Rychlé novinky:

08.12.2021: Změny 3. BBP Vranovský žleb

26.11.2021: Zrušení 2. BBP - Okrouhlá

12. TRIEXPERT CUP - Myslivna - Hlavní závod 7 km

Datum pořádání od 18.08.2021 17:00 do 18.08.2021 19:00
Zpracování výsledkůMartin Juránek

Start: 18:00 hod

Vzdálenost (km)7,00
Počet kol1
Počet závodníků225
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 1 SZYMANIK Adam AKBK 1 M_A 1996 1 00:26:10
2 347 CHLUPÁČ Dominik AKBK 2 M_A 1993 1 00:27:02 00:00:52
3 346 LYSÁK Vlastimil 3 M_A 1986 1 00:27:05 00:00:55
4 3 SOURAL Lukáš Siemens Energy & VSK Uni Brno 4 M_A 1982 1 00:27:17 00:01:07
5 325 VANK Michal SK Skol Brno 5 M_A 1992 1 00:27:30 00:01:19
6 50 HRABOVSKÝ Zdeněk 6 M_A 1985 1 00:29:07 00:02:57
7 51 HRDINA Tomáš AC Moravská Slavia Brno 1 M_B 1979 1 00:29:14 00:03:04
8 318 FAJSTAVR Marek 7 M_A 1988 1 00:29:18 00:03:08
9 93 POKORNÝ Václav Brno 2 M_B 1978 1 00:29:35 00:03:25
10 342 MATOUŠEK Denis 8 M_A 1988 1 00:29:49 00:03:39
11 97 REPTA Michal Po Zemi 9 M_A 1987 1 00:29:58 00:03:48
12 157 RYBA Lukáš 3 M_B 1979 1 00:30:14 00:04:04
13 324 PRUŠA Michal 10 M_A 1993 1 00:30:20 00:04:10
14 158 STRACHOTA Tomáš Opice 11 M_A 1986 1 00:30:29 00:04:19
15 495 BENEŠ Petr 12 M_A 1987 1 00:30:30 00:04:20
16 131 VOJTEK Libor ENDEKA BASSTA team 13 M_A 1984 1 00:30:39 00:04:28
17 14 BLAŽEK Martin Biatlonklub Říčany 1 jři 2003 1 00:30:49 00:04:39
18 331 CHVASTEK David JOBS Contact 4 M_B 1979 1 00:30:52 00:04:42
19 171 BALCAR Petr KB Střelka Brno 14 M_A 1985 1 00:30:58 00:04:48
20 312 ŠVANCAROVÁ Kateřina 1 jky 2002 1 00:31:07 00:04:57
21 21 BULÍN Martin Ivančice 15 M_A 1985 1 00:31:11 00:05:01
22 99 RYŠKA Vít 5 M_B 1975 1 00:31:15 00:05:05
23 112 ŠIMONÍK Jiří Orel-Židenice 2 jři 2001 1 00:31:28 00:05:17
24 332 KOROBKO Anna 1 Ž_A 1987 1 00:31:48 00:05:37
25 1314 POHL Tomáš PBV MTB Team Brno 6 M_B 1973 1 00:32:01 00:05:51
26 30 FIALA Jiří Jéčka 16 M_A 1984 1 00:32:05 00:05:55
27 457 ŠTEVANKA Ladislav ENDEKA BASSTA team 7 M_B 1981 1 00:32:13 00:06:03
28 117 ŠTĚPÁNEK Martin ENDEKA BASSTA team 8 M_B 1981 1 00:32:27 00:06:17
29 310 JIŘIKOVSKÝ Pavel 9 M_B 1973 1 00:32:40 00:06:30
