Rychlé novinky:

08.12.2021: Změny 3. BBP Vranovský žleb

26.11.2021: Zrušení 2. BBP - Okrouhlá

13. TRIEXPERT CUP - Líšeň - Hlavní závod 11 km

Datum pořádání od 25.08.2021 17:00 do 25.08.2021 19:00
Zpracování výsledkůMartin Juránek

Start: 18:00 hod

Vzdálenost (km)11,00
Počet kol1
Počet závodníků228
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 34 FRANZ Jiří AKBK 1 M_A 1990 1 00:37:33
2 378 KHÝR Bronislav 1 M_B 1975 1 00:39:07 00:01:34
3 395 KOCÚR Lukáš AKBK 2 M_B 1977 1 00:39:10 00:01:37
4 370 VANK Michal SK Skol Brno 2 M_A 1992 1 00:39:38 00:02:05
5 50 HRABOVSKÝ Zdeněk 3 M_A 1985 1 00:39:43 00:02:10
6 380 DVOŘÁK Pavel Atletika Alojzov 4 M_A 1982 1 00:40:41 00:03:07
7 185 PAŘÍK Jan 5 M_A 1986 1 00:40:55 00:03:22
8 51 HRDINA Tomáš AC Moravská Slavia Brno 3 M_B 1979 1 00:40:57 00:03:23
9 3 SOURAL Lukáš Siemens Energy & VSK Uni Brno 6 M_A 1982 1 00:41:42 00:04:09
10 169 TKADLČÍK Zbyněk AC Moravská Slavia Brno 4 M_B 1974 1 00:41:44 00:04:10
11 157 RYBA Lukáš 5 M_B 1979 1 00:41:50 00:04:17
12 379 ŠVESTKA Lukáš MK Prostějov 7 M_A 1982 1 00:41:52 00:04:18
13 93 POKORNÝ Václav Brno 6 M_B 1978 1 00:41:53 00:04:20
14 21 BULÍN Martin Ivančice 8 M_A 1985 1 00:41:55 00:04:22
15 397 DLABÁČEK Lukáš Orel Řečkovice 7 M_B 1979 1 00:42:07 00:04:34
16 495 BENEŠ Petr 9 M_A 1987 1 00:42:10 00:04:37
17 182 MATOUŠEK Denis 10 M_A 1988 1 00:42:13 00:04:40
18 181 BOŘIL Petr 11 M_A 1986 1 00:42:31 00:04:58
19 373 MATOUŠEK Pavel 2BWINNER TEAM 8 M_B 1978 1 00:42:38 00:05:05
20 361 PRUŠA Michal 12 M_A 1993 1 00:43:01 00:05:28
21 117 ŠTĚPÁNEK Martin ENDEKA BASSTA team 9 M_B 1981 1 00:43:07 00:05:34
22 57 KADLEC Jaroslav MK Hlinsko 10 M_B 1980 1 00:43:08 00:05:35
23 362 KRAJČA Rudy AKBK 1 M_C 1965 1 00:43:10 00:05:36
24 112 ŠIMONÍK Jiří Orel-Židenice 1 jři 2001 1 00:43:45 00:06:12
25 131 VOJTEK Libor ENDEKA BASSTA team 13 M_A 1984 1 00:44:00 00:06:27
26 331 CHVASTEK David JOBS Contact 11 M_B 1979 1 00:44:10 00:06:37
27 14 BLAŽEK Martin Biatlonklub Říčany 2 jři 2003 1 00:44:18 00:06:45
28 383 KYJOVSKÝ Radovan Cyklo Kyjovský 14 M_A 1986 1 00:44:24 00:06:50
29 457 ŠTEVANKA Ladislav ENDEKA BASSTA team 12 M_B 1981 1 00:44:28 00:06:54
