Rychlé novinky:

18.10.2022: Propozice BBP Jehnice 2022

04.10.2022: Brněnský běžecký pohár 2022/23

Havlíčkobrodský půlmaraton - Půlmaraton

Datum pořádání od 25.09.2021 09:00 do 25.09.2021 19:00
Technický delegátTomáš Nejedlý
Zpracování výsledkůMartin Juránek
Výsledky ke staženístáhnout výsledky

Start: 11:00 hod

Vzdálenost (km)21,10
Počet kol4
Počet závodníků176
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 1196 KOHUT Jan Fénix Sport Blansko 1 M35 1985 1 01:12:02
2 1138 EXNER Jakub Swoboda Pteam Jihlava 2 M35 1983 1 01:13:09 00:01:07
3 1171 VANĚK David Swoboda Pteam Jihlava 1 M18 1990 1 01:15:05 00:03:03
4 1179 PELOUCH Leoš SK Chotěboř 1 M45 1975 1 01:16:20 00:04:17
5 1160 NOVÁK Matěj SK TRI CykloChlubna 2 M18 2002 1 01:17:50 00:05:47
6 1165 SEDLAK Lukas BEHEJZDARAK.CZ 1 M40 1980 1 01:21:07 00:09:05
7 1011 BRABEC Antonín Zambelli Budweis 2 M45 1973 1 01:21:12 00:09:09
8 1017 ČENĚK Jan Kasper Swix team 3 M18 1987 1 01:21:48 00:09:45
9 1155 MAREK Jiří Vysočina Running 3 M45 1976 1 01:21:48 00:09:46
10 1016 ČÁP Ondřej SK Dobruška 4 M45 1974 1 01:21:52 00:09:50
11 1024 EHRLICH Pavel Jihočeský klub maratoncu 1 M50 1969 1 01:21:58 00:09:56
12 1161 PÁRAL Marek SK TRICYKLOCHLUBNA 4 M18 1996 1 01:22:14 00:10:12
13 1190 ČERMÁK Kryštof Sežeremconeuteče 2 M40 1980 1 01:22:26 00:10:24
14 1110 TILLMANN Wolfgang GTC Čáslav 1 M60 1961 1 01:22:57 00:10:55
15 1150 KRMAŠ Václav SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 3 M40 1980 1 01:23:30 00:11:27
16 1180 JÁGR Ondřej AKBK Brno 3 M35 1983 1 01:23:53 00:11:51
17 1082 PILAŘOVÁ Jana Čáslav 1 Z18 1987 1 01:23:57 00:11:54
18 1146 KLEMENT Marek Náměšť nad Oslavou 4 M35 1985 1 01:24:00 00:11:58
19 1054 KOLÁTOR Matyáš MTB MEL 5 M18 1999 1 01:25:01 00:12:59
20 1064 LIBÁNSKÝ Vratislav SfhkKV Havlíčkův Brod 4 M40 1977 1 01:25:54 00:13:52
21 1201 DVOŘÁK Tomáš Kola Ledeč 5 M40 1978 1 01:26:06 00:14:04
22 1124 VRÁBEL Pavel MST Jihlava 6 M40 1979 1 01:26:33 00:14:31
23 1156 MAREK Miloš Pelhřimov 5 M35 1982 1 01:26:45 00:14:43
24 1132 CIMERMAN Ladislav Litvínov 1 M55 1964 1 01:27:28 00:15:26
25 1052 KADLEC Tomáš Světlá nad Sázavou 6 M18 1988 1 01:27:36 00:15:33
26 1153 MALÍK vít CEWC Borovany 2 M50 1969 1 01:27:37 00:15:35
27 1154 MAREK Jaroslav Jihlava 7 M40 1979 1 01:27:51 00:15:48
28 1043 HUDCOVIC Tomáš SK Nové Město nad Metují 2 M55 1965 1 01:28:08 00:16:05
29 1012 BRABENEC Miroslav Žďár n. S. 2 M60 1959 1 01:28:21 00:16:18
30 1175 ŽÁK Marek Fenix Ski Team Jeseník 5 M45 1976 1 01:28:37 00:16:35
