Rychlé novinky:

08.03.2021: Startovní čísla BBP

04.01.2021: Zrušení 5. závodu BBP Kuřim

BBP 3 - Vranovský žleb - Hlavní závod 6,1km

Datum pořádání od 05.12.2020 08:00 do 05.12.2020 12:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza
Zpracování výsledkůMartin Juránek
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 10:30 hod

Vzdálenost (km)6,10
Počet kol1
Počet závodníků116
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 156 ODEHNAL Jan VSK Univerzita Brno 1 Dci 2004 1 00:19:43
2 229 KOLÁČKOVÁ Adéla AK Olymp Brno 1 Ž 2001 1 00:19:50 00:00:06
3 161 URBÁNEK Jakub VSK Univerzita Brno 1 Jři 2003 1 00:20:02 00:00:18
4 146 CHALOUPKA Milan VSK Univerzita Brno 2 Jři 2002 1 00:20:03 00:00:19
5 53 HARRIS Lucas VSK Univerzita Brno 3 Jři 2003 1 00:20:09 00:00:25
6 222 NOVOTNÁ Tereza AK Olymp Brno 2 Ž 1992 1 00:20:15 00:00:31
7 232 HLUŠÍ Natálie AK Olymp Brno 1 Jky 2002 1 00:21:02 00:01:19
8 139 PUKLOVÁ Patrícia AC Moravská Slavia Brno 3 Ž 1986 1 00:21:09 00:01:25
9 83 KOŠŤÁL Jakub AC Moravská Slavia Brno 4 Jři 2003 1 00:21:10 00:01:26
10 228 ŠMÍDA Michal AK Olymp Brno 1 XM 2001 1 00:21:11 00:01:28
11 219 ŠTOUDKOVÁ Pavla AK Olymp Brno 2 Jky 2003 1 00:21:14 00:01:30
12 225 FILIPOVÁ Lucie AK Olymp Brno 4 Ž 2000 1 00:21:43 00:01:59
13 57 ZOUHAR Tadeáš ACT leraK Blansko 2 Dci 2005 1 00:21:46 00:02:02
14 224 ŠMÍDA Jan AK Olymp Brno 2 XM 1999 1 00:21:57 00:02:14
15 127 KOPŘIVOVÁ Barbora VSK Univerzita Brno 5 Ž 1993 1 00:22:37 00:02:54
16 250 KUTROVÁ Eliška AK Olymp Brno 6 Ž 1993 1 00:23:06 00:03:23
17 226 ZÁPOTOČNÁ Sophia AK Olymp Brno 7 Ž 2000 1 00:23:09 00:03:25
18 160 KADEŘÁBEK Michal VSK Univerzita Brno 5 Jři 2003 1 00:23:12 00:03:28
19 206 VACULOVÁ Lucie 8 Ž 1982 1 00:23:13 00:03:30
20 147 VALOVÁ Aneta VSK Univerzita Brno 1 Dky 2004 1 00:23:20 00:03:36
21 233 FURCHOVÁ Natálie AK Olymp Brno 3 Jky 2003 1 00:23:24 00:03:41
22 157 KOSTRUH Jan VSK Univerzita Brno 3 Dci 2004 1 00:23:48 00:04:05
23 212 OŽANOVÁ Zuzana 9 Ž 1991 1 00:24:07 00:04:24
24 341 KRATOCHVÍLOVÁ Anežka Lelekovice 10 Ž 1999 1 00:24:24 00:04:40
25 52 MACHARÁČKOVÁ Anna VSK Univerzita Brno 2 Dky 2005 1 00:24:37 00:04:54
26 159 KLEIBLOVÁ Karolína AC Moravská Slavia Brno 4 Jky 2002 1 00:24:45 00:05:02
27 14 CÉSAR Martin MC Team 3 XM 1990 1 00:24:51 00:05:07
28 234 KIELAROVÁ Hana AK Olymp Brno 5 Jky 2003 1 00:24:52 00:05:09
29 340 JEŽKOVÁ Kristýna VSK Univerzita Brno 3 Dky 2004 1 00:24:56 00:05:13
30 25 KOUDELKOVÁ Dagmar ASK Blansko 11 Ž 1991 1 00:25:01 00:05:17
31 67 KLACLOVÁ Šárka JAC Brno 12 Ž 1993 1 00:25:03 00:05:20
32 148 SVOBODOVÁ Barbora VSK Univerzita Brno 4 Dky 2004 1 00:25:09 00:05:26
33 114 DOLEŽALOVÁ Dagmar VSK Univerzita Brno 13 Ž 2001 1 00:25:13 00:05:29
34 140 JOHANÍKOVÁ Lucie 14 Ž 1986 1 00:25:17 00:05:34
35 82 JEŘÁBKOVÁ Alžběta AC Moravská Slavia Brno 15 Ž 1999 1 00:26:06 00:06:23
36 48 SLABÁKOVÁ Lenka AC Moravská Slavia Brno 1 ŽV2 1966 1 00:26:16 00:06:33
37 81 HAVLÍČKOVÁ Nela AC Moravská Slavia Brno 5 Dky 2004 1 00:26:21 00:06:37
38 84 NAVRÁTILOVÁ Zuzana AC Moravská Slavia Brno 6 Jky 2003 1 00:26:23 00:06:39
39 202 URBÁNEK Matyáš BYAC Brno 4 Dci 2005 1 00:26:25 00:06:42
