Rychlé novinky:

08.12.2021: Změny 3. BBP Vranovský žleb

26.11.2021: Zrušení 2. BBP - Okrouhlá

16. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 5 km

Datum pořádání od 15.09.2021 16:00 do 15.09.2021 19:00
Zpracování výsledkůDavid Klézl

Start: 16:00 hod

Vzdálenost (km)5,00
Počet kol1
Počet závodníků252
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 1 SZYMANIK Adam AKBK 1 M_A 1996 13 00:15:46
2 331 CHLUPÁČ Dominik AKBK 2 M_A 1993 13 00:15:53 00:00:07
3 3 SOURAL Lukáš Siemens Energy & VSK Uni Brno 3 M_A 1982 13 00:17:00 00:01:14
4 42 HEJNA Dalibor Brno 4 M_A 1982 13 00:17:13 00:01:27
5 329 MATOUSEK Pavel 2BWINNER TEAM 1 M_B 1978 13 00:17:17 00:01:31
6 317 LYSÁK Vlastimil fKlidu sport team 5 M_A 1986 13 00:17:22 00:01:36
7 325 VEČEŘA Tomáš AK Blansko Dvorská 6 M_A 1989 13 00:17:22 00:01:36
8 339 KOCUR Lukáš AKBK 2 M_B 1977 13 00:17:29 00:01:43
9 322 HRUBÝ Josef TJ Znojmo 7 M_A 1992 13 00:17:31 00:01:45
10 97 REPTA Michal Po Zemi 8 M_A 1987 13 00:17:33 00:01:47
11 363 JÁGR Ondřej AKBK 9 M_A 1983 13 00:17:33 00:01:47
12 286 MATOUŠEK Denis 10 M_A 1988 13 00:17:45 00:01:59
13 323 BEJČEK Patrik SportObchod.cz 11 M_A 1994 13 00:17:49 00:02:03
14 157 RYBA Lukáš 3 M_B 1979 13 00:18:07 00:02:21
15 51 HRDINA Tomáš AC Moravská Slavia Brno 4 M_B 1979 13 00:18:08 00:02:22
16 330 CHADIM Vlastimil 5 M_B 1976 13 00:18:09 00:02:23
17 57 KADLEC Jaroslav MK Hlinsko 6 M_B 1980 13 00:18:10 00:02:24
18 306 KRAJČA Rudy AKBK 1 M_C 1965 13 00:18:13 00:02:27
19 495 BENEŠ Petr 12 M_A 1987 13 00:18:15 00:02:29
20 171 BALCAR Petr KB Střelka Brno 13 M_A 1985 13 00:18:18 00:02:32
21 21 BULÍN Martin Ivančice 14 M_A 1985 13 00:18:20 00:02:34
22 158 STRACHOTA Tomáš Opice 15 M_A 1986 13 00:18:26 00:02:40
23 155 ROŠKO Daniel 16 M_A 1982 13 00:18:27 00:02:41
24 50 HRABOVSKÝ Zdeněk 17 M_A 1985 13 00:18:27 00:02:41
25 455 VAŇÁČ Michal 2BWINNER TEAM 18 M_A 1982 13 00:18:29 00:02:43
26 64 KOLÁŘ Jiří STG Česká 7 M_B 1976 13 00:18:30 00:02:44
27 320 VENCBAUER Pavel 8 M_B 1978 13 00:18:30 00:02:44
28 99 RYŠKA Vít 9 M_B 1975 13 00:18:34 00:02:48
29 117 ŠTĚPÁNEK Martin ENDEKA BASSTA team 10 M_B 1981 13 00:18:36 00:02:50
30 112 ŠIMONÍK Jiří Orel-Židenice 1 jři 2001 13 00:18:37 00:02:51
31 362 DOLÍHAL Luděk VSK UNI BRNO / UHERČICE 19 M_A 1988 13 00:18:51 00:03:05
32 346 CHVASTEK David JOBS Contact 11 M_B 1979 13 00:19:02 00:03:16
33 345 KRÁSNÝ Jan no miles no smiles 20 M_A 1993 13 00:19:05 00:03:19
34 324 MATĚJ Kryštof no miles no smiles 21 M_A 1992 13 00:19:08 00:03:22
