Rychlé novinky:

08.12.2021: Změny 3. BBP Vranovský žleb

26.11.2021: Zrušení 2. BBP - Okrouhlá

7. TRIEXPERT CUP - Myslivna - Hlavní závod 7 km

Datum pořádání od 14.07.2021 17:00 do 14.07.2021 19:00
Zpracování výsledkůMartin Juránek

Start: 18:00 hod

Vzdálenost (km)7,00
Počet kol1
Počet závodníků211
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 2 MIHALOV Adam AKBK Prešov 1 M_A 1992 1 00:27:02
2 1 SZYMANIK Adam AKBK 2 M_A 1996 1 00:27:22 00:00:19
3 34 FRANZ Jiří AKBK 3 M_A 1990 1 00:27:41 00:00:39
4 3 SOURAL Lukáš Siemens Energy & VSK Uni Brno 4 M_A 1982 1 00:27:59 00:00:57
5 241 VANK Michal SK Skol Brno 5 M_A 1992 1 00:28:30 00:01:28
6 259 MÜLLER Rudolf AKBK 1 M_B 1976 1 00:29:04 00:02:02
7 240 STRNAD Václav 6 M_A 1983 1 00:29:13 00:02:11
8 50 HRABOVSKÝ Zdeněk 7 M_A 1985 1 00:29:25 00:02:23
9 255 REPTA Michal Po Zemi 8 M_A 1987 1 00:29:26 00:02:24
10 221 KOCUR Lukáš AKBK 2 M_B 1977 1 00:29:36 00:02:34
11 263 JÁGR Ondřej AKBK 9 M_A 1983 1 00:29:37 00:02:35
12 51 HRDINA Tomáš AC Moravská Slavia Brno 3 M_B 1979 1 00:29:40 00:02:38
13 245 MATOUŠEK Denis 10 M_A 1988 1 00:29:56 00:02:54
14 356 CIHELKA Karel 11 M_A 1988 1 00:30:07 00:03:05
15 495 BENEŠ Petr 12 M_A 1987 1 00:30:09 00:03:07
16 238 STREJČEK Jakub 13 M_A 1995 1 00:30:48 00:03:46
17 157 RYBA Lukáš 4 M_B 1979 1 00:31:00 00:03:58
18 251 CINTULA Lukáš 14 M_A 1991 1 00:31:30 00:04:28
19 112 ŠIMONÍK Jiří Orel-Židenice 1 jři 2001 1 00:31:41 00:04:39
20 57 KADLEC Jaroslav MK Hlinsko 5 M_B 1980 1 00:31:42 00:04:40
21 131 VOJTEK Libor ENDEKA BASSTA team 15 M_A 1984 1 00:31:47 00:04:45
22 267 KAZDA Petr 1 M_C 1970 1 00:31:47 00:04:45
23 247 STRUHÁR Ivan 16 M_A 1986 1 00:31:51 00:04:49
24 455 VAŇÁČ Michal 2BWINNER TEAM 17 M_A 1982 1 00:31:56 00:04:54
25 359 TOMAN Jan 18 M_A 1984 1 00:32:21 00:05:19
26 227 URBÁŠEK Jan 19 M_A 1994 1 00:32:39 00:05:37
27 457 ŠTEVANKA Ladislav ENDEKA BASSTA team 6 M_B 1981 1 00:32:48 00:05:46
28 21 BULÍN Martin Ivančice 20 M_A 1985 1 00:32:57 00:05:55
29 234 KUNZ Kamil 7 M_B 1978 1 00:33:04 00:06:02
30 14 BLAŽEK Martin Biatlonklub Říčany 2 jři 2003 1 00:33:13 00:06:11
31 230 ŠTRKOLEC Michal 21 M_A 1997 1 00:33:30 00:06:28
32 205 KONEČNÝ Lubomír 22 M_A 1984 1 00:33:32 00:06:30
33 243 BLISA Adam 23 M_A 1991 1 00:33:37 00:06:35
34 214 DUŠIL Jaroslav BK Brno 2 M_C 1970 1 00:33:37 00:06:35
35 28 DYTRT Petr Běžci Moravany 8 M_B 1976 1 00:33:38 00:06:36
36 108 SOVÁK Maroš 24 M_A 1985 1 00:33:38 00:06:36
