Rychlé novinky:

08.03.2021: Startovní čísla BBP

04.01.2021: Zrušení 5. závodu BBP Kuřim

1. FORCE SPAC - Velká cena Žabně - ČASOVKA

Datum pořádání od 22.05.2021 08:00 do 22.05.2021 18:00
Technický delegátRoman Franta
Zpracování výsledkůMartin Juránek
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 09:30 hod

Vzdálenost (km)12,00
Počet kol1
Počet závodníků142
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 203 DRÁBEK Zdeněk DZ BEX CYCLING TEAM 1 C 1978 1 00:16:24
2 114 HELCEL Martin Cyklo team Havířov 1 B 1988 1 00:16:34 00:00:09
3 53 FIERLA Ondřej Team Forman Cinelli 1 A 1993 1 00:16:42 00:00:17
4 250 KOCUREK Jaroslav STŘEDEČNÍ MONUMENTY 2 C 1981 1 00:16:48 00:00:23
5 18 GALATÍK Roman CK Frenštát 1 2 A 1977 1 00:17:03 00:00:38
6 108 PETŘÍK Zdeněk Loko Campagnolo Krnov 2 B 1980 1 00:17:03 00:00:39
7 628 OBORNÝ Marek Team Forman Cinelli 1 M 2004 1 00:17:17 00:00:52
8 8 CHOVANEC David Force Kck Zlín 3 A 1995 1 00:17:25 00:01:00
9 105 NOVÁK Jakub KILPI RACING TEAM 3 B 1982 1 00:17:32 00:01:07
10 50 KUČERA Vojtěch Team Forman Cinelli 4 A 2002 1 00:17:32 00:01:08
11 11 KUBALA Martin Cyklo team Havířov 5 A 1974 1 00:17:36 00:01:11
12 112 HRADIL Michal Force Kck Zlín 4 B 1987 1 00:17:38 00:01:14
13 209 ONDERKA Milan YOGi Racing Ostrava 3 C 1972 1 00:17:40 00:01:15
14 303 PROKEŠ Stanislav Prokesteam 1 D 1968 1 00:17:42 00:01:17
15 54 ZÁTOPEK Jan Team Forman Cinelli 6 A 2001 1 00:17:43 00:01:18
16 10 GLOGAR Jaroslav Cyklo team Havířov 7 A 1993 1 00:17:45 00:01:21
17 120 DUŽÍK Josef CK Frenštát pod Radhoštěm 5 B 1985 1 00:17:49 00:01:24
18 4 ČAPLA JAKUB KILPI RACING TEAM 8 A 1992 1 00:17:52 00:01:27
19 101 UVÍRA Václav CK Orlík Orlová 6 B 1981 1 00:18:00 00:01:35
20 104 KONEČNÝ Dalibor KILPI RACING TEAM 7 B 1989 1 00:18:01 00:01:36
21 727 BAJGEROVÁ Nikola Team Dukla Praha 1 ŽA 1997 1 00:18:01 00:01:37
22 306 PECHA MARTIN KILPI RACING TEAM 2 D 1971 1 00:18:06 00:01:41
23 57 MORONG Kryštof Team Forman Cinelli 9 A 2002 1 00:18:07 00:01:42
24 119 STANČÍK Martin 8 B 1982 1 00:18:10 00:01:45
25 55 LANT Antonín Team Forman Cinelli 10 A 1994 1 00:18:10 00:01:45
26 52 MACH Ondřej Team Forman Cinelli 11 A 1997 1 00:18:12 00:01:47
27 118 HALTOF Aleš CK Frenštát 9 B 1983 1 00:18:13 00:01:48
28 602 KWAŠNÝ ŠIMON KILPI RACING TEAM 2 M 2003 1 00:18:19 00:01:54
29 160 VĚŽNÍK Martin 10 B 1983 1 00:18:20 00:01:55
30 627 HUSIČKA Radim TJ Sigma Hranice 3 M 2004 1 00:18:23 00:01:58
31 202 URBANÍK Pavol ZMLR 4 C 1978 1 00:18:29 00:02:05
32 314 GALUŠKA Tomáš Force Kck Zlín 3 D 1970 1 00:18:30 00:02:05
33 631 MNISZAK Lukáš NAPOHODU! bike team Píšť 4 M 2004 1 00:18:32 00:02:07
