Rychlé novinky:

08.12.2021: Změny 3. BBP Vranovský žleb

26.11.2021: Zrušení 2. BBP - Okrouhlá

11. TRIEXPERT CUP - Popůvky - Hlavní závod 8km

Datum pořádání od 11.08.2021 17:00 do 11.08.2021 19:00
Zpracování výsledkůMartin Juránek

Start: 18:00 hod

Vzdálenost (km)8,00
Počet kol1
Počet závodníků213
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 1 SZYMANIK Adam AKBK 1 M_A 1996 1 00:25:34
2 34 FRANZ Jiří AKBK 2 M_A 1990 1 00:25:43 00:00:09
3 267 VANK Michal SK Skol Brno 3 M_A 1992 1 00:26:16 00:00:42
4 269 FIALA Honza KB Říčany 1 jři 2004 1 00:26:41 00:01:07
5 3 SOURAL Lukáš Siemens Energy & VSK Uni Brno 4 M_A 1982 1 00:26:42 00:01:08
6 278 KOCUR Lukáš AKBK 1 M_B 1977 1 00:26:50 00:01:16
7 50 HRABOVSKÝ Zdeněk 5 M_A 1985 1 00:27:01 00:01:27
8 155 ROŠKO Daniel 6 M_A 1982 1 00:27:05 00:01:31
9 298 JÁGR Ondřej AKBK 7 M_A 1983 1 00:27:11 00:01:37
10 97 REPTA Michal Po Zemi 8 M_A 1987 1 00:27:19 00:01:44
11 287 JANDA Sebastian 9 M_A 1999 1 00:28:03 00:02:29
12 51 HRDINA Tomáš AC Moravská Slavia Brno 2 M_B 1979 1 00:28:07 00:02:33
13 171 BALCAR Petr KB Střelka Brno 10 M_A 1985 1 00:28:26 00:02:51
14 157 RYBA Lukáš 3 M_B 1979 1 00:28:31 00:02:57
15 284 MATOUŠEK Denis 11 M_A 1988 1 00:28:34 00:03:00
16 57 KADLEC Jaroslav MK Hlinsko 4 M_B 1980 1 00:28:43 00:03:09
17 131 VOJTEK Libor ENDEKA BASSTA team 12 M_A 1984 1 00:28:50 00:03:16
18 289 FAJSTAVR Marek 13 M_A 1988 1 00:28:52 00:03:18
19 21 BULÍN Martin Ivančice 14 M_A 1985 1 00:28:57 00:03:23
20 326 CHVASTEK David JOBS Contact 5 M_B 1979 1 00:29:02 00:03:28
21 117 ŠTĚPÁNEK Martin ENDEKA BASSTA team 6 M_B 1981 1 00:29:21 00:03:47
22 14 BLAŽEK Martin Biatlonklub Říčany 2 jři 2003 1 00:29:40 00:04:06
23 457 ŠTEVANKA Ladislav ENDEKA BASSTA team 7 M_B 1981 1 00:29:50 00:04:16
24 113 ŠIMUNEK Martin Modřice 1 M_C 1966 1 00:30:10 00:04:36
25 64 KOLÁŘ Jiří STG Česká 8 M_B 1976 1 00:30:10 00:04:36
26 75 LIŠKA Aleš Universal USU team 9 M_B 1977 1 00:30:22 00:04:48
27 273 KYNČLOVÁ Dagmar OK Jilemnice 1 Ž_B 1972 1 00:30:32 00:04:57
28 112 ŠIMONÍK Jiří Orel-Židenice 3 jři 2001 1 00:30:37 00:05:03
29 30 FIALA Jiří Jéčka 15 M_A 1984 1 00:30:43 00:05:09
30 458 ZEDNÍČEK Michal (R)UNISáci 16 M_A 1987 1 00:30:48 00:05:14
31 28 DYTRT Petr Běžci Moravany 10 M_B 1976 1 00:30:54 00:05:20
32 33 BENEŠ Jaroslav Shiji Do 11 M_B 1978 1 00:31:01 00:05:27
33 293 KULA Michal Žvíci 17 M_A 1989 1 00:31:04 00:05:30
34 271 LIŠČINSKÁ Lenka SK Prostějov 1 Ž_A 1985 1 00:31:04 00:05:30