30 372 ŠVANCAROVÁ Kateřina 1 jky 2002 1 00:44:33 00:07:00
31 396 ŠAUER Martin 13 M_B 1977 1 00:44:45 00:07:12
32 187 KUNZ Kamil 14 M_B 1978 1 00:44:51 00:07:18
33 136 ZHOŘ Tomáš Brno 15 M_A 1985 1 00:44:54 00:07:21
34 126 VACULOVÁ Lucie RUN&MUM 1 Ž_A 1982 1 00:45:05 00:07:32
35 101 SCHICK Jindřich 15 M_B 1975 1 00:45:09 00:07:36
36 398 ŠERÁK Martin 16 M_B 1978 1 00:45:11 00:07:37
37 30 FIALA Jiří Jéčka 16 M_A 1984 1 00:45:14 00:07:41
38 128 VIZNER Jan 17 M_A 1993 1 00:45:18 00:07:45
39 356 CIHELKA Karel 18 M_A 1988 1 00:45:24 00:07:50
40 190 LIŠČÍNSKÁ Lenka SK Prostejov 2 Ž_A 1985 1 00:45:31 00:07:58
41 59 KAPOUNEK Tomáš 19 M_A 1984 1 00:45:49 00:08:16
42 28 DYTRT Petr Běžci Moravany 17 M_B 1976 1 00:45:55 00:08:22
43 113 ŠIMUNEK Martin Modřice 2 M_C 1966 1 00:46:05 00:08:32
44 458 ZEDNÍČEK Michal (R)UNISáci 20 M_A 1987 1 00:46:07 00:08:34
45 191 RIVERO Diego 21 M_A 1985 1 00:46:15 00:08:41
46 214 DUŠIL Jaroslav BK Brno 3 M_C 1970 1 00:46:24 00:08:51
47 365 URBÁŠEK Jan 22 M_A 1994 1 00:46:24 00:08:51
48 393 VRÁNA Filip Jundrov 18 M_B 1976 1 00:46:26 00:08:53
49 108 SOVÁK Maroš 23 M_A 1985 1 00:46:32 00:08:59
50 301 HUŤKA Jiří 24 M_A 1991 1 00:46:36 00:09:03
51 33 BENEŠ Jaroslav Shiji Do 19 M_B 1978 1 00:46:46 00:09:13
52 23 DOLEŽAL Milan Horal Šumperk 20 M_B 1972 1 00:46:58 00:09:25
53 70 KUČERA Josef Rosice/Kuřim 25 M_A 1985 1 00:47:17 00:09:44
54 62 KOČÍ Halka 1 Ž_B 1980 1 00:47:38 00:10:05
55 55 CHARVÁT Jan Brno 4 M_C 1969 1 00:47:38 00:10:05
56 10 BĚLOHOUBEK Petr Brno 21 M_B 1972 1 00:47:40 00:10:07
57 400 ONDRUŠEK Petr 22 M_B 1978 1 00:47:52 00:10:18
58 389 SKALICKÝ Jakub 26 M_A 1986 1 00:47:54 00:10:21
59 382 LAZAR Lukáš 27 M_A 1982 1 00:47:55 00:10:22
60 276 BEDNÁŘ Zbyněk AK Tišnov 23 M_B 1973 1 00:48:00 00:10:27
61 27 ĎURIAČ Peter Jedľové Kostoľany 28 M_A 1990 1 00:48:02 00:10:29
62 384 ŠUBRT Martin 29 M_A 1989 1 00:48:23 00:10:50
63 394 BUMBÁLEK Milan 24 M_B 1978 1 00:48:34 00:11:01
64 454 ŽALOUDEK Martin 25 M_B 1978 1 00:48:35 00:11:02
65 118 ŠVIHEL Miroslav BS Slopné 30 M_A 1986 1 00:48:39 00:11:05
66 184 ZEMANOVÁ Mirka 3 Ž_A 1983 1 00:48:47 00:11:14
67 387 INDRA Marek 26 M_B 1972 1 00:48:49 00:11:16
