Rychlé novinky:

18.10.2022: Propozice BBP Jehnice 2022

04.10.2022: Brněnský běžecký pohár 2022/23

Happy run 2022 - Happy Run 6 km

Datum pořádání od 18.06.2022 12:00 do 18.06.2022 20:00
Zpracování výsledkůMilan Chaloupka

Start: 15:15 hod

Vzdálenost (km)6,00
Počet kol1
Počet závodníků278
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 302 RYBNÍČEK Patrik 1 M-39 1999 1 00:24:05
2 68 FUČÍK Karel 1 M40+ 1972 1 00:24:08 00:00:02
3 292 VOTAVA Vojtěch 2 M-39 2004 1 00:24:28 00:00:23
4 363 NOVOTNÝ Filip 3 M-39 1995 1 00:24:28 00:00:23
5 84 HLOUŠEK Pavel Šoušek 4 M-39 1989 1 00:25:14 00:01:08
6 176 MITISKOVÁ Michaela Mitiskovic 1 Ž-39 2005 1 00:25:21 00:01:15
7 185 MUSIL Lukáš 5 M-39 1998 1 00:26:23 00:02:17
8 183 MRŇA Karel 6 M-39 1984 1 00:26:58 00:02:52
9 102 CHODUR Josef Pepa 2 M40+ 1975 1 00:27:07 00:03:02
10 272 TUREČEK David HST 7 M-39 2001 1 00:27:19 00:03:13
11 208 POIZL Daniel HST 8 M-39 2001 1 00:27:21 00:03:16
12 12 BITTNER Ladislav HST 9 M-39 1992 1 00:27:38 00:03:32
13 66 FORMAN Lukáš HST 10 M-39 1994 1 00:28:03 00:03:58
14 5 BARTES Sebastian HST 11 M-39 2002 1 00:28:05 00:04:00
15 15 BREJČÁK Dušan 12 M-39 1998 1 00:28:12 00:04:06
16 9 BEER Michal 13 M-39 1998 1 00:28:15 00:04:09
17 296 VRBKOVÁ Aneta Aneta 2 Ž-39 2005 1 00:28:17 00:04:12
18 67 FROHLICH Miloš 14 M-39 1989 1 00:28:17 00:04:12
19 59 DOLNÍČEK David HST 15 M-39 2003 1 00:28:39 00:04:33
20 133 KRAKOVIČOVÁ Tereza Fast and Light 3 Ž-39 1988 1 00:28:44 00:04:39
21 374 PEJCHAL Martin Delta 16 M-39 1985 1 00:28:45 00:04:39
22 143 KUBA Tadeáš HST 17 M-39 2004 1 00:28:56 00:04:51
23 170 MICHALČUK David HST 18 M-39 2003 1 00:28:57 00:04:51
24 312 BOHDÁLEK Petr 19 M-39 1996 1 00:29:07 00:05:01
25 286 VEDRAL Zdeněk HST 20 M-39 2002 1 00:29:10 00:05:05
26 210 POKORNÝ Daniel 1 K-14 2009 1 00:29:17 00:05:12
27 241 SVOBODA Adam HST 21 M-39 2004 1 00:29:19 00:05:14
28 281 VAŘÍLEK David Davča 22 M-39 2003 1 00:29:29 00:05:23
29 326 FIALA Stanislav 23 M-39 2004 1 00:29:30 00:05:24
30 69 FUČÍKOVÁ Hana 1 Ž40+ 1977 1 00:29:56 00:05:50
31 344 KAŠPAR Miroslav 24 M-39 1985 1 00:29:58 00:05:52
32 322 DIVIŠ Adam 25 M-39 1995 1 00:30:20 00:06:14
33 181 MOUDRÝ Jan Obec Číměř 3 M40+ 1979 1 00:30:26 00:06:21
34 401 VELEK Aleš HC Motor České Budějovice 2 K-14 2008 1 00:30:35 00:06:30
35 217 PSOTA Matěj HST 26 M-39 1994 1 00:30:36 00:06:30
36 16 BREJCHOVÁ Ingrid Úžasňáci 4 Ž-39 1989 1 00:31:06 00:07:01
