Rychlé novinky:

08.12.2021: Změny 3. BBP Vranovský žleb

26.11.2021: Zrušení 2. BBP - Okrouhlá

5. TRIEXPERT CUP - Líšeň - Hlavní závod 11 km

Datum pořádání od 30.06.2021 17:00 do 30.06.2021 19:00
Zpracování výsledkůMartin Juránek

Start: 18:00 hod

Vzdálenost (km)11,00
Počet kol1
Počet závodníků201
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 34 FRANZ Jiří AKBK 1 M_A 1990 1 00:38:14
2 1 SZYMANIK Adam AKBK 2 M_A 1996 1 00:38:45 00:00:30
3 551 CHLUPÁČ Dominik AKBK 3 M_A 1993 1 00:38:47 00:00:32
4 3 SOURAL Lukáš Siemens Energy & VSK Uni Brno 4 M_A 1982 1 00:38:57 00:00:42
5 549 MÜLLER Rudolf AKBK 1 M_B 1976 1 00:39:22 00:01:07
6 530 KOCÚR Lukáš AKBK 2 M_B 1977 1 00:39:49 00:01:34
7 97 REPTA Michal Po Zemi 5 M_A 1987 1 00:39:58 00:01:43
8 50 HRABOVSKÝ Zdeněk 6 M_A 1985 1 00:40:41 00:02:26
9 51 HRDINA Tomáš AC Moravská Slavia Brno 3 M_B 1979 1 00:41:37 00:03:22
10 520 KOLÁČKOVÁ Adéla 1 jky 2001 1 00:41:56 00:03:41
11 533 ČERBÁK Adam 7 M_A 2000 1 00:42:24 00:04:09
12 117 ŠTĚPÁNEK Martin ENDEKA BASSTA team 4 M_B 1981 1 00:42:31 00:04:16
13 540 MATOUŠEK Denis 8 M_A 1988 1 00:42:36 00:04:21
14 545 VLASÁK Adam 9 M_A 1984 1 00:42:37 00:04:22
15 158 STRACHOTA Tomáš Opice 10 M_A 1986 1 00:42:49 00:04:34
16 550 CHLUP Tomáš 11 M_A 1988 1 00:42:57 00:04:42
17 155 ROŠKO Daniel 12 M_A 1982 1 00:43:03 00:04:48
18 495 BENEŠ Petr 13 M_A 1987 1 00:43:10 00:04:55
19 455 VAŇÁČ Michal 2BWINNER TEAM 14 M_A 1982 1 00:43:25 00:05:10
20 21 BULÍN Martin Ivančice 15 M_A 1985 1 00:43:28 00:05:13
21 526 FAJSTAVR Marek 16 M_A 1988 1 00:43:31 00:05:16
22 356 CIHELKA Karel 17 M_A 1988 1 00:44:57 00:06:42
23 543 KOHNOVÁ Lenka Salming 1 Ž_A 1988 1 00:45:26 00:07:11
24 535 KOBELKA Martin 18 M_A 1997 1 00:45:34 00:07:19
25 457 ŠTEVANKA Ladislav ENDEKA BASSTA team 5 M_B 1981 1 00:45:41 00:07:26
26 131 VOJTEK Libor ENDEKA BASSTA team 19 M_A 1984 1 00:45:53 00:07:38
27 555 ČIŠECKÝ Roman AT&T 20 M_A 1988 1 00:46:05 00:07:50
28 126 VACULOVÁ Lucie RUN&MUM 2 Ž_A 1982 1 00:46:08 00:07:53
29 435 ŠVÁBENSKÝ Jan Team Jeseníky 6 M_B 1980 1 00:46:12 00:07:57
30 113 ŠIMUNEK Martin Modřice 1 M_C 1966 1 00:46:18 00:08:03
31 538 DUŠIL Jaroslav BK Brno 2 M_C 1970 1 00:46:20 00:08:05
32 112 ŠIMONÍK Jiří Orel-Židenice 1 jři 2001 1 00:46:21 00:08:07
33 528 URBÁŠEK Jan 21 M_A 1994 1 00:46:26 00:08:11
34 101 SCHICK Jindřich 7 M_B 1975 1 00:46:34 00:08:19