68 54 HUPŠIL Radim 31 M_A 1984 1 00:48:53 00:11:20
69 6 BÁR Lukáš Kongsberg PCS Brno 27 M_B 1974 1 00:48:54 00:11:21
70 56 JEREMIAS Lukáš A12 32 M_A 1986 1 00:49:00 00:11:27
71 453 BUREŠOVÁ Hana AC Moravská Slavia Brno 4 Ž_A 1986 1 00:49:01 00:11:28
72 22 ČECH Igor 28 M_B 1977 1 00:49:26 00:11:53
73 125 VACULA Ondřej AC Lelek 29 M_B 1981 1 00:49:39 00:12:06
74 120 TOPINKOVÁ Lenka AC Moravská Slavia Brno spolek 2 Ž_B 1976 1 00:49:58 00:12:25
75 32 FRANTIŠEK Jiří 33 M_A 1986 1 00:50:06 00:12:33
76 188 MUNTEANU Alan 5 M_C 1969 1 00:50:13 00:12:39
77 64 KOLÁŘ Jiří STG Česká 30 M_B 1976 1 00:50:16 00:12:43
78 130 VODIČKA Radek ARTOSS REALITY BRNO 6 M_C 1969 1 00:50:35 00:13:02
79 7 BARVÍŘ Jiří 34 M_A 1982 1 00:50:43 00:13:10
80 377 TRUKSOVÁ Danka 5 Ž_A 1982 1 00:50:56 00:13:23
81 364 AUDES Marek Alpa & Žíža 35 M_A 1988 1 00:50:56 00:13:23
82 114 ŠMÍDEK Petr 31 M_B 1977 1 00:51:14 00:13:41
83 98 RUSÍNOVÁ Monika 3 Ž_B 1977 1 00:51:18 00:13:45
84 86 NOVÁČEK Josef SDH Čučice 1 M_D 1958 1 00:51:41 00:14:08
85 386 CSIRE Szabolcs 36 M_A 1983 1 00:51:43 00:14:10
86 65 KOLÁŘOVÁ Šárka STG Česká 4 Ž_B 1976 1 00:52:08 00:14:35
87 12 BERTA Lukáš Svobodná Vlaštovka 32 M_B 1979 1 00:52:22 00:14:49
88 358 HAVLÍČEK Štěpán 37 M_A 1983 1 00:52:28 00:14:54
89 76 MÁDROVÁ Lucie Track&Field Brno 5 Ž_B 1975 1 00:52:30 00:14:57
90 388 PECKA Luboš Pecka walking & running 38 M_A 1985 1 00:52:31 00:14:58
91 368 PROCHÁZKOVÁ renáta 6 Ž_A 1986 1 00:52:32 00:14:58
92 163 COUFALOVÁ Jiřina Brno 6 Ž_B 1978 1 00:52:33 00:15:00
93 5 BALÁK Jaroslav Vinohrady 2 M_D 1957 1 00:52:35 00:15:02
94 88 OUJEZDSKÝ Vladimír 33 M_B 1976 1 00:52:39 00:15:06
95 391 CIESAROVÁ Denisa 7 Ž_A 1989 1 00:52:52 00:15:19
96 31 FRANK Tomáš 39 M_A 1988 1 00:52:54 00:15:21
97 92 PIVODA Marek jsb 40 M_A 1987 1 00:53:00 00:15:27
98 105 SLÁMA Richard PBV MTB Team Brno 7 M_C 1962 1 00:53:13 00:15:39
99 360 PARMA Tomáš RUNGO.CZ 8 M_C 1970 1 00:53:23 00:15:49
100 363 KOLAŘÍKOVÁ Jitka Alpa & Žíža 8 Ž_A 1989 1 00:53:33 00:16:00
101 369 ČERMÁK Lukáš 41 M_A 1986 1 00:53:57 00:16:24
102 29 FELLER Jan 42 M_A 1991 1 00:54:10 00:16:37
103 85 MRŮZEK Alexander Univerzita Brno plavání 9 M_C 1965 1 00:54:38 00:17:05