30 1352 KULA Michal Žvíci 17 M_A 1989 1 00:32:57 00:06:47
31 64 KOLÁŘ Jiří STG Česká 10 M_B 1976 1 00:33:02 00:06:51
32 333 CICHÁ Barbora 2 Ž_A 1994 1 00:33:06 00:06:56
33 28 DYTRT Petr Běžci Moravany 11 M_B 1976 1 00:33:09 00:06:58
34 128 VIZNER Jan 18 M_A 1993 1 00:33:10 00:06:59
35 33 BENEŠ Jaroslav Shiji Do 12 M_B 1978 1 00:33:16 00:07:06
36 101 SCHICK Jindřich 13 M_B 1975 1 00:33:19 00:07:08
37 319 LISCINSKA Lenka SK Prostejov 3 Ž_A 1985 1 00:33:19 00:07:09
38 126 VACULOVÁ Lucie RUN&MUM 4 Ž_A 1982 1 00:33:25 00:07:15
39 67 KRÁLÍK Luděk Veverská Bítýška 1 M_C 1965 1 00:33:25 00:07:15
40 458 ZEDNÍČEK Michal (R)UNISáci 19 M_A 1987 1 00:33:28 00:07:18
41 317 KONEČNÝ Lubomír Moravský Svatý Ján 20 M_A 1984 1 00:33:30 00:07:20
42 113 ŠIMUNEK Martin Modřice 2 M_C 1966 1 00:33:36 00:07:25
43 338 ŽÁČKOVÁ Eva 5 Ž_A 1994 1 00:33:38 00:07:28
44 355 VRÁNA Filip Jundrov 14 M_B 1976 1 00:33:44 00:07:33
45 311 KRÁLÍK Jan 21 M_A 1986 1 00:33:47 00:07:36
46 70 KUČERA Josef Rosice/Kuřim 22 M_A 1985 1 00:33:48 00:07:38
47 1350 SAVČINSKÝ Michal 23 M_A 1994 1 00:34:01 00:07:51
48 23 DOLEŽAL Milan Horal Šumperk 15 M_B 1972 1 00:34:03 00:07:53
49 108 SOVÁK Maroš 24 M_A 1985 1 00:34:05 00:07:55
50 137 ZIKMUND Pavel Ústavní Kokoti 25 M_A 1982 1 00:34:10 00:08:00
51 349 KOVÁČ Peter 26 M_A 1995 1 00:34:10 00:08:00
52 316 BUCHTÍK Aleš 27 M_A 1982 1 00:34:10 00:08:00
53 301 HUŤKA Jiří 28 M_A 1991 1 00:34:39 00:08:29
54 465 BUTOROVÁ Lenka 1 Ž_B 1980 1 00:34:40 00:08:30
55 339 LAZAR Lukas 29 M_A 1982 1 00:34:42 00:08:32
56 27 ĎURIAČ Peter Jedľové Kostoľany 30 M_A 1990 1 00:34:58 00:08:48
57 59 KAPOUNEK Tomáš 31 M_A 1984 1 00:35:01 00:08:51
58 315 WEISSOVÁ Gabriela 6 Ž_A 1991 1 00:35:03 00:08:53
59 322 OREL Vojtěch 32 M_A 1999 1 00:35:08 00:08:58
60 10 BĚLOHOUBEK Petr Brno 16 M_B 1972 1 00:35:23 00:09:12
61 118 ŠVIHEL Miroslav BS Slopné 33 M_A 1986 1 00:35:41 00:09:31
62 56 JEREMIAS Lukáš A12 34 M_A 1986 1 00:35:47 00:09:36
63 320 INDRA Marek 17 M_B 1972 1 00:36:01 00:09:51
64 149 KOPLÍK Jan 35 M_A 1984 1 00:36:09 00:09:59
65 308 NEVRKLA Jiří Mizerný oddíl 36 M_A 1986 1 00:36:10 00:10:00
66 453 BUREŠOVÁ Hana AC Moravská Slavia Brno 7 Ž_A 1986 1 00:36:12 00:10:02
