Rychlé novinky:

22.10.2021: Brožura BBP

08.03.2021: Startovní čísla BBP

Běh na Svatý Hostýn - 5000 m

Datum pořádání od 21.08.2021 10:00 do 21.08.2021 16:00
Zpracování výsledkůMichal Juránek
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 13:00 hod

Vzdálenost (km)5,00
Počet kol1
Počet závodníků151
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 10 DOBROVSKÝ Michal KB Blansko 1 jři 2004 1 00:24:27
2 114 TLAPÁK Jaroslav AK Iscarex Česká Třebová 1 MA 1987 1 00:24:56 00:00:28
3 82 NERADIL Tomáš ASPOT Hulín 1 MB 1974 1 00:25:49 00:01:21
4 133 NOVOTNÝ Jiří 2 MB 1977 1 00:25:57 00:01:29
5 127 ZÁRUBA Jan Studenec/Vinohrady 3 MB 1977 1 00:26:03 00:01:35
6 129 ŽÁK Jiří Fit bez diet 1 MC 1971 1 00:26:05 00:01:37
7 73 MALÁTEK Antonín Pardubice 4 MB 1977 1 00:26:10 00:01:42
8 117 VACEK Martin AK Iscarex Česká Třebová 2 MC 1969 1 00:26:14 00:01:46
9 49 JURÁNEK Stanislav Orel-Židenice 2 MA 1987 1 00:26:23 00:01:55
10 27 HARTIG David Burik Running Team 5 MB 1973 1 00:26:38 00:02:10
11 170 REGEC Vojtěch UP Olomouc 3 MA 1982 1 00:26:43 00:02:15
12 30 HOCHMAN Zdeněk Orel Blučina / SK I.CA 4 MA 1985 1 00:26:52 00:02:24
13 159 SEHNAL Tomáš KHB Radegast 6 MB 1973 1 00:26:55 00:02:27
14 53 KAŇOVSKÝ Petr AC Moravská Slavia 7 MB 1976 1 00:27:04 00:02:36
15 113 TKADLČÍK Zbyněk AC Moravská Slavia 8 MB 1974 1 00:27:37 00:03:09
16 131 PAVLÍČEK Roman RRP 5 MA 1990 1 00:27:46 00:03:18
17 90 PLHOŇ Jakub Mattoni Freerun Zlín 9 MB 1978 1 00:27:54 00:03:26
18 58 KOLÁŘ Martin Biatlon Blansko 2 jři 2003 1 00:27:55 00:03:27
19 38 CHRUDINA Robert Stěbořice 10 MB 1973 1 00:27:58 00:03:31
20 154 DOPITA Martin 6 MA 1995 1 00:27:59 00:03:32
21 155 SVOBODA Tomáš X-TRAIL RychloHrad 3 MC 1970 1 00:28:04 00:03:37
22 54 KAŠPAŘÍK Tomáš SK Přerov 11 MB 1975 1 00:28:05 00:03:37
23 132 MALÍK Martin POLSTER 12 MB 1973 1 00:28:10 00:03:42
24 91 PROŠEK Lukáš Vyškov 13 MB 1974 1 00:28:24 00:03:57
25 105 SVĚTINSKÝ Jiří Hluk 14 MB 1979 1 00:28:36 00:04:08
26 150 SLÁNSKÝ René Orel Valašské Klobouky 15 MB 1972 1 00:28:52 00:04:24
27 83 NOVOTNÁ Martina O Němec.cz 1 ŽA 1988 1 00:28:56 00:04:28
28 115 TOMAN Igor Vyškov 16 MB 1972 1 00:29:01 00:04:33
29 139 HUBÍK Petr 7 MA 1988 1 00:29:03 00:04:36
30 151 CHUDÝ Radek 4 MC 1971 1 00:29:18 00:04:50
31 42 JANČAŘÍK Petr Orel Židenice - AAC Brno 5 MC 1968 1 00:29:26 00:04:58
32 130 ŽALUDKOVÁ Jana Zlín 1 ŽC 1975 1 00:29:32 00:05:04
33 85 OTEVŘELOVÁ Kristýna Columbia Montrail/ Čeladná 2 ŽA 1987 1 00:29:42 00:05:14
34 106 SZEBESTA Pavel Burik Running Team 6 MC 1968 1 00:29:45 00:05:17
35 166 HROUZA Michal Krnov 17 MB 1978 1 00:29:52 00:05:24