104 82 MIKULA Honza Oddíl 2015 34 M_B 1979 1 00:54:40 00:17:07
105 381 NEUŽIL Radek 10 M_C 1970 1 00:54:57 00:17:24
106 216 LAVIČKA Jaroslav Drásov 3 M_D 1959 1 00:55:05 00:17:32
107 156 RŮŽIČKA Rosťa Fklidu 35 M_B 1973 1 00:55:17 00:17:44
108 367 SUCHÝ Ondřej 43 M_A 1984 1 00:55:20 00:17:47
109 189 ČERVINKA Martin 44 M_A 1983 1 00:55:21 00:17:48
110 61 KOČÍ Adela SportObchod.cz 9 Ž_A 1997 1 00:55:23 00:17:50
111 392 BABÁČEK David 36 M_B 1978 1 00:55:33 00:18:00
112 40 HANÁK Albín AC Moravská Slavia 1 M_E 1951 1 00:55:42 00:18:09
113 44 HLADNÝ Marek Brno 37 M_B 1972 1 00:55:43 00:18:10
114 49 HORKÝ Tomáš KOS TJ Tesla Brno 11 M_C 1967 1 00:56:10 00:18:37
115 4 BÁBEK Martin Šneci v běhu 12 M_C 1971 1 00:56:12 00:18:39
116 37 GRAUEROVÁ Helena 7 Ž_B 1978 1 00:56:12 00:18:39
117 463 PIVEC Jan Pivecstomega 38 M_B 1981 1 00:56:15 00:18:42
118 183 POKORNÁ Dana 10 Ž_A 1983 1 00:56:29 00:18:56
119 142 DANĚK Jan 45 M_A 1989 1 00:56:30 00:18:56
120 17 BÖHMOVÁ Karen 2 jky 2003 1 00:56:33 00:19:00
121 462 HOLER Vlastimil 39 M_B 1981 1 00:56:44 00:19:11
122 355 NOVAKOVA Hana 11 Ž_A 1988 1 00:56:52 00:19:19
123 48 HOŘÍNKOVÁ Dita 12 Ž_A 1994 1 00:57:15 00:19:42
124 20 BUCHTOVÁ Šárka Fklidu 8 Ž_B 1975 1 00:57:57 00:20:23
125 106 SLAVÍK Jiří 4 M_D 1954 1 00:58:02 00:20:29
126 63 KOČÍ Heidi 13 Ž_A 1997 1 00:58:17 00:20:44
127 178 PASEKOVÁ Tereza 14 Ž_A 1982 1 00:58:33 00:21:00
128 8 BEČIČKA Petr Hal3000 5 M_D 1960 1 00:58:34 00:21:01
129 91 PENIÁKOVÁ Radka 15 Ž_A 1983 1 00:58:39 00:21:06
130 73 LÁNÍČKOVÁ Martina 1 Ž_C 1964 1 00:59:07 00:21:34
131 219 TECL Jan Troubsko 6 M_D 1958 1 00:59:43 00:22:10
132 376 MUSELÍKOVÁ Eva 9 Ž_B 1977 1 01:00:19 00:22:45
133 111 SVOBODOVÁ Soňa SKP Kometa Brno 2 Ž_C 1968 1 01:01:29 00:23:56
134 52 HRSTKOVÁ Iva 10 Ž_B 1976 1 01:01:53 00:24:20
135 399 OLEŠOVÁ Lucie 16 Ž_A 1992 1 01:02:39 00:25:06
136 180 BARVÍŘOVÁ Andrea 17 Ž_A 1985 1 01:03:52 00:26:19
137 124 USTOHAL Karel Zelene Rosice 40 M_B 1977 1 01:03:52 00:26:19
138 374 VALENČÍKOVÁ Irena 11 Ž_B 1979 1 01:03:58 00:26:25
139 350 SPONAR Jan KOS Tesla Brno 2 M_E 1950 1 01:04:34 00:27:01
140 375 VALENČÍK Radim 41 M_B 1979 1 01:05:33 00:28:00