37 262 STUPAL František SK Rio 25 M_A 1986 1 00:33:46 00:06:44
38 23 DOLEŽAL Milan Horal Šumperk 9 M_B 1972 1 00:33:46 00:06:44
39 30 FIALA Jiří Jéčka 26 M_A 1984 1 00:33:50 00:06:48
40 139 ZOUREK David Blansko 3 jři 2003 1 00:34:03 00:07:01
41 458 ZEDNÍČEK Michal (R)UNISáci 27 M_A 1987 1 00:34:05 00:07:03
42 126 VACULOVÁ Lucie RUN&MUM 1 Ž_A 1982 1 00:34:21 00:07:19
43 134 ZELINKA Vladimír 28 M_A 1989 1 00:34:32 00:07:30
44 226 LISCINSKA Lenka 2 Ž_A 1985 1 00:34:48 00:07:46
45 244 DOLÍHAL Luděk VSK Univerzita Brno 29 M_A 1988 1 00:35:03 00:08:01
46 235 POSPÍŠIL Jakub Po Zemi 30 M_A 1989 1 00:35:06 00:08:04
47 261 VRÁNA Filip Jundrov 10 M_B 1976 1 00:35:13 00:08:11
48 254 KULA Michal Žvíci 31 M_A 1989 1 00:35:20 00:08:18
49 9 BEDNÁŘ Zbyněk AK Tišnov 11 M_B 1973 1 00:35:36 00:08:34
50 265 TÁSLAR Marek 32 M_A 1988 1 00:35:39 00:08:36
51 55 CHARVÁT Jan Brno 3 M_C 1969 1 00:35:51 00:08:49
52 465 BUTOROVÁ Lenka 1 Ž_B 1980 1 00:35:59 00:08:57
53 231 INDRA Marek 12 M_B 1972 1 00:36:04 00:09:02
54 118 ŠVIHEL Miroslav BS Slopné 33 M_A 1986 1 00:36:06 00:09:04
55 137 ZIKMUND Pavel Ústavní Kokoti 34 M_A 1982 1 00:36:14 00:09:12
56 128 VIZNER Jan 35 M_A 1993 1 00:36:18 00:09:16
57 453 BUREŠOVÁ Hana AC Moravská Slavia Brno 3 Ž_A 1986 1 00:36:22 00:09:20
58 249 CESAR Martin MC Team 36 M_A 1990 1 00:36:24 00:09:22
59 62 KOČÍ Halka 2 Ž_B 1980 1 00:36:35 00:09:33
60 253 ZÁMEČNÍK Petr Veselá kopa 37 M_A 1989 1 00:36:41 00:09:39
61 10 BĚLOHOUBEK Petr Brno 13 M_B 1972 1 00:36:41 00:09:39
62 71 KURA Jakub eWRC.cz 38 M_A 1991 1 00:36:44 00:09:42
63 454 ŽALOUDEK Martin 14 M_B 1978 1 00:36:54 00:09:52
64 149 KOPLÍK Jan 39 M_A 1984 1 00:36:58 00:09:56
65 88 OUJEZDSKÝ Vladimír 15 M_B 1976 1 00:37:10 00:10:08
66 130 VODIČKA Radek ARTOSS REALITY BRNO 4 M_C 1969 1 00:37:11 00:10:09
67 56 JEREMIAS Lukáš A12 40 M_A 1986 1 00:37:15 00:10:13
68 59 KAPOUNEK Tomáš 41 M_A 1984 1 00:37:25 00:10:23
69 54 HUPŠIL Radim 42 M_A 1984 1 00:37:30 00:10:28
70 6 BÁR Lukáš Kongsberg PCS Brno 16 M_B 1974 1 00:37:33 00:10:31
71 268 DOKOUPILOVÁ Markéta 3 Ž_B 1977 1 00:37:40 00:10:38
72 125 VACULA Ondřej AC Lelek 17 M_B 1981 1 00:37:42 00:10:40
73 301 HUŤKA Jiří 43 M_A 1991 1 00:37:44 00:10:42
74 7 BARVÍŘ Jiří 44 M_A 1982 1 00:37:45 00:10:43
75 463 PIVEC Jan Pivecstomega 18 M_B 1981 1 00:37:49 00:10:47
76 264 VAN_DER_SLUIJS Niek 19 M_B 1979 1 00:38:22 00:11:20
77 86 NOVÁČEK Josef SDH Čučice 1 M_D 1958 1 00:38:23 00:11:21
