41
79 62 OUJEZDSKÝ Vladimír MOÚ Brno 28 M_B 1976 1 00:41:09 00:10:45
80 71 RYŠKA Jan 29 M_A 1989 1 00:41:22 00:10:58
81 312 STEINER Michal 30 M_A 1994 1 00:41:28 00:11:04
82 53 KVOCHOVÁ Karolína 8 Ž_A 2001 1 00:41:44 00:11:20
83 297 DIMOPOULOS Stefanos 31 M_A 1985 1 00:41:44 00:11:20
84 262 NEŠPOR Martin 29 M_B 1973 1 00:41:46 00:11:22
85 57 MIKULA Honza Oddíl 2015 30 M_B 1979 1 00:41:47 00:11:23
86 75 SLÁMA Richard PBV MTB Team Brno 2 M_D 1962 1 00:41:49 00:11:25
87 247 ČECH Igor 31 M_B 1977 1 00:42:01 00:11:37
88 276 VIŠŇA Zdeněk HC Bulls Brno 9 M_C 1969 1 00:42:23 00:11:59
89 60 NOVÁČEK Josef SDH Čučice 3 M_D 1958 1 00:42:24 00:12:01
90 320 HLADNÝ Marek Brno 10 M_C 1972 1 00:42:26 00:12:02
91 91 ŽÁK Jan 11 M_C 1972 1 00:42:27 00:12:03
92 266 CIESAROVÁ Denisa 9 Ž_A 1989 1 00:42:30 00:12:06
93 323 RÝDEL Jiří 32 M_A 1983 1 00:42:30 00:12:06
94 282 NEZHYBA Jiří 32 M_B 1974 1 00:42:36 00:12:12
95 327 LAŠTŮVKA Petr 33 M_B 1981 1 00:42:37 00:12:13
96 338 VAN_DER_SLUIJS Niek 34 M_B 1979 1 00:42:39 00:12:15
97 119 JAŠÍČKOVÁ Jarmila 1 Ž_C 1964 1 00:42:48 00:12:24
98 290 FRANKOVÁ Petra 10 Ž_A 1985 1 00:42:59 00:12:35
99 85 USTOHAL Karel Zelene Rosice 35 M_B 1977 1 00:43:03 00:12:39
100 317 MALCÁNKOVÁ Kateřina 11 Ž_A 1999 1 00:43:26 00:13:02
101 307 BORKOVCOVA Lucie 4 Ž_B 1981 1 00:43:28 00:13:04
102 47 JEREMIAS Lukáš A12 33 M_A 1986 1 00:43:33 00:13:09
103 109 POKORNÁ Dana 12 Ž_A 1983 1 00:43:33 00:13:09
104 336 BOŽEK Petr 36 M_B 1977 1 00:43:34 00:13:10
105 64 PIVODA Marek jsb 34 M_A 1987 1 00:43:46 00:13:22
106 39 HOLER Vlastimil 37 M_B 1981 1 00:43:50 00:13:26
107 41 HORKÝ Tomáš KOS TJ Tesla Brno 12 M_C 1967 1 00:44:00 00:13:36
108 284 HRÁČEK Petr 38 M_B 1976 1 00:44:23 00:13:59
109 34 HANZL Vlastimil 4 M_D 1953 1 00:44:27 00:14:03
110 106 PASEKOVÁ Tereza Mabruk Team Brno 5 Ž_B 1982 1 00:44:45 00:14:21
111 18 DANĚK Jan 35 M_A 1989 1 00:45:00 00:14:36
112 80 ŠPLÍCHAL Jan 39 M_B 1977 1 00:45:00 00:14:36
113 265 CIBULKA Pavel 13 M_C 1964 1 00:45:05 00:14:41
114 113 TECL Jan Troubsko 5 M_D 1958 1 00:45:10 00:14:46
115 13 BOHÁČ Jiří BehejBrno.com 6 M_D 1954 1 00:45:24 00:15:00
116 310 NEUŽIL Radek Eláán 14 M_C 1970 1 00:45:32 00:15:08
117 273 GISTR Michal 15 M_C 1970 1 00:46:01 00:15:37
118 95 DOKOUPILOVÁ Markéta 6 Ž_B 1977 1 00:46:14 00:15:50