31 1046 CHOVANEC Dušan Kutná Hora 6 M35 1985 1 01:29:26 00:17:24
32 1007 BLEŠA Dominik Kroměříž 7 M18 1993 1 01:30:10 00:18:08
33 1028 FIŠER Jan Žďár nad Sázavou 8 M40 1980 1 01:30:51 00:18:48
34 1057 KOREČEK Slavomír TJ Jiskra Havlíčkův Brod 9 M40 1981 1 01:30:57 00:18:54
35 1037 HODULÍK Petr 43.vp 10 M40 1981 1 01:31:30 00:19:27
36 1163 PRUS Roman AK SSK Vítkovice 8 M18 1995 1 01:31:39 00:19:37
37 1172 ZADRAŽIL Vojtěch Pelhřimov 9 M18 1993 1 01:31:43 00:19:40
38 1102 STRANSKÝ Petr TJ Kafky 11 M40 1978 1 01:31:44 00:19:42
39 1038 HOLEČEK Miloš Třebíč 6 M45 1972 1 01:31:59 00:19:56
40 1133 ČENSKÝ Jan Praha 4 12 M40 1981 1 01:32:03 00:20:01
41 1149 KRAUSE Martin Rabbits Znojmo 10 M18 1996 1 01:32:12 00:20:09
42 1098 SEMRÁD Zbyněk Čáslav 7 M45 1975 1 01:32:37 00:20:35
43 1167 SMETANA Josef Eurofoam Sport Team 3 M50 1969 1 01:33:34 00:21:32
44 1053 KAFKA Tomáš Buffalo Jihlava 7 M35 1985 1 01:33:37 00:21:34
45 1176 PUDIL Jaroslav M2 Sport Bečvář Strakonice 3 M60 1961 1 01:33:55 00:21:52
46 1120 VÍTŮ Jan Kde je to víno? 11 M18 1989 1 01:34:16 00:22:14
47 1134 DÍAZ MARTÍNEZ Brno 13 M40 1977 1 01:34:36 00:22:33
48 1192 SLEZÁK Martin AZ tým Světlá nad Sázavou 8 M35 1983 1 01:35:14 00:23:11
49 1181 SCHEU Harald LMB 4 M50 1969 1 01:35:17 00:23:15
50 1148 KOZÁKOVÁ Denisa Hvězda Pardubice 1 Z40 1979 1 01:35:33 00:23:31
51 1019 ČUHEL Jiří Olešnice 4 M60 1958 1 01:36:00 00:23:57
52 1116 VALÍČEK Václav ČZ Strakonice 1 M70 1950 1 01:36:15 00:24:13
53 1081 PÍCHA Míra Humpolec 14 M40 1978 1 01:36:22 00:24:20
54 1010 BOUCHAL Hynek Světla nad Sazavou 8 M45 1974 1 01:36:45 00:24:42
55 1142 HORSKÝ Radek Vavřinec 15 M40 1978 1 01:36:59 00:24:57
56 1104 ŠRÁMEK Jan Auto Racek a.s. 12 M18 1991 1 01:37:12 00:25:10
57 1139 FLEGL Vlastimil Brtev 1 M65 1953 1 01:37:14 00:25:12
58 1118 VAŠEK René Krucemburk 16 M40 1977 1 01:37:19 00:25:17
59 1194 PRCHAL Pavel GP Kolín 5 M60 1959 1 01:37:28 00:25:25
60 1173 ZÁRYBNICKÝ Vlastislav Run Chrast 17 M40 1979 1 01:37:32 00:25:29
61 1072 NESPORÝ Hubert Jiskra Humpolec 3 M55 1966 1 01:37:32 00:25:30
62 1140 HAVLÍČEK Ivo Lánov-Krkonoše 4 M55 1966 1 01:37:37 00:25:34
63 1185 PALÍŠEK Tomáš Kroměříž 13 M18 1994 1 01:37:54 00:25:52
64 1078 OREL Radim Jihlava 18 M40 1978 1 01:38:08 00:26:06
65 1137 ERNESTOVA Zuzana Sk dolar hajnice 1 Z45 1972 1 01:38:16 00:26:13
66 1006 BERKY Jiří AZ tým Světlá nad Sázavou 5 M55 1962 1 01:38:35 00:26:33
67 1200 RUBÁŠ Radek 19 M40 1977 1 01:38:38 00:26:36
68 1005 BĚLEHRÁDEK Pavel TJ Čolek 6 M60 1958 1 01:39:25 00:27:22