37 48 DIVIŠ Filip 27 M-39 1992 1 00:31:14 00:07:08
38 158 MASOPUST Matyáš 3 K-14 2008 1 00:31:24 00:07:19
39 353 MEJZLÍK Jaroslav 28 M-39 2005 1 00:32:01 00:07:56
40 10 BENEŠ Tomáš 29 M-39 1995 1 00:32:10 00:08:04
41 51 DOLÁK Zbyněk Obec Číměř 4 M40+ 1979 1 00:32:47 00:08:41
42 400 VALA Bronislav 30 M-39 1987 1 00:33:01 00:08:55
43 175 MITISKOVÁ Romana 2 Ž40+ 1977 1 00:33:16 00:09:11
44 345 KLUSÁČKOVÁ Jana Džejn 5 Ž-39 1987 1 00:33:22 00:09:16
45 224 ROUSEK Petr Peto 31 M-39 1992 1 00:33:42 00:09:37
46 355 MITISKOVÁ Lucie Mitiskovic 6 Ž-39 2007 1 00:33:43 00:09:37
47 243 SVOBODOVÁ Martina 7 Ž-39 1986 1 00:33:53 00:09:47
48 155 MANKOVÁ Magdaléna 8 Ž-39 1985 1 00:34:00 00:09:54
49 141 KRLIŠ Václav HST 32 M-39 1996 1 00:34:16 00:10:10
50 168 MIČÁN Jan HST 33 M-39 2000 1 00:34:16 00:10:10
51 289 VODNÝ Michal HST 34 M-39 1991 1 00:34:18 00:10:13
52 27 BURIAN Josef Stanováci 35 M-39 1988 1 00:34:20 00:10:14
53 404 VRBKA Tomáš Vrbička 36 M-39 2005 1 00:34:24 00:10:18
54 65 FORMAN Tomáš Mimčo 37 M-39 1985 1 00:34:32 00:10:27
55 255 ŠTOREK Denis HST 38 M-39 2003 1 00:34:36 00:10:30
56 81 HLAVÁČOVÁ Jitka 3 Ž40+ 1969 1 00:34:41 00:10:36
57 21 BRÜSTL Pavel Giggity 39 M-39 1994 1 00:34:45 00:10:39
58 303 ZIKÁN Pavel 5 M40+ 1978 1 00:34:50 00:10:45
59 331 HOBZA Petr Budíkovice 6 M40+ 1972 1 00:34:58 00:10:53
60 219 PUKLICKÝ Vladimír Pukličáci 7 M40+ 1967 1 00:35:11 00:11:06
61 319 ČECH Jiří 40 M-39 1989 1 00:35:38 00:11:33
62 180 MOLÁKOVÁ Vendulka 9 Ž-39 2006 1 00:35:39 00:11:33
63 43 ČESNEK David 41 M-39 1991 1 00:35:44 00:11:38
64 49 DOBROVOLNÝ František 8 M40+ 1972 1 00:35:45 00:11:39
65 339 JEŽOVÁ Veronika HST 4 Ž40+ 1980 1 00:35:45 00:11:39
66 375 POKORNÁ Monika GANG 10 Ž-39 1993 1 00:36:05 00:11:59
67 402 VELKOVÁ Kamila 5 Ž40+ 1981 1 00:36:06 00:12:00
68 190 NEŠPOR Jiří Ropsen 42 M-39 2005 1 00:36:11 00:12:05
69 337 CHALOUPKOVÁ Dagmar 11 Ž-39 1990 1 00:36:24 00:12:19
70 195 NOVOTNÁ Hana 6 Ž40+ 1978 1 00:36:25 00:12:19
71 252 ŠPAČEK Ladislav 43 M-39 1986 1 00:36:36 00:12:30
72 129 KLÍMOVÁ Simona 7 Ž40+ 1973 1 00:36:43 00:12:38
73 1000 JÍLEK Pavel 9 M40+ 1978 1 00:36:50 00:12:44
74 247 ŠIBRAL Jiří 10 M40+ 1972 1 00:36:57 00:12:51
75 250 ŠOUKAL Marek 4 K-14 2011 1 00:37:06 00:13:00
76 256 ŠTVERÁČEK Rostislav 11 M40+ 1974 1 00:37:15 00:13:09
77 239 STRNADOVÁ Monika 12 Ž-39 1983 1 00:37:17 00:13:11
