Rychlé novinky:

08.12.2021: Změny 3. BBP Vranovský žleb

26.11.2021: Zrušení 2. BBP - Okrouhlá

Brněnský MASAKR - 30km

Datum pořádání od 18.09.2021 07:00 do 18.09.2021 19:30
Zpracování výsledkůMartin Juránek

Start: 10:00 hod

Vzdálenost (km)30,00
Počet kol1
Počet závodníků207
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 322 ČÍPA Jiří Salomon/Suunto 1 M18-39 1985 2 01:54:50
2 506 PETR Jiří Salomon/Suunto 1 M40-49 1979 2 01:58:52 00:04:02
3 375 KALÁB David AC Track & Field Brno 2 M18-39 1987 2 02:19:51 00:25:01
4 445 RYBA Lukáš Lipůvka 2 M40-49 1979 2 02:25:37 00:30:47
5 458 STEKLÝ Radek Usti nad Labem 3 M40-49 1977 2 02:26:26 00:31:36
6 394 KUPČÍK Roman Zastávka 3 M18-39 1985 2 02:26:44 00:31:53
7 320 ČERNÝ Štěpán Brno 4 M18-39 1991 2 02:26:49 00:31:58
8 326 DLOUHÝ Filip SK TRI CykloChlubna 5 M18-39 1998 2 02:27:18 00:32:28
9 510 CHVASTEK David JOBS Contact 4 M40-49 1979 2 02:27:42 00:32:51
10 382 KAZDA Petr Brno 1 M50-59 1970 2 02:28:55 00:34:05
11 338 FIALA Jiří Jéčka 6 M18-39 1984 2 02:30:51 00:36:00
12 460 STRNADOVA Eva Vranov 1 Z35-44 1986 2 02:31:40 00:36:49
13 378 KAMENSKÝ Zdeněk Lanškroun 7 M18-39 1996 2 02:32:22 00:37:32
14 454 SLÍVA Václav Brno 5 M40-49 1980 2 02:34:35 00:39:44
15 505 MATRASOVÁ Kateřina Chrudim 2 Z35-44 1984 2 02:35:17 00:40:27
16 476 ŠVRČEK Filip 6 M40-49 1981 2 02:35:23 00:40:32
17 481 TUČEK Michal SANASPORT 8 M18-39 1985 2 02:35:27 00:40:36
18 429 PAUSCHEK Karel ROCKTECHNIK Triatlon 9 M18-39 1985 2 02:35:32 00:40:42
19 358 CHALK Steve SK Radiosport Bílovice nad Svitavou 2 M50-59 1965 2 02:36:15 00:41:24
20 389 KRÁLÍK Jan Brno Židenice 10 M18-39 1986 2 02:36:33 00:41:42
21 317 BURDILÁK Radek Vranov Sunday Runners 11 M18-39 1985 2 02:37:43 00:42:53
22 453 SLÁMA Lukáš Brno 12 M18-39 1984 2 02:38:09 00:43:19
23 473 ŠTYCH Jan Praha 13 M18-39 1990 2 02:38:28 00:43:38
24 357 HRUBÝ Richard Fbc Spartak Žebrák 14 M18-39 1986 2 02:38:34 00:43:44
25 307 BEATTIE Pablo Brno 7 M40-49 1974 2 02:38:40 00:43:49
26 503 TOULOVA Klara Brno 1 Z18-34 1989 2 02:38:46 00:43:56
27 303 BADÍK Roman Brno 15 M18-39 1984 2 02:38:56 00:44:05
28 315 BRADA Lukáš Skaštice 8 M40-49 1978 2 02:39:28 00:44:37
29 495 VYKYPĚL Petr Brno 9 M40-49 1981 2 02:39:51 00:45:01
30 502 ŽÁČKOVÁ Eva Inov8 team / Runsport 2 Z18-34 1994 2 02:39:58 00:45:07
31 470 ŠNÓBL František Brno 10 M40-49 1979 2 02:40:29 00:45:39