78 82 MIKULA Honza Oddíl 2015 20 M_B 1979 1 00:38:40 00:11:38
79 44 HLADNÝ Marek Brno 21 M_B 1972 1 00:38:47 00:11:45
80 20 BUCHTOVÁ Šárka Fklidu 4 Ž_B 1975 1 00:38:48 00:11:46
81 232 KUBEČKA Tomáš 45 M_A 1999 1 00:38:53 00:11:51
82 5 BALÁK Jaroslav Vinohrady 2 M_D 1957 1 00:38:57 00:11:55
83 22 ČECH Igor 22 M_B 1977 1 00:39:00 00:11:58
84 225 PROCHÁZKOVÁ renáta 4 Ž_A 1986 1 00:39:10 00:12:08
85 228 LUKEŠ Radim Bavory 23 M_B 1976 1 00:39:13 00:12:11
86 156 RŮŽIČKA Rosťa Fklidu 24 M_B 1973 1 00:39:20 00:12:18
87 357 JURÁK Martin 46 M_A 1989 1 00:39:25 00:12:23
88 114 ŠMÍDEK Petr 25 M_B 1977 1 00:39:50 00:12:48
89 31 FRANK Tomáš 47 M_A 1988 1 00:39:53 00:12:51
90 76 MÁDROVÁ Lucie Track&Field Brno 5 Ž_B 1975 1 00:40:07 00:13:05
91 248 HUBENÝ Jan 26 M_B 1978 1 00:40:08 00:13:06
92 358 HAVLÍČEK Štěpán 48 M_A 1983 1 00:40:08 00:13:06
93 437 TYLEČEK Pavel Jundrováci 27 M_B 1973 1 00:40:08 00:13:06
94 181 PECKA Luboš Pecka walking & running 49 M_A 1985 1 00:40:08 00:13:06
95 29 FELLER Jan 50 M_A 1991 1 00:40:11 00:13:09
96 242 HAVELKA Libor 28 M_B 1979 1 00:40:11 00:13:09
97 61 KOČÍ Adela SportObchod.cz 5 Ž_A 1997 1 00:40:27 00:13:25
98 270 SOBOTKA Martin 29 M_B 1976 1 00:40:42 00:13:40
99 257 FUČÍKOVÁ Hana 6 Ž_B 1977 1 00:40:52 00:13:50
100 92 PIVODA Marek jsb 51 M_A 1987 1 00:40:57 00:13:55
101 163 COUFALOVÁ Jiřina Brno 7 Ž_B 1978 1 00:41:05 00:14:02
102 37 GRAUEROVÁ Helena 8 Ž_B 1978 1 00:41:09 00:14:07
103 85 MRŮZEK Alexander Univerzita Brno plavání 5 M_C 1965 1 00:41:09 00:14:07
104 236 MIKITA Pavel 3 M_D 1952 1 00:41:29 00:14:27
105 355 NOVAKOVA Hana 6 Ž_A 1988 1 00:41:39 00:14:37
106 43 HESS Martin 52 M_A 1987 1 00:41:42 00:14:40
107 252 SEČKÁŘ Pavel The Losers Initiative 53 M_A 1985 1 00:41:47 00:14:45
108 40 HANÁK Albín AC Moravská Slavia 1 M_E 1951 1 00:41:48 00:14:46
109 17 BÖHMOVÁ Karen 1 jky 2003 1 00:41:49 00:14:47
110 266 POKORNÁ Dana 7 Ž_A 1983 1 00:41:59 00:14:57
111 216 LAVIČKA Jaroslav Drásov 4 M_D 1959 1 00:41:59 00:14:57
112 250 VAŠULÍN Martin MC Team 54 M_A 1987 1 00:42:04 00:15:02
113 233 BABÁČEK David 30 M_B 1978 1 00:42:21 00:15:19
114 26 DUMEK Aleš Šachy Zastávka 31 M_B 1973 1 00:42:35 00:15:33
115 106 SLAVÍK Jiří 5 M_D 1954 1 00:42:48 00:15:46
116 4 BÁBEK Martin Šneci v běhu 6 M_C 1971 1 00:42:51 00:15:49
117 49 HORKÝ Tomáš KOS TJ Tesla Brno 7 M_C 1967 1 00:42:53 00:15:51
118 269 BORKOVCOVÁ Lucie 9 Ž_B 1981 1 00:42:58 00:15:56
119 12 BERTA Lukáš Svobodná Vlaštovka 32 M_B 1979 1 00:43:00 00:15:58