78 356 MODL Matěj Metjuu 5 K-14 2008 1 00:37:27 00:13:22
79 300 WEHRENBERG Petr S.O.K. 12 M40+ 1976 1 00:37:34 00:13:28
80 164 MATOUŠEK Patrik 44 M-39 1998 1 00:37:35 00:13:29
81 220 PUKLICKÝ Vladimír Pukličáci 45 M-39 1991 1 00:37:47 00:13:41
82 146 KYKRLOVÁ Daniela 8 Ž40+ 1972 1 00:37:52 00:13:46
83 42 ČERNÝ Pavel 13 M40+ 1973 1 00:38:12 00:14:06
84 362 NOVÁK Štěpán 6 K-14 2008 1 00:38:17 00:14:11
85 340 JEŽOVÁ Karolína Delta 13 Ž-39 2005 1 00:38:24 00:14:18
86 328 HANÁKOVÁ Alena 9 Ž40+ 1979 1 00:38:32 00:14:26
87 45 DEDEK Jindřich Flystork 46 M-39 1989 1 00:38:40 00:14:34
88 205 PAULOVÁ Lenka Lenka 10 Ž40+ 1981 1 00:38:42 00:14:36
89 178 MLEJNEK Luboš 47 M-39 1989 1 00:38:46 00:14:40
90 56 DOLEŽAL Martin 7 K-14 2008 1 00:38:48 00:14:42
91 278 URBAN Tomáš Stanováci 48 M-39 1995 1 00:38:53 00:14:47
92 376 POUROVÁ Denisa 14 Ž-39 1994 1 00:38:59 00:14:54
93 114 JELEN Petr 14 M40+ 1976 1 00:39:11 00:15:06
94 64 FLEK Jiří 49 M-39 1987 1 00:39:25 00:15:20
95 230 SKŘIVÁNKOVÁ Veronika 15 Ž-39 1986 1 00:39:35 00:15:30
96 41 ČERMÁKOVÁ Šárka Giggity 16 Ž-39 1999 1 00:39:36 00:15:31
97 358 NEŠPOR Jan Ropsen 15 M40+ 1961 1 00:39:40 00:15:35
98 123 KARASOVÁ Jana 11 Ž40+ 1969 1 00:39:41 00:15:36
99 95 HRSTKA Pavel 16 M40+ 1971 1 00:39:51 00:15:46
100 216 PŘEROVSKÁ Martina 12 Ž40+ 1970 1 00:39:51 00:15:46
101 371 PALÁTOVÁ Jitka 17 Ž-39 1992 1 00:39:51 00:15:46
102 235 SOJKA Milan Obec Číměř 50 M-39 1990 1 00:39:53 00:15:48
103 233 SOBOTKA Luboš 51 M-39 1988 1 00:39:54 00:15:48
104 184 MRŇOVÁ Petra 18 Ž-39 1990 1 00:39:54 00:15:48
105 234 SOBOTKOVÁ Jana Janča 13 Ž40+ 1969 1 00:39:54 00:15:48
106 330 HEKRLA Petr Delta 52 M-39 1986 1 00:39:56 00:15:51
107 82 HLAVÁČOVÁ Zuzana 19 Ž-39 1994 1 00:40:07 00:16:02
108 57 DOLEŽALOVÁ Lucie Pukličáci 20 Ž-39 1994 1 00:40:08 00:16:03
109 153 MACEK Zdeněk 17 M40+ 1976 1 00:40:15 00:16:10
110 227 SEDLÁČKOVÁ Veronika 14 Ž40+ 1982 1 00:40:22 00:16:16
111 78 HAVEL Jan Hanzovi 53 M-39 1985 1 00:40:34 00:16:28
112 112 JEKEL Pavel HST 54 M-39 1995 1 00:40:40 00:16:35
113 7 BARVÍŘ Jaroslav HST 18 M40+ 1981 1 00:40:41 00:16:35
114 44 ČINČEROVÁ Jana 15 Ž40+ 1967 1 00:40:48 00:16:42
115 80 HLAVÁČ David 55 M-39 1998 1 00:41:05 00:17:00
116 106 CHYTKA Milan 19 M40+ 1970 1 00:41:10 00:17:04
117 8 BARVÍŘOVÁ Eliška HST 21 Ž-39 1985 1 00:41:11 00:17:05
118 364 NOŽKOVÁ Michaela 22 Ž-39 1990 1 00:41:18 00:17:12