35 126 VACULOVÁ Lucie RUN&MUM 2 Ž_A 1982 1 00:31:15 00:05:41
36 139 ZOUREK David Blansko 4 jři 2003 1 00:31:47 00:06:13
37 281 KUNOVSKÝ Radek 12 M_B 1977 1 00:31:55 00:06:21
38 359 TOMAN Jan 18 M_A 1984 1 00:32:03 00:06:29
39 10 BĚLOHOUBEK Petr Brno 13 M_B 1972 1 00:32:08 00:06:34
40 62 KOČÍ Halka 2 Ž_B 1980 1 00:32:17 00:06:43
41 59 KAPOUNEK Tomáš 19 M_A 1984 1 00:32:18 00:06:44
42 70 KUČERA Josef Rosice/Kuřim 20 M_A 1985 1 00:32:20 00:06:46
43 27 ĎURIAČ Peter Jedľové Kostoľany 21 M_A 1990 1 00:32:21 00:06:47
44 167 SELUCKÝ Jiří 2 M_C 1965 1 00:32:26 00:06:52
45 283 ZEMANOVÁ Mirka 3 Ž_A 1983 1 00:32:27 00:06:53
46 276 BEDNÁŘ Zbyněk AK Tišnov 14 M_B 1973 1 00:32:27 00:06:53
47 137 ZIKMUND Pavel Ústavní Kokoti 22 M_A 1982 1 00:32:28 00:06:54
48 465 BUTOROVÁ Lenka 3 Ž_B 1980 1 00:32:31 00:06:56
49 55 CHARVÁT Jan Brno 3 M_C 1969 1 00:32:37 00:07:03
50 275 ŽÁČKOVÁ Eva 4 Ž_A 1994 1 00:32:53 00:07:19
51 1301 HUŤKA Jiří 23 M_A 1991 1 00:32:57 00:07:23
52 268 ODEHNAL Martin Lodní sporty Brno 24 M_A 1982 1 00:32:58 00:07:24
53 279 INDRA Marek 15 M_B 1972 1 00:33:01 00:07:27
54 454 ŽALOUDEK Martin 16 M_B 1978 1 00:33:12 00:07:38
55 38 HÁJEK Tomáš 25 M_A 1991 1 00:33:20 00:07:46
56 71 KURA Jakub eWRC.cz 26 M_A 1991 1 00:33:30 00:07:56
57 6 BÁR Lukáš Kongsberg PCS Brno 17 M_B 1974 1 00:33:33 00:07:59
58 291 CESAR Martin MC Team 27 M_A 1990 1 00:33:34 00:07:59
59 274 JUŘÍČEK Jan 28 M_A 1992 1 00:33:37 00:08:03
60 125 VACULA Ondřej AC Lelek 18 M_B 1981 1 00:33:50 00:08:16
61 453 BUREŠOVÁ Hana AC Moravská Slavia Brno 5 Ž_A 1986 1 00:33:53 00:08:19
62 130 VODIČKA Radek ARTOSS REALITY BRNO 4 M_C 1969 1 00:34:03 00:08:29
63 120 TOPINKOVÁ Lenka AC Moravská Slavia Brno spolek 4 Ž_B 1976 1 00:34:09 00:08:35
64 56 JEREMIAS Lukáš A12 29 M_A 1986 1 00:34:17 00:08:42
65 143 DOKOUPILOVÁ Markéta 5 Ž_B 1977 1 00:34:21 00:08:47
66 7 BARVÍŘ Jiří 30 M_A 1982 1 00:34:26 00:08:52
67 285 BRZOBOHATÝ Jan 31 M_A 1998 1 00:34:27 00:08:53
68 303 DRAGOLOV Daniel 5 M_C 1967 1 00:34:30 00:08:56
69 88 OUJEZDSKÝ Vladimír 19 M_B 1976 1 00:34:31 00:08:57
70 98 RUSÍNOVÁ Monika 6 Ž_B 1977 1 00:34:34 00:09:00
71 296 NĚMEC Lukáš 32 M_A 1986 1 00:34:36 00:09:02
72 86 NOVÁČEK Josef SDH Čučice 1 M_D 1958 1 00:34:36 00:09:02
73 17 BÖHMOVÁ Karen 1 jky 2003 1 00:34:46 00:09:11
74 5 BALÁK Jaroslav Vinohrady 2 M_D 1957 1 00:34:47 00:09:13
75 463 PIVEC Jan Pivecstomega 20 M_B 1981 1 00:35:07 00:09:32
