Rychlé novinky:

22.10.2021: Brožura BBP

08.03.2021: Startovní čísla BBP

2. FORCE SPAC - Bohumínská časovka - ČASOVKA

Datum pořádání od 23.05.2021 08:00 do 23.05.2021 18:00
Zpracování výsledkůMartin Juránek

Start: 10:00 hod

Vzdálenost (km)21,50
Počet kol1
Počet závodníků125
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 361 FIERLA Ondřej Team Forman Cinelli 1 A 1993 2 00:28:01
2 203 DRÁBEK Zdeněk DZ BEX CYCLING TEAM 1 C 1978 2 00:28:23 00:00:21
3 225 VODIČKA Václav CYCLING BRNO 2 C 1972 2 00:28:46 00:00:44
4 18 GALATÍK Roman CK Frenstat 1 2 A 1977 2 00:29:07 00:01:05
5 312 KOCUREK Jaroslav STŘEDEČNÍ MONUMENTY 3 C 1981 2 00:29:18 00:01:16
6 350 MAJDANICS Marek ACK Stará Ves nad Ondřejnicí 1 M 2004 2 00:29:24 00:01:22
7 365 RIŠKA RICHARD CK EPIC Dohňany 2 M 2005 2 00:29:31 00:01:30
8 396 KUČERA Vojtěch Team Forman Cinelli 3 A 2002 2 00:29:41 00:01:40
9 338 HAVRLANT Jakub MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 3 M 2003 2 00:29:41 00:01:40
10 108 PETŘÍK Zdeněk Loko Campagnolo Krnov 1 B 1980 2 00:30:00 00:01:58
11 105 NOVÁK Jakub KILPI RACING TEAM 2 B 1982 2 00:30:09 00:02:08
12 112 HRADIL Michal Force Kck Zlín 3 B 1987 2 00:30:09 00:02:08
13 732 HOZA DENIS Cyklo Tym Haviřov 4 A 2002 2 00:30:16 00:02:14
14 309 PROKEŠ Stanislav Prokesteam 1 D 1968 2 00:30:24 00:02:22
15 357 ZÁTOPEK Jan Team Forman Cinelli 5 A 2001 2 00:30:29 00:02:27
16 101 UVÍRA Václav CK Orlík Orlová 4 B 1981 2 00:30:30 00:02:29
17 306 PECHA MARTIN KILPI RACING TEAM 2 D 1971 2 00:30:45 00:02:43
18 342 BAJGEROVÁ Nikola Team Dukla Praha 1 ŽA 1997 2 00:30:49 00:02:48
19 120 DUŽÍK Josef CK Frenštát pod Radhoštěm 5 B 1985 2 00:30:50 00:02:48
20 721 ŘÍMAN Jakub TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 6 A 2000 2 00:30:52 00:02:50
21 11 KUBALA Martin Cyklo team Havířov 7 A 1974 2 00:30:55 00:02:53
22 8 CHOVANEC David Force Kck Zlín 8 A 1995 2 00:30:56 00:02:55
23 393 OBORNÝ Marek Team Forman Cinelli 4 M 2004 2 00:31:08 00:03:07
24 398 MACH Ondřej Team Forman Cinelli 9 A 1997 2 00:31:17 00:03:15
25 209 ONDERKA Milan YOGi Racing Ostrava 4 C 1972 2 00:31:22 00:03:20
26 118 HALTOF Aleš CK Frenštát 6 B 1994 2 00:31:24 00:03:23
27 119 STANČÍK Martin 7 B 2021 2 00:31:29 00:03:27
28 4 ČAPLA JAKUB KILPI RACING TEAM 10 A 1992 2 00:31:29 00:03:27
29 730 DAVÍDEK Petr Bo Medvěd CZ 8 B 1984 2 00:31:29 00:03:28
30 367 CZYZ Bartlomiej Cyklotým Havířov 9 B 1990 2 00:31:36 00:03:34
31 332 VAJBAR MAREK Team Forman Cinelli 10 B 1989 2 00:31:40 00:03:39
32 363 KOŘÍNEK Pavel MG bike team 5 M 2003 2 00:31:43 00:03:42
33 202 URBANÍK Pavol ZMLR 5 C 1978 2 00:31:44 00:03:43
34 336 GALUŠKA Tomáš FORCE KCK Zlin 3 D 1970 2 00:31:44 00:03:43
35 329 HUSIČKA Radim TJ Sigma Hranice 6 M 2004 2 00:31:57 00:03:55
36 370 ŠIGUT DAVID ACK Stará Ves nad Ondřejnicí 7 M 2003 2 00:31:58 00:03:57
37 104 KONEČNÝ Dalibor KILPI RACING TEAM 11 B 1989 2 00:32:02 00:04:01
38 602 KWAŠNÝ ŠIMON KILPI RACING TEAM 8 M 2003 2 00:32:04 00:04:03
