Rychlé novinky:

08.12.2021: Změny 3. BBP Vranovský žleb

26.11.2021: Zrušení 2. BBP - Okrouhlá

BBP 1 - Běh o pohár Jehnic - Hlavní závod 5km

Datum pořádání od 17.11.2021 08:00 do 17.11.2021 14:00
Zpracování výsledkůMartin Juránek, David Klézl
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 13:30 hod

Vzdálenost (km)6,40
Počet kol1
Počet závodníků172
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 181 ODEHNAL Jan VSK Univerzita Brno 1 Jři 2004 1 00:21:39
2 183 KOSINA Adam VSK Univerzita Brno 2 Jři 2004 1 00:22:35 00:00:55
3 180 ODEHNAL Jakub VSK Univerzita Brno 1 Dci 2006 1 00:22:54 00:01:14
4 255 KŘENEK Adam SK Ante Žďár nad Sázavou 2 Dci 2005 1 00:23:00 00:01:20
5 18 KOLÁČKOVÁ Adéla AK Olymp Brno 1 Ž 2001 1 00:23:24 00:01:44
6 184 PLAČEK Tadeáš VSK Univerzita Brno 3 Jři 2003 1 00:23:49 00:02:09
7 56 PUKLOVÁ Patrícia Runningzone.cz 2 Ž 1986 1 00:24:24 00:02:44
8 96 KOUŘILOVÁ Soňa AC Moravská Slavia Brno 3 Ž 2001 1 00:24:42 00:03:02
9 116 FUČÍK Karel 1 XM 1972 1 00:24:57 00:03:17
10 341 MAREK Vojtěch SK Žabovřesky Brno 4 Jři 2004 1 00:25:01 00:03:21
11 27 FURCHOVÁ Natálie AK Olymp Brno 1 Jky 2003 1 00:25:01 00:03:21
12 202 HIKLOVÁ Natalia SK Žabovřesky Brno 4 Ž 1983 1 00:25:13 00:03:33
13 234 DOUŠEK Tomáš TJ Tesla Brno 5 Jři 2004 1 00:25:17 00:03:37
14 179 SVOBODOVÁ Barbora VSK Univerzita Brno 2 Jky 2004 1 00:25:18 00:03:38
15 29 ŠPINÁR Filip AK Olymp Brno 3 Dci 2005 1 00:25:20 00:03:40
16 46 KOSTRUH Jan Brno 6 Jři 2004 1 00:25:26 00:03:46
17 250 OŽANOVÁ Zuzana Fklidu 5 Ž 1991 1 00:25:35 00:03:55
18 301 RACEK Josef SK Žabovřesky Brno 7 Jři 2004 1 00:25:47 00:04:07
19 110 BRÝDL Ondřej Záchranáři Brno 2 XM 2000 1 00:25:59 00:04:19
20 315 VACULOVÁ Lucie RUN&MUM 1 ŽV1 1982 1 00:25:59 00:04:19
21 120 JANČAŘÍKOVÁ Lenka Orel Židenice / AAC Brno 1 ŽV2 1970 1 00:26:06 00:04:26
22 221 MACHARÁČKOVÁ Anna VSK Univerzita Brno 1 Dky 2005 1 00:26:14 00:04:34
23 25 KOLEGAROVÁ Aneta AK Olymp Brno 6 Ž 2002 1 00:26:18 00:04:38
24 17 MRÁZKOVÁ Natalie AK Olymp Brno 7 Ž 2000 1 00:26:20 00:04:40
25 195 URBÁNKOVÁ ALFERY Hana AC Moravská Slavia Brno 2 ŽV1 1982 1 00:26:20 00:04:40
26 318 PLIC Ondřej 2B Winner Team 4 Dci 2009 1 00:26:50 00:05:10
27 54 BARTÁL Lubomír BK Hodonín 1 MV4 1951 1 00:27:04 00:05:24
28 122 JANČAŘÍK Tomáš Orel Židenice 5 Dci 2005 1 00:27:28 00:05:48