120 219 TECL Jan Troubsko 6 M_D 1958 1 00:43:08 00:16:06
121 91 PENIÁKOVÁ Radka 8 Ž_A 1983 1 00:43:17 00:16:15
122 258 HLADKÝ Jiří 33 M_B 1975 1 00:43:18 00:16:16
123 229 KALOUSEK Tomáš 55 M_A 1985 1 00:43:29 00:16:27
124 16 BOHÁČ Jiří BehejBrno.com 7 M_D 1954 1 00:43:36 00:16:34
125 8 BEČIČKA Petr Hal3000 8 M_D 1960 1 00:43:47 00:16:44
126 11 TAHER Ghazi_Ben 56 M_A 1990 1 00:44:22 00:17:20
127 80 MICHÁLKOVÁ Eva 9 Ž_A 1987 1 00:44:26 00:17:24
128 260 DURNA Vojtěch 34 M_B 1977 1 00:44:46 00:17:44
129 124 USTOHAL Karel Zelene Rosice 35 M_B 1977 1 00:45:20 00:18:18
130 122 UBROVÁ Veronika Body Care Brno 10 Ž_B 1978 1 00:45:27 00:18:25
131 239 DOSTÁLOVÁ Vendula Pivec100mega 11 Ž_B 1981 1 00:45:32 00:18:30
132 352 DOŇAR Bohuslav Sokol Brno Královo Pole 2 M_E 1950 1 00:46:36 00:19:34
133 237 VOJTÍŠEK Tomáš AC Moravská Slavia Brno 36 M_B 1973 1 00:46:38 00:19:36
134 111 SVOBODOVÁ Soňa SKP Kometa Brno 1 Ž_C 1968 1 00:46:38 00:19:36
135 84 MLČOUŠEK Hynek 37 M_B 1977 1 00:46:52 00:19:50
136 107 SOJÁK Jiří 57 M_A 1982 1 00:48:01 00:20:59
137 246 ROŠKOVÁ Hana 10 Ž_A 1989 1 00:48:36 00:21:34
138 144 DVOŘÁČKOVÁ Dagmar AC Moravská Slavia Brno 1 Ž_E 1950 1 00:49:47 00:22:45
139 256 HLAVÁČOVÁ Marcela Žvíci 11 Ž_A 1989 1 00:50:08 00:23:06
140 222 KUČÍNSKÝ Petr 9 M_D 1959 1 00:50:11 00:23:09
141 223 FABRIK Miroslav 10 M_D 1959 1 00:50:38 00:23:36
142 224 FABRIKOVÁ Blanka 1 Ž_D 1960 1 00:50:38 00:23:36
143 87 OTOUPALÍK Pavel Brno 11 M_D 1955 1 00:51:15 00:24:13
144 123 UHMANN Petr KOS Tesla Brno 3 M_E 1951 1 00:51:29 00:24:27
145 83 MINAŘÍKOVÁ Michaela 12 Ž_A 1986 1 00:51:49 00:24:47
146 314 KOCIÁNOVÁ Marie 2 Ž_E 1946 1 00:52:29 00:25:27
147 350 SPONAR Jan KOS Tesla Brno 4 M_E 1950 1 00:53:28 00:26:26
148 100 SEDLÁČEK Pavel AC Moravská Slavia Brno 12 M_D 1953 1 00:55:50 00:28:48
149 68 KRIEG Petr BMT Brno 5 M_E 1949 1 00:56:36 00:29:34
150 15 BLAŽKOVÁ Alena 12 Ž_B 1977 1 00:56:47 00:29:45
151 47 HOLÝ Josef 6 M_E 1941 1 01:02:43 00:35:41

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNS 18 BORDOVSKÝ Pavel Pro dřeň na dřeň M_A 1985 0 1 kolo
DNS 19 BOŽKOVA Denisa Ž_B 1980 0 1 kolo
DNS 25 DRAŽAN Libor Univerzita Obrany M_D 1960 0 1 kolo
DNS 27 ĎURIAČ Peter Jedľové Kostoľany M_A 1990 0 1 kolo
DNS 32 FRANTIŠEK Jiří M_A 1986 0 1 kolo
DNS 33 BENEŠ Jaroslav Shiji Do M_B 1978 0 1 kolo
DNS 35 FUKSA Karel M_E 1946 0 1 kolo
DNS 38 HÁJEK Tomáš M_A 1991 0 1 kolo