34 317 ŽILAVÝ Květoslav NAPOHODU! bike team Píšť 4 D 1971 1 00:18:40 00:02:15
35 154 CZYZ Bartlomiej Cyklotým Havířov 11 B 1990 1 00:18:41 00:02:17
36 204 CHUDÝ Jan VÚHŽ 5 C 1978 1 00:18:44 00:02:19
37 226 HAAS Robert Cyklo team Havířov 6 C 1974 1 00:18:56 00:02:31
38 157 DAVIDEK Petr Bomedvěd.cz 12 B 1984 1 00:19:06 00:02:41
39 106 FOLTYN Jiří CK hobby Bohumín 13 B 1982 1 00:19:09 00:02:44
40 107 TYLICH Milan CK hobby Bohumín 14 B 1984 1 00:19:10 00:02:45
41 622 CHOMA Eduard MG bike team 5 M 2003 1 00:19:13 00:02:48
42 601 KUBA Tomáš KILPI RACING TEAM 6 M 2005 1 00:19:15 00:02:50
43 624 KOŘÍNEK Pavel MG bike team 7 M 2003 1 00:19:16 00:02:51
44 304 ŠIMEČEK Radim Midar Příbor 5 D 1969 1 00:19:17 00:02:52
45 407 MÍČEK Oldřich Cyklokramo Suchdol n. Odrou 1 E 1958 1 00:19:19 00:02:54
46 213 DOHNAL Tomáš Cyklokram Suchdol n. O. 7 C 1980 1 00:19:22 00:02:57
47 207 BLAHUT Radek Verge czech republic 8 C 1973 1 00:19:24 00:02:59
48 311 BARAN Petr Loko Campagnolo Krnov 6 D 1960 1 00:19:30 00:03:05
49 261 MICHNA Roman studiosolaris.cz 9 C 2021 1 00:19:35 00:03:10
50 65 PAVLÍK Petr Racing Olešná F-M 12 A 1993 1 00:19:36 00:03:11
51 804 DOHNALOVÁ Jarka Loko Campagnolo Krnov 1 ŽB 1972 1 00:19:40 00:03:15
52 253 SVOBODA Tomáš NAPOHODU! bike team Píšť 10 C 1973 1 00:19:43 00:03:18
53 62 BLOKEŠ Marek NAPOHODU! bike team Píšť 13 A 1998 1 00:19:44 00:03:19
54 353 JAROŠ Martin Racing Olešná F-M 7 D 1971 1 00:19:46 00:03:21
55 256 BOLLO Roman Frýdlant nad Ostravicí 11 C 1981 1 00:19:49 00:03:24
56 359 TRNA Šimon TJ Sigma Hranice 1 st. chlapci 2007 1 00:19:50 00:03:25
57 309 WILHELM Jaroslav 8 D 1967 1 00:19:50 00:03:25
58 513 BÁRTA Miroslav Cyklo Tým Havířov 1 1 F 1954 1 00:19:53 00:03:28
59 63 VÁLKA Daniel 14 A 1997 1 00:19:55 00:03:30
60 415 FOLTÝN Pavel 2 E 1959 1 00:19:57 00:03:32
61 511 DANĚČEK Pavel Loko Campagnolo Krnov 2 F 1951 1 00:19:59 00:03:34
62 387 RASOCHA Lukáš SK EDIE team Vsetín 2 st. chlapci 2007 1 00:20:06 00:03:41
63 151 ADÁMEK Jan Racing Olešná 15 B 1982 1 00:20:07 00:03:42
64 721 MACHANCOVÁ Andrea TJ Sigma Hranice 2 ŽA 2004 1 00:20:09 00:03:44
65 402 NOVÁK Milan YOGi Racing Ostrava 3 E 1957 1 00:20:11 00:03:46
66 222 KUBALA Josef Cyklo tým Havířov 9 D 1970 1 00:20:23 00:03:58
67 363 HERMAN František 3 st. chlapci 2008 1 00:20:24 00:03:59
68 620 BARBOŘÍK Matěj MG bike team 8 M 2005 1 00:20:26 00:04:01
69 629 KANÓCZ Martin Team Forman Cinelli 9 M 2005 1 00:20:28 00:04:03
70 826 GIERGIELOVÁ Markéta 2 ŽB 1979 1 00:20:28 00:04:03
71 451 VEJROSTA Zbyněk BIG ONE BRNO 3 F 1955 1 00:20:31 00:04:06