29 192 PŘIKRYLOVÁ Lenka ENDEKA BASSTA team 8 Ž 1998 1 00:27:32 00:05:52
30 220 KALOVÁ Jitka SKOL Brno 3 ŽV1 1973 1 00:27:39 00:05:59
31 84 JOHANÍKOVÁ Lucie Kuřim 9 Ž 1986 1 00:27:47 00:06:07
32 47 SADÍLKOVÁ Arleta VSK Univerzita Brno 2 Dky 2006 1 00:27:56 00:06:16
33 112 RUSÍNOVÁ Monika 4 ŽV1 1977 1 00:27:59 00:06:19
34 200 KLEIBLOVÁ Karolína AC Moravská Slavia Brno 10 Ž 2002 1 00:28:09 00:06:29
35 233 ZEMÁNKOVÁ Eva 11 Ž 1991 1 00:28:09 00:06:29
36 178 DOLEŽALOVÁ Dagmar VSK Univerzita Brno 12 Ž 2001 1 00:28:12 00:06:32
37 246 KAMENICKÁ Vendula Orel - Židenice 13 Ž 2002 1 00:28:12 00:06:32
38 297 KOSTELECKÝ Jan Záchranáři Brno 3 XM 2002 1 00:28:19 00:06:39
39 247 KORPASOVÁ Tereza Lokomotiva Ingstav Brno 14 Ž 1998 1 00:28:59 00:07:19
40 310 ZÁDRAPOVÁ Dagmar 5 ŽV1 1978 1 00:29:00 00:07:20
41 156 BEDNAŘÍK Josef 4 XM 1994 1 00:29:05 00:07:25
42 117 FUČÍKOVÁ Hana 6 ŽV1 1977 1 00:29:12 00:07:32
43 14 CESAR Martin MC Team 5 XM 1990 1 00:29:22 00:07:42
44 239 JUST Daniel Záchranáři Brno 6 XM 2000 1 00:29:22 00:07:42
45 102 KOČÍ Adéla LF UPOL/ Brno 15 Ž 1997 1 00:29:25 00:07:45
46 107 BEER Matyáš OZZY Brno 6 Dci 2005 1 00:29:27 00:07:47
47 296 SEDLÁČEK Daniel Záchranáři Brno 7 XM 2002 1 00:29:32 00:07:52
48 251 TOPINKOVÁ Lenka AC Moravská Slavia Brno spolek 7 ŽV1 1976 1 00:29:33 00:07:53
49 157 REIŠTETTEROVÁ Carla 16 Ž 1999 1 00:29:38 00:07:58
50 302 RADKOVÁ Markéta SK Žabovřesky Brno 3 Jky 2004 1 00:29:40 00:08:00
51 177 KAMENICKÁ Kateřina Orel Židenice 8 ŽV1 1973 1 00:29:42 00:08:02
52 160 SMITAL Marek 8 XM 1990 1 00:29:44 00:08:04
53 304 TOMANOVÁ Eliška SK Žabovřesky Brno 3 Dky 2006 1 00:29:47 00:08:07
54 262 PÁLENÍKOVÁ Lenka Modřice 17 Ž 1985 1 00:29:54 00:08:14
55 64 LUKÁČ David 9 XM 1990 1 00:30:00 00:08:20
56 77 VARMUŽA Vladimír BK Hodonín 2 MV4 1950 1 00:30:01 00:08:21
57 67 DURNOVÁ Marta Veselí nad Moravou 2 ŽV2 1964 1 00:30:02 00:08:22
58 129 ŠVEJNOHOVÁ Eva Záchranáři Brno 18 Ž 2002 1 00:30:09 00:08:29
59 248 KLINKOVSKÁ Zdena Záchranáři Brno 19 Ž 2000 1 00:30:12 00:08:32
60 30 PIJÁKOVÁ Tereza VSK Univerzita Brno 4 Jky 2004 1 00:30:13 00:08:33
61 280 MELICHAROVÁ Jana Velká Bíteš 20 Ž 1989 1 00:30:14 00:08:34
62 48 SLABÁKOVÁ Lenka Orel - Židenice 3 ŽV2 1966 1 00:30:22 00:08:42
63 235 VÍTOVÁ Pavla Polešovice 21 Ž 1987 1 00:30:29 00:08:49
