Rychlé novinky:

08.12.2021: Změny 3. BBP Vranovský žleb

26.11.2021: Zrušení 2. BBP - Okrouhlá

15. TRIEXPERT CUP - Kociánka - Hlavní závod 3,3 km

Datum pořádání od 08.09.2021 16:00 do 08.09.2021 19:00
Zpracování výsledkůMartin Juránek

Start: 17:15 hod

Vzdálenost (km)3,30
Počet kol1
Počet závodníků203
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 3 SOURAL Lukáš Siemens Energy & VSK Uni Brno 1 M_A 1982 1 00:10:36
2 288 KNĚŽÍNEK Vítek AKBK 2 M_A 1991 1 00:10:40 00:00:03
3 287 BRICHTA Miloš AKBK 3 M_A 1982 1 00:10:46 00:00:09
4 263 KOCÚR Lukáš AKBK 1 M_B 1977 1 00:10:46 00:00:10
5 171 BALCAR Petr KB Střelka Brno 4 M_A 1985 1 00:11:03 00:00:26
6 286 MATOUŠEK Denis 5 M_A 1988 1 00:11:10 00:00:33
7 51 HRDINA Tomáš AC Moravská Slavia Brno 2 M_B 1979 1 00:11:16 00:00:40
8 158 STRACHOTA Tomáš Opice 6 M_A 1986 1 00:11:17 00:00:40
9 57 KADLEC Jaroslav MK Hlinsko 3 M_B 1980 1 00:11:18 00:00:42
10 267 FAJSTAVR Marek 7 M_A 1988 1 00:11:19 00:00:42
11 112 ŠIMONÍK Jiří Orel-Židenice 1 jři 2001 1 00:11:24 00:00:47
12 157 RYBA Lukáš 4 M_B 1979 1 00:11:27 00:00:50
13 131 VOJTEK Libor ENDEKA BASSTA team 8 M_A 1984 1 00:11:35 00:00:58
14 99 RYŠKA Vít 5 M_B 1975 1 00:11:38 00:01:01
15 117 ŠTĚPÁNEK Martin ENDEKA BASSTA team 6 M_B 1981 1 00:11:39 00:01:02
16 70 KUČERA Josef Rosice/Kuřim 9 M_A 1985 1 00:11:54 00:01:17
17 128 VIZNER Jan 10 M_A 1993 1 00:11:56 00:01:20
18 457 ŠTEVANKA Ladislav ENDEKA BASSTA team 7 M_B 1981 1 00:11:57 00:01:20
19 458 ZEDNÍČEK Michal (R)UNISáci 11 M_A 1987 1 00:11:58 00:01:21
20 113 ŠIMUNEK Martin Modřice 1 M_C 1966 1 00:12:00 00:01:23
21 289 SVOBODA Václav 12 M_A 1994 1 00:12:00 00:01:23
22 282 KUNZ Kamil 8 M_B 1978 1 00:12:04 00:01:27
23 278 KULA Michal Žvíci 13 M_A 1989 1 00:12:06 00:01:29
24 30 FIALA Jiří Jéčka 14 M_A 1984 1 00:12:10 00:01:33
25 134 ZELINKA Vladimír 15 M_A 1989 1 00:12:13 00:01:36
26 75 LIŠKA Aleš Universal USU team 9 M_B 1977 1 00:12:23 00:01:46
27 33 BENEŠ Jaroslav Shiji Do 10 M_B 1978 1 00:12:28 00:01:51
28 28 DYTRT Petr Běžci Moravany 11 M_B 1976 1 00:12:29 00:01:52
29 301 HUŤKA Jiří 16 M_A 1991 1 00:12:32 00:01:55
30 59 KAPOUNEK Tomáš 17 M_A 1984 1 00:12:33 00:01:56
31 273 VRÁNA Filip Jundrov 12 M_B 1976 1 00:12:34 00:01:57
32 108 SOVÁK Maroš 18 M_A 1985 1 00:12:35 00:01:58
