Rychlé novinky:

18.03.2022: Závěr seriálu BBP (doplněno)

04.01.2022: Změny Kuřimský kros (5. BBP)

BBP 4 - Štěpánský běh Syrovice - Hlavní závod 4,7km

Datum pořádání od 26.12.2021 08:00 do 26.12.2021 18:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza
Zpracování výsledkůDavid Klézl
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 11:45 hod

Seriál závodůBBP 2022 - Hlavní závod 5km
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)4,70
Počet kol1
Počet závodníků111
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 165 ZŘÍDKAVESELÝ Adam AC Moravská Slavia Brno 1 Dci 2005 1 00:17:07
2 17 PLAČEK Tadeáš VSK Univerzita Brno 1 Jři 2003 1 00:17:53 00:00:46
3 184 KOSINA Adam VSK Univerzita Brno 2 Jři 2004 1 00:17:53 00:00:46
4 56 KŘENEK Adam SK Ante Žďár nad Sázavou 2 Dci 2005 1 00:17:57 00:00:49
5 28 STIBAL Jakub AC Moravská Slavia Brno 1 XM 2001 1 00:18:10 00:01:02
6 158 LOPOUR Šimon BYAC Brno 3 Dci 2006 1 00:18:13 00:01:05
7 57 ZOUHAR Tadeáš 4 Dci 2005 1 00:18:17 00:01:10
8 156 KOUŘILOVÁ Soňa AC Moravská Slavia Brno 1 Ž 2001 1 00:18:24 00:01:16
9 105 FIC Vojtěch AC Moravská Slavia Brno 5 Dci 2005 1 00:18:24 00:01:16
10 30 BARTOŠEK Jan Brno 2 XM 1979 1 00:18:29 00:01:22
11 25 SVOBODOVÁ Barbora VSK Univerzita Brno 1 Jky 2004 1 00:18:53 00:01:45
12 183 URBÁNKOVÁ ALFERY Hana AC Moravská Slavia Brno 1 ŽV1 1982 1 00:19:38 00:02:30
13 18 FURCHOVÁ Natálie AK Olymp Brno 2 Jky 2003 1 00:19:40 00:02:33
14 54 MACHARÁČKOVÁ Anna VSK Univerzita Brno 1 Dky 2005 1 00:19:42 00:02:34
15 157 TOLDY Matyáš Sport Races 3 Jři 2003 1 00:19:45 00:02:37
16 96 ŠPINÁR Filip AK Olymp Brno 6 Dci 2005 1 00:19:54 00:02:46
17 34 KYNČLOVÁ Dagmar 1 ŽV2 1972 1 00:19:55 00:02:48
18 197 KRCH Petr 3 XM 1988 1 00:19:58 00:02:50
19 159 TEŠNAR Michal AC Moravská Slavia Brno 4 XM 2001 1 00:20:00 00:02:52
20 219 OŽANOVÁ Zuzana Fklidu 2 Ž 1991 1 00:20:03 00:02:55
21 147 KOSTRUH Jan VSK Univerzita Brno 4 Jři 2004 1 00:20:15 00:03:07
22 46 HORÁČEK Kamil Argyšáci 5 XM 1977 1 00:20:37 00:03:29
23 193 MUSILOVÁ Erika 3 Ž 1991 1 00:21:06 00:03:59
24 67 MARČÍK Jiří AC Moravská Slavia Brno 5 Jři 2004 1 00:21:40 00:04:32
25 77 KLEIBLOVÁ Karolína AC Moravská Slavia Brno 4 Ž 2002 1 00:21:49 00:04:42
26 160 TRUKSOVÁ Danka 2 ŽV1 1982 1 00:21:54 00:04:47
27 14 CÉSAR Martin 6 XM 1990 1 00:22:05 00:04:57
28 49 TOPINKOVÁ Lenka AC Moravská Slavia Brno 3 ŽV1 1976 1 00:22:05 00:04:58
29 166 KORPASOVÁ Tereza Lokomotiva Ingstav Brno 5 Ž 1998 1 00:22:17 00:05:09
30 6 KAMENICKÁ Kateřina Orel Židenice 4 ŽV1 1973 1 00:22:19 00:05:12
31 37 DUŠKOVÁ Tereza KOS TJ Tesla Brno 2 Dky 2005 1 00:22:51 00:05:43
32 145 MARTINCOVÁ Ivana AC Moravská Slavia Brno 2 ŽV2 1963 1 00:22:56 00:05:48
33 163 RYŠÁVKOVÁ Emma Fénix Sport Blansko 3 Dky 2005 1 00:23:02 00:05:54
34 195 SEKANINA Tomáš 7 XM 1989 1 00:23:06 00:05:59
35 102 KOČÍ Adéla 6 Ž 1997 1 00:23:08 00:06:00
36 48 SLABÁKOVÁ Lenka 3 ŽV2 1966 1 00:23:16 00:06:08
37 209 ŠVANDA Luboš 8 XM 1972 1 00:23:50 00:06:42
38 191 STEHLÍKOVÁ Jana AC Moravská Slavia Brno 7 Ž 1993 1 00:23:50 00:06:42
39 178 KORPAS Jaroslav Lokomotiva Insta Brno 9 XM 1961 1 00:23:51 00:06:43
40 221 SELINGER Elijah_Shai AC Moravská Slavia Brno 7 Dci 2008 1 00:23:53 00:06:45
41 108 KUTĚJOVÁ Petra AK Olymp Brno 4 Dky 2006 1 00:24:10 00:07:03
