Rychlé novinky:

29.04.2020: Zrušení Běžecké tour 2020

13.03.2020: Zrušení závodů Březen 2020

34. KALÁB JM TT Liga - Žďárský TRIATLON Classic 2020 - HLAVNÍ olympijský 1500m,40km,10km

Datum pořádání od 28.06.2020 08:00 do 28.06.2020 18:00
Zpracování výsledkůDavid Klézl

Start: 12:08 hod

Seriál závodů33. KALÁB Jihomoravská triatlonová liga
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)51,60
Počet kol5
Počet závodníků130
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 59 KOČAŘ Lukáš KONRAD TOOLS TEAM 1 M(20-29) 1992 5 01:54:02
2 37 SLATINSKÝ Lukáš Here To Win team 1 M(30-39) 1983 5 02:01:22 00:07:19
3 58 ŠNEBERGER Jan TT Příbram zs 2 M(30-39) 1985 5 02:03:17 00:09:15
4 91 PEŠEK Pavel SBR TRI-TEAM LITOMYŠL 3 M(30-39) 1990 5 02:07:22 00:13:19
5 64 MAN Martin TJ Spartak Třebíč 2 M(20-29) 1991 5 02:08:26 00:14:23
6 66 KUČERA Jan Individuální 4 M(30-39) 1981 5 02:08:39 00:14:37
7 72 KLEIBL Martin Individuální 1 M(40-49) 1973 5 02:09:23 00:15:21
8 99 SVOZÍK Vít 3 M(20-29) 1992 5 02:09:49 00:15:46
9 77 KŘIVÁNEK Josef ROCKTECHNIK TRIATLON 2 M(40-49) 1979 5 02:10:58 00:16:55
10 16 KALA Jiří CK Příbram Fany Gastro 5 M(30-39) 1987 5 02:11:17 00:17:15
11 73 KŇÁVA Martin Individuální 1 M(50-59) 1970 5 02:11:32 00:17:30
12 117 TUNA Jaroslav TJ Spartak Třebíč 3 M(40-49) 1977 5 02:11:45 00:17:42
13 67 KARLÍK Petr TRIATLON MORAVSKÝ KRAS 6 M(30-39) 1982 5 02:11:57 00:17:54
14 30 RŮŽIČKA Jakub Individuální 4 M(20-29) 2000 5 02:12:15 00:18:12
15 43 KUBIČÍK Tomáš MOUNTAINTIME KROSS TRI TEAM 5 M(20-29) 1993 5 02:12:23 00:18:21
16 4 KLEMENT Jiří TITAN Trilife 7 M(30-39) 1988 5 02:12:38 00:18:35
17 69 KŘIVÁNKOVÁ Simona ROCKTECHNIK TRIATLON 1 Ž(30-39) 1983 5 02:13:14 00:19:12
18 1 KRUPIČKA Tomáš Individuální 8 M(30-39) 1987 5 02:14:00 00:19:57
19 35 TÁSLAR Marek Loko Trutnov 9 M(30-39) 1988 5 02:14:06 00:20:04
20 103 ŠICHAN Martin Acapulco Team 6 M(20-29) 1991 5 02:14:16 00:20:13
21 90 SMITH Matthew Individuální 4 M(40-49) 1978 5 02:14:19 00:20:17
22 124 KYNICKÝ Lukáš KONRAD TOOLS TEAM 7 M(20-29) 1997 5 02:15:28 00:21:25
23 44 OBERREITER Martin 10 M(30-39) 1988 5 02:15:33 00:21:31
24 106 TŮMOVÁ Tereza KONRAD TOOLS TEAM 1 Ž(20-29) 1995 5 02:15:53 00:21:51
25 7 TEPLÝ Ondřej HISPORT Team 5 M(40-49) 1978 5 02:16:11 00:22:09
26 95 VINTRLÍK Martin Křepice 6 M(40-49) 1977 5 02:16:34 00:22:32
27 5 BAČA Jan CzechTRI K. Team 7 M(40-49) 1976 5 02:16:52 00:22:49
28 76 JUŘIČKA Jiří Individuální 8 M(40-49) 1976 5 02:17:32 00:23:29