36 76 MINAŘÍK Tomáš VALACHBAJK Team 18 MB 1981 1 00:30:02 00:05:34
37 164 VIZNER Marek Třebětice 19 MB 1972 1 00:30:09 00:05:41
38 108 ŠIMONÍK Jiří Orel Židenice 8 MA 2001 1 00:30:24 00:05:56
39 64 KRAJCAR Josef Tj Slavkov pod Hostýnem 9 MA 1992 1 00:30:45 00:06:17
40 45 JANČAŘÍKOVÁ Lenka Orel Židenice - AAC Brno 2 ŽC 1970 1 00:31:02 00:06:34
41 142 RENSKÝ Michal Běžecký klub Náchod 20 MB 1979 1 00:31:04 00:06:36
42 165 KUCHAŘ Jan SDH Vojnice 21 MB 1976 1 00:31:16 00:06:48
43 81 NERADIL Svatopluk Líšná 22 MB 1980 1 00:31:21 00:06:53
44 72 LANGHAMMEROVÁ Anežka Orel Židenice AK Drnovice 3 ŽA 1994 1 00:31:24 00:06:56
45 128 ZEMÁNEK Petr DR.A.CY. 7 MC 1968 1 00:31:32 00:07:04
46 36 HUŤKA Jiří Brno Řečkovice 10 MA 1991 1 00:31:49 00:07:21
47 60 KOSÍK Michal Orel Domanín 23 MB 1976 1 00:31:54 00:07:26
48 158 TVARŮŽKA Tomáš 24 MB 1972 1 00:32:03 00:07:35
49 161 VYMAZAL Aleš Orel Morkovice 11 MA 1994 1 00:32:04 00:07:36
50 66 KRUPA Luboš Lubíci 12 MA 1998 1 00:32:06 00:07:38
51 4 BRÁZDOVÁ Veronika Valachbajk team 4 ŽA 1990 1 00:32:06 00:07:38
52 86 PALLA František Biatlon Halenkovice 3 jři 2003 1 00:32:14 00:07:46
53 87 PASEKA Vojtěch Frýdlant 4 jři 2004 1 00:32:25 00:07:57
54 143 HAVRÁNEK Aleš Teplice nad Bečvou 25 MB 1975 1 00:32:32 00:08:04
55 160 VRBA Pavel Orel Morkovice 8 MC 1968 1 00:32:41 00:08:14
56 18 FRYDRYCH Martin Líšná 13 MA 1983 1 00:32:50 00:08:22
57 137 ŠRŮTEK Stanislav TJMaratonstav Úpice 1 MD 1958 1 00:32:52 00:08:24
58 46 JEDZINIAK Michal Ostrava - Poruba 26 MB 1974 1 00:32:58 00:08:30
59 34 HRANČÍK Lukáš Žeranovice 14 MA 1984 1 00:33:09 00:08:41
60 89 PILÍK Stanislav Panský mlýn Rakovník 1 ME 1950 1 00:33:32 00:09:04
61 112 ŠVIHEL Miroslav BS Slopné 15 MA 1986 1 00:33:34 00:09:06
62 153 BRUGER Jiří Kopřivnice 9 MC 1964 1 00:33:40 00:09:12
63 40 JAKUBEC Štěpan orel BpH 5 jři 2005 1 00:33:42 00:09:14
64 55 KAWULOK Martin Hrádek 16 MA 1984 1 00:33:45 00:09:18
65 52 KAMENICKÝ Petr Orel Židenice 10 MC 1969 1 00:33:51 00:09:24
66 145 ŠANA Radek CHOLINA 16 27 MB 1972 1 00:34:01 00:09:34
67 103 STRAKOS Jiri Tatra Koprivnice 2 ME 1950 1 00:34:13 00:09:45
68 111 ŠVIHEL Miroslav BS Slopné 2 MD 1958 1 00:34:17 00:09:49
69 23 GROŠ štefan S.K ZaFaR Frenštát p.R 3 MD 1961 1 00:34:26 00:09:58
70 21 GREC Stanislav SGI 17 MA 1993 1 00:34:31 00:10:03
71 67 KUCHAŘ Adam Orel Domanín 6 jři 2007 1 00:34:38 00:10:10
72 43 JANČAŘÍK Tomáš Orel Židenice 7 jři 2005 1 00:34:45 00:10:17
73 138 ŠMÍDA Oldřich MARATONSTAV ÚPICE 3 ME 1948 1 00:34:46 00:10:18
74 126 ZAJÁC Pavel T.J. Sokol Třebětice 11 MC 1970 1 00:34:51 00:10:23
75 20 GREC Radka Orel Vyškov 1 ŽB 1984 1 00:34:53 00:10:25