35 360 VYKYPĚL Petr 12 M_B 1981 13 00:19:14 00:03:28
36 128 VIZNER Jan 22 M_A 1993 13 00:19:15 00:03:29
37 310 JEŘÁBEK Petr 23 M_A 1993 13 00:19:15 00:03:29
38 458 ZEDNÍČEK Michal (R)UNISáci 24 M_A 1987 13 00:19:17 00:03:30
39 75 LIŠKA Aleš Universal USU team 13 M_B 1977 13 00:19:21 00:03:35
40 30 FIALA Jiří Jéčka 25 M_A 1984 13 00:19:32 00:03:46
41 301 HUŤKA Jiří 26 M_A 1991 13 00:19:34 00:03:48
42 101 SCHICK Jindřich 14 M_B 1975 13 00:19:36 00:03:50
43 60 KAZDA Petr 2 M_C 1970 13 00:19:37 00:03:51
44 338 JURČÍK Zdeněk 15 M_B 1976 13 00:19:37 00:03:51
45 344 KAMENSKÝ Zdeněk 27 M_A 1996 13 00:19:38 00:03:51
46 319 HOZÁK Michal AC Moravská Slavia Brno 16 M_B 1981 13 00:19:39 00:03:53
47 108 SOVÁK Maroš 28 M_A 1985 13 00:19:40 00:03:54
48 28 DYTRT Petr Běžci Moravany 17 M_B 1976 13 00:19:42 00:03:56
49 113 ŠIMUNEK Martin Modřice 3 M_C 1966 13 00:19:45 00:03:59
50 152 PASEKA Tomáš Mabruk Team Brno 29 M_A 1982 13 00:20:05 00:04:19
51 33 BENEŠ Jaroslav Shiji Do 18 M_B 1978 13 00:20:09 00:04:23
52 59 KAPOUNEK Tomáš 30 M_A 1984 13 00:20:13 00:04:27
53 463 PIVEC Jan Pivecstomega 19 M_B 1981 13 00:20:13 00:04:27
54 67 KRÁLÍK Luděk Veverská Bítýška 4 M_C 1965 13 00:20:17 00:04:31
55 343 TRNKA Marcel 20 M_B 1977 13 00:20:17 00:04:31
56 342 ŠIMONOVSKÁ Eva 2bwinnerteam 1 Ž_B 1979 13 00:20:18 00:04:32
57 139 ZOUREK David Blansko 2 jři 2003 13 00:20:27 00:04:41
58 321 BÁBOR Filip 31 M_A 1982 13 00:20:30 00:04:44
59 326 ZÁMEČNÍK Petr Veselá kopa 32 M_A 1989 13 00:20:31 00:04:45
60 278 KULA Michal Žvíci 33 M_A 1989 13 00:20:33 00:04:47
61 23 DOLEŽAL Milan Horal Šumperk 21 M_B 1972 13 00:20:34 00:04:48
62 125 VACULA Ondřej AC Lelek 22 M_B 1981 13 00:20:36 00:04:50
63 271 INDRA Marek 23 M_B 1972 13 00:20:36 00:04:50
64 10 BĚLOHOUBEK Petr Brno 24 M_B 1972 13 00:20:36 00:04:50
65 332 DÍAZ_MARTÍNEZ Iván 25 M_B 1977 13 00:20:37 00:04:51
66 62 KOČÍ Halka 2 Ž_B 1980 13 00:20:40 00:04:54
67 328 KRUPKA Peter 5 M_C 1965 13 00:20:47 00:05:01
68 6 BÁR Lukáš Kongsberg PCS Brno 26 M_B 1974 13 00:20:48 00:05:02
69 130 VODIČKA Radek ARTOSS REALITY BRNO 6 M_C 1969 13 00:20:50 00:05:04
70 27 ĎURIAČ Peter Jedľové Kostoľany 34 M_A 1990 13 00:20:51 00:05:05
71 291 ČAPKA František Tj liga100 Olomouc 7 M_C 1968 13 00:20:51 00:05:05
72 71 KURA Jakub eWRC.cz 35 M_A 1991 13 00:20:53 00:05:07
73 453 BUREŠOVÁ Hana AC Moravská Slavia Brno 1 Ž_A 1986 13 00:20:55 00:05:09
74 118 ŠVIHEL Miroslav BS Slopné 36 M_A 1986 13 00:20:55 00:05:09
75 22 ČECH Igor 27 M_B 1977 13 00:20:57 00:05:11