72 507 ZDANOWICZ Marek CK HOBBY Bohumín A 4 F 1955 1 00:20:33 00:04:08
73 406 ADAMČÍK Miroslav 4 E 1957 1 00:20:34 00:04:09
74 215 ĎURICA Jiří 12 C 1980 1 00:20:34 00:04:10
75 257 GLAJCAR Tomasz 13 C 1976 1 00:20:35 00:04:10
76 621 HANZELKA Lukáš MG bike team 10 M 2005 1 00:20:35 00:04:11
77 720 KOMÍNKOVÁ Michaela MG bike team 3 ŽA 1983 1 00:20:38 00:04:13
78 351 BUCHAL Ivo Cyklo Tým Havířov 2 10 D 1971 1 00:20:44 00:04:19
79 61 BARTOŇ Ondřej Cyklokramo B 15 A 1997 1 00:20:47 00:04:22
80 625 FOLDYNA David 11 M 2005 1 00:20:47 00:04:22
81 728 TOKARČÍKOVÁ Michaela NAPOHODU! bike team Píšť 4 ŽA 1987 1 00:20:49 00:04:24
82 210 GIERC David YOGi Racing Ostrava 14 C 1975 1 00:20:53 00:04:29
83 508 MOTTL Bohumir HOBY BOHUMIN 5 F 1951 1 00:20:54 00:04:29
84 386 BOSÁK Martin FESO Petřvald 4 st. chlapci 2007 1 00:20:59 00:04:34
85 630 KOČIŘÍK Ivan TJ TŽ Třinec 12 M 2006 1 00:21:01 00:04:36
86 623 TALA Erik MG bike team 13 M 2006 1 00:21:05 00:04:40
87 262 ČERMÁK Jan Bagbike Ostrava 15 C 1974 1 00:21:05 00:04:40
88 825 RUPOVA Dominika Force Team Jeseník 5 ŽA 2005 1 00:21:10 00:04:45
89 626 OHNOUTEK Matěj 14 M 2004 1 00:21:12 00:04:47
90 603 PADRTA Ondra KILPI RACING TEAM 15 M 2005 1 00:21:12 00:04:47
91 706 CIESLAROVÁ Marcela Cyklotým Teamsport Havířov 6 ŽA 1999 1 00:21:14 00:04:49
92 409 HLAVATIK Lada Racing Olešná 5 E 1956 1 00:21:15 00:04:50
93 374 ŠEVČÍK Jakub Team Forman Cinelli 5 st. chlapci 2007 1 00:21:15 00:04:50
94 313 JANKOVSKÝ 6 st. chlapci 2008 1 00:21:17 00:04:52
95 403 ŠKANDERA Karel Cyklo Tým Havířov 3 6 E 1961 1 00:21:18 00:04:53
96 59 ŠTĚPÁN Ferdinand Team Forman Cinelli 16 A 2001 1 00:21:28 00:05:04
97 821 JAKLOVÁ Ivana CK HOBBY Bohumín A 3 ŽB 1965 1 00:21:40 00:05:15
98 327 BLÁHA Robin Cyklotým Teamsport Havířov 7 st. chlapci 2007 1 00:21:49 00:05:24
99 258 NOVOTNÝ Jiří Team Forman Cinelli 16 C 1977 1 00:21:51 00:05:26
100 384 HURÁČOVÁ Markéta CK Feso Petřvald 1 st. dívky 2007 1 00:22:14 00:05:49
101 259 ESCHNER Martin 17 C 1973 1 00:22:18 00:05:53
102 516 ERTEL Jiří YOGi Racing Ostrava 6 F 1949 1 00:22:20 00:05:55
103 803 PARGAČOVÁ Marcela Cyklokramo Suchdol nad Odrou 4 ŽB 1963 1 00:22:22 00:05:57
104 308 JAKL Jiří CK HOBBY Bohumín A 11 D 1963 1 00:22:22 00:05:57
105 725 HOLÁŠKOVÁ Justýna Team Forman Cinelli 7 ŽA 2002 1 00:22:34 00:06:09
106 405 KRCHŇÁK Pavel ACK Stará Ves n. O. 7 E 1961 1 00:22:35 00:06:11
107 502 PAVLÍK Jiří Ostrava 7 F 1951 1 00:22:39 00:06:14
108 722 KOCURKOVA Hana 8 ŽA 1987 1 00:22:40 00:06:15
109 110 GRAF Jiří Cyklokramo Suchdol nad Odrou B 16 B 1983 1 00:22:43 00:06:18
110 310 ŠKARKA Jiří CK hobby Bohumín 12 D 1964 1 00:22:45 00:06:20