67 7 BARVÍŘ Jiří 37 M_A 1982 1 00:36:18 00:10:08
68 6 BÁR Lukáš Kongsberg PCS Brno 18 M_B 1974 1 00:36:23 00:10:13
69 120 TOPINKOVÁ Lenka AC Moravská Slavia Brno spolek 2 Ž_B 1976 1 00:36:24 00:10:14
70 125 VACULA Ondřej AC Lelek 19 M_B 1981 1 00:36:25 00:10:15
71 463 PIVEC Jan Pivecstomega 20 M_B 1981 1 00:36:29 00:10:19
72 327 ROZHOŇOVÁ Andrea 8 Ž_A 1993 1 00:36:34 00:10:24
73 328 GRULICH Oldřich 21 M_B 1980 1 00:36:41 00:10:31
74 276 BEDNÁŘ Zbyněk AK Tišnov 22 M_B 1973 1 00:36:42 00:10:32
75 22 ČECH Igor 23 M_B 1977 1 00:37:01 00:10:51
76 340 DRAGOLOV Daniel 3 M_C 1967 1 00:37:02 00:10:51
77 88 OUJEZDSKÝ Vladimír 24 M_B 1976 1 00:37:09 00:10:58
78 54 HUPŠIL Radim 38 M_A 1984 1 00:37:19 00:11:09
79 240 PROUZA Michal 39 M_A 1986 1 00:37:19 00:11:09
80 130 VODIČKA Radek ARTOSS REALITY BRNO 4 M_C 1969 1 00:37:21 00:11:11
81 344 VAN_DER_SLUIJS Niek 25 M_B 1979 1 00:37:23 00:11:13
82 79 MICHÁLEK Juraj Espressif Systems 40 M_A 1982 1 00:37:23 00:11:13
83 143 DOKOUPILOVÁ Markéta 3 Ž_B 1977 1 00:37:25 00:11:15
84 65 KOLÁŘOVÁ Šárka STG Česká 4 Ž_B 1976 1 00:37:26 00:11:16
85 98 RUSÍNOVÁ Monika 5 Ž_B 1977 1 00:37:29 00:11:19
86 86 NOVÁČEK Josef SDH Čučice 1 M_D 1958 1 00:37:33 00:11:23
87 32 FRANTIŠEK Jiří 41 M_A 1986 1 00:37:34 00:11:24
88 38 HÁJEK Tomáš 42 M_A 1991 1 00:37:40 00:11:30
89 337 ČERMÁK Martin The Losers Initiative 43 M_A 1984 1 00:37:50 00:11:39
90 353 VLČEK Slávek 44 M_A 1989 1 00:38:02 00:11:52
91 323 ZOBAČOVÁ Vlasta Fklidu 9 Ž_A 1993 1 00:38:07 00:11:57
92 313 PARMA Tomáš RUNGO.CZ 5 M_C 1970 1 00:38:10 00:11:59
93 5 BALÁK Jaroslav Vinohrady 2 M_D 1957 1 00:38:11 00:12:01
94 335 HUBENÝ Jan 26 M_B 1978 1 00:38:15 00:12:05
95 329 PECKA Luboš Pecka walking & running 45 M_A 1985 1 00:38:34 00:12:24
96 266 UHEREK Tomáš 27 M_B 1975 1 00:38:38 00:12:28
97 12 BERTA Lukáš Svobodná Vlaštovka 28 M_B 1979 1 00:38:46 00:12:36
98 156 RŮŽIČKA Rosťa Fklidu 29 M_B 1973 1 00:38:51 00:12:41
99 343 FUČÍKOVÁ Hana 6 Ž_B 1977 1 00:39:00 00:12:50
100 358 HAVLÍČEK Štěpán 46 M_A 1983 1 00:39:20 00:13:10
101 461 RÝDEL Jiří 47 M_A 1983 1 00:39:27 00:13:17