69 1198 JANÁČEK Jakub 14 M18 1992 1 01:39:44 00:27:41
70 1092 RUS Zdeněk TJ Nýrsko z.s. 2 M65 1952 1 01:39:44 00:27:42
71 1085 POBORSKÁ Jitka AC Čáslav 1 Z55 1965 1 01:39:48 00:27:45
72 1182 ŠPAČEK Ondřej 15 M18 1996 1 01:39:52 00:27:49
73 1029 FRIČ Pavel CHECOMACOCO 3 M65 1955 1 01:40:13 00:28:10
74 1089 REJHON Jiří Havlíčkův Brod 9 M45 1973 1 01:40:14 00:28:12
75 1151 LACINA Václav Havl. Borová 5 M50 1969 1 01:40:23 00:28:21
76 1036 HLAVÁČOVÁ Lada Havlíčkův Brod 1 Z35 1985 1 01:40:28 00:28:26
77 1128 BERÁNEK Jan Havlíčkův Brod 9 M35 1984 1 01:40:36 00:28:34
78 1031 GREGOR Luděk NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ 10 M35 1985 1 01:40:39 00:28:36
79 1131 BUCHTA Jiří TT štoky 10 M45 1973 1 01:40:43 00:28:40
80 1013 BROŽ Filip Puma 16 M18 1989 1 01:40:49 00:28:46
81 1203 ADAMEC Milan PRETOL 11 M35 1983 1 01:40:54 00:28:51
82 1014 BROŽOVÁ Zlata Puma 2 Z18 1987 1 01:41:22 00:29:20
83 1066 MÁLEK Milan 2IDEA 20 M40 1981 1 01:41:39 00:29:37
84 1119 VÍTOVÁ Kamila Kamenice 2 Z45 1975 1 01:41:44 00:29:42
85 1071 MUNKH-OCHIR Byamba FCZ 17 M18 1987 1 01:42:36 00:30:34
86 1042 HORÁK Petr SKIBECK HANDICAP TEAM 7 M60 1959 1 01:43:38 00:31:35
87 1058 KOŘENÁŘ Petr Havl. Brod 11 M45 1975 1 01:43:38 00:31:36
88 1032 HAMPEJS Tomáš Světla nad Sazavou 18 M18 1989 1 01:43:52 00:31:49
89 1077 OLT Jiří Pelhrimov 21 M40 1979 1 01:43:53 00:31:50
90 1004 BAŠTÝŘ Jan Olešná 22 M40 1979 1 01:43:54 00:31:52
91 1123 VOREL Tomáš Inferno 12 M45 1974 1 01:44:03 00:32:01
92 1084 PIVOŇKA Vladimír Havlíčkův Brod 6 M55 1964 1 01:44:11 00:32:09
93 1051 JIŘIČNÁ Dana Bonbon Praha 1 Z50 1969 1 01:44:21 00:32:18
94 1033 HAVEL Petr Lípa 19 M18 1994 1 01:44:58 00:32:56
95 1184 TECLOVÁ Adéla Havlíčkův Brod 3 Z18 1999 1 01:45:25 00:33:22
96 1088 RAMPÍR Tomáš Luka nad Jihlavou 23 M40 1980 1 01:45:26 00:33:24
97 1047 JAKEŠ Jaroslav Jihlava 24 M40 1980 1 01:45:57 00:33:54
98 1070 MOLÍK Bohumír Pelhřimov 13 M45 1973 1 01:46:27 00:34:24
99 1186 SOBOTKOVÁ Kateřina 4 Z18 1992 1 01:47:01 00:34:59
100 1174 ZBUZEK Jaroslav SPONA TEPLICE 7 M55 1965 1 01:47:17 00:35:15
101 1045 CHALUPA Josef Havlíčkův Brod 25 M40 1977 1 01:47:20 00:35:17
102 1040 HOLUB Martin Chotěboř 14 M45 1976 1 01:47:53 00:35:50
103 1191 PRÁŠEK Jan AZ tým Světlá nad Sázavou 26 M40 1981 1 01:48:20 00:36:18
104 1026 FIEDLEROVÁ Lucie Česká Bělá 2 Z35 1984 1 01:48:26 00:36:24
105 1144 JELÍNEK Filip Brno 27 M40 1978 1 01:48:48 00:36:45
106 1034 HEJDA Tomáš Voklobáci 12 M35 1985 1 01:48:55 00:36:53
107 1090 ROJKA Jiří Běžecký klub Gymnázia Havlíčkův Brod 15 M45 1974 1 01:49:07 00:37:05