119 3 BÁBEK Martin Šneci v běhu 16 M_C 1971 1 00:46:36 00:16:12
120 334 ČERVINKA Martin 36 M_A 1983 1 00:47:08 00:16:44
121 314 KALÁŠKOVÁ Petra 13 Ž_A 1992 1 00:47:13 00:16:49
122 313 VLACHOVÁ_HUTOVÁ Eliška 2Bwinner 14 Ž_A 1988 1 00:47:14 00:16:50
123 324 MOLKOVÁ_FOUKALOVÁ Kristýna 15 Ž_A 1988 1 00:47:41 00:17:17
124 19 DIVÁCKÝ Přemysl AC Moravská Slavia 1 M_E 1949 1 00:48:02 00:17:38
125 302 KLIMEŠOVÁ Johana 16 Ž_A 1990 1 00:48:04 00:17:40
126 54 LÁNÍČKOVÁ Martina 2 Ž_C 1964 1 00:48:10 00:17:46
127 296 SEČKÁŘ Pavel 37 M_A 1985 1 00:48:52 00:18:28
128 311 KAPAVÍK Radim 38 M_A 1985 1 00:49:22 00:18:58
129 59 MLČOUŠEK Hynek 40 M_B 1977 1 00:49:24 00:19:00
130 274 DĚDEK David 41 M_B 1974 1 00:49:32 00:19:08
131 124 JURÁNEK Stanislav Orel Starý Lískovec 7 M_D 1956 1 00:49:41 00:19:17
132 271 KUBÍČKOVÁ Barbora 17 Ž_A 1998 1 00:50:08 00:19:44
133 123 ŠIMÁČKOVÁ Veronika 18 Ž_A 1992 1 00:51:07 00:20:43
134 61 OTOUPALÍK Pavel Brno 8 M_D 1955 1 00:52:41 00:22:17
135 24 DVOŘÁČKOVÁ Dagmar 1 Ž_E 1950 1 00:52:51 00:22:27
136 270 KREJČIŘÍKOVÁ Michaela 19 Ž_A 1989 1 00:52:58 00:22:34
137 98 FIALOVÁ Jana 20 Ž_A 1987 1 00:53:04 00:22:40
138 278 TOMČI Andrej 39 M_A 1997 1 00:53:09 00:22:45
139 126 SEDLÁČEK Pavel AC Moravská Slavia Brno 9 M_D 1953 1 00:54:04 00:23:40
140 21 DOŇAR Bohuslav Sokol Brno Královo Pole 2 M_E 1950 1 00:54:14 00:23:50
141 102 KOCIÁNOVÁ Marie 2 Ž_E 1946 1 00:54:54 00:24:30
142 117 ZITOVÁ Iva 1 Ž_D 1959 1 00:55:09 00:24:45
143 318 SLAVÍK Josef Hustopeče 10 M_D 1954 1 00:55:14 00:24:50
144 76 SPONAR Jan KOS Tesla Brno 3 M_E 1950 1 00:56:26 00:26:02
145 58 MINAŘÍKOVÁ Michaela 21 Ž_A 1986 1 00:57:21 00:26:57
146 275 DOBEŠ Ivo 42 M_B 1973 1 00:58:07 00:27:43
147 12 BLAŽKOVÁ Alena 7 Ž_B 1977 1 00:58:07 00:27:43
148 321 SVIHLIK Petr 40 M_A 1987 1 00:58:22 00:27:58
149 77 STŘÍBRNÝ Rostislav 4 M_E 1952 1 01:02:11 00:31:47
150 52 KUBÍK Radomír Triatlon klub Brno 17 M_C 1964 1 01:02:39 00:32:15
151 28 FUKSA Karel 5 M_E 1946 1 01:03:51 00:33:27
152 40 HOLÝ Josef 6 M_E 1941 1 01:03:54 00:33:30
153 293 KENJA Lenka 22 Ž_A 1989 1 01:04:53 00:34:29
154 292 KENJA Marcel 41 M_A 1985 1 01:04:53 00:34:29
155 294 KOSTKA Jan 11 M_D 1953 1 01:04:54 00:34:30
156 32 HÁNA Květoslav HC Kometa Brno 7 M_E 1937 1 01:05:43 00:35:19

