Rychlé novinky:

26.11.2021: Zrušení 2. BBP - Okrouhlá

09.11.2021: Změny 17. listopadu

Brněnský MASAKR - 62km jednotlivci

Datum pořádání od 18.09.2021 07:00 do 18.09.2021 19:30
Zpracování výsledkůMartin Juránek

Start: 07:00 hod

Vzdálenost (km)62,00
Počet kol1
Počet závodníků117
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 31 HÉNEK Petr Klimatex running team 1 M18-39 1987 3 05:17:39
2 79 PAVELKA Ondřej Rapotín 2 M18-39 1993 3 05:17:39 00:00:00
3 25 GREGOR František FRA 3 M18-39 1983 3 05:22:25 00:04:46
4 86 PROCHÁZKA Jan Brno 4 M18-39 1992 3 05:25:51 00:08:12
5 83 POKORNÝ Václav KadlaKadla 1 M40-49 1978 3 05:39:30 00:21:51
6 24 GLOS Václav Brno 5 M18-39 1993 3 05:46:15 00:28:36
7 40 ŠRÁMEK Miroslav TJ Drslavice 2 M40-49 1980 3 05:53:09 00:35:30
8 84 POUČ Ondra Vyškov/CZSA 3 M40-49 1972 3 05:53:40 00:36:01
9 10 BULÍN Martin Ivančice 6 M18-39 1985 3 05:56:55 00:39:16
10 113 ŠIMUNEK Martin Modřice 1 M50-59 1966 3 05:58:48 00:41:09
11 90 REPTA Michal SK Po Zemi 7 M18-39 1987 3 06:04:09 00:46:30
12 106 SIAŽÍK Michal Bílovice nad Svitavou 4 M40-49 1975 3 06:13:28 00:55:49
13 66 KUCHAŘOVÁ Simona Stg Moravský Krumlov 1 Z18-34 1996 3 06:16:50 00:59:11
14 38 HORA Petr Brno 5 M40-49 1976 3 06:19:34 01:01:55
15 13 ČERNÝ Michal Raspenava 2 M50-59 1964 3 06:22:03 01:04:23
16 29 VORÁČ Zbyněk Brno 6 M40-49 1978 3 06:23:42 01:06:02
17 18 DVOŘÁKOVÁ Martina Columbia Montrail/Runningzone 1 Z35-44 1981 3 06:27:05 01:09:25
18 2 BENÍČEK Petr STG Zlín 3 M50-59 1971 3 06:29:41 01:12:02
19 14 ČUHEL Igor Brno 8 M18-39 1989 3 06:32:11 01:14:32
20 28 HAŠPL Marcel Pohořelice 7 M40-49 1977 3 06:33:52 01:16:13
21 55 KOČAŘ Daniel STG Zlín 9 M18-39 1992 3 06:34:26 01:16:46
22 126 URBÁNEK Ivan Hosteradky 10 M18-39 1984 3 06:34:33 01:16:54
23 81 PAZDERKA Jan Kamechy Brno 8 M40-49 1980 3 06:36:32 01:18:53
24 67 KUKAŇ Tom Svitavy 4 M50-59 1967 3 06:36:33 01:18:54
25 112 ŠALIGA Jan ŠálaRun 11 M18-39 1986 3 06:36:57 01:19:18
26 7 BRUMOVSKÝ Jiří Brno 12 M18-39 1987 3 06:42:50 01:25:11
27 121 ŠVANDA Petr ČAU + iThinkBeer 5 M50-59 1967 3 06:44:10 01:26:31
28 110 STRNADOVÁ Lucie Profesionální Svině 2 Z35-44 1984 3 06:45:01 01:27:22
29 32 HÉNKOVÁ Alena Klimatex running team 3 Z35-44 1986 3 06:45:35 01:27:56
30 46 ČADOVÁ Marcela RUNN FREE 1 Z45-54 1975 3 06:46:28 01:28:49
31 124 UHLÍK Viktor Enjoy tattoo run 13 M18-39 1987 3 06:47:06 01:29:27
32 68 KURA Jakub eWRC.cz 14 M18-39 1991 3 06:50:16 01:32:37
33 53 KLÍMA Miroslav Fanclub Emmy Smetany 9 M40-49 1975 3 06:51:46 01:34:07
34 22 GAYSIN Azamat Díkij Baškír 15 M18-39 1987 3 06:52:43 01:35:04
35 122 TOMAŠOVOVÁ Šárka Brno 2 Z18-34 1994 3 06:52:46 01:35:07
36 9 BŮBELA Tomáš Brno 6 M50-59 1971 3 06:56:01 01:38:22
37 41 ZEMÁNEK Miroslav Fénix Sport Blansko z.s. 10 M40-49 1979 3 06:56:07 01:38:28
38 63 ZVĚŘINA Tomáš Rock Point Running Team 11 M40-49 1977 3 06:58:31 01:40:52
39 74 MĚŘÍNSKÁ Zuzana Brno 4 Z35-44 1981 3 06:58:34 01:40:55
40 75 MOLDOVAN Vlad Sovata 16 M18-39 1988 3 06:58:43 01:41:04
41 59 KOMÁREK Michal Cobra Kai 12 M40-49 1981 3 07:02:45 01:45:06
42 109 SMOČKOVÁ Petra Bělá pod Pradědem 5 Z35-44 1985 3 07:03:34 01:45:55
43 45 JADRNÍČEK Michal Pelliboys 17 M18-39 1989 3 07:04:07 01:46:28
44 5 BILÍK Martin Orel Brno-Řečkovice 7 M50-59 1968 3 07:04:50 01:47:11
45 125 URBAN Filip Šumperk 18 M18-39 1995 3 07:06:45 01:49:06
46 52 KINCL Jan Vepřovky 8 M50-59 1971 3 07:10:09 01:52:30
47 43 CHLADIL Ladislav VUT 19 M18-39 1986 3 07:21:12 02:03:33