119 225 ROYIK Tetyana 23 Ž-39 1993 1 00:41:23 00:17:17
120 179 MOKRÁ Hedvika Budíkovice 24 Ž-39 1991 1 00:41:23 00:17:18
121 324 DRAPAČ Pavel 20 M40+ 1970 1 00:41:26 00:17:21
122 144 KUBIŠOVÁ Lenka Flystork 16 Ž40+ 1975 1 00:41:57 00:17:51
123 332 HOBZA Matěj Budíkovice 56 M-39 2000 1 00:42:03 00:17:57
124 333 HOBZA Ondřej Budíkovice 57 M-39 2003 1 00:42:03 00:17:58
125 202 PALÁTOVÁ Jana 25 Ž-39 1988 1 00:42:06 00:18:01
126 91 HOTOVÁ Anna Budíkovice 17 Ž40+ 1978 1 00:42:10 00:18:04
127 92 HOTOVÝ Jiří 21 M40+ 1976 1 00:42:10 00:18:04
128 26 BUĎOVÁ Iveta 26 Ž-39 1989 1 00:42:20 00:18:15
129 398 TOMENENDALOVÁ Eva E.T. 18 Ž40+ 1981 1 00:42:33 00:18:27
130 52 DOLÁKOVÁ Zdeňka Obec Číměř 19 Ž40+ 1981 1 00:42:33 00:18:28
131 393 SOBOTKOVÁ Viktorie 27 Ž-39 2006 1 00:42:39 00:18:33
132 316 CEJPEK Miloš Budíkovice 22 M40+ 1975 1 00:42:41 00:18:36
133 284 VAŠTÍKOVÁ Denisa Budíkovice 28 Ž-39 2004 1 00:42:54 00:18:48
134 283 VAŠTÍKOVÁ Marcela Budíkovice 20 Ž40+ 1971 1 00:42:54 00:18:48
135 285 VAŠTÍKOVÁ Tereza Budíkovice 29 Ž-39 2001 1 00:42:54 00:18:48
136 88 HONZÁTKO Pavel Fast and Light 23 M40+ 1978 1 00:43:00 00:18:55
137 369 PADĚLEK David 24 M40+ 1980 1 00:43:31 00:19:25
138 280 VALOVÁ Miloslava 21 Ž40+ 1968 1 00:43:38 00:19:32
139 4 BALÁŽ Vojtěch 58 M-39 1987 1 00:43:41 00:19:36
140 198 ONDRÁČKOVÁ Eva 22 Ž40+ 1975 1 00:43:47 00:19:41
141 321 ČIČMANCOVÁ Martina Delta 30 Ž-39 1996 1 00:43:48 00:19:42
142 343 KAŠIÁR Dominik Delta 59 M-39 1994 1 00:43:48 00:19:42
143 148 LANGOVÁ Aneta 1 H-14 2010 1 00:44:04 00:19:59
144 147 LANGOVÁ Lucie 31 Ž-39 1983 1 00:44:05 00:20:00
145 1002 KÁRNÍK Jiří 25 M40+ 1981 1 00:44:10 00:20:05
146 118 KALOVÁ Renata Fast and Light 23 Ž40+ 1974 1 00:44:15 00:20:09
147 19 BRUMLA Adam 8 K-14 2010 1 00:44:15 00:20:09
148 405 ZVĚŘINOVÁ Michaela 32 Ž-39 1996 1 00:44:21 00:20:15
149 314 BŘÍNKOVÁ Marcela 33 Ž-39 1987 1 00:44:48 00:20:42
150 166 MENCÁK Martin Dudlíci 60 M-39 1983 1 00:44:50 00:20:44
151 237 STRÍŽOVÁ Vanesa 34 Ž-39 2000 1 00:44:54 00:20:48
152 325 DRAPAČOVÁ Věra 24 Ž40+ 1973 1 00:45:06 00:21:00
153 377 POVOLNÁ Lucie GANG 35 Ž-39 1985 1 00:45:09 00:21:03
154 311 BLACK Julian Do posledního dechu 26 M40+ 1973 1 00:45:19 00:21:13
155 383 SEDLÁK Petr Do posledního dechu 27 M40+ 1964 1 00:45:20 00:21:14
156 75 HÁLOVÁ Martina LDN Ivančice 36 Ž-39 2007 1 00:45:22 00:21:17
157 346 KOHOUTKOVÁ Veronika 37 Ž-39 1999 1 00:45:27 00:21:21
