Rychlé novinky:

18.10.2022: Propozice BBP Jehnice 2022

04.10.2022: Brněnský běžecký pohár 2022/23

BBP 3 - Vranovský žleb - Hlavní závod 6,1km

Datum pořádání od 18.12.2021 08:00 do 18.12.2021 12:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza
Zpracování výsledkůMartin Juránek
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 11:45 hod

Seriál závodůBBP 2022 - Hlavní závod 5km
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)6,10
Počet kol1
Počet závodníků88
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 18 RŮŽA Tomáš VSK Univerzita Brno 1 Dci 2005 1 00:18:42
2 159 ODEHNAL Jan VSK Univerzita Brno 1 Jři 2004 1 00:18:43 00:00:00
3 181 RAČANSKÝ Jakub Tesla Brno 2 Dci 2005 1 00:19:19 00:00:36
4 166 ODEHNAL Jakub VSK Univerzita Brno 3 Dci 2006 1 00:19:31 00:00:48
5 157 KOSINA Adam VSK Univerzita Brno 2 Jři 2004 1 00:20:56 00:02:13
6 179 KŘENEK Adam SK Ante Žďár nad Sázavou 4 Dci 2005 1 00:20:58 00:02:15
7 27 ŠMÍDA Jan AK Olymp Brno 1 XM 1999 1 00:21:01 00:02:18
8 180 LOPOUR Šimon BYAC Brno 5 Dci 2006 1 00:21:05 00:02:22
9 178 ŠTOUDKOVÁ Pavla AK Olymp Brno 1 Jky 2003 1 00:21:05 00:02:22
10 57 ZOUHAR Tadeáš 6 Dci 2005 1 00:21:10 00:02:27
11 31 PUKLOVÁ Patrícia AC Moravská Slavia Brno 1 Ž 1986 1 00:21:13 00:02:30
12 156 SVOBODOVÁ Barbora VSK Univerzita Brno 2 Jky 2004 1 00:21:23 00:02:40
13 194 KOUŘILOVÁ Soňa AC Moravská Slavia Brno 2 Ž 2001 1 00:21:42 00:02:59
14 67 OŽANOVÁ Zuzana Fklidu 3 Ž 1991 1 00:21:57 00:03:15
15 52 HIKL Tomáš SK Žabovřesky Brno 2 XM 1981 1 00:22:07 00:03:24
16 30 MACHARÁČKOVÁ Anna VSK Univerzita Brno 1 Dky 2005 1 00:22:08 00:03:25
17 54 HIKLOVÁ Natalia SK Žabovřesky Brno 4 Ž 1983 1 00:22:22 00:03:39
18 47 URBÁNKOVÁ ALFERY Hana AC Moravská Slavia Brno 1 ŽV1 1982 1 00:22:37 00:03:55
19 49 KONEČNÝ Lubomír Moravský Svatý Ján 3 XM 1984 1 00:22:40 00:03:57
20 163 FURCHOVÁ Natálie AK Olymp Brno 3 Jky 2003 1 00:22:41 00:03:58
21 64 VACULOVÁ Lucie RUN&MUM 2 ŽV1 1982 1 00:22:43 00:04:00
22 160 KOLEGAROVÁ Aneta AK Olymp Brno 5 Ž 2002 1 00:23:06 00:04:23
23 193 KRCH Petr 4 XM 1988 1 00:23:13 00:04:30
24 183 SADÍLKOVÁ Arleta VSK Univerzita Brno 2 Dky 2006 1 00:23:26 00:04:43
25 199 KOČA Vojtěch SK Žabovřesky 7 Dci 2006 1 00:23:27 00:04:44
26 46 VLACHOVÁ HUTOVÁ Eliška 2bewinner team 6 Ž 1988 1 00:23:39 00:04:56
27 6 DOLEŽALOVÁ Dagmar VSK Univerzita Brno 7 Ž 2001 1 00:23:41 00:04:58
28 200 DOUŠEK Tomáš TJ Tesla Brno 3 Jři 2004 1 00:23:48 00:05:05
29 177 TOLDY Mateáš Sport Races 4 Jři 2003 1 00:24:01 00:05:18
30 112 RUSÍNOVÁ Monika 3 ŽV1 1977 1 00:24:04 00:05:21
31 184 KOSTRUH Jan VSK Univerzita Brno 5 Jři 2004 1 00:24:09 00:05:26
32 226 JANÍKOVÁ Barbara SK Meteor Brno 8 Ž 1986 1 00:24:10 00:05:27
33 34 KLEIBLOVÁ Karolína AC Moravská Slavia Brno 9 Ž 2002 1 00:24:23 00:05:40
34 195 MORKUS Matěj Kuřim 5 XM 2000 1 00:24:40 00:05:57
35 117 FUČÍKOVÁ Hana 4 ŽV1 1977 1 00:25:28 00:06:45
36 33 TRUKSOVÁ Danka 5 ŽV1 1982 1 00:25:54 00:07:11
37 14 CÉSAR Martin 6 XM 1990 1 00:25:59 00:07:16
38 102 KOČÍ Adéla 10 Ž 1997 1 00:26:03 00:07:20
39 17 KUČEROVÁ Jana ENDEKA BASSTA team 11 Ž 1985 1 00:26:27 00:07:44
40 48 SLABÁKOVÁ Lenka 1 ŽV2 1966 1 00:26:35 00:07:52
41 197 COUFALOVÁ Hana Brno 12 Ž 1984 1 00:26:39 00:07:56
42 227 BŽATKOVÁ Kateřina Bílovice nad Svitavou 13 Ž 1997 1 00:26:52 00:08:09
43 133 COUFALOVÁ Jiřina 6 ŽV1 1978 1 00:27:14 00:08:31
44 202 PETROVÁ Katarína Kovalovice 7 ŽV1 1981 1 00:27:26 00:08:43
45 191 DOBEŠOVÁ Pavlína AC Moravská Slavia Brno 3 Dky 2007 1 00:27:27 00:08:44
46 61 ŠVARCOVÁ Jana 8 ŽV1 1982 1 00:27:28 00:08:45
47 165 KUTĚJOVÁ Petra AK Olymp Brno 4 Dky 2006 1 00:27:37 00:08:54
48 155 JAVORKA Tomáš 7 XM 2002 1 00:28:04 00:09:21
49 39 OLIVOVÁ Lenka 9 ŽV1 1976 1 00:28:32 00:09:49
50 25 HÉGROVÁ Ivona Valím Valím Hostěrádky 2 ŽV2 1969 1 00:29:01 00:10:18
51 41 NOVOTNÝ Vojtěch Lipůvka 8 Dci 2005 1 00:29:19 00:10:36
52 198 KIELAROVÁ Hana AK Olymp Brno 4 Jky 2003 1 00:29:32 00:10:50
53 186 BOBEK Josef TJ Znojmo 1 MV4 1949 1 00:29:42 00:10:59
54 37 DOBROVSKÁ Lucie Blansko 5 Dky 2006 1 00:30:09 00:11:26
55 232 VRÁNOVÁ Zuzana Brno 1 ŽV3 1959 1 00:30:12 00:11:29
56 130 UBROVÁ Veronika 10 ŽV1 1978 1 00:30:14 00:11:31
57 230 MAYEROVÁ Eva 14 Ž 1986 1 00:30:16 00:11:33
58 103 KOČÍ Heidi 15 Ž 1997 1 00:30:38 00:11:55
59 29 MOCHAROVÁ Iveta AK Olymp Brno - SG Ludvíka Daňka 16 Ž 1998 1 00:31:06 00:12:23
60 225 ŠMERDOVÁ Jarmila 2 ŽV3 1958 1 00:31:13 00:12:30
61 222 RUSÍNOVÁ Veronika JAC Brno 5 Jky 2004 1 00:31:20 00:12:37
62 158 KOSINOVÁ Eva 3 ŽV2 1969 1 00:31:28 00:12:45
63 229 BŽATKOVÁ Romana Bílovice nad Svitavou 4 ŽV2 1971 1 00:31:29 00:12:46
64 28 WAGNEROVÁ Eva 11 ŽV1 1973 1 00:31:47 00:13:04
65 92 DOŇAR Bohuslav 2 MV4 1950 1 00:32:18 00:13:35
66 40 NOVOTNÁ Michaela 12 ŽV1 1975 1 00:32:41 00:13:58
67 56 SKOTÁKOVÁ Veronika 17 Ž 1987 1 00:35:21 00:16:38
68 231 LIPOVSKÁ Markéta 18 Ž 1986 1 00:35:21 00:16:38
69 224 KOVÁŘOVÁ Pavla Vranov 13 ŽV1 1980 1 00:35:36 00:16:53
70 223 GALÍKOVÁ Šárka Vranov 5 ŽV2 1966 1 00:35:37 00:16:54
71 220 ŠKARECKÁ Veronika 19 Ž 2001 1 00:35:58 00:17:15
72 219 ŠKARECKÝ Robert VSK UNI Brno - Jehnice 8 XM 1973 1 00:35:59 00:17:16
73 192 DOBEŠOVÁ Lenka AC Moravská Slavia Brno 6 ŽV2 1972 1 00:36:33 00:17:50
74 174 QAZIMI Monika 7 ŽV2 1972 1 00:40:11 00:21:28
75 343 HOLÝ Josef Orel Židenice / AC Moravská Slavia Brno 3 MV4 1941 1 00:47:23 00:28:41