29 33 JEŽEK Petr Individuální 9 M(40-49) 1977 5 02:17:40 00:23:37
30 123 MRÁZ Miroslav Monthy Triathon 11 M(30-39) 1988 5 02:18:13 00:24:11
31 8 CAPOUŠEK Miroslav 3D Fitness RT 2 M(50-59) 1970 5 02:19:21 00:25:19
32 120 VRBA Ondřej TJ Sokol Studenec 12 M(30-39) 1984 5 02:20:38 00:26:36
33 50 DLABAJA Roman TITAN Trilife 3 M(50-59) 1970 5 02:21:08 00:27:05
34 126 DARMOVZAL Jan Individuální 13 M(30-39) 1990 5 02:22:31 00:28:28
35 11 MRKVIČKA Robert Individuální 10 M(40-49) 1971 5 02:22:31 00:28:29
36 116 ŽOLCER Michael Individuální 14 M(30-39) 1989 5 02:23:05 00:29:03
37 115 DOKOUPIL Petr 11 M(40-49) 1977 5 02:23:51 00:29:49
38 70 PÁRAL Marek SK TRI CykloChlubna 8 M(20-29) 1996 5 02:24:05 00:30:02
39 98 NEKUŽA Jiří 2BWINNER TEAM 12 M(40-49) 1979 5 02:24:21 00:30:18
40 82 KREJČÍ Ivo 3atlon Team Uničov 15 M(30-39) 1981 5 02:24:42 00:30:40
41 49 GOTTLIEB Miroslav TJ Spartak Třebíč 13 M(40-49) 1975 5 02:24:55 00:30:53
42 39 BLAHO Martin Prestige Cycling Team 9 M(20-29) 1999 5 02:25:07 00:31:04
43 114 LIPENSKÝ Martin CTC FORT SMC Ústí nad Orlicí 4 M(50-59) 1969 5 02:25:21 00:31:19
44 60 ŠNEBERGEROVÁ Lucie TT Příbram zs 2 Ž(30-39) 1983 5 02:25:41 00:31:38
45 20 LAPEŠ Jaromír Individuální 14 M(40-49) 1976 5 02:25:53 00:31:50
46 26 MORAVEC Pavel TC DOBRUŠKA 15 M(40-49) 1980 5 02:26:18 00:32:15
47 71 DLOUHÝ Filip SK TRI CykloChlubna 10 M(20-29) 1998 5 02:26:20 00:32:18
48 17 JANÁČEK Petr 2B Winner 16 M(40-49) 1980 5 02:26:27 00:32:24
49 10 SEDLÁČEK Roman SBR TRI-TEAM LITOMYŠL 5 M(50-59) 1964 5 02:26:45 00:32:42
50 68 BARBOŘÍK jan Fénix sport 16 M(30-39) 1983 5 02:27:06 00:33:04
51 15 LÁCHA Pavel Resolution team 6 M(50-59) 1969 5 02:27:53 00:33:50
52 48 MÜLLER Ondřej Klub sportovního plavání Pardubice 17 M(30-39) 1988 5 02:28:08 00:34:06
53 24 VIKI Jan Kalda team 18 M(30-39) 1988 5 02:28:21 00:34:18
54 18 POLCAR Jiří 17 M(40-49) 1977 5 02:28:26 00:34:23
55 108 ŠTĚPÁNEK Martin ENDEKA BASSTA team 19 M(30-39) 1981 5 02:28:27 00:34:24
56 104 ROHÁČEK Jan XCS.CZ 20 M(30-39) 1982 5 02:28:38 00:34:35
57 88 ŠŤASTA Libor REGA team 7 M(50-59) 1966 5 02:29:19 00:35:16
58 84 SVĚTINSKÁ Švecová TITAN Trilife 1 Ž(40-49) 1977 5 02:29:35 00:35:32
59 41 KŘIVÁNEK Filip Force Fojtík Wilier team 11 M(20-29) 1991 5 02:30:08 00:36:05
60 61 ROSENKRANCOVÁ Monika KONRAD TOOLS TEAM 2 Ž(20-29) 2000 5 02:30:31 00:36:28
61 65 STUDENÝ Martin 2Bwinner 21 M(30-39) 1989 5 02:30:53 00:36:51
62 125 NOVOTNÝ Vojtěch 22 M(30-39) 1987 5 02:30:54 00:36:51
