Rychlé novinky:

08.03.2021: Startovní čísla BBP

04.01.2021: Zrušení 5. závodu BBP Kuřim

AusterlitzMan 2020 - Cel. Muži 400m, 18km 4km

Datum pořádání od 29.08.2020 08:00 do 29.08.2020 18:00
Technický delegátLukáš Nechvátal
Zpracování výsledkůMartin Juránek

Start: 14:40 hod

Vzdálenost (km)22,30
Počet kol5
Počet závodníků86
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 75 BEDNARSKÝ Vojtěch TITAN Trilife 1 MVII 1997 4 01:01:49
2 49 PLUNDRÁK David 2 MVII 1988 4 01:04:46 00:02:57
3 4 ŠOLC Filip BARNEX SPORT 3 MVII 1985 4 01:05:01 00:03:12
4 16 BOČEK Jakub Novatop Bike Team 4 MVII 1987 4 01:06:44 00:04:55
5 85 PETR Lukáš Sportovní Benefity 1 MVIII 1980 4 01:06:57 00:05:08
6 78 ŽIŽLAVSKÝ Petr 2 MVIII 1977 4 01:07:02 00:05:13
7 1 ZÁHORA Michal 5 MVII 1985 4 01:07:08 00:05:19
8 5 MATYÁŠ Jan 6 MVII 1983 4 01:08:36 00:06:47
9 2 MIXA Stanislav 3 MVIII 1980 4 01:09:00 00:07:11
10 81 ANDRÝSEK Petr Cognito.CZ 4 MVIII 1975 4 01:09:35 00:07:46
11 3 VINTRLÍK Martin Sokol Křepice 5 MVIII 1977 4 01:09:45 00:07:56
12 14 KOTOLAN Vít zkusím to :-) 6 MVIII 1980 4 01:10:42 00:08:53
13 73 POHANKA Martin Budoucnost Morendi 7 MVII 2002 4 01:11:49 00:10:00
14 34 PROCHÁZKA Mikuláš 7 MVIII 1977 4 01:12:09 00:10:20
15 37 RYBA Lukáš Lipůvka 8 MVIII 1979 4 01:13:37 00:11:48
16 19 GLADIŠ Daniel Vltava Fund Ski Team 1 MIX 1968 4 01:14:04 00:12:14
17 24 KOZMON Petr 8 MVII 1983 4 01:14:12 00:12:22
18 10 CÍSAŘ Jakub Honeywell 9 MVII 1983 4 01:14:25 00:12:36
19 68 ČECH Ladislav RSFK 9 MVIII 1973 4 01:14:32 00:12:43
20 61 HRABOVSKÝ Petr RACERS / AK Drnovice 10 MVII 1981 4 01:14:42 00:12:53
21 77 HOZA Adam Slavkovský pivovar 11 MVII 1984 4 01:15:01 00:13:12
22 46 VINTERA Petr AHA Vyškov 10 MVIII 1975 4 01:15:31 00:13:42
23 51 LIBENSKÝ Petr 11 MVIII 1978 4 01:16:44 00:14:55
24 17 BENEŠ Daniel Sintesi Racing 12 MVII 1981 4 01:17:59 00:16:10
25 28 KRUPICA Tomáš ATK Šlapanice 1 MVI 2003 4 01:18:05 00:16:16
26 22 ZATLOUKAL Jakub Move Gym 12 MVIII 1977 4 01:18:09 00:16:20
27 79 PELÁK Martin 2 MIX 1963 4 01:18:35 00:16:46
28 27 HONS Petr 13 MVIII 1973 4 01:20:05 00:18:16
29 9 CÍSAŘ David 13 MVII 1987 4 01:20:09 00:18:20
30 39 TROCHTA Jaroslav 2BWINNER TEAM 14 MVIII 1978 4 01:20:12 00:18:22
31 70 KAPUCIÁN Jiří 15 MVIII 1975 4 01:21:01 00:19:12
32 60 NOSEK Pavel ASK Slavkov 3 MIX 1965 4 01:21:38 00:19:49
33 52 RES Richard 14 MVII 2002 4 01:22:23 00:20:34
34 41 BENDA Jindřich Samzasebe 16 MVIII 1978 4 01:22:23 00:20:34
35 30 ČAPLIAR Martin 15 MVII 1992 4 01:22:39 00:20:50
36 15 BARÁK Martin bába 17 MVIII 1980 4 01:22:46 00:20:57
37 12 ŠVEJNOHA Martin 4 MIX 1970 4 01:22:52 00:21:03
38 21 INDRA Marek 18 MVIII 1973 4 01:23:00 00:21:11
39 47 JANOŠ David jetosport 2 MVI 2003 4 01:23:16 00:21:27