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNS 4 BÖHMOVÁ Karen Jky 2003 0 1 kolo
DNS 5 MUSILOVÁ Pavla ŽV1 1976 0 1 kolo
DNS 9 PENIÁKOVÁ Radka Ž 1983 0 1 kolo
DNS 13 MARYŠLEROVÁ Monika ŽV1 1974 0 1 kolo
DNS 15 VAŠULÍN Martin XM 1987 0 1 kolo
DNS 42 MARTINCOVÁ Lucie Ž 1987 1
DNS 120 JANČAŘÍKOVÁ Lenka ŽV2 1970 0 1 kolo
DNS 122 JANČAŘÍK Tomáš Dci 2005 0 1 kolo
DNS 143 GRAUEROVÁ Helena ŽV1 1978 0 1 kolo
DNS 187 PELLOVÁ Gabriela ŽV1 1979 0 1 kolo
DNS 257 TEŠNAROVÁ Lucie ŽV1 1974 0 1 kolo
DNS 274 HÁLKOVÁ Dagmar ŽV1 1982 0 1 kolo
DNS 282 KLIMENTOVÁ Hana ŽV2 1971 0 1 kolo

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

03.12.2022 08:00
BBP 2 - Mikulášský běh Okrouhlá
17.12.2022 08:00
BBP 3 - Vranovský žleb
26.12.2022 08:00
BBP 4 - Štěpánský běh Syrovice
07.01.2023 08:00
BBP 5 - Kuřimský kros
21.01.2023 08:00
BBP 6 - Radostická nerezová desítka
04.02.2023 08:00
BBP 7 - Rájecká desítka
25.02.2023 08:00
BBP 8 - Modřický pohár
25.02.2023 09:00
Rohálovská desítka
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.