63 62 ZAVADIL Luboš Vyškov 18 M(40-49) 1977 5 02:31:01 00:36:59
64 32 KUNZ Kamil 19 M(40-49) 1978 5 02:31:16 00:37:14
65 112 MAŇÁSEK Lukáš Individuální 20 M(40-49) 1980 5 02:31:19 00:37:16
66 21 SKÁLA Radek JOSKATEL TEAM 8 M(50-59) 1969 5 02:31:38 00:37:35
67 34 PRINZ Jiří 21 M(40-49) 1971 5 02:32:00 00:37:57
68 54 ZÁMEČNÍK Ondřej 22 M(40-49) 1979 5 02:32:27 00:38:24
69 93 MATYAS Jan 23 M(30-39) 1983 5 02:33:45 00:39:42
70 22 MATOUŠOVÁ Michaela Elitavers Jihlava 3 Ž(20-29) 2000 5 02:36:20 00:42:17
71 100 BOREK Martin 23 M(40-49) 1972 5 02:36:48 00:42:46
72 40 HARTMANN Vladimir RSFK 24 M(30-39) 1981 5 02:36:58 00:42:56
73 127 NEŠPOR Martin TK OPEN 24 M(40-49) 1973 5 02:37:17 00:43:15
74 63 ŠUSTR Jiří TITAN Trilife 25 M(40-49) 1980 5 02:37:25 00:43:22
75 110 BALÁŠ Jan TTC Olomouc 26 M(40-49) 1980 5 02:38:09 00:44:06
76 121 VINOPAL Jiří 27 M(40-49) 1978 5 02:38:57 00:44:54
77 85 BEER Werdan - 9 M(50-59) 1968 5 02:39:00 00:44:57
78 79 ŠŤÁVA Petr Triclub Jihlava 10 M(50-59) 1967 5 02:39:04 00:45:01
79 56 NOVOTNÝ Petr Individual 25 M(30-39) 1982 5 02:39:24 00:45:21
80 105 ČECH Ladislav RSFK 28 M(40-49) 1973 5 02:39:40 00:45:38
81 31 TOMAŠTÍK Antonín individální Vyškov 29 M(40-49) 1977 5 02:39:56 00:45:54
82 94 FILIP Lukáš CzechTRI K. Team 30 M(40-49) 1976 5 02:41:04 00:47:01
83 25 VOSTAL Ing. 31 M(40-49) 1974 5 02:41:07 00:47:04
84 23 ŠŤOVÍČEK Martin JOSKATEL TEAM 32 M(40-49) 1974 5 02:41:11 00:47:09
85 13 BORKOVEC Luděk Individuální 26 M(30-39) 1985 5 02:41:43 00:47:41
86 57 ŽVEJKAL Jakub 33 M(40-49) 1974 5 02:41:44 00:47:41
87 55 KRUML Tomáš 11 M(50-59) 1966 5 02:42:03 00:48:00
88 47 JELÍNEK Petr Kostelec u HM 34 M(40-49) 1978 5 02:42:28 00:48:26
89 97 HERAN Robert Individuální 35 M(40-49) 1978 5 02:42:52 00:48:50
90 75 SCHWARZ Daniel 2BWINNER TEAM 36 M(40-49) 1977 5 02:43:26 00:49:24
91 14 ORNER Zdeněk TITAN Trilife 1 M(60+) 1956 5 02:43:37 00:49:34
92 2 PACHECO Edinson Reparadabikes 27 M(30-39) 1983 5 02:44:05 00:50:02
93 86 ŠIMUNEK Martin Modřice 12 M(50-59) 1966 5 02:44:46 00:50:43
94 118 ŠENKÝŘ Michal 28 M(30-39) 1983 5 02:44:47 00:50:44
95 80 JEŘÁBKOVÁ Jana TJ Spartak Třebíč 4 Ž(20-29) 1998 5 02:45:25 00:51:23
96 38 VYROUBAL Michal Individuální 13 M(50-59) 1968 5 02:45:34 00:51:31
97 168 GOČALTOVSKÝ Ladislav ROCKTECHNIK TRIATLON 2 M(60+) 1960 5 02:45:46 00:51:43
98 83 SVĚTINSKÝ Radek TITAN Trilife 37 M(40-49) 1977 5 02:46:07 00:52:04
99 12 MARKOVÁ Ladislava 4SPORTS TEAM 2 Ž(40-49) 1978 5 02:47:04 00:53:01
