Rychlé novinky:

08.12.2021: Změny 3. BBP Vranovský žleb

26.11.2021: Zrušení 2. BBP - Okrouhlá

8. TRIEXPERT CUP - Obřany - Hlavní závod 8,8 km

Datum pořádání od 21.07.2021 17:00 do 21.07.2021 19:00
Zpracování výsledkůMartin Juránek

Start: 18:00 hod

Vzdálenost (km)8,80
Počet kol1
Počet závodníků239
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 1 SZYMANIK Adam AKBK 1 M_A 1996 1 00:29:04
2 3 SOURAL Lukáš Siemens Energy & VSK Uni Brno 2 M_A 1982 1 00:30:52 00:01:47
3 50 HRABOVSKÝ Zdeněk 3 M_A 1985 1 00:31:09 00:02:04
4 298 PAVELKA Jan 2BWINNER TEAM 4 M_A 1982 1 00:31:22 00:02:18
5 51 HRDINA Tomáš AC Moravská Slavia Brno 1 M_B 1979 1 00:31:36 00:02:32
6 295 VANK Michal SK Skol Brno 5 M_A 1992 1 00:31:45 00:02:40
7 299 BRÁZDA Richard 2B Winner Team 2 M_B 1975 1 00:31:59 00:02:55
8 321 KARLÍK Petr 6 M_A 1982 1 00:32:12 00:03:08
9 155 ROŠKO Daniel 7 M_A 1982 1 00:32:23 00:03:19
10 300 MATOUSEK Pavel 2BWINNER TEAM 3 M_B 1978 1 00:32:24 00:03:20
11 302 BOREK Aleš AKBK 4 M_B 1977 1 00:32:31 00:03:27
12 171 BALCAR Petr KB Střelka Brno 8 M_A 1985 1 00:32:40 00:03:35
13 312 VECHETOVÁ Markéta 1 Ž_A 1991 1 00:32:40 00:03:36
14 356 CIHELKA Karel 9 M_A 1988 1 00:32:43 00:03:39
15 331 BOŘIL Petr 10 M_A 1986 1 00:32:46 00:03:42
16 297 FAJSTAVR Marek 11 M_A 1988 1 00:33:01 00:03:57
17 307 KRAJČA Rudy AKBK 1 M_C 1965 1 00:33:11 00:04:07
18 158 STRACHOTA Tomáš Opice 12 M_A 1986 1 00:33:15 00:04:11
19 310 MATOUŠEK Denis 13 M_A 1988 1 00:33:15 00:04:11
20 327 DLABÁČEK Lukáš Orel Řečkovice 5 M_B 1979 1 00:33:15 00:04:11
21 117 ŠTĚPÁNEK Martin ENDEKA BASSTA team 6 M_B 1981 1 00:33:43 00:04:39
22 495 BENEŠ Petr 14 M_A 1987 1 00:33:49 00:04:45
23 455 VAŇÁČ Michal 2BWINNER TEAM 15 M_A 1982 1 00:33:50 00:04:45
24 309 KŘIVÁNEK Filip 16 M_A 1991 1 00:33:54 00:04:49
25 326 CHVASTEK David JOBS Contact 7 M_B 1979 1 00:33:56 00:04:52
26 325 DOLÍHAL Luděk VSK Univerzita Brno 17 M_A 1988 1 00:34:09 00:05:04
27 273 ONDRUŠKA Vladimír 8 M_B 1976 1 00:34:11 00:05:07
28 60 KAZDA Petr 2 M_C 1970 1 00:34:22 00:05:18
29 131 VOJTEK Libor ENDEKA BASSTA team 18 M_A 1984 1 00:34:31 00:05:27
30 458 ZEDNÍČEK Michal (R)UNISáci 19 M_A 1987 1 00:34:39 00:05:35
31 272 ONDRUŠKA Jan 1 jři 2004 1 00:34:43 00:05:39
32 359 TOMAN Jan 20 M_A 1984 1 00:34:50 00:05:46
33 75 LIŠKA Aleš Universal USU team 9 M_B 1977 1 00:34:55 00:05:51