48 76 OŠMERA Radim Nebovidy 6 M40-49 1982 3 07:21:48 02:04:09
49 117 ŠPLÍCHAL Jiří Kuřim 20 M18-39 1987 3 07:22:58 02:05:18
50 61 KOVAŘÍK Jan Velké Opatovice 13 M40-49 1974 3 07:22:58 02:05:19
51 54 KOCIŇÁK Josef Chropyně 21 M18-39 1986 3 07:22:58 02:05:19
52 69 LECHNER Roman 柔道 Ketkovice 22 M18-39 1982 3 07:24:51 02:07:12
53 51 KALINA Martin Extra Brno 23 M18-39 1987 3 07:25:31 02:07:52
54 4 BIELÁKOVÁ Anna Pohořelice 3 Z18-34 1996 3 07:26:35 02:08:56
55 19 FELKL Jan Blanenský maso 24 M18-39 1989 3 07:27:18 02:09:39
56 88 PRUŠA Michal Brno 25 M18-39 1993 3 07:27:18 02:09:39
57 17 DUFEK Jiří Vranov 9 M50-59 1968 3 07:27:28 02:09:49
58 16 DANĚK Milan Brno 10 M50-59 1970 3 07:28:27 02:10:48
59 56 ZELENÁ Jaroslava Punk´s not dead 7 Z35-44 1978 3 07:28:29 02:10:50
60 35 HLADNÝ Marek Brno 14 M40-49 1972 3 07:29:49 02:12:10
61 37 DOHNAL Robert ČAU 11 M50-59 1970 3 07:32:44 02:15:05
62 48 JANÁČEK Michal Nebovidy 15 M40-49 1976 3 07:33:22 02:15:43
63 95 RUSÍNOVÁ Monika Brno 8 Z35-44 1977 3 07:34:30 02:16:50
64 15 LAPČÍK Michael Brno 26 M18-39 1988 3 07:34:33 02:16:54
65 92 RICHTIG Tomáš Brno 27 M18-39 1983 3 07:35:49 02:18:09
66 47 JANÁČEK Libor KONWA team 16 M40-49 1978 3 07:36:24 02:18:45
67 108 SKŘIVÁNEK Radim STG Zlín 28 M18-39 1989 3 07:36:57 02:19:18
68 118 ŠŤASTA Libor REGA team 12 M50-59 1966 3 07:41:44 02:24:04
69 111 STŘECHA Tomáš Veverská Bítýška 17 M40-49 1977 3 07:42:00 02:24:21
70 64 KUČERA Pavel Prostějov 29 M18-39 1987 3 07:43:39 02:26:00
71 114 ŠINDLEROVÁ Jana IThinkBeer ČAU 2 Z45-54 1969 3 07:44:42 02:27:03
72 115 ŠPIČÁK Pavel Vyškov 18 M40-49 1978 3 07:48:40 02:31:01
73 60 KOVANDA Petr Řícmanice 19 M40-49 1979 3 07:49:00 02:31:21
74 57 KOCHUIEVSKYI Oleksandr Brno 30 M18-39 1990 3 07:51:31 02:33:52
75 39 HORÁK Roman Extra Brno 31 M18-39 1994 3 07:51:55 02:34:15
76 12 ČEPELÁK Petr Brno-Královo pole 20 M40-49 1975 3 07:52:29 02:34:50
77 33 ZBOŘIL Vlastimil Ivanovice na Hané 21 M40-49 1978 3 07:53:37 02:35:58
78 26 GRÉGR Jiří Kroměříž 22 M40-49 1973 3 07:56:43 02:39:04
79 71 MACHALA Jiří Mattoni FREERUN 32 M18-39 1985 3 08:03:15 02:45:36
80 44 INGR Lukáš Brno 33 M18-39 1985 3 08:07:58 02:50:19
81 20 GRICE Edward Brno 34 M18-39 1989 3 08:20:23 03:02:44
82 72 ŽÁČKOVÁ Klára Ochoz u Brna 420 4 Z18-34 2001 3 08:29:59 03:12:19
83 21 FIAM Michal Brno 35 M18-39 1984 3 08:31:45 03:14:06
84 30 WAGNER Adam Vyškov 36 M18-39 1997 3 08:33:21 03:15:42
85 120 ŠUSTR Marek Pivní motory 37 M18-39 1989 3 08:34:08 03:16:29
86 128 VALENTA Petr Budyně 23 M40-49 1979 3 08:36:27 03:18:48
87 77 PARMA Tomáš RUNGO.CZ 13 M50-59 1970 3 08:39:36 03:21:56
88 87 PROCHAZKA Miroslav Brno-Jundrov 24 M40-49 1978 3 08:48:43 03:31:04
89 73 MAŇÁSEK Lukáš Brno 25 M40-49 1980 3 08:48:43 03:31:04
90 70 LIBOVICKÝ Vít Praha 5 14 M50-59 1963 3 08:54:06 03:36:26
91 11 CACKOVÁ Hana Brno 3 Z45-54 1969 3 08:55:18 03:37:39
92 78 PASZ Oleg Karviná 1 M60+ 1961 3 08:55:49 03:38:10
93 58 KOLÁČEK Jiří Fruitisimo Brno Campus 4 Z45-54 1973 3 08:59:44 03:42:04
94 3 ŽÁČEK Jaromír Bistro Ochoz 15 M50-59 1964 3 09:23:58 04:06:19
95 27 GŘÍBKOVÁ Jana Blansko 5 Z45-54 1971 3 09:28:19 04:10:40
96 50 JEŽOVÁ Martina Brno 6 Z45-54 1975 3 09:33:21 04:15:42
97 123 TYLEČEK Pavel Jundrováci 26 M40-49 1973 3 10:09:12 04:51:33
98 1 BARTOŠOVÁ Veronika Brno 9 Z35-44 1982 3 10:44:34 05:26:55
99 98 RUSNAKOVA Jarmila Nová Hradečná 10 Z35-44 1985 3 10:44:34 05:26:55
100 36 HOLÁ Barbora Troubelice 5 Z18-34 1992 3 10:44:36 05:26:57

