Rychlé novinky:

18.03.2022: Závěr seriálu BBP (doplněno)

04.01.2022: Změny Kuřimský kros (5. BBP)

BBP 4 - Štěpánský běh Syrovice - Hlavní závod 9,4km

Datum pořádání od 26.12.2021 08:00 do 26.12.2021 18:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza
Zpracování výsledkůDavid Klézl
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 12:45 hod

Seriál závodůBBP 2022 - Hlavní závod 10km
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)9,40
Počet kol2
Počet závodníků99
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 17 PETR Jiří Salomon/Suunto 1 MV1 1979 2 00:32:55
2 34 EFFENBERGER Marek VSK Univerzita Brno 1 M 2001 2 00:33:20 00:00:24
3 24 LYSÁK Vlastimil fKlidu sport team 2 M 1986 2 00:33:28 00:00:32
4 33 ADÁMEK Filip KOB Moira Brno 3 M 2001 2 00:33:30 00:00:34
5 8 CHALOUPKA Milan VSK Univerzita Brno 4 M 2002 2 00:34:40 00:01:44
6 223 PAZOUREK Petr VSK Univerzita Brno 5 M 2000 2 00:34:46 00:01:50
7 19 TLAMKA Filip Fenix Sport Blansko 6 M 2002 2 00:35:35 00:02:39
8 104 BEJČEK Patrik Trailpoint.cz 7 M 1994 2 00:36:46 00:03:50
9 47 BENEŠ Ondřej gici behaj 8 M 1986 2 00:37:11 00:04:15
10 38 ABLORH Titus Columbia Montrail/Sanasport.cz 9 M 1993 2 00:37:20 00:04:24
11 7 ONDREJ Michal 2BWINNER TEAM 10 M 1986 2 00:37:55 00:04:59
12 1 KUPČÍK Roman 11 M 1985 2 00:37:55 00:04:59
13 365 BENEŠ Radomír 2 MV1 1973 2 00:38:24 00:05:29
14 368 RYBA Lukáš 3 MV1 1979 2 00:38:25 00:05:29
15 59 ZELINKA Jiří O-mikron 12 M 1987 2 00:38:33 00:05:37
16 30 CHALK Steve SK Radiosport Bílovice nad Svitavou 1 MV2 1965 2 00:39:20 00:06:24
17 249 COUFAL Svatoš 2 MV2 1967 2 00:39:40 00:06:45
18 302 BĚLÍK Vladimír 4 MV1 1978 2 00:40:00 00:07:04
19 66 PIŇOS Ondřej DSP Kometa 13 M 1996 2 00:40:09 00:07:13
20 20 KUCHAŘ Jan 5 MV1 1976 2 00:40:26 00:07:30
21 121 JANČAŘÍK Petr 3 MV2 1968 2 00:40:36 00:07:40
22 27 DUŠIL Jaroslav BK Brno 4 MV2 1970 2 00:40:36 00:07:40
23 357 ŽITŇÁK David 6 MV1 1978 2 00:40:54 00:07:58
24 18 JANČÍK Tomáš ELITE sport Boskovice 5 MV2 1972 2 00:40:57 00:08:01
25 79 LAZAR Lukáš 7 MV1 1982 2 00:41:09 00:08:13
26 50 BARTOLŠIC Vít 8 MV1 1980 2 00:41:09 00:08:13
27 78 VÍT Ondřej 9 MV1 1980 2 00:41:30 00:08:34
28 60 KNAP Zdeněk 14 M 1991 2 00:41:34 00:08:38
29 39 MARTINEC Jindřich 1 MV3 1961 2 00:41:40 00:08:44
30 63 KUNOVSKÝ Michal 10 MV1 1978 2 00:41:44 00:08:48
31 43 PRIPUTEN Radek 15 M 1985 2 00:42:06 00:09:10
32 75 SKŘIVÁNEK Petr SK Obřany 16 M 1987 2 00:42:33 00:09:37
33 5 NEJEDLÍK Tomáš Voklobáci/Šabčice 17 M 1989 2 00:42:33 00:09:38
34 16 FANFRDLA Dalimil 11 MV1 1973 2 00:42:43 00:09:47
35 363 KUBUŠ Marek 12 MV1 1978 2 00:42:49 00:09:53
36 44 BĚLOHOUBEK Petr Brno 6 MV2 1972 2 00:42:50 00:09:54
37 303 ONDREJ Matúš 18 M 1993 2 00:42:55 00:09:59
38 61 SUCHARDA Pavel 7 MV2 1970 2 00:43:01 00:10:05
39 54 ŠPIČÁK Petr Rajhrad 13 MV1 1981 2 00:43:41 00:10:45
40 32 DOHNAL Jiří 19 M 1983 2 00:43:58 00:11:03
41 22 STEHLÍK Albert Brno 20 M 1994 2 00:44:50 00:11:54
42 15 JANAS Pavel Janas 21 M 1984 2 00:44:50 00:11:54
43 350 BÁR Lukáš 14 MV1 1974 2 00:44:50 00:11:54
44 31 JÍNA Jan AC Moravská Slavia Brno 15 MV1 1973 2 00:45:18 00:12:22
45 138 VRÁNEK David 16 MV1 1978 2 00:45:20 00:12:24
46 56 VODIČKA Radek ARTOSS REALITY BRNO 8 MV2 1969 2 00:45:25 00:12:29
47 351 ČERMÁK Vítězslav 2 MV3 1959 2 00:45:38 00:12:42
48 267 SLÁMA Jiří 3 MV3 1960 2 00:45:43 00:12:47
49 41 NĚMEC Vladimír SK Líšeň 17 MV1 1977 2 00:45:53 00:12:57
50 42 HUSÁK Miroslav 18 MV1 1975 2 00:46:25 00:13:29
51 3 BARTOLŠIC_MORAVCOVÁ Eva 1 XZ 1986 2 00:47:36 00:14:41
52 46 MARADA Tomáš 19 MV1 1976 2 00:47:43 00:14:47
53 67 MRŮZEK Alexander Univerzita Brno plavání 9 MV2 1965 2 00:47:53 00:14:57
54 13 BENEŠ Jan 2BWINNER TEAM 22 M 1985 2 00:48:09 00:15:14
55 49 LENHART David Brno 20 MV1 1979 2 00:48:16 00:15:20
56 26 BEDNAŘÍK Petr 10 MV2 1971 2 00:48:16 00:15:20
57 524 NOVÁČEK Josef 4 MV3 1958 2 00:48:30 00:15:35
58 9 SEVERA Jiří Syrovice 21 MV1 1981 2 00:48:39 00:15:44
59 11 BATELKA Lukáš Syrovice 22 MV1 1979 2 00:48:41 00:15:45
60 72 TYLEČEK Pavel Jundrováci 23 MV1 1973 2 00:48:46 00:15:50
61 53 KALODOVÁ Kristýna Blansko 2 XZ 1981 2 00:49:05 00:16:10
62 404 BÖHMOVÁ Karen 3 XZ 2003 2 00:49:19 00:16:23
63 45 SLOUKA Jiří 23 M 1983 2 00:49:43 00:16:47
64 189 SOBOTKA Martin 24 MV1 1976 2 00:50:09 00:17:14
65 118 BRÁZDA Radek 11 MV2 1967 2 00:50:21 00:17:25
66 36 GRAUEROVÁ Helena Waldorf runners 4 XZ 1978 2 00:50:38 00:17:42
67 62 UHLÍŘ Dalibor Brno 25 MV1 1980 2 00:52:38 00:19:42
68 14 JANAS Jan Janas 26 MV1 1975 2 00:52:56 00:20:00
69 55 DURNA Vojtěch LS Brno 27 MV1 1977 2 00:53:14 00:20:18
70 76 BORKOVCOVÁ Lucie 5 XZ 1981 2 00:53:59 00:21:03
71 409 PENIAKOVÁ Radka 6 XZ 1983 2 00:54:02 00:21:07
72 73 HANČÍK Radovan 28 MV1 1974 2 00:56:45 00:23:49
73 40 BUREŠOVÁ Hana AC Moravská Slavia Brno 7 XZ 1986 2 00:57:25 00:24:29
74 69 VYROUBAL Michal Kalda team 12 MV2 1968 2 00:57:31 00:24:36
75 4 STEJSKAL Ondřej Moutnice 24 M 1988 2 00:58:35 00:25:40
76 10 MUSILOVÁ Pavla 8 XZ 1976 2 00:58:51 00:25:55
77 58 ŠMÍD Petr Hrušky 29 MV1 1980 2 00:59:05 00:26:09
78 335 BOHÁČ Jiří 5 MV3 1954 2 00:59:39 00:26:43
79 37 MEDEK Jiří Černá Hora 30 MV1 1978 2 01:00:25 00:27:30
80 21 ŠTĚPÁNEK Jiří LBM 6 MV3 1954 2 01:00:38 00:27:42
81 275 SEDLÁČEK Pavel 7 MV3 1953 2 01:06:45 00:33:49
82 259 DRAŽAN Libor 8 MV3 1960 2 01:16:29 00:43:33

