Rychlé novinky:

08.12.2021: Změny 3. BBP Vranovský žleb

26.11.2021: Zrušení 2. BBP - Okrouhlá

4. TRIEXPERT CUP - Obřany - Hlavní závod 7 km

Datum pořádání od 23.06.2021 17:00 do 23.06.2021 19:00
Zpracování výsledkůMartin Juránek

Start: 18:00 hod

Vzdálenost (km)7,00
Počet kol1
Počet závodníků209
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 493 RUDOLECKÝ Roman AKBK 1 M_A 1988 1 00:22:41
2 34 FRANZ Jiří AKBK 2 M_A 1990 1 00:23:52 00:01:10
3 475 CHLUPÁČ Dominik AKBK 3 M_A 1993 1 00:24:15 00:01:34
4 488 MÜLLER Rudolf AKBK 1 M_B 1976 1 00:24:22 00:01:41
5 1 SZYMANIK Adam AKBK 4 M_A 1996 1 00:24:31 00:01:49
6 478 KOCUR Lukáš AKBK 2 M_B 1977 1 00:24:48 00:02:06
7 3 SOURAL Lukáš Siemens Energy & VSK Uni Brno 5 M_A 1982 1 00:25:15 00:02:33
8 50 HRABOVSKÝ Zdeněk 6 M_A 1985 1 00:25:29 00:02:48
9 97 REPTA Michal Po Zemi 7 M_A 1987 1 00:25:38 00:02:56
10 51 HRDINA Tomáš AC Moravská Slavia Brno 3 M_B 1979 1 00:25:51 00:03:10
11 513 KOLÁČKOVÁ Adéla AK Olymp Brno 1 jky 2001 1 00:25:57 00:03:16
12 117 ŠTĚPÁNEK Martin ENDEKA BASSTA team 4 M_B 1981 1 00:26:03 00:03:21
13 158 STRACHOTA Tomáš Opice 8 M_A 1986 1 00:26:32 00:03:50
14 469 DOLÍHAL Luděk VSK UNI BRNO / UHERČICE 9 M_A 1988 1 00:26:33 00:03:52
15 169 TKADLČÍK Zbyněk AC Moravská Slavia Brno 5 M_B 1974 1 00:26:39 00:03:57
16 21 BULÍN Martin Ivančice 10 M_A 1985 1 00:26:40 00:03:58
17 486 MARTINEC Jindřich AC Moravská Slávia Brno 11 M_A 1985 1 00:26:48 00:04:07
18 157 RYBA Lukáš 6 M_B 1979 1 00:26:58 00:04:16
19 468 DLABÁČEK Lukáš Orel Řečkovice 7 M_B 1979 1 00:27:06 00:04:24
20 472 FAJSTAVR Marek 12 M_A 1988 1 00:27:12 00:04:30
21 356 CIHELKA Karel 13 M_A 1988 1 00:27:17 00:04:35
22 456 BENEŠ Petr 14 M_A 1987 1 00:27:25 00:04:43
23 112 ŠIMONÍK Jiří Orel-Židenice 1 jři 2001 1 00:27:34 00:04:52
24 57 KADLEC Jaroslav MK Hlinsko 8 M_B 1980 1 00:27:34 00:04:52
25 155 ROŠKO Daniel 15 M_A 1982 1 00:27:39 00:04:58
26 458 ZEDNÍČEK Michal (R)UNISáci 16 M_A 1987 1 00:28:12 00:05:31
27 521 BERNÁT Michal 17 M_A 1989 1 00:28:24 00:05:42
28 467 BLISA Adam 18 M_A 1991 1 00:28:26 00:05:44
29 519 ČIŠECKÝ Roman 19 M_A 1988 1 00:28:27 00:05:46
30 457 ŠTEVANKA Ladislav ENDEKA BASSTA team 9 M_B 1981 1 00:28:36 00:05:54
31 480 KUNZ Kamil 10 M_B 1978 1 00:28:46 00:06:05
32 23 DOLEŽAL Milan Horal Šumperk 11 M_B 1972 1 00:28:47 00:06:05
33 33 BENEŠ Jaroslav Shiji Do 12 M_B 1978 1 00:28:48 00:06:06
34 152 PASEKA Tomáš Mabruk Team Brno 20 M_A 1982 1 00:28:53 00:06:11
35 126 VACULOVÁ Lucie RUN&MUM 1 Ž_A 1982 1 00:28:57 00:06:15