35 64 KOLÁŘ Jiří STG Česká 8 M_B 1976 1 00:46:34 00:08:19
36 167 SELUCKÝ Jiří 3 M_C 1965 1 00:46:39 00:08:24
37 108 SOVÁK Maroš 22 M_A 1985 1 00:46:45 00:08:30
38 411 SCHWARZOVÁ Denisa ROCKTECHNIK Triatlon 3 Ž_A 1988 1 00:46:47 00:08:32
39 38 HÁJEK Tomáš 23 M_A 1991 1 00:46:47 00:08:32
40 23 DOLEŽAL Milan Horal Šumperk 9 M_B 1972 1 00:47:08 00:08:53
41 28 DYTRT Petr Běžci Moravany 10 M_B 1976 1 00:47:11 00:08:56
42 136 ZHOŘ Tomáš Brno 24 M_A 1985 1 00:47:12 00:08:57
43 59 KAPOUNEK Tomáš 25 M_A 1984 1 00:47:23 00:09:08
44 458 ZEDNÍČEK Michal (R)UNISáci 26 M_A 1987 1 00:47:56 00:09:41
45 162 ŠPÉRA Vít Www.sklepy-spera.cz 27 M_A 1983 1 00:48:11 00:09:56
46 152 PASEKA Tomáš Mabruk Team Brno 28 M_A 1982 1 00:48:14 00:09:59
47 544 JIŘÍKOVSKÝ Pavel 11 M_B 1973 1 00:48:19 00:10:04
48 128 VIZNER Jan 29 M_A 1993 1 00:48:23 00:10:08
49 557 KNOTEK David 30 M_A 1982 1 00:48:25 00:10:10
50 18 BORDOVSKÝ Pavel Pro dřeň na dřeň 31 M_A 1985 1 00:48:28 00:10:13
51 9 BEDNÁŘ Zbyněk AK Tišnov 12 M_B 1973 1 00:48:36 00:10:21
52 532 KRÁLÍK Jan 32 M_A 1986 1 00:48:43 00:10:28
53 465 BUTOROVÁ Lenka 1 Ž_B 1980 1 00:48:59 00:10:44
54 454 ŽALOUDEK Martin 13 M_B 1978 1 00:49:07 00:10:52
55 62 KOČÍ Halka 2 Ž_B 1980 1 00:49:16 00:11:01
56 55 CHARVÁT Jan Brno 4 M_C 1969 1 00:49:29 00:11:14
57 137 ZIKMUND Pavel Ústavní Kokoti 33 M_A 1982 1 00:49:30 00:11:15
58 524 INDRA Marek 14 M_B 1972 1 00:49:31 00:11:16
59 425 GLADIŠ Daniel 5 M_C 1968 1 00:49:35 00:11:20
60 10 BĚLOHOUBEK Petr Brno 15 M_B 1972 1 00:49:42 00:11:27
61 118 ŠVIHEL Miroslav BS Slopné 34 M_A 1986 1 00:49:58 00:11:43
62 54 HUPŠIL Radim 35 M_A 1984 1 00:50:06 00:11:52
63 558 FRANC Pavel 36 M_A 1986 1 00:50:27 00:12:12
64 14 BLAŽEK Martin Biatlonklub Říčany 2 jři 2003 1 00:50:39 00:12:24
65 56 JEREMIAS Lukáš A12 37 M_A 1986 1 00:50:40 00:12:25
66 29 FELLER Jan 38 M_A 1991 1 00:50:49 00:12:34
67 301 HUŤKA Jiří 39 M_A 1991 1 00:50:59 00:12:44
68 546 CZERNÝ Pavel Never Alone 16 M_B 1981 1 00:51:00 00:12:45
69 31 FRANK Tomáš 40 M_A 1988 1 00:51:04 00:12:49
70 541 ROZHOŇOVÁ Andrea 4 Ž_A 1993 1 00:51:20 00:13:05
71 86 NOVÁČEK Josef SDH Čučice 1 M_D 1958 1 00:51:23 00:13:08
72 120 TOPINKOVÁ Lenka AC Moravská Slavia Brno spolek 3 Ž_B 1976 1 00:51:24 00:13:09
73 32 FRANTIŠEK Jiří 41 M_A 1986 1 00:51:31 00:13:16