76 31 HORÁK David Bystřice pod Hostýnem 18 MA 1995 1 00:34:59 00:10:31
77 157 TOMEČKA Libor Hranice 12 MC 1962 1 00:35:01 00:10:33
78 24 GRULICHOVA Simona AK Drnovice 3 ŽC 1972 1 00:35:08 00:10:40
79 15 DUŠEK Pavel OREL Dolní Dobrouč 13 MC 1970 1 00:35:13 00:10:45
80 122 VRBECKÁ Markéta Olomouc 5 ŽA 1987 1 00:35:15 00:10:47
81 100 SLABÁKOVÁ Lenka Orel - Židenice /AC Moravská Slavia Brno 1 ŽD 1966 1 00:35:29 00:11:01
82 149 JIŘÍČEK Jaromír TJ ŽAKOVICE 28 MB 1974 1 00:35:41 00:11:14
83 147 KUNDERA Martin TJ ŽAKOVICE 19 MA 1983 1 00:35:55 00:11:27
84 51 KAMENICKÁ Kateřina Orel Židenice 4 ŽC 1973 1 00:35:59 00:11:31
85 5 BUBENÍK Jiří AK Drnovice 14 MC 1969 1 00:36:05 00:11:37
86 37 HYNŠTOVÁ Marie AK Drnovice 2 ŽD 1957 1 00:36:17 00:11:50
87 57 KOBLIHA Milan Alojzov 4 MD 1957 1 00:36:19 00:11:51
88 33 HOŘÍNKOVÁ Dita Orel Židenice - Střelka Brno 6 ŽA 1994 1 00:36:28 00:12:00
89 25 HALAS Petr Luleč-Orel Vyškov 29 MB 1973 1 00:36:32 00:12:04
90 74 MATOCHA Kilián Poličná 20 MA 1996 1 00:36:32 00:12:04
91 135 HORT Aleš Slavkov pod Hostýnem 21 MA 1983 1 00:36:39 00:12:11
92 95 SEDLÁŘ Zbyněk Brusné 30 MB 1977 1 00:36:49 00:12:21
93 96 SEDLÁŘOVÁ Zuzana Bysřice pod Hostýnem 2 ŽB 1984 1 00:36:58 00:12:30
94 50 KACHTÍK Vlastimil eSVS.CZ Team 15 MC 1968 1 00:37:16 00:12:48
95 104 STUCHLÍKOVÁ Milada Napajedla 7 ŽA 2001 1 00:37:16 00:12:48
96 125 ZAJÁC Marek T.J. Sokol Třebětice 22 MA 1997 1 00:37:17 00:12:49
97 80 NAVRÁTIL Michal DR.A.CY. 31 MB 1974 1 00:37:20 00:12:52
98 124 ZADINA Václav Třemošnice 8 jři 2004 1 00:37:38 00:13:11
99 136 LEJSEK Jaroslav KESSY Pleševec 5 MD 1953 1 00:37:47 00:13:19
100 152 BRUGEROVÁ Martina Kopřivnice 5 ŽC 1973 1 00:37:52 00:13:24
101 48 JIRÁSKOVÁ Eva TJ Maratonstav Úpice 3 ŽD 1964 1 00:37:58 00:13:30
102 71 KURFÜRST Pavel Vsetín 32 MB 1978 1 00:38:09 00:13:41
103 61 KOSÍKOVÁ Markéta Orel Domanín 1 jky 2004 1 00:38:17 00:13:49
104 59 KOPEČEK Ivan AC Moravská Slavia Brno 4 ME 1949 1 00:38:23 00:13:56
105 134 BURDÍK Martin Bystřice pod Hostýnem 23 MA 1983 1 00:38:54 00:14:26
106 11 DOLEŽALOVÁ Vladimíra Orel Vyškov 6 ŽC 1974 1 00:38:59 00:14:31
107 123 ZADINA Jaroslav Třemošnice 16 MC 1964 1 00:39:09 00:14:42
108 41 JAKUBEC Vojtěch orel BpH 9 jři 2007 1 00:39:19 00:14:51
109 98 SKŘIVÁNKOVÁ Dana Orel Vyškov 7 ŽC 1967 1 00:39:25 00:14:57
110 167 LAJGOTOVÁ Jana 8 ŽA 1993 1 00:39:31 00:15:03
111 141 BULIČKA Vojtěch BERNITAS 10 jři 2010 1 00:39:38 00:15:10
112 35 HRONEK Jaroslav Orel Obřany 24 MA 1991 1 00:39:42 00:15:14
113 62 KOUTNÁ Veronika Atletika Holešov 2 jky 2002 1 00:39:44 00:15:16
114 156 PROKOP Jiří Běhy-Zlín 6 MD 1956 1 00:39:44 00:15:17