108 1126 ZIMMERMANNOVÁ Markéta Havlíčkův Brod 5 Z18 1989 1 01:49:12 00:37:09
109 1202 OREL Marek 13 M35 1986 1 01:49:36 00:37:33
110 1193 VÁVRA Zdenek AZ tým Světlá nad Sázavou 14 M35 1983 1 01:49:39 00:37:36
111 1065 LSTIBŮREK Zbyněk Havlíčkův Brod 28 M40 1981 1 01:49:54 00:37:51
112 1023 DVOŘÁK Lukáš Kutná Hora 15 M35 1986 1 01:49:54 00:37:51
113 1099 SHAFARENKO Sergii Teplice 20 M18 1989 1 01:50:11 00:38:08
114 1162 POSPÍCHAL Jaromír TJ Sokol Nížkov 8 M60 1959 1 01:50:37 00:38:34
115 1096 SADLO Jan SfhkKV Havlíčkův Brod 29 M40 1978 1 01:50:40 00:38:38
116 1159 NEHYBOVÁ Eva Nová Říše 6 Z18 1994 1 01:50:49 00:38:47
117 1170 VÁCHA Ladislav BK Havlíčkův Brod 21 M18 1992 1 01:51:17 00:39:14
118 1101 STEWARTOVÁ Miriam Spartak Praha 4 2 Z55 1964 1 01:51:53 00:39:51
119 1143 CHLÁD Pavel TJ Kafky 30 M40 1977 1 01:52:11 00:40:08
120 1197 FICEK Tomáš SK Chotěboř 16 M45 1975 1 01:52:30 00:40:28
121 1087 POPEK Miloš Kožlí 16 M35 1984 1 01:52:40 00:40:38
122 1141 HORÁČEK Václav Sop Koíin 8 M55 1963 1 01:52:51 00:40:49
123 1122 VOLDŘICH Vladimír Havlíčkův Brod 17 M45 1976 1 01:54:10 00:42:08
124 1079 PAVLAS Antonín Stříbrné Hory 4 M65 1956 1 01:54:41 00:42:38
125 1094 RŮŽIČKA Kevin Drnholec 22 M18 1993 1 01:54:45 00:42:43
126 1025 FIALA Roman Jihlava 31 M40 1981 1 01:55:07 00:43:05
127 1158 MICHAL Peter Dolný Hričov 32 M40 1980 1 01:55:40 00:43:38
128 1145 KAHOUN Luboš Elektros 17 M35 1985 1 01:56:44 00:44:42
129 1105 ŠTAUBERT Milan Broučci Humpolec 18 M45 1974 1 01:57:23 00:45:21
130 1115 VAJRYCH Lukáš ACO 18 M35 1983 1 01:58:02 00:45:59
131 1106 ŠTAUBERTOVÁ Vlaďka Broučci Humpolec 3 Z45 1973 1 01:58:06 00:46:03
132 1157 MIČOVÁ Hana Litvínov 3 Z55 1965 1 01:58:35 00:46:32
133 1062 LEDVINKA Josef Přibyslav 19 M45 1972 1 01:58:58 00:46:56
134 1086 POKORNÁ Lenka Nížkov 7 Z18 1998 1 01:59:06 00:47:03
135 1069 MLYNKOVA Kateřina Lichoceves 2 Z40 1981 1 01:59:35 00:47:32
136 1177 POSPÍŠIL Luboš 9 M55 1966 1 02:00:49 00:48:47
137 1015 BUKSOVA Ivana Luka nad Jihlavou 3 Z35 1986 1 02:01:16 00:49:14
138 1035 HEJNÁ Denisa Horní Krupá 3 Z40 1981 1 02:01:16 00:49:14
139 1095 ŘÍČKA Jaroslav ACO 6 M50 1968 1 02:02:03 00:50:01
140 1130 BOUCHALOVÁ Viktorie Světlá nad Sázavou 8 Z18 2005 1 02:03:00 00:50:58
141 1039 HOLUB Daniel Chotěboř 23 M18 2003 1 02:03:21 00:51:18
142 1178 STRÁNSKY David B:Group 19 M35 1983 1 02:04:14 00:52:12
143 1152 LACINOVÁ Hana Havl. Borová 2 Z50 1970 1 02:04:35 00:52:32
144 1199 RUBÁŠOVÁ Monika 4 Z35 1983 1 02:04:48 00:52:46