32 393 KUGLER Patrik ANO! 16 M18-39 1992 2 02:40:59 00:46:08
33 340 FIŠER Michal Havlíčkova Borová 17 M18-39 1998 2 02:43:34 00:48:44
34 421 NOVOTKA Marcel Brno 11 M40-49 1979 2 02:43:56 00:49:06
35 411 MELUZÍN Petr Brno 18 M18-39 1987 2 02:44:28 00:49:38
36 406 MARKOVÁ Barbora Horní Čermná 3 Z18-34 2002 2 02:45:06 00:50:16
37 501 ZEDNÍČEK Michal (R)UNISáci 19 M18-39 1987 2 02:47:14 00:52:23
38 415 MRKLOVSKÝ Petr REV58 Nový Jičín 3 M50-59 1966 2 02:47:53 00:53:03
39 469 ŠKVOR Jan Blansko 20 M18-39 1990 2 02:48:03 00:53:13
40 396 LASOVSKÝ Zdeněk Žďár nad Sázavou 1 21 M18-39 1991 2 02:48:08 00:53:18
41 324 DERKA Radim Přerov 22 M18-39 1991 2 02:49:54 00:55:03
42 364 JANDORA Marek Running Zone Brno 23 M18-39 1986 2 02:50:35 00:55:45
43 457 STEHLÍK Albert Brno 24 M18-39 1994 2 02:51:47 00:56:56
44 468 ŠKAPA Martin Brno 25 M18-39 1985 2 02:51:59 00:57:08
45 452 SKODA Michal Brno 26 M18-39 1988 2 02:52:31 00:57:40
46 412 MIKEŠ Petr Predator workout Brno 27 M18-39 1990 2 02:52:55 00:58:04
47 485 VALÁŠKOVÁ Lada Brno 4 Z18-34 1991 2 02:53:12 00:58:22
48 482 TURČAN Miroslav The Walking Dad 28 M18-39 1988 2 02:53:56 00:59:06
49 508 KRAKOVIČOVÁ Tereza fastandlight.cz 5 Z18-34 1988 2 02:54:19 00:59:29
50 420 NOSEK Pavel ASK Slavkov 4 M50-59 1965 2 02:54:46 00:59:56
51 373 JEŽKOVÁ Jaroslava Predator workout Brno 6 Z18-34 1996 2 02:56:11 01:01:21
52 491 VLTAVSKÝ Petr Salomon/Suunto 12 M40-49 1978 2 02:56:34 01:01:43
53 430 PELÍŠEK Michal Mattoni Freerun Zlín 5 M50-59 1970 2 02:56:59 01:02:08
54 312 BONCZAR Bogodar Brno 13 M40-49 1979 2 02:57:04 01:02:14
55 438 PLESKA Josef Brno 29 M18-39 1996 2 02:57:27 01:02:37
56 398 LAZOVÝ Vladimír Praha 5 30 M18-39 1984 2 02:57:34 01:02:44
57 477 TELENSKÝ Václav Velešovice 31 M18-39 1989 2 02:58:02 01:03:12
58 377 KAMENICKÝ Tomáš BěhejBrno 14 M40-49 1980 2 02:58:26 01:03:36
59 308 BĚLEHRÁDEK Pavel TJ Čolek 1 M60+ 1958 2 02:59:22 01:04:31
60 419 NEHYBOVÁ Petra Vranov 7 Z18-34 1993 2 02:59:30 01:04:39
61 462 SUKENIK Milan Sanasport Brno 6 M50-59 1970 2 02:59:37 01:04:46
62 371 JEREMIAS Lukáš A12 32 M18-39 1986 2 03:00:07 01:05:17
63 509 PROCHÁZKOVÁ renáta Brno 3 Z35-44 1986 2 03:00:55 01:06:04
64 484 VACULA Ondřej AC Lelek 15 M40-49 1981 2 03:01:23 01:06:32
65 330 DOUBKOVÁ Kateřina Brno 4 Z35-44 1979 2 03:01:25 01:06:35