158 213 PRUŠA Kristýna 38 Ž-39 1991 1 00:45:34 00:21:29
159 254 ŠTĚPNIČKA Roman Poldik 28 M40+ 1982 1 00:46:05 00:21:59
160 261 TOMKOVÁ Renata Budíkovice 25 Ž40+ 1972 1 00:46:20 00:22:15
161 58 DOLEŽALOVÁ Lucie Budíkovice 26 Ž40+ 1978 1 00:46:20 00:22:15
162 263 TOPIL Jiří Obec Číměř 61 M-39 2006 1 00:46:31 00:22:26
163 99 HURYTOVÁ Radka S.O.K. 27 Ž40+ 1971 1 00:46:35 00:22:29
164 301 ZAHRADNÍČEK Petr 62 M-39 1991 1 00:46:36 00:22:30
165 273 TUROŇOVÁ Irena 39 Ž-39 1999 1 00:46:36 00:22:30
166 137 KRÁTKÝ Jiří 29 M40+ 1969 1 00:46:36 00:22:31
167 323 DRAPAČ Lukáš 63 M-39 1998 1 00:47:00 00:22:54
168 70 FUKALOVÁ Jana 28 Ž40+ 1965 1 00:47:21 00:23:16
169 361 NOVÁČKOVÁ Veronika Budíkovice 2 H-14 2010 1 00:47:26 00:23:20
170 360 NOVÁČKOVÁ Zuzana Budíkovice 29 Ž40+ 1979 1 00:47:26 00:23:20
171 379 RUČKOVÁ Pavlína Budíkovice 30 Ž40+ 1980 1 00:47:26 00:23:21
172 244 SZABÓ Anna 31 Ž40+ 1975 1 00:48:03 00:23:58
173 245 SZABÓ Aneta 40 Ž-39 2002 1 00:48:04 00:23:58
174 388 SCHMIDTOVÁ Silvie Schmidtovi 41 Ž-39 1986 1 00:48:40 00:24:34
175 282 VAŠÍČKOVÁ Alena Budíkovice 32 Ž40+ 1974 1 00:48:56 00:24:50
176 251 ŠOUKALOVÁ Eva 33 Ž40+ 1982 1 00:49:03 00:24:57
177 209 POKORNÁ Barbora 42 Ž-39 1991 1 00:49:03 00:24:58
178 197 ONDRÁČKOVÁ Kristýna 43 Ž-39 2003 1 00:49:52 00:25:46
179 186 NĚMCOVÁ Alena 44 Ž-39 1996 1 00:50:04 00:25:58
180 348 KRYŠTOF Jiří Budíkovice 64 M-39 2004 1 00:50:34 00:26:28
181 212 PRACHAŘOVÁ Eva 45 Ž-39 1993 1 00:50:38 00:26:33
182 83 HLAVSA Josef 30 M40+ 1972 1 00:50:56 00:26:50
183 109 IRANOVÁ Jitka Iráni 34 Ž40+ 1981 1 00:50:58 00:26:53
184 104 CHVÁTALOVÁ Marcela 35 Ž40+ 1966 1 00:51:02 00:26:56
185 150 LIPECKÝ Pavel Lipén 31 M40+ 1974 1 00:51:02 00:26:56
186 149 LIPECKÁ Jitka Lipoška 36 Ž40+ 1977 1 00:51:02 00:26:56
187 192 NEŠPOROVÁ Terezie Ropsen 3 H-14 2008 1 00:51:14 00:27:08
188 191 NEŠPOROVÁ Marie Ropsen 37 Ž40+ 1972 1 00:51:20 00:27:14
189 395 SVOBODOVÁ Eliška 38 Ž40+ 1980 1 00:53:38 00:29:32
190 1001 VIRGL Milan 32 M40+ 1970 1 00:54:08 00:30:03
191 188 NĚMEC Jiří 33 M40+ 1969 1 00:54:46 00:30:40
192 266 TOPILOVÁ Hana Obec Číměř 46 Ž-39 1995 1 00:54:47 00:30:42
193 317 CEJPKOVÁ Klára Budíkovice 47 Ž-39 2005 1 00:54:52 00:30:46
194 354 MICHKOVÁ Lenka 48 Ž-39 1988 1 00:54:52 00:30:47
195 33 CEJPEK Marek Budíkovice 65 M-39 1995 1 00:54:53 00:30:47
196 32 CEJPEK Ivo Budíkovice 34 M40+ 1968 1 00:54:53 00:30:47