100 3 FÍK Zdeněk Praha 29 M(30-39) 1983 5 02:49:01 00:54:58
101 89 JAKUBEC Zbyněk 30 M(30-39) 1982 5 02:50:16 00:56:14
102 53 KÁŇA Jiří 2BW 31 M(30-39) 1988 5 02:50:54 00:56:51
103 46 ČERNÝ Jan 38 M(40-49) 1975 5 02:51:10 00:57:07
104 96 CIBULKA Radim IRON STARS BEROUN 32 M(30-39) 1989 5 02:51:13 00:57:10
105 130 POLÁŠEK Vít 39 M(40-49) 1976 5 02:51:21 00:57:18
106 51 KUBALČÍK Marek TITAN Trilife 14 M(50-59) 1970 5 02:52:11 00:58:08
107 19 SLABOTINSKÝ Filip Gentlemanů 33 M(30-39) 1988 5 02:52:16 00:58:13
108 122 MEJZLÍK Petr TJ Spartak Třebíč 3 M(60+) 1959 5 02:55:34 01:01:31
109 29 KLIMEŠ Radek Botanka Running 40 M(40-49) 1973 5 02:56:42 01:02:39
110 36 DAVID Václav Smiřice 41 M(40-49) 1974 5 02:58:48 01:04:45
111 128 ZOUBEK Petr 34 M(30-39) 1990 5 02:59:30 01:05:27
112 87 DRTIL Jiří 15 M(50-59) 1968 5 03:00:35 01:06:33
113 119 IVA Fichtová 2BEWINNER 3 Ž(30-39) 1988 5 03:01:50 01:07:47
114 101 ŠŮS Jaroslav NOVIS TK Praha 16 M(50-59) 1965 5 03:01:57 01:07:54
115 78 HILSCHER Jiří 17 M(50-59) 1966 5 03:02:02 01:07:59
116 92 HOŘICKÝ Martin 35 M(30-39) 1981 5 03:02:21 01:08:18
117 42 JANÍKOVÁ Dagmar Individuální 3 Ž(40-49) 1973 5 03:02:45 01:08:42
118 28 POKORNÝ Jan Hasiči Brno 18 M(50-59) 1970 5 03:03:41 01:09:39
119 52 BAYER Miloslav KONRAD TOOLS TEAM 4 M(60+) 1947 5 03:04:19 01:10:16
120 74 MECL Karel Triathlon Hodonín 19 M(50-59) 1963 5 03:05:36 01:11:34
121 102 FAJNER Anton Praha 8 5 M(60+) 1960 5 03:06:31 01:12:29
122 113 MIKITA Pavel SK Sever Brno 6 M(60+) 1952 5 03:07:55 01:13:52
123 81 JIRÁSKO Lubomír SK SRCH 42 M(40-49) 1971 5 03:09:04 01:15:02
124 109 ČELOUD Patrik 36 M(30-39) 1989 5 03:10:46 01:16:44
125 27 KUBÍNEK František KONRAD TOOLS TEAM 7 M(60+) 1958 5 03:11:01 01:16:58
126 9 ČERNÁ Petra 3D Fitness Race team 4 Ž(40-49) 1977 5 03:11:33 01:17:30
127 6 KALÁB Miloš TTC Brno 8 M(60+) 1950 5 03:14:31 01:20:29

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 107 SKŘIVÁNEK Petr LRS Vyškov M(50-59) 1966
DNF 129 ACHRER Karel M(50-59) 1969
DNF 205 GREGOR Lukáš M(20-29) 1997

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

16.07.2020 17:00
BB 5 - Běh Rosničkou
19.07.2020 08:00
7. FORCE SPAC - Grand Prix Forman
01.08.2020 08:00
8. FORCE SPAC - Mokrolazecká 60
01.08.2020 12:00
Tylovská dvacítka
02.08.2020 08:00
9. FORCE SPAC - O cenu Continentalu
29.08.2020 08:00
10. FORCE SPAC - Beskydský maraton
29.08.2020 13:13
VolšoHEC run
05.09.2020 08:00
11. FORCE SPAC - Velká cena SPAC
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.