102 114 ŠMÍDEK Petr 30 M_B 1977 1 00:39:33 00:13:23
103 76 MÁDROVÁ Lucie Track&Field Brno 7 Ž_B 1975 1 00:39:34 00:13:24
104 142 DANĚK Jan 48 M_A 1989 1 00:39:37 00:13:27
105 354 SOBOTKA Martin 31 M_B 1976 1 00:39:49 00:13:38
106 37 GRAUEROVÁ Helena 8 Ž_B 1978 1 00:39:52 00:13:42
107 44 HLADNÝ Marek Brno 32 M_B 1972 1 00:39:54 00:13:44
108 216 LAVIČKA Jaroslav Drásov 3 M_D 1959 1 00:40:08 00:13:58
109 92 PIVODA Marek jsb 49 M_A 1987 1 00:40:22 00:14:12
110 309 PETROVA Katarina 9 Ž_B 1981 1 00:40:23 00:14:13
111 321 TYLEČEK Pavel Jundrováci 33 M_B 1973 1 00:40:35 00:14:24
112 31 FRANK Tomáš 50 M_A 1988 1 00:40:42 00:14:31
113 119 TÁBORSKÝ Radim 34 M_B 1975 1 00:40:44 00:14:34
114 40 HANÁK Albín AC Moravská Slavia 1 M_E 1951 1 00:40:45 00:14:35
115 29 FELLER Jan 51 M_A 1991 1 00:40:49 00:14:39
116 85 MRŮZEK Alexander Univerzita Brno plavání 6 M_C 1965 1 00:40:52 00:14:42
117 341 BORKOVCOVA Lucie 10 Ž_B 1981 1 00:41:17 00:15:07
118 82 MIKULA Honza Oddíl 2015 35 M_B 1979 1 00:41:22 00:15:12
119 26 DUMEK Aleš Šachy Zastávka 36 M_B 1973 1 00:41:35 00:15:25
120 334 BABÁČEK David 37 M_B 1978 1 00:42:02 00:15:52
121 307 MAREK Ludvík 4 M_D 1958 1 00:42:15 00:16:05
122 41 HANZL Vlastimil 5 M_D 1953 1 00:42:16 00:16:06
123 1336 SEČKÁŘ Pavel The Losers Initiative 52 M_A 1985 1 00:42:23 00:16:13
124 20 BUCHTOVÁ Šárka Fklidu 11 Ž_B 1975 1 00:42:27 00:16:17
125 49 HORKÝ Tomáš KOS TJ Tesla Brno 7 M_C 1967 1 00:42:41 00:16:31
126 4 BÁBEK Martin Šneci v běhu 8 M_C 1971 1 00:42:47 00:16:37
127 348 DOSTÁLOVÁ Vendula 12 Ž_B 1981 1 00:42:56 00:16:45
128 462 HOLER Vlastimil 38 M_B 1981 1 00:43:07 00:16:56
129 260 DURNA Vojtěch LS Brno 39 M_B 1977 1 00:43:14 00:17:04
130 345 POKORNÁ Dana 10 Ž_A 1983 1 00:43:18 00:17:08
131 1355 NOVAKOVA Hana 11 Ž_A 1988 1 00:43:20 00:17:10
132 330 VALÍČKOVÁ Martina 13 Ž_B 1976 1 00:44:48 00:18:38
133 52 HRSTKOVÁ Iva 14 Ž_B 1976 1 00:44:57 00:18:47
134 401 DIVÁCKÝ Přemysl AC Moravská Slavia 2 M_E 1949 1 00:45:07 00:18:57
135 352 DOŇAR Bohuslav Sokol Brno Královo Pole 3 M_E 1950 1 00:46:43 00:20:33
136 350 SPONAR Jan KOS Tesla Brno 4 M_E 1950 1 00:47:55 00:21:45