74 125 VACULA Ondřej AC Lelek 17 M_B 1981 1 00:51:31 00:13:16
75 529 KAMENICKÝ Tomáš BěhejBrno 18 M_B 1980 1 00:51:32 00:13:17
76 98 RUSÍNOVÁ Monika 4 Ž_B 1977 1 00:51:38 00:13:23
77 536 TRUKSOVÁ Dana 5 Ž_A 1982 1 00:51:41 00:13:26
78 149 KOPLÍK Jan 42 M_A 1984 1 00:51:42 00:13:27
79 65 KOLÁŘOVÁ Šárka STG Česká 5 Ž_B 1976 1 00:51:43 00:13:28
80 6 BÁR Lukáš Kongsberg PCS Brno 19 M_B 1974 1 00:51:45 00:13:30
81 88 OUJEZDSKÝ Vladimír 20 M_B 1976 1 00:51:49 00:13:34
82 553 LUKEŠ Radim Bavory 21 M_B 1976 1 00:52:09 00:13:54
83 22 ČECH Igor 22 M_B 1977 1 00:52:18 00:14:03
84 130 VODIČKA Radek ARTOSS REALITY BRNO 6 M_C 1969 1 00:52:18 00:14:03
85 114 ŠMÍDEK Petr 23 M_B 1977 1 00:52:27 00:14:12
86 70 KUČERA Josef Rosice/Kuřim 43 M_A 1985 1 00:52:48 00:14:33
87 143 DOKOUPILOVÁ Markéta 6 Ž_B 1977 1 00:52:50 00:14:35
88 547 HÁLKOVÁ Dagmar 6 Ž_A 1982 1 00:53:03 00:14:48
89 82 MIKULA Honza Oddíl 2015 24 M_B 1979 1 00:53:23 00:15:08
90 358 HAVLÍČEK Štěpán 44 M_A 1983 1 00:53:35 00:15:20
91 461 RÝDEL Jiří 45 M_A 1983 1 00:53:50 00:15:35
92 76 MÁDROVÁ Lucie Track&Field Brno 7 Ž_B 1975 1 00:53:58 00:15:43
93 548 CIESAROVÁ Denisa 7 Ž_A 1989 1 00:54:23 00:16:08
94 142 DANĚK Jan 46 M_A 1989 1 00:54:36 00:16:21
95 437 TYLEČEK Pavel Jundrováci 25 M_B 1973 1 00:54:37 00:16:22
96 534 PROCHÁZKOVÁ Renáta 47 M_A 1986 1 00:54:45 00:16:30
97 17 BÖHMOVÁ Karen 2 jky 2003 1 00:54:50 00:16:35
98 33 BENEŠ Jaroslav Shiji Do 26 M_B 1978 1 00:55:03 00:16:48
99 92 PIVODA Marek jsb 48 M_A 1987 1 00:55:04 00:16:49
100 7 BARVÍŘ Jiří 49 M_A 1982 1 00:55:43 00:17:28
101 163 COUFALOVÁ Jiřina Brno 8 Ž_B 1978 1 00:55:49 00:17:34
102 552 ČERVINKA Martin 50 M_A 1983 1 00:55:50 00:17:35
103 539 LENHART David Brno 27 M_B 1979 1 00:55:54 00:17:39
104 527 PECKA Luboš Pecka walking & running 51 M_A 1985 1 00:55:54 00:17:39
105 559 ESCOBAR Tomás 52 M_A 1995 1 00:56:06 00:17:51
106 43 HESS Martin 53 M_A 1987 1 00:56:06 00:17:51
107 400 MIKITA Pavel 2 M_D 1952 1 00:56:14 00:17:59
108 355 NOVAKOVA Hana 8 Ž_A 1988 1 00:56:32 00:18:17
109 85 MRŮZEK Alexander Univerzita Brno plavání 7 M_C 1965 1 00:56:44 00:18:29
110 49 HORKÝ Tomáš KOS TJ Tesla Brno 8 M_C 1967 1 00:56:59 00:18:44
111 523 MRÁČKOVÁ Kateřina 9 Ž_A 1987 1 00:57:01 00:18:46
112 542 BABÁČEK David 28 M_B 1978 1 00:57:07 00:18:52
113 12 BERTA Lukáš Svobodná Vlaštovka 29 M_B 1979 1 00:57:10 00:18:55