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 2 DOLÍHAL Luděk M 1988
DNF 12 DUMEK Aleš MV1 1973
DNF 23 POLÁČEK Kamil MV1 1981
DNF 35 SPONAR Jan MV3 1960
DNF 65 CHALOUPKA Tomáš MV1 1982
DNF 89 KRÁLÍK Luděk MV2 1965
DNF 101 VEČEŘA Tomáš M 1989
DNF 113 ŠVEC Michal M 1986
DNF 116 FUČÍK Karel MV2 1972
DNF 124 PERNIČKA Jan M 1987
DNF 142 JANOUŠEK Tomáš MV2 1971
DNF 172 ARRUFÍ-FRANCH Enric MV2 1972
DNF 238 SVOBODOVA Martina XZ 1975
DNF 256 TEŠNAR Pavel MV1 1973
DNF 258 DUFEK Jiří MV2 1968
DNF 266 PELIKÁN Martin MV1 1974
DNF 281 KLIMENT Pavel MV2 1968

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

22.05.2022 08:00
FORCE SPAC - Bohumínská časovka
25.05.2022 17:00
2. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch
28.05.2022 13:13
VolšoHEC run
09.06.2022 17:00
BB 4 - Běh okolo Špilberku
07.07.2022 17:00
BB 5 - Běh okolo Bílé hory
25.08.2022 17:00
BB 6 - Běh okolo Olympie
08.09.2022 17:00
BB 7 - Běh Akátkami
17.09.2022 07:00
Brněnský MASAKR
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.