76 149 KOPLÍK Jan 37 M_A 1984 13 00:20:58 00:05:12
77 55 CHARVÁT Jan Brno 8 M_C 1969 13 00:21:00 00:05:14
78 300 TVARŮŽKA Tomáš Kroměříž 28 M_B 1972 13 00:21:09 00:05:23
79 56 JEREMIAS Lukáš A12 38 M_A 1986 13 00:21:15 00:05:29
80 7 BARVÍŘ Jiří 39 M_A 1982 13 00:21:19 00:05:33
81 79 MICHÁLEK Juraj Espressif Systems 40 M_A 1982 13 00:21:21 00:05:35
82 454 ŽALOUDEK Martin 29 M_B 1978 13 00:21:21 00:05:35
83 349 MUNTEANU Alan 9 M_C 1969 13 00:21:24 00:05:38
84 29 FELLER Jan 41 M_A 1991 13 00:21:27 00:05:41
85 86 NOVÁČEK Josef SDH Čučice 1 M_D 1958 13 00:21:30 00:05:44
86 98 RUSÍNOVÁ Monika 3 Ž_B 1977 13 00:21:33 00:05:47
87 283 ROZHOŇOVÁ Andrea 2 Ž_A 1993 13 00:21:33 00:05:47
88 308 LAŠTŮVKA Zdeněk 42 M_A 1989 13 00:21:40 00:05:54
89 54 HUPŠIL Radim 43 M_A 1984 13 00:21:40 00:05:54
90 299 KRCHAKOVA Alena 1 Ž_D 1957 13 00:21:43 00:05:57
91 353 JÁNSKÝ David 30 M_B 1978 13 00:21:49 00:06:03
92 120 TOPINKOVÁ Lenka AC Moravská Slavia Brno spolek 4 Ž_B 1976 13 00:21:58 00:06:12
93 280 BERTA Lukáš Svobodná Vlaštovka 31 M_B 1979 13 00:21:58 00:06:12
94 341 MIKULA Jaromír 32 M_B 1976 13 00:22:02 00:06:16
95 38 HÁJEK Tomáš 44 M_A 1991 13 00:22:03 00:06:17
96 121 TUPA Roman Řečkovice crew 33 M_B 1981 13 00:22:04 00:06:18
97 274 BEDNÁŘ Zbyněk AK Tišnov 34 M_B 1973 13 00:22:04 00:06:18
98 5 BALÁK Jaroslav Vinohrady 2 M_D 1957 13 00:22:07 00:06:21
99 150 KROPÁČEK Jaroslav 10 M_C 1970 13 00:22:09 00:06:23
100 44 HLADNÝ Marek Brno 35 M_B 1972 13 00:22:11 00:06:25
101 92 PIVODA Marek jsb 45 M_A 1987 13 00:22:12 00:06:26
102 285 SOBOTKA Martin 36 M_B 1976 13 00:22:14 00:06:28
103 272 PARMA Tomáš RUNGO.CZ 11 M_C 1970 13 00:22:18 00:06:32
104 303 LUKEŠ Radim Bavory 37 M_B 1976 13 00:22:23 00:06:37
105 358 HAVLÍČEK Štěpán 46 M_A 1983 13 00:22:24 00:06:38
106 76 MÁDROVÁ Lucie Track&Field Brno 5 Ž_B 1975 13 00:22:41 00:06:55
107 163 COUFALOVÁ Jiřina Brno 6 Ž_B 1978 13 00:22:43 00:06:57
108 105 SLÁMA Richard PBV MTB Team Brno 12 M_C 1962 13 00:22:44 00:06:58
109 17 BÖHMOVÁ Karen 1 jky 2003 13 00:22:44 00:06:58
110 366 VLČEK Slávek 47 M_A 1989 13 00:22:47 00:07:01
111 240 PROUZA Michal 48 M_A 1986 13 00:22:47 00:07:01
112 65 KOLÁŘOVÁ Šárka STG Česká 7 Ž_B 1976 13 00:22:50 00:07:04
113 156 RŮŽIČKA Rosťa Fklidu 38 M_B 1973 13 00:22:56 00:07:10
114 61 KOČÍ Adela SportObchod.cz 3 Ž_A 1997 13 00:23:00 00:07:14
115 88 OUJEZDSKÝ Vladimír 39 M_B 1976 13 00:23:04 00:07:18
116 298 PETROVSKÝ Jonáš 49 M_A 1990 13 00:23:04 00:07:18
117 85 MRŮZEK Alexander Univerzita Brno plavání 13 M_C 1965 13 00:23:05 00:07:19