76 114 ŠMÍDEK Petr 21 M_B 1977 1 00:35:12 00:09:38
77 121 TUPA Roman Řečkovice crew 22 M_B 1981 1 00:35:18 00:09:44
78 31 FRANK Tomáš 33 M_A 1988 1 00:35:19 00:09:45
79 290 FUČÍKOVÁ Hana 7 Ž_B 1977 1 00:35:25 00:09:51
80 65 KOLÁŘOVÁ Šárka STG Česká 8 Ž_B 1976 1 00:35:25 00:09:51
81 82 MIKULA Honza Oddíl 2015 23 M_B 1979 1 00:35:32 00:09:58
82 22 ČECH Igor 24 M_B 1977 1 00:35:53 00:10:19
83 358 HAVLÍČEK Štěpán 34 M_A 1983 1 00:35:56 00:10:22
84 295 NACHTNEBLOVÁ Kristina 9 Ž_B 1972 1 00:36:02 00:10:28
85 288 PROCHÁZKOVÁ Renata 6 Ž_A 1986 1 00:36:02 00:10:28
86 461 RÝDEL Jiří 35 M_A 1983 1 00:36:03 00:10:29
87 142 DANĚK Jan 36 M_A 1989 1 00:36:03 00:10:29
88 163 COUFALOVÁ Jiřina Brno 10 Ž_B 1978 1 00:36:07 00:10:33
89 29 FELLER Jan 37 M_A 1991 1 00:36:16 00:10:42
90 32 FRANTIŠEK Jiří 38 M_A 1986 1 00:36:21 00:10:47
91 12 BERTA Lukáš Svobodná Vlaštovka 25 M_B 1979 1 00:36:24 00:10:50
92 44 HLADNÝ Marek Brno 26 M_B 1972 1 00:36:25 00:10:51
93 119 TÁBORSKÝ Radim 27 M_B 1975 1 00:36:26 00:10:52
94 156 RŮŽIČKA Rosťa Fklidu 28 M_B 1973 1 00:36:33 00:10:59
95 76 MÁDROVÁ Lucie Track&Field Brno 11 Ž_B 1975 1 00:36:45 00:11:11
96 92 PIVODA Marek jsb 39 M_A 1987 1 00:36:49 00:11:15
97 300 HUBENÝ Jan 29 M_B 1978 1 00:37:01 00:11:27
98 266 UHEREK Tomáš 30 M_B 1975 1 00:37:08 00:11:34
99 294 ŠAMONIL Petr 6 M_C 1962 1 00:37:11 00:11:37
100 302 HLADKÝ Jiří 31 M_B 1975 1 00:37:23 00:11:49
101 299 SEČKÁŘ Pavel The Losers Initiative 40 M_A 1985 1 00:37:29 00:11:55
102 357 JURÁK Martin 41 M_A 1989 1 00:37:33 00:11:59
103 282 LENHART David Brno 32 M_B 1979 1 00:37:42 00:12:08
104 26 DUMEK Aleš Šachy Zastávka 33 M_B 1973 1 00:37:58 00:12:24
105 124 USTOHAL Karel Zelene Rosice 34 M_B 1977 1 00:38:07 00:12:33
106 304 KROUŽEL Martin 5 jři 2002 1 00:38:37 00:13:03
107 106 SLAVÍK Jiří 3 M_D 1954 1 00:38:48 00:13:14
108 305 DOSTÁLOVÁ Vendula Pivec100mega 12 Ž_B 1981 1 00:38:50 00:13:16
109 11 TAHER Ghazi_Ben 42 M_A 1990 1 00:39:00 00:13:26
110 116 ŠPLÍCHAL Jan 35 M_B 1977 1 00:39:21 00:13:47
111 49 HORKÝ Tomáš KOS TJ Tesla Brno 7 M_C 1967 1 00:39:26 00:13:52
112 8 BEČIČKA Petr Hal3000 4 M_D 1960 1 00:39:28 00:13:54
113 355 NOVAKOVA Hana 7 Ž_A 1988 1 00:39:32 00:13:58
114 20 BUCHTOVÁ Šárka Fklidu 13 Ž_B 1975 1 00:39:36 00:14:02
115 48 HOŘÍNKOVÁ Dita 8 Ž_A 1994 1 00:39:38 00:14:04
116 132 VORÁČ Ladislav 43 M_A 1986 1 00:39:59 00:14:25
117 297 BABÁČEK David 36 M_B 1978 1 00:40:05 00:14:31
118 301 POKORNÁ Dana 9 Ž_A 1983 1 00:40:18 00:14:44