141 144 DVOŘÁČKOVÁ Dagmar AC Moravská Slavia Brno 1 Ž_E 1950 1 01:05:44 00:28:10
142 352 DOŇAR Bohuslav Sokol Brno Královo Pole 3 M_E 1950 1 01:06:36 00:29:02
143 371 TRNEČKOVÁ Klára 18 Ž_A 1996 1 01:06:40 00:29:07
144 87 OTOUPALÍK Pavel Brno 7 M_D 1955 1 01:06:53 00:29:20
145 366 KUČÍNSKÝ Petr 8 M_D 1959 1 01:07:23 00:29:50
146 390 MACHŮ Josef Líšeňští sršni 42 M_B 1973 1 01:08:22 00:30:49
147 385 POKORNA Jana 19 Ž_A 1994 1 01:09:58 00:32:25
148 138 ZITOVÁ Iva 1 Ž_D 1959 1 01:10:45 00:33:12
149 100 SEDLÁČEK Pavel AC Moravská Slavia Brno 9 M_D 1953 1 01:11:22 00:33:49
150 83 MINAŘÍKOVÁ Michaela 20 Ž_A 1986 1 01:11:42 00:34:08
151 68 KRIEG Petr BMT Brno 4 M_E 1949 1 01:15:38 00:38:05
152 15 BLAŽKOVÁ Alena 12 Ž_B 1977 1 01:21:32 00:43:58
153 69 KUBÍK Radomír Triatlon klub Brno 13 M_C 1964 1 01:26:19 00:48:45
154 47 HOLÝ Josef 5 M_E 1941 1 01:28:33 00:51:00

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNS 1 SZYMANIK Adam AKBK M_A 1996 0 1 kolo
DNS 2 MIHALOV Adam AKBK Prešov M_A 1992 0 1 kolo
DNS 11 TAHER Ghazi_Ben M_A 1990 0 1 kolo
DNS 16 BOHÁČ Jiří BehejBrno.com M_D 1954 0 1 kolo
DNS 18 BORDOVSKÝ Pavel Pro dřeň na dřeň M_A 1985 0 1 kolo
DNS 19 BOŽKOVA Denisa Ž_B 1980 0 1 kolo
DNS 25 DRAŽAN Libor Univerzita Obrany M_D 1960 0 1 kolo
DNS 26 DUMEK Aleš Šachy Zastávka M_B 1973 0 1 kolo
DNS 35 FUKSA Karel M_E 1946 0 1 kolo
DNS 38 HÁJEK Tomáš M_A 1991 0 1 kolo
DNS 41 HANZL Vlastimil M_D 1953 0 1 kolo
DNS 42 HEJNA Dalibor Brno M_A 1982 0 1 kolo
DNS 43 HESS Martin M_A 1987 0 1 kolo
DNS 45 HOLEČKOVÁ Kateřina Ž_B 1980 0 1 kolo
DNS 58 KAŇOVSKÝ Vladimír M_E 1948 0 1 kolo
DNS 60 KAZDA Petr M_C 1970 0 1 kolo
DNS 67 KRÁLÍK Luděk Veverská Bítýška M_C 1965 0 1 kolo
DNS 71 KURA Jakub eWRC.cz M_A 1991 0 1 kolo
DNS 72 KYTLICOVA Eva Ž_A 1984 0 1 kolo
DNS 75 LIŠKA Aleš Universal USU team M_B 1977 0 1 kolo
DNS 78 MEDEK Jiří M_B 1978 0 1 kolo
DNS 79 MICHÁLEK Juraj Espressif Systems M_A 1982 0 1 kolo
DNS 80 MICHÁLKOVÁ Eva Ž_A 1987 0 1 kolo
DNS 84 MLČOUŠEK Hynek M_B 1977 0 1 kolo
DNS 89 PAPEŽ Zdeněk M_A 1985 0 1 kolo
DNS 90 PAVLAČKOVÁ Bohdana Ž_A 1998 0 1 kolo
DNS 95 POUPĚ Petr M_A 1987 0 1 kolo
DNS 97 REPTA Michal Po Zemi M_A 1987 0 1 kolo