118 216 LAVIČKA Jaroslav Drásov 3 M_D 1959 13 00:23:05 00:07:19
119 82 MIKULA Honza Oddíl 2015 40 M_B 1979 13 00:23:06 00:07:20
120 37 GRAUEROVÁ Helena 8 Ž_B 1978 13 00:23:09 00:07:23
121 119 TÁBORSKÝ Radim 41 M_B 1975 13 00:23:10 00:07:24
122 143 DOKOUPILOVÁ Markéta 9 Ž_B 1977 13 00:23:10 00:07:24
123 292 PROCHÁZKOVÁ renáta 4 Ž_A 1986 13 00:23:17 00:07:31
124 260 LENHART David Brno 42 M_B 1979 13 00:23:28 00:07:42
125 106 SLAVÍK Jiří 4 M_D 1954 13 00:23:49 00:08:03
126 132 VORÁČ Ladislav 50 M_A 1986 13 00:23:54 00:08:08
127 49 HORKÝ Tomáš KOS TJ Tesla Brno 14 M_C 1967 13 00:23:58 00:08:12
128 26 DUMEK Aleš Šachy Zastávka 43 M_B 1973 13 00:24:00 00:08:14
129 124 USTOHAL Karel Zelene Rosice 44 M_B 1977 13 00:24:04 00:08:18
130 4 BÁBEK Martin Šneci v běhu 15 M_C 1971 13 00:24:11 00:08:25
131 48 HOŘÍNKOVÁ Dita 5 Ž_A 1994 13 00:24:14 00:08:28
132 178 PASEKOVÁ Tereza 6 Ž_A 1982 13 00:24:15 00:08:29
133 355 NOVAKOVA Hana 7 Ž_A 1988 13 00:24:17 00:08:31
134 304 DOLEŽAL Petr 51 M_A 1986 13 00:24:18 00:08:32
135 279 POKORNÁ Dana 8 Ž_A 1983 13 00:24:31 00:08:45
136 89 PAPEŽ Zdeněk 52 M_A 1985 13 00:24:39 00:08:53
137 73 LÁNÍČKOVÁ Martina 1 Ž_C 1964 13 00:24:43 00:08:57
138 103 SKŘIVANOVÁ Marie HO Start 9 Ž_A 1987 13 00:24:48 00:09:02
139 8 BEČIČKA Petr Hal3000 5 M_D 1960 13 00:24:49 00:09:03
140 265 PETROVA Katarina 10 Ž_B 1981 13 00:25:02 00:09:16
141 111 SVOBODOVÁ Soňa SKP Kometa Brno 2 Ž_C 1968 13 00:25:07 00:09:21
142 313 DOSTÁLOVÁ Vendula Pivec100mega 11 Ž_B 1981 13 00:25:10 00:09:24
143 91 PENIÁKOVÁ Radka 10 Ž_A 1983 13 00:25:11 00:09:25
144 316 VÉGH Ondrej Újezd u Brna 16 M_C 1966 13 00:25:12 00:09:26
145 337 ZIKMUND Ondřej 53 M_A 1988 13 00:25:13 00:09:27
146 219 TECL Jan Troubsko 6 M_D 1958 13 00:25:18 00:09:32
147 80 MICHÁLKOVÁ Eva 11 Ž_A 1987 13 00:25:31 00:09:45
148 116 ŠPLÍCHAL Jan 45 M_B 1977 13 00:25:34 00:09:48
149 302 ČECH Dalibor 46 M_B 1980 13 00:26:00 00:10:14
150 122 UBROVÁ Veronika Body Care Brno 12 Ž_B 1978 13 00:26:05 00:10:19
151 309 BARVÍŘOVÁ Andrea 12 Ž_A 1985 13 00:26:34 00:10:48
152 401 DIVÁCKÝ Přemysl AC Moravská Slavia 1 M_E 1949 13 00:26:38 00:10:52
153 52 HRSTKOVÁ Iva 13 Ž_B 1976 13 00:26:38 00:10:52
154 63 KOČÍ Heidi 13 Ž_A 1997 13 00:26:47 00:11:01
155 16 BOHÁČ Jiří BehejBrno.com 7 M_D 1954 13 00:26:50 00:11:04
156 107 SOJÁK Jiří 54 M_A 1982 13 00:27:06 00:11:20
157 78 MEDEK Jiří 47 M_B 1978 13 00:27:46 00:12:00
158 144 DVOŘÁČKOVÁ Dagmar AC Moravská Slavia Brno 1 Ž_E 1950 13 00:27:47 00:12:01