197 34 CEJPEK Tomáš Budíkovice 66 M-39 1992 1 00:54:53 00:30:47
198 37 CEJPKOVÁ Jana Budíkovice 39 Ž40+ 1971 1 00:54:53 00:30:47
199 277 ULIČNÝ Luboš LDN Ivančice 35 M40+ 1976 1 00:55:15 00:31:09
200 320 ČECHOVÁ Jana LDN Ivančice 49 Ž-39 1986 1 00:55:15 00:31:09
201 187 NĚMCOVÁ Helena 40 Ž40+ 1971 1 00:55:35 00:31:29
202 336 HRŮZOVÁ Miluše 41 Ž40+ 1982 1 00:55:39 00:31:33
203 77 HÁLOVÁ Novotná LDN Ivančice 42 Ž40+ 1978 1 00:57:36 00:33:30
204 215 PRYIMAS Nazar 67 M-39 2004 1 00:58:10 00:34:04
205 327 FILIPCOVÁ Eva 43 Ž40+ 1980 1 00:58:17 00:34:11
206 138 KRÁTKÝ Jiří 36 M40+ 1980 1 00:58:17 00:34:11
207 115 JONÁŠOVÁ Marcela 44 Ž40+ 1980 1 00:58:17 00:34:11
208 218 PUCHNAROVÁ Zuzana S.O.K. 45 Ž40+ 1974 1 00:58:31 00:34:26
209 96 HRUŠKOVÁ Dana S.O.K. 50 Ž-39 1995 1 00:58:32 00:34:26
210 342 KALÁBOVÁ Kateřina 51 Ž-39 1987 1 00:59:51 00:35:45
211 396 ŠINDELÁŘOVÁ Iva 46 Ž40+ 1974 1 01:00:22 00:36:16
212 89 HORECKÁ Klára 52 Ž-39 1989 1 01:02:27 00:38:21
213 24 BŘÍNKOVÁ Jana 53 Ž-39 1997 1 01:02:27 00:38:22
214 117 KALÁBOVÁ Alena 54 Ž-39 1985 1 01:02:46 00:38:40
215 298 VRTĚNOVÁ Vlaďka Vrťasi 47 Ž40+ 1968 1 01:03:16 00:39:11
216 297 VRTĚNA Zdenko Vrťasi 37 M40+ 1965 1 01:03:17 00:39:11
217 194 NOVOTNÁ Anna LDN Ivančice 55 Ž-39 2006 1 01:04:29 00:40:24
218 264 TOPIL Jiří Obec Číměř 38 M40+ 1969 1 01:09:02 00:44:57
219 265 TOPILOVÁ Iva Obec Číměř 48 Ž40+ 1968 1 01:09:03 00:44:57

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNS 3 AMBROZOVÁ Jaroslava LDN Ivančice Ž40+ 1964 0 1 kolo
DNS 13 BORKOVCOVÁ Dana Ž40+ 1960 0 1 kolo
DNS 25 BŘÍNKOVÁ Ludmila Ž40+ 1963 0 1 kolo
DNS 50 DOČEKAL Martin HST M-39 1990 0 1 kolo
DNS 60 DVOŘÁKOVÁ Marie Ž40+ 1957 1 01:48:00 01:23:55
DNS 61 FERDA Radim HST M-39 1998 0 1 kolo
DNS 71 FURCH Michal HST M-39 1998 0 1 kolo
DNS 72 GAJDOŠOVÁ Hana LDN Ivančice Ž40+ 1960 0 1 kolo
DNS 73 GULKA Peter Rešice M-39 1985 0 1 kolo
DNS 76 HÁLOVÁ Marina LDN Ivancčice Ž-39 2007 0 1 kolo
DNS 79 HAVLOVÁ Petra Kuřízek Ž-39 1991 1 01:48:00 01:23:55
DNS 85 HOLEC Miroslav HST M-39 1987 0 1 kolo
DNS 87 HOLUŠOVÁ Kateřina Budíkovice Ž-39 1984 0 1 kolo
DNS 97 HRŮZA Milan M40+ 1982 0 1 kolo
DNS 101 CHLUBNOVÁ Kateřina Ž-39 1983 0 1 kolo
DNS 105 CHYTKA Štěpán M-39 2001 0 1 kolo
DNS 111 JANATOVÁ Jana Ž-39 1987 1 01:48:00 01:23:54
DNS 119 KARAFIÁTOVÁ Lucie Ž-39 1987 0 1 kolo
DNS 121 KARAS Jan M-39 1995 0 1 kolo