115 92 PŘÍVĚTIVÝ Miroslav Příbor 7 MD 1953 1 00:39:56 00:15:29
116 9 DIVÁCKÝ Přemysl Orel - Židenice / AC Moravská Slavia Brno 5 ME 1949 1 00:40:07 00:15:39
117 97 SCHERRER Jaroslav Orel Moravské Budějovice 8 MD 1960 1 00:40:08 00:15:40
118 8 ČÁP Bohuslav Orel Hradec Králové 6 ME 1951 1 00:40:26 00:15:58
119 99 SKUPIEŇ Josef Hranice 9 MD 1957 1 00:40:38 00:16:10
120 79 MUTINA Petr Bruntál 33 MB 1973 1 00:40:43 00:16:15
121 32 HORKÁ Lucie Orel Domanín 3 jky 2006 1 00:40:54 00:16:27
122 144 TOVARYŠOVÁ Hana 4 ŽD 1961 1 00:41:01 00:16:34
123 26 HALASOVÁ Anna Luleč-Orel Vyškov 4 jky 2003 1 00:41:06 00:16:38
124 169 VYBÍRAL Jakub Žopy 34 MB 1975 1 00:41:17 00:16:49
125 148 JIŘÍČEK Jaromír TJ ŽAKOVICE 11 jři 2009 1 00:41:19 00:16:51
126 12 DOSTÁL Pavel DRACY 17 MC 1970 1 00:41:19 00:16:51
127 65 KRBÍLEK Dalibor Gemini 18 MC 1962 1 00:41:37 00:17:09
128 29 HÉGROVÁ Ivona Valím Valím Hostěrádky 8 ŽC 1969 1 00:41:56 00:17:28
129 116 TOMANOVÁ Marie X-trail Orlová 5 ŽD 1966 1 00:42:23 00:17:55
130 146 SCHÖN Martin STRŽ 19 MC 1970 1 00:43:00 00:18:32
131 16 DVOŘÁKOVÁ Eva Alojzov 6 ŽD 1955 1 00:43:05 00:18:37
132 168 JURÁNEK Stanislav Orel Starý Lískovec 10 MD 1956 1 00:43:09 00:18:41
133 6 BUDINSKÁ Hana Brno 7 ŽD 1960 1 00:44:05 00:19:37
134 44 JANČAŘÍKOVÁ Karolína Orel Židenice - VSK UNI BRNO 5 jky 2008 1 00:44:54 00:20:26
135 68 KUCHAŘOVÁ Lucie Orel Domanín 9 ŽA 2001 1 00:45:46 00:21:18
136 118 VELIČKA Jaroslav Klub důchodců BpH 7 ME 1944 1 00:45:53 00:21:25
137 93 RŮŽIČKA Radim Hulín 35 MB 1979 1 00:46:25 00:21:57
138 28 HASNIKOVÁ Lenka Mattoni Freerun Zlín 9 ŽC 1973 1 00:46:32 00:22:04
139 102 SOLAŘOVÁ Eva Solario team 10 ŽC 1970 1 00:46:57 00:22:29
140 84 OREL Marek Orel Brno - Obřany 11 MD 1960 1 00:47:04 00:22:36
141 88 PECHÁČEK Miroslav Orel Dolní Čermná 8 ME 1948 1 00:47:11 00:22:43
142 94 SEDLÁČEK Pavel Orel - Židenice AC Moravská Slavia Brno 12 MD 1953 1 00:47:13 00:22:45
143 162 BUBENÍK Jiří Orel Vyškov 9 ME 1944 1 00:48:04 00:23:36
144 70 KUNCOVÁ Martina Orel Vyškov 10 ŽA 2001 1 00:48:06 00:23:39
145 121 VODIČKA Jan MK Radslavice 10 ME 1945 1 00:49:36 00:25:08
146 109 ŠKLÍBA Karel MARATONSTAV ÚPICE 11 ME 1950 1 00:51:15 00:26:48
147 140 FLÁŠAROVÁ Eva 6 jky 2005 1 00:52:19 00:27:51
148 163 VIZNEROVÁ Lucie Atletika Holešov 7 jky 2008 1 00:54:28 00:30:00
149 19 FUČÍKOVÁ Hana Orel Brno - Obřany 11 ŽC 1967 1 00:55:00 00:30:33
150 69 KUNC Josef Orel Vyškov 13 MD 1960 1 00:55:09 00:30:41

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 39 CHYTIL Vladimír D.D Všechovice ME 1950

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.