34 336 BLISA Adam 21 M_A 1991 1 00:34:55 00:05:51
35 303 KRÁSNÝ Jan no miles no smiles 22 M_A 1993 1 00:34:58 00:05:54
36 280 KUNZ Kamil 10 M_B 1978 1 00:34:58 00:05:54
37 1314 KONEČNÝ Lubomír 23 M_A 1984 1 00:35:01 00:05:56
38 21 BULÍN Martin Ivančice 24 M_A 1985 1 00:35:01 00:05:57
39 457 ŠTEVANKA Ladislav ENDEKA BASSTA team 11 M_B 1981 1 00:35:08 00:06:03
40 286 MATĚJ Kryštof no miles no smiles 25 M_A 1992 1 00:35:08 00:06:04
41 28 DYTRT Petr Běžci Moravany 12 M_B 1976 1 00:35:09 00:06:04
42 14 BLAŽEK Martin Biatlonklub Říčany 2 jři 2003 1 00:35:17 00:06:13
43 214 DUŠIL Jaroslav BK Brno 3 M_C 1970 1 00:35:23 00:06:19
44 288 URBAN Ladislav 3 jři 2004 1 00:35:30 00:06:26
45 320 HORAK Honza RED HAT 26 M_A 1986 1 00:35:34 00:06:29
46 30 FIALA Jiří Jéčka 27 M_A 1984 1 00:35:38 00:06:34
47 152 PASEKA Tomáš Mabruk Team Brno 28 M_A 1982 1 00:35:41 00:06:37
48 126 VACULOVÁ Lucie RUN&MUM 2 Ž_A 1982 1 00:35:46 00:06:42
49 285 JIŘIKOVSKÝ Pavel 13 M_B 1973 1 00:35:47 00:06:42
50 113 ŠIMUNEK Martin Modřice 4 M_C 1966 1 00:35:54 00:06:50
51 275 LAZAR Lukáš 29 M_A 1982 1 00:36:06 00:07:01
52 136 ZHOŘ Tomáš Brno 30 M_A 1985 1 00:36:06 00:07:01
53 23 DOLEŽAL Milan Horal Šumperk 14 M_B 1972 1 00:36:13 00:07:09
54 33 BENEŠ Jaroslav Shiji Do 15 M_B 1978 1 00:36:14 00:07:09
55 324 DÍAZ_MARTÍNEZ Iván 16 M_B 1977 1 00:36:14 00:07:10
56 318 VRÁNA Filip Jundrov 17 M_B 1976 1 00:36:21 00:07:17
57 465 BUTOROVÁ Lenka 1 Ž_B 1980 1 00:36:25 00:07:20
58 108 SOVÁK Maroš 31 M_A 1985 1 00:36:35 00:07:31
59 283 BURDILÁK Radek 32 M_A 1985 1 00:36:40 00:07:36
60 306 ŠIMONOVSKÁ Eva 2bwinnerteam 2 Ž_B 1979 1 00:36:44 00:07:40
61 59 KAPOUNEK Tomáš 33 M_A 1984 1 00:36:47 00:07:43
62 62 KOČÍ Halka 3 Ž_B 1980 1 00:37:04 00:08:00
63 226 LIŠČINSKÁ Lenka SK Prostejov 3 Ž_A 1985 1 00:37:05 00:08:01
64 463 PIVEC Jan Pivecstomega 18 M_B 1981 1 00:37:10 00:08:06
65 313 PAUSCHEK Karel 34 M_A 1985 1 00:37:20 00:08:16
66 9 BEDNÁŘ Zbyněk AK Tišnov 19 M_B 1973 1 00:37:31 00:08:26
67 38 HÁJEK Tomáš 35 M_A 1991 1 00:37:31 00:08:27
68 55 CHARVÁT Jan Brno 5 M_C 1969 1 00:37:31 00:08:27
69 322 PROCHÁZKA Jan 36 M_A 1987 1 00:37:38 00:08:34
70 291 BŘEZINA Aleš 6 M_C 1962 1 00:37:40 00:08:36
71 296 INDRA Marek 20 M_B 1972 1 00:37:45 00:08:41
72 10 BĚLOHOUBEK Petr Brno 21 M_B 1972 1 00:38:17 00:09:13