159 258 KUČÍNSKÝ Petr 8 M_D 1959 13 00:27:48 00:12:02
160 87 OTOUPALÍK Pavel Brno 9 M_D 1955 13 00:28:04 00:12:18
161 350 SPONAR Jan KOS Tesla Brno 2 M_E 1950 13 00:28:28 00:12:42
162 305 DOLEŽALOVÁ Jarmila 14 Ž_A 1985 13 00:28:36 00:12:50
163 296 SOJÁKOVÁ Alena Šneci v běhu 15 Ž_A 1986 13 00:28:51 00:13:05
164 138 ZITOVÁ Iva 2 Ž_D 1959 13 00:28:53 00:13:07
165 277 HLAVÁČOVÁ Marcela Žvíci 16 Ž_A 1989 13 00:29:07 00:13:21
166 100 SEDLÁČEK Pavel AC Moravská Slavia Brno 10 M_D 1953 13 00:29:32 00:13:46
167 83 MINAŘÍKOVÁ Michaela 17 Ž_A 1986 13 00:30:16 00:14:30
168 314 KOCIÁNOVÁ Marie 2 Ž_E 1946 13 00:30:32 00:14:46
169 133 ZDAŘILOVÁ Zuzana Orel Židenice 18 Ž_A 1983 13 00:30:37 00:14:51
170 297 BLUNÁR Alexander 48 M_B 1981 13 00:30:57 00:15:11
171 68 KRIEG Petr BMT Brno 3 M_E 1949 13 00:31:10 00:15:24
172 15 BLAŽKOVÁ Alena 14 Ž_B 1977 13 00:32:20 00:16:34
173 25 DRAŽAN Libor Univerzita Obrany 11 M_D 1960 13 00:33:04 00:17:18
174 311 MARTINCOVÁ Jana BeCydog.cz 19 Ž_A 1988 13 00:33:38 00:17:52
175 69 KUBÍK Radomír Triatlon klub Brno 17 M_C 1964 13 00:35:34 00:19:48
176 351 HÁNA Květoslav HC Kometa Brno 4 M_E 1937 13 00:36:11 00:20:25
177 35 FUKSA Karel 5 M_E 1946 13 00:36:20 00:20:34
178 307 DAVID Ludvík Sokol Slavkov u Brna 6 M_E 1951 13 00:36:23 00:20:37
179 47 HOLÝ Josef 7 M_E 1941 13 00:37:33 00:21:47
180 452 JIRÁSKOVÁ Věra AC Moravská Slavia Brno 3 Ž_D 1955 13 00:38:21 00:22:34

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
181 2 MIHALOV Adam AKBK Prešov 55 M_A 1992 0 13 kol
182 11 TAHER Ghazi_Ben 56 M_A 1990 0 13 kol
183 14 BLAŽEK Martin Biatlonklub Říčany 3 jři 2003 0 13 kol
184 18 BORDOVSKÝ Pavel Pro dřeň na dřeň 57 M_A 1985 0 13 kol
185 19 BOŽKOVA Denisa 15 Ž_B 1980 0 13 kol
186 32 FRANTIŠEK Jiří 58 M_A 1986 0 13 kol
187 34 FRANZ Jiří AKBK 59 M_A 1990 0 13 kol
188 40 HANÁK Albín AC Moravská Slavia 8 M_E 1951 0 13 kol
189 41 HANZL Vlastimil 12 M_D 1953 0 13 kol
190 43 HESS Martin 60 M_A 1987 0 13 kol
191 45 HOLEČKOVÁ Kateřina 16 Ž_B 1980 0 13 kol
192 70 KUČERA Josef Rosice/Kuřim 61 M_A 1985 0 13 kol
193 72 KYTLICOVA Eva 20 Ž_A 1984 0 13 kol
194 84 MLČOUŠEK Hynek 49 M_B 1977 0 13 kol
195 90 PAVLAČKOVÁ Bohdana 21 Ž_A 1998 0 13 kol
196 93 POKORNÝ Václav Brno 50 M_B 1978 0 13 kol
197 95 POUPĚ Petr 62 M_A 1987 0 13 kol
198 102 SCHÖNOVÁ Veronika 22 Ž_A 1989 0 13 kol
199 110 ŠVÁBENSKÝ Roman 18 M_C 1970 0 13 kol
200 114 ŠMÍDEK Petr 51 M_B 1977 0 13 kol
201 115 ŠOBÁŇ Vojtěch 63 M_A 1985 0 13 kol