40 342 KRATOCHVÍL Jiří Lelekovice 4 XM 1970 1 00:26:36 00:06:53
41 122 JANČAŘÍK Tomáš Hattrick brno 5 Dci 2005 1 00:26:49 00:07:05
42 56 WESSELY Michaela VSK Univerzita Brno 7 Jky 2003 1 00:27:02 00:07:18
43 276 KNOL Petr 6 Jři 2002 1 00:27:06 00:07:23
44 102 KOČÍ Adela Sportobchod.cz -nechci 16 Ž 1997 1 00:27:09 00:07:25
45 66 KLÉZL David VSK Univerzita Brno 5 XM 1994 1 00:27:13 00:07:29
46 109 GÖGHOVÁ Zuzana VSK Univerzita Brno 17 Ž 2000 1 00:27:23 00:07:40
47 45 HOŘÍNKOVÁ Dita Střelka Brno 18 Ž 1994 1 00:27:28 00:07:45
48 273 DOKOUPILOVÁ Markéta 1 ŽV1 1977 1 00:27:33 00:07:50
49 133 COUFALOVÁ Jiřina Brno 2 ŽV1 1978 1 00:27:39 00:07:55
50 274 HÁLKOVÁ Dagmar Tišnov 19 Ž 1982 1 00:27:40 00:07:57
51 112 RUSÍNOVÁ Monika Brno 3 ŽV1 1977 1 00:27:43 00:07:59
52 128 PIJÁKOVÁ Tereza VSK Univerzita Brno 6 Dky 2004 1 00:27:47 00:08:03
53 38 HANÁK Albín AC Moravská Slavia 1 MV4 1951 1 00:28:06 00:08:23
54 171 ŠKVAŘILOVÁ Eva 2Bwinner 4 ŽV1 1973 1 00:28:12 00:08:29
55 39 OLIVOVÁ Lenka Zastávka 5 ŽV1 1976 1 00:28:15 00:08:31
56 41 NOVOTNÝ Vojtěch Lipůvka 6 Dci 2005 1 00:28:21 00:08:37
57 117 FUČÍKOVÁ Hana 6 ŽV1 1977 1 00:28:36 00:08:53
58 143 GRAUEROVÁ Helena 7 ŽV1 1978 1 00:29:28 00:09:44
59 165 RUBÁŠOVÁ Beáta VSK Univerzita Brno 8 Jky 2003 1 00:30:00 00:10:17
60 169 POKORNÁ Dana Malešovice 20 Ž 1983 1 00:30:19 00:10:35
61 96 MOCHAROVÁ Iveta AK Olymp Brno 21 Ž 1998 1 00:30:32 00:10:49
62 9 PENIÁKOVÁ Radka Brno 22 Ž 1983 1 00:30:41 00:10:57
63 103 KOČÍ Heidi MUNI student 23 Ž 1997 1 00:30:43 00:10:59
64 210 ŠMERDOVÁ Jarmila Pozořice 1 ŽV3 1958 1 00:30:54 00:11:10
65 187 PELLOVÁ Gabriela Brno 8 ŽV1 1979 1 00:30:59 00:11:15
66 92 DOŇAR Bohuslav TJ SOKOL Brno - Královo Pole 2 MV4 1950 1 00:31:05 00:11:21
67 78 DOBEŠOVÁ Pavlína AC Moravská Slavia Brno 7 Dky 2007 1 00:31:15 00:11:31
68 130 UBROVÁ Veronika Fitness centrum Body Care Brno 9 ŽV1 1978 1 00:31:37 00:11:54
69 46 NOVÁKOVÁ Jitka Ostopovice 10 ŽV1 1975 1 00:31:54 00:12:10
70 5 MUSILOVÁ Pavla Drsní borci 11 ŽV1 1976 1 00:32:13 00:12:30
71 119 BEGUNOVA Oxana SportObchod.cz 24 Ž 1989 1 00:32:17 00:12:33
72 263 TREUTNER Oldřich Vranov 3 MV4 1950 1 00:32:34 00:12:51
73 40 NOVOTNÁ Michaela Lipůvka 12 ŽV1 1975 1 00:32:36 00:12:52
74 47 HOŘÍNKOVÁ Jana Střelka Brno 2 ŽV2 1965 1 00:33:03 00:13:19
75 221 MUSILOVÁ Jana AK Olymp Brno 13 ŽV1 1977 1 00:33:38 00:13:54
76 257 TEŠNAROVÁ Lucie Brno 14 ŽV1 1974 1 00:33:45 00:14:01
77 282 KLIMENTOVÁ Hana 3 ŽV2 1971 1 00:34:04 00:14:21
78 77 DOBEŠOVÁ Lenka AC Moravská Slavia Brno 15 ŽV1 1972 1 00:34:49 00:15:05
79 101 KOČÍ Hana Brno 4 ŽV2 1971 1 00:35:22 00:15:38
80 35 SPONAR Jan Tesla Brno 4 MV4 1950 1 00:35:35 00:15:52
81 145 KOUDELKA Marek VSK Univerzita Brno 6 XM 1973 1 00:36:02 00:16:18
82 337 SELINGEROVÁ Ráchel 16 ŽV1 1973 1 00:36:25 00:16:42
83 339 SEDLÁČKOVÁ Erika 25 Ž 1982 1 00:36:58 00:17:14
84 108 BARTUŇKOVÁ Michaela 26 Ž 1982 1 00:36:58 00:17:15
85 267 GALÍKOVÁ Šárka Vranov 5 ŽV2 1966 1 00:37:44 00:18:01
86 174 QAZIMI Monika Moravany 17 ŽV1 1972 1 00:40:02 00:20:19
87 70 KELBL Tobiáš 7 Dci 2010 1 00:41:01 00:21:17
88 72 KELBLOVÁ Adéla Ac Track&Field 27 Ž 2001 1 00:41:14 00:21:31