36 466 HÁJEK Tomáš 21 M_A 1991 1 00:28:57 00:06:15
37 131 VOJTEK Libor ENDEKA BASSTA team 22 M_A 1984 1 00:28:57 00:06:16
38 522 CICHÁ Barbora 2 Ž_A 1994 1 00:29:03 00:06:22
39 134 ZELINKA Vladimír 23 M_A 1989 1 00:29:05 00:06:23
40 128 VIZNER Jan 24 M_A 1993 1 00:29:06 00:06:24
41 30 FIALA Jiří Jéčka 25 M_A 1984 1 00:29:10 00:06:29
42 64 KOLÁŘ Jiří STG Česká 13 M_B 1976 1 00:29:11 00:06:29
43 510 ŠVÁBENSKÝ Jan Team Jeseníky 14 M_B 1980 1 00:29:11 00:06:29
44 14 BLAŽEK Martin Biatlonklub Říčany 2 jři 2003 1 00:29:15 00:06:33
45 113 ŠIMUNEK Martin Modřice 1 M_C 1966 1 00:29:23 00:06:41
46 481 LAZAR Lukas 26 M_A 1982 1 00:29:26 00:06:44
47 485 MALINA Martin 27 M_A 1985 1 00:29:28 00:06:47
48 101 SCHICK Jindřich 15 M_B 1975 1 00:29:29 00:06:47
49 28 DYTRT Petr Běžci Moravany 16 M_B 1976 1 00:29:39 00:06:57
50 512 KRÁLÍK Jan 28 M_A 1986 1 00:29:41 00:06:59
51 502 TRNKA Marcel 17 M_B 1977 1 00:29:43 00:07:01
52 108 SOVÁK Maroš 29 M_A 1985 1 00:29:44 00:07:03
53 136 ZHOŘ Tomáš Brno 30 M_A 1985 1 00:29:48 00:07:07
54 167 SELUCKÝ Jiří 2 M_C 1965 1 00:29:48 00:07:07
55 473 HAVELKOVÁ Kristýna 3 Ž_A 2000 1 00:29:52 00:07:10
56 465 BUTOROVÁ Lenka 1 Ž_B 1980 1 00:29:53 00:07:12
57 59 KAPOUNEK Tomáš 31 M_A 1984 1 00:29:54 00:07:12
58 504 ULMAN Martin 32 M_A 1988 1 00:29:56 00:07:14
59 506 VRÁNA Filip Jundrov 18 M_B 1976 1 00:29:57 00:07:16
60 162 ŠPÉRA Vít Www.sklepy-spera.cz 33 M_A 1983 1 00:30:01 00:07:19
61 139 ZOUREK David Blansko 3 jři 2003 1 00:30:15 00:07:34
62 453 BUREŠOVÁ Hana AC Moravská Slavia Brno 4 Ž_A 1986 1 00:30:20 00:07:38
63 62 KOČÍ Halka 2 Ž_B 1980 1 00:30:32 00:07:51
64 500 TÁSLAR Marek 34 M_A 1988 1 00:30:35 00:07:53
65 477 JURAS Michael 35 M_A 1992 1 00:30:35 00:07:54
66 507 ZÁMEČNÍK Petr Veselá kopa 36 M_A 1989 1 00:30:46 00:08:04
67 9 BEDNÁŘ Zbyněk AK Tišnov 19 M_B 1973 1 00:30:46 00:08:05
68 476 INDRA Marek 20 M_B 1972 1 00:30:48 00:08:06
69 75 LIŠKA Aleš Universal USU team 21 M_B 1977 1 00:30:57 00:08:15
70 95 POUPĚ Petr 37 M_A 1987 1 00:30:59 00:08:17
71 55 CHARVÁT Jan Brno 3 M_C 1969 1 00:31:06 00:08:24
72 471 DVOŘÁK Tomáš OCR TEAM Kladno 22 M_B 1978 1 00:31:10 00:08:29
73 487 MATEJ Marek 2BWINNER TEAM 23 M_B 1974 1 00:31:19 00:08:38
74 79 MICHÁLEK Juraj Espressif Systems 38 M_A 1982 1 00:31:20 00:08:38
75 56 JEREMIAS Lukáš A12 39 M_A 1986 1 00:31:25 00:08:44
76 137 ZIKMUND Pavel Ústavní Kokoti 40 M_A 1982 1 00:31:27 00:08:46
77 10 BĚLOHOUBEK Petr Brno 24 M_B 1972 1 00:31:28 00:08:47