DNS 124 KARASOVÁ Magdaléna Ž-39 1992 0 1 kolo
DNS 128 KLEMOVÁ Zina K-14 2012 0 1 kolo
DNS 130 KOHOUTEK Miroslav M40+ 1978 1 01:48:00 01:23:54
DNS 142 KRÖMEROVÁ Alena Ž-39 1987 1 01:48:00 01:23:54
DNS 145 KUDLÁČEK Jan S.O.K. M40+ 1981 0 1 kolo
DNS 171 MICHÁLEK David HST M-39 1998 0 1 kolo
DNS 172 MIKULOVÁ Natasa LDN Ivančice Ž40+ 1965 0 1 kolo
DNS 182 MRÁZOVÁ Tereza H-14 2009 0 1 kolo
DNS 189 NĚMEC Jiří M-39 1994 0 1 kolo
DNS 193 NOVÁK Matěj HST M-39 1999 0 1 kolo
DNS 206 PETRÁKOVÁ Martina MŠ Sedlec Ž40+ 1970 0 1 kolo
DNS 211 POSPÍŠIL Pavel Plavuňka M-39 1992 0 1 kolo
DNS 221 PULICAR Miroslav Mira M-39 1988 0 1 kolo
DNS 228 SEIFEROVÁ Lucie Lucka Ž-39 1998 0 1 kolo
DNS 240 SVÁROVSKÁ Pavlína Ž40+ 1977 0 1 kolo
DNS 249 ŠLAPÁKOVA Jana HST Ž40+ 1982 0 1 kolo
DNS 267 TOUŠEK Jan M-39 2007 0 1 kolo
DNS 268 TOUŠKOVÁ Helena H-14 2010 0 1 kolo
DNS 271 TUČKOVÁ Kristýna Ž-39 1992 0 1 kolo
DNS 275 ULIČNÁ Karolína LDN Ivančice Ž-39 2007 1 01:48:03 01:23:58
DNS 276 ULIČNÁ Iveta LDN Ivančice Ž40+ 1981 0 1 kolo
DNS 279 VACKOVÁ Kateřina Ž-39 2005 0 1 kolo
DNS 299 VYDROVÁ Michaela Úžasňáci Ž-39 1990 0 1 kolo
DNS 305 ZIKÁNOVÁ Aneta Ž-39 2006 0 1 kolo
DNS 315 BUCL Karel STS CHVOJKOVICE BROD M40+ 1974 0 1 kolo
DNS 335 HRONOVÁ Eva Ž-39 2004 0 1 kolo
DNS 349 KŘIVANOVÁ Veronika H-14 2008 0 1 kolo
DNS 351 MADEJOVÁ Lidka Ž-39 1985 0 1 kolo
DNS 352 MARŠÁLKOVÁ Pavlína Mamuš Ž40+ 1971 0 1 kolo
DNS 357 NEČESAL Šimon K-14 2008 0 1 kolo
DNS 392 SKRYJOVÁ Lenka LDN Ivančice Ž40+ 1980 1 01:48:02 01:23:56
DNS 394 STUPKA Jaroslav M40+ 1949 0 1 kolo
DNS 403 VESELÁ Zuzana Delta Ž-39 1983 0 1 kolo
DNS 365 ODEHNAL Markéta Ž-39 1985 0 1 kolo
DNS 366 ODEHNAL Milan M-39 1987 0 1 kolo
DNS 370 PALÁT Přemek Čáslavice 2 Team M-39 2006 0 1 kolo
DNS 372 PALÁTOVÁ Liliana Ž-39 1994 0 1 kolo
DNS 373 PALÁTOVÁ Lenka Čáslavice 2 Team Ž40+ 1975 0 1 kolo
DNS 384 SEDLÁKOVÁ Jana Ž40+ 1961 0 1 kolo
DNS 389 SKRYJA Jiří LDN Ivančice M40+ 1979 0 1 kolo

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

04.02.2023 08:00
BBP 7 - Rájecká desítka
25.02.2023 08:00
BBP 8 - Modřický pohár
25.02.2023 09:00
Rohálovská desítka
04.03.2023 08:00
BBP 9 - Běh kolem Myslivny
25.03.2023 08:00
BBP 10 - Jarní běh DOUBRAVY
30.03.2023 17:00
BB 1 - Běh Čertovou roklí
13.04.2023 17:00
BB 2 - Běh okolo Kraví hory
11.05.2023 17:00
BB 3 - Běh Holednou
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.