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNS 80 PAVLIK Marek Kaisen Karate Klub M40-49 1978 0 3 kola
DNS 82 PETŘÍČEK Tomáš Rebelbean runners M18-39 1982 0 3 kola
DNS 85 POUPĚ Petr Brno M18-39 1987 0 3 kola
DNS 93 ROSA Nicol Brno Z18-34 1990 0 3 kola
DNS 103 RYŠAVÝ David SK Meteor M18-39 1989 0 3 kola
DNS 104 SABELA Martin Ostrava M18-39 1991 0 3 kola
DNS 105 SEDLÁK Marek Vracov M40-49 1978 0 3 kola
DNS 129 VÁLKOVÁ Šárka Brno Z35-44 1984 0 3 kola
DNS 23 GJUMIJA Leoš Kaisen Ekiden Klub M18-39 2003 0 3 kola
DNS 42 HORNÍČEK Zdeněk Čutňoch Vyškov M50-59 1971 0 3 kola
DNS 49 JAŠA Alois Brno M18-39 1987 0 3 kola
DNS 132 VOTAVA Zdeněk Olomouc M18-39 1983 0 3 kola
DNS 135 ZEDNÍČEK Michal (R)UNISáci M18-39 1987 0 3 kola
DNS 143 ŽDÁNSKÝ Petr Brno M18-39 1985 0 3 kola
DNF 6 BLASINSKI Petr Rolling cubes M18-39 1987
DNF 62 KRYSKA Dominik Dětmarovice M18-39 1999
DNF 130 VÁVRA Robert KONWA team M40-49 1977

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.