73 27 ĎURIAČ Peter Jedľové Kostoľany 37 M_A 1990 1 00:38:22 00:09:18
74 454 ŽALOUDEK Martin 22 M_B 1978 1 00:38:31 00:09:27
75 56 JEREMIAS Lukáš A12 38 M_A 1986 1 00:38:39 00:09:35
76 137 ZIKMUND Pavel Ústavní Kokoti 39 M_A 1982 1 00:38:46 00:09:42
77 323 CZERNÝ Pavel Never Alone 23 M_B 1981 1 00:38:50 00:09:46
78 22 ČECH Igor 24 M_B 1977 1 00:38:52 00:09:48
79 54 HUPŠIL Radim 40 M_A 1984 1 00:38:54 00:09:50
80 125 VACULA Ondřej AC Lelek 25 M_B 1981 1 00:38:56 00:09:52
81 6 BÁR Lukáš Kongsberg PCS Brno 26 M_B 1974 1 00:38:58 00:09:53
82 1301 VLACHOVÁ_HUTOVÁ Eliška 2Bwinner 4 Ž_A 1988 1 00:39:04 00:10:00
83 334 CESAR Martin MC Team 41 M_A 1990 1 00:39:09 00:10:05
84 311 GALÍK Pavel Vranov Sunday Runners 1 M_D 1961 1 00:39:12 00:10:08
85 139 ZOUREK David Blansko 4 jři 2003 1 00:39:14 00:10:09
86 338 KULA Michal Žvíci 42 M_A 1989 1 00:39:42 00:10:38
87 86 NOVÁČEK Josef SDH Čučice 2 M_D 1958 1 00:39:43 00:10:39
88 98 RUSÍNOVÁ Monika 4 Ž_B 1977 1 00:39:46 00:10:42
89 79 MICHÁLEK Juraj Espressif Systems 43 M_A 1982 1 00:39:47 00:10:43
90 71 KURA Jakub eWRC.cz 44 M_A 1991 1 00:39:49 00:10:45
91 315 MUNTEANU Alan 7 M_C 1969 1 00:39:56 00:10:51
92 274 CENTNEROVÁ Radmila 5 Ž_A 2000 1 00:40:01 00:10:57
93 88 OUJEZDSKÝ Vladimír 27 M_B 1976 1 00:40:06 00:11:01
94 114 ŠMÍDEK Petr 28 M_B 1977 1 00:40:32 00:11:28
95 120 TOPINKOVÁ Lenka AC Moravská Slavia Brno spolek 5 Ž_B 1976 1 00:40:37 00:11:32
96 119 TÁBORSKÝ Radim 29 M_B 1975 1 00:40:38 00:11:33
97 357 JURÁK Martin 45 M_A 1989 1 00:40:42 00:11:38
98 328 VAN_DER_SLUIS Niek 30 M_B 1979 1 00:40:52 00:11:48
99 44 HLADNÝ Marek Brno 31 M_B 1972 1 00:40:52 00:11:48
100 163 COUFALOVÁ Jiřina Brno 6 Ž_B 1978 1 00:40:53 00:11:48
101 95 POUPĚ Petr 46 M_A 1987 1 00:40:55 00:11:51
102 82 MIKULA Honza Oddíl 2015 32 M_B 1979 1 00:40:56 00:11:52
103 156 RŮŽIČKA Rosťa Fklidu 33 M_B 1973 1 00:40:56 00:11:52
104 5 BALÁK Jaroslav Vinohrady 3 M_D 1957 1 00:40:57 00:11:53
105 308 PIŠTĚLÁK David 47 M_A 1988 1 00:41:01 00:11:57
106 343 NĚMEC Lukáš 48 M_A 1986 1 00:41:05 00:12:01
107 92 PIVODA Marek jsb 49 M_A 1987 1 00:41:11 00:12:07
108 115 ŠOBÁŇ Vojtěch 50 M_A 1985 1 00:41:21 00:12:17
109 76 MÁDROVÁ Lucie Track&Field Brno 7 Ž_B 1975 1 00:41:26 00:12:22
110 70 KUČERA Josef Rosice/Kuřim 51 M_A 1985 1 00:41:33 00:12:28
111 332 ZEMÁNKOVÁ Eva 6 Ž_A 1991 1 00:41:33 00:12:29