78 514 CZERNÝ Pavel Never Alone 25 M_B 1981 1 00:31:31 00:08:49
79 118 ŠVIHEL Miroslav BS Slopné 41 M_A 1986 1 00:31:37 00:08:56
80 86 NOVÁČEK Josef SDH Čučice 1 M_D 1958 1 00:31:46 00:09:04
81 115 ŠOBÁŇ Vojtěch 42 M_A 1985 1 00:31:47 00:09:05
82 29 FELLER Jan 43 M_A 1991 1 00:31:50 00:09:08
83 492 ROZHOŇOVÁ Andrea 5 Ž_A 1993 1 00:31:56 00:09:15
84 70 KUČERA Josef Rosice/Kuřim 44 M_A 1985 1 00:31:59 00:09:17
85 301 HUŤKA Jiří 45 M_A 1991 1 00:32:05 00:09:24
86 54 HUPŠIL Radim 46 M_A 1984 1 00:32:05 00:09:24
87 503 TRUKSOVÁ Dana 6 Ž_A 1982 1 00:32:09 00:09:27
88 98 RUSÍNOVÁ Monika 3 Ž_B 1977 1 00:32:10 00:09:29
89 484 LUKEŠ Radim Bavory 26 M_B 1976 1 00:32:11 00:09:29
90 130 VODIČKA Radek ARTOSS REALITY BRNO 4 M_C 1969 1 00:32:19 00:09:37
91 125 VACULA Ondřej AC Lelek 27 M_B 1981 1 00:32:21 00:09:39
92 114 ŠMÍDEK Petr 28 M_B 1977 1 00:32:25 00:09:43
93 479 KULA Michal Žvíci 47 M_A 1989 1 00:32:28 00:09:46
94 470 DUFEK Milan 48 M_A 1985 1 00:32:35 00:09:53
95 65 KOLÁŘOVÁ Šárka STG Česká 4 Ž_B 1976 1 00:32:43 00:10:01
96 461 RÝDEL Jiří 49 M_A 1983 1 00:32:44 00:10:02
97 88 OUJEZDSKÝ Vladimír 29 M_B 1976 1 00:32:47 00:10:05
98 518 ČERVENKA Jiří Brno 50 M_A 1987 1 00:32:47 00:10:06
99 92 PIVODA Marek jsb 51 M_A 1987 1 00:32:53 00:10:12
100 82 MIKULA Honza Oddíl 2015 30 M_B 1979 1 00:32:54 00:10:13
101 22 ČECH Igor 31 M_B 1977 1 00:32:57 00:10:15
102 6 BÁR Lukáš Kongsberg PCS Brno 32 M_B 1974 1 00:33:00 00:10:19
103 7 BARVÍŘ Jiří 52 M_A 1982 1 00:33:06 00:10:24
104 120 TOPINKOVÁ Lenka AC Moravská Slavia Brno spolek 5 Ž_B 1976 1 00:33:07 00:10:25
105 163 COUFALOVÁ Jiřina Brno 6 Ž_B 1978 1 00:33:12 00:10:30
106 5 BALÁK Jaroslav Vinohrady 2 M_D 1957 1 00:33:14 00:10:33
107 31 FRANK Tomáš 53 M_A 1988 1 00:33:17 00:10:35
108 497 SOBOTKA Martin 33 M_B 1976 1 00:33:19 00:10:37
109 76 MÁDROVÁ Lucie Track&Field Brno 7 Ž_B 1975 1 00:33:24 00:10:42
110 496 SLAVÍČEK David 54 M_A 1998 1 00:33:43 00:11:02
111 451 HÝBL Bronislav 3 M_D 1961 1 00:33:44 00:11:03
112 121 TUPA Roman Řečkovice crew 34 M_B 1981 1 00:33:53 00:11:11
113 142 DANĚK Jan 55 M_A 1989 1 00:34:06 00:11:24
114 105 SLÁMA Richard PBV MTB Team Brno 5 M_C 1962 1 00:34:06 00:11:24
115 358 HAVLÍČEK Štěpán 56 M_A 1983 1 00:34:08 00:11:26
116 357 JURÁK Martin 57 M_A 1989 1 00:34:17 00:11:35
117 43 HESS Martin 58 M_A 1987 1 00:34:17 00:11:35
118 511 PROCHÁZKOVÁ Renata 7 Ž_A 1986 1 00:34:22 00:11:40
119 20 BUCHTOVÁ Šárka Fklidu 8 Ž_B 1975 1 00:34:29 00:11:47
120 499 ŠAMONIL Petr 6 M_C 1962 1 00:34:41 00:11:59