66 369 JÁNSKÝ David 16 M40-49 1978 2 03:01:43 01:06:52
67 348 GRULICH Oldřich TJ Kamenka 17 M40-49 1980 2 03:02:25 01:07:35
68 480 TOPINKOVÁ Lenka AC Moravská Slavia Brno spolek 1 Z45-54 1976 2 03:02:26 01:07:35
69 449 SCHÖN Michal Optimal-Energy.cz a. s. 33 M18-39 1986 2 03:02:27 01:07:36
70 370 JELÍNEK Petr Brno-Žabovřesky 18 M40-49 1979 2 03:02:45 01:07:54
71 376 KALVODA Ivo Blansko 34 M18-39 1994 2 03:02:55 01:08:04
72 451 SIROČÁK Petr Tři křížky Ostrava 19 M40-49 1978 2 03:03:22 01:08:32
73 496 WOLNY Rostislav Brno 35 M18-39 1984 2 03:03:52 01:09:02
74 499 ZAHRADNÍK Václav Brno 36 M18-39 1986 2 03:05:33 01:10:42
75 374 JÍNKOVÁ Veronika Chřibské paninky 5 Z35-44 1986 2 03:05:52 01:11:01
76 386 KOTULAN Jiří BD 37 M18-39 1984 2 03:07:39 01:12:49
77 332 DUFEK Martin Brno 38 M18-39 1988 2 03:07:40 01:12:49
78 352 HLUŠÍ Jaroslav Brno 7 M50-59 1971 2 03:07:53 01:13:03
79 333 DURNA Pavel Otis 39 M18-39 1983 2 03:08:09 01:13:19
80 302 BÁBOR Filip Brno 40 M18-39 1982 2 03:08:29 01:13:39
81 497 WORTERS Stella Brno 8 Z18-34 1996 2 03:08:31 01:13:41
82 507 NAVRÁTIL Leoš Brno 41 M18-39 1991 2 03:08:54 01:14:03
83 436 PETROVÁ Katarína Kovalovice 6 Z35-44 1981 2 03:08:55 01:14:04
84 435 PETR Tomáš Brno-Královo pole 20 M40-49 1973 2 03:09:52 01:15:02
85 323 DANĚK Jan Brno 42 M18-39 1989 2 03:09:57 01:15:07
86 446 ŘEZÁČ Jaroslav Slavkov u Brna 43 M18-39 1986 2 03:10:49 01:15:58
87 404 MAIXNER Dušan Sunday Runners Vranov 21 M40-49 1978 2 03:11:56 01:17:06
88 442 PROUZA Michal Vranov 44 M18-39 1986 2 03:11:56 01:17:06
89 403 MACKOVÁ Petra STG Zlín 2 Z45-54 1973 2 03:13:15 01:18:24
90 388 KRAJČI David Krajanda 7 Z35-44 1978 2 03:13:15 01:18:25
91 383 KOCOUREK Jakub Running Zone Brno / Sportobchod.cz 45 M18-39 1985 2 03:14:43 01:19:53
92 418 MUSILOVÁ Pavla Tišnov 3 Z45-54 1976 2 03:14:54 01:20:04
93 335 DVOŘÁČKOVÁ Jana Blansko 4 Z45-54 1976 2 03:15:51 01:21:00
94 311 BOHUMIL Jakoubek Praha 4 5 Z45-54 1976 2 03:15:52 01:21:01
95 400 LOVAS Tomáš ASPOT Hulín 22 M40-49 1979 2 03:16:36 01:21:46
96 318 COUFALOVÁ Jiřina Brno 8 Z35-44 1978 2 03:16:46 01:21:55
97 423 O'MALLEY Martin CMK 8 M50-59 1970 2 03:17:04 01:22:14
98 381 KASINA Michal Sedlnice 46 M18-39 1983 2 03:17:35 01:22:45
99 475 ŠVENDA Petr Křtiny 23 M40-49 1980 2 03:21:12 01:26:22
100 301 ANDRÝSEK Richard STG Zlín 47 M18-39 1991 2 03:21:25 01:26:35