114 37 GRAUEROVÁ Helena 9 Ž_B 1978 1 00:57:26 00:19:11
115 80 MICHÁLKOVÁ Eva 10 Ž_A 1987 1 00:57:28 00:19:13
116 116 ŠPLÍCHAL Jan 30 M_B 1977 1 00:58:25 00:20:10
117 537 POKORNÁ Dana Flying runners 11 Ž_A 1983 1 00:58:54 00:20:39
118 4 BÁBEK Martin Šneci v běhu 9 M_C 1971 1 00:58:55 00:20:40
119 106 SLAVÍK Jiří 3 M_D 1954 1 00:58:59 00:20:44
120 11 TAHER Ghazi_Ben 54 M_A 1990 1 00:59:07 00:20:52
121 91 PENIÁKOVÁ Radka 12 Ž_A 1983 1 00:59:53 00:21:38
122 560 DOSTÁLOVÁ Vendula 10 Ž_B 1981 1 00:59:59 00:21:44
123 153 PASEKOVÁ Tereza 13 Ž_A 1982 1 01:00:05 00:21:50
124 132 VORÁČ Ladislav 55 M_A 1986 1 01:00:08 00:21:53
125 556 VOJTÍŠEK Tomáš AC Moravská Slavia Brno 31 M_B 1973 1 01:00:40 00:22:25
126 122 UBROVÁ Veronika Body Care Brno 11 Ž_B 1978 1 01:01:14 00:22:59
127 8 BEČIČKA Petr Hal3000 4 M_D 1960 1 01:01:14 00:22:59
128 103 SKŘIVANOVÁ Marie HO Start 14 Ž_A 1987 1 01:01:15 00:23:00
129 107 SOJÁK Jiří 56 M_A 1982 1 01:01:37 00:23:22
130 52 HRSTKOVÁ Iva 12 Ž_B 1976 1 01:01:53 00:23:38
131 84 MLČOUŠEK Hynek 32 M_B 1977 1 01:03:06 00:24:51
132 119 TÁBORSKÝ Radim 33 M_B 1975 1 01:03:10 00:24:55
133 63 KOČÍ Heidi 15 Ž_A 1997 1 01:04:01 00:25:46
134 352 DOŇAR Bohuslav Sokol Brno Královo Pole 1 M_E 1950 1 01:04:14 00:25:59
135 531 ŠIMÁČKOVÁ Veronika 16 Ž_A 1992 1 01:05:32 00:27:17
136 144 DVOŘÁČKOVÁ Dagmar AC Moravská Slavia Brno 1 Ž_E 1950 1 01:06:29 00:28:14
137 87 OTOUPALÍK Pavel Brno 5 M_D 1955 1 01:08:37 00:30:22
138 434 KUČÍNSKÝ Petr 6 M_D 1959 1 01:08:56 00:30:41
139 350 SPONAR Jan KOS Tesla Brno 2 M_E 1950 1 01:09:57 00:31:42
140 133 ZDAŘILOVÁ Zuzana Orel Židenice 17 Ž_A 1983 1 01:10:59 00:32:44
141 138 ZITOVÁ Iva 1 Ž_D 1959 1 01:11:05 00:32:50
142 83 MINAŘÍKOVÁ Michaela 18 Ž_A 1986 1 01:11:41 00:33:26
143 102 SCHÖNOVÁ Veronika 19 Ž_A 1989 1 01:16:03 00:37:48
144 100 SEDLÁČEK Pavel AC Moravská Slavia Brno 7 M_D 1953 1 01:19:10 00:40:55
145 25 DRAŽAN Libor Univerzita Obrany 8 M_D 1960 1 01:23:26 00:45:11
146 47 HOLÝ Josef 3 M_E 1941 1 01:30:29 00:52:14

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNS 2 MIHALOV Adam AKBK Prešov M_A 1992 0 1 kolo
DNS 5 BALÁK Jaroslav Vinohrady M_D 1957 0 1 kolo
DNS 15 BLAŽKOVÁ Alena Ž_B 1977 0 1 kolo
DNS 16 BOHÁČ Jiří BehejBrno.com M_D 1954 0 1 kolo
DNS 19 BOŽKOVA Denisa Ž_B 1980 0 1 kolo
DNS 20 BUCHTOVÁ Šárka Fklidu Ž_B 1975 0 1 kolo
