Rychlé novinky:

19.09.2022: Brněnský běžecký pohár 2022/23

18.03.2022: Závěr seriálu BBP (doplněno)

FORCE SPAC - Memoriál Aloise Dohnala + Junior SPAC - Kategorie E, F, ŽA, ŽB

Datum pořádání od 18.06.2022 09:30 do 18.06.2022 13:00
Zpracování výsledkůDavid Klézl

Start: 09:40 hod

Vzdálenost (km)54,50
Počet kol2
Počet závodníků39
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 406 SLEZÁK Josef FORCE KCK Zlín A 1 E 1959 2 01:50:53
2 402 NOVÁK Milan Yogi Racing 2 E 1957 2 01:50:54 00:00:01
3 740 KUBÍNOVÁ Klára DK BIKESHOP Racing Team 1 ŽA 1997 2 01:50:55 00:00:02
4 410 MÍČEK Oldřich Cyklokramo Suchdol nad Odrou A 3 E 1958 2 01:51:26 00:00:33
5 513 MOTTL Bohumír CK HOBBY Bohumín A 1 F 1951 2 01:54:36 00:03:43
6 720 DUBCOVÁ Štěpánka Team Forman profiq Cinelli 2 ŽA 2006 2 01:57:17 00:06:24
7 407 PELC Ladislav FORCE KCK Zlín A 4 E 1958 2 01:57:38 00:06:45
8 453 BARAN Petr Loko Campagnolo Krnov 5 E 1960 2 01:57:39 00:06:45
9 412 CHMURA Petr Team Forman profiq Cinelli 6 E 1962 2 01:57:43 00:06:50
10 706 HURÁČOVÁ Markéta CK Feso Petřvald 3 ŽA 2007 2 01:59:49 00:08:56
11 450 MIČKO Jan CK Feso Petřvad 7 E 1962 2 01:59:51 00:08:58
12 512 DANĚČEK Pavel Loko Campagnolo Krnov 2 F 1951 2 02:00:32 00:09:39
13 404 NOVÁČEK Pavel Racing Olešná 8 E 1961 2 02:01:39 00:10:45
14 507 TOMAN Vladislav Cyklokramo Suchdol nad Odrou A 3 F 1953 2 02:02:23 00:11:30
15 736 KUSTRA-KAPOL Małgorzata JAS-KÓŁKA 1 ŽB 1977 2 02:02:30 00:11:37
16 804 DOHNALOVÁ Jaroslava Loko Campagnolo Krnov 2 ŽB 1972 2 02:02:37 00:11:43
17 413 MLÁDENKA Josef Cyklokramo Suchdol nad Odrou A 9 E 1958 2 02:03:29 00:12:35
18 721 POLÁŠKOVÁ Ema Team Forman profiq Cinelli 4 ŽA 2007 2 02:04:34 00:13:40
19 418 ŠKANDERA Karel Cyklo Tým Havířov 1 10 E 1961 2 02:07:47 00:16:54
20 504 HLAVATÍK Ladislav Racing Olešná 4 F 1956 2 02:08:22 00:17:29
21 750 CHUDEK Karolina Niezrzeszona 5 ŽA 1984 2 02:08:23 00:17:30
22 705 GERASHCHENKO Nadya CK HOBBY Bohumín A 6 ŽA 1984 2 02:09:35 00:18:42
23 803 JAKLOVÁ Ivana CK HOBBY Bohumín A 3 ŽB 1965 2 02:09:41 00:18:47
24 506 PĚGŘIMEK Milan Cyklo Tým Havířov 2 5 F 1954 2 02:12:05 00:21:12
25 517 ZDANOWICZ Marek CK HOBBY Bohumín A 6 F 1955 2 02:12:51 00:21:58
26 451 KRAWCZYK Andrzej 11 E 1959 2 02:13:03 00:22:10
27 704 MARKOVÁ Nikola CK Verge Frenštát 1 7 ŽA 1996 2 02:14:44 00:23:51
28 408 KOPŘIVA Miroslav CK Verge Frenštát 2 12 E 1961 2 02:19:22 00:28:29
29 515 WIATR Jan Loko Campagnolo Krnov 7 F 1950 2 02:20:19 00:29:26
30 802 PARGAČOVÁ Marcela Cyklokramo Suchdol nad Odrou A 4 ŽB 1963 2 02:20:22 00:29:28
31 415 KLUZEWICZ Rudolf CK HOBBY BOHUMÍN B 13 E 1959 2 02:21:42 00:30:49
32 516 VESELÝ Petr TJ TŽ Třinec 8 F 1943 2 02:23:21 00:32:27
33 514 ZAVÍRAL Bohumil Loko Campagnolo Krnov 9 F 1951 2 02:23:58 00:33:05
34 735 HOLÁŠKOVÁ Justýna Team Forman profiq Cinelli 8 ŽA 2003 2 02:27:31 00:36:38
35 518 SAVKA MIREK Cyklo Tým Havířov 2 10 F 1955 2 02:29:00 00:38:07
36 510 MRNŮŠTÍK Josef Cyklotech Pro a Mrnůštík 11 F 1951 2 02:32:14 00:41:21
37 509 PEKARČÍK Jiří Cyklokramo Suchdol nad Odrou B 12 F 1953 2 02:38:22 00:47:29
38 723 HOLÁŠKOVÁ Amálie Team Forman profiq Cinelli 9 ŽA 2005 2 02:38:40 00:47:47
39 503 SKOTNICA Josef SKP Opava 13 F 1952 2 03:31:49 01:40:56

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

01.10.2022 09:00
!!ZRUŠENO!! 36. KALÁB JM TT Liga - KALÁB AQUATLON
09.10.2022 09:00
Slatinský kros 2022
15.10.2022 09:00
Krumlovský běh - 31. ročník
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.