Rychlé novinky:

29.04.2020: Zrušení Běžecké tour 2020

13.03.2020: Zrušení závodů Březen 2020

34. KALÁB JM TT Liga - Žďárský TRIATLON Classic 2020 - SPRINT 750m,20km,5km

Datum pořádání od 28.06.2020 08:00 do 28.06.2020 18:00
Zpracování výsledkůDavid Klézl

Start: 12:00 hod

Seriál závodů33. KALÁB Jihomoravská triatlonová liga
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)25,80
Počet kol5
Počet závodníků54
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 164 MAREK Jakub KONRAD TOOLS TEAM 1 Dci(16-17) 2003 5 01:04:37
2 189 MIČKOVÁ Kateřina 2BWINNER TEAM 1 Dky(16-17) 2004 5 01:09:07 00:04:30
3 167 PECH Michal 2BWINNER TEAM 1 M 1989 5 01:10:14 00:05:37
4 328 KALINA Lukáš Marek_Martin_Jaroslav 2 M 1917 5 01:10:34 00:05:56
5 174 ROZSÍVAL Erik TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice 2 Dci(16-17) 2004 5 01:10:45 00:06:07
6 204 STUNA Tomáš Velsbike superior team 3 M 1985 5 01:10:46 00:06:09
7 201 VRÁBEL Pavel MST Jihlava 4 M 1979 5 01:11:35 00:06:58
8 191 ODVÁRKA Leoš HISPORT Team 5 M 1988 5 01:11:38 00:07:00
9 179 ZEDNÍK Vojtěch 3 Dci(16-17) 2003 5 01:12:09 00:07:32
10 187 KROUPA Štěpán Café racers 6 M 1975 5 01:12:44 00:08:07
11 163 ŠRÁMEK Martin TRIATLON Liberec 7 M 1985 5 01:13:30 00:08:53
12 45 DOLEČEK Josef Fort SMC 8 M 1979 5 01:14:24 00:09:46
13 160 VESELÝ Jan TJ LO Žďár nad Sázavou 9 M 2002 5 01:14:44 00:10:06
14 173 PROCHÁZKOVÁ Nikola TJ Spartak Třebíč 1 Z 2002 5 01:15:37 00:11:00
15 184 KAFKA Šimon KONRAD TOOLS TEAM 4 Dci(16-17) 2004 5 01:16:20 00:11:42
16 199 KAHÁNEK Stanislav 10 M 1981 5 01:17:32 00:12:54
17 181 BRABCOVÁ Milada TJ Spartak Třebíč 1 Ž(40-49) 1975 5 01:17:41 00:13:04
18 185 LAUR Zbyněk 11 M 1962 5 01:18:15 00:13:38
19 194 VLACHOVÁ Hutová 2BWINNER TEAM 2 Z 1988 5 01:18:46 00:14:09
20 171 SCHWARZOVÁ Denisa Pells Factory Racing Team 3 Z 1988 5 01:19:04 00:14:27
21 180 BUČEK Jan 5 Dci(16-17) 2003 5 01:19:27 00:14:50
22 195 ŠEDÝ Jan Korfbal klub Brno 12 M 1992 5 01:19:46 00:15:08
23 170 NOVOTNÁ Lucie 2Bwinner 2 Ž(40-49) 1975 5 01:20:38 00:16:00
24 203 CHOCHOLOUŠ Jiří 13 M 1970 5 01:21:11 00:16:33
25 219 HANSL Milan SK TRI CykloChlubna 14 M 1972 5 01:21:16 00:16:38
26 327 MAREK_JAKUB Lukáš 4SPORTS TEAM 15 M 1917 5 01:21:28 00:16:50
27 198 KLEMENSEVIČ Lukáš RSFK 16 M 1984 5 01:21:40 00:17:02
28 111 BENDA Jindřich Samzasebe 17 M 1978 5 01:22:23 00:17:46
29 172 PROCHÁZKA Dušan TJ Spartak Třebíč 18 M 1972 5 01:22:28 00:17:50
30 200 VOTAVA Miroslav MST Jihlava 19 M 1986 5 01:22:53 00:18:16
31 190 ŠKEŘÍK Filip TJ Sokol Jehnědí 20 M 1986 5 01:22:58 00:18:20
32 183 HYLÁKOVÁ Dana Individuální 1 Ž(50+) 1961 5 01:23:01 00:18:23
33 197 DOKOUPILOVÁ Markéta 3 Ž(40-49) 1977 5 01:23:59 00:19:22
34 207 ŠUBRTOVÁ Eliška SK TRI CykloChlubna 2 Dky(16-17) 2003 5 01:26:05 00:21:28
35 211 BĚČÁK Zdeněk 21 M 1969 5 01:26:59 00:22:21
36 202 ROSENBREYEROVÁ Hana 2 Ž(50+) 1966 5 01:28:50 00:24:13
37 178 MAIXNEROVÁ Eliška CzechTRI K. Team 3 Dky(16-17) 2004 5 01:29:04 00:24:26
38 196 SKŘIVÁNKOVÁ Dana 3 Ž(50+) 1967 5 01:29:29 00:24:51
39 193 STRYKOVÁ Adéla 4 Z 1999 5 01:29:42 00:25:04
40 176 ZBOŽÍNKOVÁ Lucie 5 Z 1991 5 01:30:29 00:25:51
41 208 ROMŽOVÁ Marianna 4 Ž(40-49) 1980 5 01:31:02 00:26:25
42 209 ŠUTEROVÁ Kateřina Atletika Polička 6 Z 1983 5 01:31:39 00:27:01
43 161 JECHOVÁ Alžběta Praha 7 Z 1987 5 01:33:20 00:28:43
44 175 KRČMÁŘOVÁ Anna 4 Dky(16-17) 2003 5 01:34:26 00:29:48
45 182 HOFTA Marta 5 Ž(40-49) 1977 5 01:34:26 00:29:49
46 165 OVCHINNIKOVA Tatiana Kalda team 8 Z 1997 5 01:34:38 00:30:00
47 206 GOČALTOVSKÁ Kateřina ROCKTECHNIK Triatlon 4 Ž(50+) 1965 5 01:35:20 00:30:42
48 177 JENČOVÁ Barbora Amcykl Humpolec 5 Ž(50+) 1966 5 01:36:25 00:31:47
49 188 NÁDHERA Petr Hradec Králové 22 M 1967 5 01:37:10 00:32:32
50 169 PAGÁČOVÁ Irena TITAN Trilife 6 Ž(40-49) 1974 5 01:37:15 00:32:38
51 220 HANSLOVÁ Lenka SK TRI CykloChlubna 7 Ž(40-49) 1973 5 01:37:25 00:32:48
52 210 MUSILOVÁ Pavla Tišnov 8 Ž(40-49) 1976 5 01:38:56 00:34:19
53 166 ESNER Filip 23 M 1959 5 01:41:38 00:37:00
54 186 NÁDHEROVÁ Hana 6 Ž(50+) 1968 5 02:30:26 01:25:48

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

16.07.2020 17:00
BB 5 - Běh Rosničkou
19.07.2020 08:00
7. FORCE SPAC - Grand Prix Forman
01.08.2020 08:00
8. FORCE SPAC - Mokrolazecká 60
01.08.2020 12:00
Tylovská dvacítka
02.08.2020 08:00
9. FORCE SPAC - O cenu Continentalu
29.08.2020 08:00
10. FORCE SPAC - Beskydský maraton
29.08.2020 13:13
VolšoHEC run
05.09.2020 08:00
11. FORCE SPAC - Velká cena SPAC
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.