33 465 BUTOROVÁ Lenka 1 Ž_B 1980 1 00:12:42 00:02:05
34 137 ZIKMUND Pavel Ústavní Kokoti 19 M_A 1982 1 00:12:43 00:02:06
35 55 CHARVÁT Jan Brno 2 M_C 1969 1 00:12:45 00:02:08
36 10 BĚLOHOUBEK Petr Brno 13 M_B 1972 1 00:12:56 00:02:19
37 23 DOLEŽAL Milan Horal Šumperk 14 M_B 1972 1 00:13:05 00:02:28
38 149 KOPLÍK Jan 20 M_A 1984 1 00:13:08 00:02:31
39 271 INDRA Marek 15 M_B 1972 1 00:13:10 00:02:33
40 118 ŠVIHEL Miroslav BS Slopné 21 M_A 1986 1 00:13:12 00:02:35
41 453 BUREŠOVÁ Hana AC Moravská Slavia Brno 1 Ž_A 1986 1 00:13:19 00:02:42
42 167 SELUCKÝ Jiří 3 M_C 1965 1 00:13:21 00:02:44
43 274 BEDNÁŘ Zbyněk AK Tišnov 16 M_B 1973 1 00:13:24 00:02:47
44 454 ŽALOUDEK Martin 17 M_B 1978 1 00:13:24 00:02:48
45 6 BÁR Lukáš Kongsberg PCS Brno 18 M_B 1974 1 00:13:25 00:02:48
46 284 KURÁK Ondrej 22 M_A 1997 1 00:13:31 00:02:54
47 283 ROZHOŇOVÁ Andrea 2 Ž_A 1993 1 00:13:34 00:02:57
48 120 TOPINKOVÁ Lenka AC Moravská Slavia Brno spolek 2 Ž_B 1976 1 00:13:36 00:02:59
49 54 HUPŠIL Radim 23 M_A 1984 1 00:13:37 00:03:00
50 130 VODIČKA Radek ARTOSS REALITY BRNO 4 M_C 1969 1 00:13:38 00:03:01
51 269 PECKA Luboš Pecka walking & running 24 M_A 1985 1 00:13:40 00:03:03
52 79 MICHÁLEK Juraj Espressif Systems 25 M_A 1982 1 00:13:40 00:03:03
53 7 BARVÍŘ Jiří 26 M_A 1982 1 00:13:40 00:03:03
54 272 PARMA Tomáš RUNGO.CZ 5 M_C 1970 1 00:13:41 00:03:04
55 71 KURA Jakub eWRC.cz 27 M_A 1991 1 00:13:41 00:03:05
56 105 SLÁMA Richard PBV MTB Team Brno 6 M_C 1962 1 00:13:42 00:03:05
57 114 ŠMÍDEK Petr 19 M_B 1977 1 00:13:47 00:03:10
58 82 MIKULA Honza Oddíl 2015 20 M_B 1979 1 00:13:48 00:03:11
59 86 NOVÁČEK Josef SDH Čučice 1 M_D 1958 1 00:13:49 00:03:12
60 142 DANĚK Jan 28 M_A 1989 1 00:13:50 00:03:13
61 88 OUJEZDSKÝ Vladimír 21 M_B 1976 1 00:13:51 00:03:14
62 29 FELLER Jan 29 M_A 1991 1 00:13:53 00:03:16
63 121 TUPA Roman Řečkovice crew 22 M_B 1981 1 00:13:59 00:03:22
64 461 RÝDEL Jiří 30 M_A 1983 1 00:14:01 00:03:24
65 5 BALÁK Jaroslav Vinohrady 2 M_D 1957 1 00:14:02 00:03:25
66 44 HLADNÝ Marek Brno 23 M_B 1972 1 00:14:03 00:03:26
67 358 HAVLÍČEK Štěpán 31 M_A 1983 1 00:14:07 00:03:30
68 150 KROPÁČEK Jaroslav 7 M_C 1970 1 00:14:07 00:03:30
69 261 KOMÁREK Tomáš Kociánka 24 M_B 1975 1 00:14:08 00:03:31
70 285 SOBOTKA Martin 25 M_B 1976 1 00:14:09 00:03:32