101 319 ČAŇO Jakub buďSvůjbuďOriginál 48 M18-39 1994 2 03:21:54 01:27:04
102 487 VANĚK Jiří KOBALT-RUNFREE 49 M18-39 1988 2 03:22:38 01:27:47
103 314 BRABEC Lukas Brno 50 M18-39 1984 2 03:22:43 01:27:52
104 305 BARTALOSOVÁ Věra Ladermon Team 9 Z18-34 1987 2 03:22:47 01:27:57
105 392 KŘENOVÁ Tereza STG Zlín 10 Z18-34 1991 2 03:22:57 01:28:06
106 361 JADAVAN Rostislav Brno 51 M18-39 1983 2 03:24:00 01:29:09
107 999 NERUDA Miroslav Blučina 24 M40-49 1981 2 03:24:25 01:29:34
108 346 GRAUEROVÁ Helena Brno 9 Z35-44 1978 2 03:24:41 01:29:51
109 325 DÍTĚ Viktor Brno 52 M18-39 1992 2 03:25:19 01:30:28
110 413 MLČÁKOVÁ Hana Karpatské Naděje 10 Z35-44 1981 2 03:25:48 01:30:57
111 494 VRÁBEL Juraj Zdravé jádro 53 M18-39 1982 2 03:26:02 01:31:12
112 459 STOJANÍKOVÁ Jitka Křenovice u Kojetína 11 Z18-34 1987 2 03:27:06 01:32:16
113 456 SRNEC Lukáš MÁME SE MOC RÁDI 54 M18-39 1990 2 03:27:21 01:32:31
114 433 PEŠTÁLOVÁ Andrea Extra Brno 12 Z18-34 1996 2 03:29:50 01:34:59
115 390 KRATĚNA Ondřej Brno 55 M18-39 1983 2 03:29:57 01:35:07
116 329 DONAT Tomas Rajhrad 56 M18-39 1985 2 03:30:07 01:35:16
117 359 CHALUPNÍKOVÁ Michaela Jimramov 11 Z35-44 1985 2 03:30:09 01:35:19
118 380 KARSKÝ David Luhačovice 25 M40-49 1974 2 03:30:26 01:35:36
119 306 BARTOŇ Petr Havířov 57 M18-39 1992 2 03:31:02 01:36:12
120 478 TOMAŠOV Jan Brno 2 M60+ 1958 2 03:31:46 01:36:55
121 351 HLAVATÝ Radek Brno-Líšeň 9 M50-59 1966 2 03:32:25 01:37:35
122 417 MUROŇ Tomáš Brušperk 26 M40-49 1975 2 03:33:24 01:38:33
123 492 VOJTÍŠEK Tomáš AC Moravská Slavia Brno 27 M40-49 1973 2 03:33:37 01:38:46
124 366 JANÍK Karel TJ Spartak Třebíč 58 M18-39 1993 2 03:33:52 01:39:01
125 339 FIALOVÁ Kateřina Zbýšov 12 Z35-44 1977 2 03:37:06 01:42:15
126 309 BENÍČKOVÁ Michaela Rebuild 13 Z18-34 1998 2 03:37:47 01:42:57
127 399 LORINCZY Marketa Brno 13 Z35-44 1986 2 03:38:22 01:43:31
128 343 UBROVÁ Veronika Body Care Brno 14 Z35-44 1978 2 03:38:40 01:43:49
129 427 PANČOCHOVÁ Jana Brno 6 Z45-54 1974 2 03:41:15 01:46:25
130 493 VOKÁL Petr KARAT eXtreme Heads 59 M18-39 1987 2 03:41:41 01:46:51
131 328 DOHNAL Pavel Brno 28 M40-49 1980 2 03:41:52 01:47:01
132 447 SÁGNER Tomáš Brno 14 Z18-34 1996 2 03:42:07 01:47:17
133 431 PEŠKE Pavel Hlinsko 10 M50-59 1965 2 03:42:42 01:47:51
134 500 ZAORAL Martin Babice nad Svitavou 29 M40-49 1975 2 03:43:17 01:48:26
135 384 KOĎOUSEK Pavel Tišnov 30 M40-49 1979 2 03:44:09 01:49:18