DNS 26 DUMEK Aleš Šachy Zastávka M_B 1973 0 1 kolo
DNS 27 ĎURIAČ Peter Jedľové Kostoľany M_A 1990 0 1 kolo
DNS 30 FIALA Jiří Jéčka M_A 1984 0 1 kolo
DNS 35 FUKSA Karel M_E 1946 0 1 kolo
DNS 40 HANÁK Albín AC Moravská Slavia M_E 1951 0 1 kolo
DNS 41 HANZL Vlastimil M_D 1953 0 1 kolo
DNS 42 HEJNA Dalibor Brno M_A 1982 0 1 kolo
DNS 44 HLADNÝ Marek Brno M_B 1972 0 1 kolo
DNS 45 HOLEČKOVÁ Kateřina Ž_B 1980 0 1 kolo
DNS 48 HOŘÍNKOVÁ Dita Ž_A 1994 0 1 kolo
DNS 57 KADLEC Jaroslav MK Hlinsko M_B 1980 0 1 kolo
DNS 61 KOČÍ Adela SportObchod.cz Ž_A 1997 0 1 kolo
DNS 68 KRIEG Petr BMT Brno M_E 1949 0 1 kolo
DNS 71 KURA Jakub eWRC.cz M_A 1991 0 1 kolo
DNS 72 KYTLICOVA Eva Ž_A 1984 0 1 kolo
DNS 73 LÁNÍČKOVÁ Martina Ž_C 1964 0 1 kolo
DNS 75 LIŠKA Aleš Universal USU team M_B 1977 0 1 kolo
DNS 78 MEDEK Jiří M_B 1978 0 1 kolo
DNS 79 MICHÁLEK Juraj Espressif Systems M_A 1982 0 1 kolo
DNS 89 PAPEŽ Zdeněk M_A 1985 0 1 kolo
DNS 93 POKORNÝ Václav Brno M_B 1978 0 1 kolo
DNS 95 POUPĚ Petr M_A 1987 0 1 kolo
DNS 99 RYŠKA Vít M_B 1975 0 1 kolo
DNS 105 SLÁMA Richard PBV MTB Team Brno M_C 1962 0 1 kolo
DNS 110 ŠVÁBENSKÝ Roman M_C 1970 0 1 kolo
DNS 111 SVOBODOVÁ Soňa SKP Kometa Brno Ž_C 1968 0 1 kolo
DNS 115 ŠOBÁŇ Vojtěch M_A 1985 0 1 kolo
DNS 121 TUPA Roman Řečkovice crew M_B 1981 0 1 kolo
DNS 123 UHMANN Petr KOS Tesla Brno M_E 1951 0 1 kolo
DNS 124 USTOHAL Karel Zelene Rosice M_B 1977 0 1 kolo
DNS 129 VIZNER Vojtěch M_A 1994 0 1 kolo
DNS 134 ZELINKA Vladimír M_A 1989 0 1 kolo
DNS 139 ZOUREK David Blansko jři 2003 0 1 kolo
DNS 150 KROPÁČEK Jaroslav M_C 1970 0 1 kolo
DNS 156 RŮŽIČKA Rosťa Fklidu M_B 1973 0 1 kolo
DNS 157 RYBA Lukáš M_B 1979 0 1 kolo
DNS 169 TKADLČÍK Zbyněk AC Moravská Slavia Brno M_B 1974 0 1 kolo
DNS 171 BALCAR Petr KB Střelka Brno M_A 1985 0 1 kolo
DNS 314 KOCIÁNOVÁ Marie Ž_E 1946 0 1 kolo
DNS 351 HÁNA Květoslav M_E 1937 0 1 kolo
DNS 357 JURÁK Martin M_A 1989 0 1 kolo
DNS 359 TOMAN Jan M_A 1984 0 1 kolo
DNS 451 HÝBL Bronislav M_D 1961 0 1 kolo
DNS 452 JIRÁSKOVÁ Věra AC Moravská Slavia Brno Ž_D 1955 0 1 kolo
DNS 453 BUREŠOVÁ Hana AC Moravská Slavia Brno Ž_A 1986 0 1 kolo
DNS 462 HOLER Vlastimil M_B 1981 0 1 kolo
DNS 463 PIVEC Jan Pivecstomega M_B 1981 0 1 kolo
DNS 464 LAVIČKA Jaroslav Drásov M_D 1959 0 1 kolo
DNS 467 BLISA Adam M_A 1991 0 1 kolo

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.