Rychlé novinky:

18.10.2022: Propozice BBP Jehnice 2022

04.10.2022: Brněnský běžecký pohár 2022/23

BBP 6 - Radostická nerezová desítka - Hlavní závod 4,5 km

Datum pořádání od 22.01.2022 08:00 do 22.01.2022 18:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza st.
Technický delegátJindřich Martinec
Zpracování výsledkůMilan Chaloupka, Martin Juránek
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 11:00 hod

Seriál závodůBBP 2022 - Hlavní závod 5km
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)4,55
Počet kol2
Počet závodníků80
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 29 ODEHNAL Jan VSK Univerzita Brno 1 Jři 2004 2 00:16:07
2 28 ODEHNAL Jakub VSK Univerzita Brno 1 Dci 2006 2 00:17:00 00:00:53
3 57 ZOUHAR Tadeáš 2 Dci 2005 2 00:17:45 00:01:38
4 146 FIC Vojtěch AC Moravská Slavia Brno 3 Dci 2005 2 00:17:50 00:01:43
5 52 PUKLOVÁ Patrícia AC Moravská Slavia Brno 1 Ž 1986 2 00:18:20 00:02:13
6 18 SVOBODOVÁ Barbora VSK Univerzita Brno 1 Jky 2004 2 00:18:37 00:02:29
7 120 JANČAŘÍKOVÁ Lenka 1 ŽV2 1970 2 00:19:05 00:02:58
8 96 TESAŘOVÁ Markéta SK Žabovřesky 2 Ž 1994 2 00:19:14 00:03:07
9 165 VLACHOVÁ HUTOVÁ Eliška 2B Winner Team 3 Ž 1988 2 00:19:36 00:03:28
10 46 PAVELKOVÁ Hana AK Olymp Brno 4 Ž 2000 2 00:19:47 00:03:40
11 6 DOLEŽALOVÁ Dagmar VSK Univerzita Brno 5 Ž 2001 2 00:19:53 00:03:46
12 112 RUSÍNOVÁ Monika 1 ŽV1 1977 2 00:20:43 00:04:36
13 34 KLEIBLOVÁ Karolína AC Moravská Slavia Brno 6 Ž 2002 2 00:20:49 00:04:41
14 179 TRUKSOVÁ Danka 2 ŽV1 1982 2 00:21:18 00:05:11
15 56 JOHANÍKOVÁ Lucie Radostice 7 Ž 1986 2 00:21:30 00:05:22
16 163 KAMENICKÁ Kateřina Orel Židenice 3 ŽV1 1973 2 00:21:47 00:05:39
17 110 KORPASOVÁ Tereza Lokomotiva Ingstav Brno 8 Ž 1998 2 00:22:02 00:05:55
18 17 MARTINCOVÁ Ivana AC Moravská Slavia Brno 2 ŽV2 1963 2 00:22:13 00:06:06
19 102 KOČÍ Adéla 9 Ž 1997 2 00:22:36 00:06:29
20 133 COUFALOVÁ Jiřina 4 ŽV1 1978 2 00:22:57 00:06:49
21 31 DOBEŠOVÁ Pavlína AC Moravská Slavia Brno 1 Dky 2007 2 00:23:04 00:06:57
22 25 ORGOŇ Vít Moravské Bránice 1 XM 1964 2 00:23:14 00:07:07
23 156 MĚSÍČKOVÁ Petra Sobůlky 10 Ž 1988 2 00:23:29 00:07:22
24 30 BOBEK Josef TJ Znojmo 1 MV4 1949 2 00:23:30 00:07:23
25 183 ŠVARCOVÁ Jana 5 ŽV1 1982 2 00:23:50 00:07:43
26 48 SLABÁKOVÁ Lenka Orel - Židenice 3 ŽV2 1966 2 00:23:51 00:07:44
27 181 KUČEROVÁ Jana 6 ŽV1 1977 2 00:23:53 00:07:46
28 61 STRACHOŇ Milan Slavkov u Brna 2 MV4 1950 2 00:23:56 00:07:49
29 139 RADILOVÁ Lucie 7 ŽV1 1980 2 00:23:59 00:07:51
30 54 HÉGROVÁ Ivona Valím Valím Hostěrádky 4 ŽV2 1969 2 00:24:02 00:07:55
31 39 OLIVOVÁ Lenka 8 ŽV1 1976 2 00:24:06 00:07:59
32 180 KABÁTHOVÁ Jitka SK Žabovřesky 1 ŽV3 1955 2 00:24:07 00:08:00
33 106 BEZDĚKOVÁ Marica 11 Ž 1987 2 00:24:12 00:08:04
34 107 CHLOUPKOVÁ Barbora VSK Mendelu Brno 12 Ž 1984 2 00:24:21 00:08:13
35 108 KUČEROVÁ Jana Rohatec 5 ŽV2 1971 2 00:24:26 00:08:19
36 187 PELLOVÁ Gabriela 9 ŽV1 1979 2 00:24:31 00:08:24
37 105 DVOŘÁKOVÁ Eva Alojzov 2 ŽV3 1955 2 00:24:32 00:08:25
38 5 MUSILOVÁ Pavla 10 ŽV1 1976 2 00:24:55 00:08:48
39 67 KOPEČEK Ivan AC Moravská Slavia Brno 3 MV4 1949 2 00:25:35 00:09:27
40 103 KOČÍ Heidi 13 Ž 1997 2 00:25:44 00:09:37
41 80 DIVÁCKÝ Přemysl Orel Židenice 4 MV4 1949 2 00:26:00 00:09:53
42 129 DANĚK Štěpán Horizont Blansko 2 Jři 2004 2 00:26:08 00:10:00
43 147 ŠMERDOVÁ Jarmila 3 ŽV3 1958 2 00:26:14 00:10:07
44 49 VYZOURKOVÁ Lucie Radostice 14 Ž 1986 2 00:26:21 00:10:13
45 126 RADIL Šimon 2 XM 1979 2 00:26:25 00:10:17
46 145 KREJČIŘÍKOVÁ Nikol Beta Ursus Rosice 11 ŽV1 1978 2 00:26:27 00:10:19
47 157 RUSÍNOVÁ Veronika JAC Brno 2 Jky 2004 2 00:26:29 00:10:22
48 127 ŽÁKOVSKÁ Alena pedagog VŠ - Horizont Blansko 4 ŽV3 1962 2 00:27:06 00:10:59
49 158 MĚSÍČEK Jakub Sobůlky 3 XM 1990 2 00:27:10 00:11:03
50 40 NOVOTNÁ Michaela 12 ŽV1 1975 2 00:27:17 00:11:09
51 64 BUDINSKÁ Hana Brno 5 ŽV3 1960 2 00:28:15 00:12:08
52 84 TESAŘOVÁ Jitka RBK Blansko 6 ŽV2 1964 2 00:28:23 00:12:15
53 92 DOŇAR Bohuslav 5 MV4 1950 2 00:28:41 00:12:34
54 184 LIPOVSKÁ Markéta 15 Ž 1986 2 00:30:03 00:13:56
55 33 DOBEŠOVÁ Lenka AC Moravská Slavia Brno 7 ŽV2 1972 2 00:30:23 00:14:16
56 37 SELINGEROVÁ Ráchel_Míša Brno 13 ŽV1 1973 2 00:30:31 00:14:24
57 178 ČEJKOVÁ Markéta Dolní Kounice 14 ŽV1 1977 2 00:31:26 00:15:19
58 174 QAZIMI Monika 8 ŽV2 1972 2 00:32:04 00:15:57
59 27 HÁNA Květoslav HC Kometa Brno 6 MV4 1937 2 00:35:38 00:19:31
60 343 HOLÝ Josef 7 MV4 1941 2 00:39:32 00:23:25