42 224 DUFEK Martin AC Moravská Slavia Brno 8 Dci 1978 1 00:24:15 00:07:07
43 274 HÁLKOVÁ Dagmar 5 ŽV1 1982 1 00:24:23 00:07:15
44 133 COUFALOVÁ Jiřina 6 ŽV1 1978 1 00:24:28 00:07:20
45 234 ŠVARCOVÁ Jana 7 ŽV1 1982 1 00:24:36 00:07:28
46 187 PELLA David 9 Dci 2008 1 00:24:38 00:07:31
47 52 HAMŠÍK Václav ŠAK Židlochovice 10 Dci 2005 1 00:24:38 00:07:31
48 229 ZLATOHLÁVKOVÁ Pavla 8 ŽV1 1981 1 00:24:39 00:07:32
49 127 MĚSÍČKOVÁ Petra Sobůlky 8 Ž 1988 1 00:24:40 00:07:32
50 107 TOMEŠEK Lukáš Syrovice 10 XM 1986 1 00:24:41 00:07:33
51 155 ORGOŇ Vít Moravské Bránice 11 XM 1964 1 00:24:45 00:07:37
52 33 BOBEK Josef TJ Znojmo 1 MV4 1949 1 00:24:46 00:07:38
53 126 PETROVÁ Katarína Kovalovice 9 ŽV1 1981 1 00:24:48 00:07:41
54 106 HANÁK Albín AC Moravská Slavia Brno 2 MV4 1951 1 00:24:54 00:07:46
55 110 HÉGROVÁ Ivona Valím Valím Hostěrádky 4 ŽV2 1969 1 00:24:59 00:07:51
56 192 DOBEŠOVÁ Pavlína AC Moravská Slavia Brno 5 Dky 2007 1 00:25:03 00:07:55
57 47 HAMŠÍKOVÁ Romana Sokol Syrovice 10 ŽV1 1975 1 00:25:06 00:07:58
58 180 NEŠPŮRKOVÁ Veronika 9 Ž 1990 1 00:25:19 00:08:11
59 177 UHEREK Tomáš 12 XM 1975 1 00:25:20 00:08:12
60 5 MUSILOVÁ Pavla 11 ŽV1 1976 1 00:25:41 00:08:33
61 39 OLIVOVÁ Lenka 12 ŽV1 1976 1 00:25:47 00:08:39
62 220 DOBEŠOVÁ Petra Střelka Brno 6 Dky 2008 1 00:25:51 00:08:43
63 223 KUBITOVÁ Tereza 10 Ž 1991 1 00:26:39 00:09:31
64 148 SIMERSKÁ Martina 11 Ž 1985 1 00:26:41 00:09:33
65 103 KOČÍ Heidi 12 Ž 1997 1 00:26:45 00:09:37
66 198 ŠMERDOVÁ Jarmila 1 ŽV3 1958 1 00:26:48 00:09:40
67 232 VRÁNOVÁ Zuzana Brno 2 ŽV3 1959 1 00:26:54 00:09:46
68 179 JUSTOVÁ Barbora Syrovice 13 ŽV1 1974 1 00:26:56 00:09:48
69 129 DRÁPALOVÁ Vendula AC Moravská Slavia Brno 7 Dky 2006 1 00:26:57 00:09:49
70 84 KOPEČEK Ivan AC Moravská Slavia Brno 3 MV4 1949 1 00:26:58 00:09:50
71 146 PANTUČKOVÁ Pavla Individuální 14 ŽV1 1980 1 00:27:11 00:10:04
72 92 DOŇAR Bohuslav 4 MV4 1950 1 00:27:47 00:10:40
73 64 MARČÍK Petr AC Moravská Slavia Brno 13 XM 1972 1 00:27:52 00:10:45
74 29 DOJIVA Radomil BLACK ICE BRNO 14 XM 1966 1 00:27:54 00:10:46
75 227 ZLATOHLÁVEK David 15 XM 1982 1 00:27:55 00:10:47
76 61 MARČÍKOVÁ Lenka AC Moravská Slavia Brno 13 Ž 1999 1 00:28:07 00:10:59
77 139 MĚSÍČEK Jakub Sobůlky 16 XM 1990 1 00:28:26 00:11:19
78 202 PŘIKRYLOVÁ Silvie 15 ŽV1 1977 1 00:28:26 00:11:19
79 40 NOVOTNÁ Michaela 16 ŽV1 1975 1 00:28:38 00:11:31
80 181 KOSINOVÁ Eva 5 ŽV2 1969 1 00:29:41 00:12:33
81 119 BAGUNOVÁ Oxana 14 Ž 1989 1 00:29:41 00:12:33
82 31 HANUŠ Pavel Sokol Syrovice 17 XM 1986 1 00:30:06 00:12:59
83 226 LIPOVSKÁ Markéta 15 Ž 1986 1 00:30:21 00:13:13
84 80 BUDINSKÁ Hana Brno 3 ŽV3 1960 1 00:30:21 00:13:14
85 225 UJČÍKOVÁ Simona ROSEBUD 16 Ž 1990 1 00:30:24 00:13:17
86 194 DOBEŠOVÁ Lenka AC Moravská Slavia Brno 6 ŽV2 1972 1 00:31:18 00:14:11
87 199 PŘIKRYL Leoš Brno 18 XM 1967 1 00:32:11 00:15:03
88 222 SELINGEROVÁ Ráchel_Míša Brno 17 ŽV1 1973 1 00:33:40 00:16:32
89 174 QAZIMI Monika 7 ŽV2 1972 1 00:33:53 00:16:45
90 231 VOJTOVÁ Lucie 17 Ž 1998 1 00:34:39 00:17:31
91 27 SUCHÁNEK Oto 19 XM 1958 1 00:35:01 00:17:54
92 230 SMUTNÁ Eliška 18 Ž 1997 1 00:35:13 00:18:05
93 233 KARLÍK Tomáš 20 XM 1992 1 00:35:13 00:18:05
94 186 KELBLOVÁ Adéla AC Track & Field Brno 19 Ž 2001 1 00:36:14 00:19:07
95 343 HOLÝ Josef 5 MV4 1941 1 00:40:49 00:23:41