DNS 41 HANZL Vlastimil M_D 1953 0 1 kolo
DNS 42 HEJNA Dalibor Brno M_A 1982 0 1 kolo
DNS 45 HOLEČKOVÁ Kateřina Ž_B 1980 0 1 kolo
DNS 48 HOŘÍNKOVÁ Dita Ž_A 1994 0 1 kolo
DNS 52 HRSTKOVÁ Iva Ž_B 1976 0 1 kolo
DNS 63 KOČÍ Heidi Ž_A 1997 0 1 kolo
DNS 64 KOLÁŘ Jiří STG Česká M_B 1976 0 1 kolo
DNS 65 KOLÁŘOVÁ Šárka STG Česká Ž_B 1976 0 1 kolo
DNS 70 KUČERA Josef Rosice/Kuřim M_A 1985 0 1 kolo
DNS 72 KYTLICOVA Eva Ž_A 1984 0 1 kolo
DNS 73 LÁNÍČKOVÁ Martina Ž_C 1964 0 1 kolo
DNS 75 LIŠKA Aleš Universal USU team M_B 1977 0 1 kolo
DNS 78 MEDEK Jiří M_B 1978 0 1 kolo
DNS 79 MICHÁLEK Juraj Espressif Systems M_A 1982 0 1 kolo
DNS 89 PAPEŽ Zdeněk M_A 1985 0 1 kolo
DNS 93 POKORNÝ Václav Brno M_B 1978 0 1 kolo
DNS 95 POUPĚ Petr M_A 1987 0 1 kolo
DNS 98 RUSÍNOVÁ Monika Ž_B 1977 0 1 kolo
DNS 99 RYŠKA Vít M_B 1975 0 1 kolo
DNS 101 SCHICK Jindřich M_B 1975 0 1 kolo
DNS 102 SCHÖNOVÁ Veronika Ž_A 1989 0 1 kolo
DNS 103 SKŘIVANOVÁ Marie HO Start Ž_A 1987 0 1 kolo
DNS 105 SLÁMA Richard PBV MTB Team Brno M_C 1962 0 1 kolo
DNS 110 ŠVÁBENSKÝ Roman M_C 1970 0 1 kolo
DNS 113 ŠIMUNEK Martin Modřice M_C 1966 0 1 kolo
DNS 115 ŠOBÁŇ Vojtěch M_A 1985 0 1 kolo
DNS 116 ŠPLÍCHAL Jan M_B 1977 0 1 kolo
DNS 117 ŠTĚPÁNEK Martin ENDEKA BASSTA team M_B 1981 0 1 kolo
DNS 119 TÁBORSKÝ Radim M_B 1975 0 1 kolo
DNS 120 TOPINKOVÁ Lenka AC Moravská Slavia Brno spolek Ž_B 1976 0 1 kolo
DNS 121 TUPA Roman Řečkovice crew M_B 1981 0 1 kolo
DNS 129 VIZNER Vojtěch M_A 1994 0 1 kolo
DNS 132 VORÁČ Ladislav M_A 1986 0 1 kolo
DNS 133 ZDAŘILOVÁ Zuzana Orel Židenice Ž_A 1983 0 1 kolo
DNS 136 ZHOŘ Tomáš Brno M_A 1985 0 1 kolo
DNS 138 ZITOVÁ Iva Ž_D 1959 0 1 kolo
DNS 142 DANĚK Jan M_A 1989 0 1 kolo
DNS 150 KROPÁČEK Jaroslav M_C 1970 0 1 kolo
DNS 152 PASEKA Tomáš Mabruk Team Brno M_A 1982 0 1 kolo
DNS 153 PASEKOVÁ Tereza Ž_A 1982 0 1 kolo
DNS 155 ROŠKO Daniel M_A 1982 0 1 kolo
DNS 158 STRACHOTA Tomáš Opice M_A 1986 0 1 kolo
DNS 162 ŠPÉRA Vít Www.sklepy-spera.cz M_A 1983 0 1 kolo
DNS 167 SELUCKÝ Jiří M_C 1965 0 1 kolo
DNS 169 TKADLČÍK Zbyněk AC Moravská Slavia Brno M_B 1974 0 1 kolo
DNS 171 BALCAR Petr KB Střelka Brno M_A 1985 0 1 kolo
DNS 213 GLADIŠ Daniel M_C 1968 0 1 kolo
DNS 215 TŘÍSKA Roman M_D 1956 0 1 kolo
DNS 351 HÁNA Květoslav HC Kometa Brno M_E 1937 0 1 kolo
DNS 451 HÝBL Bronislav M_D 1961 0 1 kolo
DNS 452 JIRÁSKOVÁ Věra AC Moravská Slavia Brno Ž_D 1955 0 1 kolo
DNS 461 RÝDEL Jiří M_A 1983 0 1 kolo

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.