112 339 ČERVENKA Jiří 52 M_A 1987 1 00:41:35 00:12:31
113 105 SLÁMA Richard PBV MTB Team Brno 8 M_C 1962 1 00:41:43 00:12:39
114 294 ŠAMONIL Petr 9 M_C 1962 1 00:41:59 00:12:55
115 31 FRANK Tomáš 53 M_A 1988 1 00:42:04 00:13:00
116 289 ŠAFRÁNEK Tomáš 5 jři 2003 1 00:42:05 00:13:01
117 305 CIESAROVÁ Denisa 7 Ž_A 1989 1 00:42:14 00:13:10
118 329 DOKOUPILOVÁ Markéta 8 Ž_B 1977 1 00:42:16 00:13:12
119 271 PROCHÁZKOVÁ renáta 8 Ž_A 1986 1 00:42:20 00:13:16
120 304 PECKA Luboš Pecka walking & running 54 M_A 1985 1 00:42:28 00:13:24
121 216 LAVIČKA Jaroslav Drásov 4 M_D 1959 1 00:42:32 00:13:28
122 85 MRŮZEK Alexander Univerzita Brno plavání 10 M_C 1965 1 00:42:44 00:13:40
123 20 BUCHTOVÁ Šárka Fklidu 9 Ž_B 1975 1 00:42:48 00:13:43
124 17 BÖHMOVÁ Karen 1 jky 2003 1 00:42:49 00:13:45
125 43 HESS Martin 55 M_A 1987 1 00:42:51 00:13:47
126 278 MACHŮ Zuzana 2 jky 2006 1 00:43:27 00:14:23
127 49 HORKÝ Tomáš KOS TJ Tesla Brno 11 M_C 1967 1 00:43:30 00:14:25
128 128 VIZNER Jan 56 M_A 1993 1 00:43:30 00:14:26
129 461 RÝDEL Jiří 57 M_A 1983 1 00:43:33 00:14:29
130 335 VAŠULÍN Martin MC Team 58 M_A 1987 1 00:43:38 00:14:34
131 260 DURNA Vojtěch LS Brno 34 M_B 1977 1 00:43:41 00:14:37
132 40 HANÁK Albín AC Moravská Slavia 1 M_E 1951 1 00:43:54 00:14:49
133 293 BABÁČEK David 35 M_B 1978 1 00:44:00 00:14:56
134 12 BERTA Lukáš Svobodná Vlaštovka 36 M_B 1979 1 00:44:03 00:14:59
135 317 LENHART David Brno 37 M_B 1979 1 00:44:05 00:15:01
136 4 BÁBEK Martin Šneci v běhu 12 M_C 1971 1 00:44:08 00:15:04
137 333 POKORNÁ Dana 9 Ž_A 1983 1 00:44:09 00:15:04
138 11 TAHER Ghazi_Ben 59 M_A 1990 1 00:44:13 00:15:09
139 319 BORKOVCOVÁ Lucie 10 Ž_B 1981 1 00:44:16 00:15:12
140 279 PETROVA Katarina 11 Ž_B 1981 1 00:44:23 00:15:18
141 316 VORÁČOVÁ Andrea 10 Ž_A 1986 1 00:44:34 00:15:30
142 37 GRAUEROVÁ Helena 12 Ž_B 1978 1 00:44:38 00:15:34
143 153 PASEKOVÁ Tereza 11 Ž_A 1982 1 00:45:18 00:16:13
144 342 DOSTÁLOVÁ Vendula Pivec100mega 13 Ž_B 1981 1 00:45:29 00:16:25
145 290 HRUŠKOVÁ Lucie 2Bwinner 14 Ž_B 1973 1 00:45:33 00:16:28
146 292 UHEREK Tomáš 38 M_B 1975 1 00:45:49 00:16:45
147 110 ŠVÁBENSKÝ Roman 13 M_C 1970 1 00:46:03 00:16:59
148 116 ŠPLÍCHAL Jan 39 M_B 1977 1 00:46:06 00:17:02
149 462 HOLER Vlastimil 40 M_B 1981 1 00:46:10 00:17:06
150 48 HOŘÍNKOVÁ Dita 12 Ž_A 1994 1 00:46:19 00:17:15
