Rychlé novinky:

18.10.2022: Propozice BBP Jehnice 2022

04.10.2022: Brněnský běžecký pohár 2022/23

Jarní běh severem 2022 - Hlavní závod 5,5km

Datum pořádání od 30.04.2022 08:00 do 30.04.2022 12:30
Hlavní rozhodčíPetr Hladík
Zpracování výsledkůMartin Juránek

Start: 11:00 hod

Vzdálenost (km)5,50
Počet kol1
Počet závodníků79
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 287 SOURAL Lukáš Orel Židenice / VSK Univerzita Brno 1 M_B 1982 1 00:19:19
2 271 KOUŘIL Jiří VSK UNI Brno / Orel Židenice 1 M_A 1986 1 00:19:30 00:00:11
3 356 KUGLER Patrik Orel Řečkovice 2 M_A 1992 1 00:19:41 00:00:22
4 266 JURÁNEK Stanislav Orel Židenice 3 M_A 1987 1 00:19:45 00:00:26
5 288 ADAMEC Milan Orel Vyškov 2 M_B 1977 1 00:20:24 00:01:05
6 348 BEDNÁŘ Daniel X- Trail Orlová 4 M_A 1986 1 00:20:36 00:01:16
7 139 SMITH Matthew Individuální 3 M_B 1978 1 00:21:24 00:02:05
8 320 ŠIMONÍK Jiří Orel-Židenice 5 M_A 2001 1 00:21:54 00:02:35
9 322 JARDNÍČEK Michal Pelli Boys 6 M_A 1989 1 00:22:11 00:02:51
10 343 ŠPIRK Jakub 7 M_A 1983 1 00:22:17 00:02:58
11 281 JANČAŘÍKOVÁ Lenka Orel Židenice/2Bwinner 1 Z_C 1970 1 00:22:21 00:03:01
12 338 CHALOUPKA Tomáš 4 M_B 1982 1 00:22:28 00:03:08
13 357 HAVELKA Ivo 1 M_C 1967 1 00:22:41 00:03:21
14 106 NEVRLÝ Josef 5 M_B 1982 1 00:23:20 00:04:00
15 339 LANGHAMMEROVÁ Anežka Orel Židenice AK Drnovice 1 Z_A 1994 1 00:23:35 00:04:16
16 284 HALAS Petr Orel Vyškov 6 M_B 1973 1 00:23:49 00:04:30
17 183 BENDA Jindřich 7 M_B 1978 1 00:24:02 00:04:43
18 352 CESAR Martin 8 M_A 1990 1 00:24:08 00:04:49
19 219 HUŤKA Jiří Bořitov/Brno 9 M_A 1991 1 00:24:14 00:04:55
20 341 TAUŠ Per Orel Vyškov 8 M_B 1976 1 00:24:21 00:05:02
21 325 KOSÍK Michal Orel Domanín 9 M_B 1976 1 00:24:26 00:05:07
22 207 ODEHNAL Martin Lodní sporty Brno 10 M_B 1982 1 00:24:40 00:05:21
23 228 KAMENICKÝ Petr Orel Židenice 2 M_C 1969 1 00:24:53 00:05:34
24 127 GREC Pavel Orel Vyškov 11 M_B 1980 1 00:25:07 00:05:48
25 351 ONDRA Jaroslav Běžecký kroužek Blučina 12 M_B 1977 1 00:25:17 00:05:58
26 24 MATOUŠEK David 13 M_B 1978 1 00:25:23 00:06:04
27 227 KAMENICKÁ Kateřina Orel Židenice 2 Z_C 1973 1 00:25:27 00:06:08
28 38 RADVAN Aleš 14 M_B 1981 1 00:25:35 00:06:16
29 31 NEVĚČNÝ Milan Brno 15 M_B 1976 1 00:25:55 00:06:35
30 326 DOLEŽAL Pavel Orel Vyškov 10 M_A 1984 1 00:25:57 00:06:38
31 1 BURGET Radek Orel Obřany 16 M_B 1978 1 00:26:05 00:06:46
32 291 HAKL Radek 11 M_A 1984 1 00:26:14 00:06:55
33 152 GÁL David 12 M_A 1993 1 00:26:18 00:06:59
34 278 DUŠEK Pavel Orel Dolní Dobrouč 3 M_C 1970 1 00:26:23 00:07:04
35 124 SEDLÁČEK Filip Orel Žatčany 13 M_A 1984 1 00:26:33 00:07:14
36 27 MRŮZEK Alexander Univerzita Brno plavání 4 M_C 1965 1 00:27:00 00:07:41
37 280 BOBEK Josef TJ Znojmo 1 M_E 1949 1 00:27:05 00:07:46
38 289 KURKOVÁ Dita Orel Židenice/Střelka Brno 2 Z_A 1994 1 00:27:46 00:08:27
39 174 MALEČEK Martin MČ Brno-Sever 5 M_C 1968 1 00:27:48 00:08:29
40 350 HORKÁ Alice Orel Židenice 1 Z_B 1987 1 00:27:54 00:08:35