121 89 PAPEŽ Zdeněk 59 M_A 1985 1 00:34:48 00:12:06
122 85 MRŮZEK Alexander Univerzita Brno plavání 7 M_C 1965 1 00:34:48 00:12:06
123 482 LENHART David Brno 35 M_B 1979 1 00:34:48 00:12:06
124 61 KOČÍ Adela SportObchod.cz 8 Ž_A 1997 1 00:34:52 00:12:10
125 156 RŮŽIČKA Rosťa Fklidu 36 M_B 1973 1 00:34:52 00:12:11
126 490 POKORNÁ Dana 9 Ž_A 1983 1 00:35:26 00:12:45
127 26 DUMEK Aleš Šachy Zastávka 37 M_B 1973 1 00:35:28 00:12:47
128 37 GRAUEROVÁ Helena 9 Ž_B 1978 1 00:35:30 00:12:49
129 454 ŽALOUDEK Martin 38 M_B 1978 1 00:35:33 00:12:51
130 494 SEDLÁČEK Petr 39 M_B 1972 1 00:35:35 00:12:53
131 111 SVOBODOVÁ Soňa SKP Kometa Brno 1 Ž_C 1968 1 00:35:37 00:12:55
132 49 HORKÝ Tomáš KOS TJ Tesla Brno 8 M_C 1967 1 00:35:41 00:13:00
133 525 SEDLÁČKOVÁ Alžběta 10 Ž_B 1978 1 00:35:42 00:13:00
134 464 LAVIČKA Jaroslav Drásov 4 M_D 1959 1 00:35:52 00:13:10
135 103 SKŘIVANOVÁ Marie HO Start 10 Ž_A 1987 1 00:36:13 00:13:32
136 153 PASEKOVÁ Tereza 11 Ž_A 1982 1 00:36:13 00:13:32
137 355 NOVAKOVA Hana 12 Ž_A 1988 1 00:36:16 00:13:34
138 4 BÁBEK Martin Šneci v běhu 9 M_C 1971 1 00:36:31 00:13:49
139 509 BABÁČEK David 40 M_B 1978 1 00:36:41 00:13:59
140 116 ŠPLÍCHAL Jan 41 M_B 1977 1 00:36:48 00:14:07
141 40 HANÁK Albín AC Moravská Slavia 1 M_E 1951 1 00:36:50 00:14:08
142 132 VORÁČ Ladislav 60 M_A 1986 1 00:36:55 00:14:13
143 106 SLAVÍK Jiří 5 M_D 1954 1 00:36:57 00:14:16
144 505 VOJTÍŠEK Tomáš 42 M_B 1973 1 00:37:00 00:14:18
145 73 LÁNÍČKOVÁ Martina 2 Ž_C 1964 1 00:37:07 00:14:25
146 491 POKORNÝ Pavel 61 M_A 1988 1 00:37:17 00:14:35
147 110 ŠVÁBENSKÝ Roman 10 M_C 1970 1 00:37:34 00:14:52
148 91 PENIÁKOVÁ Radka 13 Ž_A 1983 1 00:37:43 00:15:01
149 498 SPARGEL Ladislav 43 M_B 1973 1 00:37:48 00:15:06
150 78 MEDEK Jiří 44 M_B 1978 1 00:37:52 00:15:10
151 462 HOLER Vlastimil 45 M_B 1981 1 00:37:55 00:15:13
152 122 UBROVÁ Veronika Body Care Brno 11 Ž_B 1978 1 00:38:08 00:15:26
153 124 USTOHAL Karel Zelene Rosice 46 M_B 1977 1 00:38:18 00:15:36
154 12 BERTA Lukáš Svobodná Vlaštovka 47 M_B 1979 1 00:38:30 00:15:48
155 489 MÜLLEROVÁ Valentina 12 Ž_B 1981 1 00:38:55 00:16:14
156 52 HRSTKOVÁ Iva 13 Ž_B 1976 1 00:39:02 00:16:21
157 107 SOJÁK Jiří 62 M_A 1982 1 00:39:04 00:16:23
158 483 LUKÁČ Erik berg heil! 63 M_A 1983 1 00:40:38 00:17:56
159 144 DVOŘÁČKOVÁ Dagmar AC Moravská Slavia Brno 1 Ž_E 1950 1 00:41:57 00:19:15
160 84 MLČOUŠEK Hynek 48 M_B 1977 1 00:42:21 00:19:39
161 350 SPONAR Jan KOS Tesla Brno 2 M_E 1950 1 00:43:15 00:20:33
162 508 KUČÍNSKÝ Petr 6 M_D 1959 1 00:43:19 00:20:38