137 144 DVOŘÁČKOVÁ Dagmar AC Moravská Slavia Brno 1 Ž_E 1950 1 00:48:20 00:22:10
138 78 MEDEK Jiří 40 M_B 1978 1 00:48:35 00:22:25
139 306 KUČÍNSKÝ Petr 6 M_D 1959 1 00:48:41 00:22:31
140 351 HLAVÁČOVÁ Marcela Žvíci 12 Ž_A 1989 1 00:48:52 00:22:42
141 87 OTOUPALÍK Pavel Brno 7 M_D 1955 1 00:50:02 00:23:52
142 100 SEDLÁČEK Pavel AC Moravská Slavia Brno 8 M_D 1953 1 00:53:33 00:27:23
143 83 MINAŘÍKOVÁ Michaela 13 Ž_A 1986 1 00:54:57 00:28:47
144 68 KRIEG Petr BMT Brno 5 M_E 1949 1 00:57:47 00:31:37
145 47 HOLÝ Josef 6 M_E 1941 1 00:59:21 00:33:11
146 148 KONEČNÝ Jaroslav 9 M_C 1969 1 01:00:52 00:34:42
147 69 KUBÍK Radomír Triatlon klub Brno 10 M_C 1964 1 01:03:45 00:37:35

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNS 60 KAZDA Petr M_C 1970 0 1 kolo
DNS 61 KOČÍ Adela SportObchod.cz Ž_A 1997 0 1 kolo
DNS 62 KOČÍ Halka Ž_B 1980 0 1 kolo
DNS 63 KOČÍ Heidi Ž_A 1997 0 1 kolo
DNS 71 KURA Jakub eWRC.cz M_A 1991 0 1 kolo
DNS 72 KYTLICOVA Eva Ž_A 1984 0 1 kolo
DNS 73 LÁNÍČKOVÁ Martina Ž_C 1964 0 1 kolo
DNS 75 LIŠKA Aleš Universal USU team M_B 1977 0 1 kolo
DNS 80 MICHÁLKOVÁ Eva Ž_A 1987 0 1 kolo
DNS 84 MLČOUŠEK Hynek M_B 1977 0 1 kolo
DNS 89 PAPEŽ Zdeněk M_A 1985 0 1 kolo
DNS 90 PAVLAČKOVÁ Bohdana Ž_A 1998 0 1 kolo
DNS 91 PENIÁKOVÁ Radka Ž_A 1983 0 1 kolo
DNS 95 POUPĚ Petr M_A 1987 0 1 kolo
DNS 102 SCHÖNOVÁ Veronika Ž_A 1989 0 1 kolo
DNS 103 SKŘIVANOVÁ Marie HO Start Ž_A 1987 0 1 kolo
DNS 105 SLÁMA Richard PBV MTB Team Brno M_C 1962 0 1 kolo
DNS 106 SLAVÍK Jiří M_D 1954 0 1 kolo
DNS 107 SOJÁK Jiří M_A 1982 0 1 kolo
DNS 110 ŠVÁBENSKÝ Roman M_C 1970 0 1 kolo
DNS 111 SVOBODOVÁ Soňa SKP Kometa Brno Ž_C 1968 0 1 kolo
DNS 115 ŠOBÁŇ Vojtěch M_A 1985 0 1 kolo
DNS 116 ŠPLÍCHAL Jan M_B 1977 0 1 kolo
DNS 121 TUPA Roman Řečkovice crew M_B 1981 0 1 kolo
DNS 122 UBROVÁ Veronika Body Care Brno Ž_B 1978 0 1 kolo
DNS 123 UHMANN Petr KOS Tesla Brno M_E 1951 0 1 kolo
DNS 124 USTOHAL Karel Zelene Rosice M_B 1977 0 1 kolo
DNS 129 VIZNER Vojtěch M_A 1994 0 1 kolo
DNS 132 VORÁČ Ladislav M_A 1986 0 1 kolo
DNS 133 ZDAŘILOVÁ Zuzana Orel Židenice Ž_A 1983 0 1 kolo
DNS 134 ZELINKA Vladimír M_A 1989 0 1 kolo
DNS 136 ZHOŘ Tomáš Brno M_A 1985 0 1 kolo