40 7 KOŠŤÁK Filip Vichr z Jizerek 19 MVIII 1977 4 01:23:18 00:21:29
41 59 ZEZULA Tadeáš 16 MVII 1993 4 01:23:24 00:21:35
42 64 SUCHNA Jaroslav 17 MVII 1992 4 01:23:31 00:21:42
43 45 CIGANEK Jan Marefy 18 MVII 1985 4 01:23:46 00:21:57
44 38 SMUTNÝ Milan SK Skol Brno 20 MVIII 1976 4 01:23:51 00:22:02
45 25 MAŇAS Dalibor 21 MVIII 1971 4 01:23:58 00:22:09
46 66 LERNBECHER Pavel Eurofoam 22 MVIII 1978 4 01:25:01 00:23:12
47 11 TESÁČEK Miroslav 19 MVII 1986 4 01:25:59 00:24:09
48 13 SPÁČIL Petr 20 MVII 1981 4 01:26:00 00:24:11
49 40 ČERNÝ Jaroslav Sokol marefy 21 MVII 1985 4 01:26:02 00:24:13
50 48 KROPÁČEK Jaroslav 5 MIX 1970 4 01:26:05 00:24:15
51 74 POHANKA Pavel Budoucnost Morendi 23 MVIII 1973 4 01:26:11 00:24:22
52 58 LUŽNÝ Ivo TTC Olomouc 6 MIX 1965 4 01:26:23 00:24:34
53 86 SOBOTKA Martin 24 MVIII 1976 4 01:26:25 00:24:36
54 18 NAVRÁTIL Jakub Atletika Slavkov u Brna 22 MVII 1983 4 01:26:53 00:25:04
55 43 SKOTAL Jiří 25 MVIII 1977 4 01:27:17 00:25:28
56 44 HANZLÍK Jaroslav 23 MVII 1990 4 01:27:28 00:25:39
57 50 DURÁK Vlastimil 26 MVIII 1975 4 01:27:29 00:25:40
58 69 KRAJSA Pavel 1 MX 1960 4 01:29:18 00:27:29
59 23 ZEDNÍČEK Petr Coolo Pozořice 24 MVII 1984 4 01:29:52 00:28:03
60 71 BŮBELA Tomáš 27 MVIII 1971 4 01:30:24 00:28:35
61 62 JURÁNEK Karel 25 MVII 1985 4 01:30:28 00:28:39
62 56 TIHLAŘÍK Tomáš 26 MVII 1985 4 01:31:24 00:29:35
63 6 PUČERA Pavel SK Degart 28 MVIII 1979 4 01:31:57 00:30:08
64 42 DUFEK Michal 27 MVII 1987 4 01:32:07 00:30:18
65 35 KŘÍŽ Pavel 7 MIX 1964 4 01:32:44 00:30:55
66 83 HAVRDA Jaroslav 29 MVIII 1971 4 01:33:21 00:31:32
67 84 ČERVINKA Radek 8 MIX 1970 4 01:33:35 00:31:46
68 72 HROZA Martin 28 MVII 1982 4 01:34:04 00:32:15
69 76 BROŽ Martin Český Krumlov 30 MVIII 1976 4 01:34:28 00:32:39
70 80 INDRA Radovan 31 MVIII 1976 4 01:35:51 00:34:02
71 54 ŠTENCEK Matěj 29 MVII 1992 4 01:37:03 00:35:14
72 8 LOKAJ Pavel 32 MVIII 1977 4 01:37:47 00:35:58
73 63 KŘÍŽKA Martin 33 MVIII 1979 4 01:37:56 00:36:07
74 31 ŠANĚK Milan 34 MVIII 1977 4 01:38:27 00:36:38
75 65 DRÁPAL Vladimír 9 MIX 1962 4 01:39:05 00:37:16
76 57 FARÁŘ Milan 10 MIX 1969 4 01:39:32 00:37:43
77 26 STOJAR Richard 11 MIX 1970 4 01:39:34 00:37:44
78 82 ŠEĎA Viktor 35 MVIII 1976 4 01:40:22 00:38:33
79 67 KRAVAL Petr 30 MVII 1986 4 01:40:28 00:38:39
80 55 KUBIŠ Michal 31 MVII 1984 4 01:40:33 00:38:44
81 20 KACHLÍK Karel Ski klub Victoria Brno 12 MIX 1970 4 01:41:38 00:39:49
82 87 ŘIČÁNEK Jan TJ Tvarožná 32 MVII 1983 4 01:44:04 00:42:15
83 36 MACHŮ Josef 36 MVIII 1973 4 01:44:32 00:42:42
84 53 ČECH Marek 33 MVII 1983 4 01:45:19 00:43:30
85 29 MRÁZ Radek 37 MVIII 1980 4 01:54:04 00:52:15
86 33 JANOUŠEK Josef 38 MVIII 1976 4 01:56:32 00:54:42

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.