39 317 ŽILAVÝ Květoslav NAPOHODU! bike team Píšť 4 D 1971 2 00:32:06 00:04:04
40 204 CHUDÝ Jan VÚHŽ 6 C 1978 2 00:32:11 00:04:10
41 226 HAAS Robert Cyklo team Havířov 7 C 1974 2 00:32:19 00:04:17
42 305 FOLTYN Jiří CK hobby Bohumín 12 B 1982 2 00:32:24 00:04:22
43 207 BLAHUT Radek Verge czech republic 8 C 1973 2 00:32:29 00:04:27
44 330 SYRKO Robin ACK Stará Ves nad Ondřejnicí 9 M 2006 2 00:32:30 00:04:29
45 356 LANT Antonín Team Forman Cinelli 11 A 1994 2 00:32:31 00:04:29
46 355 MORONG Kryštof Team Forman Cinelli 12 A 2002 2 00:32:49 00:04:47
47 728 PAVLÍK Petr Racing Olešná F-M 13 A 1993 2 00:32:51 00:04:50
48 407 MÍČEK Oldřich Cyklokramo Suchdol n. Odrou 1 E 1958 2 00:32:57 00:04:55
49 415 FOLTÝN Pavel Cyklotým Havířov 2 E 1959 2 00:32:58 00:04:56
50 1311 BARAN Petr Loko Campagnolo Krnov 5 D 1960 2 00:33:03 00:05:02
51 1304 ŠIMEČEK Radim Midar Příbor 6 D 1969 2 00:33:13 00:05:11
52 107 TYLICH Milan CK hobby Bohumín 13 B 1984 2 00:33:16 00:05:14
53 727 MIČKA Jakub 14 B 1991 2 00:33:16 00:05:15
54 354 MIKULENKA Jaroslav Force Fojtík Wilier 15 B 1988 2 00:33:22 00:05:20
55 729 ONDRUŠ Adam 14 A 1994 2 00:33:25 00:05:24
56 21 MÚDRIK MATĚJ KILPI RACING TEAM 15 A 2001 2 00:33:34 00:05:33
57 20 HALTOF Tomáš 16 A 1994 2 00:33:36 00:05:34
58 804 DOHNALOVÁ Jarka Loko Campagnolo Krnov 1 ŽB 1972 2 00:33:42 00:05:40
59 601 KUBA Tomáš KILPI RACING TEAM 10 M 2005 2 00:33:43 00:05:42
60 213 DOHNAL Tomáš Cyklokramo Suchdol n. O. 9 C 1980 2 00:33:45 00:05:44
61 402 NOVÁK Milan YOGi Racing Ostrava 3 E 1957 2 00:33:46 00:05:44
62 334 BOLLO Roman Frýdlant nad Ostravicí 10 C 1981 2 00:33:58 00:05:56
63 311 ZVĚDĚLÍK Ondřej Force Team Jeseník 11 M 2005 2 00:34:07 00:06:06
64 513 BÁRTA Miroslav Cyklo Tým Havířov 1 1 F 1954 2 00:34:08 00:06:06
65 333 KANÓCZ Rastislav Team Forman Cinelli 11 C 1977 2 00:34:09 00:06:08
66 222 KUBALA Josef 7 D 1970 2 00:34:14 00:06:12
67 511 DANĚČEK Pavel Loko Campagnolo Krnov 2 F 1951 2 00:34:14 00:06:13
68 1309 WILHELM Jaroslav HOBY BOHUMIN 8 D 1967 2 00:34:18 00:06:17
69 313 BUBENÍK Jiří CykloservisMB 16 B 1989 2 00:34:25 00:06:24
70 391 KANÓCZ Martin Team Forman Cinelli 12 M 2005 2 00:34:33 00:06:31
71 325 SYRKO Robin ACK Stará Ves nad Ondřejnicí 13 M 2006 2 00:34:36 00:06:34
72 340 MACHANCOVÁ Andrea TJ Sigma Hranice 2 ŽA 2004 2 00:34:40 00:06:38
73 210 GIERC David YOGi Racing Ostrava 12 C 1975 2 00:34:45 00:06:43
74 502 PAVLÍK Jiří Ostrava 3 F 1951 2 00:34:53 00:06:52
75 364 CHOMA Eduard MG bike team 14 M 2003 2 00:34:57 00:06:56
76 507 ZDANOWICZ Marek CK HOBBY Bohumín A 4 F 1955 2 00:34:57 00:06:56
77 321 BUCHAL Ivo Cyklo Tým Havířov 2 9 D 1971 2 00:34:59 00:06:57
78 406 ADAMČÍK Miroslav 4 E 1957 2 00:35:05 00:07:04
79 409 HLAVATÍK Ladislav Racing Olešná 5 E 1956 2 00:35:09 00:07:08
80 410 PRASKI Henryk CK hobby Bohumín 6 E 1958 2 00:35:12 00:07:10
81 215 ĎURICA Jiří 13 C 1980 2 00:35:13 00:07:11
82 726 DOSEDLA Lukáš HOBY BOHUMIN 17 A 2021 2 00:35:13 00:07:11
83 603 PADRTA Ondra KILPI RACING TEAM 15 M 2005 2 00:35:18 00:07:16