DNS 138 ZITOVÁ Iva Ž_D 1959 0 1 kolo
DNS 139 ZOUREK David Blansko jři 2003 0 1 kolo
DNS 150 KROPÁČEK Jaroslav M_C 1970 0 1 kolo
DNS 152 PASEKA Tomáš Mabruk Team Brno M_A 1982 0 1 kolo
DNS 155 ROŠKO Daniel M_A 1982 0 1 kolo
DNS 162 ŠPÉRA Vít Www.sklepy-spera.cz M_A 1983 0 1 kolo
DNS 163 COUFALOVÁ Jiřina Brno Ž_B 1978 0 1 kolo
DNS 167 SELUCKÝ Jiří M_C 1965 0 1 kolo
DNS 168 LIŠČINSKÁ Eva Ž_E 1944 0 1 kolo
DNS 169 TKADLČÍK Zbyněk AC Moravská Slavia Brno M_B 1974 0 1 kolo
DNS 178 PASEKOVÁ Tereza Ž_A 1982 0 1 kolo
DNS 213 GLADIŠ Daniel M_C 1968 0 1 kolo
DNS 214 DUŠIL Jaroslav BK Brno M_C 1970 0 1 kolo
DNS 215 TŘÍSKA Roman M_D 1956 0 1 kolo
DNS 219 TECL Jan Troubsko M_D 1958 0 1 kolo
DNS 227 ZEZULKA František VUT Brno M_E 1943 0 1 kolo
DNS 243 ŘEHOŘEK Bohumír Brno M_D 1957 0 1 kolo
DNS 264 JURISA Matěj M_B 1980 0 1 kolo
DNS 2 MIHALOV Adam AKBK Prešov M_A 1992 0 1 kolo
DNS 8 BEČIČKA Petr Hal3000 M_D 1960 0 1 kolo
DNS 11 TAHER Ghazi_Ben M_A 1990 0 1 kolo
DNS 15 BLAŽKOVÁ Alena Ž_B 1977 0 1 kolo
DNS 16 BOHÁČ Jiří BehejBrno.com M_D 1954 0 1 kolo
DNS 17 BÖHMOVÁ Karen jky 2003 0 1 kolo
DNS 18 BORDOVSKÝ Pavel Pro dřeň na dřeň M_A 1985 0 1 kolo
DNS 19 BOŽKOVA Denisa Ž_B 1980 0 1 kolo
DNS 25 DRAŽAN Libor Univerzita Obrany M_D 1960 0 1 kolo
DNS 34 FRANZ Jiří AKBK M_A 1990 0 1 kolo
DNS 35 FUKSA Karel M_E 1946 0 1 kolo
DNS 42 HEJNA Dalibor Brno M_A 1982 0 1 kolo
DNS 43 HESS Martin M_A 1987 0 1 kolo
DNS 45 HOLEČKOVÁ Kateřina Ž_B 1980 0 1 kolo
DNS 48 HOŘÍNKOVÁ Dita Ž_A 1994 0 1 kolo
DNS 55 CHARVÁT Jan Brno M_C 1969 0 1 kolo
DNS 57 KADLEC Jaroslav MK Hlinsko M_B 1980 0 1 kolo
DNS 336 BLISA Adam M_A 1991 0 1 kolo
DNS 356 CIHELKA Karel M_A 1988 0 1 kolo
DNS 357 JURÁK Martin M_A 1989 0 1 kolo
DNS 359 TOMAN Jan M_A 1984 0 1 kolo
DNS 451 HÝBL Bronislav M_D 1961 0 1 kolo
DNS 452 JIRÁSKOVÁ Věra AC Moravská Slavia Brno Ž_D 1955 0 1 kolo
DNS 454 ŽALOUDEK Martin M_B 1978 0 1 kolo
DNS 455 VAŇÁČ Michal 2BWINNER TEAM M_A 1982 0 1 kolo
DNS 1351 HÁNA Květoslav HC Kometa Brno M_E 1937 0 1 kolo
DNF 58 KAŇOVSKÝ Vladimír M_E 1948
DNF 314 KOCIÁNOVÁ Marie Ž_E 1946

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.