64 243 KURKOVÁ Dita Střelka Brno 22 Ž 1994 1 00:30:42 00:09:02
65 146 KALIVODOVÁ Iva 23 Ž 1987 1 00:30:45 00:09:05
66 344 KRAKOVIČOVÁ Tereza fastandlight.cz 24 Ž 1988 1 00:30:50 00:09:10
67 155 GRÉZLOVÁ Terezie AK Olymp Brno 25 Ž 1999 1 00:30:51 00:09:11
68 71 PELLA David AC Moravská Slavia Brno 7 Dci 2008 1 00:30:56 00:09:16
69 147 PETROVÁ Katarína Kovalovice 9 ŽV1 1981 1 00:30:57 00:09:17
70 223 ŽÁK Jan 10 XM 1972 1 00:31:00 00:09:20
71 133 COUFALOVÁ Jiřina 10 ŽV1 1978 1 00:31:02 00:09:22
72 191 HIRŠOVÁ Gabriela SK Žabovřesky Brno 26 Ž 1996 1 00:31:08 00:09:28
73 274 HÁLKOVÁ Dagmar 11 ŽV1 1982 1 00:31:08 00:09:28
74 163 LÁZNIČKA Stanislav 11 XM 1990 1 00:31:10 00:09:30
75 342 ŠVANDA Luboš 12 XM 1972 1 00:31:12 00:09:32
76 291 HÝPALOVÁ Aneta ČVK Brno 4 Dky 2006 1 00:31:20 00:09:40
77 28 KUTĚJOVÁ Petra AK Olymp Brno 5 Dky 2006 1 00:31:20 00:09:40
78 145 KIELAROVÁ Hana AK Olymp Brno 5 Jky 2003 1 00:31:47 00:10:07
79 186 MALCÁNKOVÁ Kateřina 27 Ž 1999 1 00:31:55 00:10:15
80 197 MĚSÍČKOVÁ Petra Sobůlky 28 Ž 1988 1 00:32:03 00:10:23
81 49 HÉGROVÁ Ivona Valím Valím Hostěrádky 4 ŽV2 1969 1 00:32:04 00:10:24
82 38 HANÁK Albín AC Moravská Slavia 3 MV4 1951 1 00:32:10 00:10:30
83 281 HAMŠÍKOVÁ Romana Sokol Syrovice 12 ŽV1 1975 1 00:32:11 00:10:31
84 106 ORGOŇ Vít Moravské Bránice 13 XM 1964 1 00:32:17 00:10:37
85 327 BEZDĚKOVÁ Marica 29 Ž 1987 1 00:32:18 00:10:38
86 232 SKUTKOVÁ Linda Neonatologie Brno 30 Ž 1984 1 00:32:23 00:10:43
87 227 SMĚLÍK Matěj Záchranáři Brno 14 XM 2001 1 00:32:26 00:10:46
88 278 KUNDEROVÁ Markéta 31 Ž 1994 1 00:32:26 00:10:46
89 288 ŠILAR Radek 15 XM 1972 1 00:32:32 00:10:52
90 5 MUSILOVÁ Pavla 13 ŽV1 1976 1 00:32:41 00:11:01
91 313 MACHATKA Martin 16 XM 1990 1 00:32:50 00:11:10
92 312 ZÁDRAPA Tomáš 17 XM 1973 1 00:32:51 00:11:11
93 309 KALDOVÁ Veronika FSpS student 32 Ž 1997 1 00:32:57 00:11:17
94 199 KOBLIHA Milan Alojzov 18 XM 1957 1 00:33:02 00:11:22
95 34 PAVLŮ Andrea 14 ŽV1 1979 1 00:33:18 00:11:38
96 194 DVOŘÁKOVÁ Eva Alojzov 1 ŽV3 1955 1 00:33:23 00:11:43
97 293 STRÁŽNICKÝ Jan Orel Kuřim 19 XM 1982 1 00:33:30 00:11:50
98 241 SEDLÁKOVÁ Petra 15 ŽV1 1981 1 00:33:32 00:11:52
99 39 OLIVOVÁ Lenka Zastávka 16 ŽV1 1976 1 00:33:33 00:11:53
100 282 HAMŠÍK Václav ŠAK Židlochovice 8 Dci 2005 1 00:33:46 00:12:06
101 316 KABÁTHOVÁ Jitka SK Žabovřesky 2 ŽV3 1955 1 00:33:52 00:12:12