DNS 99 RYŠKA Vít M_B 1975 0 1 kolo
DNS 102 SCHÖNOVÁ Veronika Ž_A 1989 0 1 kolo
DNS 103 SKŘIVANOVÁ Marie HO Start Ž_A 1987 0 1 kolo
DNS 107 SOJÁK Jiří M_A 1982 0 1 kolo
DNS 110 ŠVÁBENSKÝ Roman M_C 1970 0 1 kolo
DNS 115 ŠOBÁŇ Vojtěch M_A 1985 0 1 kolo
DNS 116 ŠPLÍCHAL Jan M_B 1977 0 1 kolo
DNS 119 TÁBORSKÝ Radim M_B 1975 0 1 kolo
DNS 121 TUPA Roman Řečkovice crew M_B 1981 0 1 kolo
DNS 122 UBROVÁ Veronika Body Care Brno Ž_B 1978 0 1 kolo
DNS 123 UHMANN Petr KOS Tesla Brno M_E 1951 0 1 kolo
DNS 129 VIZNER Vojtěch M_A 1994 0 1 kolo
DNS 132 VORÁČ Ladislav M_A 1986 0 1 kolo
DNS 133 ZDAŘILOVÁ Zuzana Orel Židenice Ž_A 1983 0 1 kolo
DNS 134 ZELINKA Vladimír M_A 1989 0 1 kolo
DNS 137 ZIKMUND Pavel Ústavní Kokoti M_A 1982 0 1 kolo
DNS 139 ZOUREK David Blansko jři 2003 0 1 kolo
DNS 143 DOKOUPILOVÁ Markéta Ž_B 1977 0 1 kolo
DNS 148 KONEČNÝ Jaroslav M_C 1969 0 1 kolo
DNS 149 KOPLÍK Jan M_A 1984 0 1 kolo
DNS 150 KROPÁČEK Jaroslav M_C 1970 0 1 kolo
DNS 152 PASEKA Tomáš Mabruk Team Brno M_A 1982 0 1 kolo
DNS 155 ROŠKO Daniel M_A 1982 0 1 kolo
DNS 158 STRACHOTA Tomáš Opice M_A 1986 0 1 kolo
DNS 162 ŠPÉRA Vít Www.sklepy-spera.cz M_A 1983 0 1 kolo
DNS 167 SELUCKÝ Jiří M_C 1965 0 1 kolo
DNS 168 LIŠČINSKÁ Eva Ž_E 1944 0 1 kolo
DNS 171 BALCAR Petr KB Střelka Brno M_A 1985 0 1 kolo
DNS 213 GLADIŠ Daniel M_C 1968 0 1 kolo
DNS 215 TŘÍSKA Roman M_D 1956 0 1 kolo
DNS 227 ZEZULKA František VUT Brno M_E 1943 0 1 kolo
DNS 240 PROUZA Michal M_A 1986 0 1 kolo
DNS 243 ŘEHOŘEK Bohumír Brno M_D 1957 0 1 kolo
DNS 264 JURISA Matěj M_B 1980 0 1 kolo
DNS 314 KOCIÁNOVÁ Marie Ž_E 1946 0 1 kolo
DNS 336 BLISA Adam M_A 1991 0 1 kolo
DNS 351 HÁNA Květoslav HC Kometa Brno M_E 1937 0 1 kolo
DNS 357 JURÁK Martin M_A 1989 0 1 kolo
DNS 359 TOMAN Jan M_A 1984 0 1 kolo
DNS 401 DIVÁCKÝ Přemysl AC Moravská Slavia M_E 1949 0 1 kolo
DNS 451 HÝBL Bronislav M_D 1961 0 1 kolo
DNS 452 JIRÁSKOVÁ Věra AC Moravská Slavia Brno Ž_D 1955 0 1 kolo
DNS 455 VAŇÁČ Michal 2BWINNER TEAM M_A 1982 0 1 kolo
DNS 461 RÝDEL Jiří M_A 1983 0 1 kolo
DNS 465 BUTOROVÁ Lenka Ž_B 1980 0 1 kolo
DNF 186 PAŘÍKOVÁ Pavla Ž_A 1986

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.