151 91 PENIÁKOVÁ Radka 13 Ž_A 1983 1 00:46:21 00:17:17
152 124 USTOHAL Karel Zelene Rosice 41 M_B 1977 1 00:46:34 00:17:30
153 122 UBROVÁ Veronika Body Care Brno 15 Ž_B 1978 1 00:46:36 00:17:32
154 284 JANÍČEK Jakub 60 M_A 1991 1 00:47:10 00:18:06
155 330 PÁNKOVÁ Andrea 14 Ž_A 1989 1 00:47:18 00:18:14
156 63 KOČÍ Heidi 15 Ž_A 1997 1 00:48:09 00:19:05
157 107 SOJÁK Jiří 61 M_A 1982 1 00:48:15 00:19:10
158 276 TOŠNEROVÁ Kristína 16 Ž_A 1993 1 00:48:15 00:19:11
159 219 TECL Jan Troubsko 5 M_D 1958 1 00:48:43 00:19:39
160 281 MAŇKOVÁ Ludmila 17 Ž_A 1990 1 00:49:30 00:20:26
161 352 DOŇAR Bohuslav Sokol Brno Královo Pole 2 M_E 1950 1 00:49:38 00:20:34
162 340 KALÁT Jakub 62 M_A 1986 1 00:50:09 00:21:05
163 401 DIVÁCKÝ Přemysl AC Moravská Slavia 3 M_E 1949 1 00:50:32 00:21:27
164 144 DVOŘÁČKOVÁ Dagmar AC Moravská Slavia Brno 1 Ž_E 1950 1 00:50:54 00:21:50
165 341 JURÁNEK Stanislav Orel Starý Lískovec 6 M_D 1956 1 00:51:06 00:22:02
166 87 OTOUPALÍK Pavel Brno 7 M_D 1955 1 00:51:58 00:22:54
167 282 KUČÍNSKÝ Petr 8 M_D 1959 1 00:52:17 00:23:13
168 350 SPONAR Jan KOS Tesla Brno 4 M_E 1950 1 00:52:19 00:23:15
169 138 ZITOVÁ Iva 1 Ž_D 1959 1 00:52:45 00:23:41
170 277 MACHŮ Josef 42 M_B 1973 1 00:53:13 00:24:08
171 215 TŘÍSKA Roman 9 M_D 1956 1 00:54:03 00:24:59
172 337 HLAVÁČOVÁ Marcela Žvíci 18 Ž_A 1989 1 00:54:13 00:25:09
173 83 MINAŘÍKOVÁ Michaela 19 Ž_A 1986 1 00:54:24 00:25:20
174 133 ZDAŘILOVÁ Zuzana Orel Židenice 20 Ž_A 1983 1 00:56:37 00:27:33
175 314 KOCIÁNOVÁ Marie 2 Ž_E 1946 1 00:56:56 00:27:52
176 344 JEŽ Martin 43 M_B 1973 1 00:57:21 00:28:17
177 68 KRIEG Petr BMT Brno 5 M_E 1949 1 00:58:58 00:29:54
178 47 HOLÝ Josef 6 M_E 1941 1 01:05:52 00:36:48
179 287 JURČEKOVÁ Vendula 21 Ž_A 1989 1 01:06:16 00:37:11
180 69 KUBÍK Radomír Triatlon klub Brno 14 M_C 1964 1 01:07:04 00:38:00
181 351 HÁNA Květoslav HC Kometa Brno 7 M_E 1937 1 01:08:59 00:39:55
182 452 JIRÁSKOVÁ Věra AC Moravská Slavia Brno 2 Ž_D 1955 1 01:09:00 00:39:56

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNS 2 MIHALOV Adam AKBK Prešov M_A 1992 0 1 kolo
DNS 7 BARVÍŘ Jiří M_A 1982 0 1 kolo
DNS 8 BEČIČKA Petr Hal3000 M_D 1960 0 1 kolo
DNS 15 BLAŽKOVÁ Alena Ž_B 1977 0 1 kolo
DNS 16 BOHÁČ Jiří BehejBrno.com M_D 1954 0 1 kolo
DNS 18 BORDOVSKÝ Pavel Pro dřeň na dřeň M_A 1985 0 1 kolo
DNS 19 BOŽKOVA Denisa Ž_B 1980 0 1 kolo