71 143 DOKOUPILOVÁ Markéta 3 Ž_B 1977 1 00:14:09 00:03:32
72 280 BERTA Lukáš Svobodná Vlaštovka 26 M_B 1979 1 00:14:13 00:03:36
73 65 KOLÁŘOVÁ Šárka STG Česká 4 Ž_B 1976 1 00:14:18 00:03:41
74 163 COUFALOVÁ Jiřina Brno 5 Ž_B 1978 1 00:14:21 00:03:44
75 85 MRŮZEK Alexander Univerzita Brno plavání 8 M_C 1965 1 00:14:27 00:03:50
76 260 LENHART David Brno 27 M_B 1979 1 00:14:30 00:03:53
77 281 VOJTÍŠEK Tomáš AC Moravská Slavia Brno 28 M_B 1973 1 00:14:32 00:03:56
78 76 MÁDROVÁ Lucie Track&Field Brno 6 Ž_B 1975 1 00:14:35 00:03:58
79 275 FRANK Tomáš 32 M_A 1988 1 00:14:44 00:04:07
80 266 BABÁČEK David 29 M_B 1978 1 00:14:53 00:04:16
81 132 VORÁČ Ladislav 33 M_A 1986 1 00:14:59 00:04:22
82 355 NOVAKOVA Hana 3 Ž_A 1988 1 00:15:10 00:04:33
83 265 PETROVA Katarina 7 Ž_B 1981 1 00:15:11 00:04:34
84 106 SLAVÍK Jiří 3 M_D 1954 1 00:15:28 00:04:51
85 103 SKŘIVANOVÁ Marie HO Start 4 Ž_A 1987 1 00:15:31 00:04:54
86 4 BÁBEK Martin Šneci v běhu 9 M_C 1971 1 00:15:39 00:05:02
87 279 POKORNÁ Dana 5 Ž_A 1983 1 00:15:41 00:05:04
88 219 TECL Jan Troubsko 4 M_D 1958 1 00:15:43 00:05:06
89 178 PASEKOVÁ Tereza 6 Ž_A 1982 1 00:15:44 00:05:08
90 80 MICHÁLKOVÁ Eva 7 Ž_A 1987 1 00:16:12 00:05:36
91 268 KROUŽEL Martin 2 jři 2002 1 00:16:30 00:05:53
92 122 UBROVÁ Veronika Body Care Brno 8 Ž_B 1978 1 00:16:31 00:05:54
93 61 KOČÍ Adela SportObchod.cz 8 Ž_A 1997 1 00:16:31 00:05:54
94 124 USTOHAL Karel Zelene Rosice 30 M_B 1977 1 00:16:31 00:05:54
95 52 HRSTKOVÁ Iva 9 Ž_B 1976 1 00:16:37 00:06:00
96 111 SVOBODOVÁ Soňa SKP Kometa Brno 1 Ž_C 1968 1 00:16:51 00:06:14
97 258 KUČÍNSKÝ Petr 5 M_D 1959 1 00:17:07 00:06:30
98 401 DIVÁCKÝ Přemysl AC Moravská Slavia 1 M_E 1949 1 00:17:19 00:06:42
99 144 DVOŘÁČKOVÁ Dagmar AC Moravská Slavia Brno 1 Ž_E 1950 1 00:17:36 00:06:59
100 350 SPONAR Jan KOS Tesla Brno 2 M_E 1950 1 00:17:41 00:07:04
101 259 ŠEBESTA Michal Kociánka 31 M_B 1974 1 00:17:41 00:07:04
102 277 HLAVÁČOVÁ Marcela Žvíci 9 Ž_A 1989 1 00:18:02 00:07:25
103 123 UHMANN Petr KOS Tesla Brno 3 M_E 1951 1 00:18:22 00:07:45
104 78 MEDEK Jiří 32 M_B 1978 1 00:18:27 00:07:50
105 270 KRESTA Roman Orel Židenice 10 M_C 1965 1 00:18:28 00:07:51
106 100 SEDLÁČEK Pavel AC Moravská Slavia Brno 6 M_D 1953 1 00:18:50 00:08:13
107 138 ZITOVÁ Iva 1 Ž_D 1959 1 00:18:51 00:08:14