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNS 6 BÁR Lukáš Kongsberg PCS Brno M_B 1974 0 1 kolo
DNS 7 BEČIČKA Petr Hal3000 M_D 1960 0 1 kolo
DNS 10 BERTOVÁ Lenka Svobodná Vlaštovka Ž_B 1980 0 1 kolo
DNS 15 BŮBELA Tomáš M_C 1971 0 1 kolo
DNS 20 DOLEŽAL Milan Horal Šumperk M_C 1972 0 1 kolo
DNS 22 DRAŽAN Libor Univerzita Obrany M_D 1960 0 1 kolo
DNS 23 DUMEK Aleš Šachy Zastávka M_B 1973 0 1 kolo
DNS 26 FRANK Tomáš BeCydog.cz M_A 1988 0 1 kolo
DNS 27 FRANZ Jiří AKBK M_A 1990 0 1 kolo
DNS 29 GLADIŠ Daniel Vltava Fund Ski Team M_C 1968 0 1 kolo
DNS 30 DOŇAROVÁ Helena Waldorf runners Ž_B 1978 0 1 kolo
DNS 33 HANÁK Albín AC Moravská Slavia M_E 1951 0 1 kolo
DNS 36 HEJNA Dalibor M_B 1982 0 1 kolo
DNS 38 HOLCOVÁ Petra Ž_B 1978 0 1 kolo
DNS 42 HRABOVSKÝ Zdeněk M_A 1985 0 1 kolo
DNS 43 HRAZDIL Jirka M_A 1984 0 1 kolo
DNS 44 HRSTKOVÁ Iva AC Moravská Slavia Brno Ž_B 1976 0 1 kolo
DNS 48 JURÁK Martin Smartlook M_A 1989 0 1 kolo
DNS 50 KOPEČEK Ivan AC Moravská Slavia Brno M_E 1949 0 1 kolo
DNS 67 PROUZA Michal M_A 1986 0 1 kolo
DNS 92 BĚLOHOUBEK Petr Brno M_C 1972 0 1 kolo
DNS 94 ČIŠECKÝ Roman AT&T M_A 1988 0 1 kolo
DNS 96 DOSTÁLOVÁ Vendula Pivec100mega Ž_B 1981 0 1 kolo
DNS 104 MAREŠ Bohumil Posilovna Průvan M_E 1951 0 1 kolo
DNS 105 MARTINEC Jindřich Moravská Slávia M_D 1961 0 1 kolo
DNS 121 MRŮZEK Alexander Univerzita Brno plavání M_C 1965 0 1 kolo
DNS 122 PASEKA Tomáš Mabruk Team Brno M_B 1982 0 1 kolo
DNS 107 PETRŮ Roman M_B 1976 0 1 kolo
DNS 125 POKORNÝ Václav KadlaKadla M_B 1978 0 1 kolo
DNS 72 RYŠKA Vít VSK Univerzita Brno M_B 1975 0 1 kolo
DNS 74 SCHICK Jindřich M_B 1975 0 1 kolo
DNS 78 SVOBODA Petr M_C 1968 0 1 kolo
DNS 112 SVOBODA Vojtěch M_A 1994 0 1 kolo
DNS 79 ŠIMUNEK Martin Modřice M_C 1966 0 1 kolo
DNS 84 UBROVÁ Veronika Fitness centum Body Care Brno Ž_B 1978 0 1 kolo
DNS 127 UHMANN Petr TBM Tesla Brno M_E 1951 0 1 kolo
DNS 86 VACULOVÁ Lucie RUN&MUM Ž_B 1982 0 1 kolo
DNS 116 ZDAŘILOVÁ Zuzana Orel Židenice Ž_A 1983 0 1 kolo
DNS 89 ZEDNÍČEK Michal (R)UNISáci M_A 1987 0 1 kolo
DNS 118 ZOUREK David Blansko jři 2003 0 1 kolo
DNS 1304 KAŇOVSKÝ Vladimír M_E 1948 0 1 kolo

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

09.10.2022 09:00
Slatinský kros 2022
15.10.2022 09:00
Krumlovský běh - 31. ročník
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.