119 4 BÁBEK Martin Šneci v běhu 8 M_C 1971 1 00:40:43 00:15:09
120 270 POSPÍŠIL Jáchym Klub biatlonu Říčany 6 jři 2007 1 00:41:10 00:15:36
121 280 KAPAVÍK Radim 44 M_A 1985 1 00:42:04 00:16:30
122 219 TECL Jan Troubsko 5 M_D 1958 1 00:42:09 00:16:35
123 63 KOČÍ Heidi 10 Ž_A 1997 1 00:42:18 00:16:44
124 107 SOJÁK Jiří 45 M_A 1982 1 00:42:27 00:16:53
125 52 HRSTKOVÁ Iva 14 Ž_B 1976 1 00:42:34 00:17:00
126 80 MICHÁLKOVÁ Eva 11 Ž_A 1987 1 00:43:19 00:17:45
127 78 MEDEK Jiří 37 M_B 1978 1 00:44:34 00:19:00
128 286 JANDOVÁ Michaela 1 Ž_C 1970 1 00:45:05 00:19:31
129 144 DVOŘÁČKOVÁ Dagmar AC Moravská Slavia Brno 1 Ž_E 1950 1 00:45:27 00:19:53
130 350 SPONAR Jan KOS Tesla Brno 1 M_E 1950 1 00:45:39 00:20:05
131 87 OTOUPALÍK Pavel Brno 6 M_D 1955 1 00:46:11 00:20:37
132 292 HLAVÁČOVÁ Marcela Žvíci 12 Ž_A 1989 1 00:46:19 00:20:45
133 277 ROŠKOVÁ Hana 13 Ž_A 1989 1 00:46:35 00:21:01
134 123 UHMANN Petr KOS Tesla Brno 2 M_E 1951 1 00:47:11 00:21:37
135 272 KUČÍNSKÝ Petr 7 M_D 1959 1 00:48:46 00:23:12
136 100 SEDLÁČEK Pavel AC Moravská Slavia Brno 8 M_D 1953 1 00:51:46 00:26:12
137 90 PAVLAČKOVÁ Bohdana 14 Ž_A 1998 1 00:52:41 00:27:07
138 128 VIZNER Jan 46 M_A 1993 1 00:52:41 00:27:07
139 148 KONEČNÝ Jaroslav 9 M_C 1969 1 00:53:23 00:27:49
140 25 DRAŽAN Libor Univerzita Obrany 9 M_D 1960 1 00:55:33 00:29:59
141 69 KUBÍK Radomír Triatlon klub Brno 10 M_C 1964 1 00:56:10 00:30:36

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNS 2 MIHALOV Adam AKBK Prešov M_A 1992 0 1 kolo
DNS 15 BLAŽKOVÁ Alena Ž_B 1977 0 1 kolo
DNS 16 BOHÁČ Jiří BehejBrno.com M_D 1954 0 1 kolo
DNS 18 BORDOVSKÝ Pavel Pro dřeň na dřeň M_A 1985 0 1 kolo
DNS 19 BOŽKOVA Denisa Ž_B 1980 0 1 kolo
DNS 23 DOLEŽAL Milan Horal Šumperk M_B 1972 0 1 kolo
DNS 35 FUKSA Karel M_E 1946 0 1 kolo
DNS 37 GRAUEROVÁ Helena Ž_B 1978 0 1 kolo
DNS 40 HANÁK Albín AC Moravská Slavia M_E 1951 0 1 kolo
DNS 41 HANZL Vlastimil M_D 1953 0 1 kolo
DNS 42 HEJNA Dalibor Brno M_A 1982 0 1 kolo
DNS 43 HESS Martin M_A 1987 0 1 kolo
DNS 45 HOLEČKOVÁ Kateřina Ž_B 1980 0 1 kolo
DNS 47 HOLÝ Josef M_E 1941 0 1 kolo
DNS 54 HUPŠIL Radim M_A 1984 0 1 kolo
DNS 58 KAŇOVSKÝ Vladimír M_E 1948 0 1 kolo
DNS 60 KAZDA Petr M_C 1970 0 1 kolo
DNS 61 KOČÍ Adela SportObchod.cz Ž_A 1997 0 1 kolo
DNS 67 KRÁLÍK Luděk Veverská Bítýška M_C 1965 0 1 kolo
DNS 68 KRIEG Petr BMT Brno M_E 1949 0 1 kolo
DNS 72 KYTLICOVA Eva Ž_A 1984 0 1 kolo
DNS 73 LÁNÍČKOVÁ Martina Ž_C 1964 0 1 kolo