108 262 HLADÍK Petr Kociánka 34 M_A 1984 1 00:19:24 00:08:47
109 314 KOCIÁNOVÁ Marie 2 Ž_E 1946 1 00:20:52 00:10:15
110 68 KRIEG Petr BMT Brno 4 M_E 1949 1 00:21:06 00:10:29
111 69 KUBÍK Radomír Triatlon klub Brno 11 M_C 1964 1 00:21:22 00:10:45
112 256 HORVÁTH Filip Kociánka 3 jři 2006 1 00:22:34 00:11:57
113 452 JIRÁSKOVÁ Věra AC Moravská Slavia Brno 2 Ž_D 1955 1 00:24:20 00:13:43
114 47 HOLÝ Josef 5 M_E 1941 1 00:25:10 00:14:33
115 58 KAŇOVSKÝ Vladimír 6 M_E 1948 1 00:36:29 00:25:52

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNS 1 SZYMANIK Adam AKBK M_A 1996 0 1 kolo
DNS 2 MIHALOV Adam AKBK Prešov M_A 1992 0 1 kolo
DNS 8 BEČIČKA Petr Hal3000 M_D 1960 0 1 kolo
DNS 11 TAHER Ghazi_Ben M_A 1990 0 1 kolo
DNS 14 BLAŽEK Martin Biatlonklub Říčany jři 2003 0 1 kolo
DNS 15 BLAŽKOVÁ Alena Ž_B 1977 0 1 kolo
DNS 16 BOHÁČ Jiří BehejBrno.com M_D 1954 0 1 kolo
DNS 17 BÖHMOVÁ Karen jky 2003 0 1 kolo
DNS 18 BORDOVSKÝ Pavel Pro dřeň na dřeň M_A 1985 0 1 kolo
DNS 19 BOŽKOVA Denisa Ž_B 1980 0 1 kolo
DNS 20 BUCHTOVÁ Šárka Fklidu Ž_B 1975 0 1 kolo
DNS 21 BULÍN Martin Ivančice M_A 1985 0 1 kolo
DNS 22 ČECH Igor M_B 1977 0 1 kolo
DNS 25 DRAŽAN Libor Univerzita Obrany M_D 1960 0 1 kolo
DNS 26 DUMEK Aleš Šachy Zastávka M_B 1973 0 1 kolo
DNS 27 ĎURIAČ Peter Jedľové Kostoľany M_A 1990 0 1 kolo
DNS 32 FRANTIŠEK Jiří M_A 1986 0 1 kolo
DNS 34 FRANZ Jiří AKBK M_A 1990 0 1 kolo
DNS 35 FUKSA Karel M_E 1946 0 1 kolo
DNS 37 GRAUEROVÁ Helena Ž_B 1978 0 1 kolo
DNS 38 HÁJEK Tomáš M_A 1991 0 1 kolo
DNS 40 HANÁK Albín AC Moravská Slavia M_E 1951 0 1 kolo
DNS 41 HANZL Vlastimil M_D 1953 0 1 kolo
DNS 42 HEJNA Dalibor Brno M_A 1982 0 1 kolo
DNS 43 HESS Martin M_A 1987 0 1 kolo
DNS 45 HOLEČKOVÁ Kateřina Ž_B 1980 0 1 kolo
DNS 48 HOŘÍNKOVÁ Dita Ž_A 1994 0 1 kolo
DNS 49 HORKÝ Tomáš KOS TJ Tesla Brno M_C 1967 0 1 kolo
DNS 50 HRABOVSKÝ Zdeněk M_A 1985 0 1 kolo
DNS 56 JEREMIAS Lukáš A12 M_A 1986 0 1 kolo
DNS 60 KAZDA Petr M_C 1970 0 1 kolo
DNS 62 KOČÍ Halka Ž_B 1980 0 1 kolo
DNS 63 KOČÍ Heidi Ž_A 1997 0 1 kolo
DNS 64 KOLÁŘ Jiří STG Česká M_B 1976 0 1 kolo
DNS 67 KRÁLÍK Luděk Veverská Bítýška M_C 1965 0 1 kolo
DNS 72 KYTLICOVA Eva Ž_A 1984 0 1 kolo
DNS 73 LÁNÍČKOVÁ Martina Ž_C 1964 0 1 kolo
DNS 83 MINAŘÍKOVÁ Michaela Ž_A 1986 0 1 kolo
DNS 84 MLČOUŠEK Hynek M_B 1977 0 1 kolo