163 87 OTOUPALÍK Pavel Brno 7 M_D 1955 1 00:43:39 00:20:58
164 138 ZITOVÁ Iva 1 Ž_D 1959 1 00:44:03 00:21:21
165 517 JEŽ Martin 49 M_B 1973 1 00:44:07 00:21:25
166 83 MINAŘÍKOVÁ Michaela 14 Ž_A 1986 1 00:44:11 00:21:30
167 123 UHMANN Petr KOS Tesla Brno 3 M_E 1951 1 00:44:43 00:22:01
168 133 ZDAŘILOVÁ Zuzana Orel Židenice 15 Ž_A 1983 1 00:45:47 00:23:05
169 72 KYTLICOVA Eva 16 Ž_A 1984 1 00:46:15 00:23:33
170 516 POUPĚTOVÁ Lucie 17 Ž_A 1986 1 00:46:26 00:23:44
171 474 HLAVÁČOVÁ Marcela Žvíci 18 Ž_A 1989 1 00:47:16 00:24:34
172 515 OVČÁČKOVÁ Zuzana 19 Ž_A 1995 1 00:47:42 00:25:00
173 100 SEDLÁČEK Pavel AC Moravská Slavia Brno 8 M_D 1953 1 00:48:13 00:25:31
174 15 BLAŽKOVÁ Alena 14 Ž_B 1977 1 00:49:04 00:26:23
175 68 KRIEG Petr BMT Brno 4 M_E 1949 1 00:49:28 00:26:47
176 25 DRAŽAN Libor Univerzita Obrany 9 M_D 1960 1 00:50:20 00:27:38
177 35 FUKSA Karel 5 M_E 1946 1 00:50:29 00:27:48
178 47 HOLÝ Josef 6 M_E 1941 1 00:55:03 00:32:21
179 452 JIRÁSKOVÁ Věra AC Moravská Slavia Brno 2 Ž_D 1955 1 00:58:50 00:36:08

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNS 2 MIHALOV Adam AKBK Prešov M_A 1992 0 1 kolo
DNS 11 TAHER Ghazi_Ben M_A 1990 0 1 kolo
DNS 16 BOHÁČ Jiří BehejBrno.com M_D 1954 0 1 kolo
DNS 18 BORDOVSKÝ Pavel Pro dřeň na dřeň M_A 1985 0 1 kolo
DNS 19 BOŽKOVA Denisa Ž_B 1980 0 1 kolo
DNS 27 ĎURIAČ Peter Jedľové Kostoľany M_A 1990 0 1 kolo
DNS 41 HANZL Vlastimil M_D 1953 0 1 kolo
DNS 42 HEJNA Dalibor Brno M_A 1982 0 1 kolo
DNS 44 HLADNÝ Marek Brno M_B 1972 0 1 kolo
DNS 45 HOLEČKOVÁ Kateřina Ž_B 1980 0 1 kolo
DNS 48 HOŘÍNKOVÁ Dita Ž_A 1990 0 1 kolo
DNS 63 KOČÍ Heidi Ž_A 1997 0 1 kolo
DNS 71 KURA Jakub eWRC.cz M_A 1991 0 1 kolo
DNS 93 POKORNÝ Václav Brno M_B 1978 0 1 kolo
DNS 99 RYŠKA Vít M_A 1990 0 1 kolo
DNS 102 SCHÖNOVÁ Veronika Ž_A 1989 0 1 kolo
DNS 119 TÁBORSKÝ Radim M_B 1975 0 1 kolo
DNS 129 VIZNER Vojtěch M_A 1994 0 1 kolo
DNS 143 DOKOUPILOVÁ Markéta Ž_B 1977 0 1 kolo
DNS 149 KOPLÍK Jan M_A 1984 0 1 kolo
DNS 150 KROPÁČEK Jaroslav M_A 1990 0 1 kolo
DNS 171 BALCAR Petr KB Střelka Brno M_A 1985 0 1 kolo
DNS 314 KOCIÁNOVÁ Marie Ž_E 1946 0 1 kolo
DNS 351 HÁNA Květoslav M_E 1937 0 1 kolo
DNS 352 DOŇAR Bohuslav Sokol Brno Královo Pole M_E 1950 0 1 kolo
DNS 359 TOMAN Jan M_A 1984 0 1 kolo
DNS 450 GLADIŠ Daniel M_C 1968 0 1 kolo
DNS 455 VAŇÁČ Michal 2BWINNER TEAM M_A 1982 0 1 kolo
DNS 463 PIVEC Jan Pivecstomega M_B 1981 0 1 kolo
DNF 501 TOPINKA Martin 43 M_A 1984

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.