DNS 79 MICHÁLEK Juraj Espressif Systems M_A 1982 0 1 kolo
DNS 83 MINAŘÍKOVÁ Michaela Ž_A 1986 0 1 kolo
DNS 84 MLČOUŠEK Hynek M_B 1977 0 1 kolo
DNS 85 MRŮZEK Alexander Univerzita Brno plavání M_C 1965 0 1 kolo
DNS 89 PAPEŽ Zdeněk M_A 1985 0 1 kolo
DNS 91 PENIÁKOVÁ Radka Ž_A 1983 0 1 kolo
DNS 93 POKORNÝ Václav Brno M_B 1978 0 1 kolo
DNS 95 POUPĚ Petr M_A 1987 0 1 kolo
DNS 99 RYŠKA Vít M_B 1975 0 1 kolo
DNS 101 SCHICK Jindřich M_B 1975 0 1 kolo
DNS 102 SCHÖNOVÁ Veronika Ž_A 1989 0 1 kolo
DNS 103 SKŘIVANOVÁ Marie HO Start Ž_A 1987 0 1 kolo
DNS 105 SLÁMA Richard PBV MTB Team Brno M_C 1962 0 1 kolo
DNS 108 SOVÁK Maroš M_A 1985 0 1 kolo
DNS 110 ŠVÁBENSKÝ Roman M_C 1970 0 1 kolo
DNS 111 SVOBODOVÁ Soňa SKP Kometa Brno Ž_C 1968 0 1 kolo
DNS 115 ŠOBÁŇ Vojtěch M_A 1985 0 1 kolo
DNS 118 ŠVIHEL Miroslav BS Slopné M_A 1986 0 1 kolo
DNS 122 UBROVÁ Veronika Body Care Brno Ž_B 1978 0 1 kolo
DNS 129 VIZNER Vojtěch M_A 1994 0 1 kolo
DNS 133 ZDAŘILOVÁ Zuzana Orel Židenice Ž_A 1983 0 1 kolo
DNS 134 ZELINKA Vladimír M_A 1989 0 1 kolo
DNS 136 ZHOŘ Tomáš Brno M_A 1985 0 1 kolo
DNS 138 ZITOVÁ Iva Ž_D 1959 0 1 kolo
DNS 149 KOPLÍK Jan M_A 1984 0 1 kolo
DNS 150 KROPÁČEK Jaroslav M_C 1970 0 1 kolo
DNS 152 PASEKA Tomáš Mabruk Team Brno M_A 1982 0 1 kolo
DNS 158 STRACHOTA Tomáš Opice M_A 1986 0 1 kolo
DNS 162 ŠPÉRA Vít Www.sklepy-spera.cz M_A 1983 0 1 kolo
DNS 168 LIŠČINSKÁ Eva Ž_E 1944 0 1 kolo
DNS 169 TKADLČÍK Zbyněk AC Moravská Slavia Brno M_B 1974 0 1 kolo
DNS 178 PASEKOVÁ Tereza Ž_A 1982 0 1 kolo
DNS 213 GLADIŠ Daniel M_C 1968 0 1 kolo
DNS 214 DUŠIL Jaroslav BK Brno M_C 1970 0 1 kolo
DNS 215 TŘÍSKA Roman M_D 1956 0 1 kolo
DNS 216 LAVIČKA Jaroslav Drásov M_D 1959 0 1 kolo
DNS 227 ZEZULKA František VUT Brno M_E 1943 0 1 kolo
DNS 243 ŘEHOŘEK Bohumír Brno M_D 1957 0 1 kolo
DNS 264 JURISA Matěj M_B 1980 0 1 kolo
DNS 314 KOCIÁNOVÁ Marie Ž_E 1946 0 1 kolo
DNS 336 BLISA Adam M_A 1991 0 1 kolo
DNS 351 HÁNA Květoslav HC Kometa Brno M_E 1937 0 1 kolo
DNS 352 DOŇAR Bohuslav Sokol Brno Královo Pole M_E 1950 0 1 kolo
DNS 356 CIHELKA Karel M_A 1988 0 1 kolo
DNS 401 DIVÁCKÝ Přemysl AC Moravská Slavia M_E 1949 0 1 kolo
DNS 451 HÝBL Bronislav M_D 1961 0 1 kolo
DNS 452 JIRÁSKOVÁ Věra AC Moravská Slavia Brno Ž_D 1955 0 1 kolo
DNS 455 VAŇÁČ Michal 2BWINNER TEAM M_A 1982 0 1 kolo
DNS 462 HOLER Vlastimil M_B 1981 0 1 kolo
DNS 495 BENEŠ Petr M_A 1987 0 1 kolo

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.