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNS 4 BÖHMOVÁ Karen Jky 2003 0 2 kola
DNS 9 PENIÁKOVÁ Radka Ž 1983 0 2 kola
DNS 13 MARYŠLEROVÁ Monika ŽV1 1974 0 2 kola
DNS 14 CÉSAR Martin XM 1990 0 2 kola
DNS 15 VAŠULÍN Martin XM 1987 0 2 kola
DNS 35 SPONAR Jan MV4 1950 0 2 kola
DNS 41 NOVOTNÝ Vojtěch Dci 2005 0 2 kola
DNS 42 MARTINCOVÁ Lucie Ž 1987 0 2 kola
DNS 45 HOŘÍNKOVÁ Dita Ž 1994 0 2 kola
DNS 117 FUČÍKOVÁ Hana ŽV1 1977 0 2 kola
DNS 119 BEGUNOVA Oxana Ž 1989 0 2 kola
DNS 122 JANČAŘÍK Tomáš Dci 2005 0 2 kola
DNS 130 UBROVÁ Veronika ŽV1 1978 0 2 kola
DNS 148 SIMERSKÁ Martina Ž 1985 0 2 kola
DNS 150 KOLÁŘOVÁ Šárka ŽV1 1976 0 2 kola
DNS 257 TEŠNAROVÁ Lucie ŽV1 1974 0 2 kola
DNS 273 DOKOUPILOVÁ Markéta ŽV1 1977 0 2 kola
DNS 274 HÁLKOVÁ Dagmar ŽV1 1982 0 2 kola
DNS 282 KLIMENTOVÁ Hana ŽV2 1971 0 2 kola
DNF 155 PETROVÁ Katarína Kovalovice ŽV1 1981

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

04.02.2023 08:00
BBP 7 - Rájecká desítka
25.02.2023 08:00
BBP 8 - Modřický pohár
25.02.2023 09:00
Rohálovská desítka
04.03.2023 08:00
BBP 9 - Běh kolem Myslivny
25.03.2023 08:00
BBP 10 - Jarní běh DOUBRAVY
30.03.2023 17:00
BB 1 - Běh Čertovou roklí
13.04.2023 17:00
BB 2 - Běh okolo Kraví hory
11.05.2023 17:00
BB 3 - Běh Holednou
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.