DNS 87 OTOUPALÍK Pavel Brno M_D 1955 0 1 kolo
DNS 89 PAPEŽ Zdeněk M_A 1985 0 1 kolo
DNS 90 PAVLAČKOVÁ Bohdana Ž_A 1998 0 1 kolo
DNS 91 PENIÁKOVÁ Radka Ž_A 1983 0 1 kolo
DNS 92 PIVODA Marek jsb M_A 1987 0 1 kolo
DNS 93 POKORNÝ Václav Brno M_B 1978 0 1 kolo
DNS 95 POUPĚ Petr M_A 1987 0 1 kolo
DNS 97 REPTA Michal Po Zemi M_A 1987 0 1 kolo
DNS 98 RUSÍNOVÁ Monika Ž_B 1977 0 1 kolo
DNS 101 SCHICK Jindřich M_B 1975 0 1 kolo
DNS 102 SCHÖNOVÁ Veronika Ž_A 1989 0 1 kolo
DNS 107 SOJÁK Jiří M_A 1982 0 1 kolo
DNS 110 ŠVÁBENSKÝ Roman M_C 1970 0 1 kolo
DNS 115 ŠOBÁŇ Vojtěch M_A 1985 0 1 kolo
DNS 116 ŠPLÍCHAL Jan M_B 1977 0 1 kolo
DNS 119 TÁBORSKÝ Radim M_B 1975 0 1 kolo
DNS 125 VACULA Ondřej AC Lelek M_B 1981 0 1 kolo
DNS 126 VACULOVÁ Lucie RUN&MUM Ž_A 1982 0 1 kolo
DNS 129 VIZNER Vojtěch M_A 1994 0 1 kolo
DNS 133 ZDAŘILOVÁ Zuzana Orel Židenice Ž_A 1983 0 1 kolo
DNS 136 ZHOŘ Tomáš Brno M_A 1985 0 1 kolo
DNS 139 ZOUREK David Blansko jři 2003 0 1 kolo
DNS 148 KONEČNÝ Jaroslav M_C 1969 0 1 kolo
DNS 152 PASEKA Tomáš Mabruk Team Brno M_A 1982 0 1 kolo
DNS 155 ROŠKO Daniel M_A 1982 0 1 kolo
DNS 156 RŮŽIČKA Rosťa Fklidu M_B 1973 0 1 kolo
DNS 162 ŠPÉRA Vít Www.sklepy-spera.cz M_A 1983 0 1 kolo
DNS 168 LIŠČINSKÁ Eva Ž_E 1944 0 1 kolo
DNS 169 TKADLČÍK Zbyněk AC Moravská Slavia Brno M_B 1974 0 1 kolo
DNS 213 GLADIŠ Daniel M_C 1968 0 1 kolo
DNS 214 DUŠIL Jaroslav BK Brno M_C 1970 0 1 kolo
DNS 215 TŘÍSKA Roman M_D 1956 0 1 kolo
DNS 216 LAVIČKA Jaroslav Drásov M_D 1959 0 1 kolo
DNS 227 ZEZULKA František VUT Brno M_E 1943 0 1 kolo
DNS 240 PROUZA Michal M_A 1986 0 1 kolo
DNS 243 ŘEHOŘEK Bohumír Brno M_D 1957 0 1 kolo
DNS 264 JURISA Matěj M_B 1980 0 1 kolo
DNS 336 BLISA Adam M_A 1991 0 1 kolo
DNS 351 HÁNA Květoslav HC Kometa Brno M_E 1937 0 1 kolo
DNS 352 DOŇAR Bohuslav Sokol Brno Královo Pole M_E 1950 0 1 kolo
DNS 356 CIHELKA Karel M_A 1988 0 1 kolo
DNS 357 JURÁK Martin M_A 1989 0 1 kolo
DNS 359 TOMAN Jan M_A 1984 0 1 kolo
DNS 451 HÝBL Bronislav M_D 1961 0 1 kolo
DNS 455 VAŇÁČ Michal 2BWINNER TEAM M_A 1982 0 1 kolo
DNS 462 HOLER Vlastimil M_B 1981 0 1 kolo
DNS 463 PIVEC Jan Pivecstomega M_B 1981 0 1 kolo
DNS 495 BENEŠ Petr M_A 1987 0 1 kolo
DNF 257 ONDRÁK Tomáš Kociánka M_A 1997

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.