136 353 HNILICOVÁ Kateřina Přerov - Přerov I-Město 15 Z35-44 1985 2 03:44:15 01:49:24
137 372 JEŘÁBKOVÁ Iva Býsť 7 Z45-54 1967 2 03:44:16 01:49:26
138 385 KONŠELOVÁ Andrea Brno-venkov 15 Z18-34 1991 2 03:44:31 01:49:40
139 498 ZÁBRŠOVÁ Šárka Brno 16 Z18-34 1987 2 03:47:23 01:52:33
140 486 VAŇÁTKO Matěj Brno 60 M18-39 1991 2 03:48:31 01:53:40
141 354 HOLÁŇ Radim Brno 31 M40-49 1975 2 03:48:49 01:53:59
142 479 TOMEK Karol Running Zone Brno 11 M50-59 1971 2 03:49:46 01:54:56
143 344 GALBAVÝ Juraj Brno 61 M18-39 1994 2 03:49:47 01:54:57
144 483 VACLAVIK Jiri Brno 32 M40-49 1974 2 03:49:56 01:55:06
145 428 PAPEŽ Zdeněk Brno 62 M18-39 1985 2 03:50:13 01:55:23
146 439 POKORNÝ Martin Měnín 33 M40-49 1981 2 03:51:29 01:56:38
147 405 MALÍNEK Rudolf Olomouc 34 M40-49 1981 2 03:52:26 01:57:35
148 363 JAKEŠOVÁ Jitka Praha 5 1 Z55+ 1960 2 03:53:09 01:58:18
149 365 JANEČKO Ondřej Running Zone Brno 35 M40-49 1974 2 03:54:30 01:59:39
150 367 JANKO Roman Brno 63 M18-39 1989 2 03:56:12 02:01:21
151 401 LUKÁČ Anry No Team Vyškov 12 M50-59 1963 2 03:56:17 02:01:27
152 410 MEDEK Jiří Černá Hora 36 M40-49 1978 2 03:56:35 02:01:44
153 350 HERODESOVÁ Martina Jinačovice 8 Z45-54 1971 2 03:56:57 02:02:07
154 341 FOJTŮ Nina Kyjov 16 Z35-44 1979 2 03:58:00 02:03:10
155 467 ŠKAMRADA Jakub Brno 37 M40-49 1978 2 03:58:05 02:03:15
156 334 DURNA Vojtěch LS Brno 38 M40-49 1977 2 03:59:24 02:04:34
157 474 ŠŮSTEK Richard Brno 39 M40-49 1973 2 03:59:27 02:04:37
158 441 PROCHÁZKA Pavel Neznám bolest 40 M40-49 1979 2 04:00:09 02:05:18
159 455 SPONAR Jan KOS Tesla Brno 3 M60+ 1950 2 04:01:10 02:06:20
160 360 CHOVAŇÁK Petr Neratovice 13 M50-59 1965 2 04:02:41 02:07:50
161 489 VINŠOVÁ Simona Tišnov 17 Z35-44 1979 2 04:06:20 02:11:30
162 313 BOUČEK Zdeněk Velké Meziříčí 4 M60+ 1956 2 04:06:20 02:11:30
163 437 PETROVÁ Miroslava Zlín - Kudlov 2 Z55+ 1954 2 04:08:03 02:13:13
164 434 PETR Jiří Zlín - Kudlov 5 M60+ 1954 2 04:08:03 02:13:13
165 391 KREJZLÍK Milan Brno 41 M40-49 1978 2 04:09:56 02:15:06
166 349 HERALECKÁ Ivana Brno 18 Z35-44 1980 2 04:09:56 02:15:06
167 432 PEŠOVÁ Veronika Boskovice 17 Z18-34 1996 2 04:11:54 02:17:03
168 504 JAKUBCOVÁ Romana Žďárná 18 Z18-34 1995 2 04:11:54 02:17:03
169 356 HRADSKÁ Eva Zbýšov 19 Z35-44 1977 2 04:12:08 02:17:18
170 310 BOHÁČ Jiří BehejBrno.com 6 M60+ 1954 2 04:13:17 02:18:27