102 237 MICHÁLKOVÁ Eva 33 Ž 1987 1 00:33:54 00:12:14
103 219 KOPEČEK Ivan AC Moravská Slavia Brno 4 MV4 1949 1 00:33:54 00:12:14
104 330 JAROLÍMEK Samuel VSK Univerzita Brno 9 Dci 2010 1 00:34:23 00:12:43
105 148 KLIMEŠOVÁ Jana Kyjov 5 ŽV2 1963 1 00:34:23 00:12:43
106 103 KOČÍ Heidi 34 Ž 1997 1 00:34:26 00:12:46
107 61 ČECHO Martin 20 XM 1988 1 00:34:29 00:12:49
108 289 DOBEŠOVÁ Pavlína AC Moravská Slavia Brno 6 Dky 2007 1 00:34:36 00:12:56
109 244 VRÁNOVÁ Zuzana 3 ŽV3 1959 1 00:34:54 00:13:14
110 303 ŠMERDOVÁ Jarmila 4 ŽV3 1958 1 00:35:06 00:13:26
111 299 BRTNÍKOVÁ Veronika Záchranáři Brno 35 Ž 2002 1 00:35:29 00:13:49
112 329 KOSTELECKÁ Helena 17 ŽV1 1980 1 00:35:32 00:13:52
113 230 GRÜNOVÁ Ivana AC Okrouhlá 6 ŽV2 1971 1 00:35:36 00:13:56
114 279 KUBITOVÁ Tereza 36 Ž 1991 1 00:35:48 00:14:08
115 240 KOŠTIALIKOVÁ Eva Záchranáři Brno 37 Ž 2002 1 00:35:49 00:14:09
116 231 ŠEFR Robert Neonatologie Brno 21 XM 1984 1 00:35:52 00:14:12
117 284 PANTUČKOVÁ Pavla Individuální 18 ŽV1 1980 1 00:35:59 00:14:19
118 130 UBROVÁ Veronika Body Care Brno 19 ŽV1 1978 1 00:36:24 00:14:44
119 334 JAROLÍMEK Zdeněk VSK Univerzita Brno 22 XM 1971 1 00:36:30 00:14:50
120 328 MÍČOVÁ Lenka 38 Ž 1984 1 00:36:32 00:14:52
121 283 SMÍŠEK Radan 23 XM 1973 1 00:36:37 00:14:57
122 226 PURGATOVÁ Bibiána Záchranáři Brno 39 Ž 2000 1 00:36:48 00:15:08
123 139 ŠKRABIŠ Šimon Záchranáři Brno 24 XM 2000 1 00:36:49 00:15:09
124 158 ŽÁKOVÁ Daniela Vltava FUND 20 ŽV1 1973 1 00:36:55 00:15:15
125 222 MACHARÁČKOVÁ Karolína 25 XM 1978 1 00:36:58 00:15:18
126 126 BRUNNER Kristián Záchranáři Brno 26 XM 1998 1 00:37:10 00:15:30
127 127 PETRŽILKA Luboš Záchranáři Brno 27 XM 2001 1 00:37:11 00:15:31
128 305 WAGNEROVÁ Eva 21 ŽV1 1973 1 00:37:16 00:15:36
129 307 BŽATKOVÁ Romana Bílovice nad Svitavou 7 ŽV2 1971 1 00:37:28 00:15:48
130 52 BARTŮŇKOVÁ Michaela 22 ŽV1 1982 1 00:37:28 00:15:48
131 159 VESELÝ Jaroslav 28 XM 1972 1 00:37:36 00:15:56
132 229 JEDOVNICKÁ Iva Záchranáři Brno 40 Ž 2001 1 00:37:44 00:16:04
133 92 DOŇAR Bohuslav SOKOL Brno - Královo Pole 5 MV4 1950 1 00:37:50 00:16:10
134 40 NOVOTNÁ Michaela Lipůvka 23 ŽV1 1975 1 00:37:50 00:16:10
135 37 RUS Antonín 29 XM 1980 1 00:38:04 00:16:24
136 295 HRUBA Jakub 30 XM 2001 1 00:38:19 00:16:39
137 236 ŠKORVAGA Vojtěch 31 XM 1988 1 00:38:20 00:16:40