41 349 MIHOLA Jiří Orel Brno-Lesná 6 M_C 1972 1 00:27:56 00:08:37
42 276 STRACHOŇ Milan Slavkov u Brna 2 M_E 1950 1 00:27:57 00:08:38
43 321 HANÁK Albín AC Moravská Slavia Brno 3 M_E 1951 1 00:28:02 00:08:43
44 330 SKŘIVÁNKOVÁ Dana Orel Vyškov 1 Z_D 1967 1 00:28:31 00:09:12
45 347 VYBÍRAL Jan 17 M_B 1981 1 00:28:46 00:09:26
46 353 SLABÁKOVÁ Lenka Orel Židenice 2 Z_D 1966 1 00:28:56 00:09:36
47 283 DIVÁCKÝ Přemysl Orel Židenice 4 M_E 1949 1 00:29:11 00:09:52
48 216 KOUBOVÁ Zdeňka Running Zone Brno 2 Z_B 1980 1 00:29:27 00:10:08
49 344 STRÁŽNICKÝ Jan Orel Kuřim 18 M_B 1982 1 00:29:30 00:10:11
50 251 KŘISTEL Martin 14 M_A 1990 1 00:29:35 00:10:16
51 160 TOMAN Přemysl 19 M_B 1978 1 00:29:36 00:10:17
52 324 DOLEŽALOVÁ Vladimíra Orel Vyškov 3 Z_C 1974 1 00:29:49 00:10:29
53 32 ONDRUŠEK Pavel Orel Obřany 15 M_A 1989 1 00:29:55 00:10:36
54 15 HRONEK Jaroslav Orel Obřany 16 M_A 1991 1 00:29:59 00:10:40
55 187 DURNA Vojtěch LS Brno 20 M_B 1977 1 00:30:07 00:10:48
56 346 LANGR Tomáš KVH pevnost Mikulov 21 M_B 1975 1 00:30:07 00:10:48
57 273 SRDINKO Rejko 22 M_B 1980 1 00:30:16 00:10:57
58 18 KADAŇKA Jakub ABC Brno 23 M_B 1982 1 00:30:41 00:11:22
59 340 REZLEROVÁ Michaela 4 Z_C 1970 1 00:31:03 00:11:44
60 331 KUNCOVÁ Martina Orel Vyškov 3 Z_A 2001 1 00:31:28 00:12:09
61 272 JURÁNEK Stanislav Orel Starý Lískovec 1 M_D 1956 1 00:32:24 00:13:05
62 354 BARTOŠ Zdeněk www.cemba.cz 2 M_D 1962 1 00:33:11 00:13:52
63 342 STRÁŽNICKÁ Jana Orel Kuřim 3 Z_B 1982 1 00:34:05 00:14:46
64 122 LUŽA Tomáš Orel Žatčany 24 M_B 1974 1 00:34:06 00:14:46
65 285 SEDLÁČEK Pavel Orel Židenice 3 M_D 1953 1 00:35:46 00:16:27
66 335 NÝČOVÁ Veronika 4 Z_A 1988 1 00:35:46 00:16:27
67 355 ROZBOŘIL David 17 M_A 2001 1 00:35:47 00:16:28
68 337 VYSTAVĚLOVÁ Věra 5 Z_A 1990 1 00:35:47 00:16:28
69 334 KROUPA Jiří newline 4 M_D 1959 1 00:36:39 00:17:20
70 179 JABŮRKOVÁ Jitka Orel Vyškov 4 Z_B 1979 1 00:37:29 00:18:09
71 328 HENDRYCH Tomáš 25 M_B 1977 1 00:37:50 00:18:31
72 3 BURGETOVÁ Ivana 5 Z_B 1981 1 00:39:00 00:19:41
73 286 BUBENÍK Jiří Orel Vyškov 5 M_E 1944 1 00:41:00 00:21:41
74 332 KUNC Josef Orel Vyškov 5 M_D 1960 1 00:44:15 00:24:56
75 345 NOVOTNÁ Helena KVH pevnost Mikulov 6 Z_A 1992 1 00:44:56 00:25:37
76 333 KROUPOVÁ Pavla Orel Brno 1 3 Z_D 1965 1 00:45:50 00:26:31
77 10 FUČÍKOVÁ Hana Orel Obřany 4 Z_D 1967 1 00:45:55 00:26:36

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNS 13 HOLUBOVÁ Sarah Z_A 2002 0 1 kolo
DNS 33 ONDRUŠEK Vladimír Orel Obřany M_A 1992 0 1 kolo

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

04.02.2023 08:00
BBP 7 - Rájecká desítka
25.02.2023 08:00
BBP 8 - Modřický pohár
25.02.2023 09:00
Rohálovská desítka
04.03.2023 08:00
BBP 9 - Běh kolem Myslivny
25.03.2023 08:00
BBP 10 - Jarní běh DOUBRAVY
30.03.2023 17:00
BB 1 - Běh Čertovou roklí
13.04.2023 17:00
BB 2 - Běh okolo Kraví hory
11.05.2023 17:00
BB 3 - Běh Holednou
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.