171 407 MASTNÁ Iva Bílovice nad Svitavou 20 Z35-44 1980 2 04:13:42 02:18:52
172 342 FRAIS Jakub Šumvald 64 M18-39 1991 2 04:17:08 02:22:18
173 461 STROUHALOVÁ Marta BŽB 3 Z55+ 1964 2 04:17:13 02:22:23
174 379 KAPAVÍK Radim Vojkovice 65 M18-39 1985 2 04:17:44 02:22:54
175 347 GRÉGROVÁ Miroslava Kroměříž 9 Z45-54 1971 2 04:24:19 02:29:28
176 368 JANKO Zuzana Brno-Bystrc 21 Z35-44 1978 2 04:28:15 02:33:24
177 488 VANĚK Libor VkliduVpohode 42 M40-49 1980 2 04:32:21 02:37:30
178 463 SVOBODOVÁ Hana Brno 19 Z18-34 1991 2 04:32:34 02:37:43
179 464 SÝKORA Vladimír Brno 66 M18-39 1986 2 04:32:34 02:37:43
180 424 ONDROVÁ Jiřina Tišnov 43 M40-49 1980 2 04:34:54 02:40:03
181 490 VLACHOVÁ Petra Lomnice u Tišnova 20 Z18-34 1998 2 04:34:54 02:40:03
182 472 ŠTEFULÍK Milan drinkee 44 M40-49 1975 2 04:39:51 02:45:00
183 466 ŠEVELA Štěpán Dubňany 67 M18-39 1988 2 04:45:38 02:50:48
184 408 MATĚJCOVÁ Jitka Báječné ženy v běhu 10 Z45-54 1968 2 04:51:32 02:56:41
185 331 DRAŽAN Libor Kuničky 7 M60+ 1960 2 05:07:21 03:12:31
186 425 ONDRUŠ Lukáš Brno 68 M18-39 1986 2 05:54:19 03:59:28
187 345 GALKOVÁ Lucie Brno 21 Z18-34 1989 2 05:54:19 03:59:29

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNS 316 BUCHINGER Hannes schardenberg08 #sauwaldtrail M18-39 1984 0 2 kola
DNS 337 EHRLICH Tom Brno M18-39 1988 0 2 kola
DNS 355 HORNÍČKOVÁ Marie Ledňoch Svalbard Z35-44 1982 0 2 kola
DNS 362 JAKEŠ Jan Brno M18-39 1988 0 2 kola
DNS 387 KOVAŘÍK David Brno M18-39 1993 0 2 kola
DNS 395 KUZMA Ladislav Břeclav M40-49 1972 0 2 kola
DNS 397 LAUTNER Michal Brno M40-49 1972 0 2 kola
DNS 402 MACKOVÁ Petra Brno Z35-44 1984 0 2 kola
DNS 409 MATONOHA Jaroslav Brno M40-49 1981 0 2 kola
DNS 414 MRÁČEK Štěpán Brno M18-39 1985 0 2 kola
DNS 416 MÜNSTER Libor Blansko M50-59 1966 0 2 kola
DNS 422 OBŠIL Jiří Mendlova 1533 M18-39 1989 0 2 kola
DNS 426 OSTADAL Radim Brno M18-39 1987 0 2 kola
DNS 440 POLÁŠEK Lukáš Brno M40-49 1978 0 2 kola
DNS 443 PUKLOVÁ Patrícia Runningzone.cz Z35-44 1986 0 2 kola
DNS 444 RASOVSKY Pavel Brno M40-49 1972 0 2 kola
DNS 448 SCHERRER Christian #sauwaldtrail M40-49 1978 0 2 kola
DNS 450 SINKULE Pavel Cobra Kai M40-49 1981 0 2 kola
DNS 465 ŠEVČÍK Michal WWW.STKNADALKU.CZ M18-39 1983 0 2 kola
DNS 471 ŠTEFAN Martin MaD 4ever M40-49 1975 0 2 kola

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.