84 508 MOTTL Bohumir Hoby Bohumín 5 F 1951 2 00:35:18 00:07:17
85 335 KOMÍNKOVÁ Michaela MG bike team 3 ŽA 1983 2 00:35:22 00:07:20
86 343 TEŠNAR Tomáš 6 F 1951 2 00:35:33 00:07:31
87 322 GLAJCAR Tomasz 14 C 1976 2 00:35:34 00:07:32
88 7 BARTOŇ Ondřej Cyklokramo B 18 A 1997 2 00:35:36 00:07:34
89 706 CIESLAROVÁ Marcela Cyklotým Teamsport Havířov 4 ŽA 1999 2 00:35:36 00:07:35
90 505 TOMAN Vladislav Cyklokramo Suchdol nad Odrou 7 F 1953 2 00:35:50 00:07:48
91 362 BARBOŘÍK Matěj MG bike team 16 M 2005 2 00:35:55 00:07:53
92 1324 CHMURA Petr Team Forman Cinelli 10 D 1962 2 00:35:57 00:07:56
93 347 OHNOUTEK Matěj KILPI RACING TEAM 17 M 2005 2 00:36:09 00:08:08
94 359 HANZELKA Lukáš MG bike team 18 M 2005 2 00:36:21 00:08:20
95 1317 NOVOTNÝ Jiří Team Forman Cinelli 15 C 1977 2 00:36:26 00:08:25
96 403 ŠKANDERA Karel Cyklo Tým Havířov 3 7 E 1961 2 00:36:34 00:08:32
97 807 JAKLOVÁ Ivana CK HOBBY Bohumín A 2 ŽB 1965 2 00:36:56 00:08:54
98 308 JAKL Jiří CK HOBBY Bohumín A 11 D 1963 2 00:37:05 00:09:03
99 358 TALA Erik MG bike team 19 M 2006 2 00:37:11 00:09:10
100 516 ERTEL Jiří YOGi Racing Ostrava 8 F 1949 2 00:37:14 00:09:13
101 324 RUPOVA Dominika Force Team Jeseník 5 ŽA 2005 2 00:37:19 00:09:17
102 724 PODZEMNÝ petr CK Orlík Orlová 16 C 1972 2 00:37:33 00:09:31
103 337 LAJCHA MARIAN Team Forman Cinelli 17 C 2021 2 00:37:47 00:09:46
104 512 MRNŮŠTÍK Josef Cyklotech-Pro a Mrnůštík 9 F 1951 2 00:37:56 00:09:54
105 310 ŠKARKA Jiří CK hobby Bohumín 12 D 1964 2 00:38:07 00:10:05
106 110 GRAF Jiří Cyklokramo Suchdol nad Odrou B 17 B 1983 2 00:38:24 00:10:22
107 346 HÝŽĎAL Vít Kolokroužek Zlín 20 M 2005 2 00:38:24 00:10:23
108 803 PARGACOVA Marcela Cyklokramo Suchdol nad Odrou 3 ŽB 1963 2 00:38:29 00:10:28
109 514 SAVKA Miroslav Cyklo Team Havířov 3 10 F 1955 2 00:38:40 00:10:39
110 384 HOLÁŠKOVÁ Justýna Team Forman Cinelli 6 ŽA 2003 2 00:38:45 00:10:43
111 303 MATYÁŠ Roman Třista60 19 A 2002 2 00:38:57 00:10:55
112 390 KRUTÍLKOVÁ Kateřina Team Forman Cinelli 7 ŽA 2003 2 00:39:16 00:11:15
113 704 GERASHCHENKO Nadiia CK hobby Bohumín 8 ŽA 1984 2 00:39:23 00:11:21
114 506 VESELÝ Petr TJ TŽ Třinec 11 F 1943 2 00:39:29 00:11:27
115 386 HOLÁŠKOVÁ Amálie Team Forman Cinelli 9 ŽA 2005 2 00:39:29 00:11:27
116 503 DUBNÝ Pavel CYKLOKRAMO 12 F 1950 2 00:39:47 00:11:46
117 387 DUBCOVÁ Štěpánka Team Forman Cinelli 10 ŽA 2006 2 00:39:48 00:11:46
118 302 ZBOŽKOVÁ Andrea Třista60 11 ŽA 2001 2 00:39:49 00:11:48
119 224 BENÍČEK Tomáš CK Frenštát pod Radhoštěm 2 18 C 1975 2 00:39:56 00:11:55
120 802 MATUŠKOVÁ Zinaida Racing Olešná FM 4 ŽB 1954 2 00:39:58 00:11:56
121 504 PEKARČÍK Jiří Cyklokramo Suchdol 13 F 1953 2 00:40:08 00:12:07
122 703 NOSKOVÁ Kateřina CK Orlík Orlová 12 ŽA 2005 2 00:40:56 00:12:55
123 388 LAJCHOVÁ Ema Team Forman Cinelli 13 ŽA 2006 2 00:41:06 00:13:05
124 515 PĚGŘIMEK Milan Cyklo Team Havířov 4 14 F 1954 2 00:41:34 00:13:33
125 710 MARKOVÁ Nikola CK Frenštát pod Radhoštěm 14 ŽA 1996 2 00:41:42 00:13:40

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.