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 4 BÖHMOVÁ Karen Jky 2003
DNF 9 PENIÁKOVÁ Radka Ž 1983
DNF 13 MARYŠLEROVÁ Monika ŽV1 1974
DNF 15 VAŠULÍN Martin XM 1987
DNF 41 NOVOTNÝ Vojtěch Dci 2005
DNF 42 MARTINCOVÁ Lucie Ž 1987
DNF 69 KIELAROVÁ Hana AK Olymp Brno Jky 2003
DNF 71 PELLOVÁ Gabriela ŽV1 1979
DNF 112 RUSÍNOVÁ Monika ŽV1 1977
DNF 117 FUČÍKOVÁ Hana ŽV1 1977
DNF 120 JANČAŘÍKOVÁ Lenka ŽV2 1970
DNF 122 JANČAŘÍK Tomáš Dci 2005
DNF 130 UBROVÁ Veronika ŽV1 1978
DNF 143 GRAUEROVÁ Helena ŽV1 1978
DNF 257 TEŠNAROVÁ Lucie ŽV1 1974
DNF 282 KLIMENTOVÁ Hana ŽV2 1971

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

22.05.2022 08:00
FORCE SPAC - Bohumínská časovka
25.05.2022 17:00
2. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch
28.05.2022 13:13
VolšoHEC run
09.06.2022 17:00
BB 4 - Běh okolo Špilberku
07.07.2022 17:00
BB 5 - Běh okolo Bílé hory
25.08.2022 17:00
BB 6 - Běh okolo Olympie
08.09.2022 17:00
BB 7 - Běh Akátkami
17.09.2022 07:00
Brněnský MASAKR
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.