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNS 3 BARTOLŠIC_MORAVCOVÁ Eva Moravec Team Ž 1986 0 1 kolo
DNS 13 MARYŠLEROVÁ Monika Brno ŽV1 1974 0 1 kolo
DNS 21 KRAKOVIČOVÁ Tereza fastandlight.cz Ž 1988 0 1 kolo
DNS 42 MARTINCOVÁ Lucie Troubsko Ž 1987 0 1 kolo
DNS 54 KOSINA Adam VSK Univerzita Brno Dci 2004 0 1 kolo
DNS 61 TUŽIČKOVÁ Lenka Ranning zone Brno ŽV1 1977 0 1 kolo
DNS 85 NÁZLEROVÁ Barbora AC Moravská Slavia Brno Jky 2002 0 1 kolo
DNS 86 NĚMEC Ondřej AC Moravská Slavia Brno Jři 2002 0 1 kolo
DNS 87 PRUŠA Zdeněk AC Moravská Slavia Brno Jři 2002 0 1 kolo
DNS 88 SMEJKALOVÁ Zuzana AC Moravská Slavia Brno Jky 2003 0 1 kolo
DNS 97 HÁNA Květoslav Veselí nad Moravou MV4 1937 0 1 kolo
DNS 106 KOSINOVÁ Eva ŽV2 1969 0 1 kolo
DNS 111 PELCOVÁ Marceka ŽV1 1975 0 1 kolo
DNS 115 ČAPKOVÁ Barbora Valeč Ž 1985 0 1 kolo
DNS 120 JANČAŘÍKOVÁ Lenka AAC Brno ŽV2 1970 0 1 kolo
DNS 126 ŠÍPEK Kryštof VSK Univerzita Brno Jři 2002 0 1 kolo
DNS 150 KOLÁŘOVÁ Šárka ŽV1 1976 0 1 kolo
DNS 152 TRS Eva Ž 1986 0 1 kolo
DNS 184 NEVESELÁ Adéla SK TROPS Brno Dky 2005 0 1 kolo
DNS 209 BEDNÁŘ Zbyněk Xena ŽV1 1973 0 1 kolo
DNS 220 FABIÁNKOVÁ Pavla AK Olymp Brno ŽV1 1977 0 1 kolo
DNS 223 KALOUSOVÁ Eliška AK Olymp Brno Ž 1998 0 1 kolo
DNS 227 MRÁZKOVÁ Natálie AK Olymp Brno Ž 2000 0 1 kolo
DNS 230 ZABLOUDILOVÁ Eva AK Olymp Brno Ž 2001 0 1 kolo
DNS 231 KOLEGAROVÁ Aneta AK Olymp Brno Jky 2002 0 1 kolo
DNS 235 FILIP Martin AK Olymp Brno Jři 2003 0 1 kolo
DNS 238 SVOBODOVA Martina Brno ŽV1 1975 0 1 kolo
DNS 332 ZEMÁNKOVÁ Eva Hlavnězdravě.cz Ž 1991 0 1 kolo

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

20.05.2021 17:00
BB 1 - Běh Holednou
22.05.2021 08:00
1. FORCE SPAC - Velká cena Žabně
22.05.2021 13:13
VolšoHEC 2021
29.05.2021 08:00
Česko-rakouský maraton
29.05.2021 12:00
35. KALÁB JM TT Liga - NEW BALANCE Triatlon Jedovnice
18.09.2021 07:00
Brněnský MASAKR
18.09.2021 07:00
Brněnský MASAKR - dvojice
25.09.2021 09:00
Havlíčkobrodský půlmaraton
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.