145 1074 NOVÁKOVÁ Martina Slavia Žižkov - Voláč 4 Z55 1964 1 02:05:12 00:53:09
146 1076 ODEHNALOVÁ Kateřina Havlíčkův Brod 5 Z35 1984 1 02:05:47 00:53:45
147 1113 TONKOI Serhii Teplice 24 M18 1987 1 02:05:51 00:53:49
148 1063 LEPSKA Tetiana Chrudim 9 Z18 1989 1 02:06:18 00:54:16
149 1129 BOHÁČ Jiří BehejBrno.com 5 M65 1954 1 02:06:31 00:54:28
150 1060 KRATOCHVIL Václav Ždírec nad Doubravou 25 M18 1994 1 02:07:24 00:55:22
151 1183 NEKUŽA Jiří Runners Zbýšov 2 M70 1951 1 02:07:53 00:55:51
152 1164 ROZLÍVKA Libor Javorník 7 M50 1968 1 02:09:13 00:57:11
153 1117 VANDAS Martin Humpolec 8 M50 1971 1 02:09:29 00:57:27
154 1027 FIGUROVÁ Katarína Jihlava 10 Z18 1994 1 02:11:18 00:59:16
155 1075 NOVOTNÝ Martin Havlíčkův Brod 20 M45 1976 1 02:11:35 00:59:33
156 1112 TONAROVÁ Miroslava Bory 4 Z45 1976 1 02:12:41 01:00:39
157 1135 DUFEK Milan BK Lánice 33 M40 1979 1 02:14:06 01:02:03
158 1068 MILADINOVIĆ Saša Jihlava 3 Z50 1969 1 02:15:18 01:03:16
159 1080 PĚCHA Tomáš Poděbrady 10 M55 1966 1 02:17:30 01:05:28
160 1097 SATRAPA Ondřej FC Květinov 21 M45 1974 1 02:17:40 01:05:38
161 1195 CHLÁD Stanislav AZ tým Světlá nad Sázavou 9 M60 1961 1 02:18:55 01:06:52
162 1108 TECHNIK Jiří AC Technik 6 M65 1953 1 02:20:53 01:08:50
163 1003 BALOUN MILAN Lípa 7 M65 1955 1 02:22:18 01:10:16
164 1168 ŠAROUN Radek Jihlava 26 M18 1988 1 02:24:54 01:12:52
165 1018 ČERMÁK Pavel Chotěboř 34 M40 1978 1 02:30:39 01:18:37
166 1055 KOLÁTOROVÁ Pavlína MTB MEL 5 Z45 1972 1 02:34:06 01:22:03
167 1050 JELÍNEK Antonín Aquaclub Havlíčkův Brod 3 M70 1947 1 02:36:48 01:24:46
168 1041 HOLÝ Josef AC Moravská Slavia Brno / Orel Židenice 1 M80 1941 1 02:50:44 01:38:42
169 1147 KOCIAN Ludek AVC Praha 1 M75 1942 1 02:54:40 01:42:38

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 1008 BLOUDÍČEK Petr Mrákotín M40 1981
DNF 1021 DOLGORSUREN Enkhmandakh FCZ Z45 1976
DNF 1067 MÁLEK Tomáš 2IDEA M40 1979
DNF 1093 RŮŽIČKA Jan Světlá nad Sázavou M40 1978
DNF 1100 STEWART Eddie Spartak Praha 4 M65 1956
DNF 1114 VACKOVÁ Natálie Polná Z18 2013
DNF 1166 SIMONOVÁ Nikola Už nemůžu Z18 1989

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

25.02.2023 08:00
BBP 8 - Modřický pohár
25.02.2023 09:00
Rohálovská desítka
04.03.2023 08:00
BBP 9 - Běh kolem Myslivny
25.03.2023 08:00
BBP 10 - Jarní běh DOUBRAVY
30.03.2023 17:00
BB 1 - Běh Čertovou roklí
13.04.2023 17:00
BB 2 - Běh okolo Kraví hory
11.05.2023 17:00
BB 3 - Běh Holednou
20.05.2023 13:13
VolšoHEC run
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.