DNS 25 DRAŽAN Libor Univerzita Obrany M_D 1960 0 1 kolo
DNS 26 DUMEK Aleš Šachy Zastávka M_B 1973 0 1 kolo
DNS 29 FELLER Jan M_A 1991 0 1 kolo
DNS 32 FRANTIŠEK Jiří M_A 1986 0 1 kolo
DNS 34 FRANZ Jiří AKBK M_A 1990 0 1 kolo
DNS 35 FUKSA Karel M_E 1946 0 1 kolo
DNS 41 HANZL Vlastimil M_D 1953 0 1 kolo
DNS 42 HEJNA Dalibor Brno M_A 1982 0 1 kolo
DNS 45 HOLEČKOVÁ Kateřina Ž_B 1980 0 1 kolo
DNS 52 HRSTKOVÁ Iva Ž_B 1976 0 1 kolo
DNS 57 KADLEC Jaroslav MK Hlinsko M_B 1980 0 1 kolo
DNS 61 KOČÍ Adela SportObchod.cz Ž_A 1997 0 1 kolo
DNS 64 KOLÁŘ Jiří STG Česká M_B 1976 0 1 kolo
DNS 65 KOLÁŘOVÁ Šárka STG Česká Ž_B 1976 0 1 kolo
DNS 72 KYTLICOVA Eva Ž_A 1984 0 1 kolo
DNS 73 LÁNÍČKOVÁ Martina Ž_C 1964 0 1 kolo
DNS 78 MEDEK Jiří M_B 1978 0 1 kolo
DNS 80 MICHÁLKOVÁ Eva Ž_A 1987 0 1 kolo
DNS 84 MLČOUŠEK Hynek M_B 1977 0 1 kolo
DNS 89 PAPEŽ Zdeněk M_A 1985 0 1 kolo
DNS 93 POKORNÝ Václav Brno M_B 1978 0 1 kolo
DNS 97 REPTA Michal Po Zemi M_A 1987 0 1 kolo
DNS 99 RYŠKA Vít M_B 1975 0 1 kolo
DNS 100 SEDLÁČEK Pavel AC Moravská Slavia Brno M_D 1953 0 1 kolo
DNS 101 SCHICK Jindřich M_B 1975 0 1 kolo
DNS 102 SCHÖNOVÁ Veronika Ž_A 1989 0 1 kolo
DNS 103 SKŘIVANOVÁ Marie HO Start Ž_A 1987 0 1 kolo
DNS 106 SLAVÍK Jiří M_D 1954 0 1 kolo
DNS 111 SVOBODOVÁ Soňa SKP Kometa Brno Ž_C 1968 0 1 kolo
DNS 112 ŠIMONÍK Jiří Orel-Židenice jři 2001 0 1 kolo
DNS 118 ŠVIHEL Miroslav BS Slopné M_A 1986 0 1 kolo
DNS 121 TUPA Roman Řečkovice crew M_B 1981 0 1 kolo
DNS 123 UHMANN Petr KOS Tesla Brno M_E 1951 0 1 kolo
DNS 129 VIZNER Vojtěch M_A 1994 0 1 kolo
DNS 130 VODIČKA Radek ARTOSS REALITY BRNO M_C 1969 0 1 kolo
DNS 132 VORÁČ Ladislav M_A 1986 0 1 kolo
DNS 134 ZELINKA Vladimír M_A 1989 0 1 kolo
DNS 142 DANĚK Jan M_A 1989 0 1 kolo
DNS 149 KOPLÍK Jan M_A 1984 0 1 kolo
DNS 150 KROPÁČEK Jaroslav M_C 1970 0 1 kolo
DNS 157 RYBA Lukáš M_B 1979 0 1 kolo
DNS 162 ŠPÉRA Vít Www.sklepy-spera.cz M_A 1983 0 1 kolo
DNS 167 SELUCKÝ Jiří M_C 1965 0 1 kolo
DNS 169 TKADLČÍK Zbyněk AC Moravská Slavia Brno M_B 1974 0 1 kolo
DNS 213 GLADIŠ Daniel M_C 1968 0 1 kolo
DNS 301 HUŤKA Jiří M_A 1991 0 1 kolo
DNS 355 NOVAKOVA Hana Ž_A 1988 0 1 kolo
DNS 358 HAVLÍČEK Štěpán M_A 1983 0 1 kolo
DNS 451 HÝBL Bronislav M_D 1961 0 1 kolo
DNS 453 BUREŠOVÁ Hana AC Moravská Slavia Brno Ž_A 1986 0 1 kolo

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.