138 314 DOBEŠOVÁ Barbora 41 Ž 1988 1 00:38:21 00:16:41
139 209 BUDINSKÁ Hana Brno 5 ŽV3 1960 1 00:38:48 00:17:08
140 166 MOKRÁ Regina Brno 8 ŽV2 1968 1 00:38:50 00:17:10
141 33 PUKLOVÁ Pavlína Running Zone Brno 24 ŽV1 1978 1 00:39:04 00:17:24
142 35 SPONAR Jan KOS Tesla Brno 6 MV4 1950 1 00:39:04 00:17:24
143 326 LIPOVSKÁ Markéta 42 Ž 1986 1 00:39:15 00:17:35
144 108 RUSÍNOVÁ Veronika JAC Brno 6 Jky 2004 1 00:39:17 00:17:37
145 245 SCHILBERGER Libuše Řícmanice 9 ŽV2 1966 1 00:39:22 00:17:42
146 317 BLUDSKÝ Petr TITAN TRILIFE ZLÍN 32 XM 1976 1 00:39:24 00:17:44
147 31 KOUDELKA Marek VSK Univerzita Brno 33 XM 1973 1 00:39:37 00:17:57
148 292 STRÁŽNICKÁ Jana Orel Kuřim 25 ŽV1 1982 1 00:39:40 00:18:00
149 198 KOČÍ Hana Brno 10 ŽV2 1971 1 00:40:15 00:18:35
150 294 ZDAŘILOVÁ Zuzana Orel Židenice 43 Ž 1983 1 00:40:36 00:18:56
151 306 MYŠKOVÁ Martina 11 ŽV2 1972 1 00:40:45 00:19:05
152 290 DOBEŠOVÁ Lenka AC Moravská Slavia Brno 12 ŽV2 1972 1 00:40:51 00:19:11
153 242 TUŽIČKOVÁ Lenka Ranning zone Brno 26 ŽV1 1977 1 00:41:35 00:19:55
154 298 TICHÝ Jakub Záchranáři Brno 34 XM 2002 1 00:42:30 00:20:50
155 300 SABELOVÁ Magdaléna Záchranáři Brno 44 Ž 2002 1 00:42:30 00:20:50
156 224 HULKOVÁ Veronika Záchranáři Brno 45 Ž 1998 1 00:42:32 00:20:52
157 252 JEDLIČKOVÁ Vanda 46 Ž 1986 1 00:44:45 00:23:05
158 308 KOVÁČÍKOVÁ Michaela 47 Ž 1999 1 00:45:11 00:23:31
159 80 GEJDOŠOVÁ Lenka Hodonín 6 ŽV3 1959 1 00:45:16 00:23:36
160 174 QAZIMI Monika Moravany 13 ŽV2 1972 1 00:45:21 00:23:41
161 193 KELBLOVÁ Adéla Ac Track&Field 48 Ž 2001 1 00:45:52 00:24:12
162 105 KNOL Petr AC Track & Field Brno 35 XM 2002 1 00:46:26 00:24:46
163 165 BOREK Ivo 36 XM 1959 1 00:47:37 00:25:57
164 225 POSPÍCHAL Vladimír 7 MV4 1952 1 00:48:24 00:26:44
165 343 HOLÝ Josef Orel Židenice/AC Moravská Slávia 8 MV4 1941 1 00:48:25 00:26:45
166 69 HÁNA Květoslav HC Kometa Brno 9 MV4 1937 1 00:49:14 00:27:34

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNS 1 NEZVADA David TJ Spartak Trebic XM 1998 0 1 kolo
DNS 2 KLIMENTOVÁ Hana ŽV2 1971 0 1 kolo
DNS 6 KONÍČKOVÁ Barbora AK Olymp Brno Ž 1992 0 1 kolo
DNS 13 MARYŠLEROVÁ Monika Brno ŽV1 1974 0 1 kolo
DNS 57 ZOUHAR Tadeáš ACT leraK Blansko Dci 2005 0 1 kolo
DNS 257 TEŠNAROVÁ Lucie Brno ŽV1 1974 0 1 kolo

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.