202 123 UHMANN Petr KOS Tesla Brno 9 M_E 1951 0 13 kol
203 126 VACULOVÁ Lucie RUN&MUM 23 Ž_A 1982 0 13 kol
204 129 VIZNER Vojtěch 64 M_A 1994 0 13 kol
205 131 VOJTEK Libor ENDEKA BASSTA team 65 M_A 1984 0 13 kol
206 134 ZELINKA Vladimír 66 M_A 1989 0 13 kol
207 136 ZHOŘ Tomáš Brno 67 M_A 1985 0 13 kol
208 137 ZIKMUND Pavel Ústavní Kokoti 68 M_A 1982 0 13 kol
209 142 DANĚK Jan 69 M_A 1989 0 13 kol
210 148 KONEČNÝ Jaroslav 19 M_C 1969 0 13 kol
211 162 ŠPÉRA Vít Www.sklepy-spera.cz 70 M_A 1983 0 13 kol
212 167 SELUCKÝ Jiří 20 M_C 1965 0 13 kol
213 168 LIŠČINSKÁ Eva 3 Ž_E 1944 0 13 kol
214 169 TKADLČÍK Zbyněk AC Moravská Slavia Brno 52 M_B 1974 0 13 kol
215 213 GLADIŠ Daniel 21 M_C 1968 0 13 kol
216 214 DUŠIL Jaroslav BK Brno 22 M_C 1970 0 13 kol
217 215 TŘÍSKA Roman 13 M_D 1956 0 13 kol
218 227 ZEZULKA František VUT Brno 10 M_E 1943 0 13 kol
219 243 ŘEHOŘEK Bohumír Brno 14 M_D 1957 0 13 kol
220 256 HORVÁTH Filip Kociánka 4 jři 2006 0 13 kol
221 257 ONDRÁK Tomáš Kociánka 71 M_A 1997 0 13 kol
222 259 ŠEBESTA Michal Kociánka 53 M_B 1974 0 13 kol
223 261 KOMÁREK Tomáš Kociánka 54 M_B 1975 0 13 kol
224 262 HLADÍK Petr Kociánka 72 M_A 1984 0 13 kol
225 263 KOCÚR Lukáš AKBK 55 M_B 1977 0 13 kol
226 264 JURISA Matěj 56 M_B 1980 0 13 kol
227 266 BABÁČEK David 57 M_B 1978 0 13 kol
228 267 FAJSTAVR Marek 73 M_A 1988 0 13 kol
229 268 KROUŽEL Martin 5 jři 2002 0 13 kol
230 270 KRESTA Roman Orel Židenice 23 M_C 1965 0 13 kol
231 273 VRÁNA Filip Jundrov 58 M_B 1976 0 13 kol
232 281 VOJTÍŠEK Tomáš AC Moravská Slavia Brno 59 M_B 1973 0 13 kol
233 282 KUNZ Kamil 60 M_B 1978 0 13 kol
234 284 KURÁK Ondrej 74 M_A 1997 0 13 kol
235 287 BRICHTA Miloš AKBK 75 M_A 1982 0 13 kol
236 288 KNĚŽÍNEK Vítek AKBK 76 M_A 1991 0 13 kol
237 289 SVOBODA Václav 77 M_A 1994 0 13 kol
238 336 BLISA Adam 78 M_A 1991 0 13 kol
239 352 DOŇAR Bohuslav Sokol Brno Královo Pole 11 M_E 1950 0 13 kol
240 356 CIHELKA Karel 79 M_A 1988 0 13 kol
241 357 JURÁK Martin 80 M_A 1989 0 13 kol
242 359 TOMAN Jan 81 M_A 1984 0 13 kol
243 451 HÝBL Bronislav 15 M_D 1961 0 13 kol
244 457 ŠTEVANKA Ladislav ENDEKA BASSTA team 61 M_B 1981 0 13 kol
245 461 RÝDEL Jiří 82 M_A 1983 0 13 kol
246 462 HOLER Vlastimil 62 M_B 1981 0 13 kol
247 465 BUTOROVÁ Lenka 17 Ž_B 1980 0 13 kol
DNF 58 KAŇOVSKÝ Vladimír M_E 1948
DNF 20 BUCHTOVÁ Šárka Fklidu Ž_B 1975
DNF 334 VORLÍČKOVÁ Jana Kilpi KOME Klub Ž_A 1995
DNF 275 FRANK Tomáš M_A 1988
DNF 269 PECKA Luboš Pecka walking & running M_A 1985

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.