111 316 FILGAS Matouš ACK Stará Ves nad Ondřejnicí 8 st. chlapci 2008 1 00:22:52 00:06:27
112 503 DUBNÝ Pavel CYKLOKRAMO 8 F 1950 1 00:22:56 00:06:31
113 358 DRÁBEK Nik Jaroslav Kulhavý cycling team 1 ml. chlapci 2009 1 00:22:57 00:06:32
114 373 CHUDÝ Vojtěch Team Forman Cinelli 9 st. chlapci 2008 1 00:23:02 00:06:37
115 362 ČERNOTA Marek TJ Sigma Hranice 10 st. chlapci 2007 1 00:23:04 00:06:39
116 514 SAVKA Miroslav Cyklo Team Havířov 3 9 F 1955 1 00:23:07 00:06:42
117 726 HOLÁŠKOVÁ Amálie 9 ŽA 2005 1 00:23:08 00:06:43
118 724 DUBCOVÁ Štěpánka Team Forman Cinelli 10 ŽA 2006 1 00:23:09 00:06:44
119 377 KUBALA Lukáš 11 st. chlapci 2007 1 00:23:13 00:06:48
120 505 TOMAN Vladislav Cyklokramo Suchdol nad Odrou 10 F 1953 1 00:23:13 00:06:48
121 506 VESELÝ Petr TJ TŽ Třinec 11 F 1943 1 00:23:34 00:07:09
122 703 NOSKOVÁ Kateřina CK Orlík Orlová 11 ŽA 2005 1 00:23:35 00:07:10
123 512 MRNŮŠTÍK Josef Cyklotech-Pro a Mrnůštík 12 F 1952 1 00:23:38 00:07:13
124 370 KRATOCHVÍL Tomáš MG bike team 12 st. chlapci 2007 1 00:23:45 00:07:20
125 371 BLAŽEK Albert Team Forman Cinelli 13 st. chlapci 2008 1 00:23:47 00:07:22
126 723 LAJCHOVÁ Ema Team Forman Cinelli 12 ŽA 2006 1 00:23:54 00:07:29
127 802 MATUŠKOVÁ Zinaida Racing Olešná FM 5 ŽB 1954 1 00:23:54 00:07:29
128 504 PEKARČÍK Jiří Cyklokramo Suchdol 13 F 1953 1 00:24:08 00:07:43
129 376 BUCHAL Robin Cyklo Tým Havířov 2 14 st. chlapci 2007 1 00:24:15 00:07:50
130 515 PĚGŘIMEK Milan Cyklo Team Havířov 4 14 F 1954 1 00:24:22 00:07:57
131 325 KRAMOLIŠ Max Cyklokramo Suchdol n.O. kids 2 ml. chlapci 2009 1 00:24:58 00:08:34
132 319 KOBLOVSKÁ Amalie Cyklokramo Suchdol nad Odrou 2 st. dívky 2007 1 00:25:10 00:08:45
133 364 FRYDRYCH Filip TJ Sigma Hranice 15 st. chlapci 2007 1 00:25:15 00:08:50
134 326 FIALOVÁ Elen MG bike team 1 ml. dívky 2011 1 00:25:33 00:09:08
135 335 RASOCHA Adam SK EDIE team Vsetín 3 ml. chlapci 2010 1 00:25:37 00:09:13
136 224 BENÍČEK Tomáš CK Frenštát pod Radhoštěm 2 18 C 1975 1 00:26:29 00:10:04
137 381 MELICHAR Tomáš Cyklokramo KIDS Suchdol nad Odrou 4 ml. chlapci 2011 1 00:26:50 00:10:25
138 339 NÁBĚLEK Nikolas Cyklokramo KIDS Suchdol nad Odrou 5 ml. chlapci 2009 1 00:27:07 00:10:42
139 378 DOHNAL Tomáš Cyklokramo KIDS Suchdol n. O. 6 ml. chlapci 2010 1 00:27:44 00:11:19
140 704 GERASHCHENKO Nadiia HOBY BOHUMIN 13 ŽA 1984 1 00:30:52 00:14:27

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNS 251 KANÓCZ Rastislav Team Forman Cinelli C 1977 0 1 kolo
DNS 410 PRASKI Henryk